podprsenka == rakovina prsnikov

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

podprsenka == rakovina prsnikov

Příspěvek od rudo »

oblady oblada, life is on bra

ence bence svet visi na podprsence

multimilonovy podprsenkovy priemysel a multimilardovy rakovinovy priemysel zrejme spolupracuju

http://themastercleanse.com/2013/04/do- ... se-cancer/

podprsenka tlaci kade tade na jemne lymfa kanaliky a je to
5 2 8
radsianonymni
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 23, 2017 13:32

Re: podprsenka == rakovina prsnikov

Příspěvek od radsianonymni »

Chtěla bych obnovit toto téma. A zeptat se jak to máte v současné době s podprsenkama? Já se v současné době rozhodla jí alespoň doma nenosit.
Je to pár dnů a citím se fakt dobře taková volnost, i mi příde, že se líp můžu nadechnout. Na spaní jsem ji nikdy nenosila to naprosto nechápu.
Musím, ale říct, že docela nedávno jsem se přijala taková jaká jsem. Podle těch jejich super tabulek mám 75A a vždy jsem se to snažila nějak dohnat
těmi vycpanými. Hlavně teda na střední a bylo mi vždy strašné horko přes léto. Teď sice mám push-up, tu si vezmu jen jak někam jdu, ale už mě to taky
začíná štvát, tak mám v plánu si pořidít nějakou sportovni. A žádné podle té jejich tabulky kde je to já nevím 5-10 cm menší obvod.

Tak doufám, že se přidáte a sdělíte také své postřehy.
Hezký den všem :br
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: podprsenka == rakovina prsnikov

Příspěvek od Oriana »

Celé roky nosím podprsenky bez kostic. Teď jsem koupila v KIKu takovou jen úplně jednoduchou, vlastně jen trochu tvarovaný pruh s tenkými ramínky a bez zapínání. Na doma úžasné, trochu zpevní, nechává volnost.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: podprsenka == rakovina prsnikov

Příspěvek od Pavluska »

Doma bez ni. Na verejnosti s ni. :)
Jeden cas jsem spise omylem obcas usnula ve sportovni (pohodlne) a v tu dobu byly i nejake stresy... a vznikla cysta. Pak jsem to poresila vetsim klidem, bylinkama a taky jsem si tenkrat uvedomila, ze podprsenku doma proste ne. Uprimne receno me tim padem stvou navstevy, nedejboze vicedenni.... berou mi komfort byt bez podprdy. :mrgreen: Nastesti navstevy moc nepraktikuju, takze doma poskakuju bez a je to fakt super. Naprosto nesnesu mit doma na sobe i tu nejpohodlnejsi z nejpohodlnejsich.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: podprsenka == rakovina prsnikov

Příspěvek od Pavluska »

Jinak tvarovana, a treba i s kosticema, je nekdy paradoxne pohodlnejsi nez sportovni, co vsechno tak hnusne zmackne a priplacne. (:-)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět