Pyramidy v Gize a jine zahady

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Pokracovani z Mixer alebo odstavovac? viewtopic.php?t=7979#p177074
cepheus píše:Jeniku pro me za me at si do toho dloubali treba medenyma spendlikama :D
Jo, jako nahodilou necistotu to tam ten Zavahriho poskok prezentoval, mas pravdu, ale tomu neverim, oni zase tak blbi nebyli:).
Porad neverim, ze s kazdym jednim otesanym sutrem se pak nahoru plahocilo 100 000 otroku, to jsou proste pitominy dnesni skolske vedy:).

Mysli trochu, kdyz hmota je pouha iluze (o tom uz jsme se nejak shodli kdyz jsme resili proc zareni projde volne zlatem az na par castic co trefi jinou drobotinu v atomu a jedou supem zpatky) co je potom vsecko ostatni jako treba gravitace ? Hmotnost ? Teplota ? Ha ?:)
Co drzi ocel pokupe a ne uz tak silou rudovu slaninu, nebo treba vodu, vzduch atd ? A kde se to bere, co to udrzuje v radu a v pohybu ? Ha ?

Nesnaz se ani omylem napasovat nase poznani na pyramidy, to kurevsky pokulhava za jejich poznatkama (minimalne o Vesmiru), my ted "objevujem" co oni uz davno znali :)
Oni znali mozna jen to, co mohli tisic let pozorovat a klasickou metodou pokus-omyl po generace testovat. Tak se to prece dela i poslednich 300 let a tak jsm to delal i ja (testy do zblbnuti) a tak to delaji i biologove a ja nevim kde vsude...

Pisu znali mozna. Ano, ze meli mimozemskou technologii anebo generace pred nima, si predstavit umim, prece jen jsem o tom za zivot dost precetl, stohy knih a stovky hodin av, no davam tomu asi 2% pravdepodobnost. Zatim se zadna nevysvetlitelna hitech technologie nenalezla, pokud vim a jak tahali kvadry nahoru?

No uvaz, ze k tomu meli cas kolik generaci a zdroju vic, nez ma dnesni nejbohatsi stat sveta... S takovymi prostredky a v takove dobe bych ty hromady postavil taky, ostatne veci jou jednoduche, uz jako predskolni dite jsem vytycoval vingl pomoci spagatu a metody 3-4-5 v a tom poradu banalni zamereni na sever Zeme je podobne primitivne jednoduche, stejne jako vodo-vaha...

Takze muj soucasny nazor je, ze co si neumim predstavit, je mimozemske nebo bozske, no nevim, v podobne dobe byl na Zoom zajimavy porad o LochNess ...

Pokud mas relevantni info, co by molo nasvedcovat necemu nemoznemu, sem s tim.

Shrnu fakta:
- herodotos psal o 30000 delnicich budujicich 20 let...
- opracovany na jemno jsou POUZE pohledove kameny, ty vnitrni jsou pry velmi hrube a zasypane suti...
- denne museli ulozit 800 tun
- v okoli postavena vesnice o x tisici domech

No nevim, s mimozemskou technologii zpracovani kamene a zrusenim gravitace by na to stacilo podle me nekolik desitek delniku,,,? A mily Herodotes by o tom psal jinak, nebo byl take zaplacen? Ostatne, kdyz bych si chtel udelat vecny pomnik (kdybych mel neomezene zdroje a pozemky), z ceho jineho nez z otesaneho kamene bych ho vyrobil? Proste bych si spocital, kolik penez a s jakou rychlosti, aby se to stihlo do smrti, namaloval bych si to a jelo by se...

Jaky duvod by mely mimozemstane? Energeticka pytamida? Hmm. Cim vic vim, tim mene se priklanim k zahadam, nevim cim to je? Mozna tim ze ty cepheusi neustale rikas, ze to nemam resit do detailu, jenze detail casto rozhoduje.


Takze kdo si myslite, ze v tom maji prsty zahadne tech. Mimozemskeho duvodu, ozvete se a doplnte, PROC si to myslite... Treba mi neco uniklo...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:No mily cepheus si mysli, ze pyramidy nepostavilo 30000 delniku, ale mimozemstani...

Presunuto: Pyramidy v Gize a jine zahady viewtopic.php?t=8325
Najdi mi kde jsem o tech stavebnich mimozemstanech cokoli napsal, mily Janku, a zkopiruj mi to treba do toho tohoto vlakna, ok ?
Jen neverim na ty Tvy delniky co utahnou to co dneska neutahne ani 100 nejvykonnejsich modernich jerabu najednou, i kdybys je tam nejak kolem toho jednoho sutru nacpal:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

oni tam nezajedou, protoze jsou tezky :-) takze kdyz neveris na proste jednoduche postupy, na co presne veris?

Pavel Pavel jasne ukazal, ze i se sochami lze hybat a vis, jak ta civilizace Velikonocniho ostova zanikla, ne?

Mit neomezeny rozpocet a kameni tak ti tu pyramidu postavim do 10 let? A to kdovijak dlouho predtim trvaly prpravy.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Bych jej chtel videt se skutecnou moai, Pavlika Pavlikovic, hehe :D .. pekna blbost, ty nejvetsi pry meri pres 21 metru a vazi 270 tun (270 000 kg pro predstavu jaka hromada je to bananu, nebo treba kedluben) :).

Obrázek
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Takze ty asi vazne nevis, jak ta civilizace zanikla? Bylo to tak, ze delali do zblbnuti sochy, az se z toho vycerpali... Najdi si to treba na wikipedii, zadna zahada to davno neni, mozna jenom pro snilky...

Update: video pro tebe s priznacnym nazvem: http://www.youtube.com/watch?v=eb_6MdUZyw0

A pavel p. byl na ostrove a skutecnou sochou posunoval - s pouhymi 16 delniky, prestoze puvodni domnenka Heyerdala byla v radu STOVEK delniku a Pavlovym postupem jich stacila mene jak desetina :-) a mmch. k presunu 800 tunovych kvadru staci obdobnym postupem pouhych cca 160 delniku...


---- PYRAMIDY - aktualni:
Tady mate vyreseni zahady, ufo a antigavitace rulez :-) nene, voda a kluzna plocha... A kdo dokaze, ze to nejde? Navic kdyz to je podle vyobrazeni stareho 4000 let? Anebo ze by ta voda byla antigravitace? Genialni veci jsou jednoduche...

http://www.national-geographic.cz/detai ... eny-45909/
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

To jsem resil v prosinci loni, dneska je kveten 2014, ale mam pro Tebe taky videjko, uz jsem jej sem daval ruznym cvokum pri ruznych prilezitostech, cize se budu opakovat :
https://www.youtube.com/watch?v=h9JF8v0yfI4
(bys moh byt ted a tady na foru ten za tou tarasnici, uz Ti pomalu zacina hrabat, mel bys tu vec s obrazkama docasne odlozit)
Vsecko :br :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Dobry, pobavilo, dekuji :-)

...na Velikonocni ostrov si udelejte se zenou vylet... Ja jsem si take jeste pred par lety, kdyz kolovaly fotky zasypanych soch cos sem dal myslel, kdovijaka je to zahada, a ono prd... Normalni eroze pudy a Koukolik vhodne pouzil historicka fakta k demonstraci stupidity, kterou velmi vystizne definoval... Stoji to za zamysleni! Lepsi nez slepa vira v tajuplnosti viewtopic.php?t=7979#p177074
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

:wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/3430 ... -Gize.html mate nekdo silu overit tam uvedena tvrzeni? Podle me jich mnoho bude priohnutych...

Slovy klasika: Jsme genialni v nalezani duvodu, jimiz dokazeme zduvodnit cokoliv
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Pomer vetsiny pyramid je 1:1,6 (vyska/zakladna - zlaty rez, nic ?) ma tu nekdo detske pocitadlo ?
Tak si dame (4x1,6=6,4) : (2x1=2) = 3,2 (=cca 3,14, cize piii cislo), sice hrube (detske) pocty, ale uz dva "blaboly" do sebe nejak zapadaji, co s tim ?:).
Peace :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Mama ti dala pocitadlo? 1,6x2=3,2 cize Pi - OMG ty budes asi vzdelanim technik... Nebo kynolog? A ja gena, kdyz jsem k PI dosel prostym zdvojenim zlateho rezu :-)

vubec nechapu, co se snazis dokazat, ja chtel naopak vyroky ZPOCHYBNIT, jako spravny vedec vylucovaci metodou a kritickym myslenim :-)) ze zlaty rez se uplatnuje v pyramide me neprekvapuje, uplatnuje se vsude kam se podivas, vcetne televizoru, tve postavy atp. Lide odjakziva kopiruji vhodne tvary...

