MONSANTO

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: MONSANTO

Příspěvek od buc11 »

jde jen a pouze o můj postoj, podpořený pročtením materiálů z obou stran, tedy aby bylo jasné kdo je kdo a nežilo se v deziluzi, ostatní ať si to vyhodnocují taky svými hlavami,
raději si dám nestříkané gm rajče než naopak
ISu je horší párek v rohlíku než jakékoliv gm
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: MONSANTO

Příspěvek od Marci »

"nestrikane gm" hm,tak to zrejme neexistuje. GMO je vyslechteno mimo jine proto,ze se ve velkem pouzivaji postriky po kterych vsechno zelene chcipne a jedine co prezije jsou tyhle zmutovanci.Dobrou chut. .... bleeeeeeeeeee :)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Maria píše:"nestrikane gm" hm,tak to zrejme neexistuje. GMO je vyslechteno mimo jine proto,ze se ve velkem pouzivaji postriky po kterych vsechno zelene chcipne a jedine co prezije jsou tyhle zmutovanci.Dobrou chut. .... bleeeeeeeeeee :)
GM ma v podstate 2 formy, jedna ta strasa verzia znensie asi 10-100x vacsiu koncentraciu postrekovych jedov

je to nieco ako amik vojak v chemickom ochrannom obleku ktory sa spokojne spaciruje s flintou po Vietname a pozera ako vsetko okolo zomiera pod napalmom

ta noivasia varianta GM je taka ze samotna rastlina si vyraba pri raste a dozreievani vselijake zakerne chemicke toxicke jedy
a paradoxne sa moze oznacit ako nestriekana ale to je ekvicvalent ako keby hubar si myslel ze ked jedaval dubaky tak moze aj muchotravky hluznate ved su nestriekane, uz som sa to snazil Bucovi povedat ale on ma svoju viziu
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: MONSANTO

Příspěvek od buc11 »

já to chápu takto: vsunutý gen způsobí, že rostlina danou chorobu (tak) nechytá (např. plíseň bramborová) a tudíž se nemusí (tak) stříkat, nebo je nejedlá mšicím apod
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

Maria píše:uz se lidi probudte,hori nam prdel a ne koudel u prdele!
Az tak?

Rudo: "je to nieco ako amik vojak v chemickom ochrannom obleku ktory sa spokojne spaciruje s flintou po Vietname a pozera ako vsetko okolo zomiera pod napalmom" - pokud ty rozumis GMO jako Napalmu (napalm je zapalna a ne chemicka zbran), chran nas Buh! Nebezpecny je ten aktivista, ktery nic nevi :-)

Naprosto nerozumim tomu, jak muze nekdo kdo o tom nic nevi tvrdit, ze GMO jsou skodlive. Treba je a treba neni, ja nevim!

A proto opakuji, chci to na etiketach jasne napsane CO je CO. A nechci obecne, aby vznikaly patenty, ale to je uz jina story.

Nebudu ale soudit skodlivost, kdyz o tom vim kulove!

Ostatne Galilea (a kazdehoinovatora) take chteli zpatecnici upalit, ze?

Prectee si tohle
http://www.novinky.cz/ekonomika/304105- ... ocent.html
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

rudo píše:Culka neviem ci ta potesim takto na dialku, ale CND je pod systematickcym utokom chemtrails uz dost dlho, ciel je otravit kompletne vsetku spodnu aj vrchnu vodu, dorazacie komanda si ponesu pitnu vodu flaskovanu
Co hulis?

Onehda jak zafoukal vitr, tak bylo zluty mrak, koukal jsem odkud to jde, prekvapive ze smrku, takze patrne zadne chemtrails ale obycejny pyl... Anebo ze by se chemtrail zachytil na smrku a pak se rozfoukal dal?:-)))

Otravit vsechnu vodu, aby moli prodavat balenou, vid?

Diagnoza F11.5 Paranoia :)
http://www.uzis.cz/cz/mkn/F10-F19.html
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: MONSANTO

Příspěvek od bukaj »

Janek píše:
rudo píše:Culka neviem ci ta potesim takto na dialku, ale CND je pod systematickcym utokom chemtrails uz dost dlho, ciel je otravit kompletne vsetku spodnu aj vrchnu vodu, dorazacie komanda si ponesu pitnu vodu flaskovanu
Co hulis?

Onehda jak zafoukal vitr, tak bylo zluty mrak, koukal jsem odkud to jde, prekvapive ze smrku, takze patrne zadne chemtrails ale obycejny pyl... Anebo ze by se chemtrail zachytil na smrku a pak se rozfoukal dal?:-)))

Otravit vsechnu vodu, aby moli prodavat balenou, vid?

Diagnoza F11.5 Paranoia :)
http://www.uzis.cz/cz/mkn/F10-F19.html
Já bych Rudovou diagnózu spíš označil: probuzení do skutečnosti. Vzal si na rozdíl od tebe červenou pilulku...
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: MONSANTO

Příspěvek od Syrovozrout »

Maria píše:"nestrikane gm" hm,tak to zrejme neexistuje.
Kontrolní otázka pro buce11 - Je tato "známá firma" výrobcem jak GMO tak PESTICIDŮ? Proč asi?
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

Bukaj: vzdyt to rikam:

F11 Poruchy duševní a poruchy chování způsobené užíváním opioidů tj. Pilulek :-)

Cervena karkulka matrix vpravo, matrix vlevo, a co zmenim? Zmenim sebe. Zmenim to, ze nebudu to podporovat, OK.

Nic jineho nez sebe nezmenim. Rika cinske prislovi :-) ale proc ne, sepisujte petice a ono se to negativne projevi zase jinde!
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: MONSANTO

Příspěvek od bukaj »

Janek píše:Bukaj: vzdyt to rikam:

F11 Poruchy duševní a poruchy chování způsobené užíváním opioidů tj. Pilulek :-)

Cervena karkulka matrix vpravo, matrix vlevo, a co zmenim? Zmenim sebe. Zmenim to, ze nebudu to podporovat, OK.

Nic jineho nez sebe nezmenim. Rika cinske prislovi :-) ale proc ne, sepisujte petice a ono se to negativne projevi zase jinde!
Spojování petic a ekoterorismu mi přijde podivné. Jestli se mi na těch peticích něco nelíbí, tak to, že se radši staví proti něčemu, než aby něco podpořily.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: MONSANTO

Příspěvek od Marci »

Malokdo totiz vi co chce,snazsi je vedet co nechci.

Muzes udelat ve svem okoli pruzkum. A zrejme zjistis,ze maji lide vetsinou naprosto jasnou predstavu co se jim nelibi,co v zivote nechteji nez to co by chteli,tema muze byt v podstate libovolne.
Zejmena je to "legracni" u vyberu partneru.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

A nektere pohlavi velmi casto a velmi hlasite inzeruje, ze nevi co chce :-) ktere to je? Chlapi teda ne :-)

Ale zpet k M, rundap se tu rozleval uz za komance... Prejdi na pranu a nemusis resit M :-) anebo vlastni zahradka a sobestacnost.

Anebo c chcete, zistat v matrixu, skola-prace-prachy-kariera-postaveni a pritom neco zmenit? Vzdyt takhle to nejde.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: MONSANTO

Příspěvek od buc11 »

Syrovozrout píše:
Maria píše:"nestrikane gm" hm,tak to zrejme neexistuje.
Kontrolní otázka pro buce11 - Je tato "známá firma" výrobcem jak GMO tak PESTICIDŮ? Proč asi?
kdyby to dal do firmy své tchyně, tak by to nevadillo?
jestli ano, tak je toto sdělení jalové
Pozn: pesticid je mi dost hrůzu nahánějící slovo, ale použiješ li např. přírodní jako výluhy z vratiče, ořechového listí, tabáku či chmelíčku, jsou to též pěkné jedy,
např brambora si vyrábí pesticid proti mandelince vlastní a od věky věkův jde o neustálý vražedný souboj, chvílu vede brambora, mandelinka si zvykne, pak si brambora ve své vlastní laboratoři vyvine silnější, tak chvílu vede zas ona a tak furt dokola, podobné třeba u akácie a žirafy, i když tam nastupuje ještě mravenčí ochranná jednotka. U lidských výzkumníků je trend opačný a to i díky ekologickým nadšencům a jejich tlaku, kdy jsou každoročně vyřazována předešlá pesticidia a nahrazována míń škodlivými až biologickými, tedy umírněná chvála i monsantu.
Mám koupená semena rajčat 5 ks za 148 kč, jež jsou takřka resistentní proti plísni bramborové, koncem srpna je na zahradě jasné, která to jsou, ostatní jsou spálená i po testovacím postřiku. Jelikož na sáčku není gmo, předpokládám, že se postupuje cíleným výběrem semen, kdy se vyberou taková, kde je vadný gen, způsobující plísňovou odolnost a v další generaci se vyberou zase jen ta semena s jiným dalším vadným genem, způsobující ještě větší rezistenci, takže konečná rostlina se geneticky dost liší od prapůvodní.
Loni se mi toto rajče vysemenilo a vyrostly 2 desítky sazenic, jsem zvědav jestli zase zplaní.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

buc11 píše:já to chápu takto: vsunutý gen způsobí, že rostlina danou chorobu (tak) nechytá (např. plíseň bramborová) a tudíž se nemusí (tak) stříkat, nebo je nejedlá mšicím apod
vsunute geny sposobia ze rastlina si sama vytvori jedy aby bola nejedla pre skodcov pre hmyz a aj pre vacsie zvierata

tak ako to spravila sama muchotravka hluznata a nebudu ju zrat ziadne zvierata

opakujem su 2 druhy GM, jedno si same vytvara jedy a druyhe je zas tak odolne chemikaliam ze znesie aj 100x koncentraciu postrekov
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Double Monsatanto Podfuck

Příspěvek od Syrovozrout »

"Nicméně "chemikálie na ochranu rostlin", o kterých se Monsanto zmiňuje, znamená primárně herbicid Roundup, který musí být podle dohod s farmáři prodáván spolu se všemi GMO osivy Monsanta, ale je také nejprodávanějším zabijákem plevele prodávaným v Evropě a na světě. Bylo rovněž prokázáno, že je vysoce toxický"...

Čtěte celé a pozor ...DOKONCE MANÉVR DVOJITÉ FALŠE (ten druhý je zas od zpravodajských služeb ve smyslu, že "internetové reformace" něco zmůžou jakože doopravdy...Aby zlákali další do sítí sebeudavačství (peticování), jalového "démonstrování" a vedení nekonečných slovních táranic:
http://afinabul.blog.cz/1306/peclive-zo ... santa-v-eu
Aneb umělá výroba "angažovaného opčana" a opět podfoukli na mnoho způsobů najednou mnohé "alternaivce".

"Sázky a zájmy stojící za Monsantem a pokus ovládnout klíčová životně důležitá osiva ve světě jsou příliš vysoké na společnost, která vyvěsila bílou vlajku kapitulace tak snadno.

Ohledně této podvodné PR kampaně Monsanta existuje precedent. V r. 1999, kdy několik měsíců docházelo k rostoucím celosvětových protestům proti Monsantu kvůli faktu, že Monsanto se snažila skoupit mississippskou společnost Delta &Pine Land, aby získala její patent na radikálně novou GMO techniku známou oficiálně jako GURTS (Genetic Use Restriction Technology), a mezi lidmi jako terminátorská technologie. Delta získala patent na Terminátora spolu s USDA americké vlády. Tato technologie nutí GMO semeno nebo rostlinu "spáchat sebevraždu" již po jedné sklizni, a nutí tak farmáře vracet se každý rok k Monsantu a kupovat od ní nové osivo, bez ohledu na cenu nebo dostupnost.
Obrázek Terminátora hrozil, že vykolejí celý začínající GMO projekt již na jeho počátku, a to takovým způsobem, že prezident Rockefellerovy univerzity a finanční sponzor GMO Gordon Conway, prezident Rockefellerovy nadace, rychle přijel na návštěvu Monsanta, kde se zúčastnil zasedání představenstva a přesvědčoval je, aby provedli taktický ústup a omezili tak škody způsobené velmi křehké GMO kampani na celém světě. Monsanto oznámila, jak se ukázalo podvodně, že nepřistoupí ke "komercializaci" terminátorské technologie, a upustila od své snahy převzít držitele patentu, Delta &Pine Land. Anti-GMO nevládní organizace oznamovaly velké vítězství a nic o tom nebylo slyšet po sedm let, dokud, bez jakýchkoliv fanfár, v r. 2006 Monsanto oznámila, že přebírá držitele patentu na Terminátora Delta & Pine Land. Tentokrát anti-GMO lobby skoro ani nepípla. Ztratili hybnou sílu /vybouřila se na falešných návnadách a pak unavila/ a byznys pokračoval."
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO - petice

Příspěvek od Janek »

http://www.avaaz.org/en/monsanto_vs_mother_earth_loc/

Nazev topicu by se mel jmenovat:

Petice proti patentovani zeleniny Monsantem

Apod.

Jak uz jsem napsal drive, jsem obecne proti zapatentovani vseho mozneho zvlaste velkymi korporacemi (ale to je utopie)...

Takze petici podepiste.

http://www.avaaz.org/en/monsanto_vs_mother_earth_loc/
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: MONSANTO

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:
buc11 píše:já to chápu takto: vsunutý gen způsobí, že rostlina danou chorobu (tak) nechytá (např. plíseň bramborová) a tudíž se nemusí (tak) stříkat, nebo je nejedlá mšicím apod
vsunute geny sposobia ze rastlina si sama vytvori jedy aby bola nejedla pre skodcov pre hmyz a aj pre vacsie zvierata

tak ako to spravila sama muchotravka hluznata a nebudu ju zrat ziadne zvierata

opakujem su 2 druhy GM, jedno si same vytvara jedy a druyhe je zas tak odolne chemikaliam ze znesie aj 100x koncentraciu postrekov
aby byla nejedla to probiha v přírodě tou evolucí miliony let, jak v těle rostliny tak naopak v těle poživatele
GM druhů bude neurekom jako je množství vlastností rostlin
jed je skoro vše, zvlášť ve velkém množství
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

Ano, modifikaci selskym rozumem je tolik co tech dna parametru...
A co ve velkem mnozstvi jedovate neni? Mam na to nazor, akumulator ma take omezeny pocet cyklu, pri dobrem zachazeni vydrzi klidne 3x vic i vic cyklu i stari nez pri normalnim. Takze rozhodujici mozna neni ani tak co, ale kolik toho do sebe nacpeme a vyse.... a vymocime.

To, ze prumyslove potraviny maji vice energie nez je potreba je znama vec, mozna by jen stacilo jist mene a vse by bylo OK. Protoze prirozeny pocit nasyceni u nich neprijde, prave proto, ze jsou synteticke (technicky vysvetlovat to nebudu, to je znama vec).

Mozna by jen stacilo zakazat reklamu na zradlo (ve sylu zakazu reklamy na cigarety:-)

Mozna, a nevim zda ty citace v download/file.php?id=1645 jsou pravdive, je to jen o psychice.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

ja jedavam dubaky ale nejedavam muchotravky
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

Ty si asi myslis, ze kazdy umi anglicky vid. No z tolika reakci na tve linky to primo plyne :-) doporucoval jsem ti nahodit jednu dve vety v nasem jazyku a co tim chce basnik rici, no zrejme moje doporuceni se neslucuje s tvym nazorem na vec :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Janek píše:Ty si asi myslis, ze kazdy umi anglicky vid. No z tolika reakci na tve linky to primo plyne :-) doporucoval jsem ti nahodit jednu dve vety v nasem jazyku a co tim chce basnik rici, no zrejme moje doporuceni se neslucuje s tvym nazorem na vec :-)
a potom budes chciet dokazy a tie tiez nesmu byt v angline, sa divim ze porave ty nevies poerfekt anglicky, ved predsa vies vsetko najlepsie o tom ako svet chodi - skadial mas tie info ?

ak si este ten clonok pamatam, tak farmari znicili obrovke pole GM repy, vsetku vytrhali a spalili podla poctu rastlin rozlohy pola a casu na pracu - jedna tmava noc, to musela bykonat dost velaka masa ludi ktora bola dohodnuta a dokazala akciu udrzat v tajnosti bez vyzradenia

prisli vythalai nahazdali na kopu zapalili a kym hasici zaregistrovali poziar vsetci zmizli, Monsanto nema koho sudit, clanok mal ilustrovat narastajuci odpor aj medzi farmarmi voci politike Monsanta a zacatie hnutia a naznacene taktiky.
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: MONSANTO

Příspěvek od Syrovozrout »

http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blog ... ovace.html
Avšak - je to předem "prohraná hra" - hra podle jejich pravidel, protože dovedou jet na vlně "pokroku" a vydávat se za něj.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

rudo píše:
Janek píše:Ty si asi myslis, ze kazdy umi anglicky vid. No z tolika reakci na tve linky to primo plyne :-) doporucoval jsem ti nahodit jednu dve vety v nasem jazyku a co tim chce basnik rici, no zrejme moje doporuceni se neslucuje s tvym nazorem na vec :-)
a potom budes chciet dokazy a tie tiez nesmu byt v angline, sa divim ze porave ty nevies poerfekt anglicky, ved predsa vies vsetko najlepsie o tom ako svet chodi - skadial mas tie info ?

ak si este ten clonok pamatam, tak farmari znicili obrovke pole GM repy, vsetku vytrhali a spalili podla poctu rastlin rozlohy pola a casu na pracu - jedna tmava noc, to musela bykonat dost velaka masa ludi ktora bola dohodnuta a dokazala akciu udrzat v tajnosti bez vyzradenia

prisli vythalai nahazdali na kopu zapalili a kym hasici zaregistrovali poziar vsetci zmizli, Monsanto nema koho sudit, clanok mal ilustrovat narastajuci odpor aj medzi farmarmi voci politike Monsanta a zacatie hnutia a naznacene taktiky.

Je to o lidech, to same dokazou kdyz delaji kruhy v obili, anebo ty si myslis, ze je delaji martani? Videl jsi geodetickou GPSku?

Ja vim, ze lide by meli neco delat, vyuzit ustavniho prava, no ale 1% lidi dokaze tvorit, 10% kofrat, sdilet, lajkovat, kecat, zbytek se veze a ... pasivne konzumuje...
---
Hele lidicky kdo ste z vesnice a mate tam JZD, mrknete se kdo ho ovlada.

http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/ - dobry tool, mozna funguje i pro slovensko

Zda se mi to - anebo vezsinu jzd skoupili nemci a babis? Mrknete se do vesnic ktere znate...

Btw: Na vyse uvedenem odkaze vyjedou osoby statutari z jzd, kteri tam byli v 1975, nevim odkud berou data kdyz na justice.cz OR jsou zapisy vetsinou az od 1989... Huh


Ps: Proc jsem psal prispevek na ktery reagujes? Mam zkusenost, ze kdyz lidem poslu odkaz, neudelaji nic, nepreczou, neoslovi, nepozaduji, mozna 1 ze sta. Mozna.I kdyz to chteji!!! Pokud chci neco rozhybat, venuji tomu 3-15 minut a lidem to pripravim, napisu navod, predzvejkam, odargumentuji... Prekvapive odezva jednou dokonce odhadem 30%.

Lide jsou pohodlni a lini...

Sice malokdy se podari ziskat nakladem 3 minut takovou masu, ale jde to...

Ps: nejsem politik ale zacinam to uz chapat :-) jde o to - co nejlevnejsi a nejefektivnejsi akvizice dusi :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

vela kruhov v obili bolo urobenych ludmi ko podvod ko recesia ako vtip ako privolat lokalnu turistiku atd
ale nie vsetky a je lahke rozlisit ktore su podvod a ktore nie.

Martani - neviem ja s Martanmi nekomunikujem preco is kazdy mysly ze vsetko mimo zeme pochadza z marsu ?
to zaujimavejsie a krajsie pochadza z Venuse
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

Posli nam nejake videjka kruhu ktere podle tebe pochazeji od A.I. [ej áj].

Mam nakoukano desitky hodin z minulosti o tom, kdyz jsem na tom ujizdel, dnes uz jsem nekde jinde, no presto jsem si ani tehdy nemyslel, ze by to nutne musel byt zasah AI... Cimz netvrdim, ze nemohl, jen kratka vetsinu tehdejsich argumentu jsem poazoval za usmevnou, viz geodeticke gpsky s presnosti na milimetry a faktu, ze za podobne symboly racionalne vzato se lide schovat museji, kdezto AI vubec nemusi a muze podat presvedciejsi vzkaz. Ale to je jen muj vyvod a nic to nedokazuje, me je uplne jedno od koho kruhy jsou, racionalne jsem schopen posoudit na rozdil od ruznych blouznivcu, ktere unaseji ve spanku a delaji na nich pokusy.

ok, kvuli tobe misto Martanu ted pouzivam AI, protoze mimozemstan je dlouhe :-). Nevim ale jestli masy znaji AI terminus technikus...? Zeny jsou z Venuse jo?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Janek píše:Posli nam nejake videjka kruhu ktere podle tebe pochazeji od A.I. [ej áj].

Mam nakoukano desitky hodin z minulosti o tom, kdyz jsem na tom ujizdel, dnes uz jsem nekde jinde, no presto jsem si ani tehdy nemyslel, ze by to nutne musel byt zasah AI... Cimz netvrdim, ze nemohl, jen kratka vetsinu tehdejsich argumentu jsem poazoval za usmevnou, viz geodeticke gpsky s presnosti na milimetry a faktu, ze za podobne symboly racionalne vzato se lide schovat museji, kdezto AI vubec nemusi a muze podat presvedciejsi vzkaz. Ale to je jen muj vyvod a nic to nedokazuje, me je uplne jedno od koho kruhy jsou, racionalne jsem schopen posoudit na rozdil od ruznych blouznivcu, ktere unaseji ve spanku a delaji na nich pokusy.

ok, kvuli tobe misto Martanu ted pouzivam AI, protoze mimozemstan je dlouhe :-). Nevim ale jestli masy znaji AI terminus technikus...? Zeny jsou z Venuse jo?
pre teba su zeny z Venuse ?

ja neviem co pre teba znamena A.I.
ja som taku skratku nikde nevidel


ked si si vsetky kruzky pekne vysvetlil logicky pretoze nie si bluznivec, tak zostat stastny a viac sa v tom nevrtaj, pokracuj v tom v com si dalej

ja kruzky nezbieram, mna moc nezaujimaju, teba asi ano ked o nich debatis
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: MONSANTO

Příspěvek od Panda »

rudo píše:...ja neviem co pre teba znamena A.I.
Adobe Illustrator, zrovna mě v něm v práci přinutili dělat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Panda píše:
rudo píše:...ja neviem co pre teba znamena A.I.
Adobe Illustrator, zrovna mě v něm v práci přinutili dělat.
tak to jo to se kruhy lahko nakreslej i s presnym GPS :mrgreen:

to bol ktory kruhovy hoaxer co vykrikol :

neruste mi moje kruhy ? (urcite nejaky lenivy grecky duchodce )
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: MONSANTO

Příspěvek od cepheus »

Mylite se, je to blondyna prebarvena na cernovlasku - umela inteligence (A.I.) :mrgreen: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

No vidis to, nejak mi soudruh Špílberg zavařil :-)

http://www.csfd.cz/film/8628 - ale litali tam nakonci martani pokud si vybavuji :-)
vs.
http://www.csfd.cz/film/8635

Jsem to prohodil :-) ale referenci na pravý kruh v obilí pošli :-) tedy pokud jsi nekecal.

Blouznivci jsou ti co je unaseji mimozemstani, delaji s nimi pokusy a oni pritom nemaji zadne vpichy a jejich manzelka si ani nesimla ze zmizli ...

Kruhy jsem si kdysi nahazel do youtube kanalu a pak pustil na led tv a pak jsem usnul, no kruh se uzavira, nekteri lide co ty kruhy falsuji asi dospeli k tomu co ja, ze jako lide nic nezmeni a ze jako poselstvi od martanku to sdeleni bude mit vetsi vahu :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Janek píše:No vidis to, nejak mi soudruh Špílberg zavařil :-)

http://www.csfd.cz/film/8628 - ale litali tam nakonci martani pokud si vybavuji :-)
vs.
http://www.csfd.cz/film/8635

Jsem to prohodil :-) ale referenci na pravý kruh v obilí pošli :-) tedy pokud jsi nekecal.

Blouznivci jsou ti co je unaseji mimozemstani, delaji s nimi pokusy a oni pritom nemaji zadne vpichy a jejich manzelka si ani nesimla ze zmizli ...

Kruhy jsem si kdysi nahazel do youtube kanalu a pak pustil na led tv a pak jsem usnul, no kruh se uzavira, nekteri lide co ty kruhy falsuji asi dospeli k tomu co ja, ze jako lide nic nezmeni a ze jako poselstvi od martanku to sdeleni bude mit vetsi vahu :-)
si nezaspal, uniesli ta, dali ti do hlavy vselijake blbiny a vysadili ta tu na vitafore a nejak ta moc roztocili do kruhu a vylamal si stebla travy
mali s tebou urobit kruhy radsej v zihlave
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

No nic, ukoncime diskusi, s nekym kdo neustale narazi na chemtrails, kruhy v obili a janevim co a neposkytne jedinou referenci na zaklade ceho veri v tyto konspirace (protoze zjevne se tim ani do hloubky nezabyval) diskuse moc cenu nema resp je z nej nevymamim
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Janek píše:No nic, ukoncime diskusi, s nekym kdo neustale narazi na chemtrails, kruhy v obili a janevim co a neposkytne jedinou referenci na zaklade ceho veri v tyto konspirace (protoze zjevne se tim ani do hloubky nezabyval) diskuse moc cenu nema resp je z nej nevymamim

slava, kruhy a chemtrails si zacal ty, tak je ta skonci, ja ti na tve debaty neskocim, je to ale dobra sranda
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

rudo píše:slava, kruhy a chemtrails si zacal ty, tak je ta skonci, ja ti na tve debaty neskocim, je to ale dobra sranda
Ty tu na foru popisujes, ze se rozprasuje hlinik pres chemtrails:
Dukaz: viewtopic.php?p=156638#p156638
Takze jsi bud blazen anebo agent provokater :-) konspirator :-)

Ja se pouze zeptal, na zaklade CEHO prohlasujes tyto veci jako fakta! Ale uz je mi to jasne :-)
- Zkreslujeme dukazy svedcici proti nasemu nazoru
- Vyhybame se informacim, ktere nase presvedceni/viru narusuji
- Pokud zjistime cokoliv, co svedci proti nasemu nazoru/vire, odmitame tomu uverit
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: MONSANTO

Příspěvek od Syrovozrout »

"Polní pokusy kukuřice rezistentní k herbicidům provozované přímo Monsantem můžeme najít na několika místech České republiky. Více informací zde": http://greenaction.cz/receptar/jak-si-v ... rodou.html
Abyste si někteří nedělali už iluze o tom co za modifikace vlastně vyvíjejí...
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

Janek píše:
rudo píše:slava, kruhy a chemtrails si zacal ty, tak je ta skonci, ja ti na tve debaty neskocim, je to ale dobra sranda
Ty tu na foru popisujes, ze se rozprasuje hlinik pres chemtrails:
Dukaz: viewtopic.php?p=156638#p156638
Takze jsi bud blazen anebo agent provokater :-) konspirator :-)

Ja se pouze zeptal, na zaklade CEHO prohlasujes tyto veci jako fakta! Ale uz je mi to jasne :-)
- Zkreslujeme dukazy svedcici proti nasemu nazoru
- Vyhybame se informacim, ktere nase presvedceni/viru narusuji
- Pokud zjistime cokoliv, co svedci proti nasemu nazoru/vire, odmitame tomu uverit
nemusis sa tu tak verejne diagnostikovat bolo to velmi jasne aj predtym

ziadne dukazy proiti si nikdy neuviedol okrem oficialnej ideologie takze nik nemusi nic skreslovat

zacni nejake specialne vlakno - napriklad jenekova kecarna a taam si pis co ta trapi a co potrebujes aby ti niekde dokazoval a snad sa niekto najde, ja uz na teba nejdem reagovat, snad niekto iny ti na to skoci a zapaji sa s tebou, tak sa maj.
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: MONSANTO

Příspěvek od Janek »

:wink: dosly argumenty tak musis mit posledni slovo? (:-) a to jen proto ze jsem nekomu, kdo se verejne oznacil (viz link vyse) jako verici v chemtrails a dalsi bludy a soucasne (v jinych postech zde) v neschopneho editovat Wikipedii :-)

Syrovozrout: pekne konspiratorsky napsany clanek, kdyby tam aspon nechala slecna diskusi nebo souradnice :-)

Tohle vypada take ne nezajimave:
http://www.mzp.cz/www/env-gmo.nsf/9a626 ... enDocument
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: MONSANTO

Příspěvek od Marci »

Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: MONSANTO

Příspěvek od smajliss »

jsem myslel, že ČR je poměrně bezpečné, co se týče GMO .. ale očividně je tu jiný zádrhel http://www.novinky.cz/domaci/308131-jed ... cechu.html .. Herbicid s glyfosátem se prodává pod označením Roundup. Jde o světově nejpoužívanější herbicid. .. takže GMO tu klidně nemusí být, ale stejně se tu používá herbicidyod Monsanta, takže to výjde na stejno ...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

smajliss píše:jsem myslel, že ČR je poměrně bezpečné, co se týče GMO .. ale očividně je tu jiný zádrhel http://www.novinky.cz/domaci/308131-jed ... cechu.html .. Herbicid s glyfosátem se prodává pod označením Roundup. Jde o světově nejpoužívanější herbicid. .. takže GMO tu klidně nemusí být, ale stejně se tu používá herbicidyod Monsanta, takže to výjde na stejno ...
uplne nastejno to nevyde

pretzoe okrem toxickych chemikalii z postrekov, sa jedna pri GM prrve o skodlivost zmenej DNA potraviny co sa nepravi okamzite ale niekdy az po 1-2 generaciach, co sa ukazuje na zvieratch rychlo sa rozmnozujucich ze napriklad 4 generacia maciek na GM uz je totalne sterilna a teda ma zarucene vyhynutie ale je aj tak totalne chorlava ze sa nevie o seba uz ani postarta

ked sa pozreis co sa postupne deje s ludstvom, tak...
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: MONSANTO

Příspěvek od Marci »

ahaaaaaaaaaaaaa......... http://www.hnutiduha.cz/aktualne/sest-z ... y-herbicid

Glyfosát se totiž používá nejen k hubení plevelů, ale také například k dosoušení řepky, kukuřice, slunečnice a dalších zemědělských plodin před sklizní (tzv. desikace). :shock: :evil:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: MONSANTO

Příspěvek od cepheus »

Bych to tem "zemedelcum" dal zrat od rana do vecera dokud by jim nenaskakaly pupence jako Funesovi :D.

Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: MONSANTO

Příspěvek od Pavluska »

Marci píše:ahaaaaaaaaaaaaa......... http://www.hnutiduha.cz/aktualne/sest-z ... y-herbicid

Glyfosát se totiž používá nejen k hubení plevelů, ale také například k dosoušení řepky, kukuřice, slunečnice a dalších zemědělských plodin před sklizní (tzv. desikace). :shock: :evil:
je to hnus...

Dneska jsem ručně plela plevel a jeden pán na mne volal, proč si to radši nepostříkáme. :roll:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: MONSANTO

Příspěvek od s.arik »

jj, sousedka mi zase řekla, že když si posypu granule proti slimákům vedle záhonů, tak přece bude zelenina čistá :roll: vliv deště a žížal a tak jsem jí nevnutila...
(i když zrovna ty granule proti slimákům má být nějaká přírodní sloučenina Fe, ale ona by se nezdráhala tam dát cokoliv)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: MONSANTO

Příspěvek od Pavluska »

s.arik píše:jj, sousedka mi zase řekla, že když si posypu granule proti slimákům vedle záhonů, tak přece bude zelenina čistá :roll: vliv deště a žížal a tak jsem jí nevnutila...
(i když zrovna ty granule proti slimákům má být nějaká přírodní sloučenina Fe, ale ona by se nezdráhala tam dát cokoliv)
ty granule jsem tady v práci sypala, ale na obalu psali, že je to přírodní - akorát že by to nemělo přijít do vodního ekosystému a tak... jinak já bych to asi taky řešila jinak. Popelem a tak, ale počkám si na svou zahrádku, jednou.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: MONSANTO

Příspěvek od dgm »

Zrovna dneska jsem cetla na toto tema clanek.
Se vsim do puntiku souhlasim, sama to takhle intuitivne delam uz nekolik let.
http://www.jajsem.com/odpusteni-aneb-ja ... hrade-mir/
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: MONSANTO

Příspěvek od s.arik »

To je hezký článek, chovám se taky "správně", ale ještě mě posunul ve smyslu motivace, zatímco jsem dosud slimáky nezabíjela proto, že už nechci zabíjet, a neodnášela jinam (až na pár jarních dní) čistě z lenosti, teď mohu dělat totéž (= vůbec nic) s motivací lásky :mrgreen:

Hlavní problém zahrad je podle mne v tom, že má člověk utkvělou představu, že CHCE a MUSÍ sklízet saláty to a ono a tak dále. Já do toho šla s představou, že zkusím hodně plodin a nakonec pojedu ve velkém v tom, čemu se bude dařit nejlépe s ohledem na klima, vlastnosti půdy a další faktory. Nakonec jsou mé nejmilejší druhy zeleniny ty, o kterých jsem se domnívala, že budou úplně vedlejší :) Příroda dokáže vytvořit fungující ekosystémy i bez lidské práce, takže líné zahradničení by mělo fungovat minimálně tak dobře, jako to intenzivní a náročné na práci i chemii. Mně to funguje hezky, jen to nejsou ty druhy, co jsem myslela původně, ale to nevadí, najíme se i tak! Některé rostliny prostě nejsou kompatibilní s každou půdou a faunou na zahradě, to není důvod k boji, ale k přehodnocení plánů.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Zrovna dneska jsem cetla na toto tema clanek.
Se vsim do puntiku souhlasim, sama to takhle intuitivne delam uz nekolik let.
http://www.jajsem.com/odpusteni-aneb-ja ... hrade-mir/
vzdy ked citam nieco od Marie, tak si poviem - sakra s touto babou by bolo jednuche zit.

ten clanok je ale vycuc z knihy ineho autora, velmi pekne spojene NLP TLT Ho'Oponopono a LOA do praktickej aplikacie pre zahradkarov

je to super

co sa tyka salatov - exituje este strategia ze sa cast salatov vysadi na miesta slimakom nepristuone - napriklad do kochlikoch s velmi vysokymi stenami alebo na vyvysene miesta, na stojany atd a aj ked by sa nejaky vybral na Mt Evrest expediciu kym prejde vsetkymi vyskovymi tabormi bude lahko odhaleny a preneseny do podhoria, salaty by mohli rast aj doma na okne, ked si clovek ustipava vzdy len zopar listkov...
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: MONSANTO

Příspěvek od rudo »

scasti to suvisi

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/2 ... acny-liek/


ATB praskovanie rastlin, najme ovocia aby v supermarketoch neplesnivelo
5 2 8
Odpovědět