KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Panda »

Lékařsky potvrzené vyléčení rakoviny přírodními prostředky nemůže existovat. Považuje se za dostatečně potvrzené teprve až se odebere vzorek a laboratorně ověří zda nádor byl zhoubný. Jenže to vyžaduje narušení pouzdra a od té chvíle už je přírodní vyléčení nemožné, už se dal impuls k šíření do celého těla. Člověk si musí vybrat na začátku, protože kombinace nefungují - buď se plně svěří do rukou lékařů nebo plně spolehne na přírodní prostředky a bude věřit že nádor byl zhoubný a že se ho zbavil (respektive se vykašle na hledání pravdy a bude rád že je zdravý). Takže se nedá dokázat ani pro ani proti.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od awa »

Pravdu si musí najít každý sám, tedy i MUDr. Ani sebelepší a průkaznější materiály nemusí nikoho přesvědčit, když sám nebude hledat nebo chtít.
Lékařsky zdokumentovaná rakovina prsu (samotnou lékařkou)- Christine Nolfi.
Takže, kdo chce, najde. Sama Nolfi nás může hodně naučit nejen na poli syrové stravy, ale svými zkušennosti v rámci svých kolegů mudrlantů. To neustálé dokazování, vysvětlování, obhajování...atd., jí odebíralo neskutečně energii a konečně i zkrátilo život. Jo, myslet a cítit za druhé nelze. Takže osobně bych nechala Mudrlanta svému osudu....pokud opravdu bude chtít (a chce to vůbec?), tak dřív nebo později najde. Tedy, pokud se sama dobrovolně nerozhodneš mu svoji energii v rámci "hledání důkazů" darovat. To je pak tvá volba.
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Esterka »

Panda píše:Lékařsky potvrzené vyléčení rakoviny přírodními prostředky nemůže existovat. Považuje se za dostatečně potvrzené teprve až se odebere vzorek a laboratorně ověří zda nádor byl zhoubný. Jenže to vyžaduje narušení pouzdra a od té chvíle už je přírodní vyléčení nemožné, už se dal impuls k šíření do celého těla. Člověk si musí vybrat na začátku, protože kombinace nefungují - buď se plně svěří do rukou lékařů nebo plně spolehne na přírodní prostředky a bude věřit že nádor byl zhoubný a že se ho zbavil (respektive se vykašle na hledání pravdy a bude rád že je zdravý). Takže se nedá dokázat ani pro ani proti.
Pokud jsem to z těch videí správně pochopila, tak Kris Carr měla rakovinu skutečně jasně potvrzenou na CT. Podle toho videa se klasickou medicínou neléčila, takže se jednoznačně logicky uzdravila přirodně. Nejde o to, že doktoři přírodní léčbu popírají a zesměšňují, ale vtloukají svoje negativistické názory i lidem, kterým sami nejsou schopni pomoct a Ti pak v beznaději zbytečně umírají. O tohle mi jde.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Sitar »

Esterko, ještě jednou: tohle četl?

http://content.nejm.org/cgi/content/full/342/11/756
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Ako viacerí z vás, i ja začínam s pravidelným užívaním kurkumy v rámci prevencie. Turmeric (kurkuma) veselo baští Culka a na jeho prospešnosť odkazuje aj veľa vedeckých zdrojov. Dokonca sa odporúča ako veľmi dobrý prostriedok v liečbe astmy. Myslím, že do vita jedálnička ju možno smelo začleniť, nech robí, čo dokáže.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od macik »

Renáta píše:Ako viacerí z vás, i ja začínam s pravidelným užívaním kurkumy v rámci prevencie. Turmeric (kurkuma) veselo baští Culka a na jeho prospešnosť odkazuje aj veľa vedeckých zdrojov. Dokonca sa odporúča ako veľmi dobrý prostriedok v liečbe astmy. Myslím, že do vita jedálnička ju možno smelo začleniť, nech robí, čo dokáže.
reni, v jaké podobě to jíš? tu mletou asi ne, že? nemám dočteno vlákno, psalo se tu o tom někde?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Macik, co som si pisala s Culkou, tak ona si sype mletu kurkumu do barscoho, vraj k tomu patri aj stipka cierneho korenia a vraj by to malo byt mierne nahriate (Culka tento posledny bod nadlahcila tym, ze ked nieco temperamentne slahas vidlickou, tak teplo vznika samo. Ja dodavam, ze v puse pri dokladnom zuti je tiez teplo). Na co je to korenie neviem, cosi sa mi mari, ze kvoli lepsiemu vstrebaniu do tela, ale nechcem mlzit.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

