FRUTARIÁNSKÝ KOUTEK

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no tayd zatim tresně vypadaj spis jak mikrozelenej angrešt, takže to brzo pojedem zkontrolovat na jihovýchod kde už to prej je zralý, tak by moh bejt srazik třeba u buce...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:no tayd zatim tresně vypadaj spis jak mikrozelenej angrešt, takže to brzo pojedem zkontrolovat na jihovýchod kde už to prej je zralý, tak by moh bejt srazik třeba u buce...
fčera v TV jsem zahlíd jak špačouni liqidují třešňový sady: musí to být hrozní zófalci, žerou-li je zelený (osobně tomu moc nevěřím, spíš do toho vztekle klofnou, že eště nejsou dobrý).
Minule jak přiletělo to mračno, tak si vybíraj jen ty přezrálý (jak já) a ty ostatní nechaj, i když někteří si ani nezobnou, páč na ně nevybyde.
Jinak žerou jak prasat, všechno je postříkaný a posraný a dosti lepkavý, ale PMCH chutnější. A jelikož již znovu se neobjevili, dojídáme je spolu se stovkou místních ptáků ke všeobecné spokojenosti. Včera jsem tam byl 3x. Dneska je společně dorazíme a plynule přejdeme na strom č.2. Střešně nedokážu jest pomaly, tak volím kozí způsob, že se nacpu jednorázově a pak při kosení ještě půl hodiny návratovka s přežutím a zbavováním se tuhých odpadů, čímž mi rychle odlehne a jsem připraven k další konzumaci.
Horší je to z těma medowjahodama, to se nedá zvládnout, až dvě hodiny strávím válením po louce a jelikož se to jí docela pomalu, nemůžu se toho přejest. Volím techniku natrhání cca 24 jahůdek, ty pak žmoulám tak, aby každý chuťový pohárek a potažmo i já si užil svou orgastickou záležitost, ke konci pak natrhám plnou krabičku jako navečer, ale než slezu dolů, tak ji po cestě většinou sežeru.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

mila terezko,

navrh na srazik u buce11 se zda idealni, ale on moc nereague, asi se boji ze by sme mu snedly vsechny tresne a i ty jahudecky...to vis lidi se tak lehce jako ptaci nevyplasi... :P

to buc11: co ty na to? :D

ps: jsem tu jen mezerkove, tak si tu jeste ctu nez se dostanu k nejakym tem odpovedim. ohledne frutosstvi.

peace,
kveta
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

kvetus, dyt oni to uz zorganizovalii a ty si tam ako hlavna guest star.. :D
a buc sa ani trochu nebrani, asi je uz tych ceresni fakt prejedeny..
tak si najdi chvilku a mrkni do kecaren.. :wink:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jo jo, vlastně se s tebou u buce počítá...

a kdybys náhodou neměla příliš moc megazavazadel, tak bys mohla přibalit pár durianů a young coco.... pro ty co tu přežívají na grepfruitech...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:jo jo, vlastně se s tebou u buce počítá...

a kdybys náhodou neměla příliš moc megazavazadel, tak bys mohla přibalit pár durianů a young coco.... pro ty co tu přežívají na grepfruitech...
ano já reaguju, poslal jsem ti i privatmail s privatpozváním

a ani fčera jsme ten strom nedokázali se špačkama dojest, asi jsou taky přežraní, seděli okolo a čuměli na mě kam ty třešně do mě mizí, holt jak jich nejsou tisíce, nemaj na mě nárok.
Žena už provedla přesun na strom č.2, tam jsou střešně kvalitnější, ptakopysci si tam už tak týden vybojovávají flečmeny, ale já jim ukážu, v brzké době vyvěsím vorla a záclony
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

a ani fčera jsme ten strom nedokázali se špačkama dojest, asi jsou taky přežraní..
bucu vzchop sa clovjece.. musis predsa reprezentovat nase geny..
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

nojo, mily vitarianci,

v kecarnach jsem teda jeste nebyla, ale mrknu tam co nejdriv...ted teda zase na chvili mizim...diky za info...

ps: durian pritahnu ale jen susenej, cerstvej do public transport nesmi...pac hodne lidem smrdi jako kupa hnoje...pravda i je ze nekomu i hnuj voni, ale ani to nepomohlo aby mohl bejt durian prepravovanej...a zeleny kokosaky jsou za prvy na me moc tezky /vaha/ a navic je nedoporucuju...proc, protoze je to orech a ne ovoce...

udelala jsem testik, par jsem si jich dala a moje ja mi dalo za to co proto...

no uz se na vas moc tesim zbesile deti prirody...

to bouc 11, no fcera jsem tu soukromou zpravu dostala az pozdeji...ted uz teda fse ok...jsem rada ze ptaci jsou prezrany a tim padem mame sanci je nasledovat...zatim cau..

a zase vsem vitariankum:
uz jsem se i podivala na letenku, tak pristanu na ruzyni 19tyho v devet rado, doufam ze nebude chumelit...

tady v thajsku je kazdej den ctyricet...dneska jsem zirala celej den na opice...na plazi...i je krmila bananama....nebylo to jednoduchy se rozloucit....jeste jednou cau.. :P :P
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

800914 píše:kvetus, dyt oni to uz zorganizovalii a ty si tam ako hlavna guest star.. :D
a buc sa ani trochu nebrani, asi je uz tych ceresni fakt prejedeny..
tak si najdi chvilku a mrkni do kecaren.. :wink:
kde v kecarnach? jsem asi z tech durianu oslepla...ha ha ha.. :P jinak jsem rada ze v pohode a buc se nebrani...

ovoce je lepsi nez vanoce

kveta
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

uf, mas ty ale otazky.. no nic, ked stracas pri tom likvidovani durianovych zasob prehlad, trochu ti helpnem.. ja totizto kdyzto sedim fpraci tak mam prehlad uplne o fsickom.. :wink: som sa zahral na sherlocka a vykutral tu bucovu vyzvu cechoslovackemu pospolitemu ludu:
Za 14 dní přijede do čssr, žena žijící cca 20 let pouze na ovoci. (Na některá údobí má i svědky, že se třeba tajně pod polštářem v noci nedebužírovala salámem).
Bude možnost ji okouknout, popřípadě ji podrobit šikovně položenými otázkami malému iqtestíku. TEoreticky by to měla být troska: jeden deficit větší než druhý.
nitku chytnes vo fore Otazky a odpovjedi.. caf, zdrav opicky.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

diky moc mile cislo,

opicky jsem pozdravila a ted specham tam co jsi me nasmeroval. a co na slovensku? uz je po tresnich?
mej se krasne kveta

:P
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

čauky,

mně se líbí myšlenka z Wandmakera:

Jíst to na co mám chuť a ve stavu jak to pro mne připravila příroda.
To jest ovoce v celém stavu (žádné šťávy, v přírodě samostatně neexistují), ořechy a semena.

Nic proti syrové zelenině (poslední 3 polomakrobiotické roky jsem byl jejím VELKÝM vyznavačem) ale představa jak ji jím samotnou ... Neříkám, sem tam si dám okurku, rajče, salát ale spíš na chuť, ne jako hlavní jídlo.

Prostě nehledat žádnou vědu, hlídat nutriční tabulky apod., jen poslouchat své tělo, samo si řekně co potřebuje.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Ahoj Stando, okurka a rajčata jsou ovoce. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Standa K. píše:čauky,

mně se líbí myšlenka z Wandmakera:

Jíst to na co mám chuť a ve stavu jak to pro mne připravila příroda.
To jest ovoce v celém stavu (žádné šťávy, v přírodě samostatně neexistují), ořechy a semena.

Ber to jen jako zamyšlení, v přírodě je nachystáno plno věcí od jedovatých, slupky a skořápky taky nejíš, i když byly stvoříkem nekomu nachystány?

Nic proti syrové zelenině (poslední 3 polomakrobiotické roky jsem byl jejím VELKÝM vyznavačem) ale představa jak ji jím samotnou ... Neříkám, sem tam si dám okurku, rajče, salát ale spíš na chuť, ne jako hlavní jídlo.

Taky nic nemám proti zelenině, možná myslíš řepu, brambory, kořenovku.
Myslím, že se dá též vynechat, ovšem taková mladá mrkvička a spíš ščávička je mňam, než se nacpat kilem mrkvovýho a řepovýho a..balastu.
A osobně bych jí dal přednost před zrním, jež PMN třeba pro nás není ani určeno, už jen proto, že je nechutné (jako, že nechutná).
A co hrášek, ale to je možná dle amíků taky ovoce.

Prostě nehledat žádnou vědu, hlídat nutriční tabulky apod., jen poslouchat své tělo, samo si řekně co potřebuje.
A PMN zásadně nesledovat Mendělejovy ani nutriční tabulky, tudy cesta nepovede. A PMN tělo je blbec, to si řekne aji vo zmrzlinu, aspoň to moje teda. Spíš já sleduji následky konzumace té dané potravy, a sleduji jeho reakce na to jak se s tím vypořádá, např. odstavuje-li mne do únavy, či až hrozí nepřijatelnou stolicí, neřku-li jiné púrojevy.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Okurka a rajčata jsou ovoce ? Plody prosím ale ovoce ?

Hrášek se mi jako ovoce taky nezdá. Ale co lze jezt syrové, jako monojídlo, bez nutné kombinace např. v salátě je PMN gut, takže hurá na hrášek ( opice by ho taky snědli kdyby na něj v přírodě narazili, ne ? ).

A stále ty šťávy. Já vím - Walker. Ale i tak se mi to nezdá. Buď musí mít člověk o stravování vědomosti jak Walker anebo si PMN musí přemírou šťáv trochu ubližovat. Přece jenom je to trochu umělá výživa, nekomplexní, nepřirozená, v přírodě se nevyskytující.

Zmrzlina - co to je ? :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

No jo, už to tak bude. :-) Z botanického hlediska je to ovoce. Najdi si vlákno "ovoce a zelenina - jak to dělíme?". Tam je to všechno do mrtě popsáno.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

je mi fuk jaxe co dělí a šťávičky-pole neorané pro osobní výzkumy, kdo má zájem
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

tápání začátečníka

Tak jsem si na vitariánu přečetl o chlorofylu, dává mi to logiku, tak asi zase budu vitarián, jen ovoce nestačí...
Eva

Příspěvek od Eva »

Ahoj, nejak se mi nedari najit na Internetu fotku durianu, o kterem se pomerne casto n aruznych mistech diskuze zminujete. Nemate nekdo konkretni tip na nejake foto?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Obrázek
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

durian

Příspěvek od Pavluška »

.......... teď mi něco došlo!Před x lety jsem ještě s našima navštívila arboretum poblíž Dubrovníku,kde se chlubili téměř čímkoli včetně papájovníku atd... a ačkoli durian z obrázků znám,až teď mi došlo,že tam rostl!Stejný vzhled stromu,listí i plodu,jeden plod tam byl spadlý a já si chtěla ten krásný zelený ostnatý plod odnést na památku,za což mě naši seřvali,že by to byla krádež.Vědět co jsem mohla tenkrát mít,bych to v baťůžku asi propašovala :lol: bylo to odhadem koncem srpna.Nu,je to možný?
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: durian

Příspěvek od buc11 »

Pavluška píše:.......... teď mi něco došlo!Před x lety jsem ještě s našima navštívila arboretum poblíž Dubrovníku,kde se chlubili téměř čímkoli včetně papájovníku atd... a ačkoli durian z obrázků znám,až teď mi došlo,že tam rostl!Stejný vzhled stromu,listí i plodu,jeden plod tam byl spadlý a já si chtěla ten krásný zelený ostnatý plod odnést na památku,za což mě naši seřvali,že by to byla krádež.Vědět co jsem mohla tenkrát mít,bych to v baťůžku asi propašovala :lol: bylo to odhadem koncem srpna.Nu,je to možný?
mám pochyby, a já tam objevil datle v září, byly mrňavý a nic moc
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: durian

Příspěvek od Pavluška »

však tenhle byl taky menší než na fotkách,a o dost,bylo to tak poloviční,ale vypadalo to jinak shodně.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: durian

Příspěvek od buc11 »

Pavluška píše:však tenhle byl taky menší než na fotkách,a o dost,bylo to tak poloviční,ale vypadalo to jinak shodně.
vlastně jich jsou mraky druhů, viděl jsem orangutáni jest takový malý
Eva

Příspěvek od Eva »

Dekuji moc za obe fota durianu :lol:
Naposledy upravil(a) Eva dne stř čer 28, 2006 9:58, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

včera ráno po fruit víkendu včetně hrachu a zelenýho, jsem si ráno v práci na nervy kvůli řešení té mé cardamage, dal svoji obvyklou dávku tahini s medem a 2 dl nutsů a hned mně body dalo co proto, signální zubový nerv mě celý den pacifikoval, že si body přeje to dělat jak ty 3 dny, že je to jako poslední varování, odpoledne jsem ho udobřil třešňama a melounama, navečer se mu zdálo, že to již jako stačí a dnes ráno jsem ho ještě pokorně žádal o spotřebování namočenejch pistácií (tak 30 ks), aby se nezkazily, bylo mi povoleno, a skutečně jsem i hodinu poté v pohodě. Ovšem už mi nějak zase otrnulo a zkusím to jen reduce jak to pude
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

prosim chtěla bych se optat, i když nevim jestli to patří do tohohle vlákna, je možný aby byla po melounu růžová stoličnaja? nebo si mam myslet že to zase netrávim...?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:prosim chtěla bych se optat, i když nevim jestli to patří do tohohle vlákna, je možný aby byla po melounu růžová stoličnaja? nebo si mam myslet že to zase netrávim...?
já myslím, že to je možné, ale nepamatuji se jak jsem loni jedl jen melouny, ale z toho bych si nic nevyvozoval zvlášť negativního, záleží hlavně na pocitu před, při a po konzumování jedné z dokonalých potravin zvlášť pro mne ať se jedná o vodní, či jiné. Melounovina mě nikdy zatím nezklamala a chce to déle sledovati.
Možná další reagovatelé vznesou pochybnost, zda se nejedná o hemoglobinové záležitosti, což já nepředpokládám.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Minuly tyden jsem mela ruzovou moc, ale nedokazu rict jestli za to mohl meloun nebo jahody. Jim ted oboje kazdy den a celkem velka mnozstvi.
Kazdopadne si myslim, ze je to naprosto v poradku.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zuzi píše:Minuly tyden jsem mela ruzovou moc, ale nedokazu rict jestli za to mohl meloun nebo jahody. Jim ted oboje kazdy den a celkem velka mnozstvi.
Kazdopadne si myslim, ze je to naprosto v poradku.
přesně tak, po řepě a mrkvi je to dost běžný, ledviny se s tím moc nepatlou a propouští to bez zbytečnýho zdržování dál a ani tam necpou ty vzácný močariánský prvky, neb to chutná spíš jak voda
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Já se tím nijak zásadně neznepokojuju, hemoglobinový záležitosti to rozhodně nejsou, to by vypadalo jinak. Nicméně jsem přesvědčena, že při tomhle složení stravy je konzistence suchých kozích bobků reálně nedosažitelná..
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Jde hodně o to, jak moc je fakt tělo při trávení v pohodě...
Mě se třeba fakt moc líbilo na těch ekozahradách, atmosféra, že by se to dalo konzervovat a prodávat depresářům.
sice jsem celej den seděl a hltal vědomosti ale celou dobu bylo veselo a prima lidi kolem a k tomu sem si zacvičil a po dlouhý době jsem i po melounech vcelku bobkoval.
U mě je to prostě daný hlavně náladou a pohybem, přičemž nějaká průměrná nálada se nepočítá, buď to musí bejt extáze a celý tělo uvolněný a proradostněný a stolice O.k. jinak je to řitký... až úplně nejřidší na celém světě i kdybych jedl sebelépe...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Nicméně jsem přesvědčena, že při tomhle složení stravy je konzistence suchých kozích bobků reálně nedosažitelná

ano nápodobně, jen jsem jaxi chtěl nastínit vzdálenější můj cíl
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Ja moc nechapu proc maji byt kozi bobky idealni konzistenci????
Prosim o objasneni.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zuzi píše:Ja moc nechapu proc maji byt kozi bobky idealni konzistenci????
Prosim o objasneni.
já nevím, PMN když je to hromada řidšího a již lehce nafermentovaného (snad nakvašeného) zvláštně vonícího, tak se z toho vstřebává ta nevhodnost znovu zbyečně do oběhu, kdežto suchý bobek, lze rozetřít mezi prsty jak doutník ještě za menšího pachu než zmiňovaný a malý bobek může reprezentovat i větší objem potravy, neb si s ním dává tělo záležet a vytváří ho delší dobu, jedná se tedy o dokonalejší produkt bez dalších živin prakticky tělo ničím nezatěžující. Jsou údobí, kdy se mi i daří, většinou v mrtvou sezonu této šíře, a pociťuji se mnohem lépe, a z toho vyplývá i můj záměr dopracovat se k fungování na nižším příjmu potravy.
Takže nevim
Eva

Příspěvek od Eva »

Tereza: Se stolici po melounu to mam stejne. Je ale zajimave, ze meloun se u me projevuje timto zpusobem vyrazneji nez jakekoli jine ovoce - po ostatnich druzich ovoce je sice stolice take prislusne zabarvena, ale uz ne tak vyrazne. Jedine po melounu bezpecne poznam, co jsem nedavno jedla.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

me dela spis ananas, kdyz je hodne vlakninovatej a salat a jahody. melou zpracuju vetsinou tak, ze jak buc chodim taky porad na wc ale odpad temer nulovej
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no aspon se da podle melounu dobře určit doba průchodu tělem a rychlost trávení..
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Já teď jedu ve velkém melouny (poslední tři dny jsem snědl 2) a k tomu něco banánů a jahod a včera jsem vůbec nebyl na velké. Obvykle chodím každý den jednou (když se přežeru, tak 2x). Dobu průchodu mám různou, ale třeba ten meloun ven už nikdy nepůjde. :-) Nějaký odpad z něho určitě bude, ale asi čeká, aby se svezl s další várkou. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no já si taky myslim, že ze samotnýho melouna odpad kromě semínek není
ale že prostě obarví nějaký další output co tam čeká nebo přijde

z toho ale vyplývá, že jsem řekla blábol neb se tim teda doba průchodu nezjistí
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

S tím už se dá souhlasit. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

meloun je prostě boší
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

meloun mi teď tvoří asi 70% celodenního jídla,zbytek jahody a spol.
Ale třešním moc neholduju,někdy mi potápí útroby když je zapiju :-)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

taxe mi podařilo zvládnout ty kyselice jako maliny, višně, rybíz a spol, boží banány to v těch smoothících pěkně tlumí.
Mimochodem to ovoce na srazu bych nemoh, vesměs bylo nezralý (kromě kokosu)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Mohl bys banány, rybíz, maliny a mango.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no ono to bude spíš tim, že na focení sme vybírali modelky, a to většinou nejsou ty nahnědlý přezrálice, musí to k něčemu vypadat...
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jojo, většina materiálu byla alá buc. Semo tamo něco už i nakvásnutý.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

tak jedině tak
Sykorka
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:48

Příspěvek od Sykorka »

Mimochodem, a nemeli byste to ovoce z tropicke oblasti trochu omezit? Prece jenom roste uplne nekde jinde, takze je to osklivy dovoz pres pul sveta...
Odpovědět