Placebo, sugesce

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Placebo, sugesce

Příspěvek od smajliss »

rudo píše:
smajliss píše:
rudo píše: hovori sa tomu aj reaktivacia odstaveneho IS, je to dost dolezite pravidelne zaradovat, to je jeden uhol pohladu

iny uhol moze byt - placebo efekt - samohypnoticka reakcia
Přesně tak .. nedávno jsem tu psal o studii, kde zjistili, že mléko nejvíce zahleňuje ty lidi, kteří si myslí, že mléko je zahleňující .. je tedy jasné, že když nějaký přesvědčený vegetarián sní maso, tak se dostaví podobná reakce .. "ale já jenom poslouchvám svoje tělo" - nesmysl .. je to prostě placebo: včera mi psal kamarád o jednom dokumentu, kde vzali 2 skupiny lidí: jedna skupina pravidelně cvičila a ta druhá skupina cvičila o polovinu méně a zbytek času se koukali na ten svůj vlastní trénink a představovali si, že cvičí .. no a ta druhá skupina, která si cvičení vsugerovala, tak měla lepší výsledky (nárust svalů) .. všechno je to o našich myšlenkách a jestliže už si předem říkáme, že maso není zdravé, že hnije a bůhví co všechno, tak se to potom stane.
debata sa rozbehla zaujimavym smerom ale nepatri do tejto temy, mali by sme to preniest niekde inde, pod spravny nazov, tu to urcite nebude nikto hladat
prekopiruj to niekam, ja sa potom zajtra pripojim, idem zmerat postel cio sa nahodou nescvrkla.
tak můžeme debatovat nad naši psychikou .. nad placebo efektem, sugerováním atd...

podle mě je síla naší víry velmi silná a může předčít skoro cokoliv .. například jeden můj rodinný příslušník měl v sobě nádor, ale jelikož ten příslušník byl alternativně laděný, tak si každý den představoval svítící paprsek, který ten nádor rozpouští .. další vyšetření bylo bez nálezu .. další dva zajímavé případy uvádím v citaci :arrow:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

ked uz bolo aj o sporte

spominam si pribeh jednej atletky, meno zabudnute, 100m prekazok, ktora sice bola talent podla fyzickcyh parametrov, ale technika jej nesla a robila zmatky, raz sa zranila a nemohla behat dost dlhu dobu a tak popro posilovani zacala pracovat so sportovym psychologom, ktory nastastie napriek jeho oficialnemu vzdelaniu aj rozumel veci a robil s nou mentalne cvicenia kde v stave meditacie behala prekazky v idealnej technike a naucila sa to poriadne dokonale, ked sa vyliecila zo zranenia, tak hned na prvych treninkoch boloi vidiet ze je to ina atletka a na prvych pretekoch zabehala nielen velky osobak ale aj nejake tie rekordy.

tiez su zneme historky o dialkovych bezcoch - tzv natove postaroch behajucich aj niekolko 100 km medzi kmenmi nesuc odkazy...
ich trenink je : vykopat do zeme hlboku jamu snad aj 3 metre a ediet v nej cele dni a tyzdne a meditovat predstavujuci ako sa im zlepsuje obehovy system srdca pluca aeorobne mitochodnrie, tukovy metabolizmus a ako im silneju nohy odrazove schopnosti atd

potom ked treba ist, tak sa sustredia a ako skusku ci su pripraveny - vyskocia z drepu z tej jamy von. a bezai stovky km bez vody a bez jedla neuveritlene lahkym krokom nadnasajuch sa nad zemou a su tranze, nesmie sa na nich prehovorit ani ich vyrusit, lebo by si mohli uvedomit ze bezia stiovky km bez jedla a abez vody a mohli by skolabovat z vycerpania.
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od Syrovozrout »

Supr výroba zombíků:

"Moderní psychiatrie se dostala do bodu, kdy dokonce většinu normálních emocí a stavů mysli může zařadit pod diagnózu některé nově vymyšlené nemoci. Například stydlivost lze dnes označit diagnózou společenský strach a doporučit farmakoterapii.

