Pust a alkohol

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

KRA
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 13, 2006 23:05
Kontaktovat uživatele:

Pust a alkohol

Příspěvek od KRA »

Prestoze ted mnoha lidem mozna srdce vynechalo nekolik uderu, opravdu nejde o stanoveni doporucene davky lihu pri pustovni :-)

Napadlo me to uz driv , kdyz se odrazil muj dech od pevne prekazky:-), ale chvili trvalo nez jsem vyhrabal svuj Atester. Prekvapeni to bylo , protoze ukazal opakovane 0,8 promile. Je vcelku jedno , co vlastne detekoval ,ale spis jde o problem pri silnicni kontrole, ktera se muze zkomplikovat, proto nasleduje vyzva k pustujicim, kteri maji pristup k testeru , aby to zkusili taky. Mozna je to jen cinsky plany poplach, ale v pripade , ze by to tak bylo ,mamem problem. Jinak mam 11 den a ten aceton musi jit citit az do Ase:-)
Uživatelský avatar
Karambola
Příspěvky: 79
Registrován: čtv črc 14, 2016 20:17
Bydliště:

Re: Pust a alkohol

Příspěvek od Karambola »

Ahoj, jsem 13. den na půstu. Škoda, že se nemám jak otestovat, zajímalo by mě to.
Ten aceton cítíš i ty sám? Já ho na sobě totiž vůbec nepozoruji a okolí si také nestěžuje.
Jak se jinak cítíš? Vše v pohodě? Půstuješ často?
KRA
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 13, 2006 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Pust a alkohol

Příspěvek od KRA »

Ahoj , jsem klasicky pripad vzestupu a padu rise rimske :-), takze kdyz citim , ze ten septik mam plny jdu do toho :-). Co se tyka acetonu,tak pri pruletu delaji vlastovky kotrmelce :-). Prakticky to asi je spis krevni dieta , rana jsou uzasna, vyplivnout krvave sliny a ukecavat zaludek aby nezvracel , kdyz tam stejne nic nema. Coz se uplne jednou nepodarilo a troska stav se dostala az na jazyk,po chvili leptani jicnou jsem dostal uzasnou myslenku dat si trosku sody na neutralizaci. Ono to teda pomohlo,ale na dva dny jsem zustal s vahou stat s 0 rozdilem, blbec strara jsem nejak zkratoval ,ale mily sodik svou praci udelal :-). Tento pust ,prostoze po dlouhe dobe, je opet jiny , energie docela dost , ale nausea jiz tradicne neskutecna. Delal jsem 22,21,21 a ty drobne nepocitam.
Zkus popatrat v okoli ,jestli nekdo tester nema,je fakt ze pokud se pohybujes pouze mezi bylozravci je ta sance mala :-)
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Pust a alkohol

Příspěvek od Ozeki »

Mno a nejdes nahodou pri silnicni kontrole nakonec na krev? Anebo vyhledej policii a nech si dech zmerit dobrovolne tim policejnim kalibrovanym testerem, zda ta acidoza (cca 2-10 den pustu) skutecne aktivuje i policejni masinku...
Odpovědět