Breussova výživa

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Breussova výživa

Příspěvek od PavelM »

Veřejným příkladem jak si pomoci s rakovinou je herec Jirka Pomeje, který se vzpamatoval v hodině 12té (ale chtělo to mnohem dříve) a nasadil Breusovu dietu-výživu. To byl výborný krok! Tady je potřeba upozornit na špatnou teorii Breusovy diety o níž se tvrdí, že dokáže vyhladovět rakovinu. To je nesmysl, protože rakovinu vyhladovět dietou nelze. Rakovina stojí u výživové brány jako první a vezme si to, co jí nejvíce vyhovuje. Tedy ty nejlepší živiny pro tělo, které jsou zároveň klíčovými živinami pro imunitu těla. Pokud chceme separovaný nádor vyhladovět, musíme jej podvázat a tím kompletně odříznout od živin. Tělo tento nádor pak samo rozpustí. Tomu se říká vyhladovění nádoru. Dále považujeme za špatný název drastická Breussova dieta. Správně by mělo být Breussova výživa. Složení této výživy bez diskuzí dělal zasvěcenec. Výživa má zjevně za úkol naplnit všechny spodní čakry energíí země ( červená řepa mrkev celer černá ředkev brambory) - tedy "dotlačit" do čaker vitální-silovou energii nízkých frekvencí a vrchní čakry pak doplnit vývarem z bylin (urologický, kakostový a šalvějový s třezalkou, mátou a meduňkou) Stejně tak je stanoven proces podávání jídla napodobující "sací" proces čakrálního systému. Drastická dieta s tím nemá nic společného, je to název pro dlouhodobé přijímání stejné a jednostranné stravy - jeden banán denně atd, jak nám to předvádějí anorektičky, které nakonec vyzvrací i ten banán:)
Bohu žel, jak již víme z médií, Jirkovi se podařilo zastavit rakovinu ale nakonec se stejně rozhodl jít "pod kudlu" lékařům. Bohu žel proto, že v okamžik zastavení rakoviny měl Jirka ihned najet na kalendář a rakovinu z těla zlikvidovat. Nicméně i tak Jirkovi Pomejemu patří obrovský dík alespoň za to, že české kotlině ukázal, že lze i rozjetou rakovinu alespoň zastavit. Zároveň ale ukázal, že je potřeba nasadit Breussovu výživu ihned, jakmile se člověk dozví, že rakovinu v těle zřejmě!! má. Už jen slovíčko "zřejmě" musí člověka vyburcovat ke krokům k nápravě! Čekání na výsledky rakovinových testů je ztrátou času v případě, že se nález potvrdí.. .Pokud se nepotvrdí, breussovka tělu prospěje tak jako tak.

Bohu žel, breussovka má jednu základní podmínku - sehnat zdravou zeleninu a ne amarouny ze velkosupermarketu. Proto také Pomeje říká do médiií, že zná zeleninové stánky v celé Praze. Jenže tady to má háček, protože stánkači si často nechávají dovážet naprosto stejnou zeleninu, jako se naváží do velkoobchodů. Takže jediné řešení je buď si pěstovat sám, nebo brát od někoho, o kom stopro vím, že má kvalitní zleninu nenarvanou práškama a pesticidama.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breussova výživa

Příspěvek od PavelM »

Křásný článek jak to dopadne, když člověk na zdraví kašle. Pomeje zcela evidentně zjistil co je to pokora a respekt ke svému zdraví:)
K těmto článkům budu vycházet recenze na bretoši. První už tam je bretos.cz
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Odpovědět