OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Jakkoliv je to totalitní a manipulativní, souhlasila bych s "povinnou" školní docházkou (a povolenou domácí školou s dohledem státu - přezkoušení co půl roku atp.) a s povinnými preventivními kontrolami u pediatra (vyloučení zanedbání péče, výživy, týrání...). Pro všechny děti, není třeba klást důraz na pobyt v městských bytech nebo rasu/původ.

Vzhledem k mému přesvědčení, že očkování není prospěšné, nemohu souhlasit s jeho povinností ani u mých nepřátel, natož cigánů, kteří mými nepřáteli nejsou (a to jsem vyrostla v Ostravě v napůl černé čtvrti - Mariánských Horách :)). Přeji nám všem, aby bylo veškeré očkování dobrovolné jako v půlce Evropy, i tak bude proočkovanost vysoká, nebojte.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Souhlasim se Sarkou (jak typicke pro mne,ze?)

Cely ten slavny material z radnice by vydal na podnet k Ustavnimu soudu, predevsim diky te zminovane podmince.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Myslim ze nikoliv, kdyz US rozhodl, ze pokutu za neockovani budou muset ti, co nezduvodnili, zaplatit... Podminka:

Dodržování harmonogramu povinných očkování u svých nezletilých dětí.

Z toho ctu, ze vyzaduji jen to, co je stanoveno jinym predpisem a to neni diskriminacni. Anebo pozadavek na ockovani v krouzcich a MS je take na ustavni soud?

Takze opravdu prenechame odpovednost za rozhodnuti ockovat/neockovat na nekom, kdo jen vysava system, neni schopen se o sebe a sve deti postarat a ani nechce? Ten urcite resi, jestli vakcina skodi nebo ne. Ten cikan, co je zodpovedny, NEPOTREBUJE toto sponzorovane bydleni!
----

Hele Vy liberalove, az budete neco vlastnit, a sverite to nekomu a jiny vam nadiktuje, ze si nesmite vyminit ve smlouve, ze najemnik nebude kadit na parkety, nebude zapalovat ohen v kuchyni, atp., tak mozna zmenite nazor.

Pokud nic co byste mohli pronajmout nevlastnite, anebo jste sami najemci, tak jiste jasate soucasne regulaci od 1.1.14, ze vlastnik uz si skoro nemuze vyminit, ze v byte nechce treba psa :-(
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Ockovaneho?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ty jses Jendo normalni magor posedly tim, ze vsichni kolem (krom samoze Tebe) vysavaji system, dej se prelecit s hlavou, cim driv tim lip :-).
Pust si bednu a zkoukni jak se pridelujou granty agenturam na 90 mega, jak se z 10. mista kouzlem presunuji na misto 4. ktery uz je delitelny 4-ma, hezky byt neci kamosem, ne :) ..

Jj, smrdi ten Tvuj dokonalej system od hlavy, hezky jako super zkazeny smradlavy rybicky na plazich v popelnicich u more v jizni Italii, kdyz se na to popelari pres veekend vykvaknou:).
Co kdybys naprel svoji energii tam a dal tu vitosum svatej pokoj, hmmm ? :wink:
Naposledy upravil(a) cepheus dne ned kvě 18, 2014 23:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

ockovanie je program IG Farben a teraz ked sa im podarili tretiu risu obnovit cez EU, vlastniac WHO

to bude s ludstvom este horsie,

nadej ze sa ockovanie uvolni je marna, ale zhodime EU alebo budeme na tom este horsie
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Cepheus tvrdi: cigani v pridelovanych bytech nevysavaji system.
Dgm a sarik: nesouhlasi s tim, aby dodrzovani zakona platilo i pro ty socialy, kteri cerpaji davky a dotace a pridelove byty.
Formuluji spravne? Ja jen abychom byli citelni...

O nekonkretnich zlodejnach nic nevim! Kolik jsi podal trestnich oznameni, pokud neco vis, cepheusi?! Od ceho mame uohs?! Takze ty o necem vis a oznameni nepodals? Styd se! Uplakanku ...

Dgm: dej to na US! Dalas? Psa - je uplne jedno zda ockovaneho, kocky jsou taky plne parazitu a do bytu nepatri... A myslim si, ze je vysostnym pravem vlastnika rozhodnout, za jakych podminek pronajme svuj majetek a ochrana a regulace uz i tohoto je zlo, aby NOZ zakazoval vlastnikovi zakazat psa do sveho bytu...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:Dgm a sarik: nesouhlasi s tim, aby dodrzovani zakona platilo i pro ty socialy, kteri cerpaji davky a dotace a pridelove byty.
Formuluji spravne? Ja jen abychom byli citelni...
Asi jsem čitelná doopravdy málo :roll:

Jsem pro to, aby zákon platil pro všechny stejně, ať žijí ve svém nebo v cizím, ať čerpají dávky nebo ne.
Jsem pro, aby zákon zakazoval a postihoval týrání dětí (zanedbáním výživy, péče, vzdělání).
Jsem pro to, aby zákon prohlásil veškeré očkování za dobrovolné.
Jsem pro to, aby státní instituce kontrolovali všechny děti, zda chodí do školy NEBO jsou svými rodiči kvalitně vzděláváni doma. I Romové jako bílí si mohou zvolit homeschooling, pokud periodicky budou prokazovat, že jejich děti dělají pokroky v základní gramotnosti a všeobecném přehledu (na osnovy nadává kdekdo, mi přijdou víceméně rozumné, a učebnic je dnes hromada).

