ANASTASIA

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

ty knihy jsou bez pevné vazby, takže nejsou vůbec drahé
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Katarína »

Pre pripadnych zaujemcov: do vlakna Kurzy, prednasky, zaujimave akcie dal dvd odkaz na vylet do rodovej osady na styl Anastazie.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Selma »

Sluníčko píše:ty knihy jsou bez pevné vazby, takže nejsou vůbec drahé
Jednotlivě ne, ale všechny do kupy přijdou na patnáct stovek jak jsem tak koukala.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

je jich šest ne? a jedna stojí nějak okolo 160 Kč. To vyjde ani ne na 1000 Kč.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od epony »

tuším je tych knih osem :) : http://www.anastasia.sk/knihy.php
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od epony »

Ja som sa k Anastazii dostala az v tychto dnoch, ajked mi o nej znami hovorili uz davnejšie. Prave čitam jedničku. chytilo ma to za srdce, ale niektore veci su pre mna jednoducho neuveritelne. :) Hned som dostala chuť sa vybrať na Sibir za Cédrom... :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

epony píše:tuším je tych knih osem :) : http://www.anastasia.sk/knihy.php
aha, já to brala podle toho, co jsem viděla v obchodě, díky za upřesnění
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od epony »

Ako tak čítam prvý diel Anastazie, dochadzam k zaveru, že je to kniha s krasnymi myšlienkami a v určitých veciach ma posuva ďalej - za hranice bežneho myslenia. Lenže nedokaže ma presvedčiť, že to, o čom píše je pravda.. :roll:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Fiona »

No o tom ty hranince mozna jsou >:-) Si precti treba Malyho prince... :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

toho když čtu, tak se vždycky rozbrečím....moje moc oblíbená kniha
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od epony »

maleho princa som čitala veľa krat, ja zas odporučam od Richarda Bacha- Racek- krasna kniha.
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Johny »

Hoj tak která se mnou půjde do té maringotky ? :)
Nebo jinak. Tvořit prostor lásky, překrásnou zahradu, rodové sídlo.. hm ? :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sweetie »

Johny píše:.. Tvořit prostor lásky, překrásnou zahradu, rodové sídlo.. hm ? :wink:
tohle uz zni lip :) juu novej avatar, pekny! predpokladala jsem ze uz jsi svou zahradu davno vybudoval :)
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Johny »

No, předkládám obě stránky mince :)
A takovou maringotku si člověk nemůže dovolit hned, že..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sweetie »

:) to je pravda.
a mas uz vymysleny kde?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

máte někdo zkušenost s pěstování včel dle Anastasie, hodně mě to láká, ale o nikom nevím, našla jsem zatím jen toto (překlad v této diskuzi)

http://anastasia.cz/forum/viewtopic.php?t=31&highlight=


myslela jsem, že už to bude více probádané a třeba někdo i vyrábí ty úly, ale zatím nic (no zase až tak jsem zatím nehledala :) ), článek je ale moc hezký, takový přirozený, pro nás nepřekvapující :D svým principem
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Selma »

Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by to dělal přesně tak, jak Anastasia, i když jsem se pídila. Chov včel víceméně na divoko ukazovali v televizi, kdy jenom dali do vydlabaného kmene rámky. Nějaká ta vakcinace ale povinná je, jinak hrozí pokuta a spálení včelstva.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od neon »

Znam cloveka, ktery to dela nekolikatym rokem.. zije na Zlinsku, nekde kolem Slavičína. Muzu na nej sehnat kontakt. Ukazal se na setkani Anastaziovcu (sdruzeni Trvaly Zivot).
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Selma »

Jooo? Tak to mám teda kliku, bydlím v regionu :) Tak kdybys byl tak laskav, budu moc ráda.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

i já děkuji :)

mě ty včeličky moc lákají
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od neon »

Myslim na vas.. akorat to chvilku potrva nez potkam toho spravneho cloveka, ktery ma na nej kontakt ;)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sluníčko »

bezva děkujeme :D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sitar »

Rozečetl jsem první díl Anastasie a zatím mi to přijde jako velmi úspěšný marketingový tah. Jak to vnímáte s odstupem času vy, kdož jste četli?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Monciina »

Co Ti na tom přijde marketingovýho :?:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sitar »

Monciina píše:Co Ti na tom přijde marketingovýho :?:
Vytahat z lidí peníze za knížky, oživit turismus na Sibiři, olej z cedrových oříšků a tak dál.

Neříkám, že to není hezký čtení a hlavně, ještě jsem ani nedočetl první knížku, tak jsem se třeba ukvapil, ale ty schopnosti co by měla mít Anastasie mi přijdou hodně neuvěřitelný. Třeba jak mu tam zpívala a tancovala podle nahrávek, co si nějak vycucla z jeho hlavy. Musel bych jí asi poznat osobně a být tam s ní pár dní, abych uvěřil. Nebojte, o syna nebo dceru bych neusiloval, asi. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Curcuma »

Sitar píše:
Monciina píše:Co Ti na tom přijde marketingovýho :?:
Vytahat z lidí peníze za knížky, oživit turismus na Sibiři, olej z cedrových oříšků a tak dál.
Podpoříš lidi po ekonomické stránce... :D
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Monciina »

Sitar píše:Třeba jak mu tam zpívala a tancovala podle nahrávek, co si nějak vycucla z jeho hlavy.
To mu nevycucla z hlavy, ale pamatuje si ty písničky z doby, kdy byla na návštěvě u něj na lodi :wink:
No já z toho prostě cítim to krásný, po jejich přečtení mi bylo dlouho naprosto kouzelně a tak moc mi otevřely oči, že je mi nějakej marketingovej tah úplně ukraden :mrgreen: Hlavně - to co se tam píše jde uskutečnit a člověk je pak myslim nezávislej na těch všech "poutech" co ho dneska drží. Srovnala bych to možná s vitariánstvím - taky si myslim, že je to to pravý právě proto, že je to přirozený a nevydělávaj na nás žádný koncerny, ale jenom ovocnáři a zelináři, což můžou bejt klidně pak i naši sousedi na statku že :D
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Monciina »

Sitar píše:Třeba jak mu tam zpívala a tancovala podle nahrávek, co si nějak vycucla z jeho hlavy.
A jelikož si ty písničky poslechla byť jen jednou, není nic zvláštního na tom, že je schopná je pak zazpívat a i jak šly za sebou... Nedavno byl v telce týpek, co se jenom podívá na kus města a je schopnej ho detailně nakreslit. Takže v tom nevidim nic neuvěřitelnýho :)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Fuujin »

Sitar píše:
Monciina píše:Co Ti na tom přijde marketingovýho :?:
Vytahat z lidí peníze za knížky, oživit turismus na Sibiři, olej z cedrových oříšků a tak dál.

Neříkám, že to není hezký čtení a hlavně, ještě jsem ani nedočetl první knížku, tak jsem se třeba ukvapil, ale ty schopnosti co by měla mít Anastasie mi přijdou hodně neuvěřitelný. Třeba jak mu tam zpívala a tancovala podle nahrávek, co si nějak vycucla z jeho hlavy. Musel bych jí asi poznat osobně a být tam s ní pár dní, abych uvěřil. Nebojte, o syna nebo dceru bych neusiloval, asi. ;-)
Prostě literatura pro ženy m:-)
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Monciina »

Fuujin píše:Prostě literatura pro ženy m:-)
Co tím chtěl básník říci :| Četls ty knížky?
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Fuujin »

Zatím nečetl, ale myslim si že to je udělané tak aby to většinu z vás zaujalo a okouzlilo a věřím tomu že autor ví jak to udělat
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: ANASTASIA

Příspěvek od buc11 »

já jsem zkoušel párkrát začít, ale nedokázal pokračovat
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sitar »

Monciina píše:
Sitar píše:Třeba jak mu tam zpívala a tancovala podle nahrávek, co si nějak vycucla z jeho hlavy.
To mu nevycucla z hlavy, ale pamatuje si ty písničky z doby, kdy byla na návštěvě u něj na lodi :wink:
No já z toho prostě cítim to krásný, po jejich přečtení mi bylo dlouho naprosto kouzelně a tak moc mi otevřely oči, že je mi nějakej marketingovej tah úplně ukraden :mrgreen: Hlavně - to co se tam píše jde uskutečnit a člověk je pak myslim nezávislej na těch všech "poutech" co ho dneska drží. Srovnala bych to možná s vitariánstvím - taky si myslim, že je to to pravý právě proto, že je to přirozený a nevydělávaj na nás žádný koncerny, ale jenom ovocnáři a zelináři, což můžou bejt klidně pak i naši sousedi na statku že :D
Jsem v polovině první knihy a zatím se o žádné její návštěvě na lodi před tím, než mu zpívala v lese, nepsalo, tak k tomu ještě třeba dojdu. Jsou tam krásné myšlenky o výchově dětí, o pěstování rostlin a spoustu dalšího, ale přesto přeze všechno si nedovoluji všemu slepě důvěřovat.

Až dočtu celou první knihu, ještě sem napíšu.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Sitar »

Dočetl jsem tedy první knihu a dospěl k názoru, že je jedno, jestli je to čistá realita, pohádka nebo něco mezi. Je to jednoduše krásné a povznášející. Možná se vrhnu i na pokračování, ale nejdřív přelouskám Chatrč, jenž jsem nedávno dostal.

Zkoušel jsem se podle vzoru knihy ptát sedmileté dcerky, proč mi nerostou vlasy na tvářích. První odpověď byla, že tam růst nemůžou, tak jsem oponoval, že malé chloupky tam rostou, tak proč by nemohly vlasy. Druhá odpověď, po několikasekundovém zaváhání, zněla, že je to proto, protože nechci, což mne pobavilo. Tak snad jí to vydrží.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

ANASTASIA ako Poselstvi od protinozcu ?

Příspěvek od Dano »

9 stran prispevkov, ale k comu vlastne? Moze sa prosim niekto obetovat a par vetami mi to strucne zhrnut, napr.:
- kto ta Anastasia je (fiktivna postava, alebo skutocna?),
- kolko je celkovo tych knih, kde zije/la (v Rusku?),
- kto o nej pisal/se (teda v akom vztahu s nou je,
- ako/kedy/kde ju spoznal...),
- a kolko % z toho je podla vas citatelov a znalcov pravda a kolko fikcia?
Budem vdacny.

Poznam "Poselstvi od protinozcu", ide o nieco podobne? V zmysle... ide o pribeh/y zo zivota ludi, ktori ziju uplne ale uplne inac ako my v civilizacii, su v ovela silnejsom vztahu s prirodou a teda dokazu veci, ktore sa nam ani (uz?) nesnivaju?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ANASTASIA ako Poselstvi od protinozcu ?

Příspěvek od Sitar »

Dano píše:9 stran prispevkov, ale k comu vlastne? Moze sa prosim niekto obetovat a par vetami mi to strucne zhrnut, napr.:
- kto ta Anastasia je (fiktivna postava, alebo skutocna?),
- kolko je celkovo tych knih, kde zije/la (v Rusku?),
- kto o nej pisal/se (teda v akom vztahu s nou je,
- ako/kedy/kde ju spoznal...),
- a kolko % z toho je podla vas citatelov a znalcov pravda a kolko fikcia?
Budem vdacny.

Poznam "Poselstvi od protinozcu", ide o nieco podobne? V zmysle... ide o pribeh/y zo zivota ludi, ktori ziju uplne ale uplne inac ako my v civilizacii, su v ovela silnejsom vztahu s prirodou a teda dokazu veci, ktore sa nam ani (uz?) nesnivaju?
Dano,
jestli je Anastasia a její příběh fikce nebo realita, nebo něco mezi tím, opravdu netuším. Knih je asi osm, já četl jen tu první. Měla by žít na Sibiři v lese. Píše o ní obchodník, který ji potkal při jeho obchodní cestě na Sibiř.

