KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Esterka »

Panda píše:
Esterka píše:..v podobě zfalšované statistiky, která uvádí úspěšnost klasické léčby kolem 60 procent místo skutečných 10 procent. :D
Proč zfalšované? Těch 50 procent zemřelo na následky chemoterapie a ne na rakovinu, tak to se přece počítá, ne?
To je právě ten princip falcifikace! Každý, kdo při léčbě rakoviny zemře na chemoterpaii, v důsledku operace nebo nebo ozařování je statisticky pokádán za vyléčeného!!! Vždyť pacient přece nezemřel na rakovinu. :D Krásně promyšlený podvod, jak "vylepšit" statistiku. :D
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od s.arik »

Ve Food matters nebo kde taky říkali, že definice vyléčeného je přežití 5 let.
Tj. ten, kdo na rakovinu umřel až šestý či sedmý rok od zachycení problému, je vlastně vyléčený :|
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Velmi zaujimava tabulka sa objavila na natural news. Nikdy nikde som nevedela najst suvislost medzi sievert a grays. Na zaklade tejto tabulky uz rozumiem, preco som skoro zahynula, ked som si raz jedno ozarovanie posunula o sest hodin skor. Normalne ma nastokli na gril poobede okolo 15:00. Vtedy sme isli do hor, tak ma to nechali posunut na 8:30. Dodnes neviem ako sme sa dostali z Edmontonu do Edsonu (asi 150km), hlavna vec, ze ozarovanie neboli.
Tu je ta tabulka aj s pokecom http://www.naturalnews.com/032136_radia ... chart.html
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

s.arik píše:Ve Food matters nebo kde taky říkali, že definice vyléčeného je přežití 5 let.
Tj. ten, kdo na rakovinu umřel až šestý či sedmý rok od zachycení problému, je vlastně vyléčený :|
Vhlave mam uchovan udaj ,ze v Cr jsou to 3. Takze,kdo zemre 3. rok 1. den je stale dle statistiky ziv. Ale je mozne ,ze se mylim a ze si tento udaj nepamatuji presne(i kdyz o tom pochybuju,jelikoz si dodnes pamatuju,ze jsem z toho cisla byla v soku a z te interpretace tez).
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

http://www.uzis.cz/nas/poskytovani-informaci

Tady by vsak meli na zadost sdelit statistiky ,o kterych se tu bavime.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od gabrielik »

Či je nádor, ktorý mám zhubný alebo nie, sa vraj dá určiť len ak ma rozrežú. A ja sa nechcem dať rezať. Dnes som ale konečne našla človeka, ktorý je ochotný ma prijať na konzultáciu aj bez rezania a ďalší kontakt mám v zálohe.

Myslím si že je to vážne, rýchlo rastúci nádor na vaječníku s predchádzajucimi príznakmi ma v tom utvrdzuje. Ale dnes po dlhom čase cítim, naozaj vo vnútri cítim, že sa mi nechce umrieť. Včera som plakala v kuchyni a priateľovi vykrikovala že si neuvedomuje aké je to so mnou zlé. a tak vravím: "Čo robím? Ako debil tu sterilizujem čili papričky a vyrábam RAW kečupy. Prečo? Lebo ani neviem čo by som vlastne mala robiť..."

Chcem sa opýtať, zmenila sa vám psychika pri tejto diagnóze, alebo ste to postrehli na svojich blízkych? Mne sa rapídne zhoršila. Ešte skôr ako som niečo tušila. Niekedy som mala pocit, že to ani niesom ja, čo vrieska a nadáva. A neviem to ovládať, to je najťažšie.

Spomínam si, že otec bol tiež taký, rýchlo vytočený z hlúpostí, netrpezlivý a v nemocnici som ho videla tak vytočeného, ako keby to ani nebol on. Zomrel pred rokom, lekári ho vyliečili.Nikto ma o tom nepresvedčí, že keby ho nechali na pokoji, aspoň by dožil ten čas ktorý mal bez tých vedľajších účinkov liečby oveľa lepšie. A tiež som presvedčená, že spúšťačom u neho bolo, že sa nevedel preniesť cez veľkú bolestnú stratu a nedokázal sa zmieriť a odpustiť.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Ty mozes aspon nadavat a plakat verejne. Ja som musela drzat h.bu a krok, lebo mali decka skuskove. Este som si stale pamatala, ako to bolo, ked mi zomrel v novembri tatko a ja som sa nedokazala chytit skript az do Vianoc.

