Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

Jak tak všechno čtu, je jasný co se dělo u řady půstařů, kteří se zasekli na tom kterém dni s nepřekonatelnou acidózou. Průšvih byl, když jim jejich ego velelo ubrat vodu nebo dokonce nasadit "sucháč". Potom nabrali věci takový spád, že pud sebezáchovy ihned půst ukončil a nadále nedokázali vydržet ani na návratovce, neboť acidóza i na hrsti zeleniny a ovoce pokračovala. Výsledek byl půst stylem nejez a přejez se. Budiž to pro ostatní varováním.
Cefe a že jsme si takový užili, že?
Dík za tip na pH metr, jdem si ho pořídit neboť budník bude jistě už zasviněnej, hehe. :D Lepší než čekat na nemoci. :D
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Lenuška »

Jdu si phmetr taky objednat.

Pavle někde výš píšeš že Ti zasedly slepice na vejcích. Ty máš kohouta :D ? Nikde jsem ho na fotkách neviděla, možná se nerad fotí a nebo to projíždím moc rychle :lol:
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

PetrK píše:
čtv zář 20, 2018 12:53
Jak tak všechno čtu, je jasný co se dělo u řady půstařů, kteří se zasekli na tom kterém dni s nepřekonatelnou acidózou. Průšvih byl, když jim jejich ego velelo ubrat vodu nebo dokonce nasadit "sucháč". Potom nabrali věci takový spád, že pud sebezáchovy ihned půst ukončil a nadále nedokázali vydržet ani na návratovce, neboť acidóza i na hrsti zeleniny a ovoce pokračovala. Výsledek byl půst stylem nejez a přejez se. Budiž to pro ostatní varováním.
Cefe a že jsme si takový užili, že?
Dík za tip na pH metr, jdem si ho pořídit neboť budník bude jistě už zasviněnej, hehe. :D Lepší než čekat na nemoci. :D
Naštěstí a díky Bohu nemáš pravdu:)
- když někdo koupí knihu moje standardní odpověď je "dík za týden ji máš kdyby byl problem ozvi se"
- lidi jsou schopni si navzájem pomoci na forech
- druhá část knihy kde je zpracovaná stará diskuze tohle téma řádně řeší
- to, co píšeš, je problém lidí, kteří jsou nebo bývali hodně nemocní a ještě našli dost energie a odvahy půst zkusit
- v drtivé většině případů začínají půst zdraví lidé a kalendář sjedou vez potíží v časovym rozsahu 3-5 let než daj 40

Čiže pohodička:) V dalším příspěvku najdete pořádnou bombovku :) Za chvíli to dopíšu:)
Naposledy upravil(a) PavelM dne čtv zář 20, 2018 14:08, celkem upraveno 1 x.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Lenuška píše:
čtv zář 20, 2018 13:46
Jdu si phmetr taky objednat.

Pavle někde výš píšeš že Ti zasedly slepice na vejcích. Ty máš kohouta :D ? Nikde jsem ho na fotkách neviděla, možná se nerad fotí a nebo to projíždím moc rychle :lol:
Jejda Lenuškooooooooooooo šak su kluk z vesničko má středisková:)) Bez kohouta bych si neuměl stádo slepic představit!! :)
Toho jsem se dvouma černejma slípkama měl jako prvního. Pak jsme dokoupil zbytek hejna do desítky a začal s pokusama s drátěnejma tunelama přepouštěcíma ventilama na slepice:) Funguje to zatím skvěle:) Prohlížíš moc rychle:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

První pokus na sobě samém
Měl jsem cenné informace, nebylo na co čekat. Podotýkám že jsem dnu nikdy neměl, že jí netrpěl nikdo v mojí rodině. Ani rodičea ni prarodiče.
Z poznatků žáků jsem vyskládal to správné jídlo a pití. První den se nic nedělo, druhý den večer jsem dostal průjem. Každé dlaší jídlo končilo v toaletě
za několik minut. Třetí den se objevila krev na toaletním papíře. Tak to pokračovalo až do šestého dne, kdy mě začaly brnět nárty. Bylo jasné, že je akce dna blízko. Večer mi zábly nohy, ve dvě ráno mě
vzbudila ukrutná bolest obou palců, nártů a šlapek. Bolest jakou vysrážená kyselina močová způsobí, je neuvěřitelná. Je to stejné, jako kdy Vám někdo zašil do nohy tenisák plný jehel na šití. Noha se nedá
přikrýt ani přikrývkou!! Do rána, tedy šest hodin jsem strávil hledáním polohy, ve který by to nebolelo!! Bez úspěchu! Ráno jsem se pokusil vstát a dnu rozchodit. Bylo to nadlidské úsilí, ale nakonec
korunováno částečným spěchem. Asi po dvaceti krocích který mi trvaly asi půl hodiny! už jsem dokázal pomalu jít bez opěry o zeď. V autě jsem musel šlapat pedály patama, které mi jediné neotekly.

Byl jsem skutečný slabý a nemocný!!

Tak jsem po mnoha letech byl skutečný nemocný člověk:) Nic mě nebavilo, špatná nálada, bolest mi ani nedovolila usnout. Začal jsem tedy věc napravovat dle všech zjištěných poznatků:
- změřil jsem EC a pH EC přes 2000 pH 4,8
- okamžitě jsem odstavil špatné jídlo
- okamžitě jsem začal pít tři litry vody denně po pohárcích pravidelně v průběhu dne
- ačkoliv jsem půstař, nemohl jsem si dovolit jít na půst, protože by to situaci jen zkomplikovalo, kedl jsem startovací jídlo a zapíjel ho mlékem.
- voda v průběhu dne vytlačila pH na 5
- dostat se na pH 6 mi trvalo další dva dni!
- druhý den večer začala bolest polevovat, mohl jen v klidu spát, ale chůze byl stále velký problém. Nicméně nohy se daly částečně rozchodit.
Nejhorší byly první kroky, nebo vystupování z auta po delším sezení.
- záchvat dny odezněl až 4 den
- dostat se zpět na pH 7 mi trvalo celý další týden!!
Tedy týden tam, skoro dva týdny zpět. Tedy tří týdenní pokus!! Dna skutečně tvrdě trestá!!

A zase silný a zdravý :)
Medicína tvrdí, že dna je nevyléčitelná a vrací se minimálně dvakrát ročně u lidí kteří proti ní bojují.
Jak je vidět na mém pokusu, vyléčitelná je celkem jednoduše, pokud se vyléčí hned. Jestliže však necháte dnu párkrát zopakovat,
máte zaděláno na velký problém. Odstřelí Vám ledviny a nebude se chtít svojí pozice vzdát.. O dalších nemoce jako je osteroporoza, kompletně zdevastovaném trávicím traktu atd raději nemluvím
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

Koukam pekne brutalni pokus na 3 nedele s dnou :)))
PetrK píše:
čtv zář 20, 2018 7:30
Ty pásky kterými lékař měří ranní moč a některý ze čtverečků se barví modře, to je měření pH ? Mě se jednou stalo, že se jim nezbarvilo nic. Dochtorka na to chvíli nevěřícně zírala jestli je to pravda, než ho hodila do koše. Bylo to nedlouho po některým delším půstu.
Jestli to byly co mam doma a co pouzivaji doktori - Albuphan tak jsi byl mimo stupnici pH 5 - 9, oboji teoreticky na h..o :D)
Nicmene po pustu se vse zacina teprv sesedat zpatky do normalu, cize tam bych asi z mereni pH nedelal valne zavery a pockal po navratovce :))
Obcas temato papirkama "merim" a motam se nekde mezi 6-7 pH:)

Obrázek
Naposledy upravil(a) cepheus dne čtv zář 20, 2018 15:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

PetrK píše:
čtv zář 20, 2018 12:53
Dík za tip na pH metr, jdem si ho pořídit neboť budník bude jistě už zasviněnej, hehe. :D Lepší než čekat na nemoci. :D
Suche pustare z "rozumu" no comment :D)
Jinak pH-cko metr je dobra vec, mam uplne obyc. china a na hrubou orientaci, kdyz prdis na desetiny a staci Ti presnost 0,2 - 0,3 pH, je taky dobry:)
Bude se Ti hodit i na bazejn, jezirko, na cokoli:))

Jinak kalibrovaci roztok uz samoze davno nemam (vyschnul) a jelikoz me nezajimaji krajni hodnoty, kalibruju jednoduse v pullitru vody z kohoutku:)
Pac pH se mota na "neutralu"okolo 7,0 tak kalibruju na 7,0 a +- odcyhlky 1,0 pH mi na bazejn bohate staci, tam to jen musim drzet dole mirne pod 7:)
To se pak lip ve vode rozpusti chlor a pochcipaji rasy, maji rady horko a vysoke pH, mrchy :))
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

Teda masakr takový pokus sám na sobě. Do toho bych nešel ani náhodou.

Cefe to jsou jiný proužky, tohle co pamatuju ukazovalo jen modrou na různých políčkách, ale nikdy jsem to neviděl zblízka. To je fuk.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

Dotaz na majitele pH metru Adwa. V čem tu elektrodu skladujete? Dočetl jsem se 4 možnosti a jsem z toho jelen. :D V návodu je že v roztoku pH4, ale v dodatku návodu že nezaměňovat s kalibračním pH4. A nebo že to má být 3molární KCl. A jinde zas píšou že snad i vododní voda, jen ne destilka.
Teď babo raď :shock:
A jak dlouho to musí být ponořený před první kalibrací?
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Jehehe:)) Cepeee už sme si tu myslili, žes ty houby cos avizoval v posledním příspěvku fakt poplet když si tak ticho :))

S měřákama máš dokonalou pravdu. Ty čínký šity jsou akorát tak na bazén nebo na rybník:)
Kdysi se mi jich na zahradě sešlo 5! Každej furt měřil jinak tak sem se naštval, všechny sem vybavil novejma baterkama, zkalibroval v roztoku na desetinku. A pak změřil roztok z nádrže s hnojivama všema pěti najednou. Rozcházely se přesně jak píšeš, o celé jedna pH!
Tak jsem zas nové baterky v klidu vyndal, dal do šuplíku, měřáky nasypal do popelnice a koupil ADWU:)
ADWA to je jako v ráji:) Drží nakalibrovaná, má čekací čas na ustálený měření, má autokalibraci to znamená že pozná že je ponořena v kalibračním roztoku a jen se na to optá a Ty to potvrdíš. A má slušnej teploměr. Opravdu profesionální stojek s přesností desetiny. Ty vhodný pro zdravotní účely až až..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

PetrK píše:
čtv zář 20, 2018 17:55
Dotaz na majitele pH metru Adwa. V čem tu elektrodu skladujete? Dočetl jsem se 4 možnosti a jsem z toho jelen. :D V návodu je že v roztoku pH4, ale v dodatku návodu že nezaměňovat s kalibračním pH4. A nebo že to má být 3molární KCl. A jinde zas píšou že snad i vododní voda, jen ne destilka.
Teď babo raď :shock:
A jak dlouho to musí být ponořený před první kalibrací?
Hehe:)) Žádný skladování se nekoná mam elektrodu hozenou v doze kde je sucho:) Vim že to neni ideál ale prostě to dává:) Tak to zas nepřeháněj:) Ostatně i v návodu se píše opláchnout vodovodní vodou a zavřít víčkem proti mechanickýmu poškození. První kalibraci to pozná okamžitě. Ten pytlik je udělanej tak aby sondu přesně obejmul když do něj měřák zarazíš až na dno. Když doměříš a dokalibruješ, pytlikovic hranu několikráte přehneš a zacvakneš kancelářským skřipcem. Takovou tou černou silnou pružinou co má dvě páky z drátu. A uložíš do ledničky ideálně ještě ve sklenici od zavařeniny s víčkem A to Ti vydrží několik let.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

Super hned jsem klidnější, už to vypadalo že budu muset shánět chemikálie a pečovat o to jak o mimino. :lol:
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Koukam pekne brutalni pokus na 3 nedele s dnou

Teda masakr takový pokus sám na sobě. Do toho bych nešel ani náhodou.
No ono když si to člověk zkusí, hned ví, jak se cítí vozíckáři který nějakym způsobem o nohy přišli. A taky si začne svý mobility a nohou víc vážit, Ne nadarmo se říká o nohy pečuj jako o oko v hlavě nesou Tě celým životem a je to tak:)

Samozřejmě to nebyl návod ukázat jak na to! Proto jsem taky nenapsal složení jídla a jak jsem tomu taky trochu ještě víc pomoh:) Poslední po čem toužím je aby se to tu někdo pokoušel napodobit a zopakovat. Je to jen pro účely ukázat průběh a jednotlivé symptomy věci. Spoustu lidí s první dnou
přijde k doktorovi a tam mu tvrdí že to maj ze včerejšího fotbalu nebo že si na stavbě nakopli palec:) A když je člověk mladší tak mu doktor i uvěří:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Sto lidí tvdilo že jehličky nemá a sto lidem jsem ukázal že je mají
Říkám tomu klárinet páč si to nepamatuju čínsky:) . Jde o masáž ze skupiny masážních technik na probuzení a posílení čaker na nohách. Stejný proces se používá v akupunktuře.

Cep najde a odchytí bosou Andromedu:) Posadí si ji do křesla, a jednu bosou:)) samozřejmě nohu jí dá na taburetku a sedne si před taburetku tak aby se Andromedě díval přímo do očí. Pak dá ruce na nohu přesně tak jako kdyby hrál na klarinetu. Tedy palce na spodní plosky, prosty na vrchní drážky které tvoří kosti k jednotlivým palcům. Promačkáváním jednotlivých částí - ostrůvků plošek snadno najdeme ložiska soli. V průběhu mačkání sledujeme oči pacienta které zareagují okamžitě jakmile ložisko trefíme. Postaví se v sloup bolestí páč to v místě ložiska píchne jako jehlou. Shora je to pak to samý, prstama se promačkávají mezery mezi prsty až co to dá. Když dojedete k palci, nemůžete netrefit a nenajít. Jehličky najdete v klidu už u lidí v 25 letech věku.
Čim starší člověk který se niky nepostil tím jehličky najdete výše po nártu směrem ke koleni. A tady pozor, protože někteří lidé to mají tak hustý, že vás klidně kopnou a pak už si na sebe nedají sáhnout:)

Když ložiska najdeme snažíme se je rozmasírovat za použití masážního gelu nebo olejíčku. Rozpustí se a noha zůstane vláčná až po několika masážích ráno a večer. Ledviny pak jehličky zachytí a odfiltrují pakliže na to mají kapacitu. Pokud ne, jedhličky za pár dní gravitací opět přistanou v nohách.

masaz_chodidel.jpg
masaz_chodidel.jpg (33.26 KiB) Zobrazeno 4164 x
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

To se ji bude urcte libit, nekdy to prubnem :D))
Houbicky byly ok, vcera jsem je cistil a zbastil k obedu na kmine, ale nejak nestiham na zahrade, zaprselo a travka poskocila:)
Musela se seseknout, jinak to brutalne brzdi vrtuli a prehlcuje se sekacka pri mulci:)
Na starym auti nesel vetrak, na mladsim nesel zase klakson, sklizi se ovoce, orechy, furt je co delat:))
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Lenuška »

Ještě k té únavě při půstu: pozoruju, že se to postupně zlepšuje i při těch mých krátkých pravidelných půstících. Třeba teď jsem od včera rána, skončím zítra ráno (48h). a jsem v pohodě. A to jsem musela včera dát na kole 28km páč jsem bez auta a i tak tyhle vzdálenosti jezdím na kole když nic moc nevezu. A nejsem unavená. Minulý týden jsem si taky říkala že se to už nějak protrhlo, bylo mi líp. Až bude příležitost, zkusím zase trohu prodloužit. Teď to nejde, v sobotu jedeme pro hnůj a musím máknout. Vidím to tak na listopad, až budu mít za sebou zahradní práce.

Mimochodem Pavle letos jsem měla 33 kuřat od čtyř kvočen. Té poslední se to nepovedlo, z deseti vajec vyseděla tři, ale ty předtím byly šikovné.
Pipky když sedí tak to mají jako takový ramadán - celý den nežerou ani nepijou, až večer je vyndám a to rychle něco sezobnou, napijou se, vykaděj a rychle běžej zpátky na hnízdo. Rozdíl je že lidi při ramadánu večer opulentně večeří, pipky jsou skromné.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Heheh supr Lenuško:)) Nechávám pipky svýmu osudu a kohoutovi:) Jinak samozřejmě že s každým půstem si vytahneš jeden hřebíček z rakvičky to je naprostá logika. Kolikrát dáš organismu příležitost se očistit tolikráte se jí chytí. Ledviny jsou filtry jako každé jiné technologické. Za chvíli o tom napíšu článek pak uvidíš víc.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

pH metr je naprosto sqělý nástroj. Udělal jsem si včera menší zátěžový test, ale nikoliv za hranici poškození zdraví. Vepřový 3 x denně, ke každému jídlu pivo až dvě, večer pár piv v hospodě a doma na to ještě chleba se sádlem. :D
Musím uznat, že v rámci lékařských hodnot pH 6-6,5 se dá dlabat co hrdlo ráčí a docela slušně chlastat. :mrgreen: Dostat se pod 5 by bylo drahý, hádám tak flašku slivovice by to stálo. :D
Je zajímavý si to proměřit a sledovat jak ledviny odbourávají bordel. Hehe a teď se ještě dostat nad 7.

Zato ryby v jezírku budou mít zdravý kosti, mají pH vody 8,2
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

PetrK píše:
pát zář 21, 2018 10:40
pH metr je naprosto sqělý nástroj. Udělal jsem si včera menší zátěžový test, ale nikoliv za hranici poškození zdraví. Vepřový 3 x denně, ke každému jídlu pivo až dvě, večer pár piv v hospodě a doma na to ještě chleba se sádlem. :D
Musím uznat, že v rámci lékařských hodnot pH 6-6,5 se dá dlabat co hrdlo ráčí a docela slušně chlastat. :mrgreen: Dostat se pod 5 by bylo drahý, hádám tak flašku slivovice by to stálo. :D
Je zajímavý si to proměřit a sledovat jak ledviny odbourávají bordel. Hehe a teď se ještě dostat nad 7.

Zato ryby v jezírku budou mít zdravý kosti, mají pH vody 8,2
Výborně to je rozumné:)) Chválím:) On už Ti došel? Jak šla kalibrace?
Nakonec tady je možné se podívat, jak to v ledvině vypadá po jejím rozloupnutí - to je krásná ukázaka!!
https://ona.idnes.cz/unikatni-operace-l ... zdravi_pet
Zato ryby v jezírku budou mít zdravý kosti, mají pH vody 8,2
Nebudou na to zapoměň:) Na druhé straně jsou taky problémy!! Proč myslíš, že fruta vita lidi kteří si vyhánějí po léta pH do výšek, mají spousty nemocí? Uhry plísně, špatná kůže, smrad z pusy atd.. Drž se mezi 6,5 a 7,5 a budem tu kecat ještě sto let:))

Těm rybám tam vymačkej pár citronů. Na 200 litrů dávám jeden:) Když to neuděláš tak ty ryby budou nemocný - řasy hniloby plísně.. A to jak na kůži tak v orgánech..
Naposledy upravil(a) PavelM dne pát zář 21, 2018 11:25, celkem upraveno 1 x.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

Nojo ona každá dlouhodobá výchylka bude na škodu.

Ledvina na filmu vypadá strašně. Anatomii mám docela podrobně vypozorovanou u prasat, a ty mají vše dokonale zdravý, hladký lesklý bez fleků a tukových nánosů. Přestože žerou potravu nad kterou bychom ohrnuli nos.
Je fantastický jak jemná a složitá záležitost je většina orgánů.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

PetrK píše:
pát zář 21, 2018 11:21
Nojo ona každá dlouhodobá výchylka bude na škodu.

Ledvina na filmu vypadá strašně. Anatomii mám docela podrobně vypozorovanou u prasat, a ty mají vše dokonale zdravý, hladký lesklý bez fleků a tukových nánosů. Přestože žerou potravu nad kterou bychom ohrnuli nos.
Je fantastický jak jemná a složitá záležitost je většina orgánů.
Tak přesně tak!! Víš jak operujou mniši? Hoděj Tě na lafetu:) a rozříznou břicho. Orgán, třeba zrovna ledvinu vytáhnou ven, omyjou ji v bylinkách, řádně promasírujou a šoupnou jí zpátky. Pak Tě zašijou jako ponožku, zvedneš se ze stolu a funguješ normálně dál:) Vyndat ledvinu a zandat jí zpátky, je naprosto jednoduchá brnkačka:) Jako u toho prasete:) Jen ten člověk nesmí mít zkornatělí žíly to se pak stane že praskne a je vymalováno:)
Myslim že kdy Cephes měl odvahu tak my dva bychom to na něm mohli zkusit :) Hehehe:))))))))))))))))))))
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

Jeden citrón na 200 litrů u nás znamená vymačkat 400 citrónů, hehe. Budem muset nasadit kyselinu fosforečnou.
U jeseterů se uvádí že pH do 8,5 nevadí, otázka co kapři a zbytek. Jezírkář který to stavěl tvrdil že o pH se zajímat nemusíme, jen o EC.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

PavelM píše:
pát zář 21, 2018 11:28
PetrK píše:
pát zář 21, 2018 11:21
Nojo ona každá dlouhodobá výchylka bude na škodu.

Ledvina na filmu vypadá strašně. Anatomii mám docela podrobně vypozorovanou u prasat, a ty mají vše dokonale zdravý, hladký lesklý bez fleků a tukových nánosů. Přestože žerou potravu nad kterou bychom ohrnuli nos.
Je fantastický jak jemná a složitá záležitost je většina orgánů.
Tak přesně tak!! Víš jak operujou mniši? Hoděj Tě na lafetu:) a rozříznou břicho. Orgán, třeba zrovna ledvinu vytáhnou ven, omyjou ji v bylinkách, řádně promasírujou a šoupnou jí zpátky. Pak Tě zašijou jako ponožku, zvedneš se ze stolu a funguješ normálně dál:) Vyndat ledvinu a zandat jí zpátky, je naprosto jednoduchá brnkačka:) Jako u toho prasete:) Jen ten člověk nesmí mít zkornatělí žíly to se pak stane že praskne a je vymalováno:)
Myslim že kdy Cephes měl odvahu tak my dva bychom to na něm mohli zkusit :) Hehehe:))))))))))))))))))))
Hehe, od prasečí se ta jeho lišit nebude. :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

Srandicky a prdelky, ze jo, to by vam slo :lol:) .. cize za :

1) dyt pisu vejs, ze pH 7,0 je povazovano (zvoleno) jako "neutralni", jste myslim zase objevili teplou vodu (rovnovahu v UPLNE vsem), haha :D)))
2) jak nahore tak dole a jak dole tak nahore - ne nahodou ledviny, jatra, tyhlety nase "filtry" pripominaji mokrady na Zemi pri leteckym pohledu, ktery maji jediny ukol - cistit vodu a udrovat ji "zivou":)
3) nic se z Cefa kuchat a omyvat bbylinkama nebude a smytec, nacvicujte na cunikach, nez je hodite na gril a zkysne vam moč z piva :D)
4) cunika obcas, alko nekonzumuju vubec a dnu tim padem nemam (zatim):))

5) chlapci, hodte si melounovou, nebo okurkovou (staci stavu) mono-dietu a mate pH na 7-8 v tu ranu (do 2-3 dnu), jako prvni pomoc ze sracek pro tezky zoufalce postaci i soda bicarbona (ne trvale!) :))
Je to pravy opak veproveho vyvaru a spol., ktery z vas udela chodici kyseliny:)
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Hehe, od prasečí se ta jeho lišit nebude ?úúú
Jehehe :)) Tak řezat se CEP dát nechce:))
Musíme najít někoho jinýho:)) Třeba KEI by se nechala zkušebně kuchnout heheh.))))))) Ta má odvahy na rozdávání:))
Tak tak, je to pravda odvěká, proto se taky dochtorum na sálech říká řezníci že jo:))
A že takovej pocit ti řezníci na sálech musej často mít, to je bez diskuze. Představ si operovat takovou Růžičkovou :) Silně pochybuju, že by na ty kamery co jim šťouchají do břišní dutiny nepotřebovali nástavce:)) Heheh:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

On taky pohled do tela a na reznicky pult se moc nelisi:)))
Akorat reznici tomu nerikaji vzletne chirurgie, mikrochirurgie, neurochirurgie, kardiochirurgie a nevim jak jeste :)
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

cepheus píše:
pát zář 21, 2018 15:11
On taky pohled do tela a na reznicky pult se moc nelisi:)))
Akorat reznici tomu nerikaji vzletne chirurgie, mikrochirurgie, neurochirurgie, kardiochirurgie a nevim jak jeste :)
Bylo by zajímavý zjistit, jestli nějakej řezník co dělá zabijačky je taky chirurg jejej:))
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

Tak to netusim, ale urcite kazdy zverolekar musi umet byt chirurgem/reznikem :))
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Peklo stále trvá, asi letos bude trvat do vánoc:))
Tohle je teplota v jednu odpoledne!
Na druhou stranu je to super věc!! Hydrošku mám stále puštěnou i když na ní nic není a měřím a měřím a měřím.
Stole to ale dávají na výbornou, teplota nepřelejzá přes den 25 stupňů - což jsme tak chtěli:) Celá věc tedy ukauje, že se v létě bude muset pěstovat jen na takových stolech, které zatím nemáme:))
teplota_4.jpg
teplota_4.jpg (28.3 KiB) Zobrazeno 3954 x
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Lenuška »

PavelM píše:
čtv zář 20, 2018 20:38
Heheh supr Lenuško:)) Nechávám pipky svýmu osudu a kohoutovi:) Jinak samozřejmě že s každým půstem si vytahneš jeden hřebíček z rakvičky to je naprostá logika. Kolikrát dáš organismu příležitost se očistit tolikráte se jí chytí. Ledviny jsou filtry jako každé jiné technologické. Za chvíli o tom napíšu článek pak uvidíš víc.
Tak to jsem na článek zvědavá.
Půstíky jsem začala dělat se železnou pravidelností a pomalu postupuju. Je vidět, že i tak krátké mají velký význam.
Kamarádka co sleduje tv mně upozornila, že minulý týden v nějakém "Máte slovo s Jílkovou" byla diskuze s doktorama a Partykovou o půstech. Našla jsem si to, a musela jsem se smát. Jedna doktorská štěkna tam Partykovou vysloveně zaštěkala do země. Jílková jí zdatně sekundovala a ještě pár anorektiček, co půstovaly cestou k smrti jim to dosvědčily že půst je nezdravý a umírá se na něj. V publiku byl pán, který se snažil na vlastním příkladě i dalších dokázat, že je to jinak, ale neměl šanci. Dva dochtoři "prosili", aby to nikde nešířili, že se po půstu uzdravili, protože se na něj umírá. Čili vyznění vysloveně negativní.
Je to tak že kdo chce, cestu si najde...
Tak Pavle, ten článek :D
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Kei »

PavelM píše:
pát zář 21, 2018 13:45
Jehehe :)) Tak řezat se CEP dát nechce:))
Musíme najít někoho jinýho:)) Třeba KEI by se nechala zkušebně kuchnout heheh.)))))))
Hehe, ne diky :) Ale jsem zvědavá jak Vám to půjde, tak až nekoho seženete přijdu se kouknout na průběh.... to bych jako kuchaná nemohla :)))

Žeby se Partyková mohla dostat až k Jílkové by mě nikdy nenapadlo... tam se férově nediskutuje... nikdy :D
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Kei píše:
sob zář 22, 2018 8:05
PavelM píše:
pát zář 21, 2018 13:45
Jehehe :)) Tak řezat se CEP dát nechce:))
Musíme najít někoho jinýho:)) Třeba KEI by se nechala zkušebně kuchnout heheh.)))))))
Hehe, ne diky :) Ale jsem zvědavá jak Vám to půjde, tak až nekoho seženete přijdu se kouknout na průběh.... to bych jako kuchaná nemohla :)))

Žeby se Partyková mohla dostat až k Jílkové by mě nikdy nenapadlo... tam se férově nediskutuje... nikdy :D
No otázkou je, zda jí tam nedohnali aby jí tam mohli potopit... Buď za hodně peněz nebo na její ego :)

Linky na tu srandu :
https://eurozpravy.cz/domaci/zivot/2345 ... skutujici/
a
https://www.ceskatelevize.cz/porady/101 ... 030520001/
Naposledy upravil(a) PavelM dne sob zář 22, 2018 10:37, celkem upraveno 1 x.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od ABCD »

kámoška volala at si pustím telku viděla jsem 5 minut a vypla jsem to, byl to kýbl hnusu na dobrou noc.
Naprosto cíleně vedený útok proti půstu. A Bohu žel se k tomu Partyková vědomě propůjčila. A řekla bych že je úplně jedno z jakých důvodů. :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

Mas pravdu, cely se to sledovat neda:)
Partykova se mela na takovou sragoru jako je Jilkove "kotel" (nove mate slovo) vykaslat:)
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

cepheus píše:
sob zář 22, 2018 11:35
Mas pravdu, cely se to sledovat neda:)
Partykova se mela na takovou sragoru jako je Jilkove "kotel" (nove mate slovo) vykaslat:)
Tak tak :)) proto říkám makejte na sobě, dokud je okno! Až se do nás žumpa opře, musíte být všichni za vodou:))
Je to naprosto logická věc. Jen počet mých žáků dávno přesáhl 10 000 Půst je v podvědomí lidí už řadu let a je tu dlouhá řada lidí kterým pomoh a nedají na něj dopustit. To samozřejmě nadá spát dochtorum který půst ukrajuje z jejich koláče žvance. Zase jde jen a jen o prachy a mamon....
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Ladič »

PavelM píše:
sob zář 22, 2018 10:13
Kei píše:
sob zář 22, 2018 8:05
PavelM píše:
pát zář 21, 2018 13:45
Jehehe :)) Tak řezat se CEP dát nechce:))
Musíme najít někoho jinýho:)) Třeba KEI by se nechala zkušebně kuchnout heheh.)))))))
Hehe, ne diky :) Ale jsem zvědavá jak Vám to půjde, tak až nekoho seženete přijdu se kouknout na průběh.... to bych jako kuchaná nemohla :)))

Žeby se Partyková mohla dostat až k Jílkové by mě nikdy nenapadlo... tam se férově nediskutuje... nikdy :D
No otázkou je, zda jí tam nedohnali aby jí tam mohli potopit... Buď za hodně peněz nebo na její ego :)

Linky na tu srandu :
https://eurozpravy.cz/domaci/zivot/2345 ... skutujici/
a
https://www.ceskatelevize.cz/porady/101 ... 030520001/
Ten odkaz na ČT je jiný. Ale je to větší sranda :lol: To strašidlo májový tam pěkně trolí diskusi.
S Partykovou je tento: https://www.ceskatelevize.cz/porady/101 ... 030520024/
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Juju sranda to je ale mě ten krám pořád nehraje jen se to nahrává a nic:) Víš co by jí řek kuchař Pohlreich? A´t si dává teplý obklad na rodidla:)
Heheh:)) Nicméně je tady uplně jasný že je třeba vidět pravou příčinu věci. Což je vedení ČYV který jasně zadá jaký to bude mít výsledek pro nás :) Žumpoidní televize přeci nepůjde proti žumpě to by ji žumpa roznesla na kopytech:) Takže klídek:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od cepheus »

Absolutni souhlas s Pajou, CT24 zpravodajstvi je jedna objednana/slunickarska zumpa, nic vic, zel uz nejakou dobu:)
Byvavalo, kdyz to bylo vyvazene zpravodajstvi, naposled si dovolil Michal Kubal pozvat Basara Asada pred 3 lety a smytec, od te doby utrum:)
https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... em-asadem/
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob zář 22, 2018 21:06, celkem upraveno 1 x.
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Ladič »

Nebejvávalo Cefe. Vždy to byla hlásná trouba žumpy. Ten požad s Asadem znám, to byl jen ČT úlet, koukal jsem na to jak na zjevení Boží, nevěřil vlastním očím a myslel, že se na ČT zbláznili. :lol: Pro sychr jsem ho tenkrát nahrál na dva účty na uložto kdyby si to rozmysleli a smazali z archivu.
zde:
https://www.uloz.to/!wNmUDzaZa/rozhovor ... -asadem-ts
a taky zde:
https://www.uloz.to/!RpgS3Jn13/rozhovor ... -asadem-ts
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Ladič »

PavelM píše:
sob zář 22, 2018 19:18
Juju sranda to je ale mě ten krám pořád nehraje jen se to nahrává a nic:)
To samé mě Pavle. Nehraje, jen nahrává. Asi nemáš nejnovější systém. Já nemám.
Ale stahuji to tímto: http://wordrider.net/freerapid/ a přehrávám tímto: https://www.videolan.org/vlc/index.cs.html
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Ladič píše:
sob zář 22, 2018 20:12
Nebejvávalo Cefe. Vždy to byla hlásná trouba žumpy. Ten požad s Asadem znám, to byl jen ČT úlet, koukal jsem na to jak na zjevení Boží, nevěřil vlastním očím a myslel, že se na ČT zbláznili. :lol: Pro sychr jsem ho tenkrát nahrál na dva účty na uložto kdyby si to rozmysleli a smazali z archivu.
zde:
https://www.uloz.to/!wNmUDzaZa/rozhovor ... -asadem-ts
a taky zde:
https://www.uloz.to/!RpgS3Jn13/rozhovor ... -asadem-ts
Chce to link primo na video
kde je? nekde ve zdrojaku?
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PetrK »

ČT je jedna velká sluníčková žumpa, která však televizi nemá plně pod kontrolou. A tak čas od času prosáknou, a to přímo z produkce ČT dokumenty typu Já muslim https://www.youtube.com/watch?v=ZmcQAR0enD8 , či Uloupené kosovo https://www.youtube.com/watch?v=t6x0TK1LPKA , které jsou vzápětí stáhnuty z archívů a je nadále zákaz jejich vysílání. Naposledy to byl rozhovor z Bašárem Asadem. A to pak koukáte jak spadlí z Marzu co se to děje.
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Ladič »

Jo tak moment... Asi jsem Ti Pavle nerozuměl. Ty si to teda chceš přehrávat přímo online na uložtu? Tak to asi nejde. Nahrál jsem to tam ve formátu jak jsem to stáhnul z ČT a uložto to asi takhle nepřehraje. Je to jen ke stažení. Stáhnout a přehrát přehrávačem ve svém počítači.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

No ted je to domotany uplne:)) hehe
Msylel jsem ze stahnu video tim downloaderem primo z CT :)
Tak hod na ulozto jilkovou s partykovou:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Ladič »

PavelM píše:
sob zář 22, 2018 22:44
No ted je to domotany uplne:)) hehe
Msylel jsem ze stahnu video tim downloaderem primo z CT :)
Tak hod na ulozto jilkovou s partykovou:)
muhehe :lol: :lol: :lol: Pak platí to co jsem už napsal:
Ladič píše:
sob zář 22, 2018 20:43
PavelM píše:
sob zář 22, 2018 19:18
Juju sranda to je ale mě ten krám pořád nehraje jen se to nahrává a nic:)
To samé mě Pavle. Nehraje, jen nahrává. Asi nemáš nejnovější systém. Já nemám.
Ale stahuji to tímto: http://wordrider.net/freerapid/ a přehrávám tímto: https://www.videolan.org/vlc/index.cs.html
To jsem mluvil o stahování z ČT. freerapid umí stahovat z ČT i z uložta. Linky na videa tu už jsou výše taky, nemusím opakovat :)
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Tak jsem nakonec dokoukal díky Ladičovi to na co se fakt nedá koukat... Jak říká ABECEDA
To je skutečnej humáč :)
Nicméně k věci!
Paní Partyková udělala hroznou chybu že tam šla. Udělala primární a elementární chybu v tom, že se snažila vysvětlit a diskutovat o půstu s někým, kdo se v životě nepostil. Jinými slovy řečeno, neměla tam co dělat, dostala za to virtuální výprask když divoká saň Jílková zjistila, že se těžko vyjadřuje a hledá slova, tak jí na tomto základě doslova slovně umlátila. Už z hlediska lidského se k paní Partykové chovala velice nadřazeně a agresivně.
Konkluze je, že ani nelituju toho, ža tam paní Partykova udělala půstu ostudu, Spíš je mi paní Partykové líto a jsem si naprosto jist, že to po skončení natáčení oplakala..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od Lenuška »

Znám paní Partykovou osobně. Určitě to neoplakala, ale taky mi jí bylo líto. Jak ji znám, šla do toho s naivní představou, že bude diskutovat, a že lidem bude moct konečně říct o půstu, že opravdu funguje. Má totiž už dost dlouho přislíbenou návštěvu v Sama doma, to je něco pro maminy asi, já nesleduju. To se ale načeká, ČT už jede v mainstreamu, nic jiného nepřipustí. Spolužák ze střední píše články do Echa24 a často to zmiňuje...
Jinak Partyková je na odmítavý postoj zvyklá, ale v slušnosti. U Jílkové to bylo všechno jen ne slušné...
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od PavelM »

Jinak Partyková je na odmítavý postoj zvyklá, ale v slušnosti. U Jílkové to bylo všechno jen ne slušné...
Přesně tak"! Jílková je fakt hnusná ženská Tu bych nechtěl ani za sousedku:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od culka »

No nazdar, clovek sem zabludi raz za rok a tu taketo krasne vlakno. Asi to nikdy nedocitam, zatial som to prescanovala na 13 stranu.

Pavel, teba to kam odfuklo? Bananovniky, bambus??? My tu riesime, ci ten sneh odvrhnut alebo sa este roztopi.
Zahradu nepolievam, len zhora. odkedy som videla Back to Eden, tak rovno po hlave do toho, navozili mi sem wood chips, teda stiepku, zrusila som zvysene zahony a uz mozno aj 4 roky fungujem skoro bezudrzbovo. Pokosenu travu sice zberame, ale skonci zase len v zahrade.

Na vyrobu sadenic je zaujimave aj winter sowing. Do plastovych flias ( u nas od mlieka) dat zem, semena, trochu poliat a vylozit to von. Semena sa same rozhodnu, kedy je cas zacat klicit, zakryte to je druhou polovicou flase, takze akoby v sklenniku. Ak nesnezi, neprsi, moze sa to trochu poliat a na jar mame krasne sadenice, pripravene na presadzanie.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Kosmické zemědělství - hydroponie, aquaponie, aeroponie, permakultura

Příspěvek od culka »

Ozaj a tu Jilkovu som videla aj ja. To sa nedalo pozerat, cokolvek zacali, hned ich umlcali, lebo len doktor ma bohom dane pravo cloveka odrovnat. po niekolkych minutach sme to radsej prepli inam.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Odpovědět