Dusledek vitarianske stravy?

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

mhredev
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 17, 2013 0:36

Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od mhredev »

Jak tak brouzdam po tomto foru, temer kazdy si pri prechodu na syrovou stravu necim prosel. U ruznych lidi se projevily ruzne problemy, zdravotni, abstinencni apod. Urcite nejsem sam kdo ma po nejake dobe konzumace syrove stravy neodolatelnou chut na sladke, pekarenske vyrobky nebo na maso.
Me osobne v soucasne dobe dela problem chut na sladke a objevily se i jiste zdaravotni problemy - mam enorme suchou kuzi na obliceji a rukou.
Podud s tim ma nekdo nejake zkusenosti, poradte jak z toho ven.
Nekde na netu jsem narazil na info o "chutich" a cim jsou zpusobeny, ale stranku jsem si neulozil a ted ji nemohu nalezt.
Chut na sladke podle podle tohoto zdroje ukazuje na nedostatek Mg, zacal jsem tedy jist potraviny s vysokym obsahem Mg, ale chut na sladke neprestala.
Diky za radu
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

Dnes jsem si dal na zahrade 2 hrusky, prisly mi tak sladke az fuj, rafinovany cukr skoro nejim, nesladim... Ovoce je take pure raw ne? Tak jake sladke mas na mysli? Cukrovinky? Fuj. No i kdyz tady nejspis plati, ze kdyz si to nekoupis, nevidis to tak na to ani chut nemas. Mozna se pletu...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

když mám chuť na sladké, tak si koupím datle ... chutě jsou lidské a přece se nebudu omezovat :P .. tělo má rádo kalorie navíc .. tu suchou kůži tipuju spíše na nějaké chybějící béčko .. ale teoreticky to může být úplně cokoliv od špatných ledvin, přes střevo po játra či nedostatek jódu .. prostě cokoliv :-D
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Panda »

mhredev píše:...chut na sladke a objevily se i jiste zdaravotni problemy - mam enorme suchou kuzi na obliceji a rukou...
Chuť na sladké + suchá kůže jsou příznaky přemnožení candidy.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Syrovozrout »

mhredev píše:...Nekde na netu jsem narazil na info o "chutich" a cim jsou zpusobeny, ale stranku jsem si neulozil a ted ji nemohu nalezt.
Tak jsem to zkusit vyhledat za Tebe, nevím...Není to tahle stránka?
http://www.jajsem.com/chute-na-nezdrave ... vam-chybi/
"Toto je pár příkladů z velmi rozsáhlého seznamu různých tužeb, a jakými živinami tyto touhy vyrovnat včetně jídel, která se postarají o tyto nutriční nedostatky."
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
mhredev
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 17, 2013 0:36

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od mhredev »

Panda píše:
mhredev píše:...chut na sladke a objevily se i jiste zdaravotni problemy - mam enorme suchou kuzi na obliceji a rukou...
Chuť na sladké + suchá kůže jsou příznaky přemnožení candidy.
Dik za info a cirou nahodou zaruceny prostredek na zniceni kandidy nemas?? Zjistil jsem si x navodu, ale zadny negarantuje 100% ucinnost. Asi to bude chtit resit opakovane
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Panda »

Zaručený prostředek jsou půsty. ... Ovšem každý léčebný prostředek jen napravuje důsledky, ale ne příčinu - to znamená že pokud se něco zásadněji nezmění (strava, styl života), tak se to vrátí.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

Panda píše: Ovšem každý léčebný prostředek jen napravuje důsledky, ale ne příčinu - to znamená že pokud se něco zásadněji nezmění (strava, styl života), tak se to vrátí.
:wink:

Já se snažím obecně přijmout míň cukrů (myslím tím i ovocné a v tom mohu být v nesouladu se zdejšími ovocomily) a tělo si na to navyklo tak, že je už ani tolik nevyhledává. Ale každý má jinak dlouhou cestu k překopání chutí a navíc není jistota, že za tím vším je kandida. Každý jsme jiný. I když ta enormní chuť na sladké by ke kandidě vedla....
Jinak teda ještě víc k věci - já mívám nejsušší kůži po kávě, čokoládě (když nepočítám klimatizaci, nevyspání a spol.). A obecně nic moc kůži (to může znamenat prasklé koutky úst apod) po všemožným obilovinách, hlavně těch s lepkem, takže už je nejím a je klid. Krásná kůže bývá např. po avokádu, ale toho já jsem už totálně přejedená. ")
ps: už nejsem stopro vitarian, ale něco málo mám odsledováno za ty roky pokusů na svém těle.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

