KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

anza píše:Ahoj dgm, děkuju za odpověď. Je mi docela jasné, že jakýkoli jednoduchý recept je podezřelý. Vidím však trochu svízel v tom, že manžel je těžkej samorost a přesně ten typ, co se s ním blbě dělaj jakýkoli psychoterapeutický a pod. postupy. Jak někde vidí "předávání energií" nebo pročišťování čaker, jde od toho. Kouknu na tu Cestu. Zatím díky.
No tak hlavně si prostuduj vlákno Nová Germánská Medicína, aby jste nedělali českým bílým plášťům voly. Postarej se o to, aby si přečetl a shlédl video i on. Pak doporučuju nasednout do auta, vzít sebu někoho německy mluvícího a zajet na konzultaci ke zmíněným lékařům.

Po té, doporučuji alternativně doléčit.
Hlavně ať do něj proboha neřežou!
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Nevýhodou když takhle člověk žádá na netu o radu je, že riskuje i tyhle hysterické reakce, jakou tady přihodil právě Olfess :-). Snad tě to, Anzo, neodradí, nejdůležitější je přece zůstat v klidu a nepanikařit. Syrovou stravou určitě nic nepokazíte, protože ať už je to maligní nebo ne, něco u manžela asi v nerovnováze bude, když už to podezření vůbec nastalo a vitariánská strava organismus nezatěžuje, ale naopak čistí a to se vám teď určitě bude hodit. Přeju brzké uzdravení a ať to zvládnete v co největším klidu.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

Vejmutovka píše: i tyhle hysterické reakce, .
přidávám se,
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Vejmutovka píše:Nevýhodou když takhle člověk žádá na netu o radu je, že riskuje i tyhle hysterické reakce, jakou tady přihodil právě Olfess :-). Snad tě to, Anzo, neodradí, nejdůležitější je přece zůstat v klidu a nepanikařit. Syrovou stravou určitě nic nepokazíte, protože ať už je to maligní nebo ne, něco u manžela asi v nerovnováze bude, když už to podezření vůbec nastalo a vitariánská strava organismus nezatěžuje, ale naopak čistí a to se vám teď určitě bude hodit. Přeju brzké uzdravení a ať to zvládnete v co největším klidu.

Aha, takže to, že bude léčit rakovinu, která pravděpodobně vůbec neexistuje je hyterická reakce? Spinkej dál. Pokud by si si opravdu něco nastudovala, tak víš, že ten odkaz je velmi pozitivní. A nezlob se na mě, ale tvá reakce je jedovatý plivanec, nic víc. A mrzí mě, že musim použít tato slova právě na tomto webu.
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

buc11 píše:
Vejmutovka píše: i tyhle hysterické reakce, .
přidávám se,
Tak jo, kapituluju. Každýmu, co ho baví.
Pinus strobus
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

olfess píše:
Vejmutovka píše:Nevýhodou když takhle člověk žádá na netu o radu je, že riskuje i tyhle hysterické reakce, jakou tady přihodil právě Olfess :-). Snad tě to, Anzo, neodradí, nejdůležitější je přece zůstat v klidu a nepanikařit. Syrovou stravou určitě nic nepokazíte, protože ať už je to maligní nebo ne, něco u manžela asi v nerovnováze bude, když už to podezření vůbec nastalo a vitariánská strava organismus nezatěžuje, ale naopak čistí a to se vám teď určitě bude hodit. Přeju brzké uzdravení a ať to zvládnete v co největším klidu.

Aha, takže to, že bude léčit rakovinu, která pravděpodobně vůbec neexistuje je hyterická reakce? Spinkej dál. Pokud by si si opravdu něco nastudovala, tak víš, že ten odkaz je velmi pozitivní. A nezlob se na mě, ale tvá reakce je jedovatý plivanec, nic víc. A mrzí mě, že musim použít tato slova právě na tomto webu.

Určitě trvám na tom, že vše se dá vyřešit v klidu a bez exaltovaných výkřiků typu "proboha, hlavně ať...". Zkrátka mi nepřijde, že by to něčemu pomáhalo.
Pinus strobus
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Vejmutovka píše:
olfess píše:
Vejmutovka píše:Nevýhodou když takhle člověk žádá na netu o radu je, že riskuje i tyhle hysterické reakce, jakou tady přihodil právě Olfess :-). Snad tě to, Anzo, neodradí, nejdůležitější je přece zůstat v klidu a nepanikařit. Syrovou stravou určitě nic nepokazíte, protože ať už je to maligní nebo ne, něco u manžela asi v nerovnováze bude, když už to podezření vůbec nastalo a vitariánská strava organismus nezatěžuje, ale naopak čistí a to se vám teď určitě bude hodit. Přeju brzké uzdravení a ať to zvládnete v co největším klidu.

Aha, takže to, že bude léčit rakovinu, která pravděpodobně vůbec neexistuje je hyterická reakce? Spinkej dál. Pokud by si si opravdu něco nastudovala, tak víš, že ten odkaz je velmi pozitivní. A nezlob se na mě, ale tvá reakce je jedovatý plivanec, nic víc. A mrzí mě, že musim použít tato slova právě na tomto webu.

Určitě trvám na tom, že vše se dá vyřešit v klidu a bez exaltovaných výkřiků typu "proboha, hlavně ať...". Zkrátka mi nepřijde, že by to něčemu pomáhalo.
Trvej si na čem chceš, tobě ta reakce určena stejně nebyla, tak asi takhle.
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Ani nemohla, mě totiž řezali :-).
Ty tady zuby nehty hájíš jeden způsob léčby a já spíš obecný přístup. Tím myslím neblbnout, nepodléhat panice. Věřit, že definitivní uzdravení a další kvalitní život leží hlavně v mé hlavě. Spoléhat se hlavně na sebe.
Asi to bude tím, že za poslední měsíce mám hysterie okolí, když jde o nemoc, tak nějak plný zuby čili je dost možné, že už jsem na ni přecitlivělá.
Pinus strobus
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Vejmutovka píše:Ani nemohla, mně totiž řezali :-).
Ty tady zuby nehty hájíš jeden způsob léčby a já spíš obecný přístup. Tím myslím neblbnout, nepodléhat panice. Věřit, že definitivní uzdravení a další kvalitní život leží hlavně v mé hlavě. Spoléhat se hlavně na sebe.
Asi to bude tím, že za poslední měsíce mám hysterie okolí, když jde o nemoc, tak nějak plný zuby čili je dost možné, že už jsem na ni přecitlivělá.
Já tady nic nehájím, já mám totiž narozdíl od tebe zdravotní neduhy v současnosti vyléčené. V tom bude mezi námi asi ten největší rozdíl. I když to může znít tvrdě, to uznávám. Já ti neberu tvojí důvěru v konvenční medicínu. Věř si čemu chceš, nech se řezat jak je libo. Ale tohle vlákno, je určeno k informaci o problému rakoviny. Takže i ostatní lidé mají právo se dozvědět o možnostech, které na toto téma jsou. To že s nimi ty nesouhlasíš, je věc jiná. Ovšem největší legrace na tom je, že kdyby si si to PŘEČETLA tak by si zjistila, že se tam píše o tom, co ty říkáš (:-) , že je to v hlavě. Takže ty si to vůbec nečetla a automaticky to neguješ, takže máš problém. Ale je to tvůj problém, tvé problémy na tvou hlavu, máš na to právo...
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Já bych nikdy nikomu neradila, kam má sednout, jet atd. a už vůbec ne přikazovacím způsobem. Nebudí to důvěru. Navíc, je-li vše v mojí hlavě, nemusím kvůli tomu jezdit do Německa.
Věřím jak v konvenční medicínu tak i v alternativní, když se to chytne za správný konec. Jsem citlivější na tmářství, fanatismus, dogmatismus a jedinou pravdu. Mé příspěvky tady tím asi budou poznamenané :wink: , to je pravda. Píšu vždycky jen, když mám s tématem nějakou zkušenost. A to v tomhle případě mám - slova jako "proboha", "panebože" "ježíšikriste" v souvislosti s touhle diagnózou prostě strašně unavujou. Zbytečné, zbytečné, zbytečné :-) Nechte si to na forbínu. Jo, a uzdravená jsem, ale to už sem nepatří.

A ještě poslední věc - já se nevysmívala způsobu léčby, který jsi tu navrhoval. Ani tobě ne. Pozastavila jsem se nad tónem, jakým jsi to celé pojal.
Pinus strobus
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Vejmutovka píše:Já bych nikdy nikomu neradila, kam má sednout, jet atd. a už vůbec ne přikazovacím způsobem. Nebudí to důvěru. Navíc, je-li vše v mojí hlavě, nemusím kvůli tomu jezdit do Německa.
Věřím jak v konvenční medicínu tak i v alternativní, když se to chytne za správný konec. Jsem citlivější na tmářství, fanatismus, dogmatismus a jedinou pravdu. Mé příspěvky tady tím asi budou poznamenané :wink: , to je pravda. Píšu vždycky jen, když mám s tématem nějakou zkušenost. A to v tomhle případě mám - slova jako "proboha", "panebože" "ježíšikriste" v souvislosti s touhle diagnózou prostě strašně unavujou. Zbytečné, zbytečné, zbytečné :-) Nechte si to na forbínu. Jo, a uzdravená jsem, ale to už sem nepatří.
Nachytaná na švestkách se ozvala. (:-) (:-) (:-) , no Vejmutovko :lol: , upřímně, v tvých příspěvcích je samé já já já , já jsem citlivější, já bych nikomu neradila, ale radíš ... :D A ještě mě peskuješ za použitý slovník, i když to mě trápí nejmíň. Takže znova, když tvrdíš - Píšu vždycky jen, když mám s tématem nějakou zkušenost - a v případě NGM si se ani neobtěžovala si dané téma přečíst nebo nedej bože (tvé oblíbené) nastudovat, tak se na toto téma tedy nebav. A do Německa (Švýcarska) je posílám proto, že pokud je mi známo tak tuto medicínu, tady nikdo neprovozuje. Takže to, že víš že je všechno v tvé hlavě je sice hezké, ale když bohužel nevíš co tam přesně je, tak je ti tato informace docela k ničemu. Nicméně mně se podařilo se zbavit zdravotních problémů před lety půsty a změnou stravy. Tedy netvrdím, že je to jediná možnost. Je to další z možností a jestli budím nebo nebudím důvěru, je mi jedno :wink:
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Olfessi, uzdravení ti upřímně přeju, stejně jako pozitivního ducha, kterého všichni tolik potřebujeme.

Ad ta Nová medicína - o tu přece vůbec nejde, důležité je nemocné nestrašit - čímkoli ! a taky se nepasovat na Správce problému. Tak mír v duši a ještě jednou uzdravení Anzovým.
Pinus strobus
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Vejmutovka píše:Olfessi, uzdravení ti upřímně přeju, stejně jako pozitivního ducha, kterého všichni tolik potřebujeme.
-------------------------------------------------------
Nápodobně. Hlavně méně strachu z bubáků, tmářství a fanatismu :wink:
-----------------------------------------------------------
Ad ta Nová medicína - o tu přece vůbec nejde (taky koukám, že ti o to nejde :lol: )
---------------------------------------------------------------------
důležité je nemocné nestrašit - čímkoli ! a taky se nepasovat na Správce problému. Tak mír v duši a ještě jednou uzdravení Anzovým. Na tohle ti reagovat nebudu, unavuje mě to. Je to pořád dokola. Máš poslední slovo, ano? Měj se hezky, ať se ti daří.
anza
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 31, 2009 15:09

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od anza »

No, ať se člověk podívá, kam chce, je to kontroverzní téma. Mě ovšem spíše zajímaly konkrétní rady a případy, kdy vita a půsty komu proti zhoubnýmu bujení pomohlo a jak a na jak dlouho apod. Z obou táborů, samozřejmě, ačkoli statistiky výsledků konvenční medicíny jsou k dispozici a momentálně mám spíše zájem o výsledky z vaší strany. Půsty mi připadají rozumné a vitariánství, minimálně jako důsledná dlouhodobá kůra taky.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

anza píše:No, ať se člověk podívá, kam chce, je to kontroverzní téma. Mě ovšem spíše zajímaly konkrétní rady a případy, kdy vita a půsty komu proti zhoubnýmu bujení pomohlo a jak a na jak dlouho apod. Z obou táborů, samozřejmě, ačkoli statistiky výsledků konvenční medicíny jsou k dispozici a momentálně mám spíše zájem o výsledky z vaší strany. Půsty mi připadají rozumné a vitariánství, minimálně jako důsledná dlouhodobá kůra taky.

Co se týče případů na vitariánovi, tak se psalo o vyléčené leukémii (jan Buka) pak myslím, že byl případ rakoviny děložního čípku (to nevím, kdo to byl). A jedno úmrtí, kdy bylo vyzkoušeno téměř všechno ( i chemoterapie). O dalších nevím, ale nejsem pravidelný čtenář.

Domnívám se rovněž, že jsou půsty a vita rozumné, ale doporučuji si o této "nemoci" nejprve něco zjistit.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

To je tu dnes kopec srandy (:-) Myslím, že posledné slovo bude mať niekto úplne iný. Do kelu, škoda že to nebudem ja m:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Anza, takto po papuli si tu nedávame bežne (a to už sa tu nejaký ten rôčik potĺkam). :D Mrkni na tú Cestu - to by mohla byť pre tvojho muža dobrá cesta, keď si trošku napísala o tom, z akého je cesta :wink: Držím vám palce.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Clovek sa ide vyspat a necha vas bez dozoru a tu hned aj 50 pripevkov. Anza, ci mi pomohlo vitrianstvo, akupunktura, podpora rodiny a mojej kanadskej rodiny (co su nasi priatelia tu) alebo ta moja vesela natura to ti neprezradim, ale mozno zo vsetkeho trochu. To, ze este nemam vyhrane viem aj sama, este aspon 3-4 roky. Uz 16 mesiacov nejem maso, bielu muku a vsetko ostatne biele, jedinym mojim terajsim hriechom je zmrzlina a aj ta len obcas. Pokial ma pamat neklame, tak sme tu s Vejmutovkou jedine aktivne canceracky a chce to naozaj chladnu hlavu a nohy v teple.
Ak sa aj rozhodnete pre regularnu medicinu, tak sa to stale da kombinovat s alternativnou a informacie mozete nachadzat postupne. Ono naozaj na toto nie je univerzalny liek.
Vela stastia a hlavu hore. Kym dychame, tak je stale nadej.
A vy deti nestekajte tu po sebe. Zivot je krasny a kratky a doteraz to tu vzdy boli velmi priatelske diskusie.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Souhlasím, štěkat jen na psy, ti to ocení. Já sice na nikoho neštěkala, ovšem tento fakt evidentně zanikl v celkově čpavkovité atmosféře :-). Nevadí, to přežiju :wink: .
Nemám konkrétní zkušenost s vitariánstvím v léčbě rakoviny, ale jak už jsem řekla, obecně jej mohu jen doporučit. Kdysi mi taky při jednom vleklém problému s imunitou velmi pomohla monodieta - čtyři měsíce jen na jablkách.
Pinus strobus
anza
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 31, 2009 15:09

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od anza »

Díky všem. A případ manželky zakladatele tématu dopadl jak? Buc11? A já vím, že si to mám dočíst, taky to co nejdřív udělám,...
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

anza píše:Díky všem. A případ manželky zakladatele tématu dopadl jak? Buc11? A já vím, že si to mám dočíst, taky to co nejdřív udělám,...

No, to je právě případ toho kombinování tzv. "alternativní medicíny s tzv. konvenční medicínou (chemo)". Ta paní zemřela.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

olfess píše:
anza píše:Díky všem. A případ manželky zakladatele tématu dopadl jak? Buc11? A já vím, že si to mám dočíst, taky to co nejdřív udělám,...

No, to je právě případ toho kombinování tzv. "alternativní medicíny s tzv. konvenční medicínou (chemo)". Ta paní zemřela.
Olfess, nie som militantná. Ale akosi sa mi žiada na tento tvoj príspevok poznamenať také prosté (sprosté) slovenské - Že ťa huba nebolí, že si trúfaš to takto zhodnotiť :roll: Ledaže by si bol Pán Boh. Čo ty o tej panej vieš? Prd s makom, počítam. A asi nebudem ďaleko :wink: Skôr ma zaujíma, koľko žila a ako? To nebolo zlé, čo sa pani Valérii podarilo. Mám ju v úcte. Nehodnotím. Sama neviem, čo ma čaká.
Naposledy upravil(a) Renáta dne pon srp 03, 2009 23:41, celkem upraveno 1 x.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Renáta píše:
olfess píše:
anza píše:Díky všem. A případ manželky zakladatele tématu dopadl jak? Buc11? A já vím, že si to mám dočíst, taky to co nejdřív udělám,...

No, to je právě případ toho kombinování tzv. "alternativní medicíny s tzv. konvenční medicínou (chemo)". Ta paní zemřela.
Olfess, nie som militantná. Ale akosi sa mi žiada na tento tvoj príspevok poznamenať také prosté (sprosté) slovenské - Že ťa huba nebolí :roll: Ledaže by si bol Pán Boh. Čo ty o tej panej vieš? Prd s makom, počítam. A asi nebudem ďaleko :wink:
Dámy drahé, já už mám pocit, že jste se asi zbláznily, opravdu jo! Buc psal, že zkusili všechno, přesně to všechno vyjmenoval, tak promiň, že na jednoduchou otázku, jak to s paní dopadlo dávám jednoduchou odpověď. Nepředokládám, že Buc lže. Kombinovala to? Kombinovala Renátko, ale je to (bylo) její právo, protože ona se tak rozhodla. Bohužel to nedopadlo dobře. Když si dovolím jí upozornit, že už se tato "léčba" všude nepoužívá, protože všude už není kvalifikována vůbec jako nemoc, tak se na mě sesypete, že jí děsím a že můj přístup brání léčbě. Promiňte mi, ale obávám se, že váš přístup neni tak zcela v pořádku, začínám si už ťukat na čelo.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

olfess píše: začínám si už ťukat na čelo.
Ak si ďateľ, tak je to ok (:-)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od mira »

Bují zde názorově nádorové střety.
Navrhuji histologický odběr afektu.
Všeho s mírou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

mira píše:Bují zde názorově nádorové střety.
Navrhuji histologický odběr afektu.
Kedy prídeš na odber (:-)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od mira »

Již se odebírám
na kutě,
kde budu
ležet nehnutě
a strnutě.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

vejmutovko sorry, teď to čtu a jakoby to vyznívá proti tobě, ale chtěl sem se připojit proti olfesi
a raději to nekomentuju, taky sem myslel, že mi je vše jasné, takže spíš z důvodu (to nekomentuju) že řešení těch situací nemusí být tak triviální (a já ani zaručený pro všechny neznám, univerzální existovat nebude PMN) a tedy záleží na daném jedinci čeho je schopen ať vůbec, či ve vnitřním přerodu (týká se zvlášť těžkejch samorostů)
a třeba na netu se takovejch zaručenejch metod najdou desítky
a přesně na to směřoval i předpředchozí příspěvek, dyž "zaručená" metoda selže, tak se prostě dělala špatně než že není plně účinná jak se myslí
a ono to olfesi vlastně není proti tobě, je to jen jiný názor
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

to Buc : Ne, já perdón. Jako taky mi to k tobě úplně nepasovalo.
Tohle téma už jsem pro sebe vyčerpala, už bych se jen opakovala. Jen ještě tip na závěr - Standa tu nedávno psal o důležitosti čerstvého vzduchu, taky může být. Vím o paní, která se rozhodla zbavit nádoru tím, že ho "vychodí". Několik týdnů od rána do večera chodila po horách, desítky kilometrů každý den a podařilo se. Ale kdo ví, co zrovna jí opravdu pomohlo.
Stejně ty tipy často vlastně jen pojmenovávají ten úplně základní, přirozený způsob života - čerstvý vzduch, pohyb, syrovou úrodu, prostě líbeznou existenci.
Pinus strobus
anza
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 31, 2009 15:09

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od anza »

Buc11: to mě mrzí, co dodat.
Manželovi pustím toho "Germána", uvidíme, on je fakt "těžkej samorost" a intelektuál, racionální typ převážně, obávám se, že "nemoc jako cesta" nevezme. Ale kdoví, zatím se vždy na základě naprosto svých pochodů rozhodl správně... Je fakt, že tohle bude asi první velká překážka, se kterou se v životě setkává. Doufám, že to dá(me), no. Kdyby vás ještě cokoli napadlo, pište. Já budu postupně dočítat.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od mlok »

dyž "zaručená" metoda selže, tak se prostě dělala špatně než že není plně účinná jak se myslí


olfess.. presne takhle na me pusobis. Nezlob se, ale trochu to vypada jako "ja mam pravdu a vsichni ostatni jsou slepi". Nic proti Tobe, me treba Germanska medicina pripada jako totalni nesmysl (upozornuju ze to je jen muj dojem na zaklade prectenych materialu...). Ale at uz je Germanska medicina ucinna nebo ne, na pristup typu "JA mam pravdu, ostatni se myli" jsem dost citliva taky. S Vejmutovkou v predchazejicich prispevcich zcela souhlasim.
Uživatelský avatar
Michal S.
Příspěvky: 229
Registrován: stř čer 06, 2007 19:37
Bydliště: Svitavsko

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Michal S. »

Renáta píše:
olfess píše: začínám si už ťukat na čelo.
Ak si ďateľ, tak je to ok (:-)
Datel su já, ale na čelo neťukám, jen do stromů, když hledám larvy kůrovca či tesaříka. :)
SEm nakukuju jen s chvěním doufaje že nebudu muset tyto problémy nikdy řešit. V případě mé vlastní osoby bych se ještě bál nejméně.
Obdivuju ty kdož se vydali po neprobádaných stezkách, i když třeba neuspěli :(
Nicméně je třeba těchto pionýrů, i když většina zde i jinde tuší, že univerzální rada či postup neexistuje.
Omlouvám se, že jsem znesvětil svým slintem totocitlivé vlákno. :oops:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Panda »

Vzhledem k tomu, že nakonec rozhodnout se stejně musí dotyčný manžel, také něco přihodím - z literatury. :-)

Armstrong v knize "Elixír života" (v e-book str. 20) důrazně varuje před jakýmkoliv řezáním do nádoru (něco ve smyslu že se tím poruší jeho pozdro). Uvádí z jeho praxe velkou úspěšnost léčby nádorů (půstem s urinoterapií), ale úspěšnost prudce klesala v případech řezání:
A tak stovky zcela bezvýznamných bouliček byly léčeny chirurgicky jako závažná nemoc a nakonec se vyvinula rakovina, protože doposud si ani lékaři, ani laici neuvědomili, že nejspolehlivější způsob, jak otevřít dveře malignitě, je zmrzačení ženského prsu nebo jiné části lidského těla.
Proto by se měl manžel rozhodnout i v takové věci, jako je odebrání vzorku - i to může být nebezpečné, nepodceňoval bych radu "nenechat do sebe řezat".

Malachov v knížce Hladovění uvádí tabulku úspěšnosti léčby hladovkou Mak-Itčena, z 5 případů léčby rakoviny se všechny úspěšně vyléčily. Více neuvádí, zda byly zhoubné, jaké délky půstů atd. Ale věřím že, jak se tu už psalo, půst není jen nějaký "univerzální lék", musí být součástí celkové změny způsobu života: půsty + vita strava + (možná i dokonce) urinoterapie + (a to je myslím nejdůležitější) opravdu chtít, lidé selhávají na tom, že vzdávají boj předem, mávnou nad sebou rukou a nechce se jim udělat pro sebe maximum. Např. Růžičková (napsala o své léčbě knihu) měla sice silný optimismus (jeden z potřebných prostředků), ale do poslední chvíle např. silně kouřila přestože věděla že jí to škodí, vědomě nedělala pro sebe maximum ale mávla nad sebou rukou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Sitar »

Vejmutovka píše:Souhlasím, štěkat jen na psy, ti to ocení. Já sice na nikoho neštěkala, ovšem tento fakt evidentně zanikl v celkově čpavkovité atmosféře :-). Nevadí, to přežiju :wink: .
Nemám konkrétní zkušenost s vitariánstvím v léčbě rakoviny, ale jak už jsem řekla, obecně jej mohu jen doporučit. Kdysi mi taky při jednom vleklém problému s imunitou velmi pomohla monodieta - čtyři měsíce jen na jablkách.
Ta monodieta je neuvěřitelná. Zvykla sis nebo Ti to lezlo i ušima?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Vejmutovka »

Sitar píše:
Vejmutovka píše:Souhlasím, štěkat jen na psy, ti to ocení. Já sice na nikoho neštěkala, ovšem tento fakt evidentně zanikl v celkově čpavkovité atmosféře :-). Nevadí, to přežiju :wink: .
Nemám konkrétní zkušenost s vitariánstvím v léčbě rakoviny, ale jak už jsem řekla, obecně jej mohu jen doporučit. Kdysi mi taky při jednom vleklém problému s imunitou velmi pomohla monodieta - čtyři měsíce jen na jablkách.
Ta monodieta je neuvěřitelná. Zvykla sis nebo Ti to lezlo i ušima?
Ne, to nebyla žádná plánovaná detoxikace. Tehdy jsem žila v zahraničí, ovoce a zelenina v supermarketech drahé a ani nebyly dobré, byla zrovna zima. Nejlevnější a nejlepší byla jablka, jedla jsem jich kila, vůbec se mi nepřejedly. Pak začala letní sezóna, tak jsem začala jíst i jiné druhy. Kromě toho že jsem se zbavila jednoho letitého neduhu, jsem to léto navíc skoro vůbec neměla sennou rýmu, kterou jinak mívám velmi silnou už asi od svých 2,5 let. Taky zažívání se zlepšilo, když kombinuju různé druhy, tak přestože je to syrové, problémy pořád částečně přetrvávají. Ale kašlu na to, tady v Čechách je pro mě nabídka až příliš lákavá.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

konopi k lecbe rakoviny:
http://www.konopijelek.cz/
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Tak vraj už budú liečiť celé telo :wink: No, jupí! Ešte keby pridali aj dušu, tak potom jupí2x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:Tak vraj už budú liečiť celé telo :wink: No, jupí!...
To znamená z lékařského pohledu - neozařovat jen nádor ale celé tělo. Ať žije pokrok!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Musim sa podelit. Povodne som si myslela, ze dostanem zelenu na dalsich sest mesiacov, ale kdeze. Uz tam viac nemusim chodit. Co tam potom, ze chodim ako sa kedy podari, mojmu ozarovaciemu doktorovi vravim, ze sa s tym musim naucit zit. Nepovedal nic, presparal ma hore dole a na zaver looks good, you doing extremly well, toto hadam netreba prekladat nikomu, no a ze keby nieco v buducnosti, nech im da moj MD vediet.
Konecne zo mna vyslo co jem a preco a ze za tym vsetkym je strasne vela tvrdej roboty a ze dufam, ze ich uz nikdy neuvidim. Povedali sme si good bye a bolo.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od dgm »

Culko, ani nedycham ... moc ti to preju. m:-)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dvdmchl

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od dvdmchl »

tééda, to se hezky čte. Držím palce...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Extremly well - tak to je NAJoptimálnejšie :wink: Teším sa s tebou, naozaj moc :D
Dasha
Příspěvky: 69
Registrován: úte črc 07, 2009 11:52

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Dasha »

gratuluju, je to drina ale vyplati se jak vidno, navic zase podpora i pro me. Diky
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Ja dakujem vam vsetkym, ze tu ste a prezivate to so mnou.
Teraz uz len nezaspat na vavrinoch a pokracovat dalej, lebo ja naozaj neviem co pomohlo.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

culka píše:Ja dakujem vam vsetkym, ze tu ste a prezivate to so mnou.
Teraz uz len nezaspat na vavrinoch a pokracovat dalej, lebo ja naozaj neviem co pomohlo.
tak to bude správné a třeba ještě něco přidat
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

V mojom pripade este stale vela percent do 100 surovej, ale to si necham pre pripad navratu. Zatial to funguje celkom dobre a ide zima a za chvilu dorazim aj posledne rajciny a hadam dam aj nejaky post. Musim si aj jazvu vylepsit.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od buc11 »

Po roce jsme obdrželi genetickou zprávu: (výtah)
Nádorová onemocnění(statistika):
-pro každou ženu platí celoživotní riziko 6-7% rakovinu prsu (BC)
a 1-2 % vaječníku (OC)
V některých rodinách může postihnout i víc členů, buď náhodně nebo díky společným podmínkám životního prostředí, či díky podobnému životnímu stylu nebo dědičně.
JEn 5-10% se jedná o dědičnou formu.
Dnes jsou známy 2 geny, BRCA1 a 2, který to způsobují.
Ženy s BRCA1 mají 65-80% riziko BC a 20-60% OC.
Takže je možné testovat příbuzné, nacházející se v dědičném stromu vlastníka toho kterého genu z těch 2 co se nyní zná ( ale doví jestli jich není víc).
Pozn. I negativní testování nemůže dědičnou příčinu vyloučit.
Teď se píše:
Riziko vzniku BC dosahuje až 85% do věku 80ti let a OC 60%.
U mužů jde vo tlustý střevo, prostatu i BC.
U dětí jest dle teorie mendlova šlechtění vždy 50%, bude-li daný jedinec obšťasten tímto genem či nikoliv.
Dostal sem za úkol seznámit celou slovenskou(a i emerickou) větev (jelikož měl hóoodně sourozenců, už to bude tak ze stofka lidí a tedi i jejich potenciálních dětí) s touto situací.
Z výše řečeného a PMN je tedy sestra i když po operaci test na vyoperovanou záležitost prý byl nemaligní, ztracena a to i dle názoru genetické primářky. Sama mi stvrdila, že 10 let přežití existují, ale je to vzácné a má dokonce jednu (za 30 let kariéry opakuji jednu) která jí zemřela nyní na metastázi až po 30ti letech.
Její názor na to, že když žena neabsolvovala ihned po operacích CHT, zní, že si tím pravděpodobně (dle statistik) přežití o trochu zkrátila ale není to až zas tak jisté
ukázalo se že je to vlastně moje známá, takže se s ní dalo mluvit otevřeně
Napřed jsem dostal spoustu příruček o zdravém životním stylu, kde je furt zelenina ovoce, pohyb a jasná mysl, a skutečně se uznává, že jen IS se může úspěšně popasovat atd, ale když sem se odhalil, tak mi to zas chtěla sebrat, že maso a jiné sračky sou taky potřeba, ale uklidnil sem ji, že u potencionalistú, tenhle extremní styl života nehrozí.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

buc11 píše:Po roce jsme obdrželi genetickou zprávu: (výtah)
Nádorová onemocnění(statistika):
-pro každou ženu platí celoživotní riziko 6-7% rakovinu prsu (BC)
a 1-2 % vaječníku (OC)
V některých rodinách může postihnout i víc členů, buď náhodně nebo díky společným podmínkám životního prostředí, či díky podobnému životnímu stylu nebo dědičně.
JEn 5-10% se jedná o dědičnou formu.
Dnes jsou známy 2 geny, BRCA1 a 2, který to způsobují.
Ženy s BRCA1 mají 65-80% riziko BC a 20-60% OC.
Takže je možné testovat příbuzné, nacházející se v dědičném stromu vlastníka toho kterého genu z těch 2 co se nyní zná ( ale doví jestli jich není víc).
Pozn. I negativní testování nemůže dědičnou příčinu vyloučit.
Teď se píše:
Riziko vzniku BC dosahuje až 85% do věku 80ti let a OC 60%.
U mužů jde vo tlustý střevo, prostatu i BC.
U dětí jest dle teorie mendlova šlechtění vždy 50%, bude-li daný jedinec obšťasten tímto genem či nikoliv.
Dostal sem za úkol seznámit celou slovenskou(a i emerickou) větev (jelikož měl hóoodně sourozenců, už to bude tak ze stofka lidí a tedi i jejich potenciálních dětí) s touto situací.
Z výše řečeného a PMN je tedy sestra i když po operaci test na vyoperovanou záležitost prý byl nemaligní, ztracena a to i dle názoru genetické primářky. Sama mi stvrdila, že 10 let přežití existují, ale je to vzácné a má dokonce jednu (za 30 let kariéry opakuji jednu) která jí zemřela nyní na metastázi až po 30ti letech.
Její názor na to, že když žena neabsolvovala ihned po operacích CHT, zní, že si tím pravděpodobně (dle statistik) přežití o trochu zkrátila ale není to až zas tak jisté
ukázalo se že je to vlastně moje známá, takže se s ní dalo mluvit otevřeně
Napřed jsem dostal spoustu příruček o zdravém životním stylu, kde je furt zelenina ovoce, pohyb a jasná mysl, a skutečně se uznává, že jen IS se může úspěšně popasovat atd, ale když sem se odhalil, tak mi to zas chtěla sebrat, že maso a jiné sračky sou taky potřeba, ale uklidnil sem ji, že u potencionalistú, tenhle extremní styl života nehrozí.
Tohle je z 90% nesmysl .... až lékaři zjistí, že mimo vrozených vad je genetika důsledek, nikoliv příčina, to se nám bude hned lépe dýchat všem.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od mlok »

olfess: mohl bys to prosim nejak sireji vysvetlit?
Odpovědět