Ps: zlaty rez znam dobre, ale poprve slysim souvislost s cislem Pí, tos vymyslel sam, nebo mi neco uniklo?

Update: mozna Obrázek
1,273239545 ~ 1,224744872 moc to teda ale nevychazi
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Nafuka, nezklamal, veda mu nejak selhala, hahahohohihi :lol: :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

??

Co se svym tvrzenim snazis prokazat? Ja naprosto nezpochybnuji pouziti zlateho rezu v pyramidach, ostatne ani nemuseli znat presne, nebot:

Za zmínku stojí i římský architekt a stavitel Marcus Vitruvius Pollio, který žil na konci 1. století př. n. l. za vlády Caesara a Augusta. Sepsal 10 knih o svém oboru pod názvem „Deset knih o architektuře“ (v originále: „De architectura libri decem“). Základem jeho teorií byla (kromě jiného) nauka o významu číselných zákonitostí a proporčních vztahů, jež lze odhalit ve stavbě vesmíru i člověka a bez nichž nelze postavit krásnou budovu. Podle Vitruvia je estetika budovy založena na číselných vztazích odvozených z proporcí lidského těla. My dnes víme, že poměry velikostí částí lidského těla se často blíží opět zlatému číslu.

Lze duvodne predpokladat, ze z lidskeho tela a prirody mohli opisovat davno predtim... Neni IMHO duvod hledat tajemno prave v tomto a fantazie o anti gravitaci a elektrarne ci teslove prenosu elektriny v pyramidach? Nikde to tam nevidim a ani jeden seriozni vyzkum bohuzel take nic.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Premyslej :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Myslim, ze vubec nic a mas tam nas..no :-) doporucuji ubrat, protoze nebudu prvni, co rekne, ze se z tvych prispevku nedozvi vubec nic...

Pokud se pletu, tak promin a priste neodpovidej na otazku v hadankach. Jestli je nekdo nafuka? Hm tak to necht posoudi jini, ja kdyz se zmylim, umim to priznat... Co zena, netepe te?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Pokud si rad hrajes s cisly, tak tady mas feed:-)

http://www.youtube.com/watch?v=jWP76Vn5bwc


Za me: jen hricka s cisly (nektere an nesedi), ale nekteri jsou schopni z toho tvorit buhvijake zavery :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Proc tapetujes forum jednim videjkem ? Dosly Ti prasky od Chocholouska ? Oni Ti napisou novy, kdyz po nedeli pekne poprosis pana doktora, nebo zaskoc na pohotovost, ale tam je to myslim drazsi :D . Jooo .. kdyz blizni potrebuje nahlou pomoc, musi zacalovat nejmin 3x tolik, ale to se Ti libi, ne ? :lol: :wink:
Klidek, vidim Te i bez toho jakej jses nafoukanej osel, nemusis se cpat uplne vsude :) .
IA IA IA :D :br .
P.S. Tohle od Mirka Cernyho znam, stary, pekny, lec umely, navic karty neprozivam, ani carodejnice co z nich blaboleji nesmysly, Ty snad jo ?
Tak feeduj chlapce, feeduj :lol: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

absurdnost techto hricek vynikne v www.youtube.com/watch?v=_9CKy8_tjzc to treba neznas :1)

--
tve prupovidky, no comment :-)
me muze urazit jen inteligent a tve utoky spise rozesmivaji a k placi je, ze nevidis, jak se shazujes :-)

Jsem mel ve schrance url a po napsani sem - kliknu do noveho vlakna a ty tam zase o caru kouzlu cisel, takze neslo nevlozit url... Jo uz budu vedet, ze se chytnes kazde prilozitosti k hadce a mel jsem vlozit odkaz na tohle vlakno :-)

----
Ps: danikena a podobne zahady jsem ja cetl jako teenager a dnes podrobuji radoby zajimave veci kritickemu pohledu, takze me podobne veci spise rozesmivaji viz pyramidy, nevidim na nich nic nevysvetlitelneho viz nazev topicu - a to v dobe jeho zalozeni jsme jeste nevedeli, jak to vlastne soudruzi delňici staveli, alespon ja v tom nevidim uz zadnou zahadu, venoval jsem tomu stovky hodin...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:me muze urazit jen inteligent a tve utoky spise rozesmivaji
Pak jde o h...o, sranda, psina, bezva :D :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Psina nevim... Mi to prijde, ze si s manzlkou nemas o cm povidat:-)

Tady mas "zahady" - davne civilizace:

http://www.stream.cz/nejnovejsi/top-5/1 ... civilizaci
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Prima Play, video zde bude jen par dnu..

Ufouni jsou na mesici

play.iprima.cz/zahady-konspirace/odhaleni-mimozemske-spisy-i-5
en.m.wikipedia.org/wiki/Gary_McKinnon
hacker co udelal nejvetsi hack vojenskych systemu (zminen v dilu)
---
Mor od mimozemstanu? Mozna...
play.iprima.cz/zahady-konspirace/odhaleni-mimozemske-spisy-i-6

en.m.wikipedia.org/wiki/Red_rain_in_Kerala
Cerveny dest byl nejpos z meteoru
---
Akášické záznamy, Sokrates, Tesla, Einstein, červí díry
play.iprima.cz/zahady-konspirace/odhaleni-mimozemske-spisy-i-7
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Updated... Ezoterika - vyzva za milion korun ceskych resp. Eur
tyden.cz/rubriky/veda/clovek/sisyfos-milion-tomu-kdo-projevi-paranormalni-schopnost_305134.html
"Není to tak, že bychom se těm lidem chtěli vysmívat," zdůraznil Kyša. Pro skeptiky je podle něj zajímavé se potkávat s lidmi, kteří jsou takto přesvědčeni. I pro ně je naopak setkání důležité, málokdy jsou prý schopni si otestovat své schopnosti odbornou metodou. "Žijí v nějakém sebeklamu a málokdy si zkusí dvojitě zaslepený experiment," dodal Kyša.

falesni-hraci.cz/cs/blog/paranormalni-vyzva-2014

falesni-hraci.cz/cs/paranormalni-vyzva/video

ParanormalniVyzva.info
Prihlaste se a ziskejte milion!

http://youtu.be/ghoGUiKkoHk
___
1. Stanislav Brazda Stanley Bradley stanleybradley.eu (2013): uhodl 19 ze 30 (v pripade uhodnuti jen 25 z 30 by jeste postupoval, neboli nahoda pravdepodobnosti 1:1 000) - byl prvni a zatim zda se nejuspesnejsi, ale 19 z 30 povazuji za prostou tipovacku ;-)
- hraje o postup o 1 000 000 €
http://youtu.be/pJwT13rgnGA

___
2. Ing. Milan Hein milanhein.cz (2013), "mam vysledky skoro bych rek nejvetsi na svete"
- hraje o postup o 1 000 000 €
- uhodl 2 cisla z 15 pokusu (potreboval uhodnout 5 pro pravdepodobnost 1:1 000)
- nahodny clovek uhodnul take 2 z 15, tedy statisticky prumer... ;-(
http://youtu.be/RrtBBUOqxws

___
3. Josef Škoda, uhodl 14 taliru ze 30 (podprumer)
http://youtu.be/hz1rLvg27tg

___
4. Ing. Jan Heczko (2014),
Prvni, kdo hraje rovnou o 1 000 000 Kc (musel by uhodnout vsech 30 neboli pravdepodobnost 1:10 000, aby si odnesl milion korun), uhodl ale jen 15 z 30, tedy vysledek presne 1:1, cisty prumer...
- foti ondrej neff
http://youtu.be/XR7gp8tkeuA
falesni-hraci.cz/cs/paranormalni-vyzva/historie/vysledky-experimentu/detekce-obsahu-papirovych-boxu-protest-c4-ing-jan-heczko
Experiment dopadl takto:
Ing. Heczko správně určil obsah patnácti ze třiceti krabic. Tohoto výsledku je možno docílit pouhou náhodou a nepřekračuje pravděpodobnost 1:1000, tudíž paranormální schopnost Ing. Heczka nebyla potvrzena a v testu neuspěl.

