KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Beruška: Šikula :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Sluníčko píše:napsal jsi to Buci přesně :)
jj :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

doubravka píše:Včera jsme se vrátila z prvního víkendu Modré alfy. Tam to všchno vysvětlují a učí - jak se domluvit s vlastním nevědomím a zjistit, proč tu či onu nemoc mám, co se mi to snaží sdělit, kam mě směřuje či čím si jí působím. Pomocné techniky, sebeléčení, mentální diagnostika atd. Já sama jsem byla velice skeptická, ale jak se mi podařilo diagnostikovat dvě neznámé nepřítomné osoby (jednu z 80% a druhou ze 100%), si jinak vysvětlit nedovedu. A to tam byli i onačejší borci ;)

No každopádně fakt doporučuju, už i jen spousta těch myšlenek je dost podnětných, ale není nad cvičení - bez zážitku a praxe je to jen suchopár teorie. Jsem zvědavá na druhý víkend, nicméně spokojenost a pozitivní překvapení veliké :P
Tenhle kurz jsem taky absolvovala. Tenkrat se to jeste jmenovalo Zlata mysl. A na konci vikendoveho kurzu se chodilo po zhavych uhlikach. Je to uz 13 let, tenkrat mi to dost dalo.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Info zo stránok 1. školy tradičnej čínskej medicíny:

Společnost Integrativní onkologie
Vznikla nová lékařská společnost pro integrativní onkologii, která se zajímá o využití některých metod komplementární medicíny v rámci běžné péče o nádorově nemocné. V současné době například organizuje v Singapuru výzkum žen s nádory prsu, které užívaly i metody komplementární medicíny. Viac tu:

http://www.tcm.cz/tcm/index.php?s=10310 ... 5&detail=1
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Info zo stránok 1. školy tradičnej čínskej medicíny:

Společnost Integrativní onkologie
Vznikla nová lékařská společnost pro integrativní onkologii, která se zajímá o využití některých metod komplementární medicíny v rámci běžné péče o nádorově nemocné. V současné době například organizuje v Singapuru výzkum žen s nádory prsu, které užívaly i metody komplementární medicíny. Viac tu:

http://www.tcm.cz/tcm/index.php?s=10310 ... 5&detail=1
zbožňuju tu terminologii třeba sinobiologie a taky ty příspěvky
a nebo ne škrtám, nečíst
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Buc, možno to mal byť len taký podnet aj pre tvoju manželku, keď sa lieči (či liečila - neviem, dlho si nepísal, aké sú napr. výsledky po chemo, ale chápem, že asi žena nie je happy, že tu o nej píšeš). Skrátka, že možno skúsiť aj tradičnú čínsku medicínu. Napíšeš, čo ti vadí na tých príspevkoch? Celkom ma zaujíma, prečo tá nechuť - alebo sa mýlim?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Buc, možno to mal byť len taký podnet aj pre tvoju manželku, keď sa lieči (či liečila - neviem, dlho si nepísal, aké sú napr. výsledky po chemo, ale chápem, že asi žena nie je happy, že tu o nej píšeš). Skrátka, že možno skúsiť aj tradičnú čínsku medicínu. Napíšeš, čo ti vadí na tých príspevkoch? Celkom ma zaujíma, prečo tá nechuť - alebo sa mýlim?
ne, ne, ne nechuť
nejsou to mé šálky brendy, osobně jsem skeptiš, ale doufám že to je legitimní.
Jinak ona si jede své postupy asi, kterým zatím věří.
a je hepy velmi, je víc veselá než bývala, víc se směje, i když jí nadávám, používá přístroj psychowólkmen a baví ju to ( i když je to PMN nesmysl, třeba já osobně klidně usnu na vybuzovací učící program a na usnoucí naopak ale proč ne dyž placebíčko funkuje)
Po pravdě chemo je poměrně organismus zatěžující, v minulých týdnech apsolvovala ct a jiné testy a možná dnes jela pro výsledky
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Tak to sú dobré správy. Som rada. A držím palce, nech sú tie výsledky dobré.
Korenka
Příspěvky: 32
Registrován: ned bře 18, 2007 17:14

lecba rakoviny

Příspěvek od Korenka »

Ahoj,
ja mam jednu takovou moc pozitivni zpravu k alternativnim postupum pri lecbe rakoviny. Muj dobry kamarad (34 let) pred nedavnem onemocnel rakovinou varlat, ktera se podle lekaru da relativne uspesne lecit, jenze jeho nakonec oznacili za beznadejiny pripad - jeho nador byl pry smiseny, mimoradne komplikovany. Jeho zenu k smrti vydesili - ma se pripravit na nejhorsi. Oba byli zpocatku velmi vystraseni, a tak se rozhodli rady lekaru uposlechnout spis, nez aby treba drzeli pust. Kamarad si nechal nador vyoperovat a ted zrovna konci druhy tyden chemoterapie. Oba ale veri prave na alternativni smery lecby, predevsim etikotesrapii apod. a do nemoci se vedle te oficialni, lekarske casti sami pustili s velkou vervou po svem. Kamarad provadel ruzne meditace,pozitivni predstavy, premyslel nad sebou, zaradili i trochu jinou stravu... Po prvnim tydnu chemoterapie dostal horecku - asi 39,5 a pocet bylich krvinek se kriticky zmensil. Nesmel samozrejme nikam vychazet, protoze hrozilo, ze by se mohl cimkoliv nakazit, coz by melo zavazne dusledky. Tak zacal soustredene delat vizualizace bilych krvinek - predstavoval si, jak se jejich pocet zvysuje a jak sili... Ulevilo se mu a po nekolika malo dnech, kdyz mu doktorka odebrala krev, tak si nejdriv myslela, ze si spletla vzorky a ma pred sebou krev jineho cloveka. Krevni obraz mel natolik v poradku, ze to povazovala bud za chybu nebo za zazrak. Ted ma za sebou druhy tyden chemoterapie a i kdyz mu bylo krusno, porad se drzi sve metody. Markery uz mu velmi poklesly a ma je pod nejakym tim lekarskym limitem, takze uvazuji, ze treti tyden chemoterapie mozna uz vypusti.
Mam z toho velkou radost a verim, ze ten pozitivni postoj a predstavy sehraly rozhodujici ulohu a jsem presvedcena, ze se ten dobry stav u kamarada udrzi. Zaroven to beru jako velikou inspiraci :P
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Tak a je to jasné. Liečebná sila horúčky sa PMN opäť potvrdila. Dúfam, že keď ma raz stvoriteľ obdarí rakovinou, že mi k tomu prihodí hneď v počiatočnom štádiu aj dlhšie trvajúce 40-tky teploty. Vedci totiž už potvrdili, že rakovinové bunky neznášajú horúčku.
Korenka
Příspěvky: 32
Registrován: ned bře 18, 2007 17:14

Příspěvek od Korenka »

Jojo,to mozna ovlivnilo ten odchod rakovinnych bunek, taky jsme o te moznosti mluvili. Ale mne se hodne zaujala i ta vizualizace mnozicich se bilych krvinek, ktera behem kratke doby uplne zmenila krevni obraz. Prijde mi to jako uzasny doklad toho, jak myslenky a predstavivost funguji a ovlivnuji (nejen) nase telo. :P :P :P Kez bych dokazala mit sve myslenky vzdy pod kontrolou :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

tak jsme si již vyslechli i lepší zprávy, ovšem rovněž tak i horší
Jinak řečeno primářka a ošetřující mladý odborník společně s konciliem si nejsou jisti v určitých aspektech. Laicky přeloženo: jedno ohnisko (či jak tomu říct) se jakoby možná umenšuje (snad ten blízkojaterní metastáz),
druhý v místěoperační hlavní oblasti prsu možná jakbysmet, jestli teda nezmizel úplně, ovšem podezřele se jeví místooperační jedna ze zbylých uzlin, kde nebyla shoda jestli to není větší čičo. Dali si ještě týden na mudrování ale PMN hrábnou z velké škály po jiném jak to říci všeliquidátorovi.
Takže mohu v klidu odject, pro což jsem i varoval doktora, který mně původně sliboval, že testy budou dělat až se vrátím.
Poznámky na okraj:
1. na poloizdánlivé dotazy ohledně této ehm diagnosy za ty tři roky dá se říci nereaguji, myslím, že vše podstatné již bylo mnou písemně zde zprostředkováno a abych nevědomě neklamal, páč si nic nepamatuju, rači zpětně vyhledat.
2. bylo i uvedeno, že jí márkry ukazovaly, že je naprosto v pořádku a jakože vyléčená, a další ukazatel náhle signalizoval metouše.
Osobně jsem přesvědčen, že situace není tak triviální už kvůli stovkám různých chování buněk při vnějšně jakoby shodném karcinómu. V podstatě diagnostické tápání v počátcích, jsem vysledoval z jejich odborných stránek, ale k hlubšímu pochopení, jsa laický blb, naštěstí prakticky nedospěl
3. Jinak denodenně prováděné vizualizace, meditace, jogová cvičení, různá čajování, procházky, psychowolkmenování, teoretické optistravování (z mého pohledu vidím rezervy-kerana (malaj.protože) má na 48 kilo břicho) a mnoho jiných alternativních záležitostí (ještě bude stříbro, dožije-li se realizace přístroje, ale už jsem shlédl prototypární model)
Takže účinnost jednotlivých praktik se hodnotí obtížně, zvlášť vězím-li v jiném těle. Až to budu mít já, zrealizuju v určitých fázích, trochu jiné postupy.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

K tomu stříbru, tohle znáte ? Žádnou zkušenost s tím nemám, jen jsem to našel: http://www.kolumber.com/Ag.php
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Mne sa niekedy zdá, že tieto kontroly sú "dobré" akurát na to, aby človeka znepokojili a zneistili. No, tuším ďalší postup. Asi budú chcieť tú podozrivú uzlinu vybrať a samo, že ďalšia chemo. Nech sa manželka nedá a pokračuje ďalej. Najmä nech nestráca ten úsmev a dobrú náladu.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Mne sa niekedy zdá, že tieto kontroly sú "dobré" akurát na to, aby človeka znepokojili a zneistili. No, tuším ďalší postup. Asi budú chcieť tú podozrivú uzlinu vybrať a samo, že ďalšia chemo. Nech sa manželka nedá a pokračuje ďalej. Najmä nech nestráca ten úsmev a dobrú náladu.
včera na dvojke u vás vcelku zajímavé o tomto tématu a celkem otvoreně
zde neexistuje termínus vyléčen, hovoří se v kategoriích přežití.
10 let je neuvěřitelné a jen v 80% (5 let 90%) případů zachycených v nejranějším stadiu
V tom druhém (tam je i žena) má 5let polovina, atd
překládám si to tak, když si jedinec neobjeví příčinu sám, tak by se měl soustředit spíš na další vtělení
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

buc11 píše: překládám si to tak, když si jedinec neobjeví příčinu sám, tak by se měl soustředit spíš na další vtělení
to je opravdu realistický názor....ale když na to kouknu z nadhledu, tak to tak fakt je
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Inac o tej vizualizacii a spol. som citala raz davno velmi dobru knihu od lekara, ktory pracoval na onkologii, a potom okrem klasickeho postoja pribral este trochu iny. Tiez si nechal vyholit hlavu, aby splynul s pacientami po terapii a pod. Neuveritelne sa mu po tychto roznych postupoch zvysil pocet uzdravenych pacientov.

Dalsia dobra kniha, co sa mi pacila, bola od jedneho knaza, tusim protestantstkeho, ktory sam rakovinu dostal. V jednotlivych kapitolach popisuje, comu ho naucila. Nakoniec sa z nej dostal, ale to vraj nebolo podstatne. Dolezita pre neho bol zivotny posun, ktory zazil. Velmi silny pribeh.

Nazvy si uz, zial, nepamatam, bolo to dost davno. Ale myslim, ze som tieto knihy mala pozicane z Mestskej kniznice v Bratislave, pravdepodobne z useku odbornej a cudzojazycnej literatury.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Dr. Hamer, který se díky úmrtí svého syna a vlastnímu onemocnění rakovinou intenzivně zabýval tématem vzniku rakoviny, poznal, že existuje příčinná souvislost psychicky-duševních konfliktů s rakovinou. Jako primář bavorské rakovinové kliniky mohl své poznatky prověřit a potvrdit na tisících pacientů. Místo patřičného uznání však dostal výpověď. Vzájemný vztah mezi lokalitou hamerského ohniska v mozku a orgánem postiženým rakovinou dokumentoval Dr. Hamer mnohonásobně pomocí snímků počítačové tomografie ve své knize „Krebs – Krankheit der Seele“ („Rakovina – onemocnění duše“). „Rakovina je, stejně jako ostatní nemoci, biologicky smysluplný zvláštní přírodní program, který může probíhat ve dvou fázích a ve většině případů není smrtelný. Takový zvláštní program má ten smysl, dát člověku v situaci, kterou po konfliktním šoku nedokáže zvládnout, další šanci k řešení konfliktu. Tyto prastaré zvláštní programy, pocházející z pradávných dob, vznikly během dlouhé doby vývojových dějin živočichů a jsou dány u každého, tedy i u zvířat.

Představují biologickou zákonitost. Je zhruba 500 takových programů, které v konfliktně aktivní fázi (době mezi šokem a řešením konfliktu) nechají proběhnout takzvanou ‚chladnou nemoc‘ a v případě vyřešení konfliktu k tomu patřičnou ‚teplou nemoc‘, kterou je však nutno správně nazývat fáze hojení. Tyto probíhající zvláštní programy lze doložit prostřednictvím mozkového počítačového tomogramu.

Na CCT lze vidět, jestli je konflikt aktivní nebo se nachází ve fázi hojení nebo je zcela zhojený. V konfliktní aktivitě to vypadá jako střelecký terč, podobně jako kruhy na vodě, když se do ní hodí kámen. Když se konflikt vyřeší, obraz se mění. Předtím ostré kruhy ukládají vodu a postižené místo otéká (edém), protože v této době oprav je zvýšena látková výměna. Edém teď potřebuje prostor, tzn. díky ukládání vody se mozková hmota vytěsňuje. To působí bolesti, protože mozek se v mozkovně nemá možnost vyhnout.

Při pokročilé fázi hojení se ukládá mozková tkáň (glie), aby se místo utěsnilo, podobně jako při tvoření jizev na těle. ‚Hamerské ohnisko‘ v závislosti na době trvání a intenzitě konfliktu maximálně opuchne, přičemž ve vrcholném bodě hojení může díky přílišným prostorovým nárokům dojít za určitých okolností i k smrtelnému nebezpečí krize, k čemuž však dochází jen ve zcela výjimečných případech. Pak se ‚Hamerské ohnisko‘ s doprovodným tvořením potu a produkce moči odbourá. (Chemoterapií se elasticita buněk a tkání, nezbytná pro takové opravy, trvale zničí.)

Tuto celkovou situaci označuje školní medicína, jak se učí na univerzitách, jako mozkovou metastázi nebo mozkový nádor. Taková ‚Hamerská ohniska‘ nejsou ale mozkové tumory a nesmí se nikdy vyoperovat, byť by vypadaly jakkoli nebezpečně! Vždyť pacient se nyní nachází ve fázi hojení, to znamená, že se musí ošetřovat pouze obtíže vznikajícího tlaku na mozek, při velkém nebezpečí zmírnit opuchnutí edému, jinak ale v klidu vyčkat přirozené zahojení namísto znetvořování chemií, paprsky nebo operacemi. Místa takových oprav zůstávají mnohdy jednou provždy v CCT viditelná, jsou to ale právě jen staré neškodné jizvy.

Tyto poznatky už existují od roku 1981. Masivně se však potlačují. Neboť kdyby se podle těchto poznatků lékařsky jednalo, byly by prázdné nemocnice, prázdné psychiatrie, stejně jako ohromný výpadek zisku a mnoho nezaměstnaných ve všech povoláních, patřících k lékařsky-průmyslovému komplexu.

Tyto biologické zákonitosti nalezl Dr. Hamer empiricky. Byly jím doposud dokumentovány na přinejmenším 20.000 případech a bez výjimky potvrzeny. Dají se přezkoušet všude, kdykoliv a na každém libovolném pacientovi!“ (Christian Joswig)

Dr. Hamer píše v předmluvě ke své knize: „Dnem i nocí přemítám o tom, jak vám pomoci proti našim vládcům, kteří se vší mocí zasazují o to, aby udrželi rakovinu jako ‚nemoc, na niž se povinně umírá‘“...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

...doporučuju všem,zakoupit novou Meduňku http://www.medunka.pvsp.cz/zobraz.php?t ... ion=clanek

a přečíst celý článek VitamímB 17 - o pojídání pecek z ovoce,likvidaci nádorů,kmenu Hunza - meruňkojedlících atd. - fakt zajímací....
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Ty jsem asi videl v Indii,v Ladaku.Moc krasni lide.Nosi kytky ve vlasech,penizky nasite na cepici a copanky.
Chodi do mest prodavat merunky susene na slunci a jaderka z merunek.merunky jsou desne tvrde,musi byt dlouho v puse nez zmeknou a daj se zvykat.merunky tam rostou uplne vsude.
Vypadaji opravdu zdrave a stastne.Ale tech kmenu je tam vic,tak nevim zda jsem videl zrovna tyhle.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Tak jo, přesouvám se s tím sem. Bratrovi dnes řekli, že má hodgkinův lymfom (http://www.ordinace.cz/clanek/hodgkinov ... ky-lymfom/)

Kdyby k tomu někho něco napadlo, budu ráda.
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Jaj, to mi je ľúto. Hlavu hore a pôst. A prv ako ho začnú liečiť chémiou. Tak by som to asi skúsila ja.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Také mě to mrzí... :(
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Renáta píše:
štěstíčko píše: protože jí do půl roku vypukne rakovina...
:shock: Na to si ako prišiel?
že se tady o tom psalo...mně se vám to také jednou stalo, jednalo se o jednu bývalou kolegyni, kterou když jsem viděla, tak mi přicházelo na mysl, pokaždé, když jsem se na ni podívala (vypadala ale fyzicky normálně) - rakovina do pár let se projeví....a stále dokola a je pravda, že ji do dvou let u ní opravdu našli, "vyléčila" se výsledky má OK, ale ta tušení mám dále....je to něco, co neumím logicky vysvětlit, je to z té sféry za myslí. Cítění, intuice, každý ji má, někdo více rozvinutou, někomu se rozvíjí.... dokáže být zanešená emočními nánosy atd.
Na základě toho cítění jde i podle fotky, nebo i slov vycítit jaký který člověk je, nebo podle prvního setkání. Záleží na té hloubce, schopnosti cítění, jeden dokáže cítit jen trochu z druhého člověka (z těch viditelně neprojevených stránek), někdo více, někdo hodně....
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Jj Sluníčko, je to tak. Taky se mi to jednou stalo, ta paní bohužel už umřela. Mockrát jsem si říkala, že kdybych v ten moment, kdy jsem to v jejích očích uviděla, dokázala zůstat klidná a vrátit jí pohledem radost a ne stejný děs, tak by tu ještě mohla být.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:?

pro mě bylo zase těžké to, že to člověk cítí, ví a přitom jsem věděla, že nemůžu nic říci, že by to vůbec nepochopila a nepřijala a vyděsila se, pracoval u nás i její manžel, tak jsem tak v běhu času navazovala hovor o stravování atd. ale zjistila jsem, že se s ní nehne, její hlavní stravování se skládalo z masa a smažených věcí....
ale hlavně, cítila jsem, že je to její osud a jednou jsem při meditaci měla vizi, která mi i odpověděla "proč"
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Áno, uznám. Ja zasa takto nejako na sto honov poznám ľudí, ktorí sa už liečia. Mnohí to majú v očiach, aj keď sa usmievajú. Taká zvláštna zmes strachu, smútku, otáznikov...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

hmm hmm vím co myslíš, je to smutné
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Sluníčko píše:
Renáta píše:
štěstíčko píše: protože jí do půl roku vypukne rakovina...
:shock: Na to si ako prišiel?
že se tady o tom psalo...mně se vám to také jednou stalo, jednalo se o jednu bývalou kolegyni, kterou když jsem viděla, tak mi přicházelo na mysl, pokaždé, když jsem se na ni podívala (vypadala ale fyzicky normálně) - rakovina do pár let se projeví....a stále dokola a je pravda, že ji do dvou let u ní opravdu našli, "vyléčila" se výsledky má OK, ale ta tušení mám dále....je to něco, co neumím logicky vysvětlit, je to z té sféry za myslí. Cítění, intuice, každý ji má, někdo více rozvinutou, někomu se rozvíjí.... dokáže být zanešená emočními nánosy atd.
Na základě toho cítění jde i podle fotky, nebo i slov vycítit jaký který člověk je, nebo podle prvního setkání. Záleží na té hloubce, schopnosti cítění, jeden dokáže cítit jen trochu z druhého člověka (z těch viditelně neprojevených stránek), někdo více, někdo hodně....
Taky to znam
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

doubravka píše:Tak jo, přesouvám se s tím sem. Bratrovi dnes řekli, že má hodgkinův lymfom (http://www.ordinace.cz/clanek/hodgkinov ... ky-lymfom/)

Kdyby k tomu někho něco napadlo, budu ráda.
Drzim palce. Pred chvilou som hodila jeden prispevok do temy B12, ktory suvisel aj s rakovinou.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

debatu z temy b12 dam radsej sem.
doubravka píše:
Katarína píše:Teraz si davam na zaklade inspiracie Cisielka, Slniecka a hlavne jedneho letaku z bioobchodu Slnecnica 3x denne lanovy olej zmiesany s tvarohom. Ten tvaroh som zvazovala, ale vraj tym jedna pani vyliecila vela chorych na rakovinu (nejake 4-ciferne cislo, co je podla mna celkom fajn). A ze sa to netyka len rakoviny, ale akehokolvek organu celkovo, pretoze ide o dychanie buniek. Je to tam popisane na 1 a pol strany, celkom zaujimave. Tak som to nasadila na tie oblicky..
Zaujímavé. Kataríno, mohla bys o tom kdyžtak někam napsat něco víc? Jako kolik čeho, jak často a co přesně to má dělat? Pokud tedy ty informace máš a lze je takto podat? Kdyžtak díky! :)
doubravka) to je vlastne ta tema EPA DHA co sme rozoberali davnejsie, tam som myslim na prvej strane daval odkazy,
viewtopic.php?t=462&start=0
ta pani co spomina katarina je dr. johanna budwig, skumala liecebny potencial lanoveho oleja v kombinacii so sirnatymi aminokyselinami, coho je dobrym zdrojom aj tvaroch, liecila hlavne raka a mala vysledky. ak ta to zaujima, googli jej meno, pripadne kup nejaku jej knihu v preklade. bratovi by to pmn mohlo pomoct, ak sa ta kombinacia zaradi v ramci ostatnych zivotospravnych zmien.

http://www.healingcancernaturally.com/b ... tocol.html
ak zvladas anglinu, toto je stranka kde najdes k budwigovej teme vela vela.
a ako alternativa namiesto toho tvarohu, johny daval nedavno do receptov video 5 element smoothie, co je vlastne rozsirena vita varianta budwigovej protokolu, kde je namiesto tvarohu puzita riasa klamath..
viewtopic.php?t=75&postdays=0&postorder=asc&start=750

/budwigovej praca bola tiez zamrana na vyznam SLNKA ako vyznamneho faktoru pri lieceni, podla jej teorie, v kombinacii slnko+kyslik+dostatocny prisun kvalitnych MK je v organizme vytvarany energeticky potencial ktory ma vplyv na fungovanie kazdej bunky, a tym padom hlbkovo ovplyvnuje fungovanie celeho cloveka, co bola vlastne pmn podstata liecebnych uspechov, to zvysenie energetickeho potencialu, cim sa vlastne organizmus prebral z pohodlnej letargie a zacal na problemoch pracovat../
a tym je mi ta jej metoda tiez sympaticka, je od zakladu holisticka, nesustreduje sa na jeden konkretny problem, nybrz len vytvara podmienky kedy sa telo zacne liecit vlastne samo.
urcite ale vysledny efekt zavisi aj na vsetkych ostatnych faktoroch, pre idealnu ucinnost su reformy pmn potrebne v celej zivotosprave, pohyb, psychika, strava atd.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Díky moc! :)
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Jsem ve fázi studia, nechci bratra zavalt snůškou nesourodých informací. Navíc je rozdíl mezi tím, co bych dělala já, a co bude ochoten dělat on. Takže zatím studuju a třídím, abych věděla víc a měla to srovnané pro sebe i pro něj. O to víc mě deptají informace, které se mi jeví fakt dost divné. Jedna z nich je ze stránek http://www.lymfom.info/hodgkinuv-lymfom-lecba.php, kde je dokument s "Dietou při léčbě a rekonvalescenci Hodgkinovy choroby". Mimo jiné se tam v tabulce uvádí:

Zakázáno: čerstvá, tepelně nezpracovaná zelenina; čerstvé ovoce, co se nedá loupat; sušené ovoce; oříšky a mandle; semena; celozrnné pečivo; jogurty a mléčné dezerty s živými bakteriemi; kysaná smetana a kysané nápoje; atd...

Povoleno: trvanlivé nebo kondenzované mléko; jogurty bez živých kultur; vakuově balené sýry a tavené sýry; čerstvá zelenina tepelně zpracovaná; sterilovaná zelenina; zelenina, co se dá loupat; čerstvé ovoce tepelně zpracované; ovoce, co se dá loupat; kompoty; atd..

Připadá mi to úplně absurdní. Zajímalo by mě PROČ?

ach jo :?
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

myslim ze na webovke ministerstva zdravotnictva by si nasla este vacsi bullshajt. :roll:
princip by mal byt pmn v dobijani baterky, co je mozne krasne stavickami, a lahkou stravou, kde je dost elektronickej energie, a zivych elementov ktore organizmu dodavaju nie len nutricne hodnoty, ale tiez naboj elektricny, co je vlastne podporovanim vitality, o com sa tu na vitapages vlastne bavime, niektori studovanci by mali cloveka najradsej sterilneho ako zvonku tak aj zvnutra, ci je to prirodzene a prospesne ich nezaujima.
myslim ze je potrebne hladat alternativy, toto je pmn vyziva nie pre organizmus ale skor pre tu chorobu, co by mohlo byt ale zase na druhej strane celkom logicke odporucanie ak ide skor o liecenie ako vyliecenie.
aj ked myslim ze velakrat podobne imbecility odporucaju s dobrym umyslom a presvedcenim, co je teda pmn este horsie.
mne sa vidi logickejsia kombinacia slnko+okyslicovat+lahka elektrolyticka strava, kazdy den sa hybat, a mysliet pozitivne.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

doubravka píše: Připadá mi to úplně absurdní. Zajímalo by mě PROČ?

ach jo :?
Absurdní to není. Zřejmě se jedná o dietu po chemoterapii nebo ozařování. V tom případě nemá pacient prakticky žádnou imunitu a přísun i jinak neškodných bakterií (jogurt, šlupka z ovoce atd.) ho může silně ohrozit na životě. Tak proto, no.

Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

kolko bakterii spolknes ked sa tri krat nadychnes?
mozno jedine ako pises, v prvej faze po chemoterapii, ked je imunita tak posahana, ze je telu lahsie vysporiadat sa s tou odporucanou sterilnou hmotou, ako s inak bezne bez problemu kontrolovanymi bakterami, ak je to ale uvadzane /ako som pochopil http://www.lymfom.info/download/dietni_opatreni.pdf / ako vseobecna dieta co ma fungovat proti tej chorobe je pmn dost proti logike.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

800914 píše:a ako alternativa namiesto toho tvarohu, johny daval nedavno do receptov video 5 element smoothie, co je vlastne rozsirena vita varianta budwigovej protokolu, kde je namiesto tvarohu puzita riasa klamath..
Na tom letaku davkovanie nebolo a teraz mam dovolenku, na nete som len uchytkom, takze odkazy na webove stranky si pozriem az niekedy inokedy.

Ja som si zmiesala 200ml flasticku sezamoveho oleja od Contry life s 250g kelimkom biotvarohu. Ten mal zaruku cca. tyzden, ale ze po otvoreni hned spotrebovat. V tom oleji mu to snad nevadi, chutovo je to stale take iste ako na zaciatku. Vzdy to premiesam, lebo olej v tejto zmesi vystupuje na povrch. Davam si to 3x denne po cca. 3 cajovych lyzickach, za ten tyzden by som to tymto stylom mala vyuzivat.

Ked niekto natrafil v tych odkazoch na davkovanie a pod., hodte to prosim, strucne do tohto vlakna.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

asi si myslela lanovy.. /pises ze sezamovy :) /
recept je v originale nie s tuhym tvarohom ale s quarkom, co je makka varianta. ak pouzivas tvaroh tvrdsi, olej sa v zmesi nechce rozpustit, ako pises, ze je vzdy navrchu, treba zmes nariedit a uz sa to spoji.

udo erasmus pise v knihe Fats that heal, fats that kill, ze namiesto tvarohu funguje napriklad aj spojenie so susenou stavou mladeho jacmena, kombinovat sa da aj s inymi zdrojmi sulphur-aminokyselin.
myslim ale ze nie je ziadny problem ani ak sa pouzije kvalitny bio tvaroch, v pomere napriklad 1:1.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

(NewsTarget) One of the least known well-documented cures for cancer was created by a German biochemist and physicist named Johanna Budwig in the 1950’s. Dr. Budwig was a leading authority on fats, oils and nutrition. She believed that cancer, as well as the vast majority of illnesses, was primarily caused by the improper processing of foods and oils, particularly the overheating or boiling of oils. Her patients were those so terminally ill that traditional medical practitioners had given up on them, with many having been given only days or hours to live. She treated these patients with a simple diet based on a combination of flaxseed oil and sulphurated protein.

While studying the blood samples of cancer patients and healthy persons, Dr. Budwig concluded that those with cancer had gross deficiencies of phosphatides and lipoproteins, while those without cancer did not. This deficiency resulted in a reduced oxygen level in the cells. It is well known that cancer cells can thrive only in an anaerobic environment. Her task was then to create a method by which cells could be re-oxygenated. Noting that saturated fats lacked the necessary pi-electron shells necessary to provide the high energy levels needed to effect oxygen transport, she discovered that unsaturated fats were the key in obtaining these pi-electrons. Flaxseed oil provides linoleic and linolenic fatty acids, both rich in high energy producing pi-electron. These fatty acids render the body able to assimilate and transfer immense amounts of oxygen into the cells, allowing for oxidation and detoxification of cellular waste. They also enable the restoration of the lipid membrane of cells so essential to intra and extra cellular balances.

Another significant aspect of Dr. Budwig’s work is her acknowledgement of the connection between the human body and the sun. She demonstrated that when the body is nourished with health giving oils and proteins, the pi-electrons serve as a resonance system for the sun’s energy.

As you can see, the Budwig diet is not really a method of curing cancer in and of itself. It simply helps correct an omega 3 deficiency that, when corrected, allows the body to heal itself. The benefits of this diet are not confined to those battling cancer, but extends to the healing of those with liver dysfunction, diabetes, arthritis, heart disease, stomach ulcers, eczema, immune deficiencies, MS, IBS and other diseases. Its value as a preventative cannot be overstated.

There are thousands of documented cases of recovery from cancer with the Budwig diet. For her research and practice, Dr. Budwig was nominated for six Nobel Prizes. She was also subjected to endless vilification and harassment by the orthodox medical establishment, and the German pharmaceutical industry. Publication of her clinical studies and research papers was refused. However, her books are now widely available and can be purchased from Amazon.com and other book sellers. Johanna Budwig lived to be 95 years old.

Ironically, in 2001 Duke University announced a new pilot study they were conducting that suggested that flaxseed oil and a low fat diet can help those with cancer.

The Budwig Diet consists of a flaxseed spread; and a mayonnaise made from flaxseed oil, low fat cottage cheese or yogurt with perhaps the addition of honey, fruit, garlic, cayenne, herbs, fresh squeezed fruit juice, ground flaxseeds, or a little water. One of these mixtures is taken 2 or 3 times daily. Meals consist of nutritionally dense whole foods.

Sugar is forbidden on the diet. This is because the cell takes up glucose (sugar) and gives off lactic acid which creates an acidic environment in the body. Cancer needs an acidic environment to flourish and cannot survive in an alkaline environment. Also forbidden are animal fats, all salad oils including commercial mayonnaise, meats containing chemicals and hormones, margarine, and anything containing preservative (preservative blocks the metabolism of flaxseed oil). Sweetening may be accomplished through the use of fruit juice or honey. Warm tea made of peppermint or rose hips is recommended. Black tea may be taken in the form of one cup per day.

The specifics of the complete Budwig diet may be easily researched online. For people wishing to fit the Budwig approach into today’s lifestyle, particularly as a preventative, it may be easily done by blending ¼ to ½ cup of low fat organic cottage cheese with 2 to 3 tablespoons of high quality flaxseed oil. Stir this mixture quickly until the oil and cheese are well blended and no pools of oil can be seen. Blending is accomplished when you can hold a spoonful upside down for a few moments and the mixture does not fall out. Eat it once or twice a day. Although this may sound unappetizing, it is really easy to get used to. Addition of cumin or dillweed with cayenne pepper makes it yummy.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

zvlada brat anglinu? skus mu navrhnut ci sa v tej teme nechce trochu pohrabat, mozno mu to zarezonuje. /urcite sa najdu ale aj knihy v ceskom preklade../
len zase poznamka, ze neide len o tu kombinaciu, to by som videl ako tak cca 1/5 denneho kalorickeho prijmu, zbytok alkalicke zelene a ovocne stavy..
a ked konecne pridu slnecne dni, nech si najde dostatok casu nasavat cerstve jarne luce, ako pise aj budwigova, v kombinacii s dobrou stravou je mozne velmi ucinne dobijanie organizmickeho energetizmu.
aky lifestyle zhruba bratr momentalne praktikuje?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

"I often take very sick cancer patients away from hospital where they are said to have only a few days left to live, or perhaps only a few hours. This is mostly accompanied by very good results. The very first thing which these patients and their families tell me is that, in the hospital, it was said that they could no longer urinate or produce bowel movements. They suffered from dry coughing without being able to bring up any mucous. Everything was blocked. It greatly encourages them when suddenly, in all these symptoms, the surface-active fats, with their wealth of electrons, start reactivating the vital functions and the patient immediately begins to feel better. It is very interesting to ask how this sudden change is possible. It has to do with the reaction patterns, with the character of electrons. I will return to these electrons later. In the last two years, I have come to be very fond of them. A friend of my work in Paris, wrote to me how wonderful it is that you have discovered the original birthplace of the electrons in seed oils to be the sun. That's how these connections are made!"
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

800914 píše:zvlada brat anglinu? skus mu navrhnut ci sa v tej teme nechce trochu pohrabat, mozno mu to zarezonuje. /urcite sa najdu ale aj knihy v ceskom preklade../
len zase poznamka, ze neide len o tu kombinaciu, to by som videl ako tak cca 1/5 denneho kalorickeho prijmu, zbytok alkalicke zelene a ovocne stavy..
a ked konecne pridu slnecne dni, nech si najde dostatok casu nasavat cerstve jarne luce, ako pise aj budwigova, v kombinacii s dobrou stravou je mozne velmi ucinne dobijanie organizmickeho energetizmu.
aky lifestyle zhruba bratr momentalne praktikuje?
Anglinu právě nezvládá, takže sháním věci v češtině a další mu budu překládat. Dneska za ním jedu a nějak se domluvíme - abych mu necpala něco, o co třeba vůbec nestojí. Lifestyle má momentálně takový ten "běžný", sice se neživí tlačenkou a vepřovým, ale jinak klasickej českej průměr plus zelenina a saláty, naštěstí, i když nijak výrazně.

Zkusím ho nahlodat s tou alkalizací, vezu mu knihu "Pryč s kyselostí" (http://knihy.abz.cz/prodej/pryc-s-kyselosti), příští týden dohodím ten "Lněný olej", něco vytisknu z netu.. Ale nechci to pro začátek přehánět, všichni jsme asi ještě v šoku. Já jsem beran a na všechno jsem hodně hrr, takže to chce asi se zklidnit a probrat s ním, co vlastně chce ON, plus sem tam něco navrhnout.

Čísélko, jsme ti velice vděčná za pomoc se sháněním informací, jsou to věci, které je dobré vědět všem, takže je fajn, že tu jsou, a nám se momentálně hodí víc než jindy. Moc ti děkuju.
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Pepík Ševců píše:
doubravka píše: Připadá mi to úplně absurdní. Zajímalo by mě PROČ?

ach jo :?
Absurdní to není. Zřejmě se jedná o dietu po chemoterapii nebo ozařování. V tom případě nemá pacient prakticky žádnou imunitu a přísun i jinak neškodných bakterií (jogurt, šlupka z ovoce atd.) ho může silně ohrozit na životě. Tak proto, no.

Jo, díky, to by mnohé vysvětlovalo. Marně jsem si s tím lámala hlavu, jak na to přišli, nějaký důvod mít museli.
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

800914 píše: ak je to ale uvadzane /ako som pochopil http://www.lymfom.info/download/dietni_opatreni.pdf / ako vseobecna dieta co ma fungovat proti tej chorobe je pmn dost proti logike.
Taky jsem to tak pochopila. Ale asi to fakt bude strava při zdevastované imunitě, ne s cílem pomoci, ale spíš neuškodit. Každopádně zatím tohle snad nehrozí a i kdyby by si nějakou dobu musel dávat bacha, tak nějaké ty šťávy z kořenové zeleniny atp. by vadit neměly, a prospět mohly.

Njn.. Vďaka :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

Tak jsem se právě dozvěděla nepříjemné zprávy. Loni v létě měla moje maminka malý zhoubný nádor v jazyku, který byl vyoperován a poté byla nasazena radioterapie-celkem 30 ozařování.

Už před operací doktoři mluvili o tom, že je třeba udělat CT a další vyšetření, nakonec ale neudělali nic, prý pravděpodobnost, že by to bylo jinde je celkem malá.

Při operaci jí vzali nejen kus jazyka, ale také uzlinu, aby zjistili, zda to nesedí jinde. Uzlina byla čistá.

Celkově to vše proběhlo ve velké rychlosti a dost pod tlakem. Osobně si myslím, že mělo být uděláno CT a že ozařky nebyly nutné. Nadbytečnost ozařek potvrdili i v Brně na Žluťáku, kde jsem byla na konzultaci.

Po ozařkách se mamčin stav chvilku zlepšoval, ale už asi od listopadu do prosince to šlo pořád hůř (ozařky skončily na začátku října), mamka měla velká bolesti, nemohla jíst, ani moc mluvit...některé dny bylo ale i líp

Moje mamka velmi dobře snáší velkou bolest, ale teď byla tak zdecimovaná, že se dokonce vydala za mnou do Brna a tady jí řekli, že bolesti jsou následkem ozařek a že to přejde. Že je však třeba každopádně udělat CT. A znovu nám řekli, že tento nádor nebylo nutné ozařovat.

Asi do dvou týdnů se však bolesti tak vyhrotily, že mamka znovu jela do Ostravy, kde jí léčí a teprve půl roku po operaci jí řekli, že jí při operaci vzali také kus nervstva na krku a že to je důvod proč to bolí. Začala se tedy léčit na traumatologii-dost pozdě, tam je to o tom, že čím dřív, tím líp.

Bolesti se však zase stupňovali a nakonec mamce minulý týden provedli CT a také odběry pro histologii. Výsledek je, že má opět zhoubný nádor, tentokrát na krku-v místě ozařování. Ještě jsem zapomněla napsat, že se jí poslední dva měsíce na krku dělal hnis a několikrát to čistili, i to samo prasklo.

Další ozařování nehrozí, byla by ohrožena mícha a operace je na hranice operability. Budou kvůli ní mít dnes poradu a rozhodnou, co dál.

Já samozřejmě na začátku mamce nabízela půsty, ale vše proběhlo velmi rychle a doktoří hodně zastrašovali, takže mamka šla klasickou cestou. Teď se už ovšem i já bojím, že půst by nebyl to pravé. Mamka je po necelém roce nemoci extrémně oslabená, zhubla třicet kilo a chodí shrbená jak stařenka. Pořád ale pobíhá po domácnosti a dělá domácí práce-tvrdí, že jí to pomáhá a že jí to nemáme brát.

Má někdo zkušenost, co může pomoct u tak silně oslabeného pacienta. Mamka má přítelkyni, která dělá Reiki a minulý týden jí tato paní řekla, ať se neláká výsledků vyšetření a věří na zázraky. Mamka mi do telefonu přesvědčivě tvrdila, že se z toho vyhrabe, ale přesto bych to ráda něčím podpořila-co by zkušeným připadalo jako možná cesta? Budu ráda za jakýkoliv tip. Děkuju.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neon »

Já bych osobně volil makrobiotiku - kvalitní konzultaci a pak léčbu.
Hlavně omezit/vyřadit základní potraviny, které přispívají k tvorbě rakovin - cukr, tuky, bílá mouka, mléčné výrobky, maso.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

macik píše:Mamka mi do telefonu přesvědčivě tvrdila, že se z toho vyhrabe
IMHO je důležité, že má chuť s tím bojovat. Zkus jí navrhnout dlouhodobější půsty.

Moc držím palce.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

hugo píše:
macik píše:Mamka mi do telefonu přesvědčivě tvrdila, že se z toho vyhrabe
IMHO je důležité, že má chuť s tím bojovat. Zkus jí navrhnout dlouhodobější půsty.

Moc držím palce.
no teď po telefonu vypadala nalomeně aspoň na breussovku...říkala, že pokud se lékaři rozhodnou neoperovat, tak půjde na chalupu....to bych jí pak byla zásobovatelem a měla bych víceméně kontrolu nad tím, co by měla za jídlo.....mamka tvrdí, že si to přivolala strachem, který po léčbě měla...teď prej už se nebojí, pomohly jí reiki...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Macík, mrzí ma, čo sa deje. Myslím na vás. Za aký čas mamka toľko schudla? Kontinuálne za ten rok alebo zrazu v poslednom čase veľa?
Odpovědět