Poruchy chování dětí včetně těch, které se mohou zdát jako vážná mentální poškození, velmi často souvisí s nevhodnou stravou, emociálním rozrušením anebo stykem s toxiny. Tyto základní faktory je třeba řešit před jakoukoliv medikací."
http://www.margit.cz/zlobive-deti-na-lecich/

Z komentů pod článkem např.: "Jsi malý? Vezmi si prášek. Jsi velký? Vezmi si prášek. Jsi zlobivý? Vezmi si prášek. Máš zvýšenou teplotu? Vezmi si prášek. Nejíš maso a mléko? Honem si vezmi prášky. Jsi jiný než ostatní? Jsi divný, radši si vezmi prášek. Je ti pŕes 40? Měl by ses nechat vyšetřit na to, to i to. Á, tady vybočuješ z normálu, tumáš prášek. A ten už máš napořád. Budeme přidávat. Paní učitelko, dejte mi nějaký prášek, bolí mě hlava. Odtrháváme se od přirozeného vnímání, od intuice, od selského rozumu. Nenasloucháme vlastnímu tělu. Chceme být zdraví, rychle zdraví, a to bez námahy. Dostaneme prášek. Jsme závislí na práškách, na radách ostatních. Neumíme a ani nevíme, jak jinak žít. Tak jsme to chtěli? A co dál?"
--- nebo:
"Třeba jsou případy dětí, u kterých je skutečně problém v primárních reflex a ony místo cvičení dostanou léky na zklidnění."
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

ale na tohle preci upozrnoval docent janda uz hodne davno a taky hodne hlasite

http://www.youtube.com/watch?v=eprxpGkpEx4
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

psychyka v roznych prejavoch snad zapdne do tejto temy.
debata o tom ci je fruktozova jedina alebo vyvolena cesta ku bretha a ake ine stravovacie cesty existuju a ako je dolezita psychyka pri ceste ku bretaha alebo vseobecne ku zdraviu a ako sa uzky stravovaci smer dokaze krasne samo stresovat

spomenul som si na pribeh jedneho (meno uz nepamatam) chlapika ktory v nadseni presiel roznymi smermi a v nadseni nad jednoduchosotu vegetarianstva, veganstva a vitarianstva si otvril vegosku restiku

zakladna myslienka ktoru mal (naivne) bola - ake to bude jednoduche nemusim kupovat ziadne zivocisne ani umele vyrobky jednoducho nakupim zeleninu aka prave je na trhu, umyjem nasekam hodim do hrnca a bastam pripadne pore vitosim nehodim do hrnca a je to.

zacalo to velmi rychlo zakaznici sa podelili na militantne skupiny :

zelenina sa nesmie oskrabat lebo v supke a pod supkou je najviac vitaminov a antioxidantov

zelenina sa musi poroadne okrajat lebo v supke a pod nou je najviac toxinov pestoicicov atd

musi sa len umyt pod tekucou

musi sa umyt skrabanim drotenou kefou

kefa nesmie byt drotena musi byt synticka

nie synteticka musi mat vlasy z diviaka

nesmie mat vlasy z divoiaka lebo to je je vego a vega

prisiel aj druhy stuopen:

mrkva sa musi krajat na koleiska lebo to zachovava specialnu energiu a fengshui a mrlvove cakry

mrkva sa musi krajat na pozdlne pruzky lebo to zachovava inu energiu a vytvara inu fengshui...

nastastie bola aj skupina zakaznikov s nadhladom ktora tvrdila :
aby sme zachovali energericku rovnahu potravy
jedno jedlo musi mat nakrajanu zeleninu na kolieska a dalsie jedlo muzi mat naktrajanu na pozdlene pasky

ptotom to zacalo :

na kolieska muia byt ranajky, nie na kolieska musi byt vecera

nie na koliska musi byt pondelok streda a piatok a na pruzky tie dni medzi

nie na koliska musia byt prve 3 dni v tyzdni a na prizky dalsie 3 dni

nie na kolieska sa musi krajat ked je spln mesiaca

chudak povodny nadsenec jednoduchosti si kazdy den buchal v kuchyni hlavu o ten stol kde cakala zelenina na pokrajanie a spominal
na tie casy ked v normalnej restika hodil na tanier poctivo osmazene mastny snicel ku tomu opecene zemiaky a vedla dal kvasenu uhorku z pohara a vsetci boli vdacni zrelaxovani a pisali mu pochavalu do knihy hosti

navodov ako sa komplet zostresovat zdravou stravou je vela, pridajte osobne alebo ukradnute skusenosti a zazitky
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od cepheus »

Se pomatnul uz nacisto, skoda, ze nemam zadny muze v terenu, bych je poslal do Melbourne :mrgreen: :br .

Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

hypnoza strachom a fobiami v ceskej politike

http://blisty.cz/art/69836.html
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Jj placrbo, sugesce, hodně lidï věří a twk jim to asi pomáhá. Já jsem totalní ateista a tak prostě mě nepomůže nic, možná jen opravdové látky které produkuje farmaceutický průmysl.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Jj placrbo, sugesce, hodně lidï věří a twk jim to asi pomáhá. Já jsem totalní ateista a tak prostě mě nepomůže nic, možná jen opravdové látky které produkuje farmaceutický průmysl.
aj tento tvoj vyrok je krasny klasicky priklad ako programovanie sugescia funguje, maju ta v hrsti.
ateismuz je velmi specialna vetva nabozenstva
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od smajliss »

"věřím, že na nic nevěřím" :- )
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od luca »

bosto2 píše:Jj placrbo, sugesce, hodně lidï věří a twk jim to asi pomáhá. Já jsem totalní ateista a tak prostě mě nepomůže nic, možná jen opravdové látky které produkuje farmaceutický průmysl.
drobátko mě děsíš
ale myslím, žes to jen příliš zjednodušil
víra a náboženství nejsou přece vždy totéž
v něco věřit musíš - minimálně třeba v to, že ráno vyjde slunce a večer zase zapadne, že v noci bude tma, že v létě bude aspoň pár dní teplo, že k podzimu uzrajou jablka ...
a určitě musíš alespoň minimálně věřit v sebe a ve svůj úsudek
a pokud si myslíš, že ti pomůže nějaký produkt farmaceutického průmyslu, pak to znamená, že tomu věříš - je to tvůj úsudek, kterému věříš
nevěřit v nic není jednoduše vůbec možné
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Ale buďte všichni klidní, žádné prášky nejím, prášek na bolest jsem měl někdy loni jeden. Mám jen hořčík na křeče ale radši si dám cerelovou nebo petrželkovou nať když si ve dne vzpomenu.
Jinak přírodu miluju, zajímají mě ptáci, jmelí, ochmet, vesmír, počasí, mobily, světelné zdroje, akumulátory, baterie, aku li-ion nářadí, hubnutí (to za každou cenu). A právě že těmto věcem rozumím tak vím že na netu a v médiích je 90% nesmyslů a překroucených polopravd.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

prvykrat som sa stretol s tak pomylenym spojenim
akoze sugescia a placebo je vec nabozenstva a atetista je voci tomu imunny

vsugerivatelnost, hypnoza, placebo, riadenie tela myslou atd je vec ciste fyziologicka a nezavisla od nabozenstav, druhu nabozenstva prislosnoti ku akejkolvek kultovej skupine atd.
Kazdy clovek je od nazordenia programovany rodicmi skolou okolim kanmaratmi mesiami atd hypnoztizovany TV filmami a proste vsetkym

Mnohe veci priamo posobia aj na zvierata, ktore nemaju ziadne nabozenstvo.
Uz som pomocou Reiki ale aj pomozou hypnozy vyliecil aj atestov a nikdy ani mna ani ich nenapadlo ze atesimus alebo nabozesntvo by v tom malo hrat nejaku ulohu. Je to uplne to iste ake to ze aj atesita musi ist na zachod a aj atesita ked sa chce rozmnozovat musi odovzdat spermie tam kam treba.

a aj ateista pojde po smrti teda ked ateisticka dusa opusti ateisticke telo, do neba. (:-)

pokial ateista zoberie liek a zaberie mu, je to len vysledok placebo
pri skumani liekov su asne vysledky ze skupina co dostala placebo a nie liek sa vyleicila lepsie rychlejsie a vyssom %
a teda ze lieci to placebo - studivany dochtotr v bielom plasti predpose liek s cudnym nazvom, najleosie palcebo funguje ako je na tom lieku napisane made in switzerland.... a ten skutocny liek len zbyticne telo zatazi a ciastocne zneguje pozitivny efekt placebo.
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Tak tomuhle ty věříš. Tak to máš problém.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Tak tomuhle ty věříš. Tak to máš problém.
ja nemam ziadne nabozenstvo ani ateisticke ani ine, len pozorujem zazitky svoje a druhych ludi a zaznamenavam si skusenosti, teda fakty

teito fakty su proti tomu, comu som kedysi veril a tak som tomu prestal verit az som sa naucil ze je prakticke teda nemat dopredu nejaku vieru a len mat otvorene oci a usi a srdce a vnimat a pozorovat.

