Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Gordon
Příspěvky: 21
Registrován: ned dub 22, 2012 21:40

Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Gordon »

Dobrý deň, už som sa na to snažil pýtať v offtopicovej téme Zapper, zatiaľ žiadna odpoveď. Predpokladám, že preto, že offtopic nikto nečíta. Tak to píšem sem.

Máte niekto praktické skúsenosti so zisťovaním a odstraňovaním parazitov u človeka? Ja som sa dopočul/dočítal o plazmovom generátore.
Tak prosím o skúsenosti prípadne názory.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Lenuška »

ahoj, možná ti tu někdo odpoví, ale myslím, že když pročteš vlákno týkající se Zapperu na A-Z zdraví, dostaneš odpovědí spóóóusty... :D Je tam i vlákno o odparazitování pomocí bylin. hezký májový den...
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od levandulka »

Rudo, môžeš trochu stručnejšie napísať o čo tam ide? Momentálne hľadám nejaký optimálny spôsob, ako sa ich zbaviť :)
Uživatelský avatar
harmon3k
Příspěvky: 25
Registrován: pát čer 22, 2012 0:53

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od harmon3k »

levandulka píše:
Rudo, môžeš trochu stručnejšie napísať o čo tam ide? Momentálne hľadám nejaký optimálny spôsob, ako sa ich zbaviť :)
mrkni sem navod:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... y#paraziti
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od rudo »

levandulka píše:
Rudo, môžeš trochu stručnejšie napísať o čo tam ide? Momentálne hľadám nejaký optimálny spôsob, ako sa ich zbaviť :)
Hm to videjko je skor taka vyzva aby to ludia brali vazne a ze ak sa im nedari zbavit sa roznych problemov aj s najlepsimi receptami ze asi za tym budu skovane parazity, odporuca popri tom aj vyplach zlcnika a pecene - (liver gall bladder flush) ale v konecnom dosledku je to reklama na ich lieciace stredisko kde pod dozorom ludia robia 30 dnove odparazitovacie kury - v Sedone USA
5 2 8
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od levandulka »

Ďakujem za odpovede :)
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Marci »

Mám pár praktických poznatků se zjevováním a mizením parazitálních a bakteriálních patogenů :D
Před 14ti dny večer jsem se projel frekvenčním skenerem, abych zjistil, co je ve mě nového :!:

K mé hrůze se na disleji objevila úplná cihla záznamů především salmonelových bakterií a dalších hrůz v pásmu 350 - 390 kHz.
Frekvenční rozsah 40 kHz odpovídá nějaké takové osmimetrové tasemnici :laugh:
Když jsem se uklidnil, vzpomněl jsem si, že jsem asi před hodinou a půl snědl pár maličkostí z rychlého občerstvení, které mi přinesla manželka večer z práce, aby udělala radost mým chuťovým buňkám :hip:

Za další hodinu a půl byl sken zcela čistý. Samozřejmě, že jsem pokus opakoval v dalších dnech s různými potravinami, např. měký sýr nesýr Apetito, máslo, vlašák, uzenáč atd...ježíš, to byla hrůza :devil: Výsledky vedly ke zděšení. Trvá to pak pár hodin, než je vstřebáno a zlikvidováno. Uf :!:
Čím lepší imunita, tím rychleji zmizí. Pro zábavu jsem stejné jídlo zaléval porcí HCl a sledoval rozdíly. Nic moc nebyly. Vlastní tvorbu HCL díky dlohodobému užívání minerálů mám celkem v pořádku, takže se nedivím.

Tímto zjištěním dávám radu: nechoďte k parazitálním poradcům najezení a pijte před tím pouze vodu:!: Zákonitě vám pak naměří smršť patogenů, které vůbec v těle trvale nemáte :!:
Příště napíšu, jak se paraziti maskují změnou své vlastní frekvence o několik kHz. Clarková má pravdu :!:
Tohle prostě sebelepší odborník se Salvií nemůže vidět a ručička jim tím pádem ukazuje nepravdivé parazity, protože oni se překrývají a při tom frekventují na stejném místě :D
Ahoj všem a bijme patogeny!
Batles :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od smajliss »

chjo .. to je taková divná pavěda ta parazitologie .. mě přijde, že tomu nikdo nerozumí a všechno to jsou kecy :P
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od cepheus »

Jj, bijme je ! (zapalte jim koudelku) :D))) .. http://www.youtube.com/watch?v=tU9pvG76jcE
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Marci »

Zkusenosti s lecbou popsala Blahova ve svem "Deniku poradce" a nyni kazdy mesic vychazi zkusenosti pacientu v casopise Regena. Kdyz jsem byla v pondeli u Blahove,tak jsme si povidaly a mimo jine mi i rikala,v cem chybovala a na co za posledni 2 roky prisla.Takze duvod proc se nekteri pacienti nezlepsovali uz zjistila. Jinak ma obdivuhodnou pravdepodobnost dobrych vysledku.A jak rikam ,porad jsme lidi,takze nikdo z nas nemuze byt 100%.Coz by kritici radi od druhych ,ale sami taci nejsou :)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
wdc
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 25, 2011 16:11

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od wdc »