kdysi jsem byl taky přesvědčený, že za všechny mé nemoci může candida :-D .. s odstupem času to vidím jako další blbost, kterou si alternativní komunita vytvořila
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:kdysi jsem byl taky přesvědčený, že za všechny mé nemoci může candida :-D .. s odstupem času to vidím jako další blbost, kterou si alternativní komunita vytvořila
:) já ne, já to jako blbost stále nevidím. I když to někdy může být jiný bordel než kandida, tak potraviny, které to způsobují jsou jak přes kopírák... takže na to kolikrát pomůže vysazení či omezení těch potravin.
Ale bůhví k čemu dospěju za pár let.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:kdysi jsem byl taky přesvědčený, že za všechny mé nemoci může candida :-D .. s odstupem času to vidím jako další blbost, kterou si alternativní komunita vytvořila
ale teď jíš celkově míň cukrů, ne?! a jak Ti je?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

To máš pravdu, že je to pomalu jak přes kopírák :- ) .. nicméně věřit na candidu je smutné ..potom ti lidi maji neustále pochmurné myšlenky, které jím říkají "když sním tohle, tak se mi přemnoží candida" .. "ten dort nemůžu sníst - candida, candida, candida" .. sám jsem tohle zažil a dost mě to ničilo .. až když jsem se odnaučil přemýšlet o candidě, tak jsem mohl sníst i něco nezdravého a nijak negativně se to potom neprojevilo .. paradoxně jsem na tohle přišel až "když jsem se vyléčil z candidy" :-D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od rudo »

preco v angline je nazov pre cukriky a cukrovinky - candy candies ? :?:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:To máš pravdu, že je to pomalu jak přes kopírák :- ) .. nicméně věřit na candidu je smutné ..potom ti lidi maji neustále pochmurné myšlenky, které jím říkají "když sním tohle, tak se mi přemnoží candida" .. "ten dort nemůžu sníst - candida, candida, candida" .. sám jsem tohle zažil a dost mě to ničilo .. až když jsem se odnaučil přemýšlet o candidě, tak jsem mohl sníst i něco nezdravého a nijak negativně se to potom neprojevilo .. paradoxně jsem na tohle přišel až "když jsem se vyléčil z candidy" :-D
aha :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

Pavluska píše:
Panda píše: Ovšem každý léčebný prostředek jen napravuje důsledky, ale ne příčinu - to znamená že pokud se něco zásadněji nezmění (strava, styl života), tak se to vrátí.
:wink:

Já se snažím obecně přijmout míň cukrů (myslím tím i ovocné a v tom mohu být v nesouladu se zdejšími ovocomily) a tělo si na to navyklo tak, že je už ani tolik nevyhledává. Ale každý má jinak dlouhou cestu k překopání chutí a navíc není jistota, že za tím vším je kandida. Každý jsme jiný. I když ta enormní chuť na sladké by ke kandidě vedla....
Jinak teda ještě víc k věci - já mívám nejsušší kůži po kávě, čokoládě (když nepočítám klimatizaci, nevyspání a spol.). A obecně nic moc kůži (to může znamenat prasklé koutky úst apod) po všemožným obilovinách, hlavně těch s lepkem, takže už je nejím a je klid. Krásná kůže bývá např. po avokádu, ale toho já jsem už totálně přejedená. ")
ps: už nejsem stopro vitarian, ale něco málo mám odsledováno za ty roky pokusů na svém těle.
To myslis jako ze si das 2 kafe a uschne kuze anebo si das 2 rohliky a mas praskle koutky? Tvor lidsky je znam tim, ze vytvari neexistujici souvislosti.

Poslednich 20 let je v automobilu konektor a na pocitaci jde snadno precist, co auto presne dela, kdy a za jakych okolnosti se zapsala chyba a aktulni hodnoty. Za 50 let tipuju bude toto mozne i po cloveka ;-) tak treba bude mozne raciem prozkoumat skutecne procesy...