mal som usek zivota ked som sa vyhlasoval za hrdeho ateistu a materialistu a tiez som vedel ze vsetko ostatne su podvody a neeexistuje a mna teda na to nikdy nenachytaju. nastastie ja som z toho vyrastol, ale az po mnohych tazkych zivotnych lekciach.

prajem prijemne ucenie a zbytocne neopakuj rocniky, poznaniu sa tak ci tak nevyhnes, nakoniec ti to vtlcie vesmir do hlavy ci chces alebo nechces.
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Já vnímám a pozoruji dost a dost, kolikrát jsem překvapenej čeho si lidi nevšimnou za celý život a mě se to povede při práci na zahrádce nebo za jízdy autem.
Různé blbosti typu víra, chemtrails, bretariánství, prána mě štvou ale nic s tím stejně nenadělám. Mě třeba zajímá jak v Melbourne je teď světlo a že je slunce na severu a den je tam 11 a čtvt hodiny.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše: Různé blbosti typu víra, chemtrails, bretariánství, prána mě štvou ale nic s tím stejně nenadělám.
jak si dal tieto 4 veci zrovna dokopy a co ta stve na kazdej z nich ale zvlast kedze kazda je o inom

napriklad chemtrails - stve ta ze existuju alebo ta stve ze sa o nich pise ?

prana - co ta stve na prane ?

breatariansvo - co ta stve, ze ty to nedokazes ?, alebo ze to existuje a tebe sa to nehodi do nejakej filozofie ?
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Jsou to prostě neexistující hlouposti. Na inteligenci lidí je jedna velká závada a tou je fantazie, lidí veří v různé nesmysly a pavědy.
Kdyby šlo žít z ničeho tak evoluce už to objeví dávno před námi, jako objevila magnetismus, polohy hvězd, pohoří řek a další věci pro některé tvory nezbytné k životu. Chce to trochu myslet než věřit co kde kdejaká novodobá drbna napíše na internetu nebo řekne v médiích.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Jsou to prostě neexistující hlouposti. Na inteligenci lidí je jedna velká závada a tou je fantazie, lidí veří v různé nesmysly a pavědy.
Kdyby šlo žít z ničeho tak evoluce už to objeví dávno před námi, jako objevila magnetismus, polohy hvězd, pohoří řek a další věci pro některé tvory nezbytné k životu. Chce to trochu myslet než věřit co kde kdejaká novodobá drbna napíše na internetu nebo řekne v médiích.
velmi hodnotna a zaujimava odpoved, na takej urovni nie som schopny diskutovat :mrgreen:

a nedaj si nahovorit ze mas nos medzi ocami
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Máš pravdu, spíš by mě zajímalo co jíš?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Máš pravdu, spíš by mě zajímalo co jíš?
dnes zelene
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Já páč dnes řežu lidem broskve a meruňky tak jím co spadne, mám v sobě už nejmíň 3kg ovoce, jsou to mirabelky, broskve, švestky a hrušky.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od cepheus »

bosto2 píše:Jsou to prostě neexistující hlouposti. Na inteligenci lidí je jedna velká závada a tou je fantazie, lidí veří v různé nesmysly a pavědy.
Kdyby šlo žít z ničeho tak evoluce už to objeví dávno před námi, jako objevila magnetismus, polohy hvězd, pohoří řek a další věci pro některé tvory nezbytné k životu.
Heled, tady "evoluce" objevila gyroskop, uplna delova vez z M1 Abrams, jen slipce posadit kanon na hlavu a obout pasy :mrgreen: (:-) ..

bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Pěkné video.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

aby som sa vratil aspon trochu k teme vlakna, kaslime na jedlo o tom sa pise na inych temach az do prasknutia brucha.

stale neveim preco ta stve existencia tych javov.

alebo naozaj si ty prisiel k valstnemu uzaveru ze neexistuje prana ze neexistuje viera ze neexistuju bretariani a ze neexistuju chemtrails ?