Já jsem zapperoval několik frekvencí jako vlasovec psí, schistosoma (krevnička), lamblie, kandida (mám dojem) atd pců. Bohužel nemohu subjektivně potvrdit účinnost/neúčinnost zapperu. Cena přístroje je vysoká a nejsem si jistý jestli se vyplatí. Ale mám dojem že to může být užitečný doplněk. Je třeba zvýšit pitný režim a jíst vlákninu (zelenina, mrkev...) ovoce, a udržovat střevo v dobrém stavu aby bylo schopno čistit všechny ty nečistoty z těla. Já věřím že jedna z nejdůležitějších cest ke zdraví je vitariánský způsob stravy. Pak už můžete zkusit zapper, ale mysllím že chodit zapperovat jednou týdně k někomu je k ničemu, spíš je třeba si to pronajmout a dělat, denně či ob den.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od buc11 »

http://zena.centrum.cz/deti/zajimavosti ... position-6

a k blahové, to budou ti smůlováci z LB co na ni před lety nadávali, uvidíme zas za další 2
Martin Novotný

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Martin Novotný »

No, já bych princip Zapperu úplně neodsuzoval, samozřejmě asi nevyléčí AIDS, ale rozhodně není problem vyvolat frekvenční vlnění na různých principech. Staří Řekové vyráběli frekvenční vlnění hudbou a pacienti stáli na kamenné desce, která vibrovala. Radar, mikrovlnka, radiovlny, vše je energie využívající k šíření frekvence.Konečně i laserová nebo infrazvuková děla, vše je o vlnové délce,konečně i sluneční záření.
Zkuste si dát pod mikroskop nálevníky a pozlobte je el. proudem, uvidíte, co se bude dít.
Sonya

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Sonya »

Moje dlouholetá kamarádka měla v plicích vlasovce ... Po dvouletém léčení i na zapperu bohužel zemřela. Rodině bylo řečeno, že už bylo na léčbu příliš pozdě. Nechci kritizovat, ale opravdu nevím ... Zázrak se prostě neudál.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Panda »

Zapper dává moc slabý proud, který se rozloží přes tělo, parazita to jen pošimrá. Ukázky s mikroskopem bývají mnohem silnějším proudem, který by člověk nesnesl.
Andromeda
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 31, 2016 17:09

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Andromeda »

Sonya píše:Moje dlouholetá kamarádka měla v plicích vlasovce ... Po dvouletém léčení i na zapperu bohužel zemřela. Rodině bylo řečeno, že už bylo na léčbu příliš pozdě. Nechci kritizovat, ale opravdu nevím ... Zázrak se prostě neudál.
Biorezonanční a plazmové generátory jsou podle mě podvod.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Jindra »

Andromeda píše:
Sonya píše:Moje dlouholetá kamarádka měla v plicích vlasovce ... Po dvouletém léčení i na zapperu bohužel zemřela. Rodině bylo řečeno, že už bylo na léčbu příliš pozdě. Nechci kritizovat, ale opravdu nevím ... Zázrak se prostě neudál.
Biorezonanční a plazmové generátory jsou podle mě podvod.
kdepak, kdepak

evidentně soudíš, co neznáš

kdybys na vlastní oči viděla, co já...

nastuduj si to, ať víš, o co jde, třeba Tě to pak zaujme víc. je to naopak velice velice funkční
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Ozeki »

Oči té zklamaly... cos viděl?

https://www.stream.cz/adost/10016722-vy ... rvu-v-akci

Nejde o podvod, jde o to, ze NENÍ NIJAK DOKAZANO, ze nějaký Zapper funguje a že vůbec ten princip je něco víc než placebo!!! A placebo účinkuje na 30%.

Zajímavé, ze Hulda zemřela na rakovinu kosti a krve, ze ji ty preparáty z oresaku co prý prodávala, nepomohly?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Jindra »

Ozeki píše:
sob dub 15, 2017 22:49
Oči té zklamaly...
Nejde o podvod, jde o to, ze NENÍ NIJAK DOKAZANO, ze nějaký Zapper funguje a že vůbec ten princip je něco víc než placebo
to ani nemá cenu komentovat :-)
ty víš líp než já, jestli mne MOJE oči klamou :-)))))

a protože o účinnosti rezonančních terapií, jakož i o účinnosti placeba smýšlím výrazně jinak než ty, i zde ušetřím čas, ať se nehandrkujem
já vůbec nepotřebuju, abysme se my dva v názorech shodli - do toho opravdu vkládat energii nemíním
vždyť kdo má vlastně pravdu...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Ozeki »

A jak vyrazne jinak o ucinnosti placeba smyslis, PLACEBO snad nefunguje??? :roll: na to prece eistuji stovky pokusu dukazu a studii...

A proc Hulda zemrela na rakovinu, kdyz xx let predtim prodavala pripravky proti rakovine???

A opravdu znas jakykoliv overitelny dukaz, ze zapper ucinkuje tak, jak je tvrzeno?

To, ze ty jsi emocni a dojmologicky zalozeny a jiny je faktucky a na raciu zalozeny jeste neznamena, ze se dva lide museji handrkovat anebo se presvedcovat, nicmene je slusnost odpovedet na slusne polozeny dotaz.

Myslim, ze ukrajinka reagovala na Tunu velmi dobre a setrela ho, kdyz uvazis, ze ona pripravena na rozdil od nej nebyla.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od Xion »

V tej veci stream.cz, sarlatan bojuje so sarlatanom.
zaperista

Re: Parazity vs. zapper/plazmový generátor

Příspěvek od zaperista »

Na zapper nedám dopustiť. Je to úžasná vec. Spolu so zoznamom frekvencií sa dá "vyliečiť" takmer všetko. Je len "umenie" nájsť patogény v tele, zvoliť poradie ich likvidácie a samozrejme nájsť presnú frekvenciu na daný patogén. Funguje na 100%. Žiadny živočích v tele neprežije, ak zvolíme presnú frekvenciu a dostatočný čas pôsobenia. Tiež je dôležité začať s "liečbou" včas, kým nie sú na tele nezvratné škody.
Nieje to placebo. Ako mi vysvetlíte, že to "vylieči" psa?
Odpovědět