Čakry,jak docilit energeticke rovnovahy

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: Čakry,jak docilit energeticke rovnovahy

Příspěvek od ravima »

Xion píše:Mna to tiez zaujalo. ...
Mě taky. Přečetl jsem toho hodně a už tak dobrý pocit nemám. Je to založené na channelingu a pocitu vlastní obrovské výjimečnosti. Je tam věnováno nepřiměřeně hodně prostoru nesmyslným osobním sporům mezi autorem stránek a jinými duchovními učiteli. Po prostudování více textu na mě stránky působí docela depresivně, jakoby se snažily především posilovat strach a beznaděj, čehož si všimlo docela dost lidí, je to např. vidět v některých poznámkách a dotazech v diskuzi pod články.
Autor těch stránek se v podstatě prezentuje jako duchovně absolutně nejvyspělejší bytost na Zemi nebo spíš v celém Vesmíru...
JohnPeca18
Příspěvky: 20
Registrován: sob zář 12, 2009 18:21

Re: Čakry,jak docilit energeticke rovnovahy

Příspěvek od JohnPeca18 »

Popravde keď som narazil tie stránky, tiež po počiatočnej eufórií sa ma zmocnili pochybnosti. To že ľudia čerpajú informácie z komunikácií s Prírodou, Zemou, Karmou a ďalšími sférami bolo pre mňa pozitívne, je to pre mňa doveryhodnejšie ako prepisovanie cudzich knižiek. No tiež sa mi nepáčili spory s mágiou, LK, čo tam boli popísané. Taktiež na mňa chvíľu posobili stránky nepríjemne. Začal som však cvičiť 5T, no a postupne aj sa na tu cestu dostal, venoval sa tomu. Po čase keď som sa k textom vrátil, tak mi prišlo, že veľmi inak sa to napísať proste nedá. Spory s LK, i keď sa zvonku može sa zdať, že su nezmyselne, ovplyvnili mnoho ľudí. Prvé slovné útoky prišli od neho a bolo treba sa jednoducho primeraným sposobom brániť. Netreba si duchovnosť mýliť s pasivitou a nechať na seba útočiť. Hlavne keď to nie sú len slová, v duchovnom pozadí to boli skutočné energetické útoky, veď tom tam aj pán Novák písal niekde, že keď dostal niekto z jeho kolegou mail od LK, tak z toho aj odpadol. No a na jeseň minulého roku sa prakticky všetci na NDC čistili z energetických útokov, vysávaní od LK a zo spojení s ním v minulosti. Tiež rozdiely v prístupe sú zásadné a je dobré ich niekde dovysvetliť.
Celkovo tie stránky majú čistiace energie a uz aj ich čítanie može niekomu priniesť nepríjemné pocity z očisty. Ja si naopak často čítam niektoré články len tak, príjemne na mna posobia. Taktiež je tam zverejnená nová pravda a tú človek potrebuje nejak vstrebať. Vidím dosť paralelu so surovou stravou. Určite máte zkúsenosť, koľko nenávistných komentárov dokážu ľudia napísať pod článok o surovej strave, vegetariánstve. Tí čo s tým súhlasia zase sa moc prezentovať nepotrebujú. No pár príspevkov podpory je napríklad pod clankom 41B.
Základ je však skutočne začať cvičiť 5T, to nikomu neublíži a keď bude chcieť tak k ďalším informácia sa dá vrátiť vždy. A už vobec nemá zmysel lamentovať nad osobnosťou pána Nováka, popisuje to čo ludia vnímali a zažili na vzostupe. Keby bol skutočne taky zahľadený do vlastnej doležitosti, tak by tú prácu robiť nemohol.
Jano.
„Pohleďte, miluji Zemi, kterou osídlím prvorozenými Quendii a druhorozenými Atany. Quendiové budou nejskvělejší ze všech tvorů Země, obdařím je největší krásou a vyspělým rozumem, aby vymyslili a vytvořili nádhernější díla, než ostatní mé děti. Avšak Atany jsem obdaroval touhou, která jejich srdce požene vpřed za hranice tohoto světa, protože v něm samém nenalezne klid.“



www.novaduchovnicesta.cz
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Čakry,jak docilit energeticke rovnovahy

Příspěvek od rudo »

navod ako cvicit 5T sa da zohnat hocikde, aj na strankach kde sa z toho nerobi nic viac, kto nechce nemusi sa dat zatiahnut do ziadnych konfrontacii.
5 2 8
JohnPeca18
Příspěvky: 20
Registrován: sob zář 12, 2009 18:21

Re: Čakry,jak docilit energeticke rovnovahy

Příspěvek od JohnPeca18 »

Este co sa tyka roznych navodov na 5T. Casto si kazdy autor do toho nieco prida, nemusi by to celkom byt ono. Okrem navodu na NDC by som skutocne odporucil knizku Peter Kelder 5 tibetanov. Alebo aspon si dávať pozor aby som A) Tocil sa doprava pri prvom cviku B)Cvicil a dýchal pomaly, tie 3 sekundy nádych, 3 sekundy zadrzanie dychu v polohe, 3 sekundy vydych pri navrate do uvodnej polohy. Hlavne kopu ludi na youtube to cvici strasne rychlo. Aj točiť sa stačí zo začiatku pomaly. Predsa to je duchovne cvicenie a nie gymnastika.
Jano.
„Pohleďte, miluji Zemi, kterou osídlím prvorozenými Quendii a druhorozenými Atany. Quendiové budou nejskvělejší ze všech tvorů Země, obdařím je největší krásou a vyspělým rozumem, aby vymyslili a vytvořili nádhernější díla, než ostatní mé děti. Avšak Atany jsem obdaroval touhou, která jejich srdce požene vpřed za hranice tohoto světa, protože v něm samém nenalezne klid.“



www.novaduchovnicesta.cz
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Čakry,jak docilit energeticke rovnovahy

Příspěvek od Janek »

Delali jste si nekdo nekdy, nebo v posledni dobe, foceni aury?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět