KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od s.arik »

nevím kde a kdo tohle video http://www.youtube.com/watch?v=5tOIe7lUBVQ doporučil, ale vykopávám ho ze záložek, protože tam rozumím jenom slovu rakovina a kajenský pepř :oops: :oops: :oops: ale ono to vypadá všechno jako drahé suplementy, asi nic pro mne.
příště jedině psaná AJ, tohle fakt nedávám.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Od rudina, taky me to nejak neoslovilo, pan tam mava rukama a netusim o co mu jde.
viewtopic.php?f=3&t=230&p=170407&hilit= ... VQ#p170407
---------------------------------
Hehe, uz vim ! - pripomina mi Horsta Fuchse, jen ty tlusty zlaty prsteny mu chybi :D.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Syrovozrout »

Dano píše:
Pozrel som to. Ketogenna dieta. Nejedz ziadne sacharidy a nador sa strati do 2-4 tyzdnov. Pretoze ten vraj nedokaze metabolizovat tuk, jedine sacharidy. Takze, "logicky", ked ich nebudes prijimat v strave, vyhladujes ho.

Kolko glukozy potrebuje taky nador pre svoj rast?
Preco by si nador pocas ketogennej diety nebral cukor z krvi?
Ked ten v nej plava tak ci tak, ci sa sacharidy prijimaju stravou alebo nie?
...
Ved aj pri poste ho je v krvi zhruba tolko ako na lacno.
...
Ci sa postis alebo pijes oleje alebo jes skrobovitu stravu zmiesanu s tukmi, cukor v krvi stale koluje a vsetky nadory v tele si z neho mozu brat co im apetit raci. Nikdy neubudne, vzdy ho telo doplna, inac by organizmus skolabobal.

Pre zaujimavost, tych 4.3 mmol/l = 77.4 mg/dl. Ak ma clovek cca 5 lit krvi, stale ma v nej roztopenych okolo 4 gramov cukru. Aj pri ketogennej diete je krv jednoducho sladka. A po zjedeni hoci aj skrobu len o nieco sladsia, o 45%.

Nerozumiem preco by sa nador mal vyhladovat, ked ma stale pristup k potrave, krvnemu cukru.
"Nejedz ziadne sacharidy a nador sa strati do 2-4 tyzdnov. Pretoze ten vraj nedokaze metabolizovat tuk, jedine sacharidy."

Prosím Vás, je to spolehlivá informace, že údajně "nádor" (jakýkoliv čehokoliv?) jako celek a/nebo "zvrhlá buňka" neumí prý metabolizovat tuk? Proč by najednou neuměla pokud to předtím uměla? Odkud pochází taková doměnka?
Pokud je to postaveno na takových hypotézách, tak teda nevím...
Ač v reálu něco z toho může u někoho zafungovat, bude to spíše navzdory těmto teoriím než snad tím, že by byl skutečný mechanismus individuálního účinku odhalen (laické neplatící veřejnosti).
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od s.arik »

Syrovožroute, stáhni si knihu Výživou proti rakovině, tam je to rozebrané vědecky, metabolismus zdravé x maligní buňky. Já už jsem to všechno šťastně zapomněla, zůstala mi jen motivace snížit množství sacharidů ve stravě (tam doporučuje 60 g/den).
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

s.arik píše:nevím kde a kdo tohle video http://www.youtube.com/watch?v=5tOIe7lUBVQ doporučil, ale vykopávám ho ze záložek, protože tam rozumím jenom slovu rakovina a kajenský pepř :oops: :oops: :oops: ale ono to vypadá všechno jako drahé suplementy, asi nic pro mne.
příště jedině psaná AJ, tohle fakt nedávám.
Co by clovek pre teba neurobil.
http://disc.yourwebapps.com/discussion. ... title=APFN

Toto je zhruba, co ujo povedal, okrem nadavok na prezidenta a jeho stab. Este som zahliadla odkaz na update 3, tak idem pozriet aj ten.

Je to doplnene vydanie.
http://disc.yourwebapps.com/discussion. ... cle=140303
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od rudo »

je tam sipkovy caj
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od s.arik »

Culko, moc děkuji!
Doufám, žes to nemusela psát ty a buď si to vygooglila, nebo je to nějaký automat, co dělá sám "titulky" v AJ?

Takže, když pominu drahé a hůře dostupné preparáty a přístroje, máme tam:
- psychika (vůle žít)
- vitamíny
- lžičku sody denně
- jód
- kurkumu
- čaj z kořene lopuchu a šípků (snad by šla i jiná, u nás tradiční směs "ledvinového čaje", jak doporučuje i Breuss) a ta druhá čajová směs kořen lopuchu, ibišek, kořen pampelišky, šípků, hřebíček, pelyněk.

Já beru sodu s javorákem a koupím si kelp a kurkumu.
Na čaje nemám chuť a čas, to nechám na podzim či zimu :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Blaznis??? :shock:
To som vynuchala v komentaroch pod videom.

Jod z rias. Ti, co po Cernobyle dostavali jodove tabletky tu uz dnes niesu, ti, co sa krmili riasami a Miso polievkou stale ziju.
Zaujimavy bol ten immusist, no ale 1 oz flasticka (28 ml) za $88. Uz sa vidim.

Ion cleanse je ta vanicka, co si v nej nohy mocis asi pol hodiny a ked to skoncis, tak je voda oranzova. :lol:

Ine tam uz tusim nebolo.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od rudo »

riasy sa snazim co najcastejie a rozneho druhu

tu elektrovanicku som kedysi pouzival, ta voda co zostala vyzerala zaujimavo a bola taka olejnata, farba ano do oranzova,
ale to uz je nejakych tych 10 rokov tomu nazad

za uvahu este staoja aj tie napolaste na nohy co sa nalepia na noc na podosvy ma to vselijake bylinky a vytiahne to cez kozu toxiny a kovy, to som kedysi robil dost dlho, tie naplaste rano to beol desny smrad, postupne sa to zoslabovalo

bolo by to zaujimave teraz po rokoch znovu otestovat

inak v akejsi pesnicke boli info zakodovane naprikald :

"vypil jsem caj z lopuch, nos mi po nem vopuch "
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:inak v akejsi pesnicke boli info zakodovane naprikald :

"vypil jsem caj z lopuch, nos mi po nem vopuch "
To znam trochu jinak (s jinym organem), to neni kod ale vulgarni basnicka :D.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

cepheus píše:
rudo píše:inak v akejsi pesnicke boli info zakodovane naprikald :

"vypil jsem caj z lopuch, nos mi po nem vopuch "
To znam trochu jinak (s jinym organem), to neni kod ale vulgarni basnicka :D.
:lol:
k veci suhajici
Tu vanicku mam doma, asi ju zase oprasim.
Este spominal magnet len tak do vacku. Ono to cele znie ako hlupost, ale co ked je cela tato liecba rakoviny zalozena na malickostiach, ktore rozhodnu o tom, ci to dame alebo nie.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od rudo »

culka píše:
cepheus píše:
rudo píše:inak v akejsi pesnicke boli info zakodovane naprikald :

"vypil jsem caj z lopuch, nos mi po nem vopuch "
To znam trochu jinak (s jinym organem), to neni kod ale vulgarni basnicka :D.
:lol:
k veci suhajici
Tu vanicku mam doma, asi ju zase oprasim.
Este spominal magnet len tak do vacku. Ono to cele znie ako hlupost, ale co ked je cela tato liecba rakoviny zalozena na malickostiach, ktore rozhodnu o tom, ci to dame alebo nie.
no jo magnet do vacku zase smeruje k tomu organu

ja som nosil magnety v ponozkach pozdlz achiloviek
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:ja som nosil magnety v ponozkach pozdlz achiloviek
Jsem myslel ze v cepici :D ..
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Aby sme to tu mali vsetko pokope. Dr. Gonzales sa neda pocuvat, je to asi velmi mudry clovek, ale huhne ci co a mam co robit, aby som mu rozumela. Ale ten super dlhy clanok je zaujimavy.
http://www.chrisbeatcancer.com/dr-gonza ... or-cancer/
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Fiona »

Sari, ty mas nejaky CT nalez, a nebo ti jenom beznym zpusobem jebe? :shock:

Propanajana, mas potrebu bojovat proti necemu co ani nemas? Ono teda i kdybys mela, boj by ti moc nepomohl, ale vzhledem k tomu ze nemas, mas pri vsech tech deckach dost energie bojovat proti imaginarnim vetrnym mlynum?

Vis co? Vzdy jsem mela rada herecku Angelinu, az do chvile nez zblbla svet tim jak si nechala preventivne vzit prsa kvuli jakesi haluzi. Sari, ty nejsi trubka co by zila jen z clanku na seznamu ci novinkach.cz. Ty snad hledas rakovinu? No nic, jsem posledni kdo by te moh za to soudit. Ja tez hledala, a nasla :roll: A musela jsem zjistit co je to zac a postavit se tomu tvari v tvar, jinak by to asi nade mnou zvitezilo. Tobe se chce umrit nebo co???
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od s.arik »

Nebojuju, jen mě to téma zajímá, prevence. Potraviny, které pomáhají rakovinu léčit (velký podíl bio-raw, kurkuma atp.), budou nejspíše fungovat i jako prevence, a současně těžko mohou uškodit.
Sodojavorák jsem zkusila, protože ráda zkouším různé kúry a už tak půl roku mám v prsu zatvrdlinu tak 4 cm na délku. Vznikla naráz a neroste, nemyslím, že je maligní, nejspíše jedna žláza prorostla tukem v odpověď na nějaký úder neposedného batolete, ale nenechám si prsa mačkat a ozařovat, aby doktoři řekli á nebo bé. Budu jíst zdravě a jen to sledovat...v posledním půlroce na raka umřela tchýně a vůbec má nález tolik starších lidí, dokonce i jeden můj 22letý spolužák, že si netroufám tuhle nemoc ignorovat.
Pokud vyznívají mé příspěvky ustrašeně nebo bojovně, nejspíše je to šum, o rakovině čtu nebo píšu výjimečně, většinu času si užívám zdraví a vychutnávám jídlo, které mám ráda a které, jak pevně doufám, udržuje můj IS v kondici.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Fiona »

Ne, neznis ani ustrasene ani bojovne. To spis ja byla ten vecer dobre nastartovana :roll: Obcas bych si mela dat nahubek :mrgreen: Promin. Precetla jsem si to po sebe a nejak na ty sve perly nejsem hrda :oops:

To je tak, nekdo (bezpaterni spolubydla) te vytoci, a kdyz jeste s horkou hlavou sednes na vitariana... a jedna z nejinteligentnejsich zde pritomnych mluvi jako nekdo kdo bud ma duvod to resit, nebo ho nema, a v takovem pripade je podobny "preventivni" pristup nejjistejsi cestou jak si raka privodit snadno a rychle. Tobe prece nemusim vysvetlovat nic o sile myslenek. Tak jsem se lekla.

At je to cokoliv co sis nasla, zmizi to tehdy kdyz rozseknes to co se ti tam zhmotnilo, tj poznas, uvedomis, prozijes... to ti prece taky netreba vysvetlovat. A samozrejme je o moooc snadnejsi plkat takovahle moudra nez to opravdu v sobe hledat a najit... :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

No, me sice spolubydla nenasral(a) ale taky jsem posledni mesice Sarika vnimal jako lehce dostrasenou z nejakeho nalezu, lip nez Fiona bych to ale (o sile myslenky) nenapsal.
O cem vetsinu casu premyslime, to k sobe pritahneme, Vesmir nezna sluvko ANO/NE, proste co se mi toci v hlave to mi posle:).
Cize zadny negativa, zadne boje, s nicim a s nikym, vsecko by mi ted mohlo byt ukradene, vyjma rodinky:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od rudo »

Fiona píše: a kdyz jeste s horkou hlavou sednes na vitariana...
Fi, to znie dobre, pokracuj :P
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

a tu este
Přílohy
prosbaopomoc.zip
(543.39 KiB) Staženo 337 x
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

K tomu pred tym.
Je to clanok o Ukrain-e, na poslednej strane je vypisana pohladnica pre rakuskeho kancelara, ci co to tam maju za najvyssiu hlavu, nech to uz pre boha schvalia, aby to bolo hradene poistovnami.

Aby sme sa rozumeli. Moja neter si minulu zimu pochovala mamu kvoli rakovine, chvilu potom sa jej priatelovi vratila rakovina kosti uz s metastazami v plucach. Ako kazdy normalny clovek, zacali hladat Fsetko. Az nasli Ukrain. Priznam sa, nikdy som nepocula, ale vyzera to tak, ze to chalanovi pomaha. Mudrlanti mu ponukali morfiove naplasti.

Takze ak by vas to nezabilo (nepozname si navzajom svoje financne moznosti), vytlacte to, nalepte znamku a poslite do Syrakuska. Jeden den liecby (ukrain, enzymy, Ccko do zily a ine drobnosti) ich stoji 273 eur. A ze za peniaze si zdravie nekupis. Aj ked nie tymto mladatam, tak mozno pomozete niekomu inemu z okolia. Len nech to aspon jeden stat tej vasej unie schvali, nech si ludia mozu vybrat.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od rudo »

v sucastnosti su vyzvy na piliticku uniu - teda jeden EU stat vraj na zachranu ekonomickej EU.

nemyslym si ze jednotlive staty unie si mozu dovolit schvalovat nieco co ma striktny nesuhlas centraly v Brusely a nadriadenho WHO organu

podla mna skor hrozi ze pri velkej aktivite a popularizacii pkene pana doktora za volaco zvaru vsetku vyrpbu mu zatrhnut a kupovanie lieku bude vyhlasene za kriminalny cin

snad by bolo lepsie keby sa to dalo kupovat tajne potichu, zatial nie su nejake prisne kontroly na hraniciach aby sa to nedalo z rakusov prepasovat
5 2 8
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Lekno »

All Cancers - Cancer Discussion: linka
Odpovědět