Vyléčení rakoviny stravou?

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Bludička
Příspěvky: 30
Registrován: stř říj 12, 2011 15:39

Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Bludička »

Znáte někoho, kdo se opravdu vyléčil pomocí syrové stravy z rakoviny?

Velmi mě to zajímá.
Děkuji
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

poznam ludi co sa vyliecili z rakoviny, ale treba si uvedomit ako to je z nadhladu :

strva nic nevylieci ani nic ine nic nevylieci

ak sa clovek vylieci, tak je to preto ze clovek ma v sebe zamolieciace schopnosti a tie zvitazia na negativnymi vplyvmi.

Clovek moze v sebe tie samolieciacie schopnosti posilnit, umuzonit aktivovat atd a moze postupne rozne vonkajsie aj vnutorne negtivne faktory obmedzit potlacit zastavit atd.

Potom je to ako futbalovy zapas na ktporu stranu sa podari presunut viac vyhod, podporu divakov a podplatenie rozhodcu atd aby vylucoval protihracov odpiskaval jedenstaky a uznaval goly atd a vyuhra ten tim, ktory ma vacsiu pomoc....

Tak sa clovek moze ak naozaj chce vyliecit zo vsetkeho alebo ak je mu to u prdele tak si moze privodit akekolvek chorby od vymyslu lekarskej encyklopedie.

Rakovina ma niekolko faktorov najrpv treba riesit psychiku a potom stravu a potom ostatne.

Strava moze sposobovat prostredie vyhodne pre rakovinu a ak to stravu zmenime tak rakovina uz nema vyhodu domaceho prostredia a zacne prehravat.

Ovsem ak pride k vylieceniu, nie je to z dovpodu nejakej specialnej stravy ale z dovodu ze prestala byut strava rakovinopodporujuca a clovek vedel zmobilizovat svoje samolieciace schopnosti tak ze sa samovyliecil.

preto nie kazdy kto prejde na nejaku "liecivu" stravu sa automaticky vylieci
5 2 8
Uživatelský avatar
Bludička
Příspěvky: 30
Registrován: stř říj 12, 2011 15:39

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Bludička »

Díky rudo za odpověď.. asi je to težké pokud jde o rakovinu..

Kdoví, jaká je pravda? :) http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:Rakovina ma niekolko faktorov najrpv treba riesit psychiku a potom stravu a potom ostatne.
*Thumbs Up*:) .. tak jednoducha je pravda Bludicko:).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od buc11 »

Bludička píše:Díky rudo za odpověď.. asi je to težké pokud jde o rakovinu..

Kdoví, jaká je pravda? :) http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
PMN to zas tak jednoduché není(i když já tej ukrutnej frutoušici jájsem fandím), ale až to budu mít, budu brát vážně i akvu:

akva 27.9.2012
našli mi zhoubný nádor 4×5 cm.Devět měsíců jsem se léčila výhradně přírodní medicínou. takže různé očisty, soda s javorovým sirupem, ovoce a zeleninové šťávy..ano, krásně jsem se pročistila. Ale s nádorem to nemělo co dělat..po 9 měsících mě odvezli do nemocnice(téměř jsem vykrvácela), a následovná radio a chemoterapie mi zachránila život. Už je to rok a půl a jsem stále v pořádku. Takže to je taky konečně jedna osobní zkušenost.Moje kamarádka to zkoušela taky přírodně, už nežije.Vlastně nikdo osobně nezná člověka, který by to dokázal bez lékařů, a věřte mi že jsem pátrala hodně a dlouho, protože jsem byla naprostý odpůrce drastického léčení.Tak co myslíte, recidivu mám jistou, jsem po doktorské léčbě automaticky zatracená? to by nesouhlasilo s mnoha lidmi, kteří to prošli a jsou tu už 15 let na víc, bez recidivy.(znám osobně dvě ženy).
je tu někdo další s osobní zkušeností? jen takovým lidem budu naslouchat, a ráda, jestli na něco přišli. Většinou slyším o kombinaci přírodní i lékařské medicíny jako o hodně úspěšné. jen nevím, kde berou odvahu radit lidem ti, co to nikdy neprodělali a nemají osobní zkušenost, uvědomte si že tady jde o život.
Jitka
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

Bludička píše:Díky rudo za odpověď.. asi je to težké pokud jde o rakovinu..

Kdoví, jaká je pravda? :) http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
ten link je na stranku ktora je vzdy v niecom problematicka, ale v tomto pripada je vacsina clanku OK skor ma zarazuju tie odpovede v diskusii

nicmenej ten fakt - ze striekane ovocie a zelenina tie protirakovinove vlastnosti nemaju

poznal som ludi co si robili stavu z kupovaneho az kym nezomreli a ziadnu rakovinu sa im nepodarilo vyliecit.

Na druhej strane poznam ludi ktori sa vyliecili bez toho aby sa strava akokolvek upravovala, keby som bol v EU rad by som to v praxi ukazal, tie techniky, pisat na forach o tom uz radsej nebudem
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:akva 27.9.2012
našli mi zhoubný nádor 4×5 cm.Devět měsíců jsem se léčila výhradně přírodní medicínou. takže různé očisty, soda s javorovým sirupem, ovoce a zeleninové šťávy..ano, krásně jsem se pročistila. Ale s nádorem to nemělo co dělat..
a hrome, a to sem si myslel, jak su dobrej, u doktorama odepsanýho známýho jsme během půlroku naprosto vyřešili nádor na močovém měchýři a to právě hlavně soda s javorovým sirupem, teďko vidím, že to byla spíš jen ščastná náhoda a že alkalizace nespasí vše. whoops.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:
buc11 píše:akva 27.9.2012
našli mi zhoubný nádor 4×5 cm.Devět měsíců jsem se léčila výhradně přírodní medicínou. takže různé očisty, soda s javorovým sirupem, ovoce a zeleninové šťávy..ano, krásně jsem se pročistila. Ale s nádorem to nemělo co dělat..
a hrome, a to sem si myslel, jak su dobrej, u doktorama odepsanýho známýho jsme během půlroku naprosto vyřešili nádor na močovém měchýři a to právě hlavně soda s javorovým sirupem, teďko vidím, že to byla spíš jen ščastná náhoda a že alkalizace nespasí vše. whoops.
ako ma ten javorovy sirup funguvat ?

ja som ho skusal pocas limonadovej ocisty ale nerobil mi dobre, vymenil som to za med
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Jindra »

.
rudo píše:ako ma ten javorovy sirup funguvat ?
snadno k tomu najdeš hafo článků, třeba:
tento článek
další tady
další tady
určitě zajímavé
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:.
rudo píše:ako ma ten javorovy sirup funguvat ?
snadno k tomu najdeš hafo článků, třeba:
tento článek
další tady
další tady
určitě zajímavé
dik za linky, dufal som v jednoriadkovu vysvetlujucu odpoved :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od s.arik »

jeden řádek to není, ale i tak to přečteš hned, z prvního linku:

V čem spočívá tajemství javorového sirupu a jedlé sody?
Nejsou v tom žádné čáry, ale fakt, že rakovinové buňky milují cukr (proto je logické se během nemoci vyhýbat cukrům ať už v jídle či nápojích, vyjma trošky ovoce). Při ohřátí směsi se na sebe naváží molekuly sody a javorového sirupu. Glukóza vzniklá právě tímto způsobem je pohlcena buňkami a viry, jež se v ní ukrývají. Jenže v tomto případě je na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sloučenina a rakovinové buňky pohltí spolu s cukrem rovněž sodu a tím dojde k zásadité reakci a k jejich zničení přímo v centru nádoru. Soda bikarbona totiž způsobí změnu pH v buňkách. Ty pro své přežití potřebují kyselé prostředí, ale tímto způsobem se do nich dostává více kyslíku, než jsou schopné unést. A právě díky javorovému sirupu se soda dostává do takových míst v těle, kam by se normálně nedostala. To vše během velmi krátké doby. Je tedy vhodná pro léčbu jakéhokoli stádia rakoviny, ať už u lidí nebo u zvířat.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od s.arik »

a níže píšou, že směsí můžeš nahradit med a mazat si ji třeba na chleba....ne, že ve směsi můžeš nahradit sirup medem :( ale kdoví, třeba by to fungovalo i tak...