K podmínkám pronájmu nemovitostí se nevyjadřuji, tímto tématem jsem se nikdy nezabývala. Samozřejmě je mi líto vlastníků, kterým podnájemníci nemovitost likvidují. Příklady jsem během svého dětství viděla více než dost ;) ovšem s očkováním to nesouvisí.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Mi to prijde ale opravdu jako porusovani lidskych prav. Vzdyt stat podporuje bydleni nejen temto "asocialum". Napriklad takove hypoteky s podporou statu (obcan si muze uroky z uveru odecist a pouzit slevu v danovem priznani).To by tedy kazdy, kdo jde zadat o hypoteku, mel mit potrvzeno od detskeho lekare, ze deti, ktere rodina ma a ktere budou v nemovitsosti bydlet, jsou radne ockovane???
No kde to jsme?
Nebo jakakoliv jina forma bydleni, kde se treba pouzily dotace... nebo byty socialne slabsich rodin, ktere pobiraji prispevky na bydleni a ruzne jine davky statni socialni podpory. Ti vsichni taky?
To by bylo najednou bezdomovcu.
Znam tolik rodin, ktere nekterou z techto podpor statu vyuzivaji (danove ulevy napr. z hypotek), jsou nadprumerne financne zajisteni a prave tyto rodiny po zrale uvaze na ockovani svych deti nepristoupily.

A s tim ockovanym psem jsem se pokusila o vtip (asi prilis horky vtip, jak vidim), ona cestina je hrava.

Mmch, jsou chovatele, kteri svoje zvirata po uvaze neockuji.

A tradicne souhlasim se Sarkou.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Sarik: podnajemnikem je najemnik najemnika, typicky v druzstevnim byte cled druzstva podnajme treti osobe. ;-)

Dgm: Klidne si psa neockuj a co, take bych psa neockoval proti vztekline, kdybych ho mel vyhradne na svem pozemku, ono to povinne ockovani proti vztekline je ciste preventivni prezitek, vzteklina v Cr od 2002 nebyla... Nastesti ta injekce plati na 3 roky a stoji 150,- az 190,- pokud se psem chodim ven, risk, ze nekoho pokouse a nebude mit ockovani, si kvuli 150,- na triko nevemu :-)

Damy pochopte, ze vlastnikem bytu je mesto, a to se pouze snazi ochranit (i svou povest) a jelikoz romove zhusta nedodrzuji vubec nic a nikdo na ne nemuze, toto je s ohledem na stav veci jen mala pojistka. O lidskych pravech mi tu nemluvte v souvislosti s mensinami :-( za chvili jich tu bude vic jak Cechu. Co vubec vite o mensinach (kdy se vas jejich existence dotkla), jedna z nich je nad vladami, napric RU - US...

Na US to klidne dejte, ze nekdo podminuje pronajem v dotovanem bytu v obecnim majetku dodrzenim zakona - absurdni :-) na meste jiste take maji pravniky... Odpoved na ty materske skolky a spol. je jaka?

V idealnim, utopistickem statu OK - souhlasim s vami, ale jsme v realite a ted si vemte, ze Vas nazlobi tahle podminka, jejich sosedy ostravske zas nazlobi to, ze oni na byt museli vydelat nebo se zadluzit a proc cikorky maji mit vse zdarma a k tomu i prispevek na kojeni??, cephea zase nazlobi zverejneni svinstva v zelenine tahane sem pres pulku sveta (zamysleli jste se nekdy, PROC A KDO to nastavil?) - uz jsem to napsal vcera, neni toto nahodou udrzovani ..... nekde mezi nasranosti a zavislosti? Presne tam potrebuji totiz lidi dostat.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

PROČ DĚTI PO OČKOVÁNÍ PLÁČOU? MAJÍ ZÁNĚT MOZKU. VĚDECKÉ STUDIE: VAKCÍNY POŠKOZUJÍ MOZEK DĚTÍ I DOSPĚLÝCH A TO CHRONICKY
Aby nepřispěchal lítý Janek (kvůli němu to nepíšu, ten ať se naopak naočkuje na maximum - říkají to přece tvoji páníčkové, věř jim a nesomruj info tady ,) budeme tě pak zkoumat...) s obligátním "argumentem", že hliník a jiné substance (např. v článku zmiňovaný glutamát atd., který vskutku v jídle pro většinu dospělých není v běžné míře škodlivý jak se "alternativně" traduje) máte všude (v půdě, atd.) a nic se nestane...Ano a to díky tomu, že organismus disponuje mechanismy, kterými vehementně brání jeho vstřebávání a zbavuje se ho...až na jednu výjimku s kterou si jaksi poradit nedokáže a to je "vstup" přímo dovnitř vstříknutím injekcí.
http://www.czechfreepress.cz/zdravi/pro ... elych.html
Zatímco
Neočkovaná zvířata se vyvíjela normálně
- aby taky ne...
PS.: UMĚLÉ zásahy do tělesného řádu vyprovokovaná "přecitlivělost" neznamená imunizaci (korpostátními produkty - jako každé jiné zboží - vakcinami).
Zborcený mýtus: vakcinace není totéž co imunizace http://www.czechfreepress.cz/zdravi/zbo ... izace.html
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne pon kvě 19, 2014 22:27, celkem upraveno 1 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

kto podporuje IG Farben WHO a teda aj vakcinaciu, by sa mal dat zaockovat 2x aj 5x proste aj za tych co maju rozum
a pocet pouzitych vakcin by zostal v priemeru 1 na zivu (sprostu aj mudru) hlavu obyvatela

a vsetci by sme boli spokojni

ked sa chce , riesenie sa vzdy najde
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Rudi sice me se..s s iluminatama a jinaýma kravinama, ale tentokrat velmi omezene, opatrne az temer zadne *Thumbs Up* ! :D (:-) ..
At mu ty soli hliniku a glutamany natlaci do hlavy klidne i za me, mu je milerad prenecham, hned:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Dedci, co cekaji na smrt doma u kompu ockovani nepotrebuji :) my co jezdime na jiny kontinenty (afrika, asie, jizni amerika), pouzivame racio, si rozhodnuti s dovolenim udelame sami... Jakkoliv ja jsem se proti tetanu preockovat nedal. Z vas poblaznencu mam pocit, ze kdo necha naockovat dite, psa, sebe je idiot :-) zkratka netolerantni husy zakejhaly?

A proc dite po ockovani place? Hadej. Tak schvalne, strikni mu vakcinu a fizak, jesli podle place poznas rozdil, tak gratuluji :-) priznam se, ze bych nechtel rozhodovat se o ockovani ditete, nemam k tomu relevantni inormace. I kdyz vlastne, asi bych to formuloval takto:

Plati co bylo napsano: zdravemu zakladni ockovani v 1 roce neublizi, a oslabeny, ten bude mit problem tak jak tak.

Ostatne, tyto od pohledu slabe kusy chovatele prece vyrazuji a jsou na maso, a ne na sireni genofondu. Pokud ilumnati prostrednictvim nejakeho igfarben to chteji nenapadne udelat, lze jim to snad zazlivat? Dedci, vzdyt vam budou ubirat duchodu... Anebo jinak, vsechny duchodce preockovat take a zvlaste ty invalidni :/) ujidaji kolace a bill gates je dabel :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Janek píše:
A proc dite po ockovani place? Hadej. Tak schvalne, strikni mu vakcinu a fizak, jesli podle place poznas rozdil, tak gratuluji :-)

Jenom si dovolim poznamku - "place po ockovani" se pravdepodobne nemysli v moment vpichu, ale v obdobi (delsi, az velmi dlouhy casovy usek) po nem.
Takze rozdil tam bude urcite a to, ze pichnuti fyzaku nespusti dlouhy i nekolik tydnu nevysvetlitelny plac. Ihned po vpichu ten rozdil samozrejme nebude zadny.

Dodatecne jsem doplnila citaci, aby bylo jasne, na co jsem odpovidala.
Naposledy upravil(a) dgm dne pon kvě 19, 2014 23:57, celkem upraveno 1 x.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

A Ty nejak Jenicku meles z posledniho, koukam, ztracis uroven (vlastne jsi ani nikdy zadnou ani nemel) :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Mas s tim nejakou zaznamenanou zkusenost?
Jak se lisi vakciny husakovych a dnesnich deti?
___
Cepheus: na tebe uz rezignuji, nestojis za reakci a ani nepoznas humoru, takze si me dej do nepratel a neopruzuj...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Hahaha, hura ! :D .. takze mi taky (vis co) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

dgm píše:
Janek píše:
A proc dite po ockovani place? Hadej. Tak schvalne, strikni mu vakcinu a fizak, jesli podle place poznas rozdil, tak gratuluji :-)

Jenom si dovolim poznamku - "place po ockovani" se pravdepodobne nemysli v moment vpichu, ale v obdobi (delsi, az velmi dlouhy casovy usek) po nem.
Takze rozdil tam bude urcite a to, ze pichnuti fyzaku nespusti dlouhy i nekolik tydnu nevysvetlitelny plac. Ihned po vpichu ten rozdil samozrejme nebude zadny.

Dodatecne jsem doplnila citaci, aby bylo jasne, na co jsem odpovidala.
Dieta place sklamanim nad svojimi rodicmi, ktori tu vakcinaciu umoznili
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

cepheus píše:Hahaha, hura ! :D .. takze mi taky (vis co) ..
Pokracuj, uz nyni se chovas jak dite na piskovisti, tve oblibene oznacovani diskutujicich slovem "blbce" a podobne take lecos naznacuje, pravdepodobne jsi sam psychopat, neb ten nenavidi ostatni (psychopaty), aneb nejvic nam na druhych vadi, co sami koname?

Dgm: rozumim (z puvodniho textu to nebylo patrno), jakymi studiemi ten "i nekolik tydnu nevysvetlitelny plac" lze podporit? Toto se vyskytuje u jakeho promile? A ja mel za to, ze dite buli, protoze mu rostou zuby :-d to ockovane i neockovane v prumeru uplne stejne. Domnivam se, ze nedokazeme urcit pricinnou souvislost. Upozornuji, ze o tom nic nevim a rad bych videl matku, co silnejsi z dvojcat ovakcinuje dle predpisu a slabsi ne, jak to bude s tim placem a alergiemi atp.?

Za me: ja bych dite, ktere necestuje, pred 1 rokem stari urcite neockoval. Ty cesty jak na to, jsou.

A pokud chcete jit na US, pak nejprve zmente pres sveho poslance Zák. č. 258/2000 o ochraně veřejného zdraví.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Jake studie, kurnik (s prominutim).
Osobni zkusenost se vsemi svymi tremi detmi.
Ty asi vubec netusis,jak neni mozne vyhledat nejakou studii. Nezadouci ucinky si maloktery pediatr do karty zapise. Vsechno se zlehcuje a matka je prohlasena za hysterku.
A pediatri, kteri nejsou ockovani nakloneni, tak to take v kartach nemaji, protoze praveze neockuji...

A jako perlicku pridam neco, co jsem videla vcera, mozna to sem uz nekdo nekde jinam daval, tak se omlouvam.
Sice to neni o vakcinach, ale zase takove iluze o rozdilech v klinickem testovani si nedelejme.
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... redirect=1

No a kdyz si uvedomime, ze zadne nezadouci ucinky pediatr na centralu nenahlasi, pak ...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Janku, takzvaný encefalický pláč se objevuje pár dní po očkování, je velmi intenzivní, dítě se naprosto nedá utišit, je to prudný zánět mozkových blan nebo otok mozku (každý zdroj to popisuje trochu jinak nebo si to nepamatuji přesně já), silná bolest, nesrovnatelná s růstem zubů nebo kolikami. Encefalický pláč je uváděn i v některých příbalákách jako cekem běžná komplikace, bohužel. A to se hlásí jen malé procento nežádoucí účinků, jak píše dgm, většinou lékaři odmítnou cokoliv dávat do souvislosti s vakcínou. Po tomhle "pláči" se někdy objeví regres ve vývoji (děti, které se do té doby dívaly do očí, příp. říkaly první slova, přestanou mluvit a nepodívají se rodičům do očí třeba rok, aneb vyvolaný autismus nebo Aspergův syndrom - osobně znám jeden případ a přes internet u kamaráda druhý).

Očkující lékaři ho samozřejmě zlehčují, někteří rodiče a Strunecká a Eleková atd. to možná zveličují, každopádně všichni se shodují na tom, že ten pláč se občas vyskytuje a je dost "jiný" na to, aby z toho některé děti měly doživotní následky.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Je pravda, ze po letech se mi tech zazitku s ockovanim vybavuje vic a vic, az ted, kdyz znam moznou pricinu, tak si to davam do souvislosti. Tenkrat se to tak nejak preslo, ae ten plac slysim i ted. Nebyl internet, nebylo to skym probrat, jenom nejake tuseni kazde maminky...

Jo a tady je autorka videa, co jsem davala prve
http://denikreferendum.cz/clanek/18010- ... nezalezelo
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Tomu rozumim, muze byt tedy 0,5% vaznych komplikaci, anebo odhadujes jeste vice?

Tady jde IMO o to, zda prevazi negativa nebo pozitiva, fanaticti odpurci na tom maji bud karieru (jak spravne uvadis, pisou o tom knihy) anebo o tom nic nevedi a jen meci s davem... Maloktery lekar si to vezme na paskal, a kdyz uz, tak je hodne opatrny ve formulacich.
http://www.emimino.cz/diskuse/reakce-na ... nu-102018/

Update pharma consulting: krasne, tak nejak jsem si to predstavoval :) no aspon neco:
--
Evropský parlament počátkem dubna v poměru 594:17 odsouhlasil návrh na uzákonění povinnosti zveřejňovat výsledky všech klinických testů provedených v Evropské unii. Opatření, pokud je nyní ještě formálně posvětí Rada ministrů členských zemí, vstoupí v platnost v roce 2016.
--

A je z tohoto cesta ven? Zestatnit vyzkum? Nebo jak? Podle me: pouzivat zdravy rozum.
Ja jsem nikdy (desitky let zpet) NEBYL zastancem farmaceuticko-lekarske lobby, presto, co nekteri fanatici prohlasuji, me dostava..
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Jeden dementující troll nemůže zvrátit životní zkušenosti...
(A bohužel ani nic napravit a nést následky a že jsou trvalé - na rozvoji.)

Nutně potřebují pro "svou DIALEKTIKU" (ta se nezajímá o to co je REÁLNĚ pro koho DOBŘE NEBO JAK POZNAT PRAVDU, nýbrž pouze jak formálně vést argumentaci bez ohledu na skutečnost) i neočkovance (takže nemějte ani vůči "společnostem" špatné svědomí - oni Vás potřebují a chtějí - děláte jen to, co si přejí - jen to z formálních a propagandistických důvodů a pochopitelně pocitu viny kterým Vás chtějí tak jako tak trestat a ovládat (bez ohledu na to zda vlastně děláte to, co potřebují...) - neuvádějí.

Pro pobavení (kdyby "kolektivní imunita" znamenala to, jak zní překroucené dogma a ne to, že z živočišného druhu vždy nějaké procento přežilo i nejhorší pandemie...což se více blíží myšlence imunity druhu.), fiktivní "dialog":
Pro koho tady vlastně, pane, vytváříme masovým očkováním celé naší populace kolektivní imunitu?

No přece pro jedince, kteří nejsou chráněni proti nemoci.

Cože? Jen ať se pěkně tito jedinci sami naočkují, když chtějí být sami chráněni. V tom jim přece nikdo nebrání. Jejich lenost, neschopnost a neznalost nemá co omezovat mou svobodu a mé vlastní chování a mé děti (a jejich zdraví).

Pardon. Kolektivní imunitu musíme vytvářet v populaci pro jedince, kteří nejsou chráněni proti nemoci, ale očkováni být nemohou. Také pro novorozené děti, u kterých se očkování ještě nestihne provést a mohou onemocnět.

Aha. Tak s těmi neočkovanými novorozenci tomu už trochu rozumím. Mohl by to na ně někdo prsknout. Ale kdo to na ně prskne, když budou všichni „prskači“ naočkovaní?

No mohou to být nenaočkovaní prskači nebo lidé, kterým už imunita vyprchala.

Chcete mi říct, že mám nechat očkovat své dítě proti tomuto onemocnění proto, aby dejme tomu 15 let nebylo prskačem na novorozence, když od 35 let je tu prskačem už každý druhý s vyprchanou imunitou, třeba učitelé ve školkách a na školách nebo personál v porodnicích?

No, víte…s tím vyprcháváním imunity je to složité. Je to pokaždé jinak a kdo ví vlastně jak.

Aha. Takže proto raději veřejně nesledujeme, kolik očkovaných je ve vyšším věku ještě účinně chráněných, a čekáme vždy až na první průšvih. Nechceme to moc sledovat proto, že bychom je sice mohli vyzvat k přeočkování, ale dospěláci by nás s těmi pichulemi už asi houfně poslali někam… a prasklo by, že vytváření kolektivní imunity za takové situace, kdy tady mohou úspěšně prskat nemoci na novorozence armády nechráněných seniorů a pracujících, je už vlastně pitomost.

Takhle se na to nemůžete dívat. Mnozí z těch lidí chránění jsou i v tomto vysokém věku.

A jak toho prosím dosáhli?

Prodělali nemoc přirozeně, protože ještě nebyli očkovaní.

Ach tak! A co se stane, až nám do tohoto vyššího věku doroste generace, která nemoc přirozeně neprodělala, protože už očkovaná byla? Ta bude vyprchaným starým prskačem nebo bude chráněná?

Bude nějak chráněná.

A jak?

Buď se v budoucnu přeočkuje, nebo tu nemoc po vyprchání imunity přirozeně prodělá v mírnější podobě – a pak zase bude imunní, nebo ty vakcíny zkrátka vydrží.

A to víte?

Nevím.

Takže ta kolektivní imunita je dneska ještě hodně držená efektem přirozeně proběhlých nemocí, je to pravda?

U některých nemocí určitě ano.

Tak dobře, a co když máme nemoc, která novorozence vlastně vůbec moc neohrožuje, jako třeba zarděnky?

No tam vytváříme kolektivní imunitu na ochranu matek, které nebyly očkovány. – Tedy pardon, které nemohly být očkovány.

A patří do toho také matky, které očkované sice byly, ale imunita jim už od dětství vyprchala?

Samozřejmě.

A proč jsme jim tu imunitu nechali vyprchat a neočkovali jsme je třeba později ve 14 letech?

Protože by zase nevznikla kolektivní imunita, když bychom nenaočkovali děti do 14 let.

A senioři imunitu mají?

Ano, ještě po prodělaných zarděnkách.

Prima. Zajímá nás tedy více funkční imunita matek nebo kolektivní imunita kolem matek s vyprchanou imunitou? Nějak tomu přestávám rozumět.

Nezapomínejte na ty matky, co nemohly být očkovány!

A kolik jich je?

To nevím.

Vy nevíte, kvůli jakému počtu lidí se tady všichni očkujeme?

No víme zhruba procento dětí, které v určité věkové kategorii očkovány nebyly.

To jsou děti, které očkovány být nemohly?

Ne nemohly, nebyly.

Já bych ale rád věděl počet těch, které tady kolektivně chráníme očkováním miliónů dětí, protože očkováni být nemohou, ne nechtějí.

To si musíte spočítat sám.

A jak?

Nevím.

A ten, kdo tohle rozhodoval a celé spustil, ten to ví?

Nevím. Možná.

A řekne mi to?

Pochybuji.

Tak to je dobré. To je jako sežrat tři tuny chleba jenom proto, aby se mi ve sklepě nepřemnožily z toho chleba myši, když ani nevím, jestli tam vůbec mám myši alespoň dvě a to ještě samce a samičku.

Jste nekorektní.

Já???

Takže k tomu, abychom tady očkovali všechny, vlastně mnohdy přímo potřebujeme ty, co očkováni být nemohou?

Vlastně ano.

A nestačí nám bohatě ti, co jim za 15 let už vyprchá imunita?

To se nesmí používat takový argument.

A proč, vždyť vyhovuje?

To jsou dohady a spekulace o neúčinnosti vakcín.

Takže to není pravda s tím vyprcháváním?

Je, ale nikdo dopředu neví jaká.

A odzadu už to víme?

Někdy, ale většinou už jsou za tu dobu na trhu zase jiné vakcíny, takže ty neúspěchy bývalých vakcín těm novým nemůžete přisuzovat. To nejde.

Takže je dobré na trhu jednou za 15–20 let vyměnit vakcínu, aby se jejich s odstupem zjištěná selhání nedala přisuzovat vakcínám právě používaným?

Nechte si ty konspirační teorie.

Já bych to jako ředitel udělal – žádná konspirace.

!!!

Tak se hned neurážejte. Takže masové očkování pro kolektivní imunitu potřebuje nějaké ty, co očkováni být nemohou.

Ano.

Tak proč se všichni snaží všechny naočkovat, když ty neočkované tak potřebují? Jim snad hrabe?

Stačí jen malý počet těch, co nemohou být očkováni.

Jaký počet stačí na proočkování deseti miliónů osob?

Tak se na to nesmíte dívat. Tady jde o lidský život. To nejde takto počítat.

A jak se na to musím dívat, když to nejde počítat? Mně vypočítali, že nejnovější léky pro moji dceru jsou tak drahé, že je nemůže dostat. Nesplnila nějaká kritéria a může dostat jen ty starší a levnější léky. Jinak bych to musel platit.

To je něco jiného úhrada léčiv a náklady na očkování.

Jak něco jiného, tady jde taky o život mojí dcery?!

Vaše dcera je léčena.

Tak ať se ti vaši očkovanci očkují taky starými a levnými vakcínami! Já jsem proti diskriminaci. Ty vidlemi vyházené peníze za milióny vakcín určených na ochranu jednotek hypoteticky neočkovatelných lidí tím ušetříme na léčbu desítek nebo stovek již reálně ohrožených pacientů.

Nechme toho. Moc se hádáme. Tohle nikam nevede.

Dobře. A kdy můžu tedy neočkovat své dítě?

Když máte zdravotní kontraindikaci.

Třeba když mám oslabené dítě s nějakou závažnější nemocí?

Přesně tak!

Když mám imunitně oslabené dítě nebo nějaké těžší alergie tak také?

Jasně, to by šlo.

Ale vždyť takové moje dítě je zvýšeně rizikové vůči infekcím a ty mohou mít těžší průběh? Neměl bych naopak očkovat?

No měl!

Ale vždyť jste mi řekl, že špatný zdravotní stav může být zdravotní kontraindikace?

No může.

Prosím vás, vždyť to nedává smysl. Mám dítě v určitém abnormálně špatném stavu, který je buď kontraindikací k provedení očkování, nebo je naopak jasnou indikací k očkování o to víc. Oboje dvoje najednou přece platit nemůže, vždyť by to byl Blbákov.

No to je složité… to musí posoudit lékař.

Blbákov vždy vypadá složitě, než přijdete na to, že není. Pozná lékař Blbákov?

Musí.

Takže on pediatr pozná zdravotně špatné děti, které se očkovat musí, a zdravotně špatné děti, které se očkovat nemohou?

Měl by.

Nezlobte se, ale dneska každá vážnější nemoc je uznatelným důvodem pro odmítnutí očkování dítěte. To vám každý, kdo s tím má zkušenost, potvrdí. Zdravotně špatné děti nikdo proti žádosti neočkuje.

No, asi to tak v praxi funguje.

Takže Blbákov…

Takhle se na to nesmíte dívat.

A jak musím?

Třeba tak, že vaše dítě v nedobrém zdravotním stavu musí ochránit právě kolektivní imunita ostatních.

Tomu rozumím, ale řekl jste mi v podstatě, že u zvýšeně rizikových dětí je provedení očkování více přínosné a proto by mělo být provedeno.

No někdy.

Takže ne kolektivní imunita, ale přímé očkování zdravotně rizikových dětí.

Někdy.

Takže přímé očkování dětí, jejichž zdravotní stav, který potřebuje očkování, lze v budoucnu úspěšně uvést jako uznatelnou kontraindikaci pro provedení očkování, třeba pro přijetí do mateřské školky?