ak ano je to podla mojho pohladu vrchol ludkseho egoizmu - egocentrizmu - ze tisicom milinom a miliardam ludi odmietas ich vedomosti len preto ze sa tebe nehodia a myslis si ze vo vesmire existuje len to co ty schvalis

napriklad cehmtrails bezne reportuje ruska vlada cez svoje media uverneju fotky lietadiel aj z nutra ako su prerobene na chemtrail a vypisuje konkurzy pre firmy ze kdo ziska vladnu zakazku na chemrails na uricite eakcie
napriklad je to bezne znama vec ze ruska vlada cez chemtrailks vyraba bezdazdove pocasie na 1 a 9 maja na prehliadku a sprevod a dopredu o tom pise v novinach a ukazuje v TV a skutocne kazdy rok hoc je aj dazdive obdobie, pocas prehliadky svieti slnko aspon tych niekolko hodin

americania nedavno odtajnili materialy kde ukazali ako uv v roku 1961 sksuali predpotopne chemtrails vypustanim medenych ihliciek z prvych rakiet aby mali odrazove mraky pre vojensku komunikaciu na frekvencii 8 GHz ked este nemali satelity a tie pokusy boli viacmenej neuspesne, pricom sucasne chemtraisl oficialne vysvetluju ako sanhu o odrza slenscneho ziarenia aby sa Zem neprehrievala a teda je to akzoe ich riesenie proti Global Warming.
zavolaj si teda Omamu aj Putina na koberec a vysvetli im ze klamu, lebo teba to stve ked existuju chemtrails
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Počkaj, počkaj úprava počasia a pseudověc chemtrails je snad rozdíl ne. To mi je jasné že se o úpravu počasí vlády (státy) pokoušely. O počasí se hodně zajímám takže tohle mi samozřejmě neuniklo.
Chemtrails má být úmlslné poškozování či zabíjení lidí pomocí běžných letadel vypoštěním chemikálií. Prostě si nějaký slaboduchý jedinec nedovedl vysvětlit proč je za letadly kondenzační stopa a nepochopil že cirry jsou běžná oblaka. Chjo jak jsou lidi hloupí.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Počkaj, počkaj úprava počasia a pseudověc chemtrails je snad rozdíl ne. To mi je jasné že se o úpravu počasí vlády (státy) pokoušely. O počasí se hodně zajímám takže tohle mi samozřejmě neuniklo.
Chemtrails má být úmlslné poškozování či zabíjení lidí pomocí běžných letadel vypoštěním chemikálií. Prostě si nějaký slaboduchý jedinec nedovedl vysvětlit proč je za letadly kondenzační stopa a nepochopil že cirry jsou běžná oblaka. Chjo jak jsou lidi hloupí.
nema to nic spolocne s kondenzacnou stopu je velmi pekne viditelny rozdiel medzi tym co je kondenzacna stopa a ko dlho trav a ako sa rozplynie a medzi tym co su chemtrails a ako sa nerozpadnu ale ako sa spoja do kompletne napriklad sedej oblohy a nesvieti slnko dlhe dni

ucinok na zivotne prostredie je jasny mozes si napriklad zmerat hlinik v jazerach Kanady ako sa to zmenilo za 10 rokov.

ci propaganda povie ze otravene voidy su vedlasji nechceny ucinok alebo ci povie ze to bol primarny ciela a uprava pocasia je len zastrieraci podvod to je snad vedlasie.

dost ludi stale zhltne ze : ked sa rube les tak lietaju triesky

ano tiez posnam ludi co kazdu kondenzacnu stopu povazuju za chemtrails, ale to je nie viac rozsirene ako to ze ze ludia povazuju v staniole zabalenu tycinku za jedlo alebo pozerania porna povazuju za sex.
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Lidi jde poškodílit nebo zabít jednodušeji, stačí postavit supermarkety a fastfoody a oni se zabijí sami páč si pro korunu nechají vrtat koleno.
Sakra ono je půdesáté a já ještě v kůlně loupu česnek a diskutuju s člověkem ne druhé straně Země, no to je mazec :lol: Přesouvám se domů k notebooku v posteli už jenom proto že Ztku dochází energie, má jen 3% do vybití.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

tym si nevysvetlil preco ta stve ze ludia vedia o existencii chemtrails
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Ono není co vysvětlovat když chemtrails(myšleno otrávení lidí) neexistuje že.
Jde to prostě jednoduššeji.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Ono není co vysvětlovat když chemtrails(myšleno otrávení lidí) neexistuje že.
Jde to prostě jednoduššeji.
Obama a Putin oficialne hovoria ze existuje a ak si sa ty osobne rzhodol ze pitna voida otravena hlinikom je neskodna, to uz je tvoja osobna vec, ved si odbornik na vieru tak urcite vies preco si sa rozhodol tomu verit.

