TESTY A DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re:

Příspěvek od Ozeki »

Sluníčko píše: Nechtěla jsem ale rozebírat sebe, ale tu diagnostiku oka - je to fakt pěkné, je tam toho tolik vidět. Ukázal mi pro srovnání i jiné oči a to byla docela síla, co tam člověk může mít. Jedna paní chudák, co má rakovinu a měla původně modré oči je má potažené úplně hnědě a i jiné znaky na jiných očích. To to moje bylo opravdu naprosto čisté. Vyčetl u mě třeba i to a ukázal mi i kde, že jsem hodně citlivá a vnímavá a že prožívám občas stresy.
Fakt zajímavá diagnostika a když to spojil s těmi ostatními diag. tak z toho si myslím vyleze docela dobrý obrázek o člověku samém. :P

Jo a doporučoval mi také studenou sprchu - dobré na prokrvování orgánů uvnitř těla, protože se tou studenou vodu roztahnou a více pracují. A také, že je to dobré na studené nohy a ruce. :wink:
Mějte se :P
Studena sprcha bude urcite fajn :-)

A jak se po 5-letech citis Slunicko?
Irisdiagnosis

Re: TESTY A DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ

Příspěvek od Irisdiagnosis »

Ráda bych doporučila tuto paní, která rovněž dělá analýzu pod mikroskopem: http://irisdiagnosis.cz/darkfield-microscopy/
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: TESTY A DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ

Příspěvek od Panda »

Proč lidi co doporučují sebe, to nenapíšou otevřeně? Nevypadalo by to tak blbě. :?
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: TESTY A DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ

Příspěvek od Ozeki »

Anebo Oberon: https://www.stream.cz/adost/10016722-vy ... rvu-v-akci

- je to k věci neboť je tam i probirana buňka pod mikroskopem... a mě by zajímalo, zda je to Fejk když se to paní nepovedlo v Labu zopakovat :-)

Na důkaz faktu, ze to nefunguje: On to není podvod, ona je to experimentální technologie. To je poměrně dobrý argument :-))

Nutno nechat, ze nepřipravena paní z Ukrajiny tu diskusí (lidsky) zvládla lépe, než připraveny Tuna s tou svou vědeckou pani... a to si o uvedených věcech myslím své (ze je nesmysl ty konkrétní frekvence, ze ovlivňují konkrétní bakterie a viry a ...), nicméně jak tam padlo, pacienty nikdo nenutí (a jak tam nepadlo, placebo je 1/3 úspěchu).
Odpovědět