Kettlebell

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Kettlebell

Příspěvek od Janek »

Myslis v tech 4cm nosne vrstve podlahy, nebo kde absolvente SPSS?

typovy profil:
Obrázek
No nic, poradit neumis, zkus nerypat
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kettlebell

Příspěvek od cepheus »

No vida ! :D Apikaci na to nema, ale obrazek nagooglit, copy a paste umi:).
Ted kdyz jsi si to tak krasne nasel, zkus to pochopit (absolvente kdovi ceho), dej si tam kotvy a nevymlouvej se ze to nejde:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Kettlebell

Příspěvek od Janek »

A dopadnu nejak takto http://youtu.be/sm22fppGkeg
Nebo na me spadne cely strop :-) ja njsem vthy starik...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kettlebell

Příspěvek od cepheus »

Kurnik sopa Jendo to je problem si pujcit detektor, najit dve sousedni zeleza, do nich vrtnout dve 8mm diry, do nich 2xM10 zavit, nasroubovat konzolu treba z jeklu podlozeno filcovou podlozkou a na ni si pak zavesit treba slona ?
Mi nerikej ze vytrhnes i jen jeden M10 ze zeleza, tomu sam neveris :D.
Myslet !! (to ale boli) :D .. prece nechces abych Ti to maloval ..
Kdo chce hleda zpusob, kdo ne hleda duvod (a kusni na diskusi misto aby vzal vrtacku a brejle do hrsti):).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Kettlebell

Příspěvek od Janek »

Jo vrtat do ][ nosniku to je doost dobry napad, kdyz clovek nevi, nakolik to je dimenzovany, stop se uz tak pohupuje... Vse jde, jen je to pomerne komplikovanejsi, jak panel a to byl obsah meho povzdechnuti.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kettlebell

Příspěvek od cepheus »

Jendo !!:))
Ta jedna 10 mm dirka v 90 mm sirokym a cca 9 mm tlustym platu nic neudela, je tam kolem jeste masa dost.
To ze se houpe je ok, na pruhyby a nosnosti jsou tabulky.
Kdo se boji nesmi do lesa (a nic pak nema) :-).

Cece co tys to tak uspesne vrhnul na trh (vyrabel) jak si tu nekde vzpominal, ze se bojis zavrtat do zeleza ?
Preprodavals nejaky hovezi, nebo tak neco, ne ? :D

Jsem mel kdysi mezi 2 poli hurdisek vynechanou diru do patra, na ni zaveseny tezky vytah a jezdil jsem na nem + vrchovaty kolecka betonu - a ziju a barak nespadnul:).
NeJanči clovece :D))) ..
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Kettlebell

Příspěvek od Jindra »

.
vy dva chlapci, obyčejná zdvořilost by vám mohla velet vyřikat si to přes SZ a neprášit tady (nejen tady) hafo OT příspěvků
eště že je Hugo tak hodnej. já to tu spravovat, už máte na měsíc povinnou pauzu na vychladnutí ;-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kettlebell

Příspěvek od cepheus »

.
No jo jindrichu, to mas tezky, kdyz ona ta prosta lidska zvedavost (co to tam ti dva pitomci zase resi) zase zvysuje klikance, tudiz navstevnost :-).
Ale jo mas pravdu, udelam si od zitra bobrika mlceni a nereakce, nemusim mit konecny slovo, jen me s...e kdyz se nekdo (navic Vseved) trapne vymlouva ze neco nejde a vim ze to jde kdyz se chce. Radej sem napastuje rez vrtackou nez by ji popad do ruky a vrtal a mel to v tu ranu hotovy:).
Anebo je vsecko uplne jinak .. tak od zitrka casove neohranicena cteci pauza, cus chlape :wink: .
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Kettlebell

Příspěvek od zaklinac.dan »

tak s těma trhama jsem byl dost naivní :) sice nepotřebuju chodit do kolen, ale rány do nohou jsou to slušný, druhej den jsem měl koleno jak hlavu. i když je fakt, že jsem to prokládat goblet squatem :lol: sem si říkal,že to rozhejbu, ale bohužel. čeká mě dlouhá cesta peklem, ta "voda" mi neumožňuje to už ani pořádně protáhnout, nedá se cvičit, ani sednout do turecáku. a to jsem si myslel, že moje trpělivost je nekonečná. ale když si představím, co mě čeká, je ve mě malá dušička :cry:
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Kettlebell

Příspěvek od zaklinac.dan »

ohledně té hrazdy: pro mě osobně by to bylo z mnoha důvodů poslední řešení dávat to na strop. pokud není místo, je to horší, ale po pravdě tomu nevěřím. nikde nade dveřma nemáš místo?! pak jsou i hrazdy do rohu. v nejhorším případě jsou hrazdy zavěšovací mezi dveře, které jsou odnímatelné a dávají se tam jenom při cvičení. já si kupoval hrazdu u jedné firmy a tam už jsem koupil víc věcí. ty věci nejsou extra estetické, ale jednak jsou za docela dobrou cenu a druhak u všeho avizují fakt masivní nosnost ala 250 kg zatímco ostatní třeba jenom 100-120 kg což já osobně bych neriskoval.

http://www.agauto.sk/cz/detail/hrazda-n ... 23747.html to je ta firma, příklad rohové hrazdy

http://www.insportline.cz/dverni-hrazdy tady jsou různé druhy dveřních hrazd, některé jsou i od výše uvedené firmy
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Kettlebell

Příspěvek od zaklinac.dan »

pro opičku :) : systém? ano, mám systém, ale v tom systému spoustu výjimek a především se přizpůsobuju okolnostem a tomu, čeho chci cvičením docílit :) více cviků na partii za sebou jsem dělával jenom chvíli, když jsem chtěl kupříkladu vylepšit shyby. ale obecně cvičím kruháky. anebo to, co caculin nazval gtg (greas the groove), teda cvičit s velkou pauzu (většinou by to mělo být 15+), i když taky často v kruháku :) ale to je na dlouho. ohledně úchopu: je to o zvyku a přizpůsobení. úchop jsem měl velmi dobrý už před kb, ale stejně když jsem s ním začínal, tak byl kb velmi dominantní a ten grip mi spolehlivě zruinoval. takže když jsem šel po kb na hrazdu, tak jsem ještě mohl, ale už mě opouštěl úchop, zvláště když jsem po shybech dělal např. přednosy. dneska tohle vůbec neřeším, můžu cvičit jak chci co chci a úchop cítím jedině když si zacvičím na takovém popruhu (vypadá úplně jako pásek ke kimonu) a na něm ale nemám oka, takže to je na grip velkej chalenge, zvlášť když to dělávám jako poslední cvik. to tvoje cvičení si nejsem jistej jestli chápu. myslíš tzv. bottom up? to je už dost pokročilé cvičení, nedělal bych ho dokud bych nezvládl perfektně tu váhu. je to cvičení na úchop, stabilitu a koordinaci, případně i na extra tenzi, protože většinou se to nedává čistě a jak tě to rozvibruje to je ten efekt. ale přesně z tohodle důvodu to nikdo až na výjimky, které se vždycky najdou, necvičí často a hodně, protože tě to prostě může zavařit. já s tímhle nemám prakticky zkušenosti, i když jsem to chtěl jeden čas začít cvičit, když mi byly ty dvacítky lehké, ale mezitím jsem nakoupil těžší. navíc takovéto cviky nemám moc rád. dávám přednost větší intenzitě, případně volume. tohle je takové blbnutí, to dělávám při volnějších dnech nebo když už jsem vyhořelej ohledně cvičení a je to velká nuda. ještě nakonec ti určitě nedoporučuju na kb cokoliv plácat, žádné pásky. když není grip, tak čekej ;) navíc by to překáželo zase u trhu apd. a to je asi pro tenhle příspěvek vše, jinak bude moc dlouhej...

edit1: po napsání příspěvku mě napadlo, že jedinej opravdu systém mám v tom, že vždycky procvičuju důsledně celé tělo, i když občas když mám hodně dní za sebou tak na něco kladu větší důraz, respektive to jedu lehčeji. typicky např. jeden den jedu spíše vršek a nohy jen udržovačka a další den se na nohy zaměřím
edit2: systém mám celkem robustní, ale je opravdu specificky napasovanej na můj denní a pracovní režim a vše kolem a pro ostatní by to bylo prakticky nepoužitelné. musíš si najít systém svůj ;)
Naposledy upravil(a) zaklinac.dan dne stř říj 22, 2014 16:01, celkem upraveno 4 x.
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Kettlebell

Příspěvek od Janek »

OT: me nejde jen o hrazdu, ale o unyv.kotvu obecne (boxovaci pytel, houpačka, ..., universal use). V rohu byva obecne jeste mensi sance, ze je nabytkem nezastavene misto i na tu hrazdu. Jo - nade dvermi jsem hrazdu mel v panelaku pred >20 lety (uz tehdy byly kupodivu firmy, co to vyrabely, myslim ze made in 1990 :-) a pak jsem to dal na barak v exterieru :-) pravda neni to moc ergo tak to moc ucelu neplnilo, no jako konzola a vyloznik to ma uziti dodnes a gumove rukojeti jakoby od kolecka ci z jizdniho kola tam jsou dodnes:-)

V panelu ze udrzi 1 kotva tech 300 kg si umim predstavit, no v hurde, byt i naskrz, to uz je horsi a bych se bal, ze se to na me v urcitych pripadech vysype :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Kettlebell

Příspěvek od zaklinac.dan »

janku a kde bydlíš? jestli v domě, tak co řešíš? dej to ven ;) jinak nade dveřma to můžeš použít pro všechny tebou uvedené důvody, ovšem omezeně. na pytel jakžtakž by to šlo (musí být místo kolem) a na houpačku v pohodě, ale v tom případě je lepší nedávat tu hrazdu tak vysoko. viděl jsem na nějakém videu (tuším rusák) takovou samodomo hrazdu, která byla zachycená nad futry, ukotvená tuším naskrz. v tomhle je spousta možností. když se chce tak to jde. a když se nechce tak to nemá cenu, protože by se na tu hrazdu stejně prášilo :) jestli máš někde dost místa (což houpačka vyžaduje), tak to postav klasicky ;) dva trámky na oporu a přes ně překlad, zakotvi to do stropu a unese to v rámci možností cokoliv...
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Kettlebell

Příspěvek od Janek »

Jojo traverzu na opore mam v garazi s podpoou, je tam dreveny strop, zespod omitnuty rakos, deioto, aby kutil Tim nez da hmozdiny do hurdysu, myslel...
ja se muzu houpat i na stromech, jeste musim sehnat hamaku ;-)
-----
Z jineho soudku, usetrete si zpatecni letenku z honkongu, pozvraceni a 2000€ :
stream.cz/operace-izrael/10003773-den-1-dvanact-hodin-tvrde-driny-a-buzerace

Aneb jak trenuji tvrdaci... Ceska blondyna a pilot to dostali asi darem (od otypky krale growshopu?) :)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět