ANASTASIA

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Selma »

Jo a neslyšel někdo o tom záhadném zařízení na Sibiři, které se údajně stará aby do nás nemlaštil nějaký asteroid, tím že tato tělesa odklání? To zařízení se prý také čas od času nabíjí, tak možná Bůh stvořil cedry kvůli němu:-)
Uživatelský avatar
jenaL
Příspěvky: 98
Registrován: pon bře 01, 2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od jenaL »

Selma píše:Jo a neslyšel nìkdo o tom záhadném zaøízení na Sibiøi, které se údajnì stará aby do nás nemlaštil nìjaký asteroid, tím že tato tìlesa odklání? To zaøízení se prý také èas od èasu nabíjí, tak možná Bùh stvoøil cedry kvùli nìmu:-)

buh nic nestvoril... :idea:
leda tak sam sebe, nekde hluboko mezi tvymi usnimi boltci....:))

zrovna spime na jihu v jednom borovicovo-eukalyptovem haji...a fakt me tam serou po ranu muchy!!!

:twisted:
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Selma »

buh nic nestvoril... :idea:
leda tak sam sebe, nekde hluboko mezi tvymi usnimi boltci....:))

Mně to nevykládej, vím, že jsem boží:-)
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Peťka »

Selma píše: Jsem proto, abychom přestali koukat na poklady dálných zemí a objevovaly ty naše. Máme jich dost a možná, že češi jich mají víc, než ostatní. Není to naše zásluha, je to naše možnost, jak pomoci.
Jsem zpět Selmo, abych přes češství podpořil naše slovanství... :D
Tohle je zajímavé téma. Pokud sestoupíme z roviny, který strom je lepší a dostaneme se do roviny lidské, tak to bude velmo zajímavé... :)
Myslím že je to tak, že Nastěnka je inspirující vliv pro všechny. Je návodná pro slovany. A je lékem pro Rusko. V těch Megreho knihách se dají podle mě nacítit všechny 3 výše uvedené skupiny, ke kterým hovoří. Ty knihy. Nejen Nastěnka. Trošku odpovídám i Johnymu, jehož zdravím v GB. :)
A protože je chápu jako celek inspirovaný a vedený Anastisiinou energií, kde podstatné věci říká dědeček, některé Vladimír, některé psycholog a některé Nastěnka, některé Nastěnky syn, atd. tak se nebojím nechat ty texty v sobě vibrovat, aby vytvářely něco nového podle klíče určení - Rus, Slovan, člověk. A nejvíc se do mně vpíjí to, co je určeno člověku a pak Slovanu. A z těch věcí, které jsou směřovány vyloženě Rusům, tak ty vidím jako obraz, který je potřeba přizpůsobit našim, českým poměrům.
Tak nevím, jestli to mohlo být srozumitelné, když jsi to nečetla. Snad aspoň přibližně.
Takže - možná u nás tis. Cedr na krku je v tuto chvíli symbol - symbol silné inspirace ze Sibiře. Může přijít ale symbol silné inspirace ze Západu, Jihu či Severu. Jako medajlónek jin jang např.

Síla češství, byla ale také vždy silou využití toho, co v danou chvíli svět prožíval. My jsme nebyli nikdy válečníci, dobyvatelé. Uměli jsme transformovat poznatky ze světa a vytvářet z nich jinou vyšší kvalitu. Koželužské stroje z Krnova, odkud pocházím toho byly důkazem. Ale pak jsme to zase neuměli prodat. Japonci nám je vyfoukli, stejně jako motorky. (Sorry trochu blbé příklady, ale snad srozumitelné).
Abych to shrnul - myslím, že bychom se měli co nejvíce otevřít světu a nasávat ho. A následně přetransformovat toto poznání do kvality, kterou bude od nás chtít svět. A teda - ještě se to naučit světu prodat... Čímž nemyslím pouze finančně... :)
Může být takové češství?
green revolution
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Selma »

Dobře mluvíš Peťko.
Když jsi nakousl tu finanční stránku - knihy inspirované Anastazií jsou vskutku komerčně velmi úspěšné:-)
Vnučka
Příspěvky: 30
Registrován: pon kvě 23, 2005 20:12
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Sobota se blíží

Příspěvek od Vnučka »