tvoja logika, ze ked mocni sveta ma atomovu bombu a ta zabija rychlejsie a doslepdnejsie , tak urcite neexistuje ine zabijanie, je naozaj fenomalna, uz som sa stretol so vsetkym ale teda s taktou postavenou argumentacnou logikou este nie.

preco sa potom zaujimas o zdravu stravu, ved co vlada schavli aby sa predavalo ako potraviny musi byt predsa dobre, ved keby ti chceli poskodit tak urcite radsej poslu kuklacov nech ti vpalia gulku medzi oci.
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Poslední věta je celkem správná.
Mě jsem dovedla nízkosacharidovka páč tehdy jsem jí dost věřil, jenže já se chci pořádně najíst něčeho hodně dobrého a přitom nepřibrat nebo ještě lépe zhubnout a je mi už docela jedno jestli to je zdravé nebo ne. Ale to je utopie jaksi, no narazil jsem a tak tady teď trolím i když vím že je to marný je to marný je to marný.
Ps: svítí ti tam teď sluníčko že. My máme tmu zataženo a 13°C

Teď jsem tu tvou odpověď četl znovu a koukám že mi vnucuješ něco co si nemyslím, jj to dělají náboženští fanatici a lidi co věří v nesmysly.
Jinak vše v dobrým zatím se bavím.
Dnes jsem snědl velkou haldu ovoce, patison, okurek, cuketu, rajčat, kus uzenýho, dva špekáčky, kokos, vypil jsem 2.5 litru kafe s mlékem a přibral jsem kvůli tomu 3kg. To bejvám z toho dost naštvanej ale dnes nějak né a taky je mi nějak podezřele teplo z toho.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

tak povedz otvorene co si myslis, pretoze to si zatial jaksi nenapisal a len sa to da odhadnut

fakt : chemtrails existuju a prevadzaju sa uz dost dlho

fakt : chemtrails su sukotocnene pouzitim chemikalii obsahujucich najcastejsie hlinik ale aj ine lahke kovy

fakt : tieto chemikalie uz otravili rozsiahle vodne zdroje napriklad v Kanade a su uz aj v podzmenych vodach, takisto zamorili polnohospodarsku podu a kto zije v tych oblastiach v podstate nema ani moznost mat svoju cistu nezamorenu zahradku pretzoe mu to pada na doslova na hlavu

fakt : tieto chemikalie su zdraviu skodlive a ake diagnozy z toho vzikaju je lahko dostupna informacia

Fakt : ti neznasas ked sa o chemtrail pise a hovori

fakt : ti VERIS tomu ze mocni sveta to nerobia umyslene s cielom poskodit ludske zdravie sirokej populcie s dlhodobymi ucinkami a nemozsnotou nejak rychlo vodu a podu vycistit a tiez nie je moznost nejak rychlo v celej popluciii vycistit ludske telo uz tymto zamorene

otazka : ako si si teda vyvtoril svoju vieru ohladom chemtrails ?

otazka : definuj presne svoju vieru ohladom chemtrails, nech nemusim si robit dodhady aka viera to vlastne je.

upozornenie : tie fakty by si mohol, ak si skutocny ateista-materialsita pochopit, ateisticka viera umoznuje informacie ohladom prvkov chemie zakladnej fyziky a pracuje aj s Mendelejevovou tabulkou prvkov
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

je mi líto , nepochopil jsem ty fakta. Hliník si cpu dobrovolně s antiprespirantem do podpaží a také při jedení jídla hlidíkovou lžící a v ohřívání mléka na kakao v hliníkovém hrnci. I když teď už toho moc nedělám páč už se také k nám na vesnici doneslo že hliník je jedovatý ale myslím že po těch letech už je pozdě.

