KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

Někteří pravděpodobně poznali, že jsem na www.pust.cz popisoval půstování manželky pod mým metodickým vedení (nutno zdůrazňovat zásluhy, půstování nic není, ale to radění..)pro odstranění bujení v jejím těle, kdo má zájem může si ten průběh tam přečíst asi na 4.straně, bohužel psáno mým slohem.
Tady bych doplnil, že se žena převrátila na 99% vita, s úchylkou tahini (na rozdíl ode mne bez medu), a močenej mak s kokosem a hrozinkama(to ja nejim)-toto jsem ji rozmluvil z každodenního na 2x týdenní konzumování a ty její poťouchlý čaje ještě nechápu, proč si tak zbytečně vyplavuje cenné látky, ale na druhou stranu aspoň vím, že máme ještě poměrně dost prostoru přitvrdit v případě potřeby.
Přikládám poslední slintus, který jsem tam vyplodil, jestli moje extravagantní výlevy projdou Pavlovým cenzorským škrtem, neb častokrát jsem byl jím takto posouzen, ale nezlobím se na něho, proč by si měl mnou znečišťovat svou skvělou stránku, ovšem dle mne jen co se týče půstování a vlastně taky ne úplně ve všom. Pozitivní na něm vidím i to, že z těch jeho děsivých rychlonávratovek nacouval spíš k tej naší zelovocnej, pravděpodobně po nějakém asi nezdárku.
Ještě se chci zmínit, což jsem tam neučinil, o krevnímu obrazu, neb před začátkem tkzv.naší léčby (ale spíše jsde o normální žití) byla označena jakožto začínající cukrovkářka, což následně k opětným překvapení lékaře vymizelo, se sdělením, že se tak často neděje, je podle norem, ale po naléhání na paní primář, že jako by mohlo být víc hemoglobinu a jakýsi jaterní alt a st by mohlo být míň. Prosím naše kované odborníky o názor, neb jak víte, mikromolekulárními rozbory se moc nezabývám a vzhledem k tomu, že jí při práci a nyní dokonce již při běhu nestačím, bych se přikláněl, že u lépe fungujících těl (jež fundovaní nemají k dispozici),budou ty normy možná někde jinde.

...jelikož jsme obdrželi mnoho podporujících a zajímajících se majlů, za něž děkujeme, dovoluji sdělit, že testy na bujení (na výskyt markrů) jsou absolutně v pořádku.
Primářka lakonicky sdělila, že se to někdy velice vyjímečně stává a že odborníci zatím neví jak to, ale byla o chlup milejší než naposled při odmítnutí záření a chemie. Akorát jí neopomněla sdělit, že je nějak hubená, což žena za poklonu nevím proč, nepovažuje.
Samozřejmě je nám jasné, že se nacházíme stále na cestě, ovšem zjištění, že to co si myslíme, tedy, že existuje příčina a následek, platí a buňky jsou-li živeny tak jak si myslíme, že mají být (což je v našem případě tepelně neupravená rostlinná potrava gorilo-orangutaního typu), a nacházejí-li se aspoň v ucházejícím imunitním prostředí (jež ovšem není vytvářeno jen potravní částí života, ale i převažujícího pozitivního alespoň většinu dne trvajícího rozpoložení s odpovídajícím výdejem energie k příjmu) ochořet nemůže.
Závěrem lze si myslím konstatovat, že půstiky 22, 21,3 a 2 za půl roku byly základem k pročištění (i když na ten první tělo okamžitě ještě nereagovalo), pak dle našeho názoru odhalení příčin, proč si to způsobila, byly nevyhnutné k tomuto zatím pozitivního stadiu, v němž se nacházíme.
Nemohu si ovšem odpustit poznámku, že řezáním jsme si celý proces ještě docela ztížili, což je tedy pouze osobní názor a bude-li mi dopřáno absolvovat něco podobného, (což se obávám, při mém způsobu žití pravděpodobně nenastane), řezat se nenechám.
Nějaké další komentáře budou pravděpodobně následovat na mém domovském vitarian.cz.
Jinak další kontrola ještě rozsáhlejšího charakteru na podzim, o ktérežto bych si dovolil poinformovat.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Gratuluji.


A nerouhej se. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

jeeště upřesnění: to jsem na půstu nechtěl ventilovat, ale jako distributor chlorely a jačmeňa tvrdím, že tyto jsou hlavními viníky ozdravného procesu, neb jich bylo cez zimu konzumováno. Pak je mi ovšem ještě víc podiven ten hemoglobin.
Aha, konzumováno bylo míň než je doporučováno.
Jako nevěřící můžu.Rouhat.Se.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

mě tělo radí konzumovati hlavně ječmen, chlorela už mu nějak tolik nejde... a hemoglobin OK.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

mě zase víc jede ta chlorela, ujedla bych se jí a ječmen mám také ráda. Musím říct, že i mě obojí udělalo dost dobře. Nejdříve to byla pro mě novinka a te´d už je to přirozená součást výživy, prostě další z mých jídel.
Jsem hodně ráda, že jsem na ty výrobky narazila. :)

Hemoglobin? To jsou červené krvinky asi že? Jestli ano, má v pohodě B12? pokud je jí trochu méně, tak klesají i ty červené, je to propojené. Závisí jak hodně je má dole. Já je mám také níž, ale to je ve vztahu k té B12, ale jen tak trochu, že ani mě nijak "neléčí", takže to nikomu ani z "fundovaných" nevadí.

Já myslím, že toho prodělala hodně moc, takže nějaké nerovnosti v obraze jsou pochopitelné. Uvidí se časem, jestli se to bude nějak hýbat.

Těžko říci, běžné tabulky jsou pro "všežravce" u nás si myslím, že kolikrát mohou být nižší hladiny protože tělo si více prostě nedrží a nepotřebuje a cítíme se dobře.
Uděláme nové tabulky pro vitariány :wink: :)

Já jsem tě na tom pust.cz vůbec nepoznala
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

[quote="Sluníčko"]
To B12 se vyčte z obyčejnýho krevního obrazu?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já to na tom půstu jen tak nějak tušil...
myslim, že na B12 potřebuješ speciální vyšetření přímo na B12
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

je vícero kreních obrazů - jako myslím různě podrobných, na B 12 je to nějaký ten více rozšířený, stačí si myslím jen o to říci.

Důležité je si myslím, že nemá vysoký počet bílých krvinek, to by znamenalo, že tam někde něco je a ony se množí, aby tělo chránily. :)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

a co s vysokou hladinou hemoglobinu?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

ml píše:a co s vysokou hladinou hemoglobinu?
parametry byly všechny v normě, pouze na naléhání, že by mohly být ještě lepší. Někdy příště zjistím přesné hodnoty a označení.

jEŠTĚ SI DOVOLÍM jeden malý komentář k manželce.
Jelikož jsem měl možnost ji sledovat, ve svých stravovacích zvyklostech: zůstala zaseklá na čemsi velmi podobnému makrobiotice, kterou jsme prováděli s vážnou tváří před mnoha lety. Např. luhovali jsme tofu (to tady ještě nebylo k dispozici) a seitan, dováželi z Juginy extrudovanou soju a dělali podobné qákotiny.
Ona si pravidelně i s dětmi ráno poctivě klíčila bio obilí od Horáka, + pukance, sem tam si tam vrazila namazanej celozrnej chlebík to k snídani, hodně se dělaly placky, obědy 5x týdně takový ty luštěniny, dušený zeleniny, špenáty,cuketky, zeleguláše, omáčky s rýží a podobné vegetariánské hodnoty, a cca 2x týdně masko, většinou kuře, nebo rybu a vejca i salamík semotamo s klačenkou. Jedla poměrně hodně i ovoce, ale večer vsunovala i chlebík s marmeládou nebo medem. Zapomněl jsem mléčné výrobky, syrové kozí, většinou sejry, ale zásadně kupované jogurty ovšem s nějakým pečivem,(to byla její slabost) i když jsem jí ho vyráběl z domácího kozího mlíka.

Zdravotní problémy jakoby žádné, ovšem jakože se nepočítaly ty horibl očistné procedury při menstruacích, takový to pobolívání hlavy jako normální a jiné drobnůstky.
Váha ustálená, cca 168 na 50, ale měla břicho, což jsem často podotýkal, ale tvrdila, že to je nesmysl. tEĎ BŘICHO NEMÁ, domnívám se že zbytečně v těch střevech tahala těch 5 kg.
Čiliže dle mého názoru naprosto optimální, dle současných trendů zdravé výživy.
Jelikož je mi známo, že dr.Nolfiová skonala na rakovinu s vegetariánství, mohu si do genů pro budoucí zanést, že tudy rači né a zkoušet něco jiného.
Zároveň ovšem dodávám, že váhu potravy jejího problému, stanovuji tak na 33,8 %, 29 % její způsob prožívání života (tak bych se chtěl mít, jen se potuluje po zahradě a koná zábavné činnosti) 34,1% mé neurotickonepřiměřené chování v okamžitých poznáních nesmyslnosti života. Toto číslo se snažím ponižovat, jsem nyní tak na polovině.
Zbytek je neznámý.
Jinak hladovka nemůže být ničí, ani Breusova, při hladovce se prostě nežere. Vše ostatní jsou akési diety.
A u ní 21 bylo málo na odstranění bulky a očištění uzlin, ovšem dle mého názoru již nastalo nebujení, a stačilo len vydržaŤ.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

moc vás oba obdivuju. žena má strašnou výhodu, že ji má kdo držet a usměrnit. také bych to potřebovala, hlavně když se pustím do buráků a vůbec ořechů.
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

A co na ten půst a na raw říkají doktoři?
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

xhitv: Počkej si na páteční Lidovky. (((-:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

xhitv píše:A co na ten půst a na raw říkají doktoři?
chtěl jsem tam najít aspoň ze začátku někoho s kým by si dalo alespoň opatrně promluvit, ale od paní primář dolů jsem nikoho nenašel, a to tam byly i mladí drři. Naopak, hned si nás poznačili, a zařadili mezi osoby s poruchou příjmu potravy. Trochu mne překvapilo to kvanto lidí co tam doufaj. Mají tam i konzultační okénka, kde mne řekli, že hladovka a potrava je totální nesmysl, že to maj ověřený, ovšem na kolika lidech, to neřekla. Ovšem, když jsem sledoval jejich jídelníčky, ..., přitom se to učí i ve škole, že prasečiny jsou rizikové faktory, ale je možný, že si pěstujou víc zákazníků. Rozhodně nepochopí, že nevěří na příčinu a následek, což je tristní.
Před dávnem tam měli dokonce oddělení alternativní léčby, včetně šŤáv, když jsem tam chodil za tetou, které jsem i sháněl šŤávy až z MLR, ale na pohřbu jsem je našel ve spížce neotevřený. Ale pocukrovaný buchty rozjezený. Psal jsem i Luxovi, (tehdy jsem se chtěl asi proslavit), že bych to s ním i absolvoval, ale s díky odmítl, že to má rozmyšlený, ovšem jak jsem ho viděl v časáku, jak mu jeho spoluvražedkyně-manželka, podsouvá jeho oblíbené štrůdly, tak jsem věděl, že si asi zvolil flíček v nebeském parlamentu.
Ještě pozn. k manželce, ona má smůlu, že nemá povahu s(S)luníčka, ale při rozepřích to nikdy nepřejde, ale zakousne se a nechce odejít poražena, kdyby dokázala moje výlevy přejítm, tak já se hned zklidním, ale jak se to začne rozmazávat, šťourat se v tom a vidím to i na konverzaci s pubertální dcerou, nebo si často naběhne u souseda, který se v tom přímo vyžívá. Já se od něho nachytat nenechám, až někdy znechuceně odejde.. Takže to svoje % bych o 5 dílků snížil.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:) :wink: :)

má opravdu štěstí že má TEBE, jsi pro ni takovou pomocí, možná si to ani až tolik neuvědomuje, ale to nevadí, hlavní je, že jí pomáháš, jsi o několik kroků před ní a tím to jde lépe
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

buc11 píše:
xhitv píše:A co na ten půst a na raw říkají doktoři?
chtěl jsem tam najít aspoň ze začátku někoho s kým by si dalo alespoň opatrně promluvit, ale od paní primář dolů jsem nikoho nenašel, a to tam byly i mladí drři. Naopak, hned si nás poznačili, a zařadili mezi osoby s poruchou příjmu potravy. Trochu mne překvapilo to kvanto lidí co tam doufaj. Mají tam i konzultační okénka, kde mne řekli, že hladovka a potrava je totální nesmysl, že to maj ověřený, ovšem na kolika lidech, to neřekla. Ovšem, když jsem sledoval jejich jídelníčky, ..., přitom se to učí i ve škole, že prasečiny jsou rizikové faktory, ale je možný, že si pěstujou víc zákazníků. Rozhodně nepochopí, že nevěří na příčinu a následek, což je tristní....
děkuju za odpověd, buci. Vlastně jsem si i myslela, že to tak nějak bude, ale je vždycky cennější to slyšet od někoho, kdo s tím má zkušenost.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Buci muzes dat prosim presnejsi odkaz na tu diskuzi na pustu.cz
Nasla jsem jen jedno tvoje tema, s jednim prispevkem a 2 reakcemi.
Diky!

Uz jsem to nasla. Dotaz rusim. Z.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tak pod kolenem to nebyl nádor, jen natažený sval, už to odeznívá, běh započne opět v pondělí
Natažení pod lopatkou asi vzniklo z jogy-opravdu komické, dnes rovněž odeznělo
Absolvace krevních testů, zažádali jsme o B12, EPA apod a primárka nám sdělila, že to je stejně na nás složité a nebudeme tomu hovět (což je v podstatě pravda, ovšem vztahuje se i na ni) a že má absolutně v pořádku hemoglobin a že to zároveň signalizuje, že je v pořádku i výše zmiňované.
Mimo jiné z toho vyplývající oba rakovinné testy (na markry) negativní,(jeden je v místě operace a druhý na přítomnost v celým těle) což je pozitivní.
Jelikož jsem pokorný a nemáme ještě za sebou jeden rok přežití, odpustil jsem si i poznámku k primářce, neboť jedna kolegyňka z pokoje to má již za sebou, i když byla dávána za příklad, jak hezký papá ty jejich prasečinky.
Detailnější testy budou na podzim.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Ten rok přežití je nějaká osvědčená kritická hranice?
Manželova teta se už více než rok léčí na karcinom prsu, zjištěný při preventivní prohlídce na mamografu, následně také tlustého střeva, jater a plic. Chema nějak nezabrala, ale ona stále žije a pokud není vystavena tomu svinstvu, cítí se úplně normálně. Doktoři říkají, že ty nálezy teda asi nebudou zhoubné nádory, že prý ono se to zas tak na tutovku nepozná, dokud to nemají k dispozici na pitevním stole. Další chema jí už dávat nechtějí, asi se začala příliš prodražovat. Aktuálně je tedy bez léčby a čekají ji nějaké další testy, tak jsem zvědavá, s čím doktoři přijdou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Selma píše:Ten rok přežití je nějaká osvědčená kritická hranice?
Manželova teta se už více než rok léčí na karcinom prsu, zjištěný při preventivní prohlídce na mamografu, následně také tlustého střeva, jater a plic. Chema nějak nezabrala, ale ona stále žije a pokud není vystavena tomu svinstvu, cítí se úplně normálně. Doktoři říkají, že ty nálezy teda asi nebudou zhoubné nádory, že prý ono se to zas tak na tutovku nepozná, dokud to nemají k dispozici na pitevním stole. Další chema jí už dávat nechtějí, asi se začala příliš prodražovat. Aktuálně je tedy bez léčby a čekají ji nějaké další testy, tak jsem zvědavá, s čím doktoři přijdou.
jak jsem se prohraboval jejich odbornými stránkami, tak zde se nehovoří o vyléčení, myslím, že všichni na to stejně umřejí a viděl jsem rozvrstvení: 1,5,10 let přežití-těch 10 je pro ně vyléčení, ale moc jich tam nebude.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

držím palce !!!
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

jak jsem se prohraboval jejich odbornými stránkami, tak zde se nehovoří o vyléčení, myslím, že všichni na to stejně umřejí a viděl jsem rozvrstvení: 1,5,10 let přežití-těch 10 je pro ně vyléčení, ale moc jich tam nebude.
No, babičce vyndali dělohu kvůli nádoru v 35ti letech, do prsu se jí to dalo až hrubo po padesátce a po jakémsi zvláštním zásahu laserem byla vedena jako vyléčená. Tenkrát se ale ještě chemo nepoužívalo, prostě jí to vyndali a poslali ji domů. Sice umřela už skorem před dvaceti lety, ale tutově ne na rakovinu.
Mámě vyndali kvůli témuž dělohu před pěti lety, bez chema, mamograf zatím negativní ... tak snad sakriš vydrží dýl, než jenom dalších pět let :evil:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Selma píše:
jak jsem se prohraboval jejich odbornými stránkami, tak zde se nehovoří o vyléčení, myslím, že všichni na to stejně umřejí a viděl jsem rozvrstvení: 1,5,10 let přežití-těch 10 je pro ně vyléčení, ale moc jich tam nebude.
No, babičce vyndali dělohu kvůli nádoru v 35ti letech, do prsu se jí to dalo až hrubo po padesátce a po jakémsi zvláštním zásahu laserem byla vedena jako vyléčená. Tenkrát se ale ještě chemo nepoužívalo, prostě jí to vyndali a poslali ji domů. Sice umřela už skorem před dvaceti lety, ale tutově ne na rakovinu.
Mámě vyndali kvůli témuž dělohu před pěti lety, bez chema, mamograf zatím negativní ... tak snad sakriš vydrží dýl, než jenom dalších pět let :evil:
no nevim, nejsem odbornik, možná jsem si špatně vyložil ty odborné poznámky( a hlavně jedná se o procenta, kteréžto nejsou povzbuzující), ovšem vyrozuměl jsem tomu tak i z mé literatury, jež vlastním a bohužel mám i zkušenosti v řadách příbuzných, spolupracovníků atd.
Na druho stranu, jakožto věřící v příčinu a následek se to netýká těch, kterýmžto se ji podařilo nalézt a odstranit
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Dali by ste svoje dcéry preventívne zaočkovať vakcínou, ktorú vyvinuli proti rakovine prsníka? (No, neviem načo sa vlastne pýtam, keď sa mi vidí, že odpoveď je dopredu jasná. :lol: )
Použili by ste tú vakcínu ako "poistku" zo strachu pred vypuknutím tohto ochorenia, ktoré sa už vo Vašej rodine vyskytlo? BUC, máš dcéru... Tak ako? Pochopila som, že Tvoja dcéra nepapá sajrajty, čím sa určite chráni. Popravde, nemáš niekedy trochu strach z toho, že to ochorenie podedí? Prepáč, nechcem Ti rýpať do súkromia, ale aj u nás sa vyskytlo onko ochorenie a nikoho z rodiny to nenapravilo na lepšiu cestu. Je mi ľúto mojej krstnej dcérky, keď vidím, aké patoky jej dávajú jesť. Mám o ňu strach do budúcnosti. A dospelákom naokolo diktujú chuťové poháriky :cry:
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj zajimam se o myslenky Josefa Zezulky, naseho jiz zesnuleho lecitele - ktery uvadi, ze nas organizmus, se sklada ze tri principu, hmotneho, dusevniho a energetickeho. A komplikace v tech jednotlivych oblastech se pak daji primo zase ovlivnvat v patricnych lecebnych oborech. Hmotna medicina je jasna - chirurgie, optika atd. (mimochodem podle mne tady bych na ni nedal dopustit, problem je, kdyz si narokuje mluvit i do tech sousednich oboru, ktere vlastne nevidi), pak je psychologie-psychiatrie (zatim bohuzel vnimana porad spise hmotne) no a do tretice lecitelstvi, tedy lecitel svym bioenergetickym pusobenim zehli, cisti, doplnuje mista s urcitou energetickou nedostatecnosti.

Zezulka, ktery rakovinu lecil snad 40 let uvadi, ze ta je prave patri mezi onemocneni zpusobene energetickou nedostatecnosti. Jako takovou je pro hmotnou medicinu vlastne neuchopitelna, ta dokaze pouze treba odoperovat jiz hmotny projev nemoci - nador, ale pricinu zvrhleho deleni bunek postihnout neumi. Je uvaden jeden pripad, pacientka mela rozsahly nador, po leceni Zezulkou se nador velmi zmencil, opouzdril se - oddelil se vyrazne od okolni tkane a medicina jej potom jen vyjmula. atd.

Z techto uvah bych si odvodil, ze vodicky a kapicky pricinu nepostihnou.

Zezulka svym pacientum predepisoval tuto dietu.

Zakázáno: Kouření - Vynechat vše, co je uzené (např. uzené maso, salámy, šunka, uzený sýr atd.). - Vše pražené, i odvary z praženého (např. káva, melta, kakao, čokoláda atd.). - Vše smažené. - Vše pečené. Co je nutné požívat jako pečené (např. chléb), odkrojit kůrku. Nutné ostatní pečivo (např. housky) jen bledé, nevypečené, a co nejméně. - Vynechat konzervy s kyselinou benzoovou. - Chránit se všeho, co obsahuje dehet (např. masti).

Doporuceno: Potrava syrová (např. ovoce, zelenina, mléko, máslo atd.). Pokud se jakákoliv potrava upravuje v kuchyni, tak pouze vařením nebo dušením. Zásada je, aby potrava, než jde na oheň, obsahovala vodu.

Tato dieta musí být dodržována velmi důsledně, protože pacienti, kterým je dána, jsou přecitlivělí na látky, obsažené v zakázaných potravinách. Nepatrné nedodržení může velmi ohrozit nebo znemožnit léčebný proces.


Dnes v jeho praci pokracuje Tomas Pfeiffer, ktery na prednaskach, ktere ma po cele republice i pusobi a take leci v Praze pripady, ktere jiz medicina poslala domu na doziti, lecba je vzdy zdarma.. Seznam prednasek je na www.dub.cz.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Hm, Martin. Otázkou je, prečo je vlastne nutné (ako píšeš) jesť niečo pečené? A to myslíš, keď odkrojíš kôrku, že tá striedka sa akože nepiekla? (Ak z grilovaného bifteku odkrojíš ohorený kraj, tak v tom strede nemáš pohltený všetok ten humus, ktorý sa pri kvapkaní šťavy z mäsa na horiace drevo dostáva dymom do mäsa?) Prečo je to NUTNÉ jesť? Nutné je len dýchať, piť - bez pečeného vyžiješ.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

myslim že to bylo myšleno jako částečný kompromis pro ty co nejsou dostatečně ready na to skočit na 100%raw... a takových je hodně, zejména mezi staršími lidmi a pro ně může bt i takováto úprava jídelníčku zcela zásadním krokem ku zdraví..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

také si myslím
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Taky to chapu jak rika Terezka, jako vylouceni nejzakladnejsich skodlivin, ktere jsou v primem rozporu se smyslem lecebneho pusobeni.. Nasel jsem k tomuto jeste jeden podrobnejsi clanek Tomase Pfeiffera
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Veď viem. Akurát, že si myslím, že chorý na rakovinu nemá čas na kompromisy. Alebo má? Čo ja viem... No, keď to berieme tak, že jedlo nie je všetko, čo zohráva svoju rolu... Tak je potom aj tá kôrka dobrá :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Dali by ste svoje dcéry preventívne zaočkovať vakcínou, ktorú vyvinuli proti rakovine prsníka? (No, neviem načo sa vlastne pýtam, keď sa mi vidí, že odpoveď je dopredu jasná. :lol: )
Použili by ste tú vakcínu ako "poistku" zo strachu pred vypuknutím tohto ochorenia, ktoré sa už vo Vašej rodine vyskytlo? BUC, máš dcéru... Tak ako? Pochopila som, že Tvoja dcéra nepapá sajrajty, čím sa určite chráni. Popravde, nemáš niekedy trochu strach z toho, že to ochorenie podedí? Prepáč, nechcem Ti rýpať do súkromia, ale aj u nás sa vyskytlo onko ochorenie a nikoho z rodiny to nenapravilo na lepšiu cestu. Je mi ľúto mojej krstnej dcérky, keď vidím, aké patoky jej dávajú jesť. Mám o ňu strach do budúcnosti. A dospelákom naokolo diktujú chuťové poháriky :cry:
dcéra není bohužial moj majetok, a z hlediska stravování odhaduji, že je na tom jak tvůj manžel a tak jestli se bude chtít očkovat nebo ne je její záležitost a já ji straším pořád, ale ji zájímá nyní(jako obvykle) akorát prožívání lásky a tak reaguje jen na prdel, tedy zvětšující se, že chodí běhat.
A tak každý je svého štěstí strůjcem a já jen ostatním sděluji své připomínky na tuto problematiku a pak už děj se vůle.

zezulka ani pfajfr mě již neoslovují, já jsem věřící v příčinu a byl jsem věřící i v léčitele, měl jsem jednoho "opravdu" dobrého a kamaráda navíc (nyní se válí v prachách v USA jako celostní medicinman v ňákým domově důchodců) a pořád jsem ho testoval, až jsme prokázali, že to bude stejnak placebární záležitost, což je v každém případě přínosem tomu, kdo je ochoten uvěřit.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Hned je mi po ránu líp. :lol: :lol: :lol: Buci, ty Tvoje myšlenkový toky mě fascinujou. :lol:

Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

buc11 píše: no nevim, nejsem odbornik, možná jsem si špatně vyložil ty odborné poznámky( a hlavně jedná se o procenta, kteréžto nejsou povzbuzující), ovšem vyrozuměl jsem tomu tak i z mé literatury, jež vlastním a bohužel mám i zkušenosti v řadách příbuzných, spolupracovníků atd.
Na druho stranu, jakožto věřící v příčinu a následek se to netýká těch, kterýmžto se ji podařilo nalézt a odstranit
No jasně. Dědův kolega odešel s diagnózou karcinomu tlustého střeva s tím, že se bude léčit sám. Pil pouze zeleninové šťávy, až do smrti. Trvalo to sotva půl roku.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Selma píše:
buc11 píše: no nevim, nejsem odbornik, možná jsem si špatně vyložil ty odborné poznámky( a hlavně jedná se o procenta, kteréžto nejsou povzbuzující), ovšem vyrozuměl jsem tomu tak i z mé literatury, jež vlastním a bohužel mám i zkušenosti v řadách příbuzných, spolupracovníků atd.
Na druho stranu, jakožto věřící v příčinu a následek se to netýká těch, kterýmžto se ji podařilo nalézt a odstranit
No jasně. Dědův kolega odešel s diagnózou karcinomu tlustého střeva s tím, že se bude léčit sám. Pil pouze zeleninové šťávy, až do smrti. Trvalo to sotva půl roku.
takovým sdělením, nepřikládám příliš váhu, půl roku pouze na šťávách =sqělý výkon, a je to opravdu pravda? nefixloval?, nešoup si ještě něco jiného?, šťavil si to sám nebo kupovaný?, kolik mu bylo? a spousta dalších neznámých,
to je jako dyž kouříl a dožil se stofky,
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

mám pochyby o manželce, včera v 11:00 vítězoslavně přiběhla se zvoláním"zase prší", jež bylo pokračováním večerní debaty, kde hlásili přeháňky na Moravě místy, odvětil jsem jí, proč nepřiběhla, mezi 6:00 do 11:00, že neprší-což bohužel ukazuje stále na to, že ten vnitřní svět se převrací mnohem obtížněji než to žráblo

Vysvětlivky manželka: déšť-špatný
nedéšť-kdoví jestli taky
já-nedovolím počasí, aby ovlivňovalo můj vnitřní svět
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

buc11 píše:
Selma píše:
buc11 píše: no nevim, nejsem odbornik, možná jsem si špatně vyložil ty odborné poznámky( a hlavně jedná se o procenta, kteréžto nejsou povzbuzující), ovšem vyrozuměl jsem tomu tak i z mé literatury, jež vlastním a bohužel mám i zkušenosti v řadách příbuzných, spolupracovníků atd.
Na druho stranu, jakožto věřící v příčinu a následek se to netýká těch, kterýmžto se ji podařilo nalézt a odstranit
No jasně. Dědův kolega odešel s diagnózou karcinomu tlustého střeva s tím, že se bude léčit sám. Pil pouze zeleninové šťávy, až do smrti. Trvalo to sotva půl roku.
takovým sdělením, nepřikládám příliš váhu, půl roku pouze na šťávách =sqělý výkon, a je to opravdu pravda? nefixloval?, nešoup si ještě něco jiného?, šťavil si to sám nebo kupovaný?, kolik mu bylo? a spousta dalších neznámých,
to je jako dyž kouříl a dožil se stofky,

přesně tak, takovýchhle vágních sdělení se kolem rojí jako houby po dešti - každou chvíli mi někdo při pokusu argumentovat proč je zbytečný řešit svoje stravování a lajfstajl sdělí že někdo má dědečka, který celý život kouřil, pil a jedl vepřové hlavy a je mu 95 s čistou myslí a funkční... Zajímavý je jak vo něm každej mluví ale já ho ještě nkdy neviděla a ani neznám žádný reporty z osobních setkání, tak nevim jestli to třeba neni furt ten samej člověk... (nebo mýtus)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Ja by som aj verila, že taký dedko existuje. Ale narodil sa o trošku skôr ako my. Za tie roky sa podmienky zmenili. A on určite za celý život nezbaštil dokopy toľko éčiek, ako napr. dnešné deti za pár rôčkov, a určite sa viac hýbal, fyzicky pracoval... A okrem toho musím hľadieť aj na genetickú výbavu. Holt, nemám predkov, ktorí sa dožívali stovky a v zdraví. A tak sa snažím ovplyvniť, čo viem. Inak veľmi rada nakúkam ľuďom do nákupných košíkov a stále sa nestačím čudovať, čo za patoky nakupujú a dávajú jesť aj tým najmenším. :roll:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Ja by som aj verila, že taký dedko existuje. Ale narodil sa o trošku skôr ako my. Za tie roky sa podmienky zmenili. A on určite za celý život nezbaštil dokopy toľko éčiek, ako napr. dnešné deti za pár rôčkov, a určite sa viac hýbal, fyzicky pracoval... A okrem toho musím hľadieť aj na genetickú výbavu. Holt, nemám predkov, ktorí sa dožívali stovky a v zdraví. A tak sa snažím ovplyvniť, čo viem. Inak veľmi rada nakúkam ľuďom do nákupných košíkov a stále sa nestačím čudovať, čo za patoky nakupujú a dávajú jesť aj tým najmenším. :roll:
já taky nebylučuju takovýho dědečka, ovšem na každýho takovýho budou 10000e podobných ovšem nemtavých tragédů a většina už nebude ani na světě
Navíc zpochybňuji taková tvrzení jako půl života na ró apod-to jsou taková zkratkovitá sdělení bulvárního charakteru, kde je např.nadpis:léčivé lízání žabího slizu (kam se hrabe dárcovská urina) a v sáhodlouhém článku se nedovím již bližší podrobnosti kromě blablaů a velmi často jsou to argumenty různých lidí proč jako ne a když po tom jdu, tak zjistím jak to z tým půlživota na ró ve skutečnosti bylo.
Ovšem, když mi někdo předloží referenční, prověřenou skupinu 1000 ks opravdových vitoušú a prokáže deficity např.b12, tak se nad tím začnu zamýšlet, do té doby se budu držet vlastní zkušenosti a třeba max. z části Walkera a nebo pepíka.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Já neříkám, že pití šťáv při rakovině je šlápnutím vedle, to v žádném případě, jen se po zkušennostech ztotožňuju třeba s Walkerem, který mimo živé stravy doporučoval i duševní hygienu, která je stejně důležitá, jako strava. On navíc byl silně věřící křesťan a všechna jeho práce nesla Kristův odkaz. To je další rozměr lidského života, který nelze ignorovat, natož podceňovat.
Ten dotyčný zemřelý měl nejenom těžkou nemoc, ale i těžké rozpory v rodině a s nikým o tom otevřeně nepromluvil. Proto taky nelze s určitostí říct, co bylo příčinou jeho neúspěchu a nelze se tedy z jeho života ani nějak konkrétně poučit.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Ad počasí - se musím přiznat, že občas dovoluji svému vnitřnímu světu, aby ovlivňoval počasí :lol:
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

A ještě ad poživační dědečci - ten argument taky slýchám, jednoho takového máme doma a je mi často předhazováno jeho zdraví přes nezdravý způsob života. Je mu 66 let a po bližším přezkoumání jeho života jsem našla jeden zásadní protiargument. Zatím sice lékařské nálezy žádné, ale taky téměř žádná fyzická aktivita ... ten člověk nemusí podávat žádné výkony, dokonce ani moc chodit nemusí a je dost pravděpodobné, že je nepodává, protože jich není schopen. Stačí malá námaha, jako je sekání trávy sekačkou nebo odhrnování sněhu a přihodí se mu nějaký nepříjemný úraz ... např. namožení plicního úponu či nenápadná mozková příhoda projevující se krátkou disfunkcí nějaké končetiny. Veškerá energie je totiž spotřebována na trávení poměrně velkého množství živočišné a vařené rostlinné stravy. O tom, že příšerně smrdí, se ani zmiňovat nemusím :-) Je to zkrátka taková živá masová konzerva, která pokud se otevře, rychle podlehne zkáze.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

A máme ho!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

- Martine - kolika a v jakém stavu se dožil Zezulka ? (hodně na to dám, např. info o tom, že 2 největší guru makrobiotiky zemřeli v průměrném věku na rakovinu tlust. střeva bylo poslední kapkou, že tudy ne pánové ... )
- očkování - nebrat - teď jsem koupili dětem zakrslýho králíka, být to na mně, stravuju ho na syrové, jemu přirozené stravě a bez očkování. Moja je proti, tak budem očkovat. Čeho si na vita asi nejvíc cením je naprosté zmizení jakýchkoliv obav o zdraví, strachu z bacilů apod.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Selma píše:A ještě ad poživační dědečci - ten argument taky slýchám, jednoho takového máme doma a je mi často předhazováno jeho zdraví přes nezdravý způsob života. Je mu 66 let a po bližším přezkoumání jeho života jsem našla jeden zásadní protiargument. Zatím sice lékařské nálezy žádné, ale taky téměř žádná fyzická aktivita ... ten člověk nemusí podávat žádné výkony, dokonce ani moc chodit nemusí a je dost pravděpodobné, že je nepodává, protože jich není schopen. Stačí malá námaha, jako je sekání trávy sekačkou nebo odhrnování sněhu a přihodí se mu nějaký nepříjemný úraz ... např. namožení plicního úponu či nenápadná mozková příhoda projevující se krátkou disfunkcí nějaké končetiny. Veškerá energie je totiž spotřebována na trávení poměrně velkého množství živočišné a vařené rostlinné stravy. O tom, že příšerně smrdí, se ani zmiňovat nemusím :-) Je to zkrátka taková živá masová konzerva, která pokud se otevře, rychle podlehne zkáze.
děkuji
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj Stando, zemrel v roce 1992 ve veku 80 let

"V roce 1991 pan Zezulka trpěl onemocněním od něhož mu nemohli pomoci lékaři ani léčitelé. Virová záležitost - pásový opar střední a horní větve trigeminu se změnami až do mozkové tkáně."
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Strašiak rakoviny hlodá v mysliach ľudí, a tak sme sa akosi s kolegyňkami v práci rozrozprávali na túto tému. Padla otázka: "Čo by si robila, keby...?" Tak akosi som si na ňu odpovedala už pred časom, keď som opatrovala mamu (5 operácií v dôsledku rakoviny, 4 ťažké cykly chemoterapie, vývod hrubého čreva...). Výsledok - 3 roky života (života?). A tak som odpovedala hneď. Operovať by som sa nedala (ani cht, ani ožiare), hodila by som najprv, čo najdlhší pôst, aj pri ňom a potom furt práca s energiou, chi-kung, taj-chi chuan, nejaká akupunktúra, odstránenie zdrojov elektrosmogu, čo možno do najväčšej miery (to, čo dokážem ovplyvniť) + nič a NAOZAJ NIČ VARENÉ + ďalšie pravidelné pôsty ( a asi by došlo aj na urinoterapiu :wink: ). Kolegyňa sa ma pýta: " To fakt by si sa nedala rezať? Myslíš, že keby to bolo také jednoduché, tak by to nerobili mnohí?" Nedalo sa odpovedať inak ako protiotázkou: "A myslíš, že je to také jednoduché? Skús takto žiť čo len týždeň." Podľa mňa je to omnoho ťažšie, ako sa dať X-krát rezať a tráviť si telo chémiou. A výsledok? No veru, som presvedčená, že aj takto mám nádej sa dožiť aspoň toľko, čo pri klasickej liečbe. A neprežívať tie muky z liečby cht.
Je to zaujímavé, ako to v ľuďoch vŕta, tá myšlienka na inú cestu. A ako sa potom nechajú presvedčiť o tom, že ten medicínsky prístup ich spasí.
Je len jeden moment, ktorý by ma dokázal rozhodiť. A ten je veľmi silný. :shock: Keby som videla, že rodina so mnou nesúhlasí a že sa boja, že moja cesta nie je správna. To by som asi fakt váhala, či sa nedať operovať, keď by im to prinieslo pokoj. Som to kus cvoka, čo? :roll:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Strašiak rakoviny hlodá v mysliach ľudí, a tak sme sa akosi s kolegyňkami v práci rozrozprávali na túto tému. Padla otázka: "Čo by si robila, keby...?" Tak akosi som si na ňu odpovedala už pred časom, keď som opatrovala mamu (5 operácií v dôsledku rakoviny, 4 ťažké cykly chemoterapie, vývod hrubého čreva...). Výsledok - 3 roky života (života?). A tak som odpovedala hneď. Operovať by som sa nedala (ani cht, ani ožiare), hodila by som najprv, čo najdlhší pôst, aj pri ňom a potom furt práca s energiou, chi-kung, taj-chi chuan, nejaká akupunktúra, odstránenie zdrojov elektrosmogu, čo možno do najväčšej miery (to, čo dokážem ovplyvniť) + nič a NAOZAJ NIČ VARENÉ + ďalšie pravidelné pôsty ( a asi by došlo aj na urinoterapiu :wink: ). Kolegyňa sa ma pýta: " To fakt by si sa nedala rezať? Myslíš, že keby to bolo také jednoduché, tak by to nerobili mnohí?" Nedalo sa odpovedať inak ako protiotázkou: "A myslíš, že je to také jednoduché? Skús takto žiť čo len týždeň." Podľa mňa je to omnoho ťažšie, ako sa dať X-krát rezať a tráviť si telo chémiou. A výsledok? No veru, som presvedčená, že aj takto mám nádej sa dožiť aspoň toľko, čo pri klasickej liečbe. A neprežívať tie muky z liečby cht.
Je to zaujímavé, ako to v ľuďoch vŕta, tá myšlienka na inú cestu. A ako sa potom nechajú presvedčiť o tom, že ten medicínsky prístup ich spasí.
Je len jeden moment, ktorý by ma dokázal rozhodiť. A ten je veľmi silný. :shock: Keby som videla, že rodina so mnou nesúhlasí a že sa boja, že moja cesta nie je správna. To by som asi fakt váhala, či sa nedať operovať, keď by im to prinieslo pokoj. Som to kus cvoka, čo? :roll:
myslím, že je třeba se pokusit vymanit z bývalých návyků a stereotypů, možná i prostředí, potrava nemusí být ta hlavní příčina
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše:
Renáta píše:Strašiak rakoviny hlodá v mysliach ľudí, a tak sme sa akosi s kolegyňkami v práci rozrozprávali na túto tému. Padla otázka: "Čo by si robila, keby...?"
myslím, že je třeba se pokusit vymanit z bývalých návyků a stereotypů, možná i prostředí, potrava nemusí být ta hlavní příčina
Súhlasím. Ale práve to je ten najťažší oriešok. Oveľa jednoduchšie je zobrať skalpel a nechať si do žíl nakvapkať cht. Veď ono to za nás vyriešia lekári a nám stačí pasívne sa zúčastniť... Nestačí. Treba na sebe popracovať a zrejme najlepšie hneď, kým sa nestihneme dopracovať k nejakej strašnej diagnóze.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Vzpomínám si na rozhovor s Annie Girardot, který jsem kdysi dávno četla. Novináře, který s ní ten rozhovor dělal zaujalo, že během doby, co jedla steak vykouřila několik silných cigaret a tak se jí zeptal, jestli se nebojí rakoviny. Odpovědla, že ne, prý k ní ta potvora nesmí :-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Selma píše:Vzpomínám si na rozhovor s Annie Girardot, který jsem kdysi dávno četla. Novináře, který s ní ten rozhovor dělal zaujalo, že během doby, co jedla steak vykouřila několik silných cigaret a tak se jí zeptal, jestli se nebojí rakoviny. Odpovědla, že ne, prý k ní ta potvora nesmí :-)
No, nepopieram, myseľ je silná čarodejka. Ale či je silnejšia ako steak s cigaretkami... :?: Nuž, dovolím si pochybovať. To by tu medzi nami zrejme ešte stále pobehoval majster Satinský, ktorý sa nazval ujo Klobása. Nebol zrovna slabý na duchu a aj tak ho tá rakovina hrubého čreva dostala... :cry:
Odpovědět