Zvonící cedry
Svátek Země, Den Zahrádkářů, 23. července

„Bylo by dobře, aby se hodně lidí probudilo ve stanovenou dobu. Například v šest hodin ráno. A pomysleli na něco dobrého, nezáleží na tom, na co konkrétně. Důležité je, aby myšlenky byly světlé. Lze pomyslet na děti, na lidi, které máš rád, a ještě pomyslet na to, co udělat, aby všem bylo dobře. Alespoň patnáct minut takhle myslet. Čím více lidí takto bude postupovat, tím rychleji se objeví odpověď. Časová pásma na Zemi jsou různá. Země se otáčí, ale obrazy, vytvořené světlými lidskými myšlenkami, budou splývat do jediného, jasného a nasyceného obrazu uvědomění. Současnost myšlení na něco světlého posiluje schopnosti každého, a to mnohokrát.
… Země, i když je velká, tak je velmi citlivá.
Například ty jsi také velký ve srovnání s komárkem, ale když se na tebe posadí, tak cítíš jeho dotek. Země všechno cítí také. Když ji válcují do betonu a asfaltu, když vyřezávají a pálí lesy rostoucí na ní, když rýpají do jejího nitra a sypou do ní prášek, kterému říkáte hnojivo. Bolí ji to. Ale přesto miluje lidi, jako matka miluje své děti. A snaží se vzít do svého nitra lidskou zlobu a jenom, když už to nemůže vydržet, propuká zloba sopkami a zemětřeseními.
Zemi je třeba pomáhat. Láska a pozorné zacházení jí dodávají sílu. Země je velká, ale nejvíce citlivá. I když na ni sáhne alespoň jedna ruka, cítí to. O, jak cítí a čeká na toto dotknutí! … Začali dávat lidem malinké pozemky na hospodaření. Nebyla to náhoda, že tyto díly byly hodně malinké a nebyla možnost je obdělávat různými mechanizmy. Ale lidé, utrápení steskem po zemi, s radostí brali tyto pozemky. I chudí brali, i bohatí. Protože nic nemůže zničit spojení člověka se zemí!
Když dostali své malinké pozemky, lidé pocítili intuitivně…A milióny párů lidských rukou se s láskou dotkly země. Na svých malinkých pozemcích se lidé laskavě dotýkali země právě svýma rukama, ne stroji. A ona to cítila. Cítila dotek každé ruky zvlášť. A našla v sobě sílu, aby se udržela…. Prosíme zavést Svátek zahrádkářů a Svátek země.Třiadvacátého července. A svátek bude světlý a překrásný. Všichni! Všichni lidé se budou radovat a celá Země se bude radovat také!...Je třeba udělat to tak, aby se radovali všichni. Aby všem bylo dobře. Tento svátek se začne v Rusku. A bude nejpřekrásnějším svátkem po celé Zemi. Svátkem Duší…. Srdce napoví každému, co má dělat v tento den
Ať v tento den se Rusko vzbudí za úsvitu. Všichni lidé s rodinami, přáteli a také samotní vyjdou na zem a postaví se na ni bosýma nohama. Ti, kteří mají své malinké zahrádky, kde vlastnoručně pěstují plody, ať první sluneční paprsek uvítají mezi svými rostlinami. Dotknou se každého druhu.
Až sluníčko vyjde, ať utrhnou z každého druhu jeden plod a snědí jej. A víc ať už dopoledne nejí. Uklidí své zahrádky. Ať každý popřemýšlí o životě, v čem je jeho radost a předurčení. Ať každý vzpomene na své blízké a přátele s láskou. Vzpomene na to, proč rostou jeho rostlinky, a každé ať dá její předurčení.
A dopoledne ať si každý najde hodinu na osamocení. Nezáleží na tom, kde a jak, ale určitě aby byl sám. Alespoň jednu hodinu zkusit se podívat sám do sebe. V poledne ať se sejde celé příbuzenstvo. Ti, co žijí spolu a ti, co přijedou zdaleka. Oběd ať je připraven z toho, co zrodila země v této době. Ať každý dá na stůl to, co si budou přát jeho srdce a duše. A všichni členové rodiny se podívají do očí jeden druhému s láskou. A ať nejstarší spolu s tím nejmladším požehnají stolu. Ať zní u stolu klidný rozhovor. O dobrých věcech a o těch, kdo se nachází vedle…. Po obědě ať se lidé vrátí do měst. Ať vezou v košíčcích plody, sebrané na své zahrádce, a nabídnou těm, kdo je nemají.
Ó, kolik pozitivních emocí bude v tento den! Zničí hodně lidských nemocí. Ty nemoci, co předpovídaly člověku smrt, i ty, co se nedaly vyléčit po dlouhou dobu. Ať ten, kdo je těžce nebo lehce nemocný, uvítá v tento den proud lidí, co se vrátí ze svých pozemků. Paprsky Lásky, Dobra a přivezené plody vyléčí a zničí nemoci. … Do Ruska v tento den přijedou hosté! Všichni ti, které Země zrodila Atlanťany! A marnotratní synové se vrátí také! A v tento den ať se po celém Rusku vzbudí lidé za úsvitu. Ať struny Vesmírné harfy zní šťastnou melodií po celý tento den. Ať všichni bardi hrají na kytary na ulicích a dvorech. I ten, kdo už je příliš starý, ať v tento den se cítí mladý, jak před mnoha, mnoha lety. … A zestárlí napíší dětem dopisy. A jejich děti jim napíší také. I ten nejmenší, co udělá první krok do života, ať vejde do světa radosti a štěstí. A v tento den nic nezarmoutí děti. Ať se dospělí chovají k nim jako k sobě rovným.
A Bohové všech lidí ať se spustí na Zem. Ať v tento den se všichni Bohové ztělesní do jednoduchých obrazů. I Bůh, jediný, vesmírný, bude šťastný. Ať jsi velmi šťastný v tento den! Při pohledu na Zemi, zářící Láskou!“
Vnučka
Příspěvky: 30
Registrován: pon kvě 23, 2005 20:12
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

K sobotě

Příspěvek od Vnučka »

S láskou všem, i těm, kterým vadí Anastasia, vytrhávání z kontextů, cedrové amulety nebo Rusko :wink: Je to jen obraz… nic víc... Vloni jsem zkusila ten obraz zrealizovat… a bylo to krásný :) Třeba se to do soboty vyprší :evil: Jája
Vnučka
Příspěvky: 30
Registrován: pon kvě 23, 2005 20:12
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Nová civilizace

Příspěvek od Vnučka »

Příznivcům Anastasie - vyšel osmý díl a už je na pultech :wink: Jája
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Honza »

Selma píše:Dobře mluvíš Peťko.
Když jsi nakousl tu finanční stránku - knihy inspirované Anastazií jsou vskutku komerčně velmi úspěšné:-)
Selmo! Myslím, že v tom není prvoplánovitě komerce - Megre přichází s úplně novým pohledem, s čerstvými, neotřelými myšlenkami. Už jenom je číst je úžasný zážitek! To jsou věci, které si podle mě nemohl "vymyslet" od stolu.
Skutečně věřím, že ta úžasná žena tam někde v tajze tvoří lepší svět. Naproti tomu souhlasím s tebou jak jsi tu psala že je třeba hledat především české "cedry", ale to je něco jiného.
A proč zrovna někdo takový se objevil v Rusku, v Tajze? Určitě proto, že to je možná jediné místo, kde mohl přežít někdo nedotčen "civilizací" v pannenské přírodě. Asi jen tam lze žít 100% v souladu s bohem. My lidi co používáme skoro denně počítač a auto jsme dost někde jinde...
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Selma »

Honza píše:
Selma píše:Dobře mluvíš Peťko.
Když jsi nakousl tu finanční stránku - knihy inspirované Anastazií jsou vskutku komerčně velmi úspěšné:-)
Selmo! Myslím, že v tom není prvoplánovitě komerce - Megre přichází s úplně novým pohledem, s čerstvými, neotřelými myšlenkami. Už jenom je číst je úžasný zážitek! To jsou věci, které si podle mě nemohl "vymyslet" od stolu.
Skutečně věřím, že ta úžasná žena tam někde v tajze tvoří lepší svět. Naproti tomu souhlasím s tebou jak jsi tu psala že je třeba hledat především české "cedry", ale to je něco jiného.
A proč zrovna někdo takový se objevil v Rusku, v Tajze? Určitě proto, že to je možná jediné místo, kde mohl přežít někdo nedotčen "civilizací" v pannenské přírodě. Asi jen tam lze žít 100% v souladu s bohem. My lidi co používáme skoro denně počítač a auto jsme dost někde jinde...
Honzo, když mi na celé té věci s Anastazií něco nesedí. Už to jméno, jako ta ruská princezna, o jejíž záchraně si rusové vyprávějí legendy a její fotka na obálce jedné z knih mně v tom dost utvrzuje. Mně by to vůbec nevadilo, i kdyby to třeba byla jen symbolika, ale jak jsem četla diskuze tady i jinde o ní, tak z toho mám pocit, že lidi se sice otevřeli pro něco jiného, ale zároveň se velmi kriticky podívali na svůj dosavadní život a začali snít o lepším. Člověk sní, když spí a čím je sen krásnější, tím méně se mu chce se probudit do skutečného života. Řekni sám, co ti Anastazia dala kromě pocitu, že tvůj život, tak jak ho dnes žiješ je de facto na nic? Kritizuješ sám sebe, že žiješ ve městě a spoustu času strávíš u počítače, což ti brání být s Bohem na 100%. Jestli opravdu chceš být s Bohem, není nic co by ti v tom mohlo zabránit, ať jsi kde jsi, kromě tebe samého. Přeju tobě, sobě i všem aby byl náš společný život naplněný už zítřejšího rána:-)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: pyl, nepyl

Příspěvek od Honza »

Selma píše:
Honza píše:
Selma píše:Dobře mluvíš Peťko.
Když jsi nakousl tu finanční stránku - knihy inspirované Anastazií jsou vskutku komerčně velmi úspěšné:-)
Selmo! Myslím, že v tom není prvoplánovitě komerce - Megre přichází s úplně novým pohledem, s čerstvými, neotřelými myšlenkami. Už jenom je číst je úžasný zážitek! To jsou věci, které si podle mě nemohl "vymyslet" od stolu.
Skutečně věřím, že ta úžasná žena tam někde v tajze tvoří lepší svět. Naproti tomu souhlasím s tebou jak jsi tu psala že je třeba hledat především české "cedry", ale to je něco jiného.
A proč zrovna někdo takový se objevil v Rusku, v Tajze? Určitě proto, že to je možná jediné místo, kde mohl přežít někdo nedotčen "civilizací" v pannenské přírodě. Asi jen tam lze žít 100% v souladu s bohem. My lidi co používáme skoro denně počítač a auto jsme dost někde jinde...
Honzo, když mi na celé té věci s Anastazií něco nesedí. Už to jméno, jako ta ruská princezna, o jejíž záchraně si rusové vyprávějí legendy a její fotka na obálce jedné z knih mně v tom dost utvrzuje. Mně by to vůbec nevadilo, i kdyby to třeba byla jen symbolika, ale jak jsem četla diskuze tady i jinde o ní, tak z toho mám pocit, že lidi se sice otevřeli pro něco jiného, ale zároveň se velmi kriticky podívali na svůj dosavadní život a začali snít o lepším. Člověk sní, když spí a čím je sen krásnější, tím méně se mu chce se probudit do skutečného života. Řekni sám, co ti Anastazia dala kromě pocitu, že tvůj život, tak jak ho dnes žiješ je de facto na nic? Kritizuješ sám sebe, že žiješ ve městě a spoustu času strávíš u počítače, což ti brání být s Bohem na 100%. Jestli opravdu chceš být s Bohem, není nic co by ti v tom mohlo zabránit, ať jsi kde jsi, kromě tebe samého. Přeju tobě, sobě i všem aby byl náš společný život naplněný už zítřejšího rána:-)
Něco na to bude Selmo to tvoje: "Člověk sní, když spí a čím je sen krásnější, tím méně se mu chce se probudit do skutečného života.", nicméně mě mrzí že můj příspěvek vyzněl tak, že můj život je de facto na nic.." Joj, to si fakt nemyslím. :D To je právě problém tohodle netu, že se do textu nedají propašovat, emoce, pocity, ironie, úsměšek a tak. Tohle klávesnice neumí.
A s tím bohem - díky za přání i tobě budiž přáno. Já jsem se k bohu přiblížil mnohem blíže právě po přečtení 4. dílu. I přesto, že jsem svého času dost kamarádil a bydlel na pokoji se studentkou teologie, četl jsem trochu bibli a spoustu jiné duchovní literatury, vše tohle na mě působilo v racionální rovině. A to je nanic. Přes to cestu k bohu nenajdeš. To si tak maximálně můžeš namlouvat. 4. díl Stvoření působí podle mě na citové rovině a je to velice příjemné čtení. Taková pravdivá pohádka, ale funguje. Vždyť proč dnes dětem vyprávíme pohádky?
Asi tu nemá cenu Anastazii moc obhajovat, ale proč zrovna ona způsobila tak negativní reakce. Asi proto, že v těch kniháh o ní se píší ryzé, syrové pravdy, nezahalené do žádných "kabátů" a to prostě každému není po chuti.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Honzovi

Příspěvek od Selma »

Tak jsem ji nakonec začala číst, páč se v myšlenkách pořád vracím k úryvkům, které jsem četla tady.
Musím doznat, že moje sny jsou odleskem jejích, nebo spíš ty moje jsou střípky toho, co bych mohla snít, kdybych si troufla naplno, což ona dělá. Mám stále potřebu odstupovat a kriticky zkoumat, ale vlastně mně nenapadá jediný rozumný důvod, proč to dělat. Nevlastním nic lepšího, než jsou světlé a radostné vize a nemůžu teď udělat nic lepšího, než být šťastná:-) Tak ať žije a my taky!
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

důležité !!! Rodová škola akademika Štětinina

Příspěvek od Peťka »

Informuju následovně: 19.11.2005 se v Horním Benešově odehraje zřejmě poslední přednáška v nejbližším období na téma Unikátní vzdělávací systém - Rodová škola akademika Štětinina. Přednášející jsou dva učitelé této školy - Češi. Už jsem o fenoménu Štětininovy školy tady myslím někde psal, ale trochu to zopakuju: Je to škola, kde dítko jí opouštějící, se umí jakkoliv uživit, vypěstovat si vše, vyšívat rubašky, postavit barák, během středoškolského studia zvládlo i nějakou tu vysokou školu, umí tradiční ruské tance, umí i speciální obranná bojová umění. Což samozřejmě zní jako nezajímavé. :shock: Zajímavější je, že tyto děti rozvíjejí harmonicky svou osobnost na všech úrovních na rozdíl od našeho specializovaného studia a života vůbec. Rozvíjejí v sobě schopnost využívat větší procento mozku než je běžné, mít v rovnováze obě hemisféry, jejich praktickým denním průvodcem je Vesmír, Bůh, Intuice. Rozvíjejí schopnost komunikovat telepaticky a to vše prostoupeno vysokou morální úrovní, vědomí si sounáležitosti s celkem a smyslu svého života jako jeho integrální součástí.
A to už je zajímavější.
A abych ještě trochu napověděl - děti tam učí samy vytvářejí si vlastní skripta, třída postupuje až všichni zvládli učivo, třídy v klasickém smyslu tam neexistují, stejně tak tam nepoužívají hodiny pro měření času.

Tak jestli Vás to zaujalo, zvlášť ty z nás, kteří máme doma pacholíky, které má za nějaký čas semlít klasický výchovný systém, jste srdečně zváni. Nebudete určitě litovat. Ubytování pro hodně přespolní můžu zajistit na internátě. Vstupenka je směšná - ale je potřeba ji uhradit předem - 60,- Kč/osoba. Počet míst je limitován kapacitou salonku.
green revolution
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: důležité !!! Rodová škola akademika Štětinina

Příspěvek od Selma »

Tak tam se asi nedostanu. Budete pořizovat nějaký záznam?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: důležité !!! Rodová škola akademika Štětinina

Příspěvek od RadkaS »

No, a ja se tam urcite nedoslanu :( . Skoda, ze nejsem v Cechach, urcite bych si to nenechala ujit. Ten zaznam by byl dobrej napad.
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

přednáška - Rodová škola

Příspěvek od Peťka »

Zkusím to probrat. Myslím možnost nějakého záznamu. Tuším určitá úskalí (jsou to skutečně revoluční věci, které vždy z principu musí narazit na odpor - ve škole byl před 2 rokama založen požár), ale uvidíme, co se dá udělat. Obecně - jsou to informace, které asi nebudou oficiálními médii prezentovány a to až do doby, kdy poptávka po nich stoupne do úrovně, kde se objeví nějaká perla naší žurnalistiky v pořadu "Na vlastní oči" "Černé ovce" apod. O to větší váhu mají informace přímo od zdroje.
Sám se nechám překvapit.
green revolution
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

Rodová škola - seminář v Horním Benešově

Příspěvek od Peťka »

Tak v sobotu to bylo - seminář skrzevá Tekosu - Rodové školy. Na to, že bylo vyloženě ošklivo - plný sál lidí. Technika selhala - dataprojektor, ale i tak to je celé "šlupa". Jsem musel rychle pro místní noviny dát článek, tak přikládám adresu - dal jsem ho i tam, kde asi taky patří. A skopčil některý slova, kterým jsem psal tady... :-)
http://anastasia.zdarmahosting.cz/viewt ... ?p=338#338
Nahrát se to bohužel nepodařilo. A asi by to nebylo ani ono.
green revolution
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Honza píše: zase si vem, že s nima bych šel do rodový osady hned - to by byla švanda až na půdu a kdyby přijel někdy na návštěvu buc...tak eště větší - samý prdění, zpívání psovi a eufo stavy - ty jo bohnice fakt hadr...:D akorát nevím, kde bys ty tu chytal ty lososy :D
Honzo, řekni mi, jsem vážně tak mimo ? Jsem fakt zvědavej, jak dlouho s timhle Petr vydrží. Kdybych měl problém s chutěma, ale tohle si tělo fakt žádá, jakoby zapadá chybějící klíč, kterej probouzí spící buňky, krev pumpuje do svalů, i trávení je celkově mnohem lepší, můžu sníst cokoliv úplně bez problému.
Ale je to všechno pěknej průser. Oni rodovou osadu nechtěj a já jo.
Čekal jsem od života různé lekce, ale tohle teda ne..
Megre jí taky ryby, prý musí. Anastasia je jinde vědomím a proto jí stačí skoro jen dýchat. Asi je to vývoj, kterej nemůžem urychlit. Anebo můžem ? Zdá se mi ale, že je snad jednodušší nejíst nic, než jen to ovoce.
O čem je vitariánství ? V Himalájích 5000m nad mořem žijou pastevci ovcí, ty ovce jim dávají mléko, vlnu, topení. Je to jejich život, díky nim můžou přežít a nic víc k životu nepotřebujou, žijou tak, že jejich další generace mohou v takovém životě pokračovat. Ty ovce žerou sotva rostoucí trávu, v zimě suchou a zmrzlou. Přijde jeden z jejich potomků na nápad jak vylepšit takovýto život, nakoupí traktory a rozorá pastviny aby nevykořisťoval ovce a bude pěstovat .. co? nic by tam nerostlo. Tak postaví elektrárnu, nakoupi super juicery a budou raději šťavit rovnou tu trávu, než to neefektivně prohánět přes ovce ? A co s nima, proč tu jsou ?
To je jen jeden ze stovek příkladů.
Nevím proč mi nestačí to jablko. Asi jsem moc náročný, podlehl jsem pokušení, je to sobeckost, žiju na úkor druhých, mám větší sílu, cítím se lépe, jak dlouho ? Zklamal jsem sám sebe. Měl bych se postit a žít asketický život plný odříkání a utrpení.
Anebo si Bůh přeje abych byl šťastný a najedl se do sytosti, tak jak to dělají ostatní tvorové ? Na úkor druhých, ale ve prospěch celku.
Každý tvor ví kam patří, co má dělat. A co my, lidé ? Kde máme ten návod k použití, kdo nám ho schoval ? A kdo nám řekl, že máme stavět továrny a města a jezdit do práce a dívat se na televizi a psát do počítače ? Jaký to všechno má smysl ? Copak jsme tady na Zemi opravdu omylem, jsme nepovedený vrchol stvoření, nějací mutanti.. anebo jsme jenom zapomněli na svoje předurčení ?
Co jsi to v nás, Anastasie probudila za nadšení a touhu, když není možný ji naplnit ? Rozzářila jsi srdce milionů lidí, aby zase po pár letech postupně uhasla ? Na co čekají ? Nebo s jakým tahem ještě přijdeš ?
Už půl roku je zima jako v prdeli, proto jsem zavřený v paneláku a chodím do hypermarketu pro ryby. Na holém poli bych teď zmrznul a umřel hlady, chápeš ? Raději nebudu pokračovat. Někde jsem asi udělal chybu, tak budu hledat.. a ty se měj dobře tam v tajze, pořád věřím ve tvůj sen..
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

co dodat. z mojej strany asi len tolko.. hodit flintu do zita? hm, ja si tu svoju zatial necham, nemam paru co znamenaju tie kruhy v obili tak som radsej loaded.
som v tomto fore prvykrat, z naznakov diskusie uz zhruba tusim ze anastasia ma na viacerych silny vplyv. neviem ci je to dobre alebo zle, to riesit nechcem.. co chcem v tejto nocnej hodine vyjadrit je cca nasledovne: nikto z nas nema zarucene ze zivot ma akykolvek zmysel. ak ale zmysel nema je to podla mna uplne super. :lol: nic nie je v tom pripade nemozne a smrt je iba dalsie slovo bez zmyslu. ak by ale zivot nejaky zmysel nakoniec predsa len mal, myslim ze by to bolo uplne super :lol: , znamenalo by to ze mozne je cokolvek a smrt by bolo iba dalsie slovo bez zmyslu..

hm, pozerem co za koninu som to zas vykonil.. ze som radsej neisiel rovno do postele.. :lol: pre vas otuzilych co ste este moje infantilizmy nezacali preventivne preskakovat radsej este prihodim par obligatnych slov klasika.. prajem vam este vela skvelych dni. /courtesy of jan buka, all rights reserved/
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Co jsi to v nás, Anastasie probudila za nadšení a touhu, když není možný ji naplnit ? Rozzářila jsi srdce milionů lidí, aby zase po pár letech postupně uhasla ? Na co čekají ? Nebo s jakým tahem ještě přijdeš ?
myslis ze anastasia musi este nutne s niecim prist? co ak ma v plane uz len odhanat meteority? :lol:
a mozno sa popri tom pyta sama seba to co sa ty pytas jej.. na co to vlastne jeste ti pobudove cekaji? :lol:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Johny píše:

A co my, lidé ? Kde máme ten návod k použití, kdo nám ho schoval ? A kdo nám řekl, že máme stavět továrny a města a jezdit do práce a dívat se na televizi a psát do počítače ? Jaký to všechno má smysl ? Copak jsme tady na Zemi opravdu omylem, jsme nepovedený vrchol stvoření, nějací mutanti.. anebo jsme jenom zapomněli na svoje předurčení ?
..
zapomněli, než jsme přišli na Zem, každý jsme věděli co máme udělat....ale nevědomost zde je velmi veliká a každého ihned zahalí, je na nás vysést svůj hluboko uložený vnitřní hlas a s ním jeho poselství, které nám řekne co dělat, v něm je ta harmonie jak naše, tak celková...
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne pát bře 17, 2006 8:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Johny píše: Kdybych měl problém s chutěma, ale tohle si tělo fakt žádá, jakoby zapadá chybějící klíč, kterej probouzí spící buňky, krev pumpuje do svalů, i trávení je celkově mnohem lepší, můžu sníst cokoliv úplně bez problému.
..
třeba to je tvůj styl, který ti sedí ale možná je to jen na čas, než se to tělu znelíbí a začne ho to přetěžovat, te´d je to pro něj změna, uvidíš sám časem, kde je pro tebe pravda :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Johny píše: Megre jí taky ryby, prý musí. Anastasia je jinde vědomím a proto jí stačí skoro jen dýchat. Asi je to vývoj, kterej nemůžem urychlit. ..
je to vývoj, stupeň vědomí se promítá do struktury jídla a všeho vnějšího co děláme a i naokpak
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

800914 píše:co dodat. z mojej strany asi len tolko.. hodit flintu do zita? hm, ja si tu svoju zatial necham, nemam paru co znamenaju tie kruhy v obili tak som radsej loaded.
som v tomto fore prvykrat, z naznakov diskusie uz zhruba tusim ze anastasia ma na viacerych silny vplyv. neviem ci je to dobre alebo zle, to riesit nechcem.. co chcem v tejto nocnej hodine vyjadrit je cca nasledovne: nikto z nas nema zarucene ze zivot ma akykolvek zmysel. ak ale zmysel nema je to podla mna uplne super. :lol: nic nie je v tom pripade nemozne a smrt je iba dalsie slovo bez zmyslu. ak by ale zivot nejaky zmysel nakoniec predsa len mal, myslim ze by to bolo uplne super :lol: , znamenalo by to ze mozne je cokolvek a smrt by bolo iba dalsie slovo bez zmyslu..

hm, pozerem co za koninu som to zas vykonil.. ze som radsej neisiel rovno do postele.. :lol: pre vas otuzilych co ste este moje infantilizmy nezacali preventivne preskakovat radsej este prihodim par obligatnych slov klasika.. prajem vam este vela skvelych dni. /courtesy of jan buka, all rights reserved/
život smysl rozhodně má jak z pohledu jedince tak z pohledu celkového ve smyslu neustálé ikdyž se někomu nezdající evoluce
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

teď jenom poznat, esli nacházim sám sebe a nebo začínám blbnout...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Možná to blbnutí za těchto okolností nebude zase tak od věci, začínám o tom přemýšlet..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:teď jenom poznat, esli nacházim sám sebe a nebo začínám blbnout...
:)
když člověk nachází sám sebe tak cítí uvnitř sebe HLUBOKÉ uspokojení a klid a smysl života. Ale to není, že by nic nedělal, spíše naopak. Lépe "běhat sem a tam jak šílený slon" než být nečinný a jen přihlížet, z první vyrianty vždy něco pro člověka vyleze a někam se posune. Život je o zkušenostech.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

teď jenom poznat, esli nacházim sám sebe a nebo začínám blbnout...
t am je myslim pudl zahrabany, akurat ze to hladanie presnej hranice je pre mna zatial uplna zahada. v kazdej "mudrej vete", v kazdej snahe spravit veci podla ich vlastnej tendencie, v kazdej nasej roztrasenej myslienke.. vsade tam a nielen tam je hranica medzi sebeckym a spravnym a aby to vsetko nebolo take jednoduche, niekedy je asi spravne aj to sebecke..
moj pudl je momentalne zahrabany na backyarde nerozhodnosti. tusim ako ho najst, jediny problem je asi ten ze som donedavna myslel ze je to mrtvy pes a on je to pritom super vitalny krtek!!!
tak sa teda hrame na schovavacku a celkom som si to zacal uzivat..
snazim sa do nicoho nezasahovat kym nie som presvedceny ze by to mohlo posunut veci spravnym smerom. navod na tuto hru sa stratil alebo ho niekto schoval alebo ani nikdy nebol. chcem byt teda aspon v strehu ked zacne krtek robit dalsiu kopku.
Naposledy upravil(a) 800914 dne pát bře 17, 2006 13:30, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Prosba

Příspěvek od Advid »

800914: Zkus prosím začínat větu velkým písmenem. Lépe se to pak čte.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

advid: ono je to vlastne setko jedna veta.. opravim co sa da
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Zpětně to opravovat nemusíš. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

to som ani nemal v plane.. :shock: asi ta sklamem ale interpunkciou obcas stracam nitku a nie som prilis zvyknuty zaoberat sa tym..

k teme: prijma anastasia navstevy? mozno by ste ju mali ist pozriet a poklabosit, ked mate pocit ze vam ukazala cestu ktora nie je schodna. hm?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Myslím že má svých starostí dost. Bližšie info na www.anastasia.sk
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak jej teda nepridavaj dalsie a hladaj krta sam..
Uživatelský avatar
Alchemist
Příspěvky: 128
Registrován: pon led 24, 2005 12:28
Bydliště: Slany

Příspěvek od Alchemist »

Johny píše:Ale je to všechno pěknej průser. Oni rodovou osadu nechtěj a já jo. Čekal jsem od života různé lekce, ale tohle teda ne..

....

Nevím proč mi nestačí to jablko. Asi jsem moc náročný, podlehl jsem pokušení, je to sobeckost, žiju na úkor druhých, mám větší sílu, cítím se lépe, jak dlouho ? Zklamal jsem sám sebe. Měl bych se postit a žít asketický život plný odříkání a utrpení.

....

Každý tvor ví kam patří, co má dělat. A co my, lidé ? Kde máme ten návod k použití, kdo nám ho schoval ? A kdo nám řekl, že máme stavět továrny a města a jezdit do práce a dívat se na televizi a psát do počítače ? Jaký to všechno má smysl ? Copak jsme tady na Zemi opravdu omylem, jsme nepovedený vrchol stvoření, nějací mutanti.. anebo jsme jenom zapomněli na svoje předurčení ?

....

Někde jsem asi udělal chybu, tak budu hledat.. a ty se měj dobře tam v tajze, pořád věřím ve tvůj sen..

No Johny, pred nejakou dobou jsem zil pekne v pohode, s uspokejenim si rikal, jak krasne zdrave ziju (vzdyt preci raw strava je vsespasitelna, ne?) a mel to vsechno super nalinkovany a ocekaval uz jenom samy "jistoty a prosperitu". A pak jsem se znicehonic dostal do takovy vnitrni krize, kdy jsem mel pocit, ze vse stare prestalo platit a nove neexistuje. Kdyz to trva chvili, clovek neco poupravi a ceka, ze nastane zlepseni. Nenastalo. A tak jsem sel dal do hloubky v tom poupravovani . A zase nic. Kdyz to takhle trvalo hodne delsi dobu nez jsem byl zvyklej, abych se nezblaznil, zkousel jsem delat ruzny veci. Clovek pak dela i vselijaky blbosti (na ktery asi moc hrdej bejt nemuzu), ale soucasne i veci ktery by mi za normalni situace nenapadly delat nebo bych je z lenosti nedelal. A tak jsem treba zacal cvicit jogu (k cemuz jsem se chystal 15let), delat na zahrade (o cem jsem driv myslel, ze je jen pro penzisty) a jezdit driv z prace (ktera driv byla Nr.1) a cist i jiny knizky nez o podnikani.

Co tim chci rict? Ze tou krizi me zivot prinutil odhalit skryte sily a zatim spici dovednosti, ktere jsem pak ke svemu velkemu prekvapeni potreboval na dalsi ceste zivotem a ne vzdy hned chapal k cemu jsou dobry.

A s obrovskym prekvapenim jsem zjistil jeste neco - jakou fantastickou uklidnujici schopnost ma sobestacne delani veci od zacatku az do konce. V soucasnem "svete polotovaru", kde kazdy dela jenom nepatrnou cast celku (viz. vyrobi se sroubek, ten se posle do Polska kde ho nabarvi, pak to jde do Recka na zabaleni a pak se to posle do Anglie, na vyrobu dilu, ktery pak jde do Nemecka, ... ) se ztraci smysl toho co delame. Nevidime vysledky nasi prace a nasledky nasich cinu. Prichazi k nam polotovary, my neco udelame a trochu obohacene polotovary posilame dal. Nebo mame hlad, jdeme do supermarketu, koupime tam neco dobryho (idealne neco v akci, protoze cena rozhoduje, ne?), zblazneme to, co zustane sup s tim do kose. Odkud se treba vzalo to jidlo a co bude s tim odpadem?

Jsme tak podle mne totalne odtrzeny od nasledku svych cinu. Jeden takovy priklad: chci salat - zasadim seminko, vidim ho rust, snim ho, zbytky hodim do komposteru, kompost dam na zahon, zasadim seminko, ... A ted koupim treba pomeranc. Strikany ze? Proc? Mozna proto, ze tam co je pestujou si reknou: "Ale co, ja je jist nebudu, at ty bily gadzove treba chcipnou, ja je neznam". A ja muzu rict: "Chci levny pomeranc, ty lidi co je pestujou at klidne chcipnou hlady, ja je neznam jsou mi burt". Premysleli by takhle treba sousedi, kteri se znaji? A co ta jedovata slupka, z toho pomerance co prave dojidam - dam ji do sveho kompostu na kterem budu pestovat jidlo pro sebe? Ted budu mozna hodne drzej (ale pratele maji byt svymi nejlepsimi kritiky) - psal jsi o rybach. Zkousel si je nekdy sam zabit a vykuchat a ne je jen koupit pekne baleny v nasvicenym regalu v supermarketu?

Proc sem pisu tenhle dlouhej blabol? Nejak ani nevim, mozna proto, ze z te krize a tohohle premysleni jsem ziskal neco co mi dava fantasticky pocit smyslu zivota (nejak to neumim lip pojmenovat), ktery se objevil jako zjeveni odjinud nez jsem cekal.

A mozna jeste neco, Johny: nejvetsi tma je pred svitanim!
Delej co muzes, s tim co mas, tam kde jsi!
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

to Alchemist: citim to taky tak, na 100% s tebou souhlasim

ale myslim si, ze takhle premysli tak 1 z 1000, mozna jeste mene
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Marku, naprosto s tebou se vším souhlasím, moc hezky jsi to napsal, ale bohužel v tom neni řešení, nebo spíš cesta k němu chybí. Právě jsem to takhle viděl už dávno a pořád o tom mluvil.. a myslel jsem, že pokud je něco pravda, tak musí fungovat ve všech rovinách a hned. Jenže teď to vypadá, že.. zkrátka.. jakej je rozdíl mezi tím, jestli si koupim chemickou brokolici nebo rybu ?? Z určitýho pohledu je lepší ta brokolice a z určitýho zas ta ryba. Kdo ví, kolik pesticidů je v těch X brokolicích co musim sníst místo ryby ? Nebo nemam jíst nic ? Kdo se tu může posrat z ovoce - láska a ovoce, haha to má vážně něco společnýho s láskou, co se prodává, viděl někdo jak se to pěstuje? Tvx, víš jak se pěstujou ty banány ? Je to odpornej chemickej humáč vyrobenej díky vykořisťování chudých. Na co si tady hrajete ?
Já vím, že dělam všechno špatně. Ale nemam prostě jinou možnost. Poradí mi někdo, jak bych teď přežíval na holym poli ? Hledal bych pod sněhem kořínky, nebo co ??
Co můžeme dělat s tím vším co víme ? Všechno je špatně a co, jak dál ? Ty budeš dál podnikat a chodit do práce a nakupovat v supermarketu ?
Taky bych rád viděl jenom část reality jako mnozí tady, žil v iluzi štěstí a nic dál neřešil. Láska ovoce čisté tělo eufo krása nádhera štěstí sluníčko super skvělý úžasný to je na tom světě krásně jak slaďoučké dokonalé voňavé boží plody..
KDE ??
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Půjde se se mnou někdo aspoň na 6 piv ?
Seru na to že jsem si je sám nevypěstoval.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

V CZ asi ne ....

tady už je pul roku ta strašná šedá kosa a ty seš zalezlej v paneláku a chodíš do supermarketu pro ryby....

ale tahle diskuse už tu onehdá byla

kdo to tady hlásal, žje blbost se přemisťovat za teplem a lepší stravou někam na jinou část zeměkoule, že v CZ je přeci dobře?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

já bych šla
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

johny sory, vidim to ale trochu pridramatizovanie..
zistil si co tvojmu telu chybalo, vies ze na zelovoce minimalne v zime neprezijes v pohode, vies ze ryby obsahuju nieco co ta startuje do ineho levelu, tak sa proste bud zmier s tym ze tie ryby budes jest a je potom namieste cim skor sa vyrovnat s etickymi predsudkami, alebo to dalej analyzuj a zisti co presne ti je ten starter a ci sa neda cucat aj z ineho zdroja. priklad som ti uviedol, podla mna su to EPA a DHA, ktore ti zasobuju mozog tym co prirodzene potrebuje. a tie sa teda daju casom tvorit aj alternativne. mozem sa ale samozrejme mylit a mozno je to este neobjavena latka, mozno na sposob Q10, ktora je ten plynovy pedal. mal som z toho tiez pocitovy mix, myslim ale ze zacinam problematiku chapat stale lepsie. tiez mi to nedalo spat tak nespi ani ty a hladaj alebo sa zmieruj s tym ze proste pocas zivota zjes par ryb.
mozno to zjednodusujem, nechapem suvislosti.. keby som si ale mal vybrat radsej by som mal spokojneho suseda na rybach ako vitariana ktory spokojny nie je.
drz sa, pis ako pokracujes nech sa mozeme doplnat, dost mi tvoje postrehy doplnili mozajku mojej vlastnej skusenosti. zatial dik.
/na to pivo by som kludne siel, akurat ze som si ho dal dost vcera u kamosa a tiez to mam trochu od ruky../
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Johny,
já ty banány prostě neřešim, jahody taky ne, zdaj se mi dost dobrý v současný situaci. Dělám jenom takový věci na který stačim. Malý krůčky. Nenosim si na zádech zodpovědnost za celej svět kterou by moje záda neunesly... moc si na sebe nakládáš, běž si radši zaběhat...

Pivo leda nějaký živý, po mrtvým jsem pak mrtvej...i v minimnožství... ale jak vidno, chtělo byto nějaký ty srazy "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Tak fajn, vitasraz v hospodě tu ještě nebyl, někdo se přidá ?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

keby to bolo aspon na morave tak fajn, v praci koncim teraz o osmej..
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

tak tady uz me ted dlouho neuvidite...
potrebuji fakt relax bez vita diskuze...
:?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

:?:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Johny, Terezko,
do hospy bych šel ale tak na 1-2 piva. Budu v Praze ted v neděli kolem osmé večer. Budu tam i spát. Přidáte se ted v neděli teda???? Když jo, vymyslete kde, mě je to buřt.

POČÍTÁM S TÍM A TĚŠÍM SE NA VÁS!!

přidá se eště nekdo???
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

v neděli bych šel za podobných casovych okolností taky, jen to pivko si asi nedam, ale na nejaky ty utopence se tesim, mozna i ten parecek, syrecek... :c] pokud mozno aspon neco kde neni nahuleno a neni cejtit ze v kuchyni varej chciply zvirata...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Jestli do té doby neskočím z nuseláku tak tě Honzo rád uvidím.. :?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

super! honzi strasne rada te zas uvidim, nedele vecer je ok.

mužem si třeba dát náky to vepřový koleno nebo tak ne..?

johny: nech ty jumpy na pondělí, ještě bych tě i ráda poznala když tak

k k tý nezahulenosti bych se přikláněla, jinak je mi to taky šumák
Odpovědět