Sent using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od ovekyska »

mhredev píše: Dik za info a cirou nahodou zaruceny prostredek na zniceni kandidy nemas?? Zjistil jsem si x navodu, ale zadny negarantuje 100% ucinnost. Asi to bude chtit resit opakovane
nestačí vyradiť cukry, treba opraviť crevnu floru, znovu ju "sfunkčniť" kvalitnými probiotikami v podobe trebárs z mliecnych veci Kefir, ďalej pickles a kvalitné probiotika.
Dočasne vyradiť vsetky cukry.
Opäť odporúčam knižku:
http://www.pantarhei.sk/knihy/campbell- ... sychologie
Je užitočná aj pre vitarianov, pre tých snáď este viac :-D
Veľmi pekne a polopatisticky vysvetlene napríklad, prečo sa kandida stale vracia, prečo niekto netravi surovú zeleninu atď.
Ďalšia vec je psychika, ako tu už bolo veľa raz spomínané, strava je len doplnok, ak nám nesprávne funguje hlava, nezachrani nás ani 5 litrov green smoothies denne.
Ani žiaden stravovací smer.
Ani pôst.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od rudo »

ovekyska píše:ak nám nesprávne funguje hlava, nezachrani nás ani 5 litrov green smoothies denne.
Ani žiaden stravovací smer.
Ani pôst.
:!: :idea: :!: :br
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše: To myslis jako ze si das 2 kafe a uschne kuze anebo si das 2 rohliky a mas praskle koutky? Tvor lidsky je znam tim, ze vytvari neexistujici souvislosti.
ano, když piju kafe, častěji si krémuju ruce... a nečekala jsem to dopředu, jen vysledovala. ;) Kamarádka má s kafem stejné zkušenosti - vysoušel se jí nepříjemně ekzém.
Rohlíky nejim. Kdysi dávno mi praskaly koutky po ovesné kaši. Po vysazení byl klid. A ten trvá.

K těm dle Tebe neexistujícím souvislostem - bože, já Ti rohlík ani kafe neberu. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

Mi šlo o to, jesli po jednom rohliku a jednom kafi uz to hned diagnostikujes. Zkus si vsugerovat, ze ti to nic neudela :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Syrovozrout »

Další teorie ohledně chutí - neoperující s kandidami:
http://intuice.blog.cz/1310/kdyz-mame-na-neco-chut
a docela solidní:
http://www.annajermarova.cz/proc-mam-ch ... -co-s-tim/
..."omezit i potraviny plné sacharidů, které sladce nechutnají, ale chovají se v těle podobně (pečivo a další škrobnaté potraviny). Když už je jíte, tak alespoň omezte množství a přidejte na bílkovinách a tucích.
Různé druhy deprivace – nedostatečné uspokojení nějaké důležité psychické, či fyzické potřeby."

- Zabývá se i zvláštním vztahem mezi chutěmi na sacharidy a jak to může taky souviset s nedostatečným příjmem bílkovin...
Už to ale neuvádí i opačně - totiž že více bilkovin si tělo žádá "zajíst" zase o to více sacharidy.

Jinak co se kávy, rohlíků a spol týče - první evidentní věc je, že jsou suché a odvádějí vodu (Kůže nebude zvnitřku tak "pružná", jak se módně říká "hydratovaná" a snáze dojde k prasklinám). Káva se krom toho "srazí" a okupuje dlouho orgány (takto dlí ve vnitřnostech a zatěžuje jejich chod - což dává mylný pocit "plnosti" po dlouhou dobu), narušuje činnost ledvin a z těla se o to více ztrácí vápník a draslík. Jaký může mít vliv "polévání" kávou na mikroorganismy to netuším, ale přežijí na ní spíše prevíti, kdežto méně odolnÍ (-choulostivější obvykle bývají spíše ty kmeny breberek, které jsou člověku užitečnější...) tím nadšeny nebudou a v konkurenci o obsazování místa v mikroflóře (aneb jedné z "vnitřních zahrádek") budou znevýhodněni oproti těm kmenům, kterým to nevadí či dokonce prospívá (SELEKCE). Po několika generacích se pak ustaví "rovnováha", která také může znamenat, že některé druhy budou drtivě převažovat zatímco jiné budou na hranici vyhubení a nebo už zcela vytlačeni.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše:Mi šlo o to, jesli po jednom rohliku a jednom kafi uz to hned diagnostikujes. Zkus si vsugerovat, ze ti to nic neudela :-)
rohlík, opakuju, nejím už dlouho, takže neposloužím (kvůli Tobě ho jíst nezačnu). Psala jsem o ovesné kaši (bez mléka). ;)
Co se týče kafe, tak u mne po vícedenní konzumaci, po jedné kávě samozřejmě tolik ne.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