Ten první díl si přečti, neni to dlouhý a myslím, že to stojí za to, udělat si na to svůj názor. Poselství od protinožců jsem ještě nečetl, ale podle toho, jak to popisuješ, to bude něco podobného.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: ANASTASIA

Příspěvek od awa »

Náhodně jsem narazila na dva díly v antiku za 15,-Kč/ks. První (Anastazia) a šestý (Rodová kniha). Původně jsem tam šla pro jinou knihu, protože se čím dál víc setkávám, že mladá obsluha knihkupectví a antiků nemá o knihách příliš přehled, tak opravdu seženu zajímavé kousky do své megalomanské knihovny (velkou část mám přečtenou až na válečnou a scifi) za babku. Dnes jsem dočítala poslední stránky i té druhé. Zajímavé, inspirující. Nejdřív si tu přečtu celou diskuzi, abych nepsala, co bylo už psáno a pak doplním o své úvahy a postřehy. Prozatím chci nechat uležet, aby některé věci dozrály. Ještě jednou si to přečtu (ne hned- teď mám počteníčko o žití z prány a učebnici nových francouzských výrazů) a předpokládám lepší a širší uzrálou perspektivu.
Ale myslím, že to za přečtení opravdu stojí, první díl má necelých 200 stran, jednoduchý styl, dá se to přečíst za 2-3 hodiny zcela bez potíží.
h-hvodnik

Re: ANASTASIA

Příspěvek od h-hvodnik »

shanim knizky od Vladimira Megreho v elektronicke podobe (poridil jsem si KINDLA), nemate to nekdo ? predem diky
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rudo »

seria Zvoniace Cedry Ruska ma 9 knih
posledne 2 knihy maju cislovanie 8A a 8B,
preto vznika omyl ze ich je len 8

Vladimir pise teraz dalsiu knihu (mozno uz aj dopisal) ale tato nova kniha uz je mimo serie.
Dalej existuje DVD o tej skole o ktorej sa v Anastasii pise, riadia si ju deti same aj si skolu postavili aj si sami urcuju obsah uciva a sami sa ucia :

The School, humanity's new future

autorom tohto skolskeho systemu je Mikhail Shenin, propaguje to uz 3 desatrocia

us je to dlhsie co som to naposledy pozeral ale podla pamati tam vystupuje aj cesky ucitel co tam bol pracovne

Najhodnotnejsie je prve anglicke vydanie knih (druhe vydanie bolo umyselne zmenene aby sa stalo energeticky impotentnym.

Prve anglicke vydanie - anglicky oreklad bol robeny o vela rokov neskor ako original v rustine a ako preklady do inych jazykov

prekladatel viedol s autorom dlhe rozhovory a doplnil anglicke vydanie o dalsie stranky a informacie ktore v inych jazykoch nie su, a napisal spustau podciarkovych poznamok a vysvetleni.

snad najdolezitejsie je to ze prekladatel si pri kazdom diely overoval fakty a momentalnu situaciu v Rusku a tak na mnohych strankach najdeme napriklad ako Anastazia rozprava o tom co sa v Rusku stane. V rusku sa to stalo niekolko rokov po vyjdeni ruskeho orginalu a tieto fakty su vysvetlene v anglickom vydani, typicke su napriklad zakony ktore ruska vlada vydala a zmenila a Putin podpisal, presne ako bolo Anastasiou povedane dopredu.

Otazka samozrejme je, ci Putin Anastaziu necital a nevydaval zakony tak aby sa naplnilo to co tam bolo napisane. Ak ano tak Anastazia ma nemierny vplyv na cele ludstvo, ked ju poslucha aj politicky najmocnejsi a najdolezitejsi (moj nazor) muz planety . Ak nie tak Anastazia ma schopnost vidiet buducnost alebo zmenit buducnost alebo vyrobit buducnost.

existuje tiez niekolko dokumentarnych filmov a tiez rozhovorov s autorom (v anglictine alebo miesane rustina s anglictinou) videl som niekolko hodin z tychto dokumentariek
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: ANASTASIA

Příspěvek od buc11 »

buc11 píše:já jsem zkoušel párkrát začít, ale nedokázal pokračovat
Myslím, že jsem došel až k nějakému sexu,
napřed cítím čudný pocit v žaludku a když se začne navalovat, musím přerušit,
připadá mi to jako nějaké snění, pro mou hlavu nepříznivě působící, asi jak pilcherová nebo bible.
Třeba o komunismu se hezky čte, (to sem čet z donucení celý, toto naštěstí nemusím), ale s lidmi melze realizovat, leda s nějakými novými brethariány.
A žít v lesním porostu ještě s tělem, někde v tajze jako čuk a gek, kde komáry nevydrží ani dobytek, je pro mne nevyhovující a to ani s nigelou či vzletnými ideami. Četl jsem mnoho reálných cestopisů z těchto oblastí, doporučuji(např brzáková je skvělá, zabývala se hledáním šamanů, komunit a jiných nadpřirozen, byla tam zatvrzele mnohokrát, je to efemerní duchovní bytost , bohužel narážela jen na samé opilce a nyní vegetuje v čr někde na statku, napsala několik knih, pár jsem i čet)
Nikde jsem neobjevil potravní sortiment, jež bych mohl akceptovat. Snad to mladý březový listí.
Příspěvek není odsudek, já se jen míjím.
Uživatelský avatar
rawjozi
Příspěvky: 17
Registrován: sob črc 23, 2011 6:18
Bydliště: kosice

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rawjozi »

rudo píše:seria Zvoniace Cedry Ruska ma 9 knih


Otazka samozrejme je, ci Putin Anastaziu necital a nevydaval zakony tak aby sa naplnilo to co tam bolo napisane. Ak ano tak Anastazia ma nemierny vplyv na cele ludstvo, ked ju poslucha aj politicky najmocnejsi a najdolezitejsi (moj nazor) muz planety . Ak nie tak Anastazia ma schopnost vidiet buducnost alebo zmenit buducnost alebo vyrobit buducnost.
myslim si ze Anastasia s lahkostou meni dejiny ludstva, robi to s cistymi umyslami, a nezistne. peniaze pre nu nemaju cenu. ona je stastna na Sibiri v divocine.
Niekto veri ze existuje, niekto neveri, to je ok. vsetci sme duchovne niekde inde...
Dokaze toho velmi vela, ale nie je jedina si myslim, no je ''najschopnejsia" .
teraz drvivej vacsine budem pripadat ako blazon. ale najdu sa aj taki ktori vedia o com hovorim :)
MMS/CDS, surova strava, urinoterapia, klystir, post, rozne ocisty, ...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rudo »

najdu

ktoru verziu si cital myslim original ale preklad do niektoreho jazyka ? ceska verzia je dost chudobna, chyba tam vela veci a preklad je sterilny
5 2 8
Uživatelský avatar
rawjozi
Příspěvky: 17
Registrován: sob črc 23, 2011 6:18
Bydliště: kosice

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rawjozi »

no cesku verziu iba. a nevedel som ze je chudobna, original v rustine musi byt ina kavicka. v anglictine je to lepsie ako v cestine??

ja som si kupoval normalne v cestine stale kazdy diel ako vychadzal.
MMS/CDS, surova strava, urinoterapia, klystir, post, rozne ocisty, ...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rudo »

rawjozi píše:no cesku verziu iba. a nevedel som ze je chudobna, original v rustine musi byt ina kavicka. v anglictine je to lepsie ako v cestine??
uz som to pisal viackrat :

su tu 2 veci : text je pisany v originaly a v prvom (len v prvom ) anglickom vydani tak, aby v sebe niesol informacnu energiu specialne vubracie ktore na citatela posobia

rozdiel je asi taky ako keby niekto len rozpraval text pesnicky voci pelne zaspievanemu hoci slova a aj inforamcie su uplne tie iste,

Anastasia tak prenasa svoju nergiu priamo na citatela, ten co prekladal prve anglicke vydanie bol profesionalny prekladatel ruskej prozy aj poezie a prekladatel; aj vydavatel neustale kuminikovali so spisovatelom a vyjasnovali si vsetky detaily atd

druhe anglicke vydanie pod inym vydavatelom bolo umyselne urobene sterilne hoci info su tie iste , ta energia uz nie je obsiahnuta.

cital som aj ceske vydanie - mam ich vsetky doma, naozaj sa to neda porovnat

druha vec je v tom ze anglicky preklad bol robeny s velkym casovym odstupom ked uz inojazycne preklady boli urobene a prekladatel a vydavatel si jednak od autora vyzadovali dalsie dovysvtelovanie textu takze kazdy diel ma viac info ako ma original a ine preklady a ma tiez aj dodtatocne kapitoly na zaver.
dalej si ziskavali informacie z ruskej vlady z vydanych zakonov a od roznych ludi a organizacii priamo v rusku a tieto vsetky info su diplnene priamo do textu na spode starny pod ciarou a tak su tam aj info co sa udialo medzi tym co vysiel original a kym sa robil angl preklad - teda aj tie nove zakony tak ako o nich Anastasia hovorila dopredu
5 2 8
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: ANASTASIA

Příspěvek od culka »

Anastaziu som citala minulu zimu/jar. Mala som ten prvy anglicky preklad az na posledne dva diely a tie som uz nevedela prekusat. Pocitovala som taky zvlastny pokoj. Zvycajne som ju citala vonku, pocas slnecnych dni, bezne -15 a viac, poobliekana a zabalena do vsetkeho, co vlastnim.

A ako tak nad tym rozmyslam, mozno by som si mala dat druhe kolo.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rawjozi
Příspěvky: 17
Registrován: sob črc 23, 2011 6:18
Bydliště: kosice

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rawjozi »

rudo tak to je sokujuce co pises pre mna. cize v podstate anastasia si dala zalezat na preklade do anglictiny ktoru bude citat cely svet :D
MMS/CDS, surova strava, urinoterapia, klystir, post, rozne ocisty, ...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: ANASTASIA

Příspěvek od rudo »

rawjozi píše:rudo tak to je sokujuce co pises pre mna. cize v podstate anastasia si dala zalezat na preklade do anglictiny ktoru bude citat cely svet :D
ano - ale skor ide o to kde sa nasiel aky usilovny a schopny prekladac a vydavatel

vela veci sa udialo v poslednych rokoch, som zvedavy ci o tom bude spisane poikracovanie.
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Janek »

Sweetie píše::) to je pravda.
a mas uz vymysleny kde?
Prosimte, co jste v te maringotce delali?!! Anebo jsi ho vyplasila? Anebo uhnala? Od te doby se tady uz neukazal:-)!!???
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: ANASTASIA

Příspěvek od Janek »

mlejda píše:pratele, uz jste slyseli o tom, ze pri sexu nemusite ejakulovat, ale nakumulovanou sexualni energii muzete v podstate "donekonecna" prohanet vlastnim a partnercinym telem a prozivat nescetne orgasmy celeho tela?
Kdo to mate vypilovane k dokonalosti? Vice informacnich zdroju? Pisnete mi SZ, diky.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: ANASTASIA

Příspěvek od ajla »

http://uloz.to/xEQYc3QT/leceni-megre-vl ... hy1-10-pdf

Tak jsem se po 18 letech od prvního vydání Anastasie dostala ke knížkám Vladimíra Megre. Pořád čtu, je to moc zajímavé a nejlepší na tom je, že mnozí lidé podle vizí Anastasie, obyvatelky tajgy, žijí svůj život. Tady je všech 10 dílů.
Odpovědět