FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od rudo »

was that banana of the tree or was it radiated ?

je zaujimave zratat co dostanu nadsenci na 30 bananoch za den pocas celeho roka

tu na colnici ozaruju aj duriany kokosy atd, asi vsetko dovezene
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od buc11 »

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od buc11 »

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od buc11 »

http://www.youtube.com/watch?v=6Ty44uHHWds

Maria VernieuThaiFruitFest
I've jumped on the bandwagon and I've started a YouTube channel devoted to high carb low fat raw veganism/veganism. I am so excited! If anyone has any recommendations for future videos, please let me know. XO
To se mi líbí · · Sdílet · asi před hodinou ·
7 lidem se to líbí.

Edvin Zigmanovic soooo.. what is the name of your channel ?
Před 56 minutami · To se mi líbí

Maria Vernieu Woops! Probably should have included that in my post, hahaha.

This is my channel! http://www.youtube.com/channel/UCTemoL1RzWFslbREhSYDyKg

Maria Christina
www.youtube.com
Před 49 minutami · To se mi líbí · 1

Edvin Zigmanovic tip #1, don't film i vertical mode -.-
http://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA
Před 45 minutami · To se mi líbí · 1

Maria Vernieu Okay, thanks.
Před 44 minutami · To se mi líbí

Freelee O Frugivore yeh girlfriend!!
Před 18 minutami · To se mi líbí · 1

Freelee O Frugivore Man you are so beautiful!
Před 14 minutami · To se mi líbí · 1

Maria Vernieu YOU are!
Před 2 minutami · To se mi líbí
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od buc11 »

Jak jsem takrka emilem nakouk do par odbornych, hanbim se sem psat, ale jelikoz dcrra to tam u me bude cist, nechci ju plasit.
Musim si jen zdokumentovat zazitkove situace nyni viz uspechy u zen /tri/ z nichz cerpam v tom obycejnem prezivani. Z magistru jsem tedy vyrazil za mou dlogoletou asi jak vitarian, osobou blizkou. Vetsinou to tak je ze jdu z hospody neb pri vicemene jasnem rozumu vim co se ma. Mam stale na mysli, jak zdenino na me tolikerat apeloval a v tomto pripade ten vekovy rozdil tim casem ne a ne se snizit, takze to nebudu ani pocitat ale je to fakt hodne. Navsteva jako vzdy vice nez prijemna hlavne v odborne vitarovine. Nicmene nakonec preci jen doslo k ,pro me dost necekane, fyzikalnimu kotaktatu, z meho pohledu hodne hodne dlouhemu. Dalsi telefonicke konzultace vice svetla neprinesly, coz je patrne jen dobre. Na silvestra jsem se rano srazil v posilce rikejme treba s dagmar. Je to jedna z mych odpovedi ze seznamka.cz. Kam jsem ve slabe chvili vlozil sve zajmy. Rozhodne neni muj netyp ale ja jsem i kdyz vetsi tak preci jen strizlicek. Pripoctu li zvedane vahy tak krom obdivu tam nekde vzadu citim lehke vydeseni. Presto jsme nakonec skoncili v hospode kde se mi podarilo odmitnout bucek, nikoliv vsak jiz eventuelni cestu, kdy jsem se v duchu utesoval ze se aspon tam nebudu bat. Tedy aspon cez den. Jestli to tu nahodou objevi, tak je to muj konec. Ta treti je tak po tech letech fantaskni a necekana, pro zmenu zas odsud, ze budu zatim delat mrtvou houbu.
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od Lekno »

Liecivy caj pre rakovinu Essiac:
http://www.seniortip.cz/?module=article&id_article=2289

Zabranit ozareni (alespon v Canade a USA) se doporucuje objednavat dodavkovou sluzbou (UPS nebo FedEx) ne postou, ktera ma narizeno vsechny rostliny ozarovat. Nebezpeci ozareni hrozi zvlaste u objednavek ze zahranici, ktere prochazi celni kontrolou. Toto je zvlaste problem u korene Turecke Rebarbory, ktera neni domaci rostlinou severoamerickeho kontinentu.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od Janek »