Nepopírám že jakékoli spalování fosilních paliv včetně provozu letadel není škodlivé, to samozřejmě je a né málo. Přímý úmysl to ale není.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:j, nepochopil jsem ty fakta.

zacina to byt s tebou jasne


Hliník si cpu dobrovolně

teba musia mat extra rad, dobrovolne a snad si za to este ja priplatis

neschopnost pochopit moze byt sposobena aj hlinikom, tiez sa to uvadza ako monza pricina alzheimera a vsetkych rozumo-pscyhickych funkcii
aby sme sa vratili k teme : akou sugesciou ta dostali do tohto stavu ?
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Já ani mevím co je to sukcese.
Koukám že dneska je moderní na všechny a všechno nadávat, tedy všechno je špatně, všichni nám ubližujou. To bych měl jít s dobou a přidat se ke stádu ovcí že.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

stado si vyber podla svojho vkusu doteraz nejako platilo ze stado oviec nechcelo poznat pravdu a len slepo nasledovalo barana, ktory ale dostaval rozkazy od vlka
tebe by asi naozaj vyhovovalo viac zit v australii, v krdli pstrosov strkat hlavu do piesku,
tu je to zatial velka moda nic nevediet a nic nechcet vediet
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Proč nic nevědět a nic nechtet vědět, chci vědět hodně, jak jsem někde tady psal tak mě baví dost věcí. Žárovky a jiné světelné zdroje, akumulátory a jiné zdroje energie, astronomie, ptactvo, rostliny- příroda, meteiorologie a teď nově strava a s tím související hubnutí.

Abych nebyl jen blbej chlap ležící na pohovce tak už když mám čas tak umeju okna na celým baráku a v zime meju nádobí utítrám prach a luxuju. Nechodím nikam se bavit, nepiju alkohol a nekouřím, jediná droga je kafe :oops:

Nejsem jenom ubohá ovce co si nechá nabulíkovat všechno, televizi jsem dal loni pryč a noviny jsem nikdy nečetl, neodebírám žádný časopis, nemám konto v bance, mám jen předplacenou kartu u operátora takže mi také nechodí žádné složenky. nemám děti ani manželku páč si svý peníze chci utratit za co já chci a né to cpát někomu co mě bude otravovat celý zbytek života.

Co budu dělat a co mě bude bavit si určuju já, pěstování jmelí a ochmetu mě těžko i povědomě někdo vnutil páč jsem snad jediný v republice kdo o to dělá.

Mohu říct že bez televize se mi žije lépe a víc toho udělám a vypěstuju víc výpěstků na zimu pro dvě rodiny, dokonce už i přebytky prodávám.

Fakt nevím jak by mě mohl tohle někdo vnutit i povědomě, to bych chtěl poznat někoho dalšího jako jsem já.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

ale nechces vediet co sa naozaj deje vo svet kde a ako je rozdelena moc a ke prostriedky na ludi pouziva

to je uplne v poriadku

avsk ked narazis na veci ked sa o tom udia bavia, tak teba to rozculuje lebo si to doteraz solidne nestudoval a tak zuris ze sa ludia bavia o veciach ktore si ignoroval a snad chces aby ich ignorovali vsetci

pokial sa chces citit zodpoevdnym obcanom nejakeho statu tak musis vediet co sa v nom naozaj deje a pripadne co mozes urobit na odhalenie pravdy a zmeny nevyhovujuceho
pretoze okrem toho ak raz budes rodic tak sa deti mozu spytat aky system si im pomohol pripravit aky system si podporoval a preco si o nom nevedel a nieco nespravil

mozno sa uspokoja s odpovedou - rozculovalo ma ked sa o tom pisalo a hovorilo, nechcel som to vediet.

pozri sa ako sa zacina menit svet britsly parlement neschvalil vojnu stvacom Blairovi a Cameronovi a jasne dala britska verejnost najavo ze neveri uz tym klamstvam... zacina im svitat ale na to musia hladat informacie a nemysleit si ze ved ked rezim ma atomovu bombu tak nebude stracat cas mensimi svinstvami.
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

nebudu raz rodič, to ani omylem.
Prostě mi ten svět nepřipadá tak prohnilej jak všude každej píše, asi jak vím co to je si vypěstovat jídlo co to je si ho připravit a sníst tak se budoucnosti tak nebojím.

Nemusím týden vylézt ze zahrady a budu najedený a spokojený. Do obchodu si jdu vlastně koupit jen to blbý kafe. Ovšem i to už jdem si párkrát objednal přes mobil z e-shopu takže bych teoreticky mohl být zalezlý doma a v práci a nikam už bych jít nemusel po celý rok. Stejně mám čas jen v zimě.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

ale ano da sa tak zit ze kasles na to co sa deje, ale preco ta stve ked ini ludia na to nekaslu tiez ?
ked ludom zalezi co sa deje a co sa bude diat

mimochodom ak sa nezaujimas co sa deje vo svete tak asi nevies o zakonoch ktore zakazuju prestovat si doma svoje potraviny a zakazuju taketo nezavadne potraviny predavat a vzajomne si medzi vymienat, tieto zakony su pripravene a v roznych krajinach su snahy o ich presadenie v roznom stupni skusania odporu populacie.

a na tu zahradu ti stejne pada hlinik a vsetlko ine z chemtrails a inych aktivit.

ale opakujem mne je jedno aky mas postj a aky mas sposob zivota, preco tebe nie je jedno ked si ludia medzi sebou vymineaju informnacie ?

co si napriklad hladal na tomto vlakne ked teda nicomu neveris, tu si smad nehladal ako zdravo jest ?
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Už jsem to psal, hledám jak se najíst a minimálně nepřibrat páč mám po celý den hlad. Mám hlad i po jídle a to ji po 3 kg ovozel jako dneska, blb jsem teď snědl balíček sušenek, takže to opravdu nemám v hlavě v pořádku. Asi si dám dalši litr kafe, našel jsem litrový hnek tak je to jednoché vědět že piju litry kafe, piju rozpustné.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Už jsem to psal, hledám jak se najíst a minimálně nepřibrat páč mám po celý den hlad. Mám hlad i po jídle a to ji po 3 kg ovozel jako dneska, blb jsem teď snědl balíček sušenek, takže to opravdu nemám v hlavě v pořádku. Asi si dám dalši litr kafe, našel jsem litrový hnek tak je to jednoché vědět že piju litry kafe, piju rozpustné.
a to hladas na vlakne, :placebo, sugesce" ??? ty ateista materialista ?
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Á pánovi došly argumenty, jj zahnal jsem tě do kouta.
Jinak nic ve zlým.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od cepheus »

bosto2 píše:nebudu raz rodič, to ani omylem.
Prostě mi ten svět nepřipadá tak prohnilej jak všude každej píše, asi jak vím co to je si vypěstovat jídlo co to je si ho připravit a sníst tak se budoucnosti tak nebojím.
Hmmm .. jenom "zrat a srat" ?
Taky pristup k zivotu, to uz ovsem treba takova mlicna bakterie jej ma bohatsi, ta aspon s..e kefir :).
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Hmmm. mimo to taky ještě musím pracovat že abych měl z čeho platit plyn, elektriku, internet a povinné poplatky.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Á pánovi došly argumenty, jj zahnal jsem tě do kouta.
Jinak nic ve zlým.
tvoj argument bol ze na vlakne placebo placas nezmysly lebo si stale hladny a nevies co mas jest a pritom na ziadne "nematareialne" veci neveris
tak som ti napsial ze ti placebo nemoze ako ateistovi v tvojej verzii nemoze pomoct a na svoje jedenie a prezieranie hladaj pomoc inde

ake argumnety mi mali odjst a o com

ved ty o tyhcto veciach nic neveies, lebo podla teba neexistuju, s tebou sa o tom ako bavit

a si myslis ze ta o niecom presviedcam ?

to ma nai nenapadne , kazdy si musi zit vo svojej idoelogii tak dlho az kym sam nezisti ze je pre neho nespravna

ja ti to skracivat urcite nemienim

chapem ze su ludia co su na fore nie preto ze sa chcu o niecom poducit alebo nieco si vyriesit ale len preto aby odputavali pozornost a zamestnavali ostatnych svojimi vymyslenymi volovinami a tak ja ti za seba mozem povedat ze na teba konkretne uz nemam viac casu.

ktovie ci nie si pod novym menom niektory zo starych provokaterov ?
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Placebo, sugesce

Příspěvek od bosto2 »

Naštěstí ne, to se nemusíš bát.
Odpovědět