Syrovozrout píše: Jinak co se kávy, rohlíků a spol týče - první evidentní věc je, že jsou suché a odvádějí vodu (Kůže nebude zvnitřku tak "pružná", jak se módně říká "hydratovaná" a snáze dojde k prasklinám).
přesně tak. Potom je rozdíl zda je někdo na vysýchání kůže citlivý, zda fyzicky maká.... protože kdo fyzicky nemaká a ruce ničím "netrápí", tak si třeba suchosti či praskání ani všimnout nemůže. ") Ale citlivý člověk to může cítit i na obličeji, nejen rukou. Obličej je zas vystaven povětrnostním vlivům.
Zakladatel vlákna píše, že má problém hlavně s rukama a obličejem, tak jsem si vzpomněla na sebe když to přeháním s kafem.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
mhredev
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 17, 2013 0:36

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od mhredev »

Je asi faktem, ze kandida nemuze byt za vse odpovedna, ale je pravdou, ze jeji premnozeni muze vyvolavat chut na sladke. Ja jsem ty sve chute neupresnil, nemam chut na cukrovinky ve smyslu bonbony a pod, ale na cokoladu, cokoladove zakusky nebo treba buchty s povidly. Pritom se snazim max. konzumovat syrovou stravu. Kdyz jsem pred 3 mes zacinal jen hruskami a jablky, problemy s chutemi jsem nemel. Ted jsem zakomponoval (cca pred 14 dny) do jidelnicku i zeleninu, micham si salaty - korenovou, plodovou i listovou zeleninu a mam chute jak prvocekatelka. Da se to svest na rec tela?????, ze to telo vyzaduje?
Konzumujete domaci cokoladu z neprazeneho kakaa, kakaoveho masla a nejakeho sladidla?? A prinasi to senzoricke uspokojeni??
A co nejaky zaruceny postup likvidace kandidy?? Chci vyzkouset hrebickovou (slovensky libozvucne - klincekovou) kuru.
A co Godzila Standy Krepelky?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od rudo »

lubozvucne je aj "cloves" :mrgreen:

buchty s povidlami - skus jest samotne povidla ci ta uspopkoji bez tych buchiet

a co sa tyka coko

skus pit niekolkokrat denne nesladke kakavko ci ta to uspokiji

zamiesaj si prasok pripadne aj so skoricou - tou skutocnou nie s tymi pilinami

a zalej vriacou alebo studenou vodou a pi

uvidis ci ta chut prejde na coko, ono to moze byt aj nedostatok mineralov ktore v coko su ktore si telo puta

niekedy ale chut na coko znamena aj chut na tuky
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Syrovozrout »

mhredev píše:Je asi faktem, ze kandida nemuze byt za vse odpovedna, ale je pravdou, ze jeji premnozeni muze vyvolavat chut na sladke. Ja jsem ty sve chute neupresnil, nemam chut na cukrovinky ve smyslu bonbony a pod, ale na cokoladu, cokoladove zakusky nebo treba buchty s povidly. Pritom se snazim max. konzumovat syrovou stravu. Kdyz jsem pred 3 mes zacinal jen hruskami a jablky, problemy s chutemi jsem nemel. Ted jsem zakomponoval (cca pred 14 dny) do jidelnicku i zeleninu, micham si salaty - korenovou, plodovou i listovou zeleninu a mam chute jak prvocekatelka. Da se to svest na rec tela?????, ze to telo vyzaduje?
Konzumujete domaci cokoladu z neprazeneho kakaa, kakaoveho masla a nejakeho sladidla?? A prinasi to senzoricke uspokojeni??
A co nejaky zaruceny postup likvidace kandidy?? Chci vyzkouset hrebickovou (slovensky libozvucne - klincekovou) kuru.
A co Godzila Standy Krepelky?
To spíš vypadá na jednak nedostatek "kalorií", dále na nedostatek draslíku a některých dalších minerálů a také na nedostatek "odměňovacích aktivit", dále na nedostatek některých aminokyselin, no a určitě ještě řada dalších nedostatků...:D Ale "nedostatek" (stejně jako "nadbytek") - tím se myslí nesoulad (ještě "si to nesedlo" s ostatními aspekty Tvého života i fyziognomie a jejího momentálního vyladění.).
Co by mě ale fakt zajímalo...Jak to ty kvasinky dělají - jakým mechanismem dovedou měnit chutě vyššímu organismu???:D Že by něco vylučovaly a tak ovlivňovaly přes buňky střevního epitelu nervovou soustavu a...? Nebo jak? Jak takovej malej "šmejd" dokáže ovládnout člověka?
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne ned říj 13, 2013 0:27, celkem upraveno 1 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od rudo »

ha, ovladnut clobveka dokaze subliminal programovanie specialne tvarovane EM vlny a vselico ine

vsetky bunky vzajomne v tele komunikuju, tak ako rakovinove bunky komunikuju medzi sebou a tie este ako tak zdrave mediz senbou a tie rakovinove kurvy sa miesaju do komunikacie tym ako tak zdravym a strahavju ich na svoj FB strkanim odkazov na s FB linkami (:-)
ale vazne tieto bunkove komunikacie boli jasne ukazane

kvasinky a ine nizsie organizmy tie maju svoju informocanu komunikacnu siet a nauzili sa ako manipulovat svojho hostitela teda ludske telo

okrem toho maju aj inu metodu - vyzeru ti vsetok cukro z krvi aj tkaniv a zacnes citis ze potrebujes cukor zase zjest aby si dorovnal hladinu lenze oni ti ho znovu zozeru

asi tak ako v tom ftipe :dojde chalp do luxusnej restiky a objedna si vedro pomyjy nasup ho vypije a porehlata zapije mineralkou chvilu pocak a potom si objedna biftek a pivko a casnikovi povie - najopr som nakrmil pasomnicu a teraz sa idem ja najest
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Syrovozrout »

rudo píše:ha, ovladnut clobveka dokaze subliminal programovanie specialne tvarovane EM vlny a vselico ine

vsetky bunky vzajomne v tele komunikuju, tak ako rakovinove bunky komunikuju medzi sebou a tie este ako tak zdrave mediz senbou a tie rakovinove kurvy sa miesaju do komunikacie tym ako tak zdravym a strahavju ich na svoj FB strkanim odkazov na s FB linkami (:-)
ale vazne tieto bunkove komunikacie boli jasne ukazane

kvasinky a ine nizsie organizmy tie maju svoju informocanu komunikacnu siet a nauzili sa ako manipulovat svojho hostitela teda ludske telo

okrem toho maju aj inu metodu - vyzeru ti vsetok cukro z krvi aj tkaniv a zacnes citis ze potrebujes cukor zase zjest aby si dorovnal hladinu lenze oni ti ho znovu zozeru

asi tak ako v tom ftipe :dojde chalp do luxusnej restiky a objedna si vedro pomyjy nasup ho vypije a porehlata zapije mineralkou chvilu pocak a potom si objedna biftek a pivko a casnikovi povie - najopr som nakrmil pasomnicu a teraz sa idem ja najest
Však já neříkám, že to není možné, ale že potřebuju objasnit JAK to dělají pokud to dovedou.
Tahle zajímavá teorie, co jsi předestřel.."vyzeru ti vsetok cukro z krvi aj tkaniv a zacnes citis ze potrebujes cukor zase zjest aby si dorovnal hladinu lenze oni ti ho znovu zozeru"...mi přijde vtipně formulovaná a hlavně...Chceš tím naznačit, že by se bezvadně hodily k léčbě symptomů cukrovky druhého typu a dokonce i pro ketogenní dietu?? :D To z toho totiž tak nějak nepřímo vyplývá.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

az to objasnis a dokazes tak dostanes nobelovku
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Syrovozrout »

Janek píše:az to objasnis a dokazes tak dostanes nobelovku
Tak pokud k tomu poskytneš relevantní "dokazovací" přístoje pomocí nichž nahlížet "mikrokosmos" a dostatek pokusného materiálu, tak kdo by to nedokázal?:D Jen mít k těm hračkám přístup a volnou ruku a hlavu a dostatek času a klid na práci, úspěch se nemůže nedostavit. :D
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

a dostatek motivace a dlostatek desitek let na pokusy... to prijde :-D vzdyt to pisu o par postu vyse... :-D

To je ted jako chtit pred 50 lety mobilni telefon na domluveni se s nekym na druhe strane zemekoule (ve start-treku uz to v te dobe bezne meli :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od rudo »

Syrovozrout píše: ...Chceš tím naznačit, že by se bezvadně hodily k léčbě symptomů cukrovky druhého typu a dokonce i pro ketogenní dietu?? :D To z toho totiž tak nějak nepřímo vyplývá.
ked sa rube les lietaju triesky ?

diabetes netreba liecit z diabetes treba vyskocit a prestat zrat obilie a cukor, telo sa zregeneruje

ktovie ci ta kadida co si pyta cukor nie je zaciatok kazdej doabetes ?

mne ta myslienka nasadit kandidu na vyzeiranie cukru pripada jak poslat americku armadu na nastolenie mieru :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od s.arik »

čokolády jsem jedla s malými pauzami asi tak 27 let (je mi 28, jmenuji se Šárka a abstinuji právě čtyři měsíce :br )

na nízkosacharidové dietě, když se libovolně přecpávám tuky a bílkovin přijmu rozhodně nad gram na kilo tělesné váhy, nemám žádné chutě na sladké.
občas ochutnaná broskev je hnusně přeslazená, ovoce mě neláká, mléčné čokolády, co v lince syslí dcera, jsou mi šumák.
koupená 85% do mě sice celkem bez zádrhelů spadla (během několika dní), ale nenadchla, už nekupuji.

kakao jím stále, asi 25 g denně v bílém jogurtu/smetaně/tvarohu bez cukru. moc mi to chutná, nemám dojem, že hřeším, alebrž přijímám bílkoviny, tuky a minerály 8)
kdybych jogurt s kakaem měla vynechat, myslím, že by to šlo hladce, byl-li by k dispozici sýr, vejce, oříšky a jiná sytá jídla, kterými si vylepšuji svůj obvyklý OZ základ (dvě hrsti aronie, dvě kedlubny, šest mrkví a kus celeru denně, zelené lupení a klíčky pohanky).

když jsem promrzlá, hodně mi chutná "horká čokoláda": asi dvě PL kakaa v hrnku zaliju vodou z rychlovarky a po částečném zchladnutí osladím lžičkou medu.
ale nechci sladit tak často a mrazy ještě nedorazily, takže takovou čokoládku piju jednou za měsíc...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
mhredev
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 17, 2013 0:36

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od mhredev »

Dik za info, kakao pouzivas predpokladam, neprazene?
A je docela mozne, ze i ty bilkoviny a tuky, treba ve tvarohu, maji neco do sebe, v pripade, ze mam ve strave malo kalorii.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od rudo »

ja neveim ci Sarka ma neprazene kakao
ale ja som mal velmi zlu skusenost so surovymi kakao bobami a som to nmusel vyhodit a pouzivam uplne normalne ale kvalitne holandske kakao (teda z ich imperialistickcyh kolnialistickych zlodejin samozrejme) a je riadne poctive preprazene
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od s.arik »

používám pražené prostě proto, že je levné :)

netoužím být 100% raw, stačí mi k dobrému pocitu vynechání cukru, lepku, uzenin, exotického ovoce (ale i domácí jen s mírou) a denně mít několik kusů raw zeleniny.
kakao (ba ani ten jogurt z pasterizovaného mléka) mi prostě nijak moc nevadí.

raw kakao i boby mi chutnaly, ale cena je ujetá, při mé spotřebě...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
mhredev
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 17, 2013 0:36

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od mhredev »

kus navstivit tuto adresu: je to primo firma u nas v obci a ceny jsou urcite lepsi nez jinde
:
http://www.kakaoveprodukty.cz
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Xion »

s.arik píše:používám pražené prostě proto, že je levné :)

netoužím být 100% raw, stačí mi k dobrému pocitu vynechání cukru, lepku, uzenin, exotického ovoce (ale i domácí jen s mírou) a denně mít několik kusů raw zeleniny.
kakao (ba ani ten jogurt z pasterizovaného mléka) mi prostě nijak moc nevadí.

raw kakao i boby mi chutnaly, ale cena je ujetá, při mé spotřebě...
nedavno som cital nieco o probiotikach, ze do tych jogurtov davaju geneticky modifikovane bakterie a kultury. Neviem co je na tom pravdy, ale niektori hovorili, ze je to na urovni experimentu na ludoch. Myslim, ze to bolo tu
http://www.jajsem.com/probiotika-a-prebiotika/

dost ma to sokovalo, nikdy by ma ani nenapadlo, ze ked sa na kelimku jogurtu pise jogurtove kultury, mozu to byt geneticky modifikovane kultury bakterii.
Tak asi treba byt opatrny, pri vsetkom, coho sa dotkne potravinarsky priemysel.

Samozrejme, z kelimku sa neda zistit, ake kultury pouzili. Neviem aky jogurt mas oblubeny, ale pred activiou, a tymi actimelmi, dorazne varujem, to mi dost smrdi. U vas v cechach sa mi dost pozdavaju tieto mliekarne: Madeta, Olma a Chocska, popr. Holandia (uz maju aj BIO jogurty) alebo potom z nejakych mensich regionalnych mliekarni by som bral, vacsinou to byva s stankoch s mliecnymi vyrobkami. Ale i tak, pokial tie kultury nakupuju niekde, bohvie ake su to... neviem o tom vela a neviem ako zistit viac, akoby sa dalo zistit, o ake kultury ide.
Tak asi najlepsie na tom su ti, co prirodzene nechaju skysnut nepasterizovane mlieko, ked uz...
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od ovekyska »

k hollandii, rozpravala som sa jednou panou, co spravila experiment, kupila 3 hollandie a skusala ich otvarat po nejakom case po zaruke, posledny otvorila rok po zaruke a nic mu nebolo, bol zivy ako za cerstva :D
ale inac hollandiu kupujeme a je velmi chutny. momentalne aj robim domace, kupila som bulharske kultury na internete.
Naposledy upravil(a) ovekyska dne pon říj 14, 2013 21:18, celkem upraveno 1 x.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

A ted jen zjistit, co to znamena, ze byl cerstvy, bud je v nem moc chemie anebo zazrak anebo priroda? :-D Ale kdyz ho kupujete, tak nejspise verite tomu cistemu zazraku...?

U vajec jsem slysel neco podobneho, po X letech vejce a normalne jedle, u klobasy take (tam je jasne, ze se soli a vysusenim se to v pohode muze stat).
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

ovekyska píše:k hollandii, rozpravala som sa j denou panou, co spravila esxperiment, kupila 3 hollandie a skusala ich otvarat po nejakom case po zaruke, posledny otvorila rok po zaruk a nic mu nebolo, bol zivy ako za cerstva :D
ale inac hollandiu kupujeme a je velmi chutny. momentalne aj robim domace, kupila som bulharske kultury na internete.
fakt byl po roce ještě jedlý ? ten Hollandia totiž vypadá v běžné supermarketové produkci nejkvalitněji a dokonce má na farmě i kamery, takže se člověk může dívat, jak se krávy velebí přes den :- )

ale zase tak moc bych se tomu nedivil .. ta dnešní pasterizace je sviňa a lepší jsou jogurty z nějakých sýráren nebo farmářských obchodů, kde jsou jogurty z malochovů a ten výrobní proces je tradičnější
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Pavluska »

s.arik píše: na nízkosacharidové dietě, když se libovolně přecpávám tuky a bílkovin přijmu rozhodně nad gram na kilo tělesné váhy, nemám žádné chutě na sladké.
občas ochutnaná broskev je hnusně přeslazená, ovoce mě neláká, mléčné čokolády, co v lince syslí dcera, jsou mi šumák.
koupená 85% do mě sice celkem bez zádrhelů spadla (během několika dní), ale nenadchla, už nekupuji.
třeba se tomu ty mrchy přizpůsobily... viz: "Tam, kde mají kvasinky a plísně vhodné podmínky, mohou přejít na trávení bílkovin a tím velmi omezí naše možnosti ve změnách stravy." více zde: http://www.zdravastreva.cz/page/68037.d ... -albicans/

Ale to je fuk. Důležité je jak se člověk cítí. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Xion »

smajliss píše: fakt byl po roce ještě jedlý ? ten Hollandia totiž vypadá v běžné supermarketové produkci nejkvalitněji a dokonce má na farmě i kamery, takže se člověk může dívat, jak se krávy velebí přes den :- )
A co Madeta v tom sklennom pohari? Mne sa zdal najkvalitnejsi zo supermarketovych prave ten, aj celkovo Madeta mam pocit, ze robi asi najlepsie mliecne vyrobky.
Inak pozrel som tu pastvinu http://www.nasekravicky.cz/pastvina.php
ale bola prazdna :-(
Naposledy upravil(a) Xion dne pon říj 14, 2013 14:32, celkem upraveno 1 x.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

No Madeta jogurt je super v tom, že je z nehomogenizovaného mléka, což na něm potom vytvoří tu tukovou vrstvu, která všem chutná :- ) .. ale na druhou stranu je Madeta jeden z největších zpracovatelů mléka v česku, takže si nedělám iluze, že by to mléko bylo nějak extra kvalitní
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Xion »

smajliss píše:No Madeta jogurt je super v tom, že je z nehomogenizovaného mléka, což na něm potom vytvoří tu tukovou vrstvu, která všem chutná :- ) .. ale na druhou stranu je Madeta jeden z největších zpracovatelů mléka v česku, takže si nedělám iluze, že by to mléko bylo nějak extra kvalitní
No tu na slovensku stoji ten ich jogurt 5 eur / kg, kym ine stoja tak 2,50... ale Hollandia sa da zohnat aj za 1,90 alebo tak. Tak za tu cenu by snad i mohli kvalitne mlieko pouzivat.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

A jak se pozna kvalitni mleko?

Vzdyt to vsechno slejou do jednoho tanku tak i kdyby mela jen jedna krava z 500 ATB, tak je to razem ve vsem :-)

A jak rikali ucene hlavy, ze 10x vymejte ampuli a teprve v 11 vymyti bude ta spravna koncentrace leku (redeni aneb homeppatie), no tak si rikam, co je to kvalitni mliko:-)

A vy nemate hleny z mlecnych vyrobku? Ja si rikam, je to neprirozeny, nezer ho, nepij ho a funguje to :-)
do doby nez nekdo neco z mleka, treba sejra, donese :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Syrovozrout »

Janek píše:Vzdyt to vsechno slejou do jednoho tanku
Přesně tak to průmyslové zpracování dělá (a předpisy nejsou proti, naopak předpisy už 80 let přikázaly mléko tepelně "usmrtit" a na tuto mrtvou a denaturovanou hmotu poté nasadí své "kultůry"). / Podobnost s genocidami genofondu původních obyvatel různých území na světě - kupříkladu vyhubení indiánů, Irský hladomor (Příkaz pěstovat monokultury brambor namísto původních plodin.), Ukrajinský hladomor http://www.ukrkonzulat.cz/cz/ukraine/hladomor/01.htm (likvidace samostatného rolnictva - bodejť by v posledních stoletích neklesl počet lidí spjatých s pravou a pohansky uctivou - nedrancující obživou ze SVÉ půdy... Vyhánění, zabavování, přetrhání, soustavné olupování, vše sociálně inženýrsky precizně politicky pomocí zákonů prováděné.)...podobnost zřejmě není čistě náhodná, jde o typický modus operandi tohoto Systému jenž se právě a jen díky své bezohlednosti stal dominantní. / Je otázka, co by měly zrovna jakože mít co dělat v lidském střevě dospělého?? Kdo a jak přišel na to, že zrovna bakterie mléčného kvašení tam patří?? A to samozřejmě pokud se vůbec někam dostanou životaschopné přes trávicí šťávy a podobně...Spolehlivě téměř jistě ne (Pouze u kojence kde není ještě tato bariéra dotvořena.)
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

Janek píše: A vy nemate hleny z mlecnych vyrobku? Ja si rikam, je to neprirozeny, nezer ho, nepij ho a funguje to :-)
do doby nez nekdo neco z mleka, treba sejra, donese :-)
nemám :br .. 99,9% lidi totiž neumí mléko pít .. má se pít nepasterizované, nehomogenizované, krmenné trávou, teplé a problémoví jedinci by si do něho měli přidat ještě kardamom .. a profesionálové si tam ještě můžou kápnout tohle http://www.laktazan.cz/laktazan-c1/lakt ... aktaza-i3/
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od Janek »

A ty mas doma svou kravu a masirujes ji veminko? Z mkekomatu bych to nepil.


Sent using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Dusledek vitarianske stravy?

Příspěvek od smajliss »

Nemám. Jsem student a žiju na kolejích. Ale stejně se často dostávám k dobrému mléku. Stačí navštívit lokální zemědělce. A když jsem byl o prázdninách v Praze, tak jsem chodil do farmářských obchodů, kde měli mléko odsud http://www.biovavrinec.cz/eshop/mlecne-vyrobky.aspx
Odpovědět