PŮST

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: 40 dní půst

Příspěvek od Kutilpepino »

Panda píše:
Kutilpepino píše:no, teď už to de pomalu, ale doufám, že až najedu na stravu, taxe trošku oplácám, vypadám fuck sběsile a lidi se mě začínají bát :-)
No jestli jsi na avataru ten nalevo...

sem nalevo, napravo i uprostřed, sem fšude ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: PŮST

Příspěvek od Pavluška »

Kutilpepino píše:Nikoho´s nenaštvala Pavluško, to o šílencích tady říkal jinej šílenec ;-) Víš co zpívaj Kabáti ne?: "a nikdo nemááá tolik sil, aby ho něčííím urazil" ;-) a vo tom to je ;-) Proč už nepůstuješ? Kolik si dala nejvíc?
přiznám se, že Kabáty (slova) znám jen zběžně. :) Nepůstuju z vlastního rozhodnutí. Vím, že bych zase mohla jet na sílu a něco vydržela, ale dospěla jsem k tomu, že nechci (ohledně metabolismu na fyzické úrovni a na nefyzické určité citlivosti, které mám až až...) .. změna vyhrazena, ale nyní nechci. Nejsem celou svou duší přesvědčena o prospěšnosti pro mě konkrétně a to při svých konáních chci... Stačí? :lol:
I mě ale daly předchozí půsty co nejspíš dát měly. Bylo to dost zajímavé. Hlavně hlava...
Nejdelší půst jsem měla 12 dní.

Mimochodem, máš skvělý avatar. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Pavluška píše:
Kutilpepino píše:Nikoho´s nenaštvala Pavluško, to o šílencích tady říkal jinej šílenec ;-) Víš co zpívaj Kabáti ne?: "a nikdo nemááá tolik sil, aby ho něčííím urazil" ;-) a vo tom to je ;-) Proč už nepůstuješ? Kolik si dala nejvíc?
přiznám se, že Kabáty (slova) znám jen zběžně. :) Nepůstuju z vlastního rozhodnutí. Vím, že bych zase mohla jet na sílu a něco vydržela, ale dospěla jsem k tomu, že nechci (ohledně metabolismu na fyzické úrovni a na nefyzické určité citlivosti, které mám až až...) .. změna vyhrazena, ale nyní nechci. Nejsem celou svou duší přesvědčena o prospěšnosti pro mě konkrétně a to při svých konáních chci... Stačí? :lol:
I mě ale daly předchozí půsty co nejspíš dát měly. Bylo to dost zajímavé. Hlavně hlava...
Nejdelší půst jsem měla 12 dní.

Mimochodem, máš skvělý avatar. :)

OK, každému co jeho jest. " čistému fše čisté a každý má to rád, jedno je fšak jisté, nikdo nejsme akorát" ;-) Díky, za písmenka i za komplimoš ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

mirunnka píše:Jé, přehlídla jsem se, myslela jsem, že oslovuješ Pepu......
Ale snídám neboj, destilku ;-) Hlad je přeci jen převlečená žízeň ajajajajaj:-)))))
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Vlčice
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 10, 2010 22:48
Bydliště: Praha

Re: PŮST

Příspěvek od Vlčice »

Ahoj.

Za dva týdny odjíždím na měsíc mimo domov na venkov, psát, přicházet k sobě. Ráda bych to vzala přes/s pomocí půstu. Nikdy předtím jsem se nepostila, ale jenom protože jsem si vždycky dokázala vysvětlit, proč to nejde.

Posledního půl roku se mi radikálně a nečekaně změnil život, koukám jak zjara a jsem za to vděčná. Tahle ojedinělá možnost být takhle dlouho mimo systém k tomu patří. Plním si sen! A hodlám v tom pokračovat. Beru to jako once-in-a-lifetime-experience, takže chci jet nadoraz.

Ráda bych si nechala pomoct/poradit s:
1) Jak mám ten měsíc strukturovat? Anebo mám začít a sledovat, co se stane, jak dlouho se to bude dít?
2) Mám problém s jídlem - mezi 12 - 17 anorexie, pak léta více či méně zvládané záchvaty přejídání. Pořád nejsem úplně zdravá. Mám panický strach z hladu (zkušenost bazálního ohrožení). Zažil jste to někdo, co s tím?
3) Spíš než tělesný prospěch mě lákají duchovní zážitky. Povahou jsem extatik. Nechci moc?
4) Strašně se těším, zároveň mám strach, že to nezvládnu. Co s tím?

Za pomoc děkuju.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od martin_hk »

Vlčice píše:Ahoj.

Za dva týdny odjíždím na měsíc mimo domov na venkov, psát, přicházet k sobě. Ráda bych to vzala přes/s pomocí půstu. Nikdy předtím jsem se nepostila, ale jenom protože jsem si vždycky dokázala vysvětlit, proč to nejde.

Posledního půl roku se mi radikálně a nečekaně změnil život, koukám jak zjara a jsem za to vděčná. Tahle ojedinělá možnost být takhle dlouho mimo systém k tomu patří. Plním si sen! A hodlám v tom pokračovat. Beru to jako once-in-a-lifetime-experience, takže chci jet nadoraz.

Ráda bych si nechala pomoct/poradit s:
1) Jak mám ten měsíc strukturovat? Anebo mám začít a sledovat, co se stane, jak dlouho se to bude dít?
2) Mám problém s jídlem - mezi 12 - 17 anorexie, pak léta více či méně zvládané záchvaty přejídání. Pořád nejsem úplně zdravá. Mám panický strach z hladu (zkušenost bazálního ohrožení). Zažil jste to někdo, co s tím?
3) Spíš než tělesný prospěch mě lákají duchovní zážitky. Povahou jsem extatik. Nechci moc?
4) Strašně se těším, zároveň mám strach, že to nezvládnu. Co s tím?

Za pomoc děkuju.
Tak tuto vyjimecnou prilezitost zavidim, ac vim, ze zavidet se nema. :mrgreen: Pust neni nic lehkeho, na druhou stranu je to ve smyslu telesne i dusevni ocisty to nejlepsi, co muze byt, tak to vidim. O pustu tu bylo napsano dost, staci zapatrat, vnitrne se na nej pripravit, ujistit se v tom, ze tim clovek chce sobe prospet, nikoliv skodit, i kdyz prvnich par dni neni prilis prijemnych. Stejnou pozornost je dobre venovat obdobi po pustu, "navratovce", ta je minimalne stejne dulezita, jako samotny pust. I o ni tu toho bylo napsano hodne. Preji Ti hodne radosti a odhodlani nejen behem pustu.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Zdavim fšechny poustevníky a půstevníky. Zítra končím těch 40 UF! Mám toho plný kecky a těšim se na návrat mezi energetické bytosti páč teď se nacházim někde pod bodem 0 co se týče rezervy energie :-) ale ten jeden den už bych mohl dát ne? :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: PŮST

Příspěvek od olfess »

Kutilpepino píše:Zdavim fšechny poustevníky a půstevníky. Zítra končím těch 40 UF! Mám toho plný kecky a těšim se na návrat mezi energetické bytosti páč teď se nacházim někde pod bodem 0 co se týče rezervy energie :-) ale ten jeden den už bych mohl dát ne? :-)
Myslim na tebe, chtěl jsem tě podpořit až zejtra :wink:
Super, dáš to!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 21:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

olfess píše:
Kutilpepino píše:Zdavim fšechny poustevníky a půstevníky. Zítra končím těch 40 UF! Mám toho plný kecky a těšim se na návrat mezi energetické bytosti páč teď se nacházim někde pod bodem 0 co se týče rezervy energie :-) ale ten jeden den už bych mohl dát ne? :-)
Myslim na tebe, chtěl jsem tě podpořit až zejtra :wink:
Super, dáš to!

dík, doufám, že zítřka dožiju :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Kutilpepino píše:Zdavim fšechny poustevníky a půstevníky. Zítra končím těch 40 UF! Mám toho plný kecky a těšim se na návrat mezi energetické bytosti páč teď se nacházim někde pod bodem 0 co se týče rezervy energie :-) ale ten jeden den už bych mohl dát ne? :-)
Před chvíli jsem ti už chtěla psát, jestli žiješ!!! Takže v pátek hurá na to, jo?
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Před chvíli jsem ti už chtěla psát, jestli žiješ!!! Takže v pátek hurá na to, jo?[/quote]


Podle toho na co myslíš? Jestli na muziku tak jo, jestli na napařenou zeleninu, tak už zíta :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Jinak sice žiju, ale tak na půl, je mi pěkně hnusně v hupě mám jak ve vosumašedesátym při okupaci Ruských bratrů a už jen tak ležim a čekám na zubatou ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Na muziku, Pepíno, na muziku! Kvůli ní přece končíš, jinak bys dal víc :wink: :wink:

A co múzy vnukly postícímu se?
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Eva.cz píše:Na muziku, Pepíno, na muziku! Kvůli ní přece končíš, jinak bys dal víc :wink: :wink:

A co múzy vnukly postícímu se?

Neblázni, múzy sou zalezlý někde dole pop poklopem přívalu energie :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

:lol: Pepíno, na muziku! Kvůli ní přece končíš, jinak bys dal víc :wink: :wink:

a jinak víc bych určo nedal, fuck toho mám plný kecky a myslim, že sem si sám sobě dokázal už dost, příští rok si dám víd, ale už f klídku, doufám :-)


Neblázni, múzy sou zalezlý někde dole pop poklopem přívalu energie :-)[/quote]
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Kutilpepino píše::
Neblázni, múzy sou zalezlý někde dole pop poklopem přívalu energie :-)
Když řinčí zbraně a kručí v žaludku, múzy mlčí?

Už odpočítáváš?
Naposledy upravil(a) Eva.cz dne stř kvě 12, 2010 9:58, celkem upraveno 1 x.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Když řinčí zbraně a kručí v žaludku, múzy mlčí?

Už odpočítáváš?[/quote]


ted sem se doslova vyplazil z postele, vyčistil zuby tročku se vyzvracel :-)) a budu čekat na hlad, abych mohl začít vařit oběd :-) akorát sem zvědaf, jestli to trefim, nikde žádný přesný údaje nejsou, jen pozorovat, aby to bylo měký a lesklí, no tak uvidíme, zatim sem zvládal výborně čaj a vohřátý párky ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 21:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

[/quote]Trefíš ! Říkal jsem Ti - v nouzi hoď rajče do vody a zapni oheň, až to zabublá, praskne slupka vyndej, vychlaď, pozři.
To nemůžeš podělat, nestresuj kvůli momentu uvaření, hlídej si množství, to je jádro pudla. :) :wink:
Paprika to samé, musí změknout, ale zůstat jakoby mírně křupavá, i mrkev, měkké od rozvařeného poznáš, žena to pozná ještě líp. :wink:[/quote]


Cape díky MOC, snad to nějak zvládnu. Myslíš, že bych dneska mohl i nějaký ten doušek mrkvové šťávy?
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: PŮST

Příspěvek od Sitar »

Pepino, jak Ty to chlape s těma nefunkčníma citacema děláš? Že by to nějak souviselo s tím Tvým obdivuhodným půstem? ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 21:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

cepheus píše:
Kutilpepino píše:Cape díky MOC, snad to nějak zvládnu. Myslíš, že bych dneska mohl i nějaký ten doušek mrkvové šťávy?
Člověče, Ty mě vůbec neposloucháš, neexperimentuj !
Znovu: http://www.pust.cz/frame.php?load=navrat
NEKVALTUJ :!: nikam, šťáva Ti "sežere" trávicí trakt, je moc agresivní na start první den, jakákoli. Sice to máme každý jinak, ale já při druhém pokusu o 40 dal silně ředěnou Breusovku a myslel jsem, že nastala má poslední hodinka, takže radím ne - experiment, ano - ověřeno na každém 100% funkční vařené, ok ?
Hezky papej dnes vařené a nezlob ! :D :wink:
A další proberem zítra, ale ne ráno, že vstaneš a nacpeš se ze zvyku, (nebo kvůli té muzice), ale až přijde skutečný hlad. Muzice fandím (kluk je muzikant), ale ten kvalt se mi moc nelíbí ..
jj pane učiteli, rozkaz !!! :-) Já jen, že sem četl teď u Jardy Duška, že on dává po 35 taky napařenou zeleninu, ale i šťávy, čili to bude stejně indivindi viš? ;-) Ale nekvaltuju neboj ;-)
Balšóje vam spasiba bráťja, nikakgdá nězabůděm!!! ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Sitar píše:Pepino, jak Ty to chlape s těma nefunkčníma citacema děláš? Že by to nějak souviselo s tím Tvým obdivuhodným půstem? ;-)

jak dělám, co cělám, vona dělala, co sem měl dělat?? ;-)

jinak 40 dní půst je hračka, kdo ho nedá to je s......a :-))))
Já vim, se mi to machruje, ale sem fuck rád, že to mám, za sebou páč teď ke konci to bylo pěkný Peklíčko.... UF! :-)
Vzhůru do Matrixu, du se najíst!!!! Jupíííííííííííííí Óléééé!!!! m:-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: PŮST

Příspěvek od Samira »

Nezabudni sa nam tu potom zahlasit, nech vieme, ci si to prve jedlo prezil :)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Samira píše:Nezabudni sa nam tu potom zahlasit, nech vieme, ci si to prve jedlo prezil :)

jj přežil, docela sem to i odhadl, není to nic složitýho, nejdříf bylo hotové rajče, pak paprika a nakonec kousek mrkve, ta trvala nejdýl.Dal sem si to poctivě do jedné hrstě, abych měl požadované množství ;-)
Té paráda, alespoň f puse se mi udělalo hned líp, tak teď budu čekat, jestli taky dorazí nějaká energie :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: PŮST

Příspěvek od Lidka »

40 dni!! klobouk dolu
me by zajimalo, kdes sebral odvahu pustit se napoprve do ctyricitky :shock:
a kdybys mel cas pri navratu na zem napsat, co psychika :?: -
ja jsem zabar, ale kdyz me neco tahne dopredu nejsou to ani tak nadeje na omlazeni nebo fyzicke zdravi - to me pri pustu prestava zajimat
ale predstava ze se cisti psychopole me dodava radost, kdyz mi je blbe
At se dari navratovka
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: PŮST

Příspěvek od Sitar »

Kutilpepino píše:
Sitar píše:Pepino, jak Ty to chlape s těma nefunkčníma citacema děláš? Že by to nějak souviselo s tím Tvým obdivuhodným půstem? ;-)

jak dělám, co cělám, vona dělala, co sem měl dělat?? ;-)

jinak 40 dní půst je hračka, kdo ho nedá to je s......a :-))))
Já vim, se mi to machruje, ale sem fuck rád, že to mám, za sebou páč teď ke konci to bylo pěkný Peklíčko.... UF! :-)
Vzhůru do Matrixu, du se najíst!!!! Jupíííííííííííííí Óléééé!!!! m:-)
Jo, už je to lepší, alespoň poslední tři příspěvky.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Sitar píše: Jo, už je to lepší, alespoň poslední tři příspěvky.
To bude tou spařenou zeleninou :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Lidka píše:40 dni!! klobouk dolu
me by zajimalo, kdes sebral odvahu pustit se napoprve do ctyricitky :shock:
a kdybys mel cas pri navratu na zem napsat, co psychika :?: -
ja jsem zabar, ale kdyz me neco tahne dopredu nejsou to ani tak nadeje na omlazeni nebo fyzicke zdravi - to me pri pustu prestava zajimat
ale predstava ze se cisti psychopole me dodava radost, kdyz mi je blbe
At se dari navratovka

Ahoj, u mě nejde o odvahu, ale spíš o to, že celý život, když je něco nového, tak to zkusím na vlastní kůži, páč jedině tak poznáš, jak to funguje a jestli to funguje. Domněnky mě nikdy moc nebraly, tak proto sem do toho šel, dost sem si nejdříf načetl na pust.cz trošku poradil s lidmi, kteří mají nějaký zkušenosti a no a skok :-) Ale můžu ti říct, že ty poslední dny to bylo fakt Peklo, sem fakt rád, že to skončilo a můžu fšem jen doporučit, že to funguje na 100% ;-)
Díky, za podporu ;-) Návratofka probíhá vzorně ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Jo, už je to lepší, alespoň poslední tři příspěvky.[/quote]

vidíš? ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Eva.cz píše:
Sitar píše: Jo, už je to lepší, alespoň poslední tři příspěvky.
To bude tou spařenou zeleninou :wink:

anebo tím že rieka do mora sa vlijéva a ten čo něvjé zpjévať zpjéva :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Kutilpepino píše:
anebo tím že rieka do mora sa vlijéva a ten čo něvjé zpjévať zpjéva :-)
Pepčo, ty půstůj častěji, je s tebou sranda (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: PŮST

Příspěvek od Samira »

Kutilpepino píše:anebo tím že rieka do mora sa vlijéva a ten čo něvjé zpjévať zpjéva :-)
:lol: Nieeeeeee, prosim nenicit slovencinu!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 21:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Panda »

Eva.cz píše:Pepčo, ty půstůj častěji, je s tebou sranda (:-)
Ještě by ho z toho osvítilo a pronikl by do tajů Vesmíru a copak my tady s ním pak?
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Samira píše: :lol: Nieeeeeee, prosim nenicit slovencinu!
Za ten výkon mu to odpusť :wink:
Naposledy upravil(a) Eva.cz dne stř kvě 12, 2010 15:04, celkem upraveno 1 x.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Eva.cz píše:
Kutilpepino píše:
anebo tím že rieka do mora sa vlijéva a ten čo něvjé zpjévať zpjéva :-)
Pepčo, ty půstůj častěji, je s tebou sranda (:-)
sranda musí bejt i dyby´s tolar pro Charóna neměla ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Už ty odkazy blbnou i mi a to jsem nejedla teprve jednadvacet hodin :roll:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Samira píše:
Kutilpepino píše:anebo tím že rieka do mora sa vlijéva a ten čo něvjé zpjévať zpjéva :-)
:lol: Nieeeeeee, prosim nenicit slovencinu!

áno aj, ok, slubujem, že už slovenčinu nebuděm ničiť, ja radšej hutorim a lebo po rusnacku bišiduju ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮST

Příspěvek od Eva.cz »

Panda píše:Ještě by ho z toho osvítilo a pronikl by do tajů Vesmíru a copak my tady s ním pak?
No jo, příchozí nabydou dojmu, že čtyřicítka je jeden velký flám :lol:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

cepheus píše:
Kutilpepino píše:.. jak dělám, co cělám, vona dělala, co sem měl dělat?? ;-)
"Tož Bohušu, velký frňák velkého ducha značí hňupe, neee ???" :mrgreen: :mrgreen:

Tááák, jedna zkušenost s napařením je nad tisíc teorií, tak teď čekej do zítřka a hezky na hlad, tu energii tam nenatlačíš stejně, ta přijde sama, tlačením se Ti akorát udělá blbě, vydrž. Pěstím Ti držky ! :D :wink:

Cape nestresuj furt jo? dyk víš, že sem absolutně disciplinovanej, 1OO%ně spolehlivej a poslouchám tě na slovo !!! ;-) Už teď je mi fakt
HEJJJJJ!!!! Pomaloučku to přichází a je to Boží!! Něco, jako dyž sem dal poprvé extázi :-)

Bardzo dzenkujem !!! ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Panda píše:
Eva.cz píše:Pepčo, ty půstůj častěji, je s tebou sranda (:-)
Ještě by ho z toho osvítilo a pronikl by do tajů Vesmíru a copak my tady s ním pak?

tam už sem pronikl dávno, ale jaxi jinými prostředky, čili sem byl vykopnut z5 do Pekla ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: PŮST

Příspěvek od Samira »

Kutilpepino píše:
Samira píše:
Kutilpepino píše:anebo tím že rieka do mora sa vlijéva a ten čo něvjé zpjévať zpjéva :-)
:lol: Nieeeeeee, prosim nenicit slovencinu!
áno aj, ok, slubujem, že už slovenčinu nebuděm ničiť, ja radšej hutorim a lebo po rusnacku bišiduju ;-)
;)
Zajtra co budes jest?
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

Zajtra co budes jest?[/quote]


no, zajtra najprv v počkam, aby som bol hladny, paxi dal o5 zeleninu, ale terazky už čerstvú, ako sa to píše v Pavlovoch análoch no pak nastanou překrásne chvíle, jak napsal Marx ve svém díle ;-) m:-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PŮST

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 21:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: PŮST

Příspěvek od RadkaS »

Lidi, s vami je sranda (:-) se tu fakt chechtam.... Pepino, sklanim se az na zem. Super vykon! Velka gratulace :P ! Jsi fakt dobrej
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: PŮST

Příspěvek od RadkaS »

Fakt BOREC!
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

RadkaS píše:Lidi, s vami je sranda (:-) se tu fakt chechtam.... Pepino, sklanim se az na zem. Super vykon! Velka gratulace :P ! Jsi fakt dobrej

a to´s mě ještě nevochutnala ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PŮST

Příspěvek od Kutilpepino »

RadkaS píše:Fakt BOREC!

bore bore čček jó m:-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Odpovědět