Okamzite si kup alebo niekomu zober I-pod, natiahni do neho subliminaly ako pozitivne myslenie, sebauzdravenie a pustaj si to do zblbnutia. Do mna to tieklo 6 hodin denne. A nerev, akurat ta bude hlava boliet.

Zozen si za kazdu cenu lanovy olej aj ked ho bude vela, vraj ho ludia drzia v mrazaku, pouzivaj do vsetkeho kombinaciu turmeric(kurkuma), cierne korenie a teply olivovy olej, pi aspon 2-3 salky zeleneho caju denne. To, ze sa mas vystrihat vsetkeho bieleho ti vraviet nemusim.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Gabrielik, nerozumiem. Teraz píšeš o rýchlo rastúcom nádore na vaječníku, ale ako vieš? Veď ani doktor ti nepovedal, či je to ono? Čo ťa v tom utvrdzuje? Máš zlé CA125, alebo sa len bojíš, že je to tak? Možno sú tvoje obavy úplne zbytočné. Ale preventívne, Culka ti radí dobre.
Gabrielik, jedna česká populárna osoba, tuším speváčka, ale už neviem ktorá, povedala, že keď jej zistili rakovinu, tak najlepšia rada, ktorú dostala a najpravdivejšia znela : Hlavně se neposrat! A to ona už mala isté. Takže popredu už vôbec nie!!! Neviem, ale keď ťa to takto psychicky ničí a máš taký strach, nebolo by najlepšie dopátrať sa naozaj toho, či sa bojíš oprávnene? Viem, že ma do toho nič nie je, ale strach je riadna sviňa. Narobí neraz riadnu šarapatu. Drž sa, dievča.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od rudo »

gabrielik píše: Ale dnes po dlhom čase cítim, naozaj vo vnútri cítim, že sa mi nechce umrieť. Včera som plakala v kuchyni a priateľovi vykrikovala že si neuvedomuje aké je to so mnou zlé. a tak vravím: "Čo robím? Ako debil tu sterilizujem čili papričky a vyrábam RAW kečupy. Prečo? Lebo ani neviem čo by som vlastne mala robiť..."

Chcem sa opýtať, zmenila sa vám psychika pri tejto diagnóze, alebo ste to postrehli na svojich blízkych? Mne sa rapídne zhoršila. Ešte skôr ako som niečo tušila. Niekedy som mala pocit, že to ani niesom ja, čo vrieska a nadáva. A neviem to ovládať, to je najťažšie.

Spomínam si, že otec bol tiež taký, rýchlo vytočený z hlúpostí, netrpezlivý a v nemocnici som ho videla tak vytočeného, ako keby to ani nebol on. Zomrel pred rokom, lekári ho vyliečili.Nikto ma o tom nepresvedčí, že keby ho nechali na pokoji, aspoň by dožil ten čas ktorý mal bez tých vedľajších účinkov liečby oveľa lepšie. A tiež som presvedčená, že spúšťačom u neho bolo, že sa nevedel preniesť cez veľkú bolestnú stratu a nedokázal sa zmieriť a odpustiť.

spystaj sa sama seba taku otazku a dobre rozmyslaj nad odpovedou :

ako chces aby sa tvoj vztah s priatelom zmenil ?, co ti odpoveda hlava a co srdce ?
chces ho odohnat alebo ho chces priputat lutostou ?

Otcove spravamie nemusis kopirovat, viem lahko sa to povie, ked sme v tazkom strese a krize, tak podvedomie robi tu jedinu naucenu odpozorovanu reakciu - od rodicov
5 2 8
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od martin_hk »

gabrielik píše:Či je nádor, ktorý mám zhubný alebo nie, sa vraj dá určiť len ak ma rozrežú. A ja sa nechcem dať rezať. Dnes som ale konečne našla človeka, ktorý je ochotný ma prijať na konzultáciu aj bez rezania a ďalší kontakt mám v zálohe.

