ANASTASIA

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

"a neco pro muze" (multiorgasmic man, anastasia..

Příspěvek od mlejda »

pratele, uz jste slyseli o tom, ze pri sexu nemusite ejakulovat, ale nakumulovanou sexualni energii muzete v podstate "donekonecna" prohanet vlastnim a partnercinym telem a prozivat nescetne orgasmy celeho tela?

ne? tak to by vas mohla zajimat knizka, kterou napsali panove Mantak Chia a Douglas Abrams Arava - "The Multiorgasmic Man". Popisuje (jednoduche, snadno proveditelne a hlavne opravdu fungujici (fakt!)) taoisticke metody, jak zrealizovat (uvrhnout do praxe) vse vyse zminene.
vrele doporucuji(em)!

je to prima tresnicka na dortu at uz jste vitariani, masojedi, breathariani, nebo si vyrypujete a pojidate sve vlastni shushnie..


ENJOY!!

karmapa chenno

ml.
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

hehe kolik ta knizka stoj a kde se da sehnat? ;o
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Potvrzuju :D
Ale je o dost lepší způsob transformace sexuální energie.
viz Anastasia (Anastasia.cz)
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

viz Johny

Příspěvek od tesin »

To je krasa, ze je tech metod vice - ale na tom webu co odkazujes jsem zaboha nemohl nic najit.

Prosim podel se s nama o tu metodu/transformaci.

Moc se tesim! :)
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

kniha MOM

Příspěvek od tesin »

Cao ondro!

Nevim kolik stoji, ale asi 10 gbp ci co. Jednu mam doma, tak ti ji muzu nekdy pujcit (na srazu) :)
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

na www.intimnosti.cz tiež niečo o tom píšu, ale tam tiež doporučujú jesť psie mäso :-(, tak by som rád našiel na nete aj iné zdroje inšpirácie...
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

Toto tema si zaslouzi

Příspěvek od tesin »

vice pozornosti - na vitarian.cz se nekdy objevi clanek o techto praktikach.

Mlejda nechtel bys o tom neco napsat a nejen tak placnout? :)


Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

Ondra

Příspěvek od tesin »

Kdyz tam uz mate Ondru tak to jste komplet - urcite to mate vice nacviceno nez my tady. Myslim ze by to bylo skvele!!!
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

skvele by to jiste bylo, nicmene ja jeste musim na to, abych mohl psat erudovane clanky, spoustu zkusenosti doplnit. momentalne mam jen na sobe vyzkousene ze to funguje (cool draw, big draw a 'milion dollar point')a to hadam na clanek nestaci.

ondra, pravda, ten uz by toho mohl napsat vic! :)

napis mu na o.ma.email.cz a optej se ho, co on na to..



btw, tys uz mohl taky rozsirit report "vitariani na party" o tuto tematiku, kdybys nebyl stydlin, hehehe
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Anastasia

Příspěvek od Johny »

Hm... Ono to není tak jednoduchý, přečíst si informaci a hotovo. Nemám odkaz, který by ukazoval přímo na tuhle věc. Odkazoval jsem na knihy o Anastasii a v závorce jsem uvedl stránky, na kterých jsou i tyto knihy, i když ne celé.
Informace, který člověk dostává z těhle knih jsou tak trochu z jiný úrovně, přicházejí v podobě citů a ne každý je vidí a chápe. Je potřeba se jim otevřít.
Nechci vám tady do toho rejpat, kdyžtak moje příspěvky smažte, ale nedalo mi to abych se o tom nezmínil, když je to vlastně to nejdůležitější.
Kdo má zájem, může se k tý informaci dostat, ale kdybych ji tady jen tak bez obalu předhodil, nebyla by prostě pochopená, takže sorráč.
Anastasia totiž odkrývá nejen pravdu o sexu jako takovém...člověk by nevěřil kam až tohle téma sahá. Snad někdo chápe, že souvisí třeba s narozením dětí, že souvisí s tím jaké dítě se narodí. Že souvisí se vztahem dvou lidí, jejich vzájemnou láskou, šťastným životem.
Tuším že tohle je už off topic pro budhisty. To je ale škoda.
Protože všechna učení a vechna náboženství včetně těch nejtajnějších byla překroucena a změněna ve lži. I malá lež je lež a k překroucení významu stačí mnohdy jen málo. Člověk se nikdy neměl dozvědět pravdu. Pravdu o celé historii lidstva, jeho podstaty a předurčení. Temnota měla zvítězit a globální katastrofa skončit život na Zemi aby se tento scénář mohl opakovat jak je tomu již po miliardy let...
Pravdu o tom, čeho člověk může dosáhnout, jdouce správnou cestou. A ta je přitom tak prostá. Neobsahuje meditační ani jiné techniky, zpívání manter nebo tupé žvatlání modliteb do větru. Sliby nějakého lepšího světa někde v nebi nebo v nějakých samádhi. Neodvádí člověka od toho hlavního a nejkrásnějšího - od materiálního světa - života. Toho, jehož stvoření zůstává největším tajemstvím vesmíru. A člověk jako jediná bytost v něm, má schopnost v tomto tvoření pokračovat. Ovšem jeho mysl musí být svobodná, komplex všech energií v rovnováze a pomocí Lásky všechno konající.
Podařilo se, že člověk zapomenul. Žije jako v omámení, v iluzorním světě. Zdá se že nelze jej probudit.
Jenomže jedna civilizace zůstává nedotčena. Ani těm nejsilnějším okultním silám nejtajnějších nauk se nepodařilo ovládnout tuto civilizaci, ponechajíc si původní schopnosti dané člověku. Nebudu zde raději jmenovat tuto civilizaci. Anastasia - jedna z nich. A přece jiná, výjmečná.
Rozhodla se čelit všem těmto okultním silám a probudit lidstvo ze spánku.
Všechny tyto síly se na ni vrhly aby zničily její plán. Nestačí na ní, láska je silnější a spaluje všechny tyto energie v sobě. A miliony lidí ji už stojí za zády.
A hlavně - odkrývá pravdu, co udělat aby se narodil člověk, kompletně propojený s vesmírem, se všemi schopnostmi, které si zatím uchoval jen tento nepočetný národ na sibiři. Na celém světě se teď budou rodit děti, kterým se nebudou líbit smrtonosné zbraně, a tyto zbraně začnou mizet.
Děti, kteří budou znát celou pravdu a nenechají se ovlivnit hnusnou a podlou lží, která se učí už ve školách a vychovává lidi v pouhé loutky.
Silou svého ducha promění tento svět. A kdo chce, může pomoci, ten, kdo se nebojí a neutíká do nereálných světů. Ten, kdo chápe, že tahle Země byla kdysi překrásná a lidé na ní šťastní.
Celý tento proces narození SKUTEČNÉHO člověka Anastasia ukázala ve svém synovi, kterého má s autorem těchto knih.
Tato možnost je otevřena kterýmkoliv dvoum lidem, co si přejí takové dítě. Nikde jinde se tohle člověk nedozví, proto jsem to zde uvedl v tématu a sexu. To je asi tak všechno co jsem chtěl k tomu říct.
Vlastně daleko víc než jsem původně chtěl... :o
Johny
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

Zdarec Johny!

Příspěvek od tesin »

Diky za osvetleni. Osobne jsem se dozvedel vice o cilech A. Cile jsou to opravdu krasne a smysluplne. Nicemu se nebranim, avsak nektere pohledy jsou, alespon jak je podavas opravdu nepodlozene. Ale jsem moc rad, ze se to deje a ze to existuje!

K tematu to patri - ale vzal si to od jineho konce - coz nicemu nevadi.

Ať všechny bytosti dosáhnou stavu mimo utrpení.
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

Vladimir: „Kdo je Mojžíš, Ježíš Kristus, Mohamed, Ráma, Buddha, jaký máš k nim vztah?“

Anastasia: „Řekl jsi jména mých starších bratrů, Vladimíre. Jejich konání nemám právo soudit, řeknu jen jedno: nikomu z nich se nedostalo pozemské lásky v plné míře.“

Vladimir: „Tohle není možné, každý z nich má dokonce i teď miliony vyznavačů.“


Anastasia: „Ale uctívání neznamená lásku. Obírá uctívatele o sílu mysli, vlastní pouze člověku. Egregor mých bratrů je velký, v průběhu milionů let ho nabíjelo množství lidí a při tom každý uctívatel zmenšoval svou energii. Po staletí se objevovalo nemálo lidí, kteří měli zájem odsoudit mé bratry. A já jsem nechápala, nač tak pečlivě nabíjeli svůj egregor, po tisíciletí střádali energii. Nikdo nemohl rozluštit jejich tajemství, dokud nepřišla dnešní doba. A bratři učinili rozhodnutí - rozdat svou energii lidem, žijícím nyní na zemi. Blíží se nové tisíciletí na Zemi, v kterém Zemi budou obývat bohové - ti lidé, jejichž uvědomění jim dovolí přijmout tuto energii.

tak po kratším pročítání Anastasie sem našel tohle....to je haluz, Anastasia zjevně hraje fakt jinou ligu......


...ale jinak je to zajímavý
"Nevař se, odvaž se!"
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

......Johnny, ty to máš určitě všechno přečtený....co je vlastně cílem Anastasie - nebo spíš té ideologie či jak to nazvat. O co jim de?????
Já sem z těch pár odstavců pochopil, že jejich cílem je žít šťastně na svém pozemku v lásce a míru....... :?: :?:

...a skrze tuto pozemskou kultivaci lidstva rozvíjet lidskou bytost v totální harmonii s celým vesmírem............nebo ne :?: :?:

Fakt mě to zajímá, neb je to z větší části dost sympatický.....
"Nevař se, odvaž se!"
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

..... :oops: aha vlastně.....tys to už podal v tom svým posledním příspěvku......sorry
"Nevař se, odvaž se!"
Dodo
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 26, 2004 7:49
Bydliště: slovakia
Kontaktovat uživatele:

Anastasia

Příspěvek od Dodo »

Ja to chapem tak ze Anastasia sa snazi ukazat ludom skutocny zmysel zivota, ktorym by sa mala stat Laska, Pravda a Radost. A tak by evolucia cloveka mohla pokracovat tym spravnym smerom...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Anastasia?! To je přeci čistý budhismus!
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

to neee

Příspěvek od tesin »

To ti muzu rict zcela otevrene buddhismus je o uplne necem jinem. Daji se najit podobnosti, ale celkovy vyznam je jiny.

Jen podotknu, ze kazde nabozenstvi nesmeruje do stejneho cile.
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

prekopirovano z gbooku

Příspěvek od mlejda »

P๘edm์t johnnymu
Odesํlatel: mlejda / @witarian.cz
o anastazii nic nevim. necetl jsem a osobne jsem uz vubec nemel tu cest (ty jo?). jestli dela co dela, aby pomohla lidem a planete, atd, tak je to super! kazdy to dela nejak - to je to nase neomezene(zde jiz zprofanovane) TO I TO. mam z toho radost a na sibir se urcite casem podivam..

johnny, preji vse nejlepsi ve vsem co delas a chces delat. nase pochopeni jsou jina, ale s tim nemam problem - to i to - everything in its rigt place..
jenom mi dovol jedno doporuceni - az budes priste cokoliv hodnotit ci kritizovat, zkus si o tom zjistit trochu vic.. buddhismus jsi myslim neokomentoval zrovna zasvecene.

takze jeste jednou ALL THE BEST tobe i Anastazii a milionum za jejimi zady!

ml.

KARMAPA CHENNO (jena uz osvetlil nize)
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

development teamu!

Příspěvek od mlejda »

kluci, ja jsem nezalozil forum - "pro muze" a anastasia!!!!

jsou to dve odlisny veci, takze to prosim dejte od sebe, ok?!

"pro muze" zvlast a anastasii zvlast..

jen to prospeje prehlednosti fora

danke

p.s.: a kam se podela ma nedelni chvilka poeesie?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Michale, není to žádná ideologie, ideologie jsou založené na lžích a ovládání lidí.
Zde se jedná úplně o něco jinýho. Působením jejích slov se člověk rozvzpomíná
a otevírá se mu pravda. Jak už jsem se zmiňoval, skrze cit přichází obrovský objem
informací. Tímto způsobem nemůže nikdy přijít lež. Lež je vždy chladná a neumožňuje
vzniku obrazu - představy. Anastasia v lidech vyvolává obrovské nadšení a naprosto
jasné obrazy, které se nezadržitelně mění ve skutečnost. Uplynulo šest let
od vydání první knihy Anastasia v rusku. Tato kniha mě naplnila něčím nepopsatelným,
jakobych na to čekal celý život. Zajímal jsem se předtím o různé duchovní nauky,
včetně Budhismu. Všechno ale bylo proti Anastasii tak chladný a beznadějný. Ona mě
naplnila hřejivým teplem, slzami radosti a jasnou představou světlé budoucnosti.
A odhodláním udělat všechno pro to abych jí pomohl. Mnohé z toho co říkala, znělo
velmi zvláštně, až neuvěřitelně, myslel jsem, že mluví v nějakých alegoriích.
A v dalších knihách bylo čím dál neuvěřitelnější. Jenomže čas ukázal, že všechno
co říká, myslí právě tak jak to říká. A řečené se do všech podrobností děje.
Ve třetí knize Megre popisuje, Anastasiin vzrušující monolog:
...
Hrála si! Tak nadšeně! Tak šíleně odvážně hrála si! Samozřejmě, že si hraje,
ale proč nad ní v nebi nad tajgou září nějaké zvláštní světlo? Jako by nebe mohlo
zapisovat všechny fráze, které nadšeně a odvážně házela do prostoru poustevnice
z tajgy.
„Hej, proroci všech dob, kteří věštili člověku tmu a tímto stvořili i tmu i peklo.
Ó, jak pečlivě jste živili svůj egregor, strašíce člověka jménem Otce. Pojďte, jsem
tady. Všichni pojďte sem. Za jeden okamžik zničím svým paprskem tmu odvěkých
postulátů. Všechno zlo na světě, odlož svou práci, vrhni se na mě a střetni se
se mnou, zkus to.
A vy, bojovníci všech náboženství, vždyť vy jste tvořili všechny války. Teď o nich
ani nesněte. Nezatahujte lidi do válek tmářskou lží, pro své vypočítavé zájmy.
Jsem před vámi sama. Zkuste mě porazit. Abyste zvítězili, pojďte všichni na mě.
Bitva bude bez bitvy, v tomto pomohou sloužící všech věr...
...
V mnoha duchovních naukách jsou metody, jak odrážet negativní energii. Ale cože to
dělá ona ? Na její louce v tajze se objevily kruhy bílé trávy o průměru asi 6 metrů.
V jednom z nich-Anastasia, bledá a bez života. Její synek jí chce pomoct dostat se ven
a ochrne jeho ručička na nějaký čas. Když se medvěd dotkne tohoto kruhu, okamžitě
umírá. Ona skutečně spaluje v sobě všechnu negativní energii, která se na ni vrhla.
A tak je jí míň a ti co jí chtějí zničit, stávají se hodnějšími.
Nějaká zvláštní síla, kterou zatím neobjasnila jí pomáhá a tak brzo vstane a začne
tančit radostí. A bílé kruhy zmizí a na jejich místě zase roste zelená tráva
a květiny.
To jen pro příklad, ono to takhle nejde vytrhnout pár vět z kontextu, právě proto
že ty informace se otevíraj postupně, v určitý posloupnosti a v návaznosti na sebe.