macik píše: reni, v jaké podobě to jíš? tu mletou asi ne, že? nemám dočteno vlákno, psalo se tu o tom někde?
Práve že mletú :D V pohode napríklad so šalátom - ak si ho nechceš zagebziť celý, tak to zvládneš aj len so zopár sústami šalátu.
Inak sa to vraj môže rozmiešať aj v sójovom mlieku (ale to nekonzumujem - do kravského mlieka sa to vyslovene neodporúča), či v nejakom bujónovom zeleninovom základe (doktor Bukovský odporúča ten, čo má DM drogeria, bez glutamátu) - vraj 1 lyžička toho základu zaliať teplou vodou, ale nie horúcou (2 deci) a vmiešať kurkumu (1/2 az 1 čaj. lyž.). Potom piť - čosi ako polievka. Alebo, ak ješ ryžu či kuskus, tak aj tam, či do strukovín, ak ich papáš. Ale myslím, že s tým šalátom je to v pohode. Asi sa to dá aj so zeleninovou šťavou, skúsim. Dnes budem mať mrkvovú so stopkovým zelerom, tak to tam švihnem.
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Beruška »

Renáta píše:Ako viacerí z vás, i ja začínam s pravidelným užívaním kurkumy v rámci prevencie. Turmeric (kurkuma) veselo baští Culka a na jeho prospešnosť odkazuje aj veľa vedeckých zdrojov. Dokonca sa odporúča ako veľmi dobrý prostriedok v liečbe astmy. Myslím, že do vita jedálnička ju možno smelo začleniť, nech robí, čo dokáže.
Díky za připomenutí. Uź jsem o tom, že je kurkuma dobrá prevence proti rakovině, také slyšela. Dám si ji v kuchyni na viditelné místo a budu ji podle chuti přidávat do jídel.
(Mimochodem jsem moc ráda, Reni, že jsi opět mezi námi. :D Tvé příspěvky moc ráda čtu, jsou pro mě pohlazením na duši. )
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Beruška, ďakujem - no som závisláčka od vitariána, nebojím sa priznať :wink: Ak bude hladiť po duši, tak mi bude fajn, nejako vôbec netúžim po konfliktoch s nikým a ničím - sú dôležitejšie "boje" /to vravím len sama za seba). Veľmi ma potešilo, že aj môj starší syn (18 rokov) začína uvažovať o strave - tak som predsa nehádzala roky hrach na stenu. Je to optimistické, najmä, keď vidím, ako veľa je okolo nás toho junkfoodu.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Vcera mi "vynadal" kolega. Dosiel rano do prace a povedal mi, ze kvoli tomu, ze im furt rozpravam o tom, co je skodlive, si rano nic nevedel kupit v potravinach. Normalne si kupi 6 rozkov, Bambino, krabicu mlieka a je mu veselo, a teraz, ked vie, ako mu to skodi, tak je cely nestastny :lol:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Eva.cz »

Samira píše:Vcera mi "vynadal" kolega. Dosiel rano do prace a povedal mi, ze kvoli tomu, ze im furt rozpravam o tom, co je skodlive, si rano nic nevedel kupit v potravinach. Normalne si kupi 6 rozkov, Bambino, krabicu mlieka a je mu veselo, a teraz, ked vie, ako mu to skodi, tak je cely nestastny :lol:
Takhle to má momentálně ten můj doma.
Ovšem v noci jsem ho slyšela, jak straší, opět ho chytly hemeroidy, tak v tom snad bude mít zase trochu víc jasno.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:Vcera mi "vynadal" kolega. Dosiel rano do prace a povedal mi, ze kvoli tomu, ze im furt rozpravam o tom, co je skodlive, si rano nic nevedel kupit v potravinach. Normalne si kupi 6 rozkov, Bambino, krabicu mlieka a je mu veselo, a teraz, ked vie, ako mu to skodi, tak je cely nestastny :lol:
Jááj, toto si pamätám u seba veľmi presne. Nemôže si kúpiť vložky? Ja som vtedy z jedného nákupu odišla len s vložkami. No... nie žeby som z nich ukuchtila večeru :oops:
Povedz mu, že "to se vsákne" - buď zostane na jednej strane barikády, alebo sa postupne zorientuje (to druhé je omnoho zábavnejšia a dobrodružnejšia cesta). A teba nech nosí na rukách - takú kolegyňu nemá len tak hocikto. :wink:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Take dolezite vlakno a clovek sa tu vyrehoce hned zrana.

Od poslednej cancer baby, co sa jej to vratilo a konecne sa zacala zhanat po nasich alternativach, som odskusala kurkumu alebo turmeric alebo to zlte one uz aj v Budwig mixe. Takze to uz nemam s bananom, ale po dokladnom preslahani oleja s jogurtom pridavam turmeric, stipku cierneho korenia, pretlaceny cesnak a cerstvo pomlety lan. Vzniknutu predtravenu zmes (lebo to naozaj vyzera, ze to uz niekto nielen zjedol, ale aj stravil) balim do salatovych listov.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Sorry deti, je to len v anglictine. Can we eat to starve cancer?
http://www.ted.com/talks/william_li.html
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

film o rakovinovem byznysu a o (ne)leceni teto nemoci
http://mustwatch.hztz.cz/film/lecba-rak ... nside-out/
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Enzym
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 04, 2009 8:53

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Enzym »

Takhle vypadá oficiální stanovisko k výživě při rakovině:

http://www.vyzivavnemoci.cz/?module=faq

Z celé této stránky mě nejvíc zaujalo:

Mohu nádor vyhladovět a tím ho zničit?
Ne. Bohužel nádor roste natolik samostatně, že hladověním dojde k devastaci jen pacienta (hostitele nádoru), ale nádor sám poroste dál. Žádná klinická studie neprokázala, že by bylo možné tímto způsobem zničit nádor. Někteří pacienti dodržují tzv. Breussovu dietu, kdy pijí jen šťávy a pak přicházejí v takovém stavu, který již znemožňuje jejich další léčbu. Naopak dobře živený člověk může lépe zdolat nádor a jeho léčbu.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Enzym píše:Žádná klinická studie neprokázala, že by bylo možné tímto způsobem zničit nádor.
Ona se taky o to hlavně žádná klinická studie nesnažila, (viz podvázání nádorů apod). Tam to přímo sabotovali.
Pojďme nečíst tyto sračky lidi .. :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Sweetie »

jak dobre ziveny clovek (dle zapadni mediciny) se pere s rakovinou jsem pozorovala na vlastni oci se svou mamkou. a dale statistiky ze jo. nejen necist ale i penalizovat.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Panda »

Lidi jsou nezodpovědní, klidně se úspěšně léčí alternativními metodami místo aby se drželi oficiálních vědeckých názorů. Nebo mají málo studované nádory které nevědí jak se správně chovat.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Vcera som konecne pozrela henten Healing cancer from inside out, ta mikrobiotika v preklade je pravdepodobne makrobiotika a este zopar preslapov, ale inac dobre. len uz tomu vobec nerozumiem. Mali sme tu medzi sebou ludi, co to riesili makrobiotikou a nepodarilo sa. Boli aj taki, co to odhladovali a tiez tu uz nie su. Pred casom mi tu volakdo napisal, ze preco by vitarian nemohol dostat rakovinu. Nuz preto, ak nas ma podla toho dokumentu zachranit makrobiotika, vegetarianstvo alebo veganstvo, tak vitarianstvo uz musi byt uplna bomba a nie je. Vejmutovka sa zrakovinovala prave ako vitarianka.
Ona ta pravda bude asi niekde inde. Poznala som vela ludi s rakovinou, ale osobne poznam len 3 ci 4 co to naozaj prezili. Jednym je chalanisko, co mal leukemiu ako 3-rocny. Matka ho v nemocnici stopala zeleninou a ovocim. Dnes sa on destrouje drogami, toz co uz.
Moju sestru napchal moj muz bylinami, tak ako mna, takze aj ta je na tom relativne dobre, no a moja svokra vsetko odovzdala do ruk bozich a to je uz 18 rokov a zo vsetkych je na tom najlepsie.
Poslednou osobou bola jedna pani, ktoru moja byvala sefka prijala z mne neznameho dovodu. Tetusa mala breast cancer, presla chemo aj opalovanie a ako mi neskor dali vsetci za pravdu, bola to taka "simple mente Maria".

Takze tym sa mi neguje teoria, ktoru naznacili aj v zavere dokumentu, ze najskor sa z toho dostanu ludia, ktory naozaj chcu. A mozno aj ona len velmi chcela.
Ak tomu niekto este rozumiete, vysvetlite mi ako to vlastne funguje. Nie zeby som sa od zajtra zacala napchavat klobasou a syrom, ale aj tak by som chcela vediet, preco to jeden da a druhy nie. Lebo aj tie statistiky, co tak krutili, boli nejake cudne. 90% ludi nakoniec aj tak zahuci na tu svoju diagnozu, to naozaj doda chut bojovat dalej. :roll:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

culka, dovolím si opravit, tak 99,5 % /zo štatistík/ nakonec zomre na tu svou diagnozu, krom teda tech co mali štastie a nechali se třeba přejet autem
A brat to tak, že můj děduško fajčil a aký bol čiperák v 80ti, keď vieme akých je ten 95% zbytek děduškou, a tak se to dá brat s fajčením, makrobiotikou a vůbec. Kouknout na grahama a ako vyzerá, neznamená, že nebudeme-li teda vita budeme vitálnými krasavcami.
Základní princip je asi jednoduchý, ze zpitomnělýma buňkama se tělo stretává hned od narození a většinou je is schopen je rozpoznat a liqidovat.
A takřka u třetiny lidí, keří v současnosti na to zomierajů, to už nezvládne.
PMN příčin je nekonečné množství a i typů třeba i na stejném orkánu neurékom. Proto i nalezení a odstraňování těchto příčin jest to nejtěžší. A tak bude mít největší šanci ten, co jich (těch napravovacích postupů)obsáhne co nejvíc. Nejhorší je že většinou ta podstatná je ta, kterou máme silně zažratou a je proti naší přirozenosti ji změnit. Třeba pro Armstronga bude nesmyslné zvyšovat cyklystické dávky, vitariánovi třeba se snažit ještě o dokonalejší vita a pro pavla na to držet doživotní půst apod. Ovšem samozřejmě toho nenechávat tobož to považovat za příčinnost. Z toho důvodu neexistují stoprovšezahrnující metody, ať se jedná o ty půsty, brojsovky apod a to pominovávám ty nesmyslné praktiky, jichž jsem zásadním pochybovatelem. Nepřijímám totiž důvod, že se to muselo udělat špatně, páč že to funguje. Souhlasím, že se to udělalo špatně, ale netrefením příčiny.
Třeba pro mne lakotu,je nemyslitelné něco někomu darovat, proto rači nemám nic, abych to nemusel podstupovat. Až to dostanu, tak to bude první o co bych se měl pokusit to v mysli přetransformovat.
Tělo je pouhý chemický reaktorek, a i myšlenka je jen jednou z těch chemických reagencí, keří ten stav v organismu mohou vygenerovat.
Nevím jak to mám ten nesmysl vůbec zakončit.
To je tím, že sem zas tu v práci a napadaj mně ovadiny.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Kód: Vybrat vše

..no a moja svokra vsetko odovzdala do ruk bozich a to je uz 18 rokov a zo vsetkych je na tom najlepsie.

Kód: Vybrat vše

..najskor sa z toho dostanu ludia, ktory naozaj chcu.
Tady někde bych asi hledal odpovědi.

Kód: Vybrat vše

Lebo aj tie statistiky, co tak krutili, boli nejake cudne.
Mě zarazila statistika úspěšnosti léčby Hodgkins disease někde u 43%, když v Evropě se uvádí úspěšnost někde okolo 85-90%, opravdu je potřebí opět zbystřit smysly a zapnout mozek, dál mě zarazila ta paní co pořád opakovala "V mém ústavu, mojí metodou" .. atd, přišlo mi to jeden moment až příliš jako reklama.
Opět styl: vyděsit - prodat (jako třebas všeliká očkování). :roll: :wink:
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Lidka »

Myslim si, ze vita, metody cisteni, pusty jsou dobre ani ne tak proto, ze nam neco dodavaji jako ze nam neco odkryvaji.
Zda se mi, ze v "normalnim ziti" toho o sobe vime taaak malo, a tak se snazime poznavat, co v nas vubec je...Loupeme vrstvy cibule a nekdy to boli a cistime nejen telo
A treba nekdo najde, ze chce zazivat trapeni, i toto lze zmenit
nebo ma "nevysvetlitelne" pocity, strachy, treba nasbirane ze zapomenutych zkusenosti, uz pochopeni muze tolik ulevit.
S vyhrnutymi rukavy a hlavne s laskou jdem do toho co jsme si nalozili :roll: :D
Panda píše:Lidi jsou nezodpovědní, klidně se úspěšně léčí alternativními metodami místo aby se drželi oficiálních vědeckých názorů. Nebo mají málo studované nádory které nevědí jak se správně chovat.
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Culka,
mne su statistiky ukradnute, jedno vsak viem urcite - som si ISTA, ze Teba chcem medzi prezivsimi, a nie len magickych 5 rokov od liecby, ale nafurt. Uz nestuduj nic, uz mas precitane dost, zijes zdravo, stravujes sa zdravo, vies sa zasmiat, tak co? Mam pocit, ze cim viac to vsetko citame, tym viac nad tym rozmyslame, tym viac sa stresujeme, ze vsetka nasa snaha je zbytocna. Neprivolame si recidivu prave tym strachom a zdanlivym pocitom beznadeje?
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Lidka »

Samira píše:Culka,
mne su statistiky ukradnute, jedno vsak viem urcite - som si ISTA, ze Teba chcem medzi prezivsimi, a nie len magickych 5 rokov od liecby, ale nafurt. Uz nestuduj nic, uz mas precitane dost, zijes zdravo, stravujes sa zdravo, vies sa zasmiat, tak co? Mam pocit, ze cim viac to vsetko citame, tym viac nad tym rozmyslame, tym viac sa stresujeme, ze vsetka nasa snaha je zbytocna. Neprivolame si recidivu prave tym strachom a zdanlivym pocitom beznadeje?
naprosto souhlas
jee Culko, takovahle podpora od Samiry je stoprocentni lek - to je opravdova statistika :P
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Eva.cz »

Samira píše:Culka,
mne su statistiky ukradnute, jedno vsak viem urcite - som si ISTA, ze Teba chcem medzi prezivsimi, a nie len magickych 5 rokov od liecby, ale nafurt. Uz nestuduj nic, uz mas precitane dost, zijes zdravo, stravujes sa zdravo, vies sa zasmiat, tak co? Mam pocit, ze cim viac to vsetko citame, tym viac nad tym rozmyslame, tym viac sa stresujeme, ze vsetka nasa snaha je zbytocna. Neprivolame si recidivu prave tym strachom a zdanlivym pocitom beznadeje?
To je slovo do pranice. Jestli Samirka dovolí, podepsala bych se pod to :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

Eva.cz píše:
Samira píše:Culka,
mne su statistiky ukradnute, jedno vsak viem urcite - som si ISTA, ze Teba chcem medzi prezivsimi, a nie len magickych 5 rokov od liecby, ale nafurt. Uz nestuduj nic, uz mas precitane dost, zijes zdravo, stravujes sa zdravo, vies sa zasmiat, tak co? Mam pocit, ze cim viac to vsetko citame, tym viac nad tym rozmyslame, tym viac sa stresujeme, ze vsetka nasa snaha je zbytocna. Neprivolame si recidivu prave tym strachom a zdanlivym pocitom beznadeje?
To je slovo do pranice. Jestli Samirka dovolí, podepsala bych se pod to :wink:
jsem pro
ostatně jak píše dvdmchlstmnd, umřeme pravděpodobně všici, tak jestli ty na ten svůj cancer ve 120ti, tak ti to musí stačit
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:Jestli Samirka dovolí, podepsala bych se pod to :wink:
Samirka dovoli
peticiu povoli
komu je to po voli,
podpiste sa, culke sa ulavi
m:-)
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Oriana »

Nedá mi to nereagovat na Bucův předchozí příspěvek. V jeho závěru se blíří k myšlenkám z knížek od Norbekova. Velice stručně a zjednodušeně se jedná o toto : usmívej se, třeba jen mechanicky - tělo to bezmě jako opravdu a spustí pohodové procesy; neříkej že chceš být zdravý, ale dej tělu konkrétní příkazy co má udělat, co po něm chceš. Naprogramuj tak své podvědomí.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Oriana píše:usmívej se, třeba jen mechanicky - tělo to bezmě jako opravdu a spustí pohodové procesy
Svata pravda.
Teraz si mi pripomenula kamarata z detstva, ktory svojmu smutnemu psovi krutil chvostom, aby bol vesely. Tvrdil, ze ak pes vrti chvostom, ked je v dobrej nalade, musi to fungovat aj opacne.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Samira píše:Mam pocit, ze cim viac to vsetko citame, tym viac nad tym rozmyslame, tym viac sa stresujeme, ze vsetka nasa snaha je zbytocna. Neprivolame si recidivu prave tym strachom a zdanlivym pocitom beznadeje?
Bingo ! Žena mi věčně nadává, ať v tom neležím, nečtu to, nekoukám na TV s doktorama atd.
Sama má protivnou nemoc, řídí se tím a je naprosto v pohodě a ok.
Teď se od ní učím to samé, máte všichni pravdu, hledat konkrétní šroubeček, kterým bych nemoc na 100% vyladil je nejspíš pitomina. Pokoj v duši je základ všeho. :) :wink:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Fiona »

No ja nevim :)
I kdyz v podstate verim ze pravda je prosta a jednoducha, nemyslim ze by byla az tak jednoducha aby se dala vyjadrit jednou dvema vetami a kazdemu by bylo jasne.
To chteni prezit se mi ale moc nezda, spis naopak. Prave ze mi pripada ze prave ti lidi co nejvic lpeji na zivote maji ty mensi sance prezit. Prijde mi ze kdo se smrti neboji ma o stres min...

A totez o vita. Jedna vec je ze je to mozna nejzdravejsi strava co je k dispozici (resp. nejmensi zlo, v soucasnosti), ale na druhou stranu, casto se k ni utika prave ten typ lidi, co na sobe zkouma kazdy pupinek a dava ho do souvislosti s kilojouly ci pomerem sacharidu a tuku, pripadne propada hysterii z toho ze "to zas nedokazali" a po tydnu vita si dali housku s maslem. Takova masochisticka psychicka sebedestrukce, maskovana zdravym zivotnim stylem. Zlaty doutnicek a pivecko proti tomu :)

Jestli ono to nakonec neni o tom, jak clovek dokaze vychutnat ten zivot co ma, spis nez o tom jak moc na nem lpi... ale kdo vi. Mozna je to uplne jinak :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Oriana »

Zlatá slova, Fionko, klidně podepíšu. Je to o vnitřní pohodě, k tomu něco udělat pro své zdraví, ale nelámat to přes koleno a pak asi trochu záleží i na tom, co jsme zdědili po předcích (pevnost zdraví, nikoliv majetek).
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

No, na lpění na životě bych až tak nic špatného a stresujícího neshledaával, někdo kdo nám to vložil do kódu včetně pudu sebezáchovy měl pro to asi dost dobrý důvod. Že jsme si to podělali svojí paličatostí a životem uprostřed chemie, vejfuků a rychlených potravin je věc druhá. :wink:
Po předcích jsme zdědili JEN blbé (a blbější) návyky životosprávy, potom až nějaký ten gen a zdraví, nic víc. Není pravdou, že tzv. "genetické dědictví" se nedá přetnout když člověk chce, a potomstvo má potom zase jen už pozměněné geny k lepšímu.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Moji zlati kamarati. Nemozem napisat vitariani, lebo pod to sa ja teda podpisat nemozem. Aj tak vas vsetkych lubim jak kone.
Dostala som sa sem zase az po funuse, ale ved aj spat treba a rano riesit napustanie hottubu vodou. Aspon ste to tu zase rozpohybovali.
Nie zeby som v tom lezala neustale, to bola len taka myslienka. Zda sa, ze aj alternativa sa uz meni na velky business. A kedze som cheapak ako Buc, stale si myslim, ze najlepsie veci su zadarmo.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Co se týče lpění na životě, tak ono často nejde ani tak o lpění na životě samotném, jako o úkolech, které si lidé v tomto životě naložili. Viděla jsem to vlastně u všech svých spolupacientek - jejich děti pro ně jsou obrovský motor a důvod, aby to nevzdaly, aby děti vychovaly a zajistily, což samozřejmě platí i o otcích. Nebo dostavět dům, splatit půjčku na podnikání, předat firmu atd., prostě konkrétní úkoly asi taky dost pomáhají.
A Culko, nemáš ty to dumání nad rakovinou už jako koníčka ? Dřív tady na to byla expert Renáta /nemyslím to ve zlým !!/. Měla moc smutnou zkušenost, to si uvědomuju, ale i tak myslím, že tomu věnovala až moc svých myšlenek.
Buď ráda, že jsi teď zdravá jako rybka a kašli na to.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Ale nemam, to len tuto Samira ma nacala. Ja uz som si o tom filme myslela, ze to bude zase jeden z tych ako tamto je zle a len toto a takto vas zachrani. V robote to nestiahnem ani ked sa po..., moja normalna rychlost je 1kb/s alebo menej a medzitym mi to tri krat spadne. Tak som to teda cez vikend stiahla doma a zase som sa nemylila.

A ty sa mas ako?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

A ty sa mas ako?[/quote]

Díky za optání, mám se teď moc dobře, i když jsem stále v léčbě neb na podzim byla recidiva. Léčba klasická, v mým případě mě ani jiná nenapadá.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

culka píše:Ale nemam, to len tuto Samira ma nacala. Ja uz som si o tom filme myslela, ze to bude zase jeden z tych ako tamto je zle a len toto a takto vas zachrani... Tak som to teda cez vikend stiahla doma a zase som sa nemylila.
Haha, ja za vsetko mozem! :)
Mna casto nieco nadchne, kniha, video..., nie tym sposobom, ze hned to idem kupit, vyskusat, nasadit stoj co stoj, skor ma to nuti mysliet a to, co sa mi paci (vyhovuje?) to skusim na sebe pozmenit. Ved aj v tom poslednom videu jeden tvrdil LEN vitaminy (nemienim ich hltat kila), druhy LEN superpotraviny (podla mna je superpotravinou obycajna cucoriedka, lebo rastie tutok, je asi pre nas urcena a nemusi sa dovazat niekde zo psej matere), treti zase o comsi inom tocil... Ale dokopy to nutilo rozmyslat toho, co nad tym nikdy neuvazoval.
ALE - som rada, ze su ludia, co mi podsuvaju taketo videa a informacie, ze mi poslu link, knihu, nutia citat a hladat odpovede. (Dik culka, Rena, .........) Tymto clovek ziska siroky zaber a neupne sa na jedinu moznu cestu ci metodu (vid moja mama, ktora precitala dietu podla krvnych skupin a tam jej zaujem o zivotospravu skoncil, lebo jej povolili jest milovane maso!)
Vejmutovka píše:Díky za optání, mám se teď moc dobře
Sme radi. Fakt.
Fiona píše:No ja nevim :)
Ale vis. ;)
Myslim, ze vlastne vsetci hovorime o tom istom.
culka píše:Aj tak vas vsetkych lubim jak kone.
Aj jaaaa! Taketo zelene:
m:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Vejmutovka píše:A Culko, nemáš ty to dumání nad rakovinou už jako koníčka ? Dřív tady na to byla expert Renáta /nemyslím to ve zlým !!/. Měla moc smutnou zkušenost, to si uvědomuju, ale i tak myslím, že tomu věnovala až moc svých myšlenek.
Furt som na to expert :D Tie myšlienky jednoducho prichádzajú... Sú mojou súčasťou - tým smutnejším, čo ma stretlo na ceste. Tak som si to nejako vyhodnotila v hlave, že nevadí, že sú, len je dôležité, aby boli vyvážené niečím poriadne happy (napríklad veselým pingpongovým zápasom :wink:). Teraz som práve zažila poriadne 4 happy dni, ešte aj teraz mi srší adrenalín ušami, keď si kukám synove foto zo Svetového pohára v zjazde a šprinte na divokej vode v prekrásnom rakúskom Loferi - tu je jedna z vjazdu do cieľa.
Přílohy
Patrik-Svetový-pohár-Lofer-2010-klasicky-zjazd-5 km.JPG
Patrik-Svetový-pohár-Lofer-2010-klasicky-zjazd-5 km.JPG (135.71 KiB) Zobrazeno 20188 x
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Eva.cz »

Renáta píše:Teraz som práve zažila poriadne 4 happy dni, ešte aj teraz mi srší adrenalín ušami, keď si kukám synove foto zo Svetového pohára v zjazde a šprinte na divokej vode v prekrásnom rakúskom Loferi - tu je jedna z vjazdu do cieľa.
Jedna, zato hodně dobrá!!! Poplácej mladého po pleciach :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

To je dobře, Renáto, že jsi dospěla až sem. Bylo by škoda, kdyby měla nemoc takovou moc zrovna nad zdravým člověkem.
Pinus strobus
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Fiona »

Tak zrovna od Superu bych tento druh informaci necekala :)
I kdyz zrovna tato amerika byla objevena uz davno, je hezke ze se aspon neci vysledky vyzkumu dostaly na verejnost.
http://www.super.cz/clanek/40837-hladov ... mozku.html
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Standa K. »

culka píše: preco by vitarian nemohol dostat rakovinu.
musím si tady ohřát polívčičku... protože to není ani z poloviny JEN ve stravě

Septegram je výsledek mých studií rakoviny a obecně zdraví/nemoci během tátovi nemoci.

1/ jestliže z 24 hodin denně, tj. 6 kg vzduchu v ionizovaném stavu máme reálně 1-2 hod/denně (5 dní ze 7 prakticky jen při přecházení mezi budovami a doprav.prostředky), zbytek neionizovaný = každoddenní deficit cca. -22 hodin (5,5 kg) = KATASTROFA pro náš organismus, je-li tělo málo okysličené má rak cestu velmi jednoduchou

2/ máme-li půl roku (cca.listopad-duben) z každého roku málo slunce = KATASTROFA pro náš organismus

3/ málo pohybu = ...

4/ večerní zíráni do bedny či monitoru, večerka někdy kolem půlnoci = ...

5/ chemie všude kolem nás, min. půl roku ve velmi vysoké koncetraci (nevětráme bo je nám zima) = ...

6/ příliš vysoké dávky stresu, naopak díky modernímu způsobu života velmi málo neurotransmiterů či doplňované z nevhodných zdrojů = ...

... pak může člověk si hlídat stravu či půstovat jako chce ovlivní PMN jen málo ikdyž lepší než nic... proto by mělo vzniknout postní sanatorium v nějaké podhorské nenarušené krajině, s přirozeným bydlením atd.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Ako to tak citam Stando, tak je vsetko najlepsie nechat na podvedomie. To, co vy mate 6 mesiacov, ja tu mam 8 a viac (meteorologicke spravodajstvo mam v dennicku) a tym, ze som rodinu zblbla a kupili sme akridz (acreage) ani nie rok po zrakovinovani sa, bolo to najlepsie, co sme v tejto situacii mohli urobit a benefitovat z toho budu vsetci.
Zivot v meste je pohodlny, ale tu nadhernu zelenu farbu nema.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od martin_hk »

Standa K. píše:proto by mělo vzniknout postní sanatorium v nějaké podhorské nenarušené krajině, s přirozeným bydlením atd.
Jsem uz delsi dobu tehoz nazoru..... viz. spici anketa o idealistickem samo, respektive spolufinancovani takoveho projektu.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Tak som v sobotu okolo piatej ráno pozorovala v Lučivnej laň s dvoma mladými - prišli si až pred chatu postavenú v kopci na zjazdovke zašantiť a nevadil im ani prudký lejak. Bol to nádherný pohľad - myslím, že tiež dobrá antiCA terapia. Cítila som ich radosť zo života.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Máte niekto skúsenosť s injekčným podávaní B17 v liečbe rakoviny? Tu jeden z množstva veľmi dlhých osobných príbehov o hľadaní cesty pre blízkeho (dosť píše aj o Jurkovičovi, to dám ruky preč - mám vlastnú skúsenosť... :mrgreen: - ale dr. Fulová je veľmi dobrá cesta pre hľadajúceho) http://www.butlavavrba.sk/pribeh-mojho- ... rakovinou/
Bafule
Příspěvky: 32
Registrován: pát zář 03, 2010 8:53

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Bafule »

Ahoj vitariani, precetla jsem si cele tema a tak jsem se docetla, rakovina souvisi s prekyselenim tela. Co jsem se dozvedela mi dava smysl. Bohuzel nechapu jaktoze Mudri o tom tak nejak nemaji poneti, nebo alespon ten, ktery "leci" a operoval maminku pritele. Ta nas nastesti posloucha a ma snahu delat neco pro telo a dostat se do zasaditejsich sfer. Ale zpet k tomu, o cem jsem chtela psat. Dali jsme ji lakmusovy papirky, aby si zjistila, jake je jeji ph a docela jsem se zhrozila, kdyz nam oznamila, ze ma 5,3 !!!!! A o to vic jsem se zhrozila, kdyz nam rikala odpoved Mudra, kdyz se ho na ph ptala. Ta znela, ze jeji nizke ph znamena, ze muze mit ledvinove kameny a nic jinyho! Nevim (ale vim,ale chci to slyset i od vas), jak se k lekarum takoveho typu stavet, kteri ji chteji prolevat telo chemii a chemem a nemaji nejmensi tuseni ani o ph. Jake mate vy zkusenosti s (ne)vedomosti lekaru?
Odpovědět