TESTY A DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Peter
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 19, 2005 22:48

TESTY A DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ

Příspěvek od Peter »

Nedávno som bol na rozbore krvi metódou dark field microscophe resp. v tmavom poli. Som zhruba 9 mesiacov na 80% surovej stravy, pocity vynikajúce, množstvo energie jednoducho len tie najlepšie pocity.Mám preštudované desiatky a desiatky kníh zahraničnej literatúty ohľadom živej stravy,samozrejme každý autor svoj prístup trochu odlišňejší od iného.Zameriavam sa viac na autorov, ktorí majú viac skúseností s liečením pacientov na ozdravovacích klinikách,tzn. majú široké spektrum pacientov a viac odbornejší prístup na základe rôznych laboratónych testov a výskumov.
K tomuto rozboru ma priviedol autor MIKE NASH, jeden z velmi kvalitných autorov z mnohými skúsenosťami.(www.stepstoperfecthealth.co.uk) Tí z Vás, ktorý trochu poznajú problém baktérií,vírusov a húb v krvi vedia,že tento problém je veľmi vážny.a vedia,že čistá krv znamená aj čisté a zdravé telo.Môj rozbor nedopadol nejlepšie,zrazené červené krvinky na druhej strane však čistejšia plazma menej parazitov a mikroorganizmov voči priemeru.
Tých ktorých tento rozbor viac zaujíma pozrite si stránku www.biomedx.com resp www.calivita.com z nasmerovaním na Slovenskú resp. Českú republiku.
Nie som distribútor tejto firmy a doteraz žiadny z ich výrobkov som si nezakúpil, ale ako jediná firma v okolí začala s týmito rozbormi krvi.(700 Sk)
Musím povedať,že tento rozbor mi otvoril oči a posunul ma ďalej v hladaní tej správnej stravy pre moje telo a dušu.
DOPORUČUJEM skutočne každému tento rozbor,hlavne všetkým ktorí si myslia, že len ich prístup je ten najlepší. Univerzálny prístup neexistuje,každý je samostatná osobnosť ,či fyzicky alebo mentálne.
Uvítam aj Vaše skúsenosti,nápady,int. adresy, literatúru ohľadom čistoty
krvi.
Tento rozbor by mal byť Vaším potvrdením, že tá Vaša cesta je tá správna.Tú svoju musím korigovať a ďalej skúmať,ale už dnes viem,že to bude nepretržitý proces.
Hana
Příspěvky: 103
Registrován: pon bře 22, 2004 11:19

Příspěvek od Hana »

Peter, vieš aké si mal zloženie krvi pred vitariánstvom?
a potom ak si mal predchádzajúci životný štýl nie najzdravší, pár mesiacov po úprave stravy ešte nemusí priniesť zázraky.
Málokto z nás tu je na správnej životospráve od malička. Prevažne sme tu takí, ktorí sa snažíme žiť zdravšie po rokoch nezdravého stravovania.
Možno tu platí staré známe koľko ide kolečko dolu, toľko ide hore, t.j. koľko rokov sme to kazili, toľko bude treba naprávať
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Živá krv pod mikroskopom, zrkadlo reality.

Příspěvek od buc11 »

já osobně to asi začnu zkoumat, až to budu provádět delší dobu tak, jaxi myslím, že to je optimální, což si myslím, že už vím, ale zatím se mně asi nechce nic měnit, protože mně to tak vyhovuje anebo to třeba nedokážu, třeba se přecpávat ovocem a podobné kousky.
Anebo, když budou ňáký příznaky.
Peter
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 19, 2005 22:48

Příspěvek od Peter »

Rozber predtým nemám,takže to mohlo vyzerať ešte horšie.Dôležitý je smer po prvom rozbore.Samozrejme budem pokračovať.
Samozrejme,že moja strava predtým bola katastrofálna,ale aj pri nej som sa cítil dobre aj keď teraz je to neporovnatlne lepšie. Stále však hľadám určitú formu dôkazov,že to čo robím má správny smer. Množstvo top "rawfoodistov" zomiera medzi 70 a 90 rokmi života,takže zrejme univerzálna cesta neexistuje.Aj súčasne žijúci na svoj vek vyzerajú vzhľadovo ako priemer .Človek by sa mal dožiť ďaleko cez 100 rokov, vitálny a bez chorôb.
Nespochybňujem účinky živej stravy a som jej 100% zastáncom,ale aj Hippokretes povedal, čo pre jedného liek,pre druhého jed.
Okrem stravy je tu však ďalej vzduch, voda, pohyb, duchovná stránka.
Takže príspevok berte len ako malú možnosť potvrdenia správnosti stravovania na fyzické telo pre tých, ktorí hladajú takúto formu ubezpečenia.
Hana
Příspěvky: 103
Registrován: pon bře 22, 2004 11:19

Příspěvek od Hana »

Peter máš pravdu, vitariánstvo nie je konečným cieľom, ani žiadnym NAJ na svete.
Poznám paniu, má 62 rokov, čierne vlasy, na tvári ani vrásku.
Fajčí 20 cigariet denne už roky a je iba maso. Stará sa o nevládneho muža. V kuse rozpráva. Ona si snáď vykecá všetky škodliviny z tela
:D
je to ako píšeš, jedlo nie je všeliek, treba súzvuk všetkých okolností ktoré na človeka a na jeho život vplývajú.
Má pochopiť zmysel na čo tu je, že treba so sebou robiť, aby šiel ďalej v poznaní seba samého.
myslím si, že vitariánstvo hlavne veľmi pomôže zorientovať sa v príjme potravy, ktorú nám tento náš civiliz. svet láduje do tiel.
naučíme brániť sa prebytočnej umelej priemyselnej strave a v tom je veľké pozitívum
Hana
Příspěvky: 103
Registrován: pon bře 22, 2004 11:19

Příspěvek od Hana »

myslím si, že telu pomáha hlavne to, že je živá strava jednoducho a ľahko stráviteľná a preto je veľa prípadov aj vyliečenia sa z chorôb.
Telo sa nenamáha toľko s trávením a má čas medzitým aj vyčistiť a vyliečiť.
Tiež ľudia, ktorí jedia všetko, ale málo, bývajú zdravší.
Veď tiež takých poznáte. Nezaoberajú sa jedlom, sústavne niečo robia, nemajú čas sa najesť. Až večer zistia, že od rána ešte nič nejedli :)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Hana píše:myslím si, že telu pomáha hlavne to, že je živá strava jednoducho a ľahko stráviteľná a preto je veľa prípadov aj vyliečenia sa z chorôb.
Telo sa nenamáha toľko s trávením a má čas medzitým aj vyčistiť a vyliečiť.
Tiež ľudia, ktorí jedia všetko, ale málo, bývajú zdravší.
Veď tiež takých poznáte. Nezaoberajú sa jedlom, sústavne niečo robia, nemajú čas sa najesť. Až večer zistia, že od rána ešte nič nejedli :)
dobrý postřeh Hanko!!
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

vitariánstvo nie je konečným cieľom, ani žiadnym NAJ na svete.
Poznám paniu, má 62 rokov, čierne vlasy, na tvári ani vrásku.
Fajčí 20 cigariet denne už roky a je iba maso.

Ahoj Hanko,

nevím jestli je vitariánství konečný cílem, ale upřímně ...
nemám tušení, co by mohlo být dnes lepší než přírodní a syrová strava...?
Už z principu věci... snad se nabíjet už jen světlem..., ale tam ještě nejsme... ne, v dobrém, myslím, že bychom neměli ty ostatní navádět ke kouření a jezení masa s tím , že můžeme ještě v 62 letech vypadat "skvěle"... a že se vlastně ani tak moc neděje...

Věřím ti, že ta dobrá paní zřejmě dobře vypadá, ale na sto procent nemůže její organizmus být uvnitř zcela čistý a zářivě zdravý...
Myslím, že právě tyto zavádějící "polopravdy" způsobují na veřejnosti onen názor... vždyt jsme na tom vlastně všichni stejně, tak proč se snažit...
víš, je jistě mnoho cest k cíli, ale tady vím zcela jistě, že všichni lidé, co kouří a jedí maso nemůžou být zdraví a vitální... nejde to už z principu... nejsme pro to uzpůsobení, a to ani když to někteří silnější jedinci vydrží o něco déle zakrývat, než ti ostatní... nezlob se na mne, ale nemohl jsem na to nereagovat... sám jsem si prošel obrovskou proměnou změnou stravy a pohybem a vím o čem mluvím...
Jinak s tebou souhlasím...
Měj se skvěle

Honza Buka
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Hanka píše:vitariánstvo nie je konečným cieľom, ani žiadnym NAJ na svete.
Poznám paniu, má 62 rokov, čierne vlasy, na tvári ani vrásku.
Fajčí 20 cigariet denne už roky a je iba maso.
Třeba je ta paní čarodějnice, nebo mimozemšťan:-) Manželova teta vypadá ve své šedesátce taky skvěle i přes všechny ty chemoterapie a metastázy v celém těle. Jak by asi vypadala, kdyby byla zdravá? Nejspíš úžasně, jako bohyně.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Sohlasím s tím , co napsala Selma...

Ta paní by jistě vypadala o mnoho lépe, pokud by byla uvnitř zdravá (tedy nejedla to maso a nekouřila a kdoví, co ještě)...

Víte, ono to všechno, co se odehrává v nás uvnitř je potom také vidět na povrchu, jen je třeba se dobře podívat... (vše skrýt nejde...)
Vím o našem těle už dost (Samostudium asi 7 let) a dá se skutečně poznat na každém, jak kdo na tom asi bude...
Proto odmítám taková tvrzení, jako kouřil a umřel a nekouřil a umřel taky... ten rozdíl je ale v kvalitě života a způsobu odchodu... a upřímně , je to i vidět na člověku zvenku...

Přeji všem zářivé zdraví a jasnou hlavu...

Honza Buka :)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Honzo, souhlasim. Vyjadril jsi to moc pekne.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

kdysi mi někdo dával odkaz na někoho, kdo dělá kompletní rozbor člověka na toxické látky... při svejch téměř všech plombovanejch zubech a všech amalgámem, dlouhodobejma problémama s ledvinama atd. což se cice s vita zlepšilo ale uplně neeliminovalo atd. bych rád měl nějaký testy a pokud z nich něco vyleze tak obětuju jmění na zuby neškodný...

víte o někom kdotakovou diagnostiku dělá?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Ja uz jsem amalgan taky povymenovala, otazka je jestli ty bily plomby, co se z nich pro zmenu uvolnuje flor, jsou o moc lepsi :oops:

Jinak, co se tyce, toho, jak kdo vypada, ja bych tu pani chtela videt radsi zevnitr...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

jan buka píše:Sohlasím s tím , co napsala Selma...

Ta paní by jistě vypadala o mnoho lépe, pokud by byla uvnitř zdravá (tedy nejedla to maso a nekouřila a kdoví, co ještě)...

Víte, ono to všechno, co se odehrává v nás uvnitř je potom také vidět na povrchu, jen je třeba se dobře podívat... (vše skrýt nejde...)
Vím o našem těle už dost (Samostudium asi 7 let) a dá se skutečně poznat na každém, jak kdo na tom asi bude...
Proto odmítám taková tvrzení, jako kouřil a umřel a nekouřil a umřel taky... ten rozdíl je ale v kvalitě života a způsobu odchodu... a upřímně , je to i vidět na člověku zvenku...

Přeji všem zářivé zdraví a jasnou hlavu...
ano tak to je
Honza Buka :)
Hana
Příspěvky: 103
Registrován: pon bře 22, 2004 11:19

Příspěvek od Hana »

Honza, Selma, Jan a ďalší,
verím, že jedna lastovička leto neurobí,
preto som tu, keby som tomuto tu neverila, nechodila by som sem.
A nakoniec viem čo mám vitariánstvom vyskúšané, že mi dalo dosť a to mi nevezme nikto.
ja len ,že toto nie je jediné a konečné a že všetkých nás tu, to tak či tak posunie zasa o kus ďalej, na nové stránky www, aby naša duchovná cesta pokračovala.

osoby typu Churchill, Douglas senior, alebo môj 81 ročný sused Michal, ktorý neznáša zeleninu a ovocie,nemá ženu a si denne varí iba gulášovú polievku Vitana ktorú potom zapíja alkoholom a je celkom fit.
Takéto osoby sú skôr výnikami ako vzormi pre zdravie a životosprávu.
Napriek tomu, že sú ,
môj názor je, že má zmysel starať sa o svoje zdravie, ísť
ďalej v sebazdokonaľovaní sa
Vitariánstvo pokladám za jednu z mnohých ciest
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

zmatek v. jistota

Příspěvek od Honza »

Čím více člověk o těchto věcech čte a slyší, tím více je akortát zmatený. Mám pocit, že jediná kotva může být JEN osobní zkušenost.
Nevědomost je tak lehká!
Hana
Příspěvky: 103
Registrován: pon bře 22, 2004 11:19

Příspěvek od Hana »

Honza,
veď aj tak - nie nadarmo sa hovorí, že lepšie 1x zažiť ako 1000x čítať, alebo počuť :D
Hana
Příspěvky: 103
Registrován: pon bře 22, 2004 11:19

Příspěvek od Hana »

všetci vieme,
- koľko ľudí nad vitariánstvom múdruje a nemá to vyskúšané
- koľkí o meditáciách čítajú knihy a nedokážu sa prinútiť denne si na chvíľu sadnúť a učiť sa to,
- koľkí hovoria, že pôsty sú škodlivé a ešte nepôstovali ani deň,
a takto by sa dalo pokračovať
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

...

Příspěvek od Selma »

Teď zrovna mám už dvanáctý den chřipku, nemůžu ležet, tak mi to trvá dlouho a včera už jsem dostala horečku 38,3. Takže jsem už jen vypila nějaké čaje a šťávu z hrušek a jablek, odpoledne dva klystýry po hodině a zase šťávu. Večer mi horečka klesla na 37,6, na noc čajový utrejch tymián+planá mateřídouška a ráno teplota 36,5, zahleněnost pořád stejná. Na teplotu to zabralo, ale po dvou dnech nejezení zas vypadám jako mrtvola, tmavé kruhy pod očima, propadlé tváře, schodila jsem 2kg, takže mám 46 a jsem hrozně slabá. No prostě vypadám zas tak bídně jak jsem vypadala, když jsem byla na syrovce, i když psychicky se cítím líp. Tak nevim.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

cibule, cesnek, chillli papricky do salatu atd... to je muj recept prevence. Pro predstavu vysledku pak, chodim stale jeste vencit psa naboso v kratasech a tricku, obcas se i klepu zimou, jak vecer prituhuje, klidne se tak klepu celej den.... ale kupodivu nenastydnu!
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

tvx píše:cibule, cesnek, chillli papricky do salatu atd... to je muj recept prevence. Pro predstavu vysledku pak, chodim stale jeste vencit psa naboso v kratasech a tricku, obcas se i klepu zimou, jak vecer prituhuje, klidne se tak klepu celej den.... ale kupodivu nenastydnu!
Jo, to moje děti taky ne, u nich jsem to vychytala líp než u sebe:-) Asi před měsícem jsem si dala šťávu z paličky česneku, protože se mi o tom zdálo a byla to síla, málem to semnou seklo. Od té doby se mi dělá z česneku zle. Zkusím tu cibuli, chilli papričky, to vůbec, to je asi jenom pro chlapy:-)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Selma píše:.. Zkusím tu cibuli, chilli papričky, to vůbec, to je asi jenom pro chlapy:-)
Taky nemůžu chilli papričky - bych shořel
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

sice už je toOT ale:
šťáva z česneku je vražda, to pak má fakt skoro vypaluje díru do žaludku.
kupuju chilli paričky, když jsou a když dávám salátek, jednu vezmu, nadrobno nakrájím a vmíchám, akotát tak, aby to jemně pálilo a dokreslilo chuť. to samý česnek, nejčastěji s tzaziky. Cibulku tu mladou zelenou mužu rovnou celou. Výbornej je džus ze zázvoru a přimíchávat do jinejch džusů. všechno to prohřejvá a odhleňuje.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
henalila
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 11:04
Bydliště: Slovensko

Re: Živá krv pod mikroskopom, zrkadlo reality.

Příspěvek od henalila »

Chcela by som vám tiež niečo doporučiť. V piatok som bola na EAV meraní, išla som tam s malou dušičkou, pretože toto meranie vie nájsť príčinu, zdroj zdravotných problémov, ktorý je niekedy aj dosť závažný. Nie však o tom som chcela...som pol roka na 100% živej strave(viedli ma k tomu zdravotné problémy) a chcela som vedieť ako to somnou vypadá a čo v tele mi chýba a toto meranie mi dalo odpoveď, na moje otázky. Priznám sa, že odpoveď ma dosť aj udivila, pretože som sa dozvedela, že mi chýba vitamín C, béčka boli v poriadku, aj keď som sa obávala b12, zdá sa že neoprávnene, možno aj preto že už asi dva mesiace si dávam každý víkend nejaký ten surový vaječný žĺtok, a ešte by som mala vraj dodať telu viac železa, takže asi tak som tam dopadla. Ozaj, moja pečeň sa ešte stále nevie vysporiadať s antibiotikámi ktoré som brala naposledy asi pred dvoma rokmi...je to vôbec možné? Zaujímalo by ma či máte niekto už nejaké skúsenosti s týmto meraním, v mojom okolí sa to zatiaľ stretá s veľkým nadšením, dokonca jednému známemu touto metódou prišli na chronickú leukémiu, to je však ten smutnejší prípad...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

co to je prosím to AEV měření?
henalila
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 11:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od henalila »

Sluníčko píše:co to je prosím to AEV měření?
Podstata metódy spočíva v meraní vodivosti v akupunktúrnych bodoch jednotlivých meridiánov na prstoch rúk a nôh, v následovnej diagnostike hlavných zdravotných ťažkostí pacienta a vo vybraní vhodného regeneračného prípravku.
Trošku viac o tom najdeš, ak si do vyhladávača naťukáš EAV - meranie.
Je to super, ja som za toto meranie zaplatila 300,- Sk. Na pravej ruke mi našla akupuntúrny bod, čo jej dosť trvalo(hneď podľa toho usúdila že nedodržiavam pitný režim) v druhej ruke som držala, no nazvala by som to sondou, alebo tak nejak. Je to logicky dosť ťažko pochopitelné, ako je to vôbec možné, ale niečo na tom je, pretože mi presne vymenovala všetky moje problémy a aj oveľa viac, vysvetlila mi prečo tomu tak je, čo mi chýba, čo mi škodí, čoho sa mám vyvarovať.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

a takhle co ti přebývá jsi se nedozvěděla? to by spíš zajímalo mne...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
henalila
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 11:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od henalila »

tvx píše:a takhle co ti přebývá jsi se nedozvěděla? to by spíš zajímalo mne...
Tak to som sa nedozvedela, ale je dosť možné, že nemám navyše nič! Aj keď niečo by som navyše mala veľmi rada! :o) Myslím, že ak má telo niečoho navyše tak sa toho zbaví aj samé! Ja som žila v presvedčení, že mám vitamínu C na rozdávanie a meranie ukázalo, že mi chýba! A tak sa už ani nedivím že som minulý týždeň dostala nádchu, vlastne sa tomu divím, pretože pred prechodom na živú stravu sa ma podobné ochorenia vyhýbali a teraz toto, no priznám sa, že som mala dosť krízu. Nádcha sa ma držala síce iba dva dni, ale na meraní mi povedala, že mám vírus v horných dýchacích cestách a to som už ani nechunala. Ozaj, ešte mi povedala, že sa mám vyhýbať lepku, neviete mi niekto poradiť či lepok obsahujú aj pšeničné klíčky, alebo iba zrno? Ešte že tak milujem pohánku, asi moje telo vedelo prečo! :wink:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

myslel jsem spis, jestli mi zjisti ta diagnostika treba nejskou otravu prostredim atd, tedy ze mam v tele to co by tam byt nemelo.
najit neco o ty diagnostice se mi na netu vubec nedari, pravdepodobne se tak jmenuje hned nekolik uplne jinych veci...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
henalila
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 11:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od henalila »

tvx píše:myslel jsem spis, jestli mi zjisti ta diagnostika treba nejskou otravu prostredim atd, tedy ze mam v tele to co by tam byt nemelo.
najit neco o ty diagnostice se mi na netu vubec nedari, pravdepodobne se tak jmenuje hned nekolik uplne jinych veci...
Presne toto ti zistit môže, ja som sa toho tiež obávala pretože pracujem v chemickom prostredí nie zrovna najzdravšom. Zisťuje sa tým aj zaťaženosť organizmu na ťažké kovy, na chemické prostredie, pesticidy, herbicidy, geopatogene zony, či ste mereosesitivný, ak veríte na silu kameňov, povie vám ktorý vám škodí a ktorý naopak prospieva, či máte v poriadku srdce, kosti, krv, svaly, mozog, či máte prestať spávať s mobilom, lebo sa to už odzrkadlilo na vašom zdraví, atď. Je toho veľa, venuje sa vám zhruba hodinu.
Skús si pozrieť napr. toto - http://relaxans.sk/psychowalkmany/meranie_EAV.htm
Eva

Příspěvek od Eva »

O metodě EAV pojednává na příklad kniha Praktická detoxikace od MUDr. Josefa Jonáše. Větší část je ale věnována řešení problémů, takže pokud Tě zajímá jenom metoda sama, asi Ti nestojí za to číst celou knihu. Já ji mám, můžu zapůjčit.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

mě nejvíc ze všeho zajímá někdo, kdo ji v nějakém blízkém okolí provozuje, kdybyste někdo věděl....
za nabídku knížky díky, zatím mám, bohužel stále dlouhou frontu zapůjčených knih co čekají na přečtení... takž ji dám jen do pořadníku.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

měření

Příspěvek od Peťka »

Zdravím všechny, dlouho jsem tady nebyl.
Měření : existuje spousta zajímavých diagnostik, pokud pomineme ty ryze medicínské a oficiální. Ale i ty bych nepodceňoval - laboratorní rozbor krve toho umí říct taky dost o tom, které látky tělu chybí a které ne.
Z těch alternativních asi nejznámější je EAV. Má ho každý druhý alternativnější doktor TVX-i - v Práglu jich musíš najít desítky. Já občas někoho zavezu do Bílovce k jedné paní doktorce, která nezapomene vidět například i psychické faktory nemoci či zdraví. Tedy bere člověka jako celek a ne jen projev například pouze stravy. Tak takového felčara zkus najít... protože ani všichni ti s EAV nejsou prototypy celostní medicíny.
Pak mě napadá DFM - diagnóza funkční medicíny. Tu dělá myslím jenom Jonáš a Šácha v Chrudimi. S MUDr. Šáchou jsme dělali víkend měření cca. asi 35 lidí tímto způsobem. Je to o několik tříd výš než EAV. Těch elektrod máš na těle víc a přímo počítač pouští do Tebe přesně definované impulzy, do různých elektrod - tělo si rozpalceluje na části a nakonec z toho vytáhne spoustu diagnostických poznatků - podle 5-ti živlů, podle oblastí, zvlášť podle tkání, orgánů, sliznic atd. atd. a řekne jaký je stav, jaká je prognóza. Je to komplexnější technika než EAV, umí to eliminovat chybové projevy poměrně jednoduchého měření na EAV, ale například na tom nejde vytestovat vhodné a nevhodné potraviny, což do jisté míry na EAV lze. (TVX-i pamatuješ, myslím jsem Ti posílal výsledky testování onkologických pacientů v Hranicích, kdy byli testováni na řadu potravních doplňků, které by jim pomohly a na náš zelený džusík - ječmen. A ten vyšel tenkrát naprosto bezkonkurenčně a pro paní onkologickou sestru s EAV pracující šokujícně... ).
Pak je do určité míry zajímavý rozbor vlasů - v Lodži, nebo v Mnichově. Především pokud jde o obsahy toxinů a těžkých kovů, co jsme stihli nalapat. Bohužel nevím, jak se k tomu dostat čistě, bez toho, aby jsi dostal manipulovaný protokol doporučující Ti hromadu preparátů z Nutrilite. A pak je též zajímavý Prognos -mašinka z Miru z kozmu... :))) Měří vibrační úrovně a jako diagnostika se mi osobně líbí asi nejvíc. Ten bych chtěl z určitých důvodů vyzkoušet jednou osobně. Je v Praze u doc. Wagnera.
Vím o dalším diagnostickém ruském zázraku, ale mám k tomu jen kusé informace, kromě toho, že by měl být umístěn v Krnově - tedy 17 km od mého bydliště. To by snad už podle vyprávění měla být mašinka, která Salmě řekne, kdy zase dostane chřipajznu... :-))) Přeháním jako obvykle...
Pak je tady kineziologie, kterou pokud jako diagnostiku někdo umí, tak Ti je schopen říct poměrně přesně co a jak.
A pak jsou lidi, kteří prostě vidí. Dneska zrovna se mi vybavila jedna taková: šli k ní na pránu lidi, a ona jedné holčině říká - pojďte první mladá paní, ať Vám není špatně. A ona - mě není špatně - a ta milá čarodějnice z Ostravy - no to bývá holčičko teď když jste v jiným stavu - a ona - ale já nejsem v jiným stavu - a čarodějka - ale jste děvenko....
A byla.

Problémy u všech těchto diagnostik vidím 2. (vždycky mě fascinovaly - od psychologických testů Luscher apod. přes měření pleti na SD - 27) je, že jsou jen bodem v čase, který mohl být zrovna různě vychýlen. A smysl by teoreticky mělo, kdyby někdo pravidelně statisticky docházel na měření v průběhu roku. Pak ty výstupy by byly super zajímavé. A druhý problém je, že vpodstatně všechny tyto diagnostiky jsou dnes spojeny s tím, že ten kdo diagnostikuje, je zpravidla i prodejcem určitého řešení na to, co bylo zjištěno při měření. A tak EAV masivně uvidíš u gemmoterapie, FinClubu, CaliVity, StarLifu, FinClubu atd. DFM zase u celé internetové lékárny, rozbor vlasů je spojen s AmWayem (Nutrilitem) atd.
I paní čarodějka tam má bylinkové směsi, které se platí a poměrně solidně, protože jsou namíchány skutečně hodně individuálně...
A tak osobně jsem vděčný osudu, že mě z toho vymanil, protože tam dodržovat etiku je prostě z principu hrozně těžké. Ne že bych to odsuzoval, sám jsem to dělal, ale proto že vím, jaký je to problém. Proto TVX-i dělám Green Ways, protože diagnostiku nepotřebuju proto, aby odborně psychicky "zruinoval" klienta, zaštítil se cizí - přístrojovou či léčitelskou autoritou a nabídl mu podle výsledků, jeden z patáků, který má firma prodává. Stačí mi setkat se s přirozenou inteligencí, když víme, co jíme. A že je dobré se pojistit a eliminovat nedostatky zdrojů. Chlorella, ječmen stačí. Na všechno.
Takže kdyby jsi zamířil volakedy do SM kraje, tak Tě objednám v Bílovci. Paní doktorka je sice fanda asi 10 firem s potravními suplementy, ale nemá problém s etikou. Nemusíš si nic koupit.
Ale bych se na to vyprd, pokud se cítíš dobře. Je lepší se cítit a být OK, než se nechávat o tom přesvědčovat různýma měřeníma - což jsou jen pokusy člověka porozumět něčemu, čemu se porozumět ne vždy dá.
Život před nás klade velké výzvy na to, abychom bádali a pitvali svá těla. Tak je uchopme a přestaňme pitvat... :D :D :D
Mějte všici pěkný den...
green revolution
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

Re: ...

Příspěvek od Peťka »

Selma píše:Teď zrovna mám už dvanáctý den chřipku, nemůžu ležet, tak mi to trvá dlouho a včera už jsem dostala horečku 38,3. Takže jsem už jen vypila nějaké čaje a šťávu z hrušek a jablek, odpoledne dva klystýry po hodině a zase šťávu. Večer mi horečka klesla na 37,6, na noc čajový utrejch tymián+planá mateřídouška a ráno teplota 36,5, zahleněnost pořád stejná. Na teplotu to zabralo, ale po dvou dnech nejezení zas vypadám jako mrtvola, tmavé kruhy pod očima, propadlé tváře, schodila jsem 2kg, takže mám 46 a jsem hrozně slabá. No prostě vypadám zas tak bídně jak jsem vypadala, když jsem byla na syrovce, i když psychicky se cítím líp. Tak nevim.
Výborný tip mám pro Tebe Selmo!!!!
Květ řeřichy. Určitě ještě u Vás kvete. Denně se napást. Je to sice trochu pálivý, ale je to geniální prevence i léčení viróz. Chutná to podobně jako jiná "ře" tedy ředkvička. No a ječmen na zimu Ti tady doporučovat nebudu - Ty víš že existuje. :D
green revolution
Eva

Příspěvek od Eva »

Zkus se třeba podívat na adresu http://www.prirodnimedicina.cz/ na položku Alergogram. Nevím, jestli je to blízko Tvého bydliště, ale je to Praha. Jinak si můžeš najít i jiné místo sám na Internetu po zadání Elektroakupunktura dle Volla, což se zkracuje jako EAV. Ale radši si tam potom předem zavolej a zeptej se, co se tam dozvíš + kolik Tě to bude stát.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Eva, Petr, díky... takhle už snad něco ulovím
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
ivus
Příspěvky: 44
Registrován: pon srp 29, 2005 19:37
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od ivus »

I já bych vám chtěla napsat moji zkušenost s metodou EAV. Objednala jsem se na měření v Energyklubu, kde mě měřili body jak na ruce, tak i na nohách. No, vyšla jsem z toho tak, že jsem v podstatě zdravá :lol: z čehož jsem měla pochopitelně radost, akorát na játrech byl trošku problém (sice nejsem 100 % abstinentka, ale tvrdý alkohol nepiju, když je příležitost tak sklenička červeného vína). Takže mi bylo doporučeno omezit tuky, no a samozřejmě jak jinak - byl mi nabídnut REGALEN a pro jistotu ještě jeden preparát, který už si nepamatuju. Přiznám se, že REGALEN jsem poctivě využívala, ovšem následným měřením bylo zjištěno, že výsledek nic moc... :( Tím chci říct, že hodně záleží na tom, jaký člověk to testování provádí - jestli je to člověk, který tomu skutečně "hoví" a nebo se snaží prodávat léky a preparáty, které má vystavené na poličce. Takže toť moje zkušenost a dneska už vím, že pokud se cítím dobře, tak EAV míjím obloukem a raděj dám na svoji intuici a signály,který vysílá moje tělo. Ještě jednou připomínám, že je to pouze moje osobní zkušenost - určitě se najdou jiní, kteří mají zkušenost opačnou. :wink:
henalila
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 11:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od henalila »

Veru, asi je to tak trochu aj o tom aký človek meranie uskutočňuje, ale myslím si že tá stupnica ťa nepustí (10-100). Mne nič nekleslo pod 70 (mikroampérov) a tak mi ani nebol žiadny prípravok doporučený a vôbec nikto na mňa nehádzal škaredé pohľady, práve naopak, pani bola veľmi príjemná a aj sme s s chuti nasmiali a tvrdím, že až ma bude niečo trápiť, tak celkom isto nepôjdem prvé lekárovi, ale práve na EAV meranie. Určite existuje veľa lepších a presnejších metód, ako sa spomína trochu vyššie, ale to je snáď pre trochu náročnejších. Ako sa to hovorí? Som so sebou spokojná a dobre že to mám?! :lol:
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

diagnostika, řešení

Příspěvek od Peťka »

Ještě mě to vede k tomu, aby to téma trochu rozšířil. Samozřejmě, že není degradací EAV, a všeho dalšího alternativního diagnostikování, pokud je spojeno s alternativními produkty, vitamíny, minerály, fytoextrakty, bylinkami, atd. atd. Vpodstatě může člověku reálně upřesnit, co by si teda jako měl pro sebe koupit, aby se zharmonizoval. Zvlášť když některý firmy nabízejí desítky produktů, nebo mají produkty, který mají protichůdný působení. Jen - opakuji - je to těžké pro toho, kdo to dělá, protože zpravidla z prodeje těch produktů žije. A některý to zvládne bravurně a někomu to sklouzne do manipulace.

Ale. Velké ale. Bude dobré, když si všichni uvědomíme, že žreci tento problém pořešili daleko nejlépe. Když nám něco je, tak jdeme k dochtorovi, že. Ten nám diagnostikuje tlak, puls, pohlédne do dostupných útrob, diagnostikuje naši krev, moč... A pak vypíše papírek, se kterým jdeme do lékárny, koupíme si tam (jedno jestli doplácí zdravotní pojišťovna či ne - stejně nám to stáhli z platu) ty chemický radosti, které nás zbaví zpravidla pouze příznaků té nemoci, a tak se vyrazí za chvíli znovu a v jiné podobě. Ta chytrost je v tom, že nás ani nenapadne myšlenka, že nás diagnostikují proto, aby nám prodali chemický paták! :evil: Ale ten patentovaný chemický paták stál taky peníze, jen se různě přerozdělili tak, aby nebyl vidět jasně tok peněz - pojišťovna z toho žije, doktor z toho žije, špitál, politici, aby nikdo neviděl pravdu o celém podvodu atd.
A o tohle to má alternativní medicína těžší. Ta je zatím v pozici, že musí říkat to, co by mělo být normální v oficiální medicíně. Respektive v medicíně, která by už neměla nálepku oficiální a neoficiální. Navíc máme zafixováno, že k doktorovi jdeme zdarma, ale k léčiteli, na měření EAV... (a kolik on jako bere.. ? pomalu jako úplatek, či jinou nehoráznost) A řešení konkrétního problému - "vyzvednu si to v lékárně" když jdete od doktora. Je to tak? Prostě si to jen vyzvednete. I když už dneska spousty lidí doplácejí tisíce na to, co si vyzvedli, přesto jen si to jen v hlavě vyzvedli, protože to jim předepsal ten bílý plášť.

"To si mám koupit tady ten džus, tohle Aloe, tyhle multivitamíny od Nutrilite, - za svý peníze?" - když jdete od někoho, kdo Vám alternativně poukázal na nějakou nerovnováhu a navrhl konkrétní pomoc... On s tím KŠEFTUJE... Jsem ho odhalil(a). To je ale fuj!!! Takový léčitel! Nebo taková dobrá duše, když mě měřila. A teď mi tady nutí nějaký cosi... Tak o to jí šlo... Se ale vybarvila... Stejně je to určitě nějaký šunt, protože jinak by to doporučovali dochtoři ne? Jako třebas ti 4 z pěti, co doporučujou Colgate! No dobře, teď si to jednou vezmu, ale jak mi to nepomůže, tak... Ksindl jeden podvodnej, jsem zas naletěla...
:wink:

Tedy - je to o jedné bariéře v nás. Že za zdraví se neplatí. Že zdraví je zdarma. A podařilo se jim tak zničit imunitní systémy poloviny populace.
green revolution
henalila
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 11:04
Bydliště: Slovensko

Re: diagnostika, řešení

Příspěvek od henalila »

Uplne s tebou suhlasim, je zvlastne ked sa clovek na nieco pozrie z ineho uhla pohladu, je vsak medzi nami vela zaslepencov a zadubencov ktori neveria nikomu kto nema na sebe prave biely plast a iny uhol pohladu ich vobec nezaujima. Korupcia v nasom zdravotnictve vyslovene prekvita, lekari predpisuju iba lieky za ktore dostavaju tucne provizie. Teraz nechcem urazit vsetkych lekarov, urcite je medzi nimi aj par takych ktory sa este nestacili pokazit. Mam osobnu skusenost s nasim detskym lekarom, ktory je nazorny priklad ako na ukor nasich najmilovanejsich deti zarobit.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Tak jsem objednanej, uplne tomu nerozumi ale snad se pak nejak konkretne dohodneme s pani dochtorkou...
prej delaj to EAV a pak se to prej ev. upresnuje tim DFM, i kdyz, ciste podle popisu na jejich strankach bych povazoval za pro my pozadavky logicky vyhovujici DFM... hlavne podle toho co chci a podle toho, ze zadnou alergii uz na nic krom varenyho uz nemam...
tak nevim. :shock:
Cena 800kč za tuto vstupní prohlídku je snad dost vysoká na to, abych nemusel nic jinýho kupovat a sponzorovat tak nizkou cenu vysetreni, navíc by se asi netrefili do mého jídelníčku :P
A pak už budu mít, doufám, ohledné těch mých pár kilo amalgámu jasno, mám pocit, že s každou amalgámovou plombou je mi totiž hůř... a že už občas i cejtim že mam v hubě něco co se tam nehodí... po doteku lžičkou běhá v hubě elektřina... i když, někdo tu psal, ž ty bílý maj zas fluor, tak nevim, snad nechat všechno vytrhat... :?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Dáš vědět jak to dopadlo? Jsem zvědavá, možná bych si potom vzala od Tebe kontakt a také to zkusila.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

kontakt je snadny - http://www.prirodnimedicina.cz/ jak psala Eva, pokud mi pani nesdeli neco moc choulostivyho, tak se samo podelim. Doufam, ze mi nejakej vysledek da za tu cenu i pisemne... :mrgreen:
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

Příspěvek od Peťka »

tvx píše:A pak už budu mít, doufám, ohledné těch mých pár kilo amalgámu jasno, mám pocit, že s každou amalgámovou plombou je mi totiž hůř... a že už občas i cejtim že mam v hubě něco co se tam nehodí... po doteku lžičkou běhá v hubě elektřina... i když, někdo tu psal, ž ty bílý maj zas fluor, tak nevim, snad nechat všechno vytrhat... :?
Jo, ty jsi to chtěl kvůli tý elektrárně v ústní dutině... Já zapomněl. No na tom jsme stejně. Zkus mi pak prozradit, jestli na játrech z toho něco je, nebo ne. Já mám takový podezření u sebe. I když teď už pár let po jídle rozžvýkám pár chlorell, přeci jen jsem si tam něco za ty desetiletí něco nashromáždil.
Mám pocit, že tu odvahu - odvrtat to a nahradit něčím jiným - asi nikdy neseberu, tak Ti budu držet palce, jestli Ty jo.
A k tomu jídlu - jestli máš něco, co by jsi rád vytestoval - třebas oříšky nebo tak, tak si to vem do malý skleničky sebou. Na tom EAV je to chvilka. :)
green revolution
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

když už mluvíte o těch zubech - dnes jsem si nechal odvrtat NAJEDNOU 6 zubů - budou z nich zítra korunky. Řeknu Vám, nic příjemnýho..., lépe řečeno - nic horšího jsem ještě nezažil :cry: :?
Nevědomost je tak lehká!
Eva

Příspěvek od Eva »

I mě zajímá, co se dozvíš. Ne třeba konkrétní informace o Tobě, ale především druh informace, kterou Ti dali + jestli Ti to dali písemně + jestli ses v tom vyznal :wink: Já jsem totiž byla na EAV měření u nás, ale celkového rozboru se mně tam nedostalo - jen jsem se dozvěděla, že je u mě problém s ledvinami + slezinou. K tomu mně paní navrhla odpovídající preparát na užívání. Ale očekávala jsem celkovější diagnostiku včetně možnosti zeptat se na konkrétní věci - hlavně na ten amalgám.
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

Re: diagnostika, řešení

Příspěvek od Peťka »

henalila píše:Uplne s tebou suhlasim, je zvlastne ked sa clovek na nieco pozrie z ineho uhla pohladu, je vsak medzi nami vela zaslepencov a zadubencov ktori neveria nikomu kto nema na sebe prave biely plast a iny uhol pohladu ich vobec nezaujima. Korupcia v nasom zdravotnictve vyslovene prekvita, lekari predpisuju iba lieky za ktore dostavaju tucne provizie. Teraz nechcem urazit vsetkych lekarov, urcite je medzi nimi aj par takych ktory sa este nestacili pokazit. Mam osobnu skusenost s nasim detskym lekarom, ktory je nazorny priklad ako na ukor nasich najmilovanejsich deti zarobit.
Problémem je, jak říkal Ježíš, že ze špatného stromu není možné čekat dobré ovoce. A zpětně podle ovoce vidíme, že strom je špatný. Bohužel celý systém je zaměřen na nemoc. Tu indukuje a zároveň hledá, aby ji mohl řešit, protože tehdy se dávají do oběhu peníze - jak pro farmacii, tak pro doktory. A v časech, kdy jsou doktoři placeni za nemoc, místo za zdraví, prostě musí vykvést to špatné, ať do toho vstupuje čerstvě po medicíně spousta mladých lidí s ideály. Podobné je to s tzv. demokracií a jejím projevem - politikou. Také tam jdou někteří s ideály.
Myslím, že i zde zmiňovaná doba Žlutého císařa - 2000 let před Kristem - kdy ve vsi byl felčar, léčitel, který byl odměňován za zdraví lidí a vedl je ke správné stravě, rannímu cvičení, k meditaci... - je už jen utopií.
Protože žijeme v kapitalismu, tak se zdraví stalo obchodní komoditou. Dobrou komoditou. DVD chtít nemusíš, ale řešit astma svých dětí musíš. Příkladem podobně jistého byznysu je pohřebnictví. A ten vtip situace, ve které se nacházíme, je v tom, že to sakra dobře ví farmacie, že to sakra dobře ví medicínský průmysl, které jsou navíc propojeny s potravinářstvím, ale stále to neví koncový klient díky politické manipulaci se zdravotnickými pojišťovnami a informacemi.
A tak může celý kšeft dál vzkvétat - loni v ČR už 55 miliard !!! vydáno za léky, ale to stojíme teprve na prahu obrovského boomu farmacie a medicíny. Teda pokud se nepodaří dřív spustit "protistátní" :) revoluční osvětovou kampaň říkající, že odpovědnost za své zdraví máme my a ne bílé pláště.
Vracejíc se k tématu - doktoři jsou z tohoto hlediska jen pěšáci. Jen převodové soukolí mezi farmacií a nemocnými. Nemocnými, který připravil před tím potravinářský průmysl. A jako pěšáci - jsou mezi nimi dobří i méně dobří lidé. Jako všude. Někteří jsou si své role vědomi, ale obávám se, že většina ne.
green revolution
Peťka
Příspěvky: 196
Registrován: pát bře 04, 2005 11:56
Bydliště: Leskovec nad Moravicí

Příspěvek od Peťka »

Honza píše:když už mluvíte o těch zubech - dnes jsem si nechal odvrtat NAJEDNOU 6 zubů - budou z nich zítra korunky. Řeknu Vám, nic příjemnýho..., lépe řečeno - nic horšího jsem ještě nezažil :cry: :?
Týýý vagóóó....
Seš dobrej. :wink: A že tak zrovna dneska, když tady o tom diskutujeme. Doufám, že to není nějaká koincidence pro mě, že to mám taky absolvovat. Moc mě Tvé slova neuklidnily... :cry: Kaz jsem už neměl tak 4 roky, co žvýkám, ale na váze by bylo poznat, kdyby mi odvrtali...
green revolution
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Peťka píše:
Honza píše:když už mluvíte o těch zubech - dnes jsem si nechal odvrtat NAJEDNOU 6 zubů - budou z nich zítra korunky. Řeknu Vám, nic příjemnýho..., lépe řečeno - nic horšího jsem ještě nezažil :cry: :?
Týýý vagóóó....
Seš dobrej. :wink: A že tak zrovna dneska, když tady o tom diskutujeme. Doufám, že to není nějaká koincidence pro mě, že to mám taky absolvovat. Moc mě Tvé slova neuklidnily... :cry: Kaz jsem už neměl tak 4 roky, co žvýkám, ale na váze by bylo poznat, kdyby mi odvrtali...
U mě to nebyly kazy, ani amalgán ale následky z dětství v důsledku zbytečného pojídání tetracyklinu - odkládal jsem to léta...
A že zrovna dnes se tu bavíme o zubech? Asi pro to, že náhody nejsou. ;:)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

mě teda ty amalgámový plomby odcházej jedna za druhou, velice často bez jakýhokoli kazu... teda doktorka to komentuje, že kaz vidět neni ale když vypadávaj, tak že něco nebude vpořádku....
prostě se plomba vysype ven a zub často nedotčenej... takže za jedno sezení za půl roku většinou minimálně 3-4 plomby obměnim.
taky budu asi muset vyměnit zubaře... za nějakýho co mi udělá bílou za nějakou lidovou cenu bez papíru... a bude je umět dělat, což ta naše asi neumí, neb se jí do nich nechce...
možná na ty plomby působí můj vztek na ně...
zelený je balzám na zuby...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Odpovědět