PŮST

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: PŮST

Příspěvek od PetrK »

Zdeníno píše:
PetrK píše:Zřejmě je to právě účel vzkřísit emoce a tím zájem o věc. Veřejnosti, ne ty vlastní.
http://www.youtube.com/watch?v=f0TMxz9BNDY

Petře... hru one's pain-body, že není pain-body, že se snaží jenom vzkřísit ostatní pain-bodies, hraje právě a jenom one's pain-body...
Ovšem jen a pouze tvoje tvrzení a názor že je jedním z nich. Myslíš že je do tý hry vtažen tak, že jí nedokáže pustit z hlavy? Že se sám stal součástí tý žumpy o který píše, stotožnil se s ní a neví jak z toho ven? To by byly dost školácký problémy. :D
Je to jeho forma komunikace, řečí těch kterým něco sděluje tak aby tomu rozuměli. Ukazuje lidem jak společnost v jeho oboru funguje a jak to funguje jinde ve světě. A jak dopadne společnost která se uzavře a nechce vidět svět jaký je?
Být osvícen (což je jeden z aspektů třetího oka) je to, vidět svět takový jaký je. Chápete teď totální absurditu Dalai Lámových osobních mnichů, kteří se snaží být osvíceni bez lekcí o mezinárodní ekonomii nebo válečné historii? Není divu, že přišli o Tibet. Měli čas asi 150 let na to, kdy mohli dosáhnout mezinárodního uznání a přijetí jejich kultury a věci. Ale oni tuto možnost kompletně, totálně a absolutně nevyužili a karma je zastihla. Ztratit svoji zemi by se asi nelíbilo nikomu.
To je totiž pohled kterým se díváš na svět, skrz budhismus a je jasný že Mácha do něj nezapadá.

Ale možná v tom je i něco osobního jako zraněný ego.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Budhismus (v Zdeninove chapani a pojeti) v tom jiste sehral svoji roli, ale spis bych tipoval, ze b) je spravne, zcela urcite potrefene Zdeninovo vele-ego:).
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: PŮST

Příspěvek od PetrK »

Nicméně, co náboženství jako Židovství, Křesťanství a Islám postrádají? Postrádají pochopení jednoty s druhou čakrou. Vlastníc víru a vize se obrátili proti přírodě a přirozeným rytmům a cyklům života. Slepé a fanatické, bez přítomnosti vnitřního míru s vesmírem, postrádají skutečnou a pravou víru ze které pocházejí jejich myšlenky. Židé už dávno neumějí vycvičit opravdové proroky. Křesťané už nemají nejmenší ponětí jak komunikovat a vstupovat do spirituálního světa jako opravdoví účastníci.

Islámské náboženství vlastnilo nejvyšší vědu, matematiku a medicínu na světě po tisíc let. A nyní jsou naprosto pozadu s vědou a vzděláním, že jediná země v Evropě jako třeba Řecko, přeloží do svého rodného jazyka ročně více knih než všech 22 arabských zemí dohromady. Kulturní arogance a zranitelnost mezi Araby je udivující. Nyní všechny tyto tři prorocké náboženství postrádají pravou víru, která je opravdovým základem jejich existence. Drží se svých dogmat a účelově vytvořených výkladů.

A také Hinduismus, Konfucianismus, Buddhismus a Taoismus neměli v historii zkušenost, že by po tisíc let měli každou generaci proroky, kteří by mohli vyzvat krále nebo císaře, protože nekázali podle tradic, ale podle Boží vůle, tak jak to měli židé. Náboženství orientu jsou stejná, jako byla před tisíci léty. Většina až na pár praktiků necítí opravdovou touhu změnit svět, když jejich minulost už zahrnuje tolik pokladů vědomí a ducha.

Ale z pohledu rovnováhy a harmonie čaker, postrádají tyto čtyři východní náboženství sílu přesvědčení a víru páté čakry. A také mimo Čínu, Indii a Japonsko nejsou žádné vynálezy letadel, elektřiny, automobilu, telefonu, vesmírných lodí, jaderné fúze nebo antibiotik. Nevymítili neštovice z celé planety, tak jako vědci politické technologie západu ve dvacátém století.
To pro úplnost k církvím a náboženstvím.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: PŮST

Příspěvek od Zdeníno »

PetrK píše:Myslíš že je do tý hry vtažen tak, že jí nedokáže pustit z hlavy? Že se sám stal součástí tý žumpy o který píše, stotožnil se s ní a neví jak z toho ven? To by byly dost školácký problémy. :D
To ten problém docela podceňuješ. Židé jsou nejinteligentnější národ v Evropě a přesto k Božímu království po tisíce let svého putování nedošli a Ježíšovo poselství odmítli.
V tib. buddhizmu se hlásá vádžrájána, která je teoreticky mimořádně hodnotná a hluboká, nicméně v Indii jsem žádného učitele nenašel, nepřipadalo mi, že by se to nějak na nich významně prakticky projevilo. Nakonec jsem skončil v Barmě, už dosti zdeptaný, protože hínajána, která se tam hlásá, je teoreticky mimořádně slabá, často vysmívaná. Nicméně po krátkém rozhovoru s jedním tamním starším mnichem (už si příliš nevybavuji téma rozhovoru) jsem ke svému překvapení poznal (a to bylo poprvé v životě), že ten člověk dokáže poznat moji mysl a ví, kudy bych měl jít. Tak jsem tam zůstal pár měsíců a to zásadním způsobem změnilo můj život. Ale -, ani tu změnu jsem nebyl schopen registrovat on-line, ale až z účinků.

Neexistuje nic jiného než ta hra, "vypouštění z hlavy" je její součástí. V zenu to ilustruje otázka "jak zní zvuk padajícího stromu hluboko v lese?" Kde nikdo není.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: PŮST

Příspěvek od PetrK »

Nepodceňuju ale asi to nevyřešíme. Nicméně Máchu opravdu nepasuju k těm co by tohle neměli pod kontrolou a fungovali podle vzoru průměrnosti. :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Zajimavy .. tento taky pobihal po Indii a taky mu zadny asram nebyl dost dobry :D .. Zdenino, neni to nejaky Tvuj podobne zmateny pribuzny ? :lol:
Nejses to rovnou Ty, jeho osvicenost osobne, postavicka z metra ? Zalozit stranu zdraveho rozumu se Ti nezadarilo, tak jsi si tu nasel svuj novy kabaret na Vitosovi ? :lol:
To by i sedelo na nekoho kdo porad strili vedle, hehehe :mrgreen: http://www.jaroslavbalvin.cz/blog/jeden ... anaky.html
-----------------------------------------

Obrázek
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Standa K. »

nevím, možná o tom víte.... 6.6. začíná "postní seminář" zde
http://www.rostazabloudil.cz/ozdravna-h ... ari-louky/
pan Zabloudil to je ten co 2x 40 denní půstem a Breussem si vyléčil raka... na jeho stránkách k objednání i jeho kniha
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

A ty jedes?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Takze nejedes... Mezitim jsem si knihu opatril a ... raka nemel, spatne to vyhodnotil a ani na prebalu knihy od nej neni o rakovine ani slovo, mozna ve smyslu "domnela rakovina", ale nalezy ji vyvraceji, i od jeho znameho doktora. Propozice te akce jsou i v knize ... Kniha vesmes bude prinosna, akorat vyse uvedene ocekavani, zdokumentovane vyleceni rak., nenaplnila.

Dalo mi pul hodiny dohledat na satelitni mape lokalitu, nikde nema mapku, az v jednom taborovem clanku jsem nasel nazev rybnika...


Sent from my iPhone using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Nalez "loziska MTS v jatrech" je co podle Tebe ? http://www.rostazabloudil.cz/
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Sezen si knizku, to bylo pravdepodobne prvni (a posledni) plane podezreni, s doporucenim na dalsi vysetreni. Po nem snad hned skocil na hladovku 42 dnu. Vzdyt mu tam ty tecky zustaly, urcite i po tech 42 dnech hladovky a vlastne i dodnes po 7 letech viz nize. Jsou to zvapenateli mrtvi paraziti. Cti prebal knihy, tam je to trochu jinak:

UPDATE
http://img841.imageshack.us/img841/5135/o7k93.jpg

A jeden z nazoru:
http://img845.imageshack.us/img845/5653/o8ye0.jpg
http://img845.imageshack.us/img845/7742/hvfp0.jpg

Biolog:
http://img842.imageshack.us/img842/7497/ay5bv.jpg
http://img844.imageshack.us/img844/9223/av8n.jpg
http://img837.imageshack.us/img837/5596/wtg0z.jpg

Cimz nijak nezpochybnuji prinos hladovky, bohuzel to nelze brat jako dukaz, skoda, ze se predem nedostavil na vysetreni
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Me se hlavne nelibi celkove pojeti te jeho show jakou z toho nasledne za "mirny poplatek" dela.
Protichudny informace jsou uz jen detail co mu to cely kazi.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

On jen dostal nejake podezreni a z paniky nejspis hned nastoupil Pust, umim si to predstavit, mozna bych sam reagoval podobne a na vysetreni ani nesel. Takze on tam byl presvedcen a pri psani knihy, ze ji mel. To, ze vedci maji nazor, ze nemel, resp. Ze neni z ceo dokazat, ze ji mel, to se ukazalo az na konci :)


A co, je to podnikatel a ten areal je jeho, to je to nejmensi a kazdeho svobodna vec (muze se mi to libit i nelibit, ale svym pocitem nenecham ovlivnovat vysledky) - tady resime pust a me by velmi zajimalo, zda je nekdo takovy, kdo si pred 42 dennim (nebo 21 nebo 40 to je jedno) pustem udelal opakovane biopsii a teprve pak do toho naskocil.

Hadam, ze pak by platily vyroky zde citovanych vedcu, ze by to bylo na zapis do knihy jisteho vyrobce piva (Guiness)? Tak treba nekoho takoveho nekdo znate?

Ja uz zacinam dostavat chut na tresne, i kdyz hlad jeste nemam :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: PŮST

Příspěvek od Fiona »

Biopsii ne, to pry v mozku nedelaj, asi vedi proc :) CT scan. Ale jako na potvoru zrovna z toho kdy to bylo zajimave nemam zadne obrazky ani jine dukazy.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

Jak to ze nemas. U nas v cr se uz davno vsechno archivuje elektroňicky, alespon na vetsich FN. Dokonce daji zadarmo i CT na CD s viewerem, ktery zobrazil prujezd telem.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: PŮST

Příspěvek od Zdeníno »

Janku, pokud o hladovce nebudeš mluvit z vlastní zkušenosti, pak bez ohledu na to co říkáš, vždycky budeš mít postoj té holčiny nalevo :) :

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

To je trochu nepripadny prispevek, nemyslis? Nejsem fanda techto videi... Citujes spisovatele Machu. Ja s tim problem nemam. Tady diskutujeme, zda dojmy praktikantu jsou realita anebo fikce a to ze doktor neudelal 42 prece neznamena, ze nedokaze posoudit nalez pred a nalez po. Jenze ono temer vzdy neni co posuzovat, bohuzel.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Tak prosta detska skladacka :
Destilka, pusty, zajem byt breatharianem, zajem o neciho jednoznacne vylecenyho raka, atd.
Jeniku a zeptam se primo - mas diagnostikovaneho raka, ze te to tak zdviha ze zidle ? Nebo nekdo Tobe blizky ?

Jenze tady Ti dluzim varovani - pozor, tyhle vsechny veci nefunguji jako nejaka pilule ucinne latky, kterou dotycnymu naservirujes i se studiema na stribrnym podnose.
Anebo si tu jen delas fakt nejaky stupidni, osobni (bezvyznamny) pruzkum ? Zkus prestat mlzit, vybal na rovinu o co Ti tu jde a uvidime co vymyslime, co se da delat.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: PŮST

Příspěvek od Zdeníno »

Janek píše:to ze doktor neudelal 42 prece neznamena, ze nedokaze posoudit nalez pred a nalez po
Potíž s tebou je, Janku, že jsi povrchní. Vždyť ty ani ty odkazy, co sem sám dáváš, pořádně nečteš. Přeci onen biolog lékařovo (nikoli vědecké, jak podsouváš) tvrzení o roupech prakticky vyvrací. Mimochodem, Michael Werner se ve své breathariánské fázi rozhodl podrobit dvoutýdennímu vyšetření v pražském IKEMu s tím, že výsledky zveřejní. Což ale navzdory slibu na konci odmítli. Tolik k morálce současné vědecké garnitury.

Potíž je, že půst není jen nějaká objektivní záležitost. Subjekt zde hraje značnou roli. Cenné je tudíž předávání zkušeností, nikoli teoretické žvatlání "vědců" či tvé mlácení prázdné slámy (kvůli zabíjení času).

Proto zanech tenat slov, které stejně používáš jako anestetikum, a
Zajeď na hlubinu (Lk 5:4)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:To je trochu nepripadny prispevek, nemyslis? Nejsem fanda techto videi...
Praveze pripadny az beda ! :D
A reknu Ti proc, pac ta jedna uverila ze MUZE umet zpivat (resp. se to nauci a sla do toho) kdezto ta druha porad jen jen cumi a cumi, ev. prudi a pochybuje, shani si na to (v duchu) studie.
Muzes mit milion studii o houslich, ale virtuozem se nestanes bez hry na ne, pochopeno ? :wink:
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Jak pochybuje? Tam stoji v zaberu a kouka no a co z toho dovozujes? Ja vic nevidel a zadny zaver z toho, co jsem videl, nekonstruuju... Lidi vy mate fantazie... !!! Samozrejme zeleny je strom zivota... Ne, me nic nikdo nediagnostikoval ani nikomu znamemu.

Zdenino: ja ze jsem povrchni? :-) tak ted bych se mel urazit :-)

1) takze biolog to vyvraci a ona mu tam zvapenatela vlastne rakovina, ji? Aha, potiz je v tom, ze ten nalez je stale stejny pred i po pustu i po 6 letech, huh, jak mi to vysvetlis? Mozna jsem neco prehledl, venoval jsem tomu jen hodinu.

2) to vim. Werner neco tvrdil, je to jednostranne tvrzeni, mas pro ty jeho vyroky jakekoliv dukazy? Vlastne kdyz jsem se prihlasil na tohle forum, ptal sem se na to Pandy a nic o tom nevedel, vlastne me to prekvapilo, ze se nikdo tehdy o to nezajimal a neinvestigoval, nekontaktoval ho o jmena, nic... S Bretarianstvim skoncil velmi rychle, tak mozna proto, kdo vi. Ty Vis?

3) o tom zadna, ze pust je subjektivni vec. Ty mas kolik, 21 ci vic?

Na hlubinu nezajedu, ma vira je aktualne zdravy rozum, a vam dvema doporucuji (nasel sem dnes, hledal jsem neco jineho) http://www.youtube.com/watch?v=uX2dC3hSz94 (nazvu si nevsimat, ten je nesmyslny), ale dns jsem si to pustil a v prvni pulce tam odpovida, co jsem se snazil vysvetlit... Ze zkratka na ty zavery nekterych zdejsich je potreba vhledu do spousty oboru... Muzete s tim nesouhlasit, ale mam stejnou zkusenost. Viz prvniodstavec, muj podpis a dalsi.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Ne, me nic nikdo nediagnostikoval ani nikomu znamemu.
Tak potom plati poucka od Machy, viz vyse, nemame si tady dal co rict.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

Jakoze vy rakem prolezli jste lepsi lidi?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

Ty fakt nebudes normalni :D ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Pardon, na otazku se odpovida a nikoliv vynaseji soudy, zeptam se znova, zdravy clovek nemuze mit pust a nemuze diskutovat o nem jen proto, ze mu nic nediagnostikovali?!? Anebo pro nejakou hloupou nebo nepochopenou poucku od jisteho M?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

At si zdravy clovek treba stavi stojky na hlave, je mi to vcelku ukradene.
Jen Ti nemam co rict, jednoduse NEMAM cas, co na tom ze nemam cas je tezkyho k pochopeni ?
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Spechas kam, do hrobu? Spechej pomalu. Predchozi tvuj post byl zbytecny.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

:wink: .
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: PŮST

Příspěvek od Zdeníno »

Janek píše:o tom zadna, ze pust je subjektivni vec
Tedy logicky a věcně, nikoli tvého subjektu.
Odtud celá tahle diskuze, tebe se půst netýká, vážeš však pozornost lidí, kterých se to týká. Ale kdo má čas na diskuzi s kibicem?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: PŮST

Příspěvek od Fiona »

Jak to ze nemas. U nas v cr se uz davno vsechno archivuje elektroňicky, alespon na vetsich FN. Dokonce daji zadarmo i CT na CD s viewerem, ktery zobrazil prujezd telem.
Nevim. Nikdo mi to tehdy (2003 nebo tak nejak, kdyz to bylo fakt zajimave) nenabidl, me ani ve snu nenapadlo se na to ptat. Pokud vim, lidi si spis tahaji domu obrazky embryi nez nadoru. Vlastne se da rict ze po vymene nazoru s doktorkou jsem se otocila na podpatku a nazdar. Archivovane to urcite maj (ci meli), pul roku nato to jina doktorka vyhrabala v pocitaci podle datumu. Ta uz byla v pohode, ale zadne snimky mi taky nenabidla, jen mi to ukazala na obrazovce.
CD s obrazky mam az z posledniho CT delaneho v Nemecku pred rokem a pul, ale na tech zas nic moc zhoubneho neni, jen par otravnych bobuli (grade 1-2). Blesk by to asi nekoupil. Obavam se ze ani pornocasopis, i kdyz je tam i deloha 8) A taky jsem to v tomto pripade resila ayahuascou a nikoli pustem, takze jsem vlaste OT i tady.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

Lina huba hole nestesti, rikalo se... ne nenabidne ti sam od sebe, proc taky (resp. nesetkal jsem se s tim), musis si o o durazne rici :-) pak to dstanes, mas narok... Teda v oripade, ze neco nezprasili, pak se asi cukaji :-)
Jednou jsem teda musel sednout k tomu jejich kompu a udelat si to sam, kdyz se doktor tvaril, ze nevi jak (neslo o moje data) a trvalo mi to presne 15 vterin :-) faktem mozna je, ze "nemocny" ma obvykle jine starosti v tu chvili, nez resit zpravy a snimky... Ale to prece neni pro pornocasopis, ale pro to, aby to mohl konzultovat jinde/porovnat vysledky jindy, mel neco pro deti/vnoucata do alba atp...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/33907 ... pustu.html
(nejspis zase nejaky spinavy trik od Rudyho Prava, mysi zcela urcitr iracionalne uverily v restart IS a jejich vira je uzdravila) :D .
lednimedvidek

Re: PŮST

Příspěvek od lednimedvidek »

Ahoj,
necetla jsem cele vlakno o pustu, ale rada bych se zeptala na par veci ohledně půstu, tech, co to jiz maji zasebou.
Drzim dnes druhy den pustu a ma to na me necekane reakce. Boli me strasne hlava, je mi zima až to přechází do zimnice, mám hlad, porad myslim na to jidlo, co nemuzu (nechci) jíst a nemuzu najit kombinaci stavy, která by me nenutila zvracet. Nekde jsem četla kombinaci 20% ovoce a 80% zeleniny, ale z toho se mi dost zveda zaludek :( max. mrkev a cervena repa.. celer, petrzel, grep, redkvicky, ect.. to vse je spatne.. jsem zvykla nejist moc, casto jsem nejedla cely den, nebo si dala neco maleho, primo vyhranena jsem nebyla, ale vyhybala jsem se vsemu spatnemu, jak to jen slo..domnivala jsem se, ze toto je pro me cesta a najednou hned prvni dny takova reakce.. nechce se mi to vzdat.. stalo se to take i vam? budu rada, kdyz s nekym o tom budu moci mluvit..dekuju
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Stava neni pust, ale dieta, to jakoze nevydrzis na stave uz druhy den? Vek vaha vyska chybi.
Zacal bych 1, 2, 3, 5, 7 dennimi pusty podle planu.

Pro pust >3 dny si radsi hodne precti, ja jsem sice bez pripravy delal 21 pust (bez jidla, jen voda), no pro predbeznou opatrnost to nikomu radit nebudu, aby me nezavreli. Ze boli hlava nekde mezi 2-4 dnem je myslim standardni prubeh. Mrkni na pust.cz nebo si v knihovne sezen tu knihu s nazvem pust.cz a pak se ptej ...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: PŮST

Příspěvek od rudo »

lednimedvidek píše:Ahoj,
necetla jsem cele vlakno o pustu, ale rada bych se zeptala na par veci ohledně půstu, tech, co to jiz maji zasebou.
Drzim dnes druhy den pustu a ma to na me necekane reakce. Boli me strasne hlava, je mi zima až to přechází do zimnice, mám hlad, porad myslim na to jidlo, co nemuzu (nechci) jíst a nemuzu najit kombinaci stavy, která by me nenutila zvracet. Nekde jsem četla kombinaci 20% ovoce a 80% zeleniny, ale z toho se mi dost zveda zaludek :( max. mrkev a cervena repa.. celer, petrzel, grep, redkvicky, ect.. to vse je spatne.. jsem zvykla nejist moc, casto jsem nejedla cely den, nebo si dala neco maleho, primo vyhranena jsem nebyla, ale vyhybala jsem se vsemu spatnemu, jak to jen slo..domnivala jsem se, ze toto je pro me cesta a najednou hned prvni dny takova reakce.. nechce se mi to vzdat.. stalo se to take i vam? budu rada, kdyz s nekym o tom budu moci mluvit..dekuju
robus stavovaciu ocistu a nie post

vacsina stiav je na zaludok velmi velmi agresivna
ja som stavy nikdy nezvladol

je ovlea lhasie nejst nic a len pit cistu vodu

pripadne nrobit post ale len nejest a pit na zaludok ukludnujuce caje a pripadne si davat aj utisujuci medik

ako medvidek, by si mama byt s medikom kamaratka
5 2 8
jarda_b
Příspěvky: 180
Registrován: pon črc 28, 2008 14:41

Re: PŮST

Příspěvek od jarda_b »

Ahojte,
mám devátý den a brutus hlad. Začalo to v neděli, kdy jsme měli oslavu a všude plno dobrot a oříšků a já vedle toho celé odpoledne seděl a čučel na to a večer jsem ještě manželce vařil guláš a od té doby mám hlad.

Tak jsem se chtěl jenom posdílet a nechat se podpořit.
Jarda
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

A kolik zbyva? To mas zelezny nervy, jeste chodit na festivaly obzerstvi to bych asi nezvladl... mozna tak az po 14 dnech, to uz se psychicky da, tak sedrz
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
jarda_b
Příspěvky: 180
Registrován: pon črc 28, 2008 14:41

Re: PŮST

Příspěvek od jarda_b »

Nemám naplánovaný konec, což je asi špatně. Začal jsem léčit nějakou breberku v krku, se kterou konvenční medicína nemohla hnout. To se asi před třemi dny podařilo a teď mi přijde škoda končit. Líbilo by se mi 21. Ale mám 4 děti, dvě z nich se musí krmit a ostatním chystat jídla, tak to je asi nejhorší. Díky tomu trvalému styku s jídlem mám pořád hlad, ale v tu neděli se to vystupňovalo.

Byl jsem příjemně překvapený, jak reagovala moje doktorka na to, když jsem ji pátý den půstu na kontrole řekl, že její bobulky nezabraly a že jak jsem je dobral, že to bylo ještě horší, tak jsem nasadil půst a od té doby se to začalo zlepšovat. Měla zájem, ptala se a vůbec neodrazovala.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

A co ženana to, ve dvou byste nejezením ušetřili na auto... Pokud vydržíš 15, tak máš pevnou vůli...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
jarda_b
Příspěvky: 180
Registrován: pon črc 28, 2008 14:41

Re: PŮST

Příspěvek od jarda_b »

Žena kojí takže ta se do velkých půstů pouštět nebude. Ale jinak to podporuje. Minule jí vadilo, že nejím s nimi pohromadě, což chápu, rodina se má scházet pohromadě u stolu a když někdo dlouhodobě chybí, tak to není ono a taky se jí nelíbilo, že jsem protivný. :D

Takže se teď snažím účastnit se se svou vodou společného jídla a nebýt protivný a je to z rodinného hlediska v pohodě. Hold to má za následek neustálé dráždění jídlem.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

No fakt je, ze trochu oplacany lidi jsou klidnejsi, maji pry nervy oplacany tukem :-)

vetsina problemu s pustem a s bretarianstvim bude nikoliv zdravotniho, ale spolecenskeho druhu, to je fakt... Ale kdyz to podporuje (snad ne jen kvuli uspore za jidlo ;-), si o tom neco sestudovala? Bezne to laici moc neberou...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
jarda_b
Příspěvky: 180
Registrován: pon črc 28, 2008 14:41

Re: PŮST

Příspěvek od jarda_b »

Kvůlu jídlu to není, ale přiznám se, že jsem překvapen o kolik míň teď nakupujeme.

Nastudované mám já, ale ona ví základní věci, že při půstu se člověk čistí, že se po třetím dnu neumře, že pokud tomu rozumíš a dodržíš návratovku, tak je to bezpečné a podobně.

Už jsem v podstatě rozhodnutý dotáhnout 21. Udělám si "metr" a budu stříhat nebo škrtat. :D Akorát mám blbý pocit, že návratovku budu začínat v práci. Ale to nebude problém, ráno si odštavím mrkev, smíchám s vodou a bude.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: PŮST

Příspěvek od rudo »

jarda_b píše:. Minule jí vadilo, že nejím s nimi pohromadě, což chápu, rodina se má scházet pohromadě u stolu a když někdo dlouhodobě chybí, tak to není ono a

Takže se teď snažím účastnit se se svou vodou společného jídla a

ne ne tohle je spatne

jidlo mnema bejt spolecneksa udaleost anebo cas na zabavu kecani a nebo reseni problemu alebo jine emoce

clovek ma bejt sam a sladit se s jidlem a vnimat co se ji a tak dale

indiani v pralesu hezky jedi sami
vezmou si jidlo a schovaj se s tim za strom

nikdo na nikoho nekouka a nemluvi

tahle civilizace to ma spatne

pri ten stolovaci zabave je pak clovek schopen snist i ten restauracni smejd, prote nevnima to jidlo
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

Jezis nam to pekne zamotal, ze Rudo?
jarda_b píše:Kvůlu jídlu to není, ale přiznám se, že jsem překvapen o kolik míň teď nakupujeme.
Tak, kdyby vsichni uplakanci co breci ze maji malo, si dali pust, tak...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: PŮST

Příspěvek od rudo »

tak nevim, on kdyz jedl v grupaku tak na to taky umrel byla to jeho posledni vecere
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PŮST

Příspěvek od Janek »

... jeho posledni vecere pred rizenou sebevrazdou, takze podle vseho umrel ne na veceri, ale na vlastni sepuku*), navliknuc to tak, aby se stal symbolem a aby kvuli nemu se vrazdily narody mezi sebou...
__
*) http://youtu.be/Rv3X-TRJkCw
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: PŮST

Příspěvek od rudo »

tak jo prej to boli rezave hrebiky a umrel na tetanus
jenozme kdy vedel ze to ma uz za par uz se vyprdnout jestli mu grupak vecere uskodi nebo ne
tak alespon vozral ty sve kumpanymohl
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: PŮST

Příspěvek od Janek »

Misto kvakani objasni, na zaklade ceho tvrdis
rudo píše:jidlo mnema bejt spolecneksa udaleost anebo cas na zabavu kecani a nebo reseni problemu alebo jine emoce,clovek ma bejt sam a sladit se s jidlem a vnimat co se ji a tak dale
, tady nejsme v pralese a pri vychove deti nutno jit prikladem.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: PŮST

Příspěvek od rudo »

jo tak si deti vychovavej ze se nema v klide travit a pozorovat co jis ale ze dinutis deti kdyz uz jsou u hladu privazane ke stolu ze musej pos,ocuaht ty tvoje zvasty

a ze lidi maji zaludecni vredy

jidlo je energeticka vymena medzi prirodou a clovekem a nikdo nema do toho kecat
protoze top je pak jak soulozit na Vaclavaku
to temer nikdo nedela ale s jidlem jo

tak se vzdy smeju kdyz jsi vzpomenu na termin:

zavodni jidelna
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: PŮST

Příspěvek od rudo »

jo a proc tedy kecas do krecu kdyz jsi v zivote zadne nemel?

ale to je jaksi u tebe bezne , kecas do veci o kerych nemas ani sajnu zejo
protoze klicove slovo je
kecat
tema nebo znalosti a tak to te jako ze nemuze vodradit ze jo

mas klavesnici a tak do ni mlatis
5 2 8
Odpovědět