Jste moc pesimista.

No, z toho, co mi tady tvrdíte, moc optimista být ani nemůžu.

Tak se mějte hezky a někdy nashle…

Nashle…
Jen si počti předvolební fízle, aby z tebe byl jelen :D
A pak napiš, kde ses vycvičil a pro koho pracuješ, nějaká ta profesionální průprava je u tebe znatelná...
Kde se to dneska vyrábí takoví "trollové pro ovlivňování a rozvracení diskuzí a veřejného mínění a profesionální vedení kybernetických žabomyších válek"?

PS.: Vakcíny jsou tak zvanou "vstupní drogou" do dalších nemocí a spárů oboru, který z toho tyje.
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne úte kvě 20, 2014 14:41, celkem upraveno 2 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:Tomu rozumim, muze byt tedy 0,5% vaznych komplikaci, anebo odhadujes jeste vice?

Tady jde IMO o to, zda prevazi negativa nebo pozitiva
- náš názor tě stejně nezajímá a ani by nebyl relevantní, projdi si systém hlášení nežádoucích účinků třeba v USA a vem v potaz, že i běžní lékaři předpokládají, že se tam hlásí při nejoptimističtějším předpokladu jen 10 % výskytů NÚ.

- samozřejmě, proto většina odpůrců povinného očkování vůbec nejsou odpůrci očkování kompletně (jako třeba já), obvykle jen nesouhlasí s očkováním proti jistým nemocem v jistém věku s jistými adjuvans.

př. 1: Japonci očkují tak nějak všechno, ale zjistili, že když začnou až po druhých narozkách, přestali jim kojenci umírat na SIDS a snížily se i jiné ukazatele ne-zdraví. Tak proč já musím nechat do 9týdenního miminka nabodat šest nemocí najednou (a ještě doporučené pneumokoky nebo rotaviry navrch)?
př. 2: dcera se mi narodila v roce 2007, nedovolila jsem, aby jí píchli tuberu už v porodnici, byla jsem samozřejmě "nezodpovědná matka" hazardující se zdravím děcka a ohrožující společnost jako celek. Hle, o dva roky později vystoupili plicaři a přohlásili, že plošné očování proti tuberkuloze ruší - nežádoucí účinky jsou u novorozenců příliš vážné a nemoc jako taková až tak rozšířená/nebezpečná není, aneb, tebou zmíněné negativa převážila nad pozitivy.
př. 3: mám přinejmenším 15-20 kamarádek, které se bojí černého kašle, obrny, záškrtu nebo tetanu, chtějí své děti očkovat, ale není jim jedno čím a kdy. jsou např. pobouřeny tím, že musí své kojence očkovat i proti hepatitidě B, nemoci, kteru chytneš leda pohlavním stykem nebo půjčováním feťácké jehly od nemocného. Proč takovou vakcínou zatěžovat kojence? Protože se dobře vyrábí a prodává...lépe než hepatitida A/C, které dětem hrozí mnohem více, ale neočkuje se proti nim...
Nebo jim vadí očkování proti příušnicím, ačkoliv hexu daly bez debat: dítě nezíská proti příušnicím/zarděnkám/spalničkám doživotní imunitu, jako v případě spontáně prodělaného onemocnění, jen tak je člověk chráněn navždy. Přitom dospělí mívají po příušnicích vážnější následky než děti, nebylo by výhodnější, kdybychom všichni příušnice/spalničky/zarděnky prodělali jako malí a v době křehké dospělosti už měli trvalou imunitu? Proč se očkují "odolné" děti a ne raději jen ti dospělí, kteří ještě nemají protilátky získané přirozeně?

Pokud si myslíš, že každý kritik očkování je fanatik (totální odmítač) jako já ;) mýlíš se a vnímáš černobíle.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

ja si myslim ze kazdy clovek by si mal zit svoj zivot, bez toho aby ho musel nejakemu Jankovi zdovodnovat vysvetlovat obhajovat.

stejne to vyzera ze len zbiera informacie o ludoch
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jj zbiera:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Jj uz brzy si pro tebe dojdeme.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Cepheus: na tebe uz rezignuji, nestojis za reakci
Janek píše:Pokracuj, uz nyni se chovas jak dite na piskovisti, tve oblibene oznacovani diskutujicich slovem "blbce" a podobne take lecos naznacuje, pravdepodobne jsi sam psychopat, neb ten nenavidi ostatni (psychopaty), aneb nejvic nam na druhych vadi, co sami koname?
To je svinska vec nemit posledni slovo vid ? :-)

PRESNE jak to popisuje MuDr. Hnizdil "Psychopat ukradne pero a prijde mu to normalni, jemu chybi ta cast mozku kde je svedomi", neses presne tyhle znaky, nemuzu si pomoct, psychopati bezohledne drancujici uplne vsecko a jeste to hajici a prijde jim to "normalni" a pokrok :wink:.

Uplne jako vystrizeni z te bajky, kde bohove otravili lidem za trest vsechnu vodu a lidi po ni zesileli jediny clovek ji vylil a nepil.
A kdyz jej povazovali za blazna, protoze se od nich lisil v zoufalstvi se napil jejich vody, zblaznil se taky a oni pak chodili a rikali si : "Konecne dostal rozum". - tolik ke kolektivnimu silenstvi technologii:).
A ted uz mi fakticky muzes (dat howgh, treba):) ..
"Jak muze ukrast pero a nestydet se ? A on se divi nam cemu se divime ? On to skutecne neni schopen vnimat" ..
https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs
Naposledy upravil(a) cepheus dne úte kvě 20, 2014 14:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Janku, trapáku.
Seš prostě "jinej" - takovým tím "svým způsobem", můžeme to mít za zlé? :)
Ale vážně - o co ti jde? ...Pšenka nepokvete.
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne úte kvě 20, 2014 14:48, celkem upraveno 2 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Proflaklej trapak, hehe :mrgreen: (:-) .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Vrana k vrane seda, ty beres take prasky?

Ze ja nejdu s davem a nestydim se za to :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Janek píše:Vrana k vrane seda, ty beres take prasky?
Starej se vo sebe...

Media - a mnozí další pohůňci třeba jako ty - se s_rou především do toho čemu sami nerozumí a co ani nepodstupují a nenesou následky (ani za "zpochybňování a popírání"!).

Odkazy nejsou důkazy. A "svoboda projevu" neznamená svobodu a nezávislost medií (ani tobě podobných) na pravdě a dalších těžko podplatitelných záležitostech, které si penězi nezískáš.
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne úte kvě 20, 2014 16:04, celkem upraveno 2 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Rozkaz, ted jsi mi to nandal, ale vycházky už končí... Pěkně zalehnout, spolykat ty prášky a nohy v teple :-)

---

Kdo viděl: http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hy ... 17.5.2014/ ? Imunologie to je dost k tématu...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Janek píše:Rozkaz, ted jsi mi to nandal, ale vycházky už končí... Pěkně zalehnout, spolykat ty prášky a nohy v teple :-).
Doufal jsem, že máš něco lepšího v rukávě než nadužívané odsuzující otřepané fráze, ale to jsem tě přecenil.

K dalším hláškám co od tebe budou následovat - ohledně offtopicu například - ty máš co říkat (Jak už to tak bývá - Co jakože vytýkáš druhým...v tom máš sám poněkud nedostatky...) - stačí se jen podívat výše např. na to tvoje lstivý přimíchávání nesouvisejících tématických min u kterých lze očekávat nějaké emotivní reakce - naštěstí v tomto se tu zas tolik nechytáš a málokdo ti naběhne - jako jsou "menšiny", nájemní vztahy a podobně - a to vše zmatečně zakomponované do problematiky trestané dobrovolnosti očkování (Bez určité míry neproočkovanosti by se ta "logika" vakcinační teorie a praxe zhroutila, protože by nefunkčnost systému vakcinace jakože proti chorobám zůstala bez výmluv a nebylo by to na koho svádět. A navíc je takhle možné snít násilnický sen o tom, že jednou bude "nějak a za nějakou cenu obětí" dosaženo větrných mlýnů 100% "kolektivní" imunity a to dokonce snad díky očkování a to alespoň na jediný okamžik než se zase přirodí noví neočkovaní čímž je narušení předvídatelně zajištěno.).
Už jsem to psal jinde, že potíže s tebou nejsou z mé strany názorového ani politického rázu (Ač předpokládám, že tak jako jsi byl téměř přesně od začátku tohoto "volebního měsíce máje" záhadně aktivován, tak zase možná za pár zmizneš jak pára nad hrncem, jak vyvanutá kouřová clona když zase nebude třeba.) ač to používáš jako výmluvu a k očerňování z "neliberálnosti" (Ty ale např. napadáš že co třeba máme a co ne a myslíš si, že "školíš" v tom jak MÁ podle tebe vypadat jakási podle tebe "diskuze" - Třeba že nemám dodatečně dokončovat příspěvek a podobné výtky povrchního formálního charakteru. Abych třeba šetřil místo a nerozplizával v tisících odpovědích odpovědí na odpovědi....to už ti docházet nehodlá. Mimo to...na naprostou většinu tvého neporozumění bys našel infa přebytek kdybys četl poctivě pozpátku nebo pěkně od začátku - co už bylo psáno, mnoho je tak vyvráceno dříve než to položíš a jen opakuješ dávno překonané a v tomto světle stupidní fráze.)
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne stř kvě 21, 2014 4:55, celkem upraveno 6 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A jak to souvisi s topicem zroute?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Dneska jsem se dostala k zajimavemu materialu:
http://llp.cz/publikace/jak-uspesne-zvl ... zletilemu/

kopiruji z jedne diskuze k tomuto dokumentu:

"On je to ve skutečnosti manuál na ně! Fakt doporučuju přečíst, tomu očkování se tam taky dost věnují a mudr ve vysledku nemuze nic. Pokud by vas nahlasil napr na hygienu, tak je to poruseni lekarskeho tajemstvi, maji tam pak vzdycky rovnou uvedeny i ty paragrafy, ktery tim porusi a zminenou pokutu, ktera mu hrozi.
A podminovat prijeti do pece souhlasem s ockovanim taky nesmeji, ten manuál je fakt hodně poučný!"
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

infikovali ženu spalničkami a vyléčili jí rakovinu http://www.novinky.cz/zena/336748-lekar ... ovinu.html
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

"dostala celkem 100 miliard virů nakažlivé nemoci, což je dávka, jež by stačila k očkování deseti miliónů lidí." hmm...

Dgm, celou dobu tvrdim, ze cest je mnoho, treba predhodit lekari papir s prohlasenim, ze prebira rizika spojena s naockovanim tveho ditete na sebe dobre formulovany tak, aby to nemohl strizlivy podepsat anebo spousta jinych cest. Kolik rodicu je vsak schopno a ochotno prijmout odpovednost?

Syrovka: odvykni si modifikovat jiz odpovezeny prispevek, to je zakerne, primychavat do uzavreneho postu nove nesmysly! Ja v Tapatalku nevidim pocet zmen tvych prispevku... Na mem nazoru, ze vlastnik si muze vyminit, ze vyzaduje dodrzeni zakona, jinak ukonci najem, se nic nezmenilo, ty jsi halt komous nebo socan, zkratka levicak a ja liberal - to prece mezi dospelymi nevede k nenavisti - ale kdyz vidim tvuj sharp hate podpis (signaturu)... Ze se namahan reagovat... My dva se nedohodneme, ty neumis tolerovat nazor, se kterym nesouhlasis...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

nepotrva dlho a ockovanie bude klasifikovane ako trestny cin ublizenia na tele a prebehne "druhy Norimbersky proces" s veducimi majitelmi a vykonavatelmi firmy IG FARBEN, teda v prvom rade s WHO funkcionarmi
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

dgm píše:Dneska jsem se dostala k zajimavemu materialu:
http://llp.cz/publikace/jak-uspesne-zvl ... zletilemu/

kopiruji z jedne diskuze k tomuto dokumentu:

"On je to ve skutečnosti manuál na ně! Fakt doporučuju přečíst, tomu očkování se tam taky dost věnují a mudr ve vysledku nemuze nic. Pokud by vas nahlasil napr na hygienu, tak je to poruseni lekarskeho tajemstvi, maji tam pak vzdycky rovnou uvedeny i ty paragrafy, ktery tim porusi a zminenou pokutu, ktera mu hrozi.
A podminovat prijeti do pece souhlasem s ockovanim taky nesmeji, ten manuál je fakt hodně poučný!"
manuál neznám, od LLP jsem četla řadu izolovaných rad, jak na lékaře i školky a úřady kolem porodu doma, odmítání očkování a tak.

je pravda, že lékař nemá právo na hygienu práskat neočkované, jde o porušení lékařského tajemství.
naopak ale má hygiena právo (či dokonce povinnost) provádět kontroly naslepo v kartách u lékařů. u naší pediatry už si všechny neočkované děti aktivně vypsali...a její chyba to není.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

A to ti rekla mudr nebo jak to vis? Kdyby se to prokazalo, tak by to mohla byt sikana :)

Ps: V tom manualu je, ze po porodu musi doktor te navsivit za 2 dny po propusteni z nemocnice u tebe doma, to jako fakt?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Janku, jak jsi to s tou navstevou presne myslel? Tyka se to deti po prichodu z porodnice nebo po domacim porodu.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Syrovozrout píše:Ač předpokládám, že tak jako jsi byl téměř přesně od začátku tohoto "volebního měsíce máje" záhadně aktivován, tak zase možná za pár zmizneš jak pára nad hrncem, jak vyvanutá kouřová clona když zase nebude třeba.
Bingo :wink: .
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od dgm »

Tohle je zajimave, klinicke testovani a nasledne hlaseni nezadoucich ucinku
http://www.vitalia.cz/clanky/5-rizika-o ... ce-vakcin/

a diskuze k tomu
http://www.vitalia.cz/clanky/5-rizika-o ... /vlakno/2/
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Řekla mi to pediatrička, máme spolu pravidelné otevřené debaty kolem očkování. Respektuje můj názor, věří, že mám právo volby, dokonce že mám i právo na školku, ví, že svévolně nikomu nic hlásit nemůže (leda podezření na týrání dětí a ty moje moc modřin nemají). Hygiena kontroluje sem tam všechny lékaře i školky, nic nového pod sluncem, neberu si to osobně.

Já rodila jedno dítě ambulantně v porodnici a další dvě doma. Pokaždé za mnou pediatričky (dvě různé ženy) přišly na první kontrolu domů den po porodu, zadarmo. Prý se to ve větších městech moc nedělá, matky vozí novorozence po propuštění z porodnice 3 - 4 dny po porodu, nebo až týden po, do ordinace pediatra. Ale teoreticky je první návštěva doma hrazena z pojištění ať proběhl porod kdekoliv.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Syrovozrout píše:
infikovali ženu spalničkami a vyléčili jí rakovinu http://www.novinky.cz/zena/336748-lekar ... ovinu.html
Tak tomu se rika uzasny vysledek ockovani, sice nedostanu neskodny spalnicky (se kteryma se funkcni IS vyrovna a drzi jej pod kontrolou pro pripad potreby), ale vyfasnu tezko resitelnou rakovinu, to je primo sqela vyhoda:).
Nemuzu se ubranit pocitu, ze kam "veda" slapne tam 1000 let trava neroste:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

Ano, tak to stoji v manuálu výše, ze ma jezdit i po porodu v porodnici na kontrolu domu (coz me prekvapilo, nevedel jsem to), z duvodu kontroly domaciho prostredi. Dále v manualu je napsáno, cituji:

---- zacatek citace
Jak již bylo uvedeno, kvůli požadavku na souhlas obou rodičů se začaly při očko- vání dětí používat formulářové písemné souhlasy i nesouhlasy, které vypracovala jedna z odborných společností. Tyto formuláře však neposkytují rodičům žádné in- formace a pouze uvádějí, že veškeré potřebné informace byly předány včetně příba- lového letáku.
V praxi ovšem často rodiče informováni nejsou, přesto je po nich požadováno po- depsání formuláře. Takové jednání je minimálně neetické a informovaný souhlas tak zcela ztrácí smysl. Bylo by optimální, kdyby byly alespoň ke státem hrazeným očková- ním vytvořeny podrobnější informační formuláře vycházející ze souhrnu údajů o pří- pravku a obsahující základní údaje o povaze, důsledcích a rizicích dané vakcinace.
---- konec citace

Na takove formulare ja vzdy pripojuji, povazuji li to za ucelne (muze se podpis ci nepodpis obratit proti me) sve vyjadreni, bez ohledu na to ze mi tvrdi, ze to se nemuze anebo ze mi kopii nedaji, mobil s 8mpix fotakem a full hd (1080p) kamerou ma dnes skoro kazdy, i invalidni duchodce :-) a po vytazeni tohoto jde vsechno jak chci ja :-)

Edit: toto uvadim z duvodu, abyste nebreceli, ze je situace spatna, zatim! jeste mame dost prostredku si to vymoci...

---
A volit budu nejspis piraty, protoze nemam chut se zabyvat analyzami ostatnich - nejake namitky? Povazuji to za lepsi, nez jen spilat a nevolit (=volit komunisty). To uvadim na radoby vtipne narazky jistych "diskutujicich" :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Samozřejmě že můžeš podepsat reverz (odmítnutí očkování), nikdo neříká, že to nejde. Akorát pak hrozí pokuta za nedodržení zákona od hygieny, nebo vyloučení z předškolního vzdělávání, táborů, lyžáků...
Jistí lékaři nepřekousnou ani reverz a odmítají mít neočkované děti vůbec ve své péči, vydírají rodiče, přemlouvají, lživě argumentují atd. Ale to je takové JPP, osobně jsem se setkala pouze s tolerantními a korektními lékaři.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Odpovědět