Jinak co se ještě týká toho budhismu, tak ten je opravdu úplně o něčem jiném.
Pominu-li ostatní méně podstatné rozdíly, ten hlavní a nejdůležitější je v pohledu
na podstatu materiálního světa. Zatímco v budhismu je cílem zkráceně řečeno-
smazat karmu, dosáhnout osvícení a oprostit se od nutnosti dalšího zrození do něj,
dobře, byť za cílem pomoci ostatním, Podle Anastasie, materiální svět je plně
podřízen myšlenkám člověka. V plné míře je toto možné jen za pomoci fyzického těla,
které je velikou vzácností, zvlášť v této době. Většina duší touží po vtělení se
do fyzického těla, ale nemohou, protože není na Zemi nikdo, kdo by je miloval,
kdo by svou Láskou je přitáhl a dal jim tak příležitost zde tvořit. I když se
současný život na Zemi dá považovat za utrpení, původně tomu tak nebylo a tím, že
budeme hledat vysvobození někde jinde se tento stav nezmění.
Je potřeba aby každý vytvořil pro svojí rodinu, pro svoje děti rodový pozemek -
překrásnou zahradu, kde každá rostlinka, každý strom bude růst tak, aby opětovaly
lásku lidí, kterým jsou domovem a aby jejich plody byly pro ně lékem a doplněním
chybějících informací. Tímto způsobem se skutečně člověk postupně dostane
do harmonie a spojení s celým vesmírem a pochopí smysl a velikost života na Zemi.
Toto je potřeba hlavně pro narození dítěte. Jak jsem se zmiňoval o možnosti narození
skutečného člověka spojeného s vesmírem a ne používajícího jenom 1% mozku jako my,
jedna z podmínek je početí, těhotenství a narození dítěte právě na tomto místě.

Všimněte si - kdo z Budhových následovníků nebo jiných "duchovních" učitelů
překypoval zdravím a krásou ? Kdo se dokázal radovat ze života tak jako ona ?
Žít dlouhý život bez nemocí ? Kdo z nich dal všem lidem bez rozdílu k dispozici
naprosto konkrétní a praktické informace ze všech oblastí života, které je možno
jednoduše si ověřit ? Namísto všemožných duchovních žvástů tajných nauk jen pro
nemnohé, vyspělé.

No nic, možná by bylo lepší založit novou rubriku jen o Anastasii, tady to fakt
mělo bejt původně o něčem jinym, že jo.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »


Hehe vždyť jsem to říkal, všechno souvisí se vším, tomuhle se asi neubráníme. Nebylo mým úmyslem zrušit tohle téma, takže fakt sorry.
Johny
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

add johnny

Příspěvek od mlejda »

"Všimněte si - kdo z Budhových následovníků nebo jiných "duchovních" učitelů překypoval zdravím a krásou ? "

treba ja!!


"Kdo se dokázal radovat ze života tak jako ona ? "
zatim jsem ji osobne nepotkal a z tvych uryvku nejsem schopen rozpoznat, jak moc se ona raduje ze zivota.
kazdopadne, ja se raduju fakt HODNE a stale vic a vic..

"Žít dlouhý život bez nemocí ?"
dlouhy zivot? - to se uvidi..
bez nemoci - ja!

"Kdo z nich dal všem lidem bez rozdílu k dispozici
naprosto konkrétní a praktické informace ze všech oblastí života, které je možno jednoduše si ověřit ?"
to udelal Buddha. - johnny fakt pozor, z nekterych tvych komentaru o buddhismu mam pocit, jako kdybys z knizek o buddhimus (o ktery ses zajimal), precetl jen jejich hrbety..

"Namísto všemožných duchovních žvástů tajných nauk jen pro nemnohé, vyspělé. "
no, treba my jsme ti rikali (a davali k dispozici treba knizky) neco malo o Velke peceti - mahamudre (nejvyssi Buddhovo uceni) a tys to jaxi nepochopil a ted ses vrhl na Anastasii a de facto tu tvrdis, ze ona je nekde dal, ze Buddha a ostatni byli jeji bratri, co to tak nak uplne nevychytali..

Pokud se mylim a Velkou pecet mas spolu s Anastasii v maliku, tak se moc omlouvam rad se stanu tvym zakem!!

mej se prima (a zaloz tema anastasie, tady to fakt bylo o necem jinym:)

Karmapa chenno

ml.
Uživatelský avatar
jenaL
Příspěvky: 98
Registrován: pon bře 01, 2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jenaL »

[quote="Johny"]Michale, není to žádná ideologie, ideologie jsou založené na lžích a ovládání lidí.
Zde se jedná úplnì o nìco jinýho. Pùsobením jejích slov se èlovìk rozvzpomíná
a otevírá se mu pravda. Jak už jsem se zmiòoval, skrze cit pøichází obrovský objem
informací. Tímto zpùsobem nemùže nikdy pøijít lež. Lež je vždy chladná a neumožòuje
vzniku obrazu - pøedstavy. Anastasia v lidech vyvolává obrovské nadšení a naprosto
jasné obrazy, které se nezadržitelnì mìní ve skuteènost. Uplynulo šest let
od vydání první knihy Anastasia v rusku. Tato kniha mì naplnila nìèím nepopsatelným,
jakobych na to èekal celý život. Zajímal jsem se pøedtím o rùzné duchovní nauky,
vèetnì Budhismu. Všechno ale bylo proti Anastasii tak chladný a beznadìjný. Ona mì
naplnila høejivým teplem, slzami radosti a jasnou pøedstavou svìtlé budoucnosti.
A odhodláním udìlat všechno pro to abych jí pomohl. Mnohé z toho co øíkala, znìlo
velmi zvláštnì, až neuvìøitelnì, myslel jsem, že mluví v nìjakých alegoriích.
A v dalších knihách bylo èím dál neuvìøitelnìjší. Jenomže èas ukázal, že všechno
co øíká, myslí právì tak jak to øíká. A øeèené se do všech podrobností dìje.
Ve tøetí knize Megre popisuje, Anastasiin vzrušující monolog:
...
Hrála si! Tak nadšenì! Tak šílenì odvážnì hrála si! Samozøejmì, že si hraje,
ale proè nad ní v nebi nad tajgou záøí nìjaké zvláštní svìtlo? Jako by nebe mohlo
zapisovat všechny fráze, které nadšenì a odvážnì házela do prostoru poustevnice
z tajgy.
„Hej, proroci všech dob, kteøí vìštili èlovìku tmu a tímto stvoøili i tmu i peklo.
Ó, jak peèlivì jste živili svùj egregor, strašíce èlovìka jménem Otce. Pojïte, jsem
tady. Všichni pojïte sem. Za jeden okamžik znièím svým paprskem tmu odvìkých
postulátù. Všechno zlo na svìtì, odlož svou práci, vrhni se na mì a støetni se
se mnou, zkus to.
A vy, bojovníci všech náboženství, vždy
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

POKRAČOVÁNÍ V NOVÉM TÉMATU
ANASTASIA !!!
Johny
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

ANASTASIA

Příspěvek od Johny »

Kdo ví, ví, kdo neví ať se konečně dozví.
Sibiřská poustevnice mění běh dějin. Autor - Vladimír Megre.
6 knih u nás vydaných, v rusku 7.
Kdo nečetl, neuvěří.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Odpověď z diskuse - něco pro muže & Anastasia

Příspěvek od Johny »

:) Tak si říkam jakej má vlastně tahle diskuse smysl. Já jsem tady psal proto, abych někomu pomohl najít pravdu, abych se aspoň trošinku podělil o informace který jsem dostal a odkázal na zdroj. Je hodně těžký nechat si je pro sebe kurňa. Já nechci dělat žádný tajnůstkaření a už vůbec si nechci hrát na takovýto všechny cesty vedou... a všichni mluví vlastně o tom samém... Říkám všechno na rovinu jak si to myslím. Když se dívám okolo sebe, vidím že je hodně populární nic nevědět a nic neřešit. Mě to ale nestačilo a tak jsem začal hledat. Prošel jsem hodně různejch náboženství, četl knihy moudrých mistrů, byl jsem žákem esoterický školy. Ale nic z toho mě nevtáhlo, neuspokojilo můj hlad po pravdě, byl jsem čím dál tím zmatenější a nevěděl už vůbec nic. Měl jsem depky a život pro mě ztrácel smysl. A vitariánství byla pro mě jen taková vedlejší kolej, můj vlastní svět, kam za mnou nikdo nemohl.
Bylo mi ze všeho špatně. Svět se rozpadá, příroda ke který cítím tak nepopsatelnou lásku a respekt je zničená a všichni na to serou. Mimo pár trošinku fanatickejch ekologickejch organizací to nikoho nezajímá. A já, kterej jsem měl tolik nadějí že budu žít jinak, že ukážu všem jak jinak lze žít, jsem nakonec dopadl stejně, nebo ještě hůř. Aspoň jsem býval mohl nic neřešíc, radovat se ze života jen tak, z kouřících komínů a špinavý vody. Mohl jsem otupit smysly a zapomenout, vzdát sebe ve prospěch davu, nebo toho kdo jej řídí. Spokojeně si užívat života. Jenže to nešlo. Už jsem se tak nějak asi narodil. OOOO, už slyším budhisty, jak se chytají za hlavu a loví slova o absolutnu, o nedualitním pohledu na věc, o soucitu, o kontrole svých emocí... Nebo se pletu ??? Tak povězte mi konečně, kde chápu budhismus tak špatně. Říkám všechno o něm zkráceně a možná se taky pletu, pravda že jsem u něho moc dlouho nepobyl, poněvadž mě nějak svým ani chladným ani horkým ani světlým ani temným nebo snad veškerým vším nic, příliž nezaujal.
Mnozí mluvili moudře o toleranci mezi různými náboženstvími, někteří dokonce hledali společnou cestu, chápu jejich snahu zastavit boje mezi nimi, jež přerůstaly ve války, ale vzali to myslím za špatný konec. Je to přetvářka a lež, říct že všichni mají pravdu. A kdo to říkal, chtěl aby lidi rezignovali a přestali hledat. A ti, kdo nerezignovali našli si pravdu v nějaký víře a to bylo pro ně svatý. A protože těch pravd bylo tolik, začali se navzájem nenávidět a bojovat mezi sebou. A já říkám, že to byl něčí záměr, aby se to stalo. Někdo zneužil přirozenou potřebu člověka znát pravdu a podle ní žít ! Proč lidi SLEPĚ někoho následujou ve jménu nějaké pravdy ?
Jak to, že je pro ně tak důležitá ??? Vždyť oni ji ztratili, tak ji hledají !!!
A když je všude jen hnus tak stačí jen malinko zatřpytit, zacinkat a ovečky jdou !!!
Co by nešly, vždyť nevědí, že je vlk nakonec sežere.
Pardón. Zase házím všechny do jednoho pytle, co ? Ale pro mě byli, všichni v pytli.
A já nejvíc. Ale pak se stalo asi tušíte co...
Ve velkym knihkupectví duchovní literatury stojím v beznaději a jakoby v omámení, už ani nic nehledajíc, koukám do blba. A když už chci odejít, zpátky do toho krutýho světa,.. najednou se mé oči zastaví na třech knihách vedle sebe. Co je to říkám si, jakoby to zářilo, vždyť to sem jakoby nepatří.. Přečetl pár vět a okamžitě kupoval všechny tři. Anastasia změnila celý můj život.
Je tohle dogmatismus ? Jsem fanatik ? Jsem jedna z hloupých oveček ???
Znamená to, když existuje tisíc lží, že nemůže být jedna pravda ? Nebo je jednodušší říct - to i to - všechny lži jsou pravda ???
Je jeden rozdíl mezi SLEPÝM následováním a tím, co se děje v případě Anastasie.
Všichni říkají, co člověk má nebo nemá dělat. Někde víc, někde míň. Většinou ho něčím straší, a něco mu slibujou. Odvolávají se skoro vždycky na někoho chudáka kerej už dávno nežije. Kdyby to tak viděl. No, nejspíš to vidí. Zneužívaj jeho jméno pro svoje lži. Těžko pak může někdo vědět, kdo on skutečně byl. Motají lidem hlavu modlitbama a svatýma knihama, říkají jak má cvičit, co si představovat, jak myslet pozitivně, jak zastavit mysl, jak meditovat, jak jíst, jak se milovat...
Nebudu nic takovýho dělat. Protože mě to nebaví. Není to přirozený něco takovýho dělat. Nehodlám ničeho dosáhnout, ale něco vytvořit. Kašlu na všechna ..iánství a na cestu kamsi do výšin. Miluju tuhle Zemi a hodlám jí pomoct. A jsem vděčný za to Anastasii, že jsem díky ní poznal že je to možné a jak je to možné. A vím, že na světě není nic jednostranný a tak je to zároveň ta největší pomoc člověku. Nedokážu říct proč to vím, a nedokážu vlastně říct v čem je ten rozdíl. Je to někde daleko za slovy a já už vážně nevím jak to říct. Kdyby se Anastasia vyjadřovala jako já, ničeho by nedosáhla. Snažím se, ale... Ona používá taková zvláštní spojení, říká že písmen bylo původně víc ale pak byly zrušený aby nebylo možné sdělit člověku pravdu. Nejsou proto slova a ani písmena. Prý sebrala to nejlepší z různých věků a podařilo se jí dostat pravdu do dnešních slov, abychom jí rozumněli. Je schovaná do citů, ostatním pro smích. Je schovaná do jejího příběhu, do našeho příběhu. Je v tom, co se děje teď a tady, každej okamžik otevírá tuto pravdu, jenom poslouchat.
Co nadělat. Asi nikoho nepřesvědčím k přečtení těch knih.
Asi jsou moje řádky zbytečný.
A kde se vlastně vzali ty miliony čtenářů ? Tímhle tempem
by se to nestalo ani za tisíc let, co ? Hm, chtěl jsem jí pomoct, tak tu o ní píšu, ale zdá se, že ona si cestu razí sama. Její obraz má zřejmě takovou sílu, že nepotřebuje reklamu. Možná to ještě kazím. Lidi promiňte mi. Pochopil jsem. A pochopil jsem taky že pochopené je nepochopitelné. Ale nevím jak jednoduchý bude pochopené uvést do praxe. Ne, to nejde, stejně to nikdy nevzdám a budu se snažit aby ostatní pochopili. Možná jinak.
:-) Toho humoru jsem moc nepřidal, co ? :-)
Humor je super, ale někdy slouží taky lži, když se jedná o vážnou věc, bych řekl.
Jinak nic proti.
Mlejda taky bych chtěl bejt tak krásnej jako ty, hold ještě neumim měnit tvář jako Nastěnka a věř že kdybych se uměl teleportovat jako ona tak jsem tam u tebe za pět vteřin abych se na tebe podíval. A asi by se mi jentak nechtělo domů. :D
Tak čao !
Johny
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Johny, je tezke o necem mluvit (psat), kdyz to ostatni necetli. Je to jako kdyz vitarian nadsene mluvi o vitarianstvi, verici o bibli, chemik o chemii.... pred lidmi, co do toho nejsou zasveceni. Urcite vis, ze je to jako hazet hrach na stenu. Muzeme Ti verit, ze je to bajecne, muzeme Ti fandit ve Tvem poznani, ale stejne nevime oc jde. Jedina cesta, jak muzes dostahnout hlubsi konverzace na toto tema je, ze nas presvedcis si ty knihy precist a pak budes mit sobe rovneho diskutujiciho. Jestli Te to potesi, tak ve me si vzbudil zvedavost, uz kdyz jsi o Anastezii (a o dalsich knihach) psal na Honzove diskusi a uz davno vim, ze si to prectu. Jen cekam, az priletim do Cech (doufam, ze uz pristi mesic) a budu mit sanci uzivat si konecne volnych dnu. Jen doufam, ze to v Cechach sezenu.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

No myslím že seženeš, včera jsem je (3. - 6. díl - jeden stojí asi 165,- Kč) kupoval v Celetné ulici. Myslím že je o knihu veliký zájem, protože v době kdy jsem byl zrovna v obchodě tu knihu paní doplňovala, takže se asi rychle "točí".
Četl jsem zatím jen první dva díly a na základě nich jsem tu hodil myšlenku, že její filozofie je dost budhismu podobná (promiň Johny), ale tohle tu nikdo nepřijal(i když si to stále myslím).
Původně jsem si Anastasii zakázal, jelikož jsem si zakázal číst vše mimo mého studia, ale v tomhle udělám vyjímku a celé to dočtu. Stejně mě to zajímá.
Johnymu: díky za tvé postřehy! Je to vše hrozně motivující co píšeš a co píše Anastasia!
:wink: Budhismu a Anastasii zdar!! :wink:
Uživatelský avatar
jenaL
Příspěvky: 98
Registrován: pon bře 01, 2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jenaL »

taky pisi vzdy co si myslim!Tak si nic co pisi neberte nikdo osobne!!!pls. 8)

Budu to muset casem precist,mam asi solidni koncept o vsech svetovych nabozenstvich a neurcitych duchovnich smerech a jejich aktivitach... :roll:

Vpodani Johnyho jsem z toho jelen a citim vuni slizu a medu a litostive polevy...Citim prichut je to jenom TAK a ne JINAK!!!Byvam (a verim ze vetsina z nas) casteji ovlivnen primym prikladem jednani nez sladkosuchymi NICNERIKAJICIMY recmi...Moc na to nedam, pozkusenostech s asijskymi ale i zapadnimi budhisty i jinymi lidmi jsem v tomto smeru BEZ POZLATKA...

Pro me je svobodnejsi veci prozivat, nez jim slepe verit... :idea:

Ukaz nam vsem silu jejiho uceni na sve vlastni realizaci...prosim :!:
Mej se krasne a hlavne vedome...

P.S:POKUD PROZIJI ZE "TO" JDE RYCHLEJI BEZ MEDITACE A METOD DIAMANTOVE CESTY, TAK PRISAHAM, ZE DO TOHO JDU...sterjtuvej... :twisted:

hele a me se na te nase krasna modroucka planete celkem libi...spis citim vlny soucitu pri boji s nevedomosti...nekacejme jeji vetve ale jdeme rovnou ke korenum...to je oc tu bezi!

:twisted:
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

add johnny

Příspěvek od mlejda »

vidim, ze jsi do toho co delas opravdu zapaleny a nadseny a asi ti to proste sedi a prijde ti to to nej, co muzes (pro sebe, ostatni, planetu, atd...) delat.

a to je super, mam z toho radost a fakt ti (jak uz jsem parkrat psal) preji to nejlepsi a preji ti, aby ses z toho vseho neustale co nejvic rozjvijel a prinesl (vsemu vyse zminenemu) co nejvetsi uzitek.

komentovat to uz fakt nebudu. urcite si pamatujes, ze jsme zaplacli uz hodne stranek na gbooku, par mesicu zpatky. tehdy's jeste anastasii necetl a taky jsme se nedohodli. NO, ja jsem na to tenkrat sel spatne. porad to z me strany bylo v podstate zbytecne "husteni" neceho do nekoho. radsi uz necham vecem volny prubeh a budu se snazit delat nejlip to, co mam v te ci ktere situaci zrovna pred nosem, pracovat s tim, co je mozne ('pomahat'tem, co o to stoji) a vsem ostatnim prat vse nejlepsi.
mozna to nazves "podlehnutim lzi" nebo tak, ale je to ma volba, tak ji prosim respektuj.

na zaver snad jen tolik, ze :
PRO NEKOHO ANASTASIA, PRO NEKOHO BUDDHISMUS A PRO DALSIHO TREBA NECO UPLNE JINEHO (OM SHINRI KYO, trebas, hehehe:)

neomezene TO i TO..

THIS IS MY TRUTH, TELL ME YOURS :D

..
casem si ty knizky urcite prectu a anastasii se pokusim navstivit, jen abych mel prehled! (btw, ty ji planujes navstivit? to by ti urcite hodne dalo.)


mej se prima a zas nekdy!


KARMAPA CHENNO!

krasny "buddhista" mlejda aka mr.universe
(jiste chapes, ze ten prispevek byl minen trochu s nadsazkou, ne?) ((ale fakt jen trochu :))))
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

no a

Příspěvek od mlejda »

na a kdyz uz bych to prece jen ze stareho zvyku komentoval(nikdo se nemeni pres noc, hehe), tak bych to asi napsal hodne podobne, jako muj "priima partak" jenaL

ale pripadne odpovedi prosim smeruj jemu.


chip a dale!
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

POKRACOVANI PUVODNIHO TEMATU

ZDE!

mlejda
Dodo
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 26, 2004 7:49
Bydliště: slovakia
Kontaktovat uživatele:

Anastasia a Mlejda

Příspěvek od Dodo »

RadkaS píše:Johny, je tezke o necem mluvit (psat), kdyz to ostatni necetli. Je to jako kdyz vitarian nadsene mluvi o vitarianstvi.... dnu.
RadkaS ty si to vystihla :D

Ano, mam pocit, ze toto prirovnanie sa dokonale hodi na Anastasiu.

:?: Johny ? Vies si predstavit, ako Mlejda cita Anastasiu... ? :lol:

:idea: Ja nie, ale ak by k tomu malo dojst, rozhodne to treba aspon natocit ... 8)
Ramen
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 10, 2004 18:09
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Náhodou...

Příspěvek od Ramen »

celkom pekne si to napísal, Johny. :)
Prečítal som už všetky dostupné knihy a čakám teraz na 7. diel. Čím ďalej, tým viac ide do "tuhého". A to som teda zvedavý na poslednú - 9. knihu, o čom bude tá... :?:
Musím priznať, že tieto knihy dosť vážne zmenili môj celkový pohľad na svet a jeho fungovanie. Ponúkajú akosi inú perspektívu a vzbudzujú v človeku zaujímavé pocity, ktoré sa ťažko opisujú a charakterizujú.
V živote som prečítal veľmi málo kníh, ktoré by tak hlboko vplývali na moje bytostné vnútro. Pritom štýl písania týchto kníh je taký všeobecný. Ako jednoduchý záznam udalostí, proste reportáž z toho, čo sa udialo, jemne obohatená o opisy autorových pocitov, ktoré v ňom vznikli.
Napriek tomuto jednoduchému podaniu má na čitateľa nepredstaviteľný dopad. A to či už pozitívny alebo negatívny, závisí od jeho vnútorného "nastavenia" a rozpoloženia. Potom si už iba človek môže položiť otázku, prečo na neho knihy vplývajú tak alebo onak. Prečo v ňom vzbudzujú návaly lásky a katarzickú reakciu, alebo hnev a nenávisť.
Však ak budete mať možnosť, prečítajte a uvidíte. :D
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Náhodou...

Příspěvek od Radka »

Mily Johny, kamarade,
velmi strucne (neb to vse probereme lepe osobne): pokud ti knizky o Anastasii pomohly a pomahaji tak, jak popisujes, tak je to naprosto skvele! Moc ti to preji!
A rozhodne je fajn, ze jsi tady o tom psal (popr. budes psat). Treba to take nekoho dostane jako tebe a pomuze mu najit TO, co jsi v tech radcich objevil ty...

Drzim ti pesti ve vsem, co planujes!!!!!
:)
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Díky vám všem za vyjádření k tomuto tématu, musím říct že jste mě moc potěšili !!!
Dodo: To je teda fakt, že je to dost těžký si představit :-)))
Čoveče ale řekni mi teda čim to je ?

Honza: Honzo, musím se přiznat že když jsem na tvojí starý dobrý diskusi spatřil KONEC, bylo mi to líto a uvědomil jsem si že na tom nesu svou vinu. Chci se ti tímto omluvit za nevhodný příspěvky, který tam nepatřily.
Ale jsem už prostě takovej, že se nedokážu bavit o jedný věci aniž bych se postupně nedopracoval nakonec uplně někam jinam :-)

RadkaS: Seženeš stoprocentně, mají to už i ve větších knihkupectvích.
Fakt se to u nás za posledních pár měsíců pěkně rozjelo a je plánovanej rozhovor v rádiu a taky pořad v televizi. O rusku ani nemluvím, tam to frčí už dávno a ty lidi tam fakt něco začli dělat. Kdyžtak Anastasia.cz (Anastasia.ru) Jsou tam k dispozici ty knížky ale necelý, takže to je jen tak k nahlýdnutí. Jestli můžu něco doporučit, tak je fakt dobrý to číst postupně. Kdokoliv to četl od prostředka, nic mu to neřeklo, protože to nepochopil. Nedokážu přesně říct, proč tomu tak je.

Jenal: To si piš, že to jde rychleji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Kdyby to co píšu nebyl prožitek a jenom řeči tak... nevím, asi bych se do země propadl. Říkáš slepá víra ? Jo, každá lež potřebuje slepou víru. Jinak by se nemohla rozšířit. Všichni ji musí slepě uvěřit. Ale dá se pravdě slepě uvěřit ? Pravda je světlem, září a je VIDĚT narozdíl od lži, která je temná a potřebuje slovní vysvětlení, rozumový odůvodnění, aby se oklikou prosadila. Lidi se takhle naučili žít. Takhle složitě. Zapomněli, jak lze vidět pravdu, protože všude jsou jenom lži. Já tu pravdu vidím, naprosto jasně v jednom okamžiku bez hnutí mysli. Je v těch řádcích. Přijde v podobě tak neuvěřitelně zvláštního CITU. A v okamžiku se promění v množství naprosto jasnejch obrazů skutečnosti. Tohle se u lži prostě nestává. Nevím už jestli zrovna ty jsi napsal něco v tom smyslu že cit je potřeba vyvážit rozumem. Naprosto s tím souhlasím. Ale nejdřív je třeba použít cit a pak až rozum, ne obráceně. Rozum sám o sobě nic neví. Používá jen paměť a logiku, což vede k degradujícím stereotypům a navyklým konceptům chování a myšlení. Nikdy na nic nového nepřišel.
S citem přichází informace a rozum s ní pak může začít pracovat. Řekl bych, že všechna náboženství fungují právě opačně a to je ten průšvih.

Mlejda: ..a pro někoho třebas Jehova, že jo. Nemyslím si, že by to byla pro někoho ta správná cesta. Jak může být lež správná cesta ? Já vím, myslíš že on si to vybral a že všechno je správně a že TO i TO.
A přeješ mu všechno nejlepší a necháš ho jít. Jenže mě se může srdce roztrhnout, když vidím, jak promarní život ve jménu lži, ve prospěch někoho, kdo ovládá svět. Ale hold mu to z tý hlavy asi nevytluču, je totálně ovládnutej, když s takovym člověkem mluvíš, jako bys mluvil jen s tou ideologií a on tam vůbec není. Ztratil snad svoji duši, ukradli mu ji.
A kde já jí mám hledat, chci mu pomoct, mluvit s jeho duší, ale ona tam není.
Karma není absolutní zákon. Tvá mysl ji tvoří. A když tvou mysl ovládne cizí, pak ona tvoří tvou karmu. Svět není tak bezbarvý. A zlo existuje, ne že ne. Byl to tah ze strany temna, ten nápad že všechno je dobré a zlo nemůže existovat protože by zničilo samo sebe. Jak je vidět, existuje už pěkně dlouho. Jak to, že už ho dávno karmický zákon nezardousil ? Jsme svobodné bytosti a NIKDO nás nesoudí, pokud na to sami nepřistoupíme.

A přestań se se mnou pořád loučit, stejně ti nedam pokoj :P
A jasně že chápu tvoje legrácki, ale stejně ti přeju tu krásu a to zdraví a tu radost v maximální míře !!!
GDAKATA HUŇO!

Ráďo !!! Díky. Já nepřestávám věřit že se nám někdy podaří aspoň ten rozhovor po telefonu uskutečnit :? :wink: :D

Jo, mimochodem zítra jedu na pár dní do Švýcar tak se tady nejspíš nezjevím, ale budu se těšit potom !
Johny
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

anastasia pro muze??? ten nazev fora je fakt divnej - kdyz uz to hosi takhle bez svoleni menite, tak laskave zmente i jmeno zakladatele na vitarian.cz team.. dik
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

johnny, co bylo driv, slepice, nebo vejce? :lol:

karma neni absolutni zakon, to je jasny.

vse neni spravne, myslim, ze jiste veci a uceni muzou privest lidi jeste do vetsiho zmatku. nehodlam ale misionovat a ztracet tak cas, protoze nekteri proste na pochopeni nejvyssiho pohledu zatim nemaji, nebo to zatim nedovedu dost dobre predat (viz moje pokusy o osvetleni ti Velke peceti a Tve momentalni nepochopeni). jsou na jinem stupne osobni evoluce, ale casem je to stejne ceka. jen musi jeste prozit par zkousek a filmecku, co uz maj jini za sebou. ale to je uplne v poradku, vse ma svuj cas a tak jim proste preji vse nejlepsi a delam nej(snazim se o to) to co mam pred nosem a pracuji s tim, co je mozne. to same delas ty - prospivas tem, co to potrebuji a stoji o to. mezi ty ja nepatrim, ale jsem moc rad, ze to ty a anastasia dela. je to cast pribehu.
timhle je to moje TO i TO. ne, ze vsechno je jedno, pochazi od jednoho boha (nebo tak), takze vse co se deje je proste v pohode!!

svet neni bezbarvy, to mas sakra recht!

nicmene mi prijde, ze ty ho delas trochu cernobilym.. stojis na strane dobra a bojujes proti zlu.. bila a cerna.. :)) (just joke mate - jak pisu vyse, nemam nic proti. JE TO TAK UZASNY, ZE SE TOHLE VSECHNO DEJE A ODEHRAVA. s pohledem mahamudry se z toho vseho muzu proste radovat a vsemu se pekne od srdce zasmat..)


jak to ze uz karmicky zakon nezardousil ZLO? myslis, ze za vsi spatnym co lidi delaji stoji nejake velke bezejmenne ZLO? ze taha za snurky? zabavnej pohled na vec:)
co takhle lidska nevedomost? --> tj. neuvedomovani si neoddelitelnosti prozivajiciho, prozivaneho a samotneho aktu prozivani a z tohoto plynouci chybne vnimani sebe sama jako stredu vesmiru, kolem ktereho se vse toci..
pokud pak bytosti jednaji na zaklade tohoto presvedceni, tak neni velky problem jednat "zle" (napriklad kdyz neco chceme a nemuzeme to dostat a presto po tom silne touzime, tak to treba muzeme ukradnout nebo pro to nekoho zabit, nebo v pripade vetsi "veci" (a za predpokladu, ze na to mame dostatek moci) treba rozpoutat valku..
no, to jsou dva pohledy na vec. ten druhy je mozna (aspon pro me) praktictejsi nez ten prvni, ale oba "tu" maji sve misto... nebo ne?

ja se neloucim!

mej se prima a az si rozerves srdce, tak mi nezapomen kus poslat. dam si ho do lihu a az budu mit deti, tak jim ho ukazu a reknu "tak tuhle lekci uz doufam decka nemate zapotrebi"..

ciao!
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

johnny

Příspěvek od mlejda »

btw johnny, co jedes delat do svycarska? propadnout se hanbou do zeme? :lol:
deivis

Příspěvek od deivis »

mlejda píše:anastasia pro muze??? ten nazev fora je fakt divnej - kdyz uz to hosi takhle bez svoleni menite, tak laskave zmente i jmeno zakladatele na vitarian.cz team.. dik
vice zde : faq.php Jinak pokud se podivas jakou rychlosti nekteri lide odpovidaji tak je docela slozite porad neco pretahovat. Ono to neni otazka na 2 minuty.. Kazde forum musis procist a my u toho nesedime celej den ;) Tudiz proste stalo se a tak je to tak jak to je.. je tezke nekoho presvedcit aby nepsal o Anas. na toto forum. Btw ty nez jsi napsal o prevedeni tak jsi sam odpovedel na Johnyho prispevek, tudiz jsi to podporil..
Uživatelský avatar
jenaL
Příspěvky: 98
Registrován: pon bře 01, 2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jenaL »

sucit a moudrost?No kdyz bude mit nekdo ze zacatku vic moudrosti tak se ma rovnou odprasknout jako nevyhovujici????
Tak to si to jdu hodit!!!

podle me je vse o urovni pohledu "ucitele a zaka"...tezko vysvetlis me babicce uceni o neoddelitelnosti formy a pazdnoty, radosti a lasky, nebo zakon priciny a nasledku i zaroven jeho iluzornost. Ani s krvacejicim srdcem, ver mi! Je chytrejsi poprat z hloubky tveho soucitu vse nejlepsi...Nejedna se ale o muj primy prozitek->ja fakt jeste takovy soucit nemam, ale zkusenosti s tim ano! :lol: Jsme vsichni bytosti na rozdilnem stupni duchovni evoluce, proto mame ruzne vhledy a nazory!

:twisted:

karmapa chenno...
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

to uz jsem zadal po druhe.

fajn, tak az budete mit cas, tak to prehazejte kam patri.

dik

a

ciao!
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Co když..

Příspěvek od Johny »


Hej, Mlejdas, koukej a co když je to všechno přeci jenom trošinku jináč ? Nenapadá tě že už je to ňákej pátek co ten Budha tady žil a že se mohlo přinejmenším něco poplést nehledě na to že časy se mění a taky se mění jazyk a taky lidi jinak chápou řečené.
Každá doba potřebuje něco jinýho, jinou interpretaci, oživení pravdy, refresh.
Právě teď, v týhle době se děje něco možná daleko významějšího než za Budhy nebo Krista. A mnohým to uniká, protože neustále vzhlíží do zamlžené minulosti pár tisíc let zpátky k těmto pánům...
Co tam pořád vidí, co tak zaujalo jejich mysl, že zapomněli ???????????????????????????????????
Možná rouška tajemství, neobvyklost a výjmečnost, slova pro nemnohé ???
A ke komu mluví Anastasia ? Vladimír Megre byl obyčejný podnikatel, o duchovních věcech neměl ani ponětí, zajímala ho zábava, ženy, materiální věci. Pil alkohol a kouřil. A jeho chápání bylo tak trochu pod úrovní. Nechtěl psát žádnou knihu. Ale nakonec napsal. Protože její slova byly spojený s tak silnými pocity a jasnými obrazy, nemohl je zapomnenout. A každý člověk je může pochopit, ovšem jen rozumem to prostě nejde. Anastasia mluví ke všem lidem, co jí chtějí poslouchat. Používá obyčejná slova, který chápe i malý dítě. Hrdý je ten, kdo čte jen vznešené a přemoudré traktáty osvícených mistrů, komu city jsou pro smích, pro něhož svět je pouhým divadlem, všechny protiklady iluzí, kdo je vždy NAD věcí a ohání se slovy jimž nikdo nerozumí, ani on sám. Mluvit je třeba z duše. Tam je pravda.
Až odhodí svou hrdost a stane se opět dítětem, pak se dotkne jeho duše Láska, která na něj čeká od věků. A všechna lež před ní vybledne a v okamžiku zmizí. Mysl zůstane prázdná a zrychlí se pro vidění skutečnosti. Bez meditace a bez cvičení...
Následující řádky jsou ze 4. knihy Stvoření, vyprávění Anastasie:

***

„Hned to uvidíš. Jenom se dívej city. Pouze city dokážeš poznat podstatu výtvorů Boží touhy.“


POČÁTEK TVOŘENÍ

„Představ si počátek. Ještě nebyla Země. Hmota ještě neodrážela vesmírné světlo. Ale vesmír, stejně jako teď, byl zaplněný velkým množstvím různých energií. Živé bytosti těch energií ve tmě myslely a ve tmě tvořily. Vnější světlo nepotřebovaly. Uvnitř sebe si svítily. A v každé bylo vše – i mysl, i pocity i energie snažení. Ale přece mezi nimi byly rozdíly. V každé jedna energie převládala nad ostatními. Jako i teď je ve vesmíru bytost ničení a bytost tvořící život. A také měly množství různých odstínů, podobajících se lidským citům. Tyto vesmírné bytosti se nijak nemohly dotýkat. Uvnitř každé bytosti množství energií vytvářelo jednou mdlý, podruhé bleskurychlý pohyb. A uvnitř sebe, sebou stvořené, na místě také ničilo. Jejich pulsace vesmír neměnila, nikým nebyla viděná, a každá si myslela, že je jediná v prostoru. Jediná!
Nejasnost svého předurčení jim nedávala možnost stvořit nehynoucí dílo, které by přineslo uspokojení. Proto pulsace byla v bezčasovosti a v bezmeznosti, ale nebyl všeobecný pohyb.
Najednou jakoby impulsem všechny pocítily kontakt! Současně všechny bytosti nezměrného vesmíru. To mezi těmi živými energetickými komplexy najednou jeden ozářil ostatní. Jestli byl tento komplex starý nebo velmi mladý – nejde říci běžnými slovy. Jestli vznikl z vakua nebo z jisker všeho, na co lze pomyslet – to není důležité. Tento komplex se velice silně podobal člověku! Člověku, žijícímu dnes! Podobal se jeho druhému „Já“. Ne materiálnímu, ale věčnému, svatému. Jeho živé energie snažení a touhy se poprvé lehce začaly dotýkat všech existujících ve vesmíru. A on samotný byl tak vášnivý, že všechno uvedl do pohybu pocitů. Poprvé ve vesmíru zazněly zvuky komunikace. A kdyby se první zvuky převedly na dnešní slova, tak bychom pocítili smysl otázek a odpovědí. Ze všech stran nezměrného prostoru k Němu jedinému mířila jedna otázka, vyslovená všemi:
‚Co si tak vášnivě přeješ?‘ ptali se všichni.
A On jim odpovídal, jistý ve své touze:
‚Společné tvoření a radost pro všechny z jeho pozorování.‘
‚Co může přinést radost pro všechny?‘
‚Narození!‘
‚Narození čeho?! Dávno jsme každý soběstačný.‘
‚Narození, v kterém budou obsažené částečky všeho.‘
‚Jak lze v jednom celku spojit všechno ničící a všechno tvořící?‘
‚Nejdřív uvést do rovnováhy protikladné energie v sobě!‘
‚Kdo je schopný dokázat něco podobného?‘
‚Já.‘
‚Ale existuje energie pochybnosti. Navštíví tě pochybnost a zničí tě, na drobné kousky tě roztrhá množství různých energií. Nikdo nedokáže udržet protiklady v jednom celku.‘
‚Ale existuje také energie přesvědčení. Přesvědčení a pochybnost, když jsou vyvážené, pomohou přesnosti a kráse budoucího stvoření.‘
‚Jak se můžeš nazvat ?‘
‚Jsem Bůh. Dokážu částečky všech vašich energií do sebe přijmout. Já odolám! Já stvořím! Tvoření přinese radost celému vesmíru!‘
Všechny bytosti z celého vesmíru současně namířily části svých energií k Němu jedinému. A každá se snažila převládat nad všemi, aby se do toho nového jako nejvyšší vtělila pouze ona.
Tak se začal velký boj všech vesmírných energií. Neexistuje délka času ani míra objemu, které by umožnily popsat rozsah toho boje. Klid nastoupil až tehdy, když všechny navštívilo uvědomění: nic nemůže být vyšší a silnější než jedna vesmírná energie - energie Božské touhy.
Bůh vlastnil energii touhy. Dokázal všechno do sebe přijmout, vyvážit, usmířit a začal tvořit. Tvořit ještě v sobě. Ještě uvnitř sebe, vytvářeje výtvory budoucna, s rychlostí, kterou nelze určit, zahrnoval láskou každý detail, pro každý výtvor promýšlel vzájemné spojení se vším. Všechno dělal sám. Sám ve tmě nedohledného vesmíru. Sám v sobě zrychloval pohyb všech vesmírných energií. Neznalost výsledku všechny lekala a oddalovala od Tvůrce. Stvořitel se ocitl ve vakuu. A to vakuum se zvětšovalo.
Byl chlad zmrtvení, úlek a odcizení kolem. A On jediný již viděl překrásné úsvity, slyšel zpěv ptáků a cítil aróma kvetení. Svou vášnivou touhou sám tvořil překrásná díla.
,Zastav,‘ tvrdily Mu, ‚jsi ve vakuu, teď vybuchneš! Jak v sobě udržuješ energie? Nic ti nepomáhá stěsnat se, nyní je tvůj úděl pouze vybuchnout. Ale jestli máš ještě okamžik, zastav se! Tiše rozpusť své tvořící energie.‘
A On jim odpovídal:
,Mé touhy! Nezradím je! Pro ně budu pokračovat ve stěsnávání a zrychlování svých energií. Mé touhy! V nich vidím, jak v trávě uspěchanec-mravenec běhá mezi květinami. A orlice v odvážném vzletu učí létat své syny.‘
Svou nevědomou energií Bůh v sobě zrychloval pohyb všech vesmírných energií. Nadšení je stěsnávalo do semínka v Jeho Duši.
A najednou pocítil dotek. Ze všech stran, všude Jej ožehla neznámá energie a hned se vzdálila, na dálku svým teplem ohřívajíc, nějakou novou silou naplňujíc. A vše, co bylo vakuem, se najednou rozsvítilo. Vesmír uslyšel nové zvuky, když se Bůh zeptal s něžným nadšením:
‚Kdo jsi? Jaká energie?‘
Odpověděla mu slova hudby:
‚Jsem energie lásky a nadšení.‘
‚Mám v sobě tvou částečku. Dokázala zadržet energie pohrdání, nenávisti a zlobu.‘
‚Jsi Bůh, tvá energie – touha Tvé duše – dokázala všechno uvést do harmonie. A jestli má částečka jí pomohla, tak mě vyslechni, o Bože, a pomoz mi.‘
‚O co žádáš? Proč ses mě dotkla vší sílou svého ohně?‘
‚Pochopila jsem, že jsem Láska. Nemohu částečně… Chci se Tvé duši odevzdat celá. Vím, že mě celou do sebe nevpustíš, aby se neporušila harmonie mezi dobrem a zlem. Ale zaplním vakuum kolem Tebe sebou. Ohřeji všechno uvnitř, kolem Tebe. Nedotknou se vesmírný chlad a mlha Tebe.‘
‚Co se děje? Co? Ještě silněji jsi zazářila!‘
‚Ne já sama. Tohle je Tvá energie! Tvá duše! Pouze se odrazila ode mě a odražené světlo do Tvé navi* vrací se.‘
Vzkřikl odvážný a cílevědomý Bůh, nadšený Láskou:
‚Vše se zrychluje. Vše ve mně bouří. O, jak je překrásné nadšení! Tak ať se splní výtvory mé touhy Láskou zářící!‘“

nav* - neviditelný svět

***

:shock: :o :wink:
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

off topic..

Příspěvek od Johny »

Vždyť jsem to říkal, klidně moje příspěvky smažte, mě to nevadí.
Johny
Uživatelský avatar
jenaL
Příspěvky: 98
Registrován: pon bře 01, 2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Re: off topic..

Příspěvek od jenaL »

[quote="Johny"]Vždy
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

no time to lose :lol: - odpovim pozdeji. zatim, brachu!
Uživatelský avatar
jenaL
Příspěvky: 98
Registrován: pon bře 01, 2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Co když..

Příspěvek od jenaL »

K cemu je potrebne vedet jak si nekdo mysli, ze to bylo, nebo nebylo???

proc verit, kdyz muzes vedet!!!

KARMAPA CHENNO

:twisted:
car1os
Příspěvky: 43
Registrován: úte úno 10, 2004 19:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

za vitarian.cz carlos

Příspěvek od car1os »

mlejda píše:anastasia pro muze??? ten nazev fora je fakt divnej - kdyz uz to hosi takhle bez svoleni menite, tak laskave zmente i jmeno zakladatele na vitarian.cz team.. dik
cauvec mlejdiku!
jak je videt nectesh si osobni zpravy co ti poslal admin nebo kdokoliv jiny... tak pro upresneni se zkus po nalogovani na forum kouknout do horni listy diskuze... tam mash vypsane ze ti dosla zprava:) bylo to vyjadreni k problemum ohledne tve muznosti.

zadal jsem te at si technicke poznamky nechash na jine forum ale precti si to a uvidish sam... mozna pochopish duvody i jinych veci proc se musi delat.

2 all: zadne prispevky se mazat nebudou. je mozne jen presunuti do jineho tematu.

doporucuji precist: viewtopic.php?t=25
pro vyhnuti se pozdejsim nedorozumeni. je to par vet jen aby se vedelo a to je vse.

myslim ze uz je zbytecne to komentovat a pokud tak do fora tykajici se technicke zpravy,

dekuji za pozornost.
-= vitarian rulezz =-
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

-

Příspěvek od Johny »

„Hned to uvidíš. Jenom se dívej city. Pouze city dokážeš poznat podstatu výtvorů Boží touhy.“
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

Co jsou podle tebe city? Co konkrétně tím myslíš. Lásku, touhu, hněv ???

Cit se mi zdá poněkud zavádějící. Když se snažím hledat něco jako cit, tak fatk nevím.....nacházím touhu, připoutanost, hněv, žárlivost...ale to nejsou city, spíš emoce.....
"Nevař se, odvaž se!"
Odpovědět