Marci píše:Problem vidim jinde a sice v tom,ze zemedelci jsou lini/neschopni / .../ a misto aby se dohodli a svoj evypestky prodavali lidem primo na ulici ,tak to prodavaj prekupnikum. Sama jsem byla prekvapena za kolik se nabizela biozelenina primo od zemedelce a kolik ta sama stala v krame a biokrame.Cena od toho zemedelce byla totiz stejna jako toho shitu v obchodech,coz me sokovalo.Proc teda nezvednou zadky a nejdou to prodat primo?
Marci asi nejsi ekonomikou polibena, ber na vedomi, ze zaplatit jednoho zamestnance prumernou mzdou znamena rocni naklady pro zamestnavatele minimalne 350.000 (v tom je i jeho dovolena a marodeni, kdy vladtne nepracuje, takze realne rekneme 380.000 Kc a to uz je slusny ranec - i za predpokladu, ze mu dam jen pulku promerny mzdy, tak me bude stat skoro 200.000 Kc a za techto podminek...)... Takze asi proto, z ten zadek stoji velke penize :-) a aby si to kdekdo nepestoval na zahradce sam, tak k tomu slouzi zemedelske dotace.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od Esterka »

Můžete někdo potvrdit nebo vyvrátit, co je tom pravdy, že nejslavnější česká vitariánka Květa už nežije? Někde jsem četla, ze údajně zemřela a tak jsem začala pátrat a opravdu se na internetu úplně odmlčela. Přes rok na svých stránkách nezveřejnila jediný příspěvek.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od rudo »

Esterka píše:Můžete někdo potvrdit nebo vyvrátit, co je tom pravdy, že nejslavnější česká vitariánka Květa už nežije? Někde jsem četla, ze údajně zemřela a tak jsem začala pátrat a opravdu se na internetu úplně odmlčela. Přes rok na svých stránkách nezveřejnila jediný příspěvek.
skusim sa spytat tunajsich vita-fruta
5 2 8
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od Ozeki »

Esterka píše:Můžete někdo potvrdit nebo vyvrátit, co je tom pravdy, že nejslavnější česká vitariánka Květa už nežije? Někde jsem četla, ze údajně zemřela a tak jsem začala pátrat a opravdu se na internetu úplně odmlčela. Přes rok na svých stránkách nezveřejnila jediný příspěvek.
A kde?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od cepheus »

Ale hlavne k cemu Ti to bude ?
To me rozum nejak porad nebere, ta zarputilost se to dovedet, pouha drbna ? nebo proc se s tim zadelava vic vlaken naraz ..
Seky
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 28, 2016 22:22

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od Seky »

Čo sa stalo?Frutariani vymreli ste alebo zleniveli?
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od xHardCorex »

Z frutarianov su paleo crossfit nadsenci
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
scent
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 18, 2017 23:46

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od scent »

snazim se obnovit vlakno. bo se tu v diskuzi stejne skoro nic nedeje. co vim, kveta se nechala slyset, ze prestava psat na net. koukam, ze vitarian.cz se nejak zvrhnul v cosi nekontrolovatelneho, dokonce sem v jednim z poslednich vlaken narazil, ze nekdo zkousel paleo dietu. no nic, jenom zkousim.
Uživatelský avatar
Karin11
Příspěvky: 13
Registrován: ned led 22, 2017 10:45
Bydliště: Nýdek

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od Karin11 »

:))))) všichni se asi věnují své oblíbené činnosti,,, požírání manga,,, právě jsem to dělala :),,, jsem na vita od 11.1 a zatím se mi kůže nesrovnala,,, já jsem se s tím smířila, dlouho jsem tělo devastovala, tak se musí nějakou dobu čistit, žejo :)
scent
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 18, 2017 23:46

Re: FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Příspěvek od scent »

vitej na m:-)
Odpovědět