----
Muj zaver: za me velke zklamani; nikdo se dosud bohuzel ani nepriblizil k mnou odhadovane ezotericke uspesnosti az 75%... Videa dokazuji, ze je to okolo statistickeho prumeru a to byli vedecti akteri jeste doost vlidni k testovanym subjektum, co myslite???

Co si o tom myslite? Bud jsou ezoterici tak nepruzni (prizpusobit se poloze v klece, uzavrene mistnosti, neschopnost vyminit si a vyjednat jine podminky, nebleskani rusivm bleskem, skryta kamera pro vetsi klid), nebo jsou to podvodnici nebo jim to takto pro verejnost na efekt nefunguje (andele odpovidaji chybne, myslenkove pole okoli, ktere jasne veri to u, ze TO NEMUZE FUNGOVAT) nebo zkratka jen nemaji sebereflexi... (tj. kdyz doma testovali, nevedi, co je to 100% slepy test)...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Ezoterik v CERNu

http://youtu.be/knmPjF_feRw

Ach jo, prof. ocekava potvrzeni teorii, aby prani nebylo otcem myslenky.

"Co muzete delat na zaklade aplikovanejch neurověd". Hmm, uvidime uvidime.

Nekecej o zivejch experimentech smoulo a podivej se radsi o post vic, kdyz to funguje a je to skvely, tak vydelej milion ojro a korun:-) zatim je zda se pohodlnejsi holit kavky :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Objektivni realita - nebo-li jinymi slovy - tak dlouho a intenzivne jsme mysleli na mamuti a dinosauri kosti az jsme je "stvorili", vykopali a nasli, ze by kauzalita naruby ? :D
To by byla ale dobra prdel :wink: .
-------------------------------------------------
Jenicku, kdyz pohlidnu vpravo na nabidku dalsich videi hnedle na druhy post (...nazvete ji pravym jmenem), zacina mi dochazet co Te tam jako spravneho myslitele privedlo :D))))) ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Máš psa?

A víš, že všechny plemena pocházejí z vlka?

A když se pouhým umělým výběrem za stovky let, maximálně za 10-15 tisíc let vytvořily stovky různých plemen, proč by se nemohly za miliony a miliardy let přirozeným výběrem vyselektovat lidé, dinosauři atp. druhy? Že to nejde? Nebo že si to neumím představit, tak hned deus ex machina? jasně, někde na počátku, před 14 miliardami let možná...

To, že si to neumí někteří představit, je druhá věc... Podívej se třeba na http://www.csfd.cz/film/366865-kosmos-c ... va-odysea/ USA, 2014, 13x45 min, (v tomto případě se psem viz epizoda 2, jene na Prima Zoom), nastuduj trochu technologii, jazyku, hodne moc historie, poradne se zamysli (to boli)... A pak to zopakuj.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Hehe, Ty nemas moc rad bolest z mysleni jak tak koukam :D .. obsahem me uvahy bylo uuuuplne, ale uuuplne neco jinyho:).
No nic, tak zase nekdy, se mej :br .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Uz razis zase jiny nazor, nez ze (volne receno):
- Evoluce nesmysl
- Archeo nalezy podvrh
- Uhlikova metoda nefunguje dal nez 4000 let
- Buh rulez...

Takze psa nemas.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Psejka mam, nic nerazim:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

co kdyby bylo treba za cas otocit ;-) ty jsi progresivni kreacionista (buh po miliony let vytvarel stale nove a nove organismy)?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Heled to mas jednoduchy, nebudes osel - muzem se bavit dal, budes osel, nemame si co rict :-).
Ale k veci - precti si neco o tom proc "vedci" ve vrstvach pudy hledaji pylova zrnka a proc tyto zrnka odolavaji jak vysokym tlakum, tak vsem dostupnym kyselinam a zasadam.
Smes se maci v kyseline fluorovodikove, ktera rozpusti a odplavi vsecko mineralni (tedy i kameni) a zustanou pylova zrnka ke zkoumani.