a v linku č. 2 jinak:
Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem. :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

javorova glukoza je teda Trojsky kon na prepasovanie sody do rakovinovej bunky ?

ina glukoza by nefungovala ?
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

v tych clankoch to vyzera ako keby : Javorovy sirup + bicarb soda == specialna glukoza

a casto sa tam vyskytuje myslienka ze bunky jedia javorovy sirup .

chcel by som teda vidiet tu chemicku zluceninu javorovej glukozy a sody
a dalej co sa s tym udeje pri traveni, ako to prejde zo zaludku do krvi bez toho aby to telo nerozdelilo od seba

Ja teda neviem, ale keby som vyrabal a predaval javorovy sirup, tak by som aj takuto reklamu bral
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od s.arik »

Co na to Hugo-chemik? Může se vůbec soda navázat na glukózu?
Jak se to pak (ne)metabolizuje v těle, to už je jiná věc.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od hugo »

Může, pravděpodobně jde o vznik iontové formy glukózy, ale jen střílím od boku.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od buc11 »

zajímavý je pozorovat klíče podle kterých jsou si různé nesmysly zařazovány za neprůstřelně vynikající či do dveří se nehodící
Briza

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Briza »

Pekny den, Vitariani, rada Vas ctu a chtela bych se zapojit do diskuse. Strava je jiste dulezita, ale nemalou ulohu podle me hraje prave i nekde vyse zminovana psychika a to nejen ta vedoma, ale predevsim ruzne nevedome bloky (strachy, vzdor, pocit vinny, hnev) ktere ovlivnuji nase chovani, behem zivota jsou casto potlacovany. Myslenky a pocity jsou energe, ktera pusobi a behem zivota v nas nepozorovane hloda. Jednoho dne se projevi i na fyzicke urovni. Kazda nemoc je zprava, hmotne vyjadreni neceho, co jsme dlouho prehlizeli. Jde o to vzit ji na vedomi, porozumet pricine a pote udelat zmenu. Lekarsky zakrok muze byt podle meho nazoru raznym resenim bezprostredni hrozby, kterou rakovina prinasi a muze poskytnout cas pro dlouhodoby uklid uvnitr sebe (na fyzicke i duševní urovni).
Vedle toho je dobre zaradit ocistnou stravu a zmenit pristup k zivotu, tedy v prvni rade sam k sobe - probrat se svou minulosti, uvedomit - PRIZNAT si - jak funguji, co me stve a trapi, jaky je muj postoj k sobe, cemu se (pocitove i realne) vyhybam. Otevrit se vsem pocitum, predevsim tem neprijemnym, kterych se bojim, protoze boli. Pripustit je, procitit si je, podivat se na ne. Pokud mam v sobe vztek, pustit ho ven, vyzurit se nebo vyplakat na bezpecnem miste. Casem mohu pocitit az vdecnost za to, ze se jim (nezadoucim pocitum) konecne dostane pozornosti. Velmi pomaha se se soucasnym stavem smirit, v idealnim pripade procitit vdecnost za to, co se deje. Pestovat laskavost - v prvni rade k sobe a svym pocitum, muzeme si je predstavovat treba jako nase deti, ktere nas potrebuji i presto, ze zlobi a delaji veci, ktere se nam nelibi. Vetsinou zlobi tim vice, cim mene pozornosti jim venujeme nebo cim vice je odmitame. Nevyvolavat v sobe predstavu boje s nemoci - boj mobilizuje protivnika a stupnuje jeho odpor.
Casto jsme tak silne uzavreni bolestnym pocitum, ze je velmi tezke se jim otevrit - napr. u ditete pri hodne bolestnem zazitku muze byt jedinym snesitelnym resenim prave potlaceni pocitu, protoze jinak by byla bolest prilis velka. Prekonat pak silu tohoto uzavreni nebo si jej treba jen priznat, muze byt po letech velmi tezke. V takovem pripade je dobre obratit se na odbornika. Duchovni pricinou nemoci se zabyva etikoterapie - napr. Vladimir Vogeltanz, ale i mnozi jini. Preji mnoho obohacujicich poznatku na ceste ke zdravi.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

Briza píše:Pekny den, Vitariani, rada Vas ctu a chtela bych se zapojit do diskuse. Strava je jiste dulezita, ale nemalou ulohu podle me hraje prave i nekde vyse zminovana psychika a to nejen ta vedoma, ale predevsim ruzne nevedome bloky (strachy, vzdor, pocit vinny, hnev) ktere ovlivnuji nase chovani, behem zivota jsou casto potlacovany. Myslenky a pocity jsou energe, ktera pusobi a behem zivota v nas nepozorovane hloda. Jednoho dne se projevi i na fyzicke urovni. Kazda nemoc je zprava, hmotne vyjadreni neceho, co jsme dlouho prehlizeli. Jde o to vzit ji na vedomi, porozumet pricine a pote udelat zmenu. Lekarsky zakrok muze byt podle meho nazoru raznym resenim bezprostredni hrozby, kterou rakovina prinasi a muze poskytnout cas pro dlouhodoby uklid uvnitr sebe (na fyzicke i duševní urovni).
Vedle toho je dobre zaradit ocistnou stravu a zmenit pristup k zivotu, tedy v prvni rade sam k sobe - probrat se svou minulosti, uvedomit - PRIZNAT si - jak funguji, co me stve a trapi, jaky je muj postoj k sobe, cemu se (pocitove i realne) vyhybam. Otevrit se vsem pocitum, predevsim tem neprijemnym, kterych se bojim, protoze boli. Pripustit je, procitit si je, podivat se na ne. Pokud mam v sobe vztek, pustit ho ven, vyzurit se nebo vyplakat na bezpecnem miste. Casem mohu pocitit az vdecnost za to, ze se jim (nezadoucim pocitum) konecne dostane pozornosti. Velmi pomaha se se soucasnym stavem smirit, v idealnim pripade procitit vdecnost za to, co se deje. Pestovat laskavost - v prvni rade k sobe a svym pocitum, muzeme si je predstavovat treba jako nase deti, ktere nas potrebuji i presto, ze zlobi a delaji veci, ktere se nam nelibi. Vetsinou zlobi tim vice, cim mene pozornosti jim venujeme nebo cim vice je odmitame. Nevyvolavat v sobe predstavu boje s nemoci - boj mobilizuje protivnika a stupnuje jeho odpor.
Casto jsme tak silne uzavreni bolestnym pocitum, ze je velmi tezke se jim otevrit - napr. u ditete pri hodne bolestnem zazitku muze byt jedinym snesitelnym resenim prave potlaceni pocitu, protoze jinak by byla bolest prilis velka. Prekonat pak silu tohoto uzavreni nebo si jej treba jen priznat, muze byt po letech velmi tezke. V takovem pripade je dobre obratit se na odbornika. Duchovni pricinou nemoci se zabyva etikoterapie - napr. Vladimir Vogeltanz, ale i mnozi jini. Preji mnoho obohacujicich poznatku na ceste ke zdravi.
velmi pekne si to napisal vdaka, prave tymto pristupom sa napriklad zaobera liecenie pomocou NLP a TLT a v skrtake sa hovori ze rakovina organu je zamrznuta nehgativna emocia = presne v tom zmysle je to energia kde frekvencie akoby zamrzli alebo zostali nemenitelne konstatne na zaklade nejakej starej emeocie - stareho zazitku a boli zatlacene cez podvedomie do urcioteho fyzickeho miesta na tele.
Nasa pamat sa nenachadza v mozgu alebo len v mozgu ale je vsade v tele v kazdej bunke

Prave ten nemecky lekar co ho nahanal interpol a zavreli ho do basy popisoval typy rakoviny podla typov emocii a pekne priradil kroa emocia spobi rakovinu ktoreho oraganu, dotiahol to tak daleko z e pre vlastnu zabavu alebo zistil kde v tele je rakovina na zaklade toho spravil psychoanalyzu, alebo najprv spravil psychoanalyzu a povedal kde ma pacient rakovinu a az potom ju tam siel fyzicky potrvdit.
Ovsem jeho pristup bol cez klasicku zapadniarsku psychologiu co je na dlhe lakte, trva mnoho tyzdnov a nie vzdy dokaze cloveka zbavit vsetkych negativnych emocii, prave preto prace s podbedomim cez efektivne metody ako je NLP TLT a podobne je velmi efektivna, rychla, nevyzaduje ziadne lekarske vzdelanie ziadne psycholieky ani ziadne ine metody vyzadujuce nejake pristroje atd a teda da sa robit prakticky uplne zadarmo a hocikde a dokonca aj na dialku


Ked sa pozrieme do historie zapadnej psychologie a psychyatrie tak najdeme ten zlomovy bod ked cesta cez hypnozu a pracu s podvedomim bola zakazana a nanutila sa cesta cez analyzu vedomu a hlavny agent na to dosadeny bol ten tajtrlik Freud.

Traja ludia priblizne v rovanakom case zaviedli ludstvo na vyse 100 rokov do doby temna : Freud, Pasteur, Einstein
kazdy z nich s ulohou potlacit vyvoj vednej oblasti pre moc nezelanym smerom a nautit smer veduci do slepej ulicky.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od cepheus »

Briza píše:Pekny den, Vitariani, rada Vas ctu a chtela bych se zapojit do diskuse.
Rudi souhlas, pekne to napisal(a) (ta)Briza, jenom maly detail, si z ni udelal chlapa:))).
----------------
Briza píše:Nevyvolavat v sobe predstavu boje s nemoci - boj mobilizuje protivnika a stupnuje jeho odpor.
"Nikdy nepůjdu na pochod proti válce. Až uspořádáte pochod za mír, pak mě pozvěte":).
Matka Tereza věděla, jak velký je rozdíl mezi tím, co na první pohled vypadá jako stejná situace, ale není – neposílí svou přítomností boj, ale posílí svou energií mír.
Tento výrok přesně vysvětluje větu, kterou jsem uvedla v předchozím příspěvku, a to: NEMYSLETE NA TO, CO NECHCETE PROŽÍVAT.
Doufám, že se podle ní budeme řídit i v příchozím roce 2012. Hlídejme si své myšlenky, protože mají obrovskou sílu.
Treba k tomu komentare ?:)
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od ovekyska »

Bludička píše: Kdoví, jaká je pravda? :) http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
dali by ste to dietatu? 3 rocnemu, ako pomoc na odkyselenie pri beznej chorobe?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

ovekyska píše:
Bludička píše: Kdoví, jaká je pravda? :) http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
dali by ste to dietatu? 3 rocnemu, ako pomoc na odkyselenie pri beznej chorobe?
ja by som to daval decku, skoda ze som kedysi nemal aktualne info, teraz ten 15 rocny pubertak odmieta absolutne vsetko

ovsem davkovanie by malo byt uplne ine

preco by sa 1 zrnko bicarb sody nemaohlo hodit do kazdeho pohara voda ci salky caju ? alebo tanuera polievky

stare mamy hadzali sodu do kazdeho kolaca aj chleba co piekli a tiez na to nemali predpis od detskeho lekara.

ak decko chce sladke a jedine sladke teda dostane javorovy sirup ? leposie ako ine sladke sracky
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od s.arik »

Rudo, ale soda v pečivu neslouží ke stažení pH, ono se to v troubě teplem a reakcí s kyselinou přece rozloží na CO2 a další zbytky...slouží k nakypření, vytvoření vzduchových bublinek v těstu. Stejně jako CO2 produkovaný kvasnicemi.

Jinak mi připadá divné si každé jídlo/nápoj kazit sodou, ona chuť změní spíše k horšímu a trávení pak probíhá kdovíjak, když nemá potravina své přirozené pH...mě tak napadlo, ale vím o tom kulové. Osobně bych něco, co slouží ke změně pH organismu, užívala spíše mimo hlavní jídlo, aby nebyly ovlivňovány trávicí procesy. Docela se těším, až sodu s medem nebo sirupem vyzkouším, jsem pro každou (sladkou) kravinu :) Ale až po porodu, ne-li po dokojení.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

s.arik píše:Rudo, ale soda v pečivu neslouží ke stažení pH, ono se to v troubě teplem a reakcí s kyselinou přece rozloží na CO2 a další zbytky...slouží k nakypření, vytvoření vzduchových bublinek v těstu. Stejně jako CO2 produkovaný kvasnicemi.

Jinak mi připadá divné si každé jídlo/nápoj kazit sodou, ona chuť změní spíše k horšímu a trávení pak probíhá kdovíjak, když nemá potravina své přirozené pH...mě tak napadlo, ale vím o tom kulové. Osobně bych něco, co slouží ke změně pH organismu, užívala spíše mimo hlavní jídlo, aby nebyly ovlivňovány trávicí procesy. Docela se těším, až sodu s medem nebo sirupem vyzkouším, jsem pro každou (sladkou) kravinu :) Ale až po porodu, ne-li po dokojení.
hm

skusam vo vode a v caji

chut je dobra necitim chutovo ziadny problem, podla mna soda nema chut

dnes som zmiesal 1l sody s 3 l medu, na studeno a miesal a miesal vznikol pekny biely nepriesvitny med

do tepleho caju si davam po troske, zaujimave pozitivne ucinky, caj som daval harmancekovy.
5 2 8
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od ovekyska »

rudo, urcite by som zmenila davkovanie, trebars tretina lyzicky rano a vecer, a samozrejme, rozhodne by som dala mimo jedla, snad najlepsie hodinu pred jedlo alebo 2 hodiny po...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

ovekyska píše:rudo, urcite by som zmenila davkovanie, trebars tretina lyzicky rano a vecer, a samozrejme, rozhodne by som dala mimo jedla, snad najlepsie hodinu pred jedlo alebo 2 hodiny po...
ved ja to nemam naraz s jedlom ja si proiste po troske pocas dna popijam

neviem preco by sa to malo brat naraz vo velkej davke a potom niekolko hodin nic ?
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od rudo »

5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od buc11 »

jupí ať žije sojamilk, už se těším zas na leden, výzkumníci zbavili soju obvinění
http://zena.centrum.cz/zdravi/domaci-le ... position-1
a pro píče čaje
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ostaty-caj
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Esterka »

Výborný dokument o lidech vyléčených z rakoviny hladovkou nebo přírodní stravou:
http://www.youtube.com/watch?v=ZNHvGJ8ctP4
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Vyléčení rakoviny stravou?

Příspěvek od Syrovozrout »

"mala brat uz tretiu chemo davku.viete ako vyzera clovek po 3 davkach chemo?.kto videl tie obrazky z koncentracneho tabora,tych mrtvych kostlivcov?.tak tak vyzerate po 3 chemoterapiach.a nesmies to odmietnut.inak ziadna nemocenska.ucinok to zatial malo nulovy.dokonca to vyzeralo akoby chemo terapia ralovinu pohnojila.hrce rastli este rychlejsie..jedine co jej dovolili ze odlkad na 2-3 mesiace.ak odmietne nedostane nemocensku davku.takze mala volbu.zdochnut od hladu na ulici.alebo nechat sa zabit chemo terapiou..zauimave ze v mediach sa taketo veci nepisu.proste podla poistovne je lepsie ludi zabit ako im davat niekolko rokov memocensku alebo invalidny dochodok.."
Read more: http://dolezite.sk/Uzasny-pribeh-chlapc ... i-AIa.html
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Odpovědět