Myslím si že je to vážne, rýchlo rastúci nádor na vaječníku s predchádzajucimi príznakmi ma v tom utvrdzuje. Ale dnes po dlhom čase cítim, naozaj vo vnútri cítim, že sa mi nechce umrieť. Včera som plakala v kuchyni a priateľovi vykrikovala že si neuvedomuje aké je to so mnou zlé. a tak vravím: "Čo robím? Ako debil tu sterilizujem čili papričky a vyrábam RAW kečupy. Prečo? Lebo ani neviem čo by som vlastne mala robiť..."

Chcem sa opýtať, zmenila sa vám psychika pri tejto diagnóze, alebo ste to postrehli na svojich blízkych? Mne sa rapídne zhoršila. Ešte skôr ako som niečo tušila. Niekedy som mala pocit, že to ani niesom ja, čo vrieska a nadáva. A neviem to ovládať, to je najťažšie.

Spomínam si, že otec bol tiež taký, rýchlo vytočený z hlúpostí, netrpezlivý a v nemocnici som ho videla tak vytočeného, ako keby to ani nebol on. Zomrel pred rokom, lekári ho vyliečili.Nikto ma o tom nepresvedčí, že keby ho nechali na pokoji, aspoň by dožil ten čas ktorý mal bez tých vedľajších účinkov liečby oveľa lepšie. A tiež som presvedčená, že spúšťačom u neho bolo, že sa nevedel preniesť cez veľkú bolestnú stratu a nedokázal sa zmieriť a odpustiť.
INSPIRACE: http://www.youtube.com/user/BeYourPotential

Strach je kontraproduktivní, be, stay, go raw!!! ;)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Tak tu je, zdá sa, odpoveď na otázku, či vyrezať tumor alebo nie:
http://www.badatel.sk/index.php?option= ... 2&Itemid=9
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od gabrielik »

Uf. Svoju zmenu v nervoch som na sebe pobadala predtým ako som sa niečo dozvedela a začala báť.
A teraz spätne som rozmýšlala nad tým, že aj ockova nálada sa začala lámať možno ešte skôr ako vedel o svojej diagnóze.
Tak preto sa pýtam, či to nemôže byť sprievodným javom toho, že v tele sa deje niečo čo nemá. Tak isto, ako sa napríklad kvasinky dožadujú cukru v potrave.
A áno, bojím sa a ľutujem sa. A snažím sa vzbudzovať ľútosť.
Vyšetrenia stagnujú, aspoň mám čas. A nemusím sa stesovať že ma niekto naháňa pod nôž.
Viete, modlila som sa pre to, aby sa mi moja rodinka dala do poriadku. Vždy hovorím, že čo si želám, to sa mi splní. Ale spôsob a cesta, ako sa to bude diať, si častokrát neviem ani predstaviť.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od martin_hk »

Nahrál jsem si dokument z ČT2, respektive dokumentární pásmo "o neumírání". Možná to někdo z Vás také viděl. V závěru byla zpověď pána, který se vyléčil z metastázující již neoperabitilní rakoviny kůže (malanomu) za pomoci 42 Breussovy hladovky. Doporučil mu to i ošetřující lékař, který se o této metodě dozvěděl a ač byl vůči ní skeptický, nabídl jí dotyčnému pánovi jako poslední eventualitu, jak si prodloužit život, neboť melanom je velmi agresivní druh rakoviny. Pán - stavební inženýr na prahu penze - měl podporu báječné rodiny, odjel na chatu, náruče čisté přírody a tam to absovoval, přičemž byl stále fyzicky aktivní a pracoval i na počítači na rozpracovaných projektech, zveleboval verandu, stavěl kamenné schodiště... Výsledek? Rakovina zmizela! Pán si "prodloužil" v době natáčení život už o deset let. Docházel na kontroly a ty byly bez nálezu. :) Tudíž naděje umírá vskutku poslední....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Áno, Martin. Tak ako píšeš. Gabrielik, ten avatar predtým bol plný života a lásky, tento je depresívny - teda spoň na mňa tak pôsobí. Prvý bol lepší :wink:
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od gabrielik »

Dnes sa tak cítim, asi bude lepšie ak tam nebude zatial nič.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

gabrielik píše:Dnes sa tak cítim, asi bude lepšie ak tam nebude zatial nič.
Hlavu hore, pozri, aký je krásny deň. Ak si sa ráno zobudila a dýchaš, znamená to, že žiješ :wink: Tak nezúfaj a teš sa z pekného dňa. Kopni do vrtule a vyštartuj dakde do hory či k vode. Nezostávaj zatvorená so svojimi chmúrnymi myšlienkami. Pekný deň ti prajem, Gabrielik :wink: A teším sa, aký pekný avatar si čoskoro dáš.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od martin_hk »

gabrielik píše:Uf. Svoju zmenu v nervoch som na sebe pobadala predtým ako som sa niečo dozvedela a začala báť.
A teraz spätne som rozmýšlala nad tým, že aj ockova nálada sa začala lámať možno ešte skôr ako vedel o svojej diagnóze.
Tak preto sa pýtam, či to nemôže byť sprievodným javom toho, že v tele sa deje niečo čo nemá. Tak isto, ako sa napríklad kvasinky dožadujú cukru v potrave.
A áno, bojím sa a ľutujem sa. A snažím sa vzbudzovať ľútosť.
Vyšetrenia stagnujú, aspoň mám čas. A nemusím sa stesovať že ma niekto naháňa pod nôž.
Viete, modlila som sa pre to, aby sa mi moja rodinka dala do poriadku. Vždy hovorím, že čo si želám, to sa mi splní. Ale spôsob a cesta, ako sa to bude diať, si častokrát neviem ani predstaviť.
dr.partykova@gmail.com - autorka mnoha zajímavých knih, v mnohých očích anděl pro ty, jež se cítí v bezvýchodné situaci.....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od gabrielik »

Nestretli ste sa niekde s týmto filmom?
http://www.crazysexycancer.com/
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

gabrielik píše:Nestretli ste sa niekde s týmto filmom?
http://www.crazysexycancer.com/
Stretla, u nas v kniznici. Bez neho prezijes. Kris ma sice stage 4, ale liver cancer, strasne pomaly rastuci, cosi ako Lance Armstrong.
Ak ty mas, co si myslis, musis zabrat radikalnejsie, lebo to asi bude podstatne agresivnejsie.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Vedci zistili, ako zabrániť šíreniu rakoviny v tele

http://aktualne.centrum.cz/veda/clanek.phtml?id=710945
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Vírusy zabíjajú rakovinové bunky:
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/techno ... nstva.html
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Ale no sak zadrz. Vymysleli to v Dalhousie, ci jak sa to pise. To je volakde v Halixafe, ci inej dedine na vychode a zatial to skusali len na mysiach. Aspon tolko povedali v kanadskych spravach. Aj to, ze je to virus kiahni.
Drzme si klobuky, mozno naozaj nieco najdu.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

tak sestra ženy opet akýsi nález a je v nemocnici
tak něviem, že bych jí vzal mms?
stejně nič něurobí, brojsovka bylo poslední vzepětí
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Kruci, Buc. Nebude pokoj?
Jednorazovo je to naprd, to viem urcite.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Essiac - používal ho vo svojej liečbe aj lekár Bob Ptáček (video od Bafule), len teda on ho nepil ako čaj, ale užíval ako prášok
http://tredoxe.blog.cz/1102/protirakovi ... ssiac-thee
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od macik »

Gabrielik ano, změnu psychiky jsem u maminky s rakovinou zaznamenala-začla být strašně lekavá a bojácná, vyděsily ji i úplné maličkosti, třeba, že jí málem ujel vlak a apod. většinu života byla spíš taková flegmatická a podobné věci na ni neměly vliv, ale když onemocněla, tak začla neskutečně úzkostlivě vyšilovat kvůli každé blbosti...takže já na změnu psychiky při této nemoci hluboce věřím, dle mě je to jeden z ukazatelů...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

Zatím nejlepší knížka, jakou jsem kdy o mechanismech rakoviny četl:
Výživou proti rakovině
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od mun »

Víra a respekt lidí vůči pseudoautoritám (doktorům) je velmi vysoký. Kognitivní dizonance podvědomě odsoudí jiné řešení, i když vědomí by se třeba podařilo překecat. Nejlepší je tedy poslat k doktorům. Sice fyzicky uškoděj, ale ta škoda může být slabší než ta pozitivní víra.

To neplatí pro nás co už jsme mimo matrix a nevěříme tomu ani podvědomě, my musíme půstovat nebo dělat šťávy X krát denně plus ty další věci, pokud by to přišlo.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od 2olfess »

Hlásím úspěšné vyléčení rakoviny tlustého střeva otce.
Nemoc udeřila poměrně náhle na podzim 2009, aniž by otec nebo někdo z nás cokoliv tušil. Jedinou předzvěstí byla náhlá tromboza v noze cca 1 měsíc před, která u lidí s perfektním stavem žil a cév (i otec) mnohdy toto onemocnění oznamuje. Během 24 hodin od bolestí a nevolností byl hospitalizován a okamžitě operován z důvodu akutní neprůchodnosti střeva. Byla mu odebrána celá polovina tlustého střeva (naštěstí to byla pravá část) Z vyšetření nálezů posléze vyplynulo, že nemoc metastázovala i do dalších lym.částí v lokalitě střeva.

Měl nastoupit kompletní chemoterapii, ale na poslední chvíli si tento způsob léčby i na naléhání rodiny rozmyslel a rozhodl se pro alternativní způsoby a řešení. Do té doby pravidelně sportoval, velmi střídmě jedl, i když všechno a byl a je velký milovník masa (ale opět střídmě). Byl štíhlý, neužíval žádné léky. Celý život měl ale problémy s nízkým příjmem tekutin a z toho tedy pálením žáhy, zácpou. Vzhledem k tomu, že je silný protein. metab. typ, přistoupil na střídání vegetariánské a neveg. stavy po dnech, maso nevyloučil. (Mimochodem, jeho lékař mu ani žádnou změnu jídelníčku neporučil :roll:, to byla pomoc.. :cry: )

Léčení :
hlavní složkou se stala Nová Germánská medicína, vzhledem k jeho jazykové vybavenosti se dostal do kontaktu z cizojazyčnými materiály, které měl v té době zapůjčené k dispozici, já jsem je bohužel neviděl.
Dále následovalo léčení vodou, působení(magnetismus) a konzutace člověka - něco jako léčitele, ale já bych to tak nenazval, koloidní stříbro, ale jenom málo, žádná kvanta.
Vzhledem k léčení trombózy - bohužel mudři ji léčí nejlépe warfarinem minimálně 1 rok - tedy žádný vit. C, omezený sortiment ovozelu (pokud možno nic zeleného) a dietního doporučení chirurgů pro pacienty po operaci střeva (zelenina jenom vařená a málo a pod.) nešlo dělat se stravováním žádné zázraky.

Žilního mudra se nám podařilo se zbavit nejdřív a udělal úspěšně i kontroly po roce bez medik. léčby, další kontroly už nebudou. Onko poradna byla po operaci 4x ročně, kolečko - krev, sono a taky CT a colonoskopie, ukončena byla teď na podzim s tím, že je pacient z tohoto onemocnění vyléčen a nedošlo k recidivě. V budoucnu bude absolvovat vyšetření krve 1x ročně.

Asi nejhorší na tom byla psychika jak jeho, tak naše a bohužel i velmi nadměrný tlak (přemlouvačka) ošetřujícího lékaře na chemoterapii po operaci, až jsme museli jako rodina zasáhnout, že si to prostě nepřejeme, aby se otci tohle vyprávělo a pod. Jinak o další vypjaté situace během těch 2 let v tomto směru nouze nebyla, ale konec dobrý, všechno dobré, samozřejmě s maximální pokorou k rakovinovému strašáku i do budoucna.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Gratulujem. Naozaj, ale nech pokracuje dalej tak ako doteraz.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od 2olfess »

Děkuju Culko
a on pokračuje, zvykl si už na to a nemá už žádná dietní omezení od Mudrů, že to jako nekomplikujou. :roll:
Ještě jsem zapomněl dotat k tomu masu, že samozřejmě vynechal konzumaci tmavého s občasnou vyjímkou kvalitní šunky, ale to máma říkala, že kupuje 15 dkg na týden pro oba maximálně ne víc a že má plátek k večeři k obloženému talíři. Volnější masový režim pouze o dovolené.

Ptal jsem se ho a říkal, že mu to tak vyhovuje a nebude jídelníček měnit. Faktem je, že máma má zeleninu a ovoce hodně ráda, takže mám u ní jistotu, že je i jeho strava alespoň racionální, když nic lepšího :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Skvele spravy. Dik za report!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

2olfess píše:Hlásím úspěšné vyléčení rakoviny tlustého střeva otce
to je naprosto zásadní zpráva. Je perfektní, že je tak radostná, optimistická. Dííík moc, moc. Gratuluji, výborně!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Cef

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Cef »

Rovněž se připojuji a přeji Tobě a celé Tvojí rodině pevné zdraví a všecko dobré.
Skvělá zpráva:).
Cef.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od 2olfess »

Děkujeme :D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Sitar »

Pěkný.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Cef ako Cepheus??? Či úplne iný?
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

To dufam.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od 2olfess »

Renáta píše:Cef ako Cepheus??? Či úplne iný?
Já myslel, že to je Cepheus. Neuvědomuju si, že bych znal z webu nějakého Cefa. Jedině neznámý fanda :P . Jsem i tak nějak už počítal s tím, že tu už Cepheus dávno bude po návratu z vlastního webového půstu. Nevadí mi to, stejně jsem tu jenom na skok a zase na nějakej čas zmiznu, ale i kdybych nemiznul, nevadí.
Ale to se nehodí do vlákna.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Veru, Olfess, to sa nehodí :wink:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Dnes výborná správa - svokor vraj nebude potrebovať chemoterapiu. Postačilo vybrať nádor (vraj veľmi agresívny typ nádoru na hrubom čreve). Uzliny boli čisté a nádor neprerástol stenu čreva, i keď bol veľký. Privádza ma to k zamysleniu, ako by to šlo ďalej, ak by operáciu odmietol... Zrejme sa rozhodol správne. Každopádne v rodine veľká úľava.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Tak to je naozaj vyborna sprava Reni. A kolko uzlin padlo za obet vlasti?
Niektori doktori na juh od nas maju pasiu vo vyberani uzlin. Ako keby nemali ziadnu inu ulohu v tele.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Culka, vybral veľa. Stopercentne myslel, že tam tá potvora bude, boli zväčšené. A nebola tam!
Cef

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Cef »

Ahoj Reno.
Další dobrá zpráva v tomto vláknu, mám radost i za Tebe a přeju Vám aby už bylo jen dobře.
Je to super dárek pod stromeček, ten nejlepší jaký si jen může člověk přát:).
Držím Vám všem palce.
Cef.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Vďaka, priateľu. Naozaj sa tešíme, dokonca ešte dnes volali výsledky onkomarkerov a sú úplne v norme. A to je naozaj skvelá správa.
Dúfam, že ty si ok a máš sa dobre. Prajem ti a celej rodinke krásne Vianoce.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Najprv som nevedela ci vobec, potom, ze kam, ale nakoniec som si povedala, ze je to informacia, ktora sa moze niekomu hodit, ked vsetko ostatne zlyha. Na tieto stranky chodi kde kto, nielen vitariani, hlavne ked sa im takato lapalia prihodi.
Takze on vyriesil rakovinu 90 dna na raw food, potom na doporucenie naturopata musel pridat maso, lebo bol strasne chudy. Ona, cely zivot na salatoch navrat rakoviny prsnika poriesila ketogenic dietou.
Rozpravaju celkom zrozumitelne anglicky.

http://www.chrisbeatcancer.com/how-elai ... enic-diet/
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od bukaj »

culka píše:Najprv som nevedela ci vobec, potom, ze kam, ale nakoniec som si povedala, ze je to informacia, ktora sa moze niekomu hodit, ked vsetko ostatne zlyha. Na tieto stranky chodi kde kto, nielen vitariani, hlavne ked sa im takato lapalia prihodi.
Takze on vyriesil rakovinu 90 dna na raw food, potom na doporucenie naturopata musel pridat maso, lebo bol strasne chudy. Ona, cely zivot na salatoch navrat rakoviny prsnika poriesila ketogenic dietou.
Rozpravaju celkom zrozumitelne anglicky.

http://www.chrisbeatcancer.com/how-elai ... enic-diet/
Díky, to je hodně zajímavý příběh.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od smajliss »

Dobře tohle vysvětluje i kniha: Výživou proti rakovině
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

smajliss píše:Dobře tohle vysvětluje i kniha: Výživou proti rakovině
to "dobře" je podle mne slabé slovo ;-) Lepší knihu o nádorech jsem zatím nečetl, tahle je vynikající, vynikající
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

http://management.fortune.cnn.com/2012/ ... d-illness/
včera shlédl na cnn
mimo jiné jsem zachytil, že kdo sedí víc jak 5 hodin denně, je jako by vykouřil krabku cigaret
Odpovědět