Zvlastni jak se rostliny (SAMY) rozhodly celit vsi te nepohode ve Vesmiru, vid Jendo ?
Nic na Svete ne-evoluje, vse se naopak rozpada na prvocinitele a meni svoji podobu (recykluje), to co se jevi tem co jim to hlava nebere jako evoluce JE zasah zvenci:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Ne-evoluje? Tedy potvrzujes ze jsi progresivni kreacionista (vsechny druhy generuje Buh jak Bata cvicky...

Darwin nikdy NEREKL nic ani podobneho tomu, ze "clovek se vyvinul z opice" a jeho zakladni myslenka dodnes NEBYLA vyvracena (a ani nebude a nemuze byt) a myslim ze jde dobre videt okolo nas, ze mel pravdu...

Co se tyka vedcu a pylu, tak tady zase se nechytam ja, co kde a za jakych okolnosti, jaky zasah zvenci ceho, Zeme, nase slunecni soustava a galaxie ani Vesmir nejou uzavrenym systemem, takze odkud ZVENCI myslis?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Astronaut ze zálivu Solway Firth - letos 50 let

http://www.extra.cz/foto/22428-astronau ... -na-snimku

http://www.bbc.com/news/uk-england-cumbria-27391210

http://en.wikipedia.org/wiki/Solway_Firth_Spaceman

Mno, myslim ze je jasne, co na te fotce je - kdo uhadne?

----
Edit: tento Astronaut a Doctor Who S06E01 a 02 - namet napadne podobny - uvnitr skafandru a zapletkou je mala holka, co vola Nixonovi a pristani na Mesici a sedivaci... http://www.doctorwhotv.co.uk/episodes/s ... f-the-moon
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Audio, CRo Leonardo zaznam, 11 minut,

Sysifos mu nesedi a milion vyplati. Elekova mu nesedi ale Dusek ano, inu je demokracie. http://youtu.be/hU2n8pTbUB4

Inu, za 30 let milion dolaru jeste nikdo nevybral... To jsou vazne vsichni senzibili entertsinnisti (sasci, umelci)? Anebo jim je milion malo? Co si o tom myslite?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Senzibilove, ezoterika nefunguje?

http://youtu.be/v89mG2zqlGc

Za timti filmem je pry ceka StB http://www.csfd.cz/film/248830-muzi-co-ziraji-na-kozy
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Syrovozrout »

„Oni žijí“ – Podivný film se silným vzkazem http://na-severu.blogspot.cz/2012/04/on ... kazem.html
"Když vetřelci zjistí, že Nada může vidět skrze jejich maskování, okamžitě uvědomí své nadřízené slovy „Mám tu jednoho, který vidí.“ Schopnost „vidět“ vetřelcům zjevně okamžitě působí vrásky na čele – nemají rádi, když jsou odhalováni. Nada se rychle stane vyvrhelem společnosti a vetřelci kolem něj začínají pomalu utahovat kruh."
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

V kyša jede :-) aneb jak jsou lidi blbííí - je to možný? Viz reportáž ČT na začátku videa... To není ani možný vždyť z točení hlavou těch dětiček s kvantovým viděním to snad trkne každého - no asi ne... :/(()

Mark Komisarov jede :-(

http://youtu.be/Qey5HE6CqkE
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Lekno »

Nasledujuci symbol slobodomurarov, zobrazuje pismeno G ako antigravitacia...:
Obrázek
Zakladne info o tejto technologii, najdete v linkach, literatura je tiez niekde na internete. Mozno to pomoze objasnit zahadu v tomto vitarianskom vlakne :wink: :

Ancient Knowledge Pt.6-1 - Number 9 Code, Vortex Based Math, Flower of Life, Fibonacci, Time, 432Hz: link
(You Can't Handle the Truth!)

