Typologie člověka / typologie jídla

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jak je to s tím časem? narodila jsem se v létě, mám 1 hodinu odčítat?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jejda, nojo... nejlíp, přepočíst to na aktuální GMT v té době, tím bys neměla udělat chybu... protože toho se lertní/zimní netýká...

ale teď koukám, v návodu to píšou, že si to sami přepočítávaj, takže se uvádí normaální letní...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Tak me vyslo "existuje nebezpeci nasilne smrti"
to je sila, abych se mela na pozoru!
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Já si zas mám dávat velký pozor, protože mám velice silnou představivost.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to je zase blázinec

já snad nakonec těmhle věcem začnu věřit či co...
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Tereza píše:to je zase blázinec

já snad nakonec těmhle věcem začnu věřit či co...
:D aspoň někdo by tu ještě měl odolat duchařině Terezko!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

este ze neviem presnu hodinu kedy som sa narodil.. aspon mam mensiu pravdepodobnost ze sa este pocas zivota dozviem presnu hodinu kedy zomriem.. to by bola fakt nuda :cry:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Pepík Ševců píše:
Tereza píše:to je zase blázinec

já snad nakonec těmhle věcem začnu věřit či co...
:D aspoň někdo by tu ještě měl odolat duchařině Terezko!
Ale jo, držim basu...Sem tak maximálně ochotna uznat, že s tak polovinou charakteristik se na mě trefili, ale odmítám jakýkoli předpovědi
Přijde mi to jak ta předpověd počasí typu: jasno až polojasno místy přibývání oblačnosti s občasným deštěm a převážně zataženo....
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tereza píše:Přijde mi to jak ta předpověd počasí typu: jasno až polojasno místy přibývání oblačnosti s občasným deštěm a převážně zataženo....
:)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

tak jsem znovu přemýšlel nad tím časem a jsem přesvědčenej že maj chybu... při zadání vyloženě letního data by GMT měl být, -2hodiny! ne?
jedna za časový pásmo a jedna za letní čas...

Aha, tak je to chytřejší než jem myslel, v té době se letní čas prý nepoužíval, u dcerky už to počítalo správně s dvěma hodinami

mě to tedy hlavně neprozradilo jakej je muj ascendent... "c(
tak i to už jsem našel...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

mě to tedy hlavně neprozradilo jakej je muj ascendent... "c(
tak som sa teda pozrel co to ten ascendent znamena a nasiel som napriklad tuto stranku, kde si ho mozes vychutnat aspon z pohladu klasickych dvanastich znameni.
http://www.wildweb.sk/astro/ascendent.html

na mna par veci sedelo, mozno bude aj na vas. bol by som ale dost leniva panna keby som sa tym nechal obmedzovat.. no ne? :wink:
panny, do bojaa!!!
http://www.wildweb.sk/astro/panna.html

skor ako ten moj teoreticky ascendent ma fascinovala ta intergalakticka atmosfera pri jeho citani..
dobrotiva panna vam teda zo srdca zela aby ste si ten svoj ascendent uzili.
/a pacilo sa mi tam hlavne to motto stranky, ze hviezdy naznacuju ale nenutia../
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

O cakrách mám taky tu knihu uz nekolik let, je taková modrá- mensí. Cerpám jenom z ní. Jinou o cakrách nemám. Mám z ní udèlanou celou databanku. V knize jsou i tabulky. Treba o spánku a ruzných polohách v posteli. V souvislosti s cakrama a délkou spánku.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

o různých polohách v posteli...? to sem někde viděla...myslim že se to jmenovalo kámásutra.. :)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Na mě to sedí skoro přesně, až nebezpečně přesně. Až na jednu jedinou věc, kterou mám na sto% opačně. Ale jinak smekám, muselo to dát ten web spousty práce.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

raz si uz spominal ze si narodeny len o den skor alebo neskor ako ja.. mame teda asi dost podobne predpoklady ako sa budeme v roznych situaciach chovat. tak isto by sme urcite nasli niekolko paralel pri vyplneni tvxovho dotaznika z tej weisovej knihy. ako s nimi ale v reale nalozime, to uz myslim vzhladom na faktor slobodnej volby nie je vobec podstatne.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

800914 píše:raz si uz spominal ze si narodeny len o den skor alebo neskor ako ja.. mame teda asi dost podobne predpoklady ako sa budeme v roznych situaciach chovat. tak isto by sme urcite nasli niekolko paralel pri vyplneni tvxovho dotaznika z tej weisovej knihy. ako s nimi ale v reale nalozime, to uz myslim vzhladom na faktor slobodnej volby nie je vobec podstatne.
no tak už si nevzpomínám, já jsem 15.9.1972. Vím že jsi panna, ale víc ne. :wink:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no tak koukni na to jeho numero...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Tereza píše:no tak koukni na to jeho numero...
ale 1980 - je to mlaďas :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

porad starší než já,ha!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

mě to zčásti sedí, dokonce s tím šly spočítat i ty poměry elementů pro krmení ovzduch 21
oheň 44
voda 25
zem 6 !
a 4 nešly přiřadit.

obecně úplně i mimo krmení postrádám zem (jenom jedna bezvýznamná planeta v ní z asi 15ti), takže neni divu, že mě nic prakticky využitelnýho ještě nikdy nemotivovalo a i horoskop vyhrožuje, že pokud nepůjdu do sebe tak z praktického hlediska nepřežiju.

A jsem, což fakt nechápu, celosvětově nebezpečnej...
Mars Kvadrát Jupiter je jeden z nejzhoubnějších kvadrátů kdy jedinec potřebuje společenský souhlas k tomu, uspokojil a glorifikoval své vášně... Tento aspekt se nachází v horoskopech lidí co oslavují válku a násilí aby pro tyto své sklony nalezli společenské uznání... bla bla... dál to vypadá na něco jako teroristu, Kaligulu, Hitlera a podobně...

MMCH to jen pro zajímavost. Ta knížka fakt není jen o tomhle... už ji jedu podruhé, až sepíšu výpisky bude k mání, snad příští týden...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

A jsem, což fakt nechápu, celosvětově nebezpečnej...
..to sme teoreticky vsetci.
porad starší než já,ha!
terezko, si na starsich chlapov? :D
upozornujem ale dopredu ze som podla ascendentu vlazny partner a este vlaznejsi milovnik.. :cry:
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Skládáme se ze 75% vody. Typologie 75ti % vody clovèka se dá urcit podle jména prilozeného k vodnímu ledovému krystalu. Tak muzeme poznat, jak reagujeme na urcitá slova. At uz vèdomè nebo nevèdomè. Docela by mè lákalo pripsat moje jméno - jakej vodní flek nebo krystal by vysel. :wink:

Název: Matka Theresa a voda zareagovala takto.
Obrázek

Název: Hitler a voda reagovala takto:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Janina dne úte dub 04, 2006 23:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

zase to emotove bižu? :lol:
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

:wink: Preci èesi a slováci a moraváci a jánosíci nezustaneme pozadu? Koneckoncu nejsme kosmonauti a prece víme, ze je zemè kulatá. Fakt v dobrým. ok? Nikomu to cpát nechci, je to vsak zajímavé. Jak voda dokáze reagovat na pozitivní a negativní slova. Týká se to kazdého z nás. Ovoce, které jíme je také plné vody. Tyjo, fakt mè hodnè láká si porídit mikroskop a zkusit to. Jestè asi nèjakej mrazák. A pinzetu.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ako sa to tyka tej ludskej typologie? a ako sa tyka typologia toho, co ludia nazyvaju osud?
keby si meno adolf hitler hodila do stroja napriklad v roku 1913, predpokladas ze by bola historia ina?
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Strojem "bohuzel" manipulovat nejde. Jenom harmonizovat. Nase myslenky a nase postoje formují nás zivot. Nasi praprarodice udávají formu a typologii nám a my zase nasimi skutky-myslí a vèdomím - predáváme typologii nasim dètem.

Pokud v nás prevazuje princip ohnè - dèti se to od nás ucí, okoukají to. Ohnivé charakterové vlastnosti. I zpusob stravování. A pak se chováme v nècem jako nasi rodice. Ale i prarodice. Ale to uz treba nevidíme. Má to presto na nás velký vliv.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak sa proste dohodnite vsetci co tie gule mate a vsetci to nastavte na harmonizovanie celeho vesmiru /ak nieco take vesmir vobec potrebuje/ a mate s tym nadobro pokoj.. ne?
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Vesmír je prece v kazdém z nás.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak preco sa potom snazis harmonizovat raz to a raz hento..? nastav masinu rovno na ten vesmir a mozes ist napriklad okopavat jahody..
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Az prestanou být lidé nemocní, pak pokracování tèchto rozhovoru má smysl. Nejde chtít nemozné. Rozhlídni se kolem sebe, navstiv nemocnice. Jsou potopy, tornáda, príroda je znicená. Zabíjejí se zvírata, jsou války. Nad tím vsím se dá samozrejmè uvazovat i pri kopání jahod. Proc by ne? Já diodu nikomu nevnucuji, to by byl velký omyl. A obrovské nepochopení. Ale nikdo po mè nemuze chtít, jak mám a musím formovat nebo cenzurovat co psát a o cem. Kazdý si vybere to potrebné na dané téma. Kazdý jsme nèkde jinde, kazdý máme své zkusenosti. A to je normální. Proto se muzeme tolerovat. :wink:

Proud života nás nese rùznými smìry. Jsme jím omýváni, mnohdy vláèeni, v každém smìru však ovlivòováni. Prostøedí na nás pùsobí ze všech stran, ale vždy uprostøed zùstává bytost, já. Jsme svobodní . Mùžeme se sami rozhodnout. Dostali jsme do vínku lásku, radost, smích, schopnost øeèi, zpìvu. Oddìlujeme se stále více od pøírody a jejích nemìnných zákonù. Vìdomí sounáležitosti s nìèím, co pøesahuje naše chápání a porozumìní jen probleskuje v okamžicích, kdy jsme blízko podstatì svého bytí. Zaèínáme hledat a zamýšlet se. Život v harmonii pøináší radost, porušování pøírodních zákonù vše více komplikuje. Všechno je složitì provázáno - zdraví, mysl, výživa, mezilidské vztahy. Máme velké možnosti, které nám dává naše svobodná vùle. Patøí sem i rozhodnout se pro zmìnu našeho dosavadního zpùsobu života, myšlení, stravování, postoje k druhým bytostem. První musí pøijít rozhodnutí. Je lhostejné , jakými cestami jsme k nìmu dospìli, zda po složitých cestách zmítáni osudem a špatnými zkušenostmi, nebo lehce a snadno. / CHRISTIAN OPITZ
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dramatizacia nie je potrebna jani :wink: . nemam problem s toleranciou, niekedy naopak tolerujem az prilis.. myslim tym samozrejme u seba :evil: :lol: . mas pravdu ze kazdy ma pravo vyjadrovat sa svojim sposobom a to pravo prirodzene respektujem, rovnako ako rozdielne skusenosti zucastnenych..
tvrdis ze morfo vie harmonizovat.. ok, ja to rozhodne nevylucujem. a vzhladom na to ze tiez vidim v dnesnom svete cca tolko negativnej energie ako ty, tak som mu chcel dat trochu viac efektivnosti. kludne ale harmonizuj kazdeho cloveka zvlast /hlavne ked ta to zatial bavi/, v tom pripade by mal ale emoto zacat s masivnejsou produkciou diod.. neviem kolko bolo vyrobenych dodnes, 7 miliard ich ale predpokladam zatial v obehu nie je.. ak si sa rozhodla pomahat ludom kalibrovat ich decimalky, odporucal by som ti hladat tie najefektivnejsie metody. hladanie je podmienene spravnymi otazkami.. len pomocou nich sa mozeme vydat na cesty o ktorych basni ten christian. a ak je pravda co pise o tej nevyspytatelnosti, tak to by potom chcelo zrejme aj poriadnu davku pozornosti nech tym nastraham vieme ucinne celit.
První musí přijít rozhodnutí. Je lhostejné , jakými cestami jsme k němu dospěli, zda po složitých cestách zmítáni osudem a špatnými zkušenostmi, nebo lehce a snadno.
..tak hlavne pozor ked uvidis na tych svojich cestach prilis casto tento obrazok:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Sluníčko píše:jak je to s tím časem? narodila jsem se v létě, mám 1 hodinu odčítat?
jojo už to vidím, dělala jsem to narychlo a nevšimla si

tak já prý umřu takto:
Smrt bude mít zrozenec přirozenou, klidnou. Nezabývá se myšlenkami na smrt, váží si života a dělá vše pro to, aby si ho prodloužil


To je dobré, že?
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Sluníčko píše:
Sluníčko píše:jak je to s tím časem? narodila jsem se v létě, mám 1 hodinu odčítat?
jojo už to vidím, dělala jsem to narychlo a nevšimla si

tak já prý umřu takto:
Smrt bude mít zrozenec přirozenou, klidnou. Nezabývá se myšlenkami na smrt, váží si života a dělá vše pro to, aby si ho prodloužil


To je dobré, že?
Jen se nenech ukolíbat :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

800914 píše:
porad starší než já,ha!
terezko, si na starsich chlapov? :D
upozornujem ale dopredu ze som podla ascendentu vlazny partner a este vlaznejsi milovnik.. :cry:
Jako sex po internetu? To zní zajímavě, to sem ještě nezkoušela... Musím jít zkonzultovat svuj ascendent co on na to..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Pepík Ševců píše:
Sluníčko píše:
Sluníčko píše:jak je to s tím časem? narodila jsem se v létě, mám 1 hodinu odčítat?
jojo už to vidím, dělala jsem to narychlo a nevšimla si

tak já prý umřu takto:
Smrt bude mít zrozenec přirozenou, klidnou. Nezabývá se myšlenkami na smrt, váží si života a dělá vše pro to, aby si ho prodloužil


To je dobré, že?
Jen se nenech ukolíbat :)
:P

ale je to milé, ne? já se ale nějak vůbec smrti nebojím, věřím na minulé životy a budoucí životy.....takto by se mi to ale moc líbilo :wink: :D
Nikdy mě zatím nenapadlo se touto otázkou zabývat a ani v tom nebudu pokračovat, to jen že to bylo v tom horoskopu. Nějak to jednou přijde a bude to....
Snažím se o to, abych byla zdravá, abych zbytečně netrpěla nějakou nemocí.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Sluníčko píše:
Tereza píše:Sluníčko: a můžeš i tuhle svoji další knihu hodit do placu ?- nějak mám pocit že je můj život od mých jednadvaceti nějakej inej... :D
určitě :) vezmu jí sem zítra a pokusím se něco vypsat a nebo ti ji mohu půjčit :)
ja to taková malá knížečka snad ani ne za 100 mají ji myslím ještě běžně v knihkupectvích jmenuje se O čakrách. Já ji kupovala snad před 8 lety.

Ty bys měla být od těch 21 v té 4. což je čakra srdce, citu atd.

mám naskenováno (tabulku o čakrách - Cykly vývoje člověka z hlediska učení o čakrách) , kdo bude mít zájem mailněte mi :wink: zašlu

kniha: Základní kniha o čakrách
Shalila Sharamon - Bodo J. Baginski
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

terez zavináč lifefood.cz

děkuju
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

posláno :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

tvx vitarian cz by rad tez, kdyztak naskenuju ten test a par zajimavych tabulek k tomu, snad se pan Weise nebude zlobit...

Jinak jak jsem znovu cetl kolem toho testu a horoskopu atd, tak: Horoskop by mel opravdu davat nejakej jakejsi celozivotni smer, cemu se ma clovek venovat...
u me to teda asi vazne neni nic spojenyho se zemi... a ten test by mel slouzit nejak jako k tomu, ze si clovek ten smer priblizne udrzuje aby ho naplnoval. ono je to asi mnohem slozitejsi ale me na tom asi nejvic obohatily ty pohledy na energii potravin...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

terezka: mam predispozicie skor k uhladenemu vztahu, sex by som mal brat len okrajovo, pretoze pre panny je to nutne zlo a strata energie.. takze hlavne zadne rychle pohyby bejbe..
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

800914 píše:terezka: mam predispozicie skor k uhladenemu vztahu, sex by som mal brat len okrajovo, pretoze pre panny je to nutne zlo a strata energie.. takze hlavne zadne rychle pohyby bejbe..
tak to máš blbý :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

800914 píše:terezka: mam predispozicie skor k uhladenemu vztahu, sex by som mal brat len okrajovo, pretoze pre panny je to nutne zlo a strata energie.. ..
tohle chápu
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Ty jsi taky panna? :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ne nejsem :P
ale chápu to

praxe :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Sluníčko píše:
Sluníčko píše:
Tereza píše:Sluníčko: a můžeš i tuhle svoji další knihu hodit do placu ?- nějak mám pocit že je můj život od mých jednadvaceti nějakej inej... :D
určitě :) vezmu jí sem zítra a pokusím se něco vypsat a nebo ti ji mohu půjčit :)
ja to taková malá knížečka snad ani ne za 100 mají ji myslím ještě běžně v knihkupectvích jmenuje se O čakrách. Já ji kupovala snad před 8 lety.

Ty bys měla být od těch 21 v té 4. což je čakra srdce, citu atd.

mám naskenováno (tabulku o čakrách - Cykly vývoje člověka z hlediska učení o čakrách) , kdo bude mít zájem mailněte mi :wink: zašlu

kniha: Základní kniha o čakrách
Shalila Sharamon - Bodo J. Baginski
jen upozorňuji, není to celá kniha, ale jen výňatek jen ta tabulka, knihu mohu půjčit
já jen, že jsem to asi napsala tak, že si to pár lidí myslelo :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

panna by vraj kludne zostala pannou cely zivot, vie sa ale prisposobit okolnostiam a hlada bezbolestne alternativy 8)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

pardón tady byla původně zpráva, která patří do sportu....
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

pardon, netrafil som spravne forum tak som to potom prehodil kam to patri..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Tak podle tech stranek na vypocty mesicu atd,ten prvni odkaz:
si mi to tam vsechno protireci-
jen se mi libily tyhle veci: vrozený smysl pro spravedlnost a fair play,obliba v přírodě,postoj "všechno nebo nic","Hodnotové pojmy a měřítka zrozence se liší o jiných lidí", ......Často je ve spojení s lidmi z dalekých zemí,.............bla bla.



Ale co mě opravdu uklidnilo je tady:


Umírá klidně.


:lol:

PS:zamlčela jsem zmiňované záchvaty zuřivosti,žárlivost,sexuální excesy,při styku s lidmi postrádám jemnocit,ale pak zas mi doporučují práci v diplomatických službách chichi,a taky se mi nikdo nemá stavit do cesty.....

ale nesnižuju výmluvnost astrologie,kus pravdy v tom je,když si to přečtu celé v souvislostech,celý výklad. :wink:

ale neodolala jsem vytáhnout pár věcí z kontextu, 8)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Sluníčko píše:
Sluníčko píše:
Sluníčko píše: určitě :) vezmu jí sem zítra a pokusím se něco vypsat a nebo ti ji mohu půjčit :)
ja to taková malá knížečka snad ani ne za 100 mají ji myslím ještě běžně v knihkupectvích jmenuje se O čakrách. Já ji kupovala snad před 8 lety.

Ty bys měla být od těch 21 v té 4. což je čakra srdce, citu atd.

mám naskenováno (tabulku o čakrách - Cykly vývoje člověka z hlediska učení o čakrách) , kdo bude mít zájem mailněte mi :wink: zašlu

kniha: Základní kniha o čakrách
Shalila Sharamon - Bodo J. Baginski
jen upozorňuji, není to celá kniha, ale jen výňatek jen ta tabulka, knihu mohu půjčit
já jen, že jsem to asi napsala tak, že si to pár lidí myslelo :)
tak jen nevim jestli pro mě platí čtvrtá čakra nebo třetí... ale asi to není tak podstatný že
Odpovědět