Poradíte?

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

TumovaMisa
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 09, 2013 11:51

Poradíte?

Příspěvek od TumovaMisa »

Dobrý den,

jsem tu nová, o vitariánství vím od známých a napadlo mě, že by jste mi tu mohli pomoci, či poradit. Asi před dvěma měsíci jsem se uhodila do prstu, výsledek bylo prasklé kloubní lůžko, otok a zánět. Byla jsem již u třech lékařů, první mi nasadil ortézu, druhý mi předepsal prášky Nimesil, mazání Ibalgin Gel a poslal mě na ortopedii. Odtud jsem odešla s doporučením na rehabilitace, která zahrnuje i elektroléčbu. Veskrze jsem u všech dopadla tak, že neví co se mnou a po velmi špatné zkušenosti s jedním z lékařů jsem v české zdravotnictví ztratila důvěru. Prst si s výše uvedenou mastí mažu, Nimesil neberu, protože po přečtení příbalového letáku se mi z těch hrůz akorát zvedl žaludek a s elektroléčbou také zrovna nesympatizuji. Prosím o radu, zda existuje nějaká možnost dostat se z toho sám bez použití nejrůznějších chemikálií a jedů. Zatím zkouším ochlazování studenou vodou a opatrné cvičení. Pokud tu má někdo podobnou zkušenost či radu, velice ráda ji uvítám.

Děkuji.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Poradíte?

Příspěvek od rudo »

skusenost s lekarmi ma asi kazdy

clovece pomoz si sam aj Boh ti pomoze, je asi zakladny navod

co konkretne s prstom to neviem, na dialku to akosi je strielanie v tme.
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradíte?

Příspěvek od Panda »

- Urinoterapie, ta je účinná na všechny záněty.
- Samozřejmě vitariánství by pomohlo, protože by se posílil imunitní systém a lépe zvládl nápravu, tj. jíst kvanta syrové zeleniny (a co nejméně vařené stravy).
- No a pak ještě půsty, ty odstraní toxiny a také posílí imunitní systém, léčení se značně urychlí.
- A kdyby do uvedených variant nebyla chuť, tak i megadávky vitamínu C by měly dost pomoct.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Poradíte?

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:- Urinoterapie, ta je účinná na všechny záněty.
- Samozřejmě vitariánství by pomohlo, protože by se posílil imunitní systém a lépe zvládl nápravu, tj. jíst kvanta syrové zeleniny (a co nejméně vařené stravy).
- No a pak ještě půsty, ty odstraní toxiny a také posílí imunitní systém, léčení se značně urychlí.
- A kdyby do uvedených variant nebyla chuť, tak i megadávky vitamínu C by měly dost pomoct.
jestli si tělo neporadí 2 měsíce se zánětem, pravděpodobně je již bez funkčního ISu a tak souhlasím s body 2 až 4 s důrazem na 3ku, ten mi zabírá do pár dne i když jsem u jinýho těla četl i opačně, adjedničce věřím jen vnějšně
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Poradíte?

Příspěvek od gabrielik »

buc11 píše:
Panda píše:- Urinoterapie, ta je účinná na všechny záněty.
- Samozřejmě vitariánství by pomohlo, protože by se posílil imunitní systém a lépe zvládl nápravu, tj. jíst kvanta syrové zeleniny (a co nejméně vařené stravy).
- No a pak ještě půsty, ty odstraní toxiny a také posílí imunitní systém, léčení se značně urychlí.
- A kdyby do uvedených variant nebyla chuť, tak i megadávky vitamínu C by měly dost pomoct.
jestli si tělo neporadí 2 měsíce se zánětem, pravděpodobně je již bez funkčního ISu a tak souhlasím s body 2 až 4 s důrazem na 3ku, ten mi zabírá do pár dne i když jsem u jinýho těla četl i opačně, adjedničce věřím jen vnějšně
Tie pôsty sú len pre silno odhodlaných, tam sa môžu pri začínajúcich prejaviť rôzne detoxikačné obnovenia chronických chorôb - teda zdánlivé eštezhoršenie. Predvčerom som si dala práve kôli zápalu šanku emspomkou, včera pôst a večer som sa najedla, lebo som zabudla kôli čomu ten pôst vlastne držím. lebo všetky príznaky zmizli. Dnes sa príznaky znova začali ozývať, tak som si rýchlo spomenula a tak znova odzačiatku.
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Poradíte?

Příspěvek od luca »

TumovaMisa píše:Dobrý den,

jsem tu nová, o vitariánství vím od známých a napadlo mě, že by jste mi tu mohli pomoci, či poradit. Asi před dvěma měsíci jsem se uhodila do prstu, výsledek bylo prasklé kloubní lůžko, otok a zánět. Byla jsem již u třech lékařů, první mi nasadil ortézu, druhý mi předepsal prášky Nimesil, mazání Ibalgin Gel a poslal mě na ortopedii. Odtud jsem odešla s doporučením na rehabilitace, která zahrnuje i elektroléčbu. Veskrze jsem u všech dopadla tak, že neví co se mnou a po velmi špatné zkušenosti s jedním z lékařů jsem v české zdravotnictví ztratila důvěru. Prst si s výše uvedenou mastí mažu, Nimesil neberu, protože po přečtení příbalového letáku se mi z těch hrůz akorát zvedl žaludek a s elektroléčbou také zrovna nesympatizuji. Prosím o radu, zda existuje nějaká možnost dostat se z toho sám bez použití nejrůznějších chemikálií a jedů. Zatím zkouším ochlazování studenou vodou a opatrné cvičení. Pokud tu má někdo podobnou zkušenost či radu, velice ráda ji uvítám.

Děkuji.
a bylas na chirurgii? mě při něčem podobném pomohli jednoduše tak, že to rozřízli, leccos vyteklo, pak jsem tam chodila obden, oni z rány vždycky něco vymáčkli...
doktoři toho moc neumí, ale řezat umí dobře :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Poradíte?

Příspěvek od buc11 »

luca píše:
TumovaMisa píše:Dobrý den,

jsem tu nová, o vitariánství vím od známých a napadlo mě, že by jste mi tu mohli pomoci, či poradit. Asi před dvěma měsíci jsem se uhodila do prstu, výsledek bylo prasklé kloubní lůžko, otok a zánět. Byla jsem již u třech lékařů, první mi nasadil ortézu, druhý mi předepsal prášky Nimesil, mazání Ibalgin Gel a poslal mě na ortopedii. Odtud jsem odešla s doporučením na rehabilitace, která zahrnuje i elektroléčbu. Veskrze jsem u všech dopadla tak, že neví co se mnou a po velmi špatné zkušenosti s jedním z lékařů jsem v české zdravotnictví ztratila důvěru. Prst si s výše uvedenou mastí mažu, Nimesil neberu, protože po přečtení příbalového letáku se mi z těch hrůz akorát zvedl žaludek a s elektroléčbou také zrovna nesympatizuji. Prosím o radu, zda existuje nějaká možnost dostat se z toho sám bez použití nejrůznějších chemikálií a jedů. Zatím zkouším ochlazování studenou vodou a opatrné cvičení. Pokud tu má někdo podobnou zkušenost či radu, velice ráda ji uvítám.

Děkuji.
a bylas na chirurgii? mě při něčem podobném pomohli jednoduše tak, že to rozřízli, leccos vyteklo, pak jsem tam chodila obden, oni z rány vždycky něco vymáčkli...
doktoři toho moc neumí, ale řezat umí dobře :)
souhlas
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Poradíte?

Příspěvek od rudo »

jj, uz len cakam kedy sa aj pichnuta galuska na kole bude riesit hladovkou a zelenymi stavami
5 2 8
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Poradíte?

Příspěvek od luca »

rudo píše:jj, uz len cakam kedy sa aj pichnuta galuska na kole bude riesit hladovkou a zelenymi stavami
:D taky souhlas
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Poradíte?

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:jj, uz len cakam kedy sa aj pichnuta galuska na kole bude riesit hladovkou a zelenymi stavami
když už jsme si odsouhlasili pád letadla tak nějaká galuska...
teď ale nevim, sam se odvolávaš na toho doktora ze švejka
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Poradíte?

Příspěvek od rudo »

buc11 píše:
rudo píše:jj, uz len cakam kedy sa aj pichnuta galuska na kole bude riesit hladovkou a zelenymi stavami
když už jsme si odsouhlasili pád letadla tak nějaká galuska...
teď ale nevim, sam se odvolávaš na toho doktora ze švejka
to jo ale ten invalidni vozejcek nemel predsi galusky ? :mrgreen:
5 2 8
Odpovědět