The Anti-Gravity Secret of Coral Castle: linka

Ancient Knowledge Pt.4 The Real Secret Of How The Pyramids: linka

(Ancient Knowledge 1-5: linka)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Jakoze Ed pouzil antigravitacni stroj na stavbe sveho zabavniho parku? http://imagizer.imageshack.com/img674/1451/DU24rZ.jpg
A skeptici nasli dokumentacni fotky jeho skutecneho floridskeho budovani? Zde: http://www.skeptic.com/eskeptic/12-12-05/ figure 5 a 8. Pripadne rozved ve dvou trech vetach obsah tvych videi prosim...

Ps: zahada postupu staveni pyramid doby byla letos experimentalne overena - viz v prispevku cislo #5 vyse viewtopic.php?t=8325#p184023, stejne jako i "zahada velikonocniho ostrova" a jeho stupidnich obyvatel - zahada rozlustena uz desitky let...

Co uz muze byt pruhlednejsiho, nez experimentem overena funkcnost dle puvodnich 4000 let starych schematickych maleb: http://www.google.cz/search?client=safa ... 24&bih=672

Jen se dlouho nevedelo, ze ten pisek se musi polevat vodou :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Jene, Ty by si se mel nad sebou zamyslet, byt vice "skepticky ke skepticizmu onech skeptiku" a neverit hned slepe se vrhnuvsi na jakoukoli novou teorii o tom jak tahali nekolika-tisici tunovy :D .. a bylo by s Tebou mozna i k vydrzeni:).
Dotedka jsi byl skalopevne presvedceny, ze to tahali podkladajice to nejakyma klackama ci kulama :-).
Co Ti predhodi priste ke zbasteni ? Byls tam, veris ze ten obrazek neni podvrh, videls jej (+ testoval stari) na vlastni oci ?:)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Precti si toto vlakno od zacatku, ja to nebyl, kdo neznal experimenty Pavla Pavla, ja si je vybavil za minuleho rezimu z radia, tehdy me to zajimalo a co Ty? Pro tebe byla nova informace o tom, ze lze s par desitkama delniku presunout 800 tun kvadry.

Každá záhada, dokud je záhadná, tak je zajímavá...

skeptik pouziva racio a Ocamovu britvu, priznam se, ze me fascinovaly vsechny ty teorie o antigravitaci, UFO a samanech, ono je to velice vzrusujici, ale zatim se ?vzdycky? ukazalo, ze skeptik mel pravdu, nebo se pletu?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Kdosi kdysi rekl : "Existuji dva zpusoby jak pohlizet na Svet - jakoby NIC nebyl zazrak a pohlizet na Svet jakoby VSECHNO byl zazrak".
Jeniku volim moznost 2, Ty si vyber sam (nebo jsi si uz neochvejne davno vybral) moznost 1, tak si u ni setrvej a uzivej si ji dosyta, je mi to fuk, nepresvedcis me se divat na stvoreny Svet jinak:).
Byt bys mel milion racionalnich vysvetleni vo co go, i kdyby jsi mi sem prines Bozi kucharku s vysvetlivkama pro smrtelniky, tak me naruby neobratis, kapito uz konecne ? :wink:
To nema s raciem ci neraciem co delat, to je volba (Tvoje ci moje).
Tecka:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Zazrak je vsechno, dokud nevis, jak predmet zazraku funguje. Proc bych mel nekoho, natoz tebe obracet?

Bozi kucharku nemam, jen si postupne utvarim z mozaiky svou teorii... Zatim je to spise spekulace :-)

Buh nebo designer nebo kosmos (to slovo znamena myslim v prekladu: ozdoba) tam je, schovan v dalce, az za vesmiry..

Pro nej muze znamenat nasich 14 miliard let, jako pro nas 14 milisekund... A onen vesmir, jen bublinku ve zkumavce...

Pro foton letici 12 miliard let take cas nebezi, pro nej onech 12 miliard let je (pry) nulovy cas, viz teorie relativity.

Ostatne klasicka videa zobrazujici meritka od elektronu po vesmir, lecos napovidaji... Pohledam a doplnim.

jsi me pobavil nazorem, ze chci nekoho lamat, jen hlupak uveri prvni teorii bez zkusenosti znalosti etc..

Zajimaji me ruzne nazory protoze bud vyvrati nebo potvrdi anebo navedou, na novou myslenku, vetsinou neco mezi tim
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od minsc »

Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

http://en.wikipedia.org/wiki/Oregon_Vortex = http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_hill + http://en.wikipedia.org/wiki/Optical_illusion

Takova mista (magneticke kopce, veci se vali po silnici pry mirne do kopce) jsou i u nas... Uz par let se na jedno takove chystam. http://youtu.be/ba4BpZHyzhg
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:.. jsi me pobavil nazorem, ze chci nekoho lamat, jen hlupak uveri prvni teorii bez zkusenosti znalosti etc..
Souhlas. Anebo taky hlupak na kazdou "novou" teorii skoci ihned a bez prutahu.
A Ty tyhle znaky neses, hnedle vsecko co kdo placne (idealne na Wiki) bleskurychle zanalyzujes, prehodnotis, proveris a bez vyhrad prijmes :-).

Je treba "byt IN", ze :D .. jit takrikajic s dobou, tak stastnou cestu plnou dalsich hojnych omylu preju:).
Si dopravam uz prece jen trochu vic casu nez neco co dosud fungovalo poslu k certu, asi tim, ze jsem tech kotrmelcu tam a zase zpatky uz par zazil:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

To souvisi s vekem...

Tak jsme si to vyjasnili, a uz se budem drzet tematu, co kolego? Tady resime zahady. A vznik vesmiru, zivota, Boha je zahada. takze sup sup, pridej svou teorii Boha:-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

S vekem urcite, kolego :D ..
No, prave, pac je to zahada tak to neporesime zadnou teorii, jedine rozsroubovat a podivat se jak to uvnitr vsecko funguje:).
Jenomze na to zase nemame ty spravny sroubovacky a gola-orisky Jendo, takze zadny sup-sup asi uz dal nebude :D.
Se obavam ze na Boha zadna nase sebelepsi teorie nema absolutni vliv. Nc padam opravovat strechu, tam to ovlivnim na 100%, cjus blaznivy kluku :-) .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Uz jsi s tim smesny, vzdy po dotazu padas sekat, do dilny, opravovat... :-) uhybne manevry :-) kdyz nechces/neumis odpovedet, mlceti zlato...
====
Tak neco k tematu, je otazkou, nakolik je to opticky klam diky okoli a nakolik magnetismus...

ceske Vortexy Kacerov a Moravska Trebova








=======

A na Slovensku, Lačnovská záhada - cely autobus studentu SPS stavebni vcetne reditele a ucitelky geodezie s nivelakem a ucitelky fyziky naleteli na opticky klam (sklon tam je 3-4% a tohle je dukaz davoveho jevu - par lidi zblbne i odbornika i kdyz obycejna vodovaha hovori jasne...).

Staci, aby nebyl dav a problem se snadno vyresi. Zkuste si nekde neco zmerit pred kamerami a v davu :-)

1. tv relace

2. Prijel clovek s vodovahou

3. Tv relace dementi

Stacila klasicka mapa a umet precist vrstevnice: http://heretic.ic.cz/lacnov2.jpg
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od cepheus »

Jedinej komik co nema co kloudnyho na praci, nudi se jako krava a prudi jses tu Ty Jendo, klidek, to prvenstvi Ti uz nikdo neveme :D.
Proste nemam cas u toho cihat celodenne jako Ty, vsecko :-).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Pyramidy v Gize a jine zahady

Příspěvek od Janek »

Kdyz nemam cas, tak neodpovidam, namisto opakovanych vtipnych vymluv vzdycky stejnych, kdyz prislo na stejnou otazku - a sice na definici tveho Boha, kterym se soustavne ohanis :-) hlavne nevysvetluj, to dela slaboch...

tvuj pust, jak psal Zdenino, ti vycistil mozna tak telo, charakter vsak nikoliv... Stale mas potrebu soudit a skatulkovat a zasi.at mnou zalozene vlakno necim, co sem NEPATRI :-( sem pis jen zahady (plati pro vsechny) a na boha ti zalozim vlastni vlakno, az si urvu casu trochu :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět