PŮST

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

Drzim palce a preju zvladnutou navratovku :)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Ahoj.Tak já už konečně zas najela taky na půsty(když o tom tady zase tak pěkně mluvíte :D ).Tento týden jsem plánovala sedmičku,ale zvrhlo se to jen v trojku.I tak díky svému tělo za to.Mělo co dělat,jelikož jsem téměř vůbec neměla možnost spát.No a to je pak člověk krapátko unavenej...
Také jsem tenhle týden kupovala veganské cukroví s tím,že ho v pátek dovezu domů,ale pohled na něj mě mučil-takové kokosové koule...tak jsem zakončila troječku zeleninou a cukrovím.Na svou obhajobu musím říct,že pár kuliček jsem domů dovezla. :D :D :D
No jo,návratovka to nebyla ukázková,ale je mi OK.
Pozn.: Ověřila jsem si staré pravidlo : Nesvěřovat se nikomu(vyjma obdivovatelů půstu),že zrovna držíte půst.To se pak k té mírné únavě přidají starostlivé pohledy a starost o vaše duševní zdraví!!!No děs.Navíc to řeknete jednomu člověku a informace se šíří jak lavina.Je to totiž senzace-ten cvok co 3 dny pil jen vodu, a ještě ne minerálku nebo džus! :D
A to ještě téměř nikdo neví,že má meta je vyšší než 3 dny bez jídla. :wink:
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Zdravím vás všechny a dnes obzvláště ty, co jsou "závislí" na půstech akož aj ja! :wink:

Od 1.1.2005 startujeme s Radovanem a ještě s několika dalšími půstaři z "pust.cz" 21-tku!!!! Tak konečně jsem se dočkala!!!! 8)
Těšíme se na to (bez přehánění) jako malé děti!!! Jupíííí!
Přidá se někdo k nám? Třeba se můžete pouze svést při 3, 10, 14-tce... no ne? Po vánočních hodech a psychických šrámech nastřádaných za celých rok (mluvím hlavně za sebe) se potřebujeme všichni řádně pročistiti... :twisted: Nebojte, já vás budu podporovat tak móc, jak to jen půjde!!! A jsem v tom docela goooood! :lol:

Budu chodit po celé tyto 3 půstovací týdny do práce, takže vás budu informovat, jak to zvládám... přeci jen mezi 14-tkou a 21-tkou bude jistě pořádnej hustej rozdíl! :lol: :oops:

Nuže vážení, máte ještě necelé 3 dny na rozmyšlenou a čekám na vaše odvážné připojení se k naší grupě! Nebuďte srabi! :lol: :D :lol:

PS pro některé šťouraly: Samozřejmě si nemyslím, že bez půstů se nedá žít!!! :P Ale zkrátka, kdo to jednou zkusí, už nechce jinak, ba naopak, chce vííííc a víííííííc.. :lol:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Ahojky Rado!
Ja a muj manzel se pripojujeme. Akorad vcera jsme to rozhodli. Ale nepocitej s tim, ze te doprovodime az do 21-cky. Mluvili jsme o 3-ce nebo 7-ce. Ja jsem posledne nezvladla ani tu 3-ku. Ale dobre vim, ze je to pokazde jine. Takze uvidime, jak to pujde tentokrat. :lol:
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Ahoj Radky z oboch koncov sveta,
možná se přidám, ale víc než na trojku to nevidím, ještě zvažuju podle dalších okolností.
Karel
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

to Radka

já to mám taky v plánu, ale chcu to nějak prokombinovat se 7ovým sucháčem. Ty to pudeš celý na mokro?
Já asi začnu až 10. do té doby si dám mikrovitošťávo.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

to Ráďa (+Roman) & Cárl: Výborně! Samozřejmě i trojčičky (případně sedmičky) se počítají, budu Vám držet pěsti!!!

to Buc: nene, celé to "na mokro" nedám - jako vždy začnu půstem suchým - chtěla bych alespoň 4 dny.. neplánuji přesný počet... dokud nebudu mít žízeň, pít nebudu.. no a pak destilka.. urina.. nic.. už tak piju málo a nepočítám s tím, že se to o půstu "zlepší" :wink:
Ale počkat, teď mi došlo... vzhledem k tomu, že budu chodit normálka do práce, tak ten sucháč bude trvat asi jen max. 3 dny, protože jsem stále v kontaktu s lidmi a nechci je otravovat mými toxinovými výpary z úst a kdoví odkud ještě... :P :lol: :lol: Tudíž suché dny dám nejspíš každý víkend... ale jak už psala Ráďa, o každém půstu je to jinak, nechám se překvapit... jestli se vůbec v některé "krizové" dny do práce vůbec doplazím...

No, na net se dostanu opět až 3.1., takže Vám přeji pevnou vůli při 3-ce a napište, jak jste to zvládali a co Vám to dalo! :wink:

PS: Radi, když tak mi napiš alespoň nějakou tu fastingovou sms!
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

mno, já si teď musím od půstu trochu odpočinout, od toho posledního jsem pořád nemocná - už během návratovky jsem chytla nějakou virozu a to jsem byla před půstem zdravá! Okolí samozřejmě řeklo, že je to tím oslabením organismu po půstu. Je pravda, že jsem měla dost fofr v laborce (domů jsem se vracela až v půl 1 v noci), ale říkala jsem si, že bych to měla po půstu zvládnout. Tak nevím, kde se stala chyba, ale od té doby mám už měsíc zvýšenou teplotu :( A bolívá mne hlava, to se mi při tom prvním půstu nestalo a to jsem tentokrát měla ukázkovou návratovku. Přiznám se, že jsem lehce rozladěná. Těším se na odšťavňovač a začnu se léčit dle Walkera šťávičkama. Doktoři mne štvou - dle jejich vyšetření jsem zdravá, ale nikdo nevysvětlí tu teplotu :?
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

Máte někdo ten klystýr co mají na biosféře?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

lumyska píše:mno, já si teď musím od půstu trochu odpočinout, od toho posledního jsem pořád nemocná - už během návratovky jsem chytla nějakou virozu a to jsem byla před půstem zdravá! Okolí samozřejmě řeklo, že je to tím oslabením organismu po půstu. Je pravda, že jsem měla dost fofr v laborce (domů jsem se vracela až v půl 1 v noci), ale říkala jsem si, že bych to měla po půstu zvládnout. Tak nevím, kde se stala chyba, ale od té doby mám už měsíc zvýšenou teplotu :( A bolívá mne hlava, to se mi při tom prvním půstu nestalo a to jsem tentokrát měla ukázkovou návratovku. Přiznám se, že jsem lehce rozladěná. Těším se na odšťavňovač a začnu se léčit dle Walkera šťávičkama. Doktoři mne štvou - dle jejich vyšetření jsem zdravá, ale nikdo nevysvětlí tu teplotu :?


já jsem se loni taky jedním "mým rekordním" půstem dodělal, (Při každým delším jde víc do hloubky a šahá na to na co normálně nešahá a nechávává to tam zakonzervovaný, páč má dost práce s tím co mu předkládám běžně). on je to přeci jen docela pro tělo záběr a mělo by se mu jít trochu vstříc, taky jsem blbl v práci a to byla chyba, a chce to mít před tím i při tom trochu kondičku. Doufám, že jsem se poučil avčil to zvládnu lípe.
Jinak Pavel z půstu by ti asi odpověděl, že je vše OK, že se ti uvolnily starý reziduální nánosy, a až ty problémečky odezní tak dočistit.
No jo ščávičky se měly měly nasaditi hned poté.
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

já při návratovce nasadila šťávičky hned (první dny jsem byla vlastně jen na nich - podle Partykové, ředěné vodou), to jsem si koupila prodávané čerstvé. Ale ono je to trochu drahé a taky mají jen jablko a mrkev (a to jablko k tomu jen občas). A nemám zatím šťavič, tak štavím jen citrusy na klasickém ručním.
Je mi jasné, že by půstaři řekli, že se uvolnilo hloubkové svinstvo (já to tvrdím okolí pořád a snažím se tím uklidňovat i sama sebe), ale nemělo by to pak začít už rovnou při půstu a ne až 3 dny po jeho skončení?! Já měla před půstem pravděpodobně vleklý zánět moč. cest (dle všech doktorských testů jsem byla zdravá, ale měla jsem pořád teploty a bolelo mne v oblasti ledvin), ale to se před půstem urovnalo a teď mne přijde, že se to vrátilo :( Vše začalo obyč. virosou a pak mi to hupslo asi dolu, jako se to běžně stává mé sestře, která na tohle trpí dost často. Mno, v pondělí jdu na urologii, tak schválně, ale skoro bych se vsadila, že zas nic nenajdou, mno jo, jsem zdravá nemocná :roll: Hlavně mne ty teploty už dost unavují a taky začínám mít bušení srdce (což děsí mámu, která odnesla přecházení slabé virosy problémy se srdcem). Já se těšila na zlepšení zdraví a ono je to spíše naopak, život může být pěkně zlomyslný :wink:
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

A neměla jsi kandidózu? (kvasinky) Když se jich tělo začne zbavovat, tak to takhle probíhá. Navíc ti najdou nějaké bakterie v moči, jenže když nemáš klasické příznaky zánětu moč. cest - tj. bolest, pálení a řezání, tak ti řeknou, že vlastně neví co ti je. Takle jsem jednou strávila celý den na urologické ambulanci. Bylo mi šíleně, kroutila jsem se jak žížala a urolog prořád dokola vykládal, že mám podle té bakteriologické záplavy zánět, ale když nemám ty průvodní znaky, tak to zánět asi není. Pořád mě nutili pít vodu a dělali dokola testy. Celou noc jsem měla pocit jako že mi po břichu jezdí žehlicka.
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

Danča píše:A neměla jsi kandidózu? (kvasinky) Když se jich tělo začne zbavovat, tak to takhle probíhá. Navíc ti najdou nějaké bakterie v moči, jenže když nemáš klasické příznaky zánětu moč. cest - tj. bolest, pálení a řezání, tak ti řeknou, že vlastně neví co ti je. Takle jsem jednou strávila celý den na urologické ambulanci. Bylo mi šíleně, kroutila jsem se jak žížala a urolog prořád dokola vykládal, že mám podle té bakteriologické záplavy zánět, ale když nemám ty průvodní znaky, tak to zánět asi není. Pořád mě nutili pít vodu a dělali dokola testy. Celou noc jsem měla pocit jako že mi po břichu jezdí žehlicka.
kvasinky žádné. Vidíš, já mám naopak průvodní jevy - bolest, pálení a nálezy žádné ;-) koukám, že naopak to taky není žádný med (jakos měla ty). Lékařina je holt trochu šarlatánství - jediný, komu já věřím, jsou patologové, ale to už je jaksi pozdě.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Kvuli tomu pustu, co jsme ted rozbehli, jsme si koupili destilku. Nikdy predtim jsem to nepila, tak ani nevim jak chutna. Ochutnala jsem ji a je dost horka. Myslim, ze je tak horka diky plastikove lahvi, ve ktere ta voda je. Pisou, ze ta voda je destilovana parou. Muzete mi napsat jestli ta horkost je normalni?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Rekla bych ze neni normalni
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Chtela bych taky tu svoji uspesne zahajenou jednadvacitku prolozit 3-5 dennima suchacema. Zajima me jestli to delate tak ze pouze nepijete nic, nebo i absolutne zadny kontakt s vodou, vcetne cisteni zubu a myti rukou, jak to pise partykova?? Nepit tak 3 dni neni velkej problem, bez sprchy to taky zvladam, ale necistit si zuby a nemejt ruce uz mi docela dela potiz i jeden den...
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

Kdybys byla zavřená doma, tak si snad ruce ani mýt nemusíš, ale já vždy při příchodu z venku umývám ručičky. To, že ty jsi čistotná ještě nemusí platit o ostaních.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

presne tak, asi by mi pripadalo neprijatelny prijit domu a neumyt si ruce. Kdyz clovek jede metrem, a vidi jak lidi kaslaji, smrkaji a pak se drzi tyci, kterych se pak drzim ja... :evil:
S tim cistenim zubu - me docela vadi ten povlak na zubech a jazyku,takze cisteni zubu beru jako samozrejmosti
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:Chtela bych taky tu svoji uspesne zahajenou jednadvacitku prolozit 3-5 dennima suchacema. Zajima me jestli to delate tak ze pouze nepijete nic, nebo i absolutne zadny kontakt s vodou, vcetne cisteni zubu a myti rukou, jak to pise partykova?? Nepit tak 3 dni neni velkej problem, bez sprchy to taky zvladam, ale necistit si zuby a nemejt ruce uz mi docela dela potiz i jeden den...
Ja nepiju vubec nic, ale nedělám to až tak rituálně- ráno a večer si dávám studenou sprchu a čištění zubů bych taky povolil, :lol: . já to dělám stejně jen pro sebe a ne pro ňáký rekordy. Stejně dejcháme vzduch s vodní parou , né?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

lumyska píše:já při návratovce nasadila šťávičky hned (první dny jsem byla vlastně jen na nich - podle Partykové, ředěné vodou), to jsem si koupila prodávané čerstvé. Ale ono je to trochu drahé a taky mají jen jablko a mrkev (a to jablko k tomu jen občas). A nemám zatím šťavič, tak štavím jen citrusy na klasickém ručním.
Je mi jasné, že by půstaři řekli, že se uvolnilo hloubkové svinstvo (já to tvrdím okolí pořád a snažím se tím uklidňovat i sama sebe), ale nemělo by to pak začít už rovnou při půstu a ne až 3 dny po jeho skončení?! Já měla před půstem pravděpodobně vleklý zánět moč. cest (dle všech doktorských testů jsem byla zdravá, ale měla jsem pořád teploty a bolelo mne v oblasti ledvin), ale to se před půstem urovnalo a teď mne přijde, že se to vrátilo :( Vše začalo obyč. virosou a pak mi to hupslo asi dolu, jako se to běžně stává mé sestře, která na tohle trpí dost často. Mno, v pondělí jdu na urologii, tak schválně, ale skoro bych se vsadila, že zas nic nenajdou, mno jo, jsem zdravá nemocná :roll: Hlavně mne ty teploty už dost unavují a taky začínám mít bušení srdce (což děsí mámu, která odnesla přecházení slabé virosy problémy se srdcem). Já se těšila na zlepšení zdraví a ono je to spíše naopak, život může být pěkně zlomyslný :wink:
já myslím, že ke koncu je to tak správně, kdy šahá tam kam ještě nešahal. Jak dlouho jsi to držela? A asi by to chtělo nějakou tu dozelena, aspoň natě. Ta zásaditá složka, jak tady říká Danda je veledůležitá, teď si klíčím obilí na zeleno. Byl bych v klidu, když něčemu dáváme leta na frak, tak nemůžeme chtít za pár dní...

to RadkaS: hořká destilka není normální, ale je fakt, že mně se zdají po několika dnech všechny vody hnusný, ale destilka nejmíň
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Tak nám dnes začíná 3. den... samozřejmě žádný hlad ani chuť, rovněž žádná žízeň... a jak je to u vás, parťáci? Určitě stále pro všechny paráda, ne?

Já osobně mám stále suchý půst - takže žádné jídlo ani pití a energie dost a dost a čistá mysl mi šrotuje... jen už trošku nabíhá ta "nejistá chůze" a to nemluvím o zvyšující se nepříjemné chuti acetonu v hubě :wink: ale to je vše normal a očekávané...

Terez, pokud můžu, tak samozřejmě dávám půst bez jakéhokoliv kontaktu s vodou, ale většinou to není možné, pokud nejsem někde mimo civilizaci atd. V sobotu jsem si takový den ale mohla "dovolit" a je fakt, že mezi takovým půstem a suchým půstem, kdy se sprchuješ, umýváš zoubky atd... je opravdu veliký rozdíl. Vyzkoušej a věřím, že mi dáš zapravdu. Ale také je pravda, že suchý půst (pouze bez pití ale jinak s běžným použiváním vody k očistě) je zase mnohem (rychleji) účinnější než mokrý... bez debat...

Mám sice dnes 3.den, ale chtěla bych to táhnout bez vody tak dlouho, jak to půjde. Když nemám žádnou žízeň a ani nezačínám omdlévat, nač to do sebe lít, že jo... Až mi nebude pomáhat ani procházka na čerstvém vzduchu, tak se naliju destilkou a bude... Třeba to vydržím alespoň těch 5-7 dnů...

No a musím uznat, že vážně každý půst je jiný a s každým dalším půstem jde vše snáz a snáz...
.... naprosto žasnu, jak je mi zatím stále krásně teplo a jak VÝBORNĚ spím!!! Troufám si říct, že mi je ještě více teploučko než před začátkem půstu a to nemluvím o spánku, kterému jsem nikdy v mém životě moc nedávala... no a teď spím už 3. den klíďo i 10h (i více)... no jo, pro některé z vás je to normálka, ale pro mě to jsou absolutní životní spánkové rekordy! 8)
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Já jsem to zkrátil na jedničku nakonec, ale taky byla přínosná určitě.
Držím palce všem, co v půstu pokračují.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

No jase to bal skoro napsat, ALE! :-)
Spavam tak 4-5 denne ... a dnes jsem spal 11 hodin!!! :-))) pak jsem vylezl a bolely me klouby ... jo, jo ... co take uz cekat v mem veku ... konecky prstu mam studene, ale srovnavam se ... po trojce to pujde uz dobre ... jen ta nuda, ta nuda! .-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Tak 4. den suchého půstu a cítím se jako nepůstující čolověk...
Včerejší mailinko nejistá chůze je ta tam a prostě vše je v normálu.. kurňa žádná žízeň ani slabost, ani rtíky nemám tak moc vysušené, jak jsem očekávala (na základě minulých sucháčů)... že by mi někdo ve spánku něco nacpal do žaludku?? Jinak nevím... :wink:

Mno, ale zítra už může být vše jináč...
Je to "nuda" - jak říká Radovan. Snad už se zítra bude něco zajímavého s mým tělem dít, abyste u fóra nezívali a mohli jste si přečíst něco "užitečného"... :) Ale nechci se rouhat, samo že jsem ráda, že jsem v pohodě! :P
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Narval jsem se dnes zelenym, avocadem, rajcaty az me bolelo bricho! ... a co to melo za nasledek? probudilo me to :-)

Tak krasny vstup do pateho dne, hladovcatka moji :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak ja uspesne prozivam 5.den (hec jsem od vas 12 hodin napred :-)) a rovnez 5.den bez piti vody, ale bez horke sprchy a cisteni zubu to proste nedavam. Hlavne ta horka sprcha vecer je naprosto nutna, je tady hrozna kosa na to ze je leto, asi 13 stupnu, ziju tady s tucnakama a hlavne neni vubec zadne topeni a ja jsem promrzla na kost a proste bych tak asi neusnula. Ale za to kdyz se vecer s varici sprchou poradne namasiruju, navlecu a skocim s termofonem pod dve periny tak je mi teplo az do rana a spim tak 9-10 hodin coz je na me taky docela hodne. Na vic nez na pet dni bez piti to ale nevidim, zato bych jich behem te 21tky chtela dat vic tech suchacu. Horsi je ale to, ze v celem meste neni k sehnani vybaveni na klystyr a vsude na me koukaj jako na zjeveni co ze to jako chci a ja bych mela vazne chut si ho dat. Ani jsem nevymyslela jak bych mohla improvizovat. A obavam se ze destilku tady taky nesezenu... Holt je ta nase mala republika jeste docela dobre zasobena proti nejakemu novemu zelandu. Tak drzim pesti vsem spolupustarum...
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Zravim vsechny v 5. pustovacim dni z 21-ti! :wink:

Nuze... stale vse ok... stale jsem na totalnim suchu :P ... je to vazne az k nevire, jak to jde bez problemu... jsem z toho paf... asi je to tim, ze uvnitr toho nemam az tak moc k cisteni ci co...
Ani rty nemam az tak moc suche, jak jsem na to byla pri suchacich zvykla.. pouze spodni ret je mirne popraskany, ale vazne jen mirne... mozna je to ale i tim, ze uz se umim na zaklade bolestnych zkusenosti o rty behem takoveho pustu starat - casto je drhnu kartackem a mazu olejickem...
Jo a taky dech je docela v norme - jazyk neni moc potahly tim zlutym slizem :wink: .... proste se asi fakt uz moc nemam z ceho cistit, zatim nemam jine vysvetleni... protoze behem minulych pustu jsem uz behem 2. dne mela rty jako smirkovy papir :) a o nevabnem dechu ani nemluve...
Takze diky tomu mohu v klidku suchovatet dale a take chodit s klidnym srdcem do prace, ze bych nekomu "pachla" :P Btw. v praci si zatim niceho nevsimli, a to si piste, ze tohleto osazenstvo, co mam kolem sebe, by mi jakykoli zapach pekne omlatili o hlavu! :lol: Pouze se me ptali, jak to delam, ze stale hubnu, tak jsem je setrela nepublikovatelnym hlodem.. :oops:

Samozrejme, ze jsem lehce "slaba", asi tak, jak se da predpokladat u cloveka, ktery uz 5 dni nic nezral :lol: a nepil a jeste tvrde maka... zkratka zije uplne normalka a nesetri se, coz by asi trosku mel, aby to telicku alespon trochu usnadnil.. no nic..

Zacinam ale pocitovat takove ty "pustovaci bonusy" (jak si to sama soukrome nazyvam), jde o neco jako pocity "miru a klidu" v hlave... :D jsem takova celkove zklidnena, coz jsem od pustu ocekavala a hlavne si to prala... potrebuji se "ocistit" i psychicky po celem tom lonskem psycho-slozitem roce :shock: :wink:
Zacinam i klidneji, pomaleji a mene mluvit... :wink: to take ocenuji a vitam... mnooo hlavne me blizke okoli, ze ano... :twisted:

Jinak... jak uz jsem se zminila vyse... mirne jsem zhubla, ale kostlivec jeste nejsem a urcite jim ani nebudu... jakmile se napiju, budu zase bezne vypadajici Rada...
... proste jsem ted pouze "vyschla" :lol: - vyparila se voda, nic vic... :wink:
...ale stejne jsem rada, ze jsem daleko od rodiny... to by zase bylo infarktu a lomeni rukama... :shock:

A jeste jedna cerstva informacija - pri dnesnich pracovnich pochuzkach v terenu jsem si telo testla a vsechny schody nahoru jsem vybihala a vse bylo ok, jen paradoxne schody dolu mi delaji problemy, ba co vic - musim se i pridrzovat, abych nespadla.. jakaz to ostuda v mem veku!!!! :roll: :wink:
Noooo, ale asi jsem si s temi "vybehy" do schodu moc zahravala a prehnala jsem to, protoze po nejake chvili jsem nahle ucitila vlnu velke slabosti a hlavne mi zacala hrat spodni cast zad - samozrejme se ohlasily ledviny - jako bych mela na tom miste umisteno topeni, ktere hreje na max.. Rychle jsem hledala nejakou lavicku, protoze jsem se bala, ze omdlim.. ale za cca 2 minutky to preslo (snazila jsem se zhluboka dychat a soustredit se na to, ze je mi skvele :wink: )... takze jsem v pohode dorazila zpet do roboty a vse je od te doby zasaj ok...

Takze pouceni pro priste - nebehat do schodu a uzivat si, ze vubec muzu tak dlouho v pohode suchopustovat! 8)

Zajtra hoj!
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

radovan píše:Narval jsem se dnes zelenym, avocadem, rajcaty az me bolelo bricho! ... a co to melo za nasledek? probudilo me to :-)

Tak krasny vstup do pateho dne, hladovcatka moji :-)
Rozlusteni pro ty, kdo Radovanuv prispevek vzali vazne jako ja - vezte, ze si z nas delal jen srandicky... pokracuje vesele v pustu jako my ostatni... :P

Ok ok, bod pro tebe, naletela jsem ti na to, uz si dam bacha... :D
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

pust

Příspěvek od radomir »

Tedy vážení, máte můj obdiv a držím palce ať to ve zdraví přečkáte :)
Přeci jen bez té vody je to pro tělo mnohem složitější.
A díky že tu popisujete své zkušenosti, většina by si to asi nechala pro sebe :)
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Informaci o memu udajnemu preruseni pustu jiz dementovala ma mluvci, takze netreba nic vysvetlovat :-)

Vcera jsem vstaval klasicky kolem 17. hodiny a byl jsem pak az do rana na sichte. Napsal bych, ze faram a ze su banik, ale nenecham si od nejakeho skutecneho dat do drzky :-) i kdyz banici, ku*va, sem asi nechodi, no ni?
Proste se valim v kancelari a nic nedelam jen peskuju maily nevinny lid, ktery si to rano precte a obtezujeme me pak nasledne svymi vysvetlenimi osobne :-).
Proste takovy normalni generalni reditel zemekoule :roll: .
No ja jen, ze se fyzicky nepredru :P ... ale byl jsem tu celou noc a sel jsem spat az kolem 15. hodiny a kolem 17. jsem vstal, jsa zcela vyspan ... a uz zase faram! :-)

Rada: Nemas ten spodni ret od toho predeni??? :mrgreen:

Hubenatka!!! Vzhuru do 6/21!!! :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

Radka píše:
Zacinam ale pocitovat takove ty "pustovaci bonusy" (jak si to sama soukrome nazyvam), jde o neco jako pocity "miru a klidu" v hlave... :D jsem takova celkove zklidnena, coz jsem od pustu ocekavala a hlavne si to prala... potrebuji se "ocistit" i psychicky po celem tom lonskem psycho-slozitem roce :shock: :wink:
Zacinam i klidneji, pomaleji a mene mluvit... :wink: to take ocenuji a vitam... mnooo hlavne me blizke okoli, ze ano...
Ja mam dneska teprve 4. den, ale s temi pocity naprosto souhlasim :D Jako dalsi bonus ja osobne povazuju skvele barevne sny. To jsou teprve veci, co clovek vidi 8) To zpomaleni reci je normalni, coz mne klasicky prozradi u rodicu, takze se jim ted musim krapet vyhnout :D jo, jo telo setri energii kde se da, ale je super, ze ti dovoli proste jenom to, na co ma momentalne silu bez nejakeho poskozeni.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já na půstu zbožňuju tu naprostou efektivitu...
prostě mě nic nerozhází, nenechávám věci na zítra, dělám všechno a ztrácim takovej ten přiblblej odpor k mytí nádobí a podobným věcem. kupodivu mi půst přijde podobnej stavu jako když jsem bejval zhulenej.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Me dnes spesne probiha 7.den, vse v cajku, citim se vytecne a vesele jedu dal. Ve stredu vecer jsem ukoncila suchac, ale zitra rano chci zacit zase dalsi 5 denni. Zkousim takovou vylepsenou verzi kaskadoveho hladoveni podle partykove.
Ohledne soupravy na klustyr - tri dny jsem behala po celem meste a shanela, byla jsem kvuli tomu i v nemocnici a vsude mi bylo sdeleno, ze musim zrejme k doktorovi, coz mi prislo trochu nesmyslne, neb v lekarnach to proste stejne nemeli. Neustale mi nabizeli nejaka projimadla. Kdyz uz jsem to temer vzdala a chystala se volat mamince do prahy aby mi to nekam poslala expres, v posledni lekarne jsem objevilaaspon tu hadicku, jejiz minimalne jeden konec odpovidal zamyslenemu ucelu. Rovnez mi bylo sdeleno ze novozelandani takove veci neprovozuji a kdyz jsem rekla ze je to vcelku neormalni tak se me zeptali jestli je normalni jezdit napravo nebo nalevo....
POsleze jsem se pokousela hadicku pripojit k termolahvi a vytvorit skkutecnou soupravu ma klystyr, zkousela jsem dokonce spojku na zahradni hadici, ale to neproslo. Pak jsem odhalila, ze pomoci balonku na hadicce mohu nasavat tekutinu ze stojici nadoby. No abych to zkratila, po silenem shaneni se mi nakonec podarila operace provest i kdyz vyzadovala trochu vetsi namahu pri mackani balonku...:-)
Dalsi co jsem si pokousela obstarat byla destilka - v lekarnach ji meli v 25ml ampulich za 3babky a mohy by mi objednat dvoulitrovy kanistrik za 15 dolaru - asi 300kc. Dik nechci, radsi budu vicemene na sucho.
Chtela jsem si i poridit fyziologicky roztok (0.9%Nacl) na proplachovani nosnich dutin (NETI), opet jen miniampulky kolem 4 dolaru. JInak jen roztok na cocky ve velke lahvi, obsahujici spoustu dalsich chemickych zalezitosti.
Proste neni pust jako pust, obcas se clovek musi vyrovnat se ztizenymi podminkami.
P.S. Dneska jsem zahledla tady slunce, kosa o neco mensi....
Mejte se a drzim palce vsem pokracujicim.
Terez
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Koukam, ze muze byt nekde problem i nejist :mrgreen:
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Zdravim v 7. dnu!

Vcera jsem nakonec nic nenapisala, nebot se nic noveho neudalo a take priznavam, ze se mi ani nechtelo! :P

Ale dnes po ranu, tyyyyjoooo, byla jsem naprosto slaba jako moucha :wink: Neda se to ani popsat, cesta do prace mi trvala asi tak 2x dele, delal mi problem kazdy krok, proste jsem nemela silu zvedat nohy a vubec jsem se citila tak nejak vzdalena pritomnosti, byla jsem jakoby ve snach... 8) A to ani nemluvim o zdolavani schodu dolu - drzela jsem se madel jako to nejurputnejsi kliste, protoze jsem bez prehaneni doslova prepadavala hlavou dolu! :D
Hmmm, jednalo se asi jen o takovou zvlastni slabost - chybela mi zkratka pouze bezna ranni energie, protoze jak jsem zjistila pozdeji - sily mam jeste stale dost - napr. v metru jsem mohla stat jako obvykle bez drzeni - tzn. ze v nohou bylo dost sil k udrzeni solidni rovnovahy - hlavne pri prudkych rozjezdech a dojezdech toho pekelneho podzemniho stroje.. :wink:
Takze takovy (mozna uplne trapne nesmyslny) zaver: byla to jen unava, ktera delala jakykoliv pohyb temer nemoznym :) ale sila k "vykonum" stale zustavala (pokud jsem stala).. haha :D stupid, ze... :P
Ale proste ted to tak vidim a pisu to v rychlosti, tak si ty usklebky nechte... :roll:
Ted uz je ale vse ok, normalne pracuji, normalne se v kanclu pohybuji a citim se ok jako v predeslych 6-ti dnech.

Mnooo, pokud se dnes nedostavi zizen, tak vydrzim i dnes na suchu, ale zitra se jiz napiji dej se co dej. Nebot zaprve si myslim, ze uz to stacilo a kdyz tak si tu suchotu prodlouzim pristi rok pri 30-tce :lol: a hlavne zadruhe me zitra ceka fyzicky narocna cinnost - jdu masirovat dva clovicky (ale uprimne odhaduji, ze ten druhy bude mit smolu, budu rada, kdyz radne prohmatnu toho prvniho, mozna ani to ne...).

Jo a zabudla jsem jeste napsat jeden postreh.
Vzdy pri pustu jsem mohla sledovat (pri zavrenych ocich) takove bile zablesky plaminku ci co... no a ted pri tom suchaci je vidim i pri ocich otevrenych a je to sranda... :P Pripadam si pri tom fakt jako spadla z Mesice... ale jinak mi to vlastne dela "dobre" nebo jak to napsat... citim pri tom takovy klid... :shock:
Nevim, jestli to zaznamenali i ostatni?

A jeste jeden dotazek - co si myslite o tom, ze 1 den sucheho pustu = 2-3 dny normal mokreho pustu /jak pise napr. Partykova/???
Ja s tim na zaklade svych zkusenosti docela souhlasim, ale zajima me i vas nazor...
No a vlastne by to znamenalo, ze mam dnes min. 14 den, to je good! :wink:

Troufam si jiz dnes odhadnout, ze ty dalsi 2 tydny to zvladnu uplne hrave, ale pres 21 dnu nejdu... zatial mi to proste staci, a i kdyz nemam zatim zadne chute, tak uz se docela tesim na navratovku a stavicky!!!

Jo a samozrejme uz se mi ve snu zdalo, ze jsem snedla celou prepravku krasnych jadernicek a 2! pytle susenych fiku... to jsou asi obvykle pustovaci sny... a ta obrovitanska uleva rano, kdyz zjistite, ze to neni pravda!! :D No nic...

Tak si drzme dale pesti a v pondeli opet zde!!! To uz budeme mit 10. den! WOW!!
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Teda Radko, klobouk dolu. A držím pěsti do dalších dnů !
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Já jsem se dneska k vám na 1 den připojila(vlastně už včera odpoledne),ale dnešek mi vážně nepřál.Musela jsem zvládat existenční stres a několik téměř tragických osobních náhod najednou.Vlastně jsem ani nestíhala pít,takže téměř na sucho.Jo,sucháč je pro mě opravdu náročnější!Za prvé slaaaaaaaaboooooost,nejistý krok(s krosnou na zádech :-) ),chvílema rozmazané vidění,pocit na omdlení,děsný pocit v puse a únava.
Musim ale objektivně podotknout,že už ráno ten den začal zaspáním(o hoďku) a stresem,že nestihnu důležitou věc.....
No,můj osobní závěr zní:Hladovění si nechat na doma a klidnější období(pokud nějaké někdy bude).Já to prostě při velké duševní a fyzické námaze nezvládám.
Ostatním držím pěsti a pevný krok. :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

No u me probihal sedmy den uplne v klidu, jedina vyznamejsi slabost byla nekdy 4.den. Vlastne jsem mela vcera pocit ze bych si sla zabehat, kdyby nebylo tak strasne hnusne.... Zato dneska jsem se cely den cejtila pekne naprd. Znova jsem zacla byt uplne na sucho a tentokrat mam oproti tem prvnim peti dnum opravdu zizen. Jestli to nebude do rana lepsi, tak zadny dalsi petidenni suchac nebude, nebudu to lamat pres koleno.
Vazne mi ten pust pripada jako takova pekna droga, zrovna dneska jsem si pripadala fakt jak pekne sjeta - pomala chuze, zpomalene pohyby, obcas uprostred vety zapomenu co jsem vlastne chtela rict, vytrestene oci a veliky panenky a tezce vyschlo a nechutno v puse. Kdyz pridam to jak krasne hubnu a trochu se mi propadaj tvare, mohl by si klidne nekdo myslet ze jsem pernikova princezna. Jeste ze tu nemam kolem sebe nikoho kdo by me znal...
V kazdym pripade mam stejne jako Rada dnes po osmym dni pocit, ze dalsi 2 tydny budou uplne v poho a porad si rikam ze bych to i protahla - minimalne i proto, ze na cestach neni k mani moc vitarian friendly jidla. Nicmene buhi co budu rikat za par dni.
Urcite bych ale po ukonceni chtela pokracovat v ocitne procedure a mit jeste nejakou dobu, tak dva mesice bezcukrovou dietku, to jest v mem pripade bez/nebo minimalne ovoce a zadny medik. Trochu jsem se tim ovocem v posledni dobe prepapavala a to nebylo idealni - ale kdo by odolal, kdyz kolem vas jsou vsude zrala manga, melouny a supr hrusky!!!
Precetla jsem si totiz docela zajimavou knihu ktera ma zas trochu jiny pohled na lifefood, od Gabriela Cousense. Kdyz se k tomu nejak dostanu, tak to prelozim a hodim to sem nekam...
Tak zatim, zdar vsem pustarum!
Uživatelský avatar
Lucínek
Příspěvky: 37
Registrován: čtv črc 08, 2004 0:01
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Lucínek »

Tak jsem se k Vám na chvilku připojil, neb jsem svému tělu poslední dobou trochu ubližoval ... a i proto, abych zkusil, zda to vydržím či nikoli. Takže mám za sebou první den a rád bych zkusil dojet na sedmičku ... zatím jsem nejdéle půstoval jednu trojku, tak jsem na to sám zvědav. :roll:
=-Lucínek->
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Preji pohodovou desitecku hladovcatka :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

To Lucínek: Držím ti moc a moc pěsti!!!!! Sedmička je v poho, vždyť se nad tím zamysli - jídlo je jen závislácký zvyk, nič viac! Fakt tato kouzelná formulka pomáhá, když je nejhůř... :P Když tvá pevná vůle selže a (s prominutím) nažereš se, tak poté sleduj, co to s tebou udělá - sice budeš spokojen, že jsi uspokojil své choutky a chutě, ale jinak prázdnota a asi i lítost, že ti to za to nestálo... zvlášť, pokud se ti to stane např. v 5. dni...

Ináááč - v sobotu a neděli to už opět byla pohodička... po páteční extrémní slabosti ani památka (proběhla zřejmě 2. acidózní krize). Pouze při tom masírování jsem se odrovnala, samozřejmě jsem udělala pouze jednoho a to ještě tak-tak, že jsem nepadla vyčerpáním... ale síly jsem po několika hodinách opět načerpala ze sluníčka a krásného optimistického počasí... mňam!! 8)
V sobotu jsem tedy začala pít.. nooo, pít... haha, tomu se snad ani nedá říct normální pitný režim.. těch pár loků za 2 dny opravdu nestojí za řeč... stále se nedostavila nějaká kloudná žízeň ani sucho v ústech... takže chudák destilka stále stojí v lahvi v koutě a smutně na mně hází očka a čeká na svůj okamžik Óóo... :D No a moč je také ok - docela světlá, jen jí není moc, což mě samo že netrápí.. však si to při 3-denní návratovce vynahradím... to vypiju hektolitry šťáviček!! Já se tak těším!!! :P

Tož tak... jóóóó, snad ještě jen, že mi pomalu pomaloučku začíná být čím dál větší "zima" nebo spíše chladno... ještě, že je tak nezvyklé teplo na tuto roční dobu... jinak by to bylo jistě krutější...
Takže mé oblíbené místo doma i v práci je u topení a samozřejmě maximálně využívám své živé upovídané hravé Kamínka... můžu vřele doporučit, ale upozorňuji, že tento artikl zásadně nepůjčuji (jsem děsný sobec!). :D :D

Mnoo, přeji všem úspěšné pokračování půstu... ať nám dnešní 10.den příjemně završí první (takmer) polovinu! :evil:
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Ahojky půstaři... jsem tady u vás novej (asi 14 dní) a koukám, co tu všechno zvládáte... klobouk dolů a držím palečky... vlastně vám to závidím... jednou to určitě také zkusím, děláte mi na půst docela chutě...
Ahoj Honza :roll: :roll: :roll:
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Nazdááár!

Tak tu máme 12. den a stále musím konstatovat, že je vše ok, ufff to je ale nudička! :wink:

Jen samozřejmě setrvává ta zima/čím dál větší chladno.... mnóóó ale dnes při cestě do práce jsem na něco přišla! :!: :D .... a sice - možná by pomohlo, kdybych už konečně vyměnila lehounké letní boty za zimní... :lol: :lol: :lol: no a také že bych vyzkoušela, jaký je to pocit mít na pařátech rukavice a což taková šála? Tu jsem neměla na krku od svých teen-let.. :shock: :D
Ale abych byla upřímná, v této věci na mě jistě platí známé PRAVDIVÉ rčení, že "Starého psa novým kouskům nenaučíš!" :lol: (přiznávám, že hlavně proto, že se mi to měnit nechce a mám tvrdou palici)

A samo, že bych se mohla na noc oblékat a neuléhat pod peřinu stále jako Adamova Evča... ale to už by na mě bylo příliš mnoho změn najednou... to by mě jistě zabilo - v mém věku... :D :D

Jojo, takže žádné fňukání, že se třesu zimou, je to jen a jen má hloupá chyba... :oops:

& btw: Destilky stále piji malinko, ale přeci jen, nějaké zvyšování její denní spotřeby tu je!! A moč stále ok. Večer pociťuji lekou únavu, prostě se mi po práci "nic nechce", ani chodit, takže mě stojí vždy veliké úsilí se někam doplazit, ale nic na mě nejde vidět... prý vypadám stále svěží a nikdo by neřekl, že tak dlouho půstuji.. Stále skvělá nálada a cítím se dobře, jen jsem taková jakoby zpomalená a všeobecně nad věcí a povznesená nade vším.. a ty plamínky a záblesky v očích jsou čím dál častější, až se jich někdy leknu (i když jsem na ně zvyklá, tak mě kolikrát zvednou ze židle, páč si myslím, že někde začíná hořet..) :D

TO Honza Buka: Moc ti držím pěsti jak ve vitoušství, tak v budoucím půstování... pomalu pomaloučku najížděj a pak už ti to pojede samo a pěkně rychle... :wink:
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Letni botky? Nejsi trosku uz rozezrana z te Prahy??? Ja chodim porad v sandalich, vazne :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

radovan píše:Letni botky? Nejsi trosku uz rozezrana z te Prahy??? Ja chodim porad v sandalich, vazne :-)

:lol: :lol: :lol: :lol:

"ROZEŽRANÁ"?????????? Chacháááááá, tož to já su a jak!!! :D
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Diky shodnemu jidelnicku si to mohu dovolit tvrdit, alespon, co se letoska tyce :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

radovan píše:Letni botky? Nejsi trosku uz rozezrana z te Prahy??? Ja chodim porad v sandalich, vazne :-)
Škoda, že nejsi z Brna, hned bych věděla kdo jsi. :D Loni v zimě jsem šla do obchodu, všichni odhrnovali sníh před domem a náhle kolem proběhl mladík v trenýrkách a bílém vasilu. Všichni na chvíli přestali odhrnovat sníh a jeden důchodce poznamenal: No jo, už je jaro. :lol:
Nebyl jsi to nááááhodou ty?

Zkusil jste někdo ty mléčný klystýry podle Malachova? Já totiž mívám ty studené nohy a ruce, jak tam popisuje.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

V Brne se pohybuji i nekolikrat do tydne, ale jednak nejsem uz zadny mladik a jednak nenosim trenyrky, nybrz minisukni :-)))
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak mi dnes konci 15.den. Zni mi to az neuveritelne. Prave jsem se vratila ze ctyrdenniho pochodu po novozelandskych horach, proste chozeni a chozeni, naprosta nadhera. Jedinej problem je ta kosa. Jinak nalada vyborna, zadne krizove stavy. Sla jsem s partickou 4 Cechu co jsem tu potkala a doufala jsem ze to nejak utajim abych se vyhnula vsemoznemu vysvetlovani, nicmene hned fakt ze vsichni jdou s krosnama a ja s malym vyletnim batuzkem na kterem mam privazanej spacacek vyvolal radu uzaslych pohledu. No a kdyz prvni vecer zacali vsichni varit, jeste jsem zkousela chvili lhat ze jsem neco snedla po ceste, ale nakonec to stejne prasklo. Nicmene jsem vse nakonec dostatecne vysvetlila a oni slibili ze me nebudou sledovat a pro jakoukoli pitomost mi tvrdit ze to mam z toho... Vicemene to nakonec stravili docela prijatelne...Myslim ze jsem je predevsim presvedcila tim, ze presto ze jsem jim rekla ze nejim uz 14 dni, tak vypadam dost svezi a vesele. Akorat ta zima... Nicmene dnes musim rict ze se citim dost unavene, pekne zpomalena a ted vecer uz se mi trochu podlamovaly nohy pri chuzi po ulici. Ale nic zavazneho, taky mam za sebou 54km chuze. Taky ocekavam v pristich par dnech druhou acidotickou krizi, jen nevim jestli ji poznam, tu prvni jsem jaksi nezaregistrovala. V kazdem pripade, vse se zda byt vicemene v naprostem poradku a myslim, ze pokracovat do patku nebude nejmensi problem, a porad si rikam ze pujdu mozna i dal.
P.S. Zadna destilka, ale pouze voda s horskych potoku...
Takze drzim palce vsem kdo v tom jeste jedou s nami, pustu zdar!
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

Ja mam dnes 13ty den, zatim vsechno super, sem tam mirna slabost hlavne vecer :) . Tento pust jde podezrele dobre. Jestli je to vhodnym klimatem (tepla zima :) ) nebo cim nevim, ale je to fajn. Pustu zdar
Odpovědět