Lou Corona

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Lou Corona

Příspěvek od macik »

Ještě než ouplně odejdu, tak si dovolím založit své poslední téma - když už tu teď tak letí rudovo neustálé dotazy na to, jak dlouho je kdo raw a jestli mu to opravdu prospělo, tak co třeba Lou Corona? je na raw 39 let, vyléčil si masivní nádor, propaguje zelené, ovoce, ořechy, i nějaké jogurty z ořechů a podobné věci a je v úžasné kondici, co dokáže s tělem je prostě neuvěřitelné a to je mu šedesát.....kromě vita s obrovským množstvím zeleného se taky snaží transformovat vše na lásku, je úžasným příkladem láskyplného přístupu....dělá ještě dechová cvičení a velmi doporučuje trampolínu a teda fakt bych chtěla být v jeho kondici, až mi bude šedesát....když jsem ho poprvé viděla ve videu o gorila milk a nevěděla kolik mu je, tak jsem předpokládala, že je asi v mém věku, to jsem pak koukala, když jsem zjistila, jak je to doopravdy :mrgreen:

nebo co angela stokes - na raw devět let, její oči, vlasy, pleť, vše jen září...užívá různé doplňky, jí také hodně zeleného, nezavrhuje ovoce, jak je zde poslední dobou v módě...pro mě tito lidé jsou totálním důkazem toho, že to funguje, ale věřím, že zdejší skalní antivita na nich jistě mouchy najdou, co?
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od awa »

Macíku, trošku mě tón toho vlákna zaskočil, ale chápu tě.
Ještě před půl rokem jsem tady byla z příspěvků a přínosů pro mě jako vitariána taktéž rozmrzelá, ale dala jsem si odstup a v mnohém dozrála. Z dlouhodobého hlediska se opatření ukázalo jako mimořádně přínosné, i když vnímám, že to může být subjektivní.
Nic to nemění na tom, že jsem si svoji raw cestu musela okopat sama a dnes tu rady tohoto ražení nehledám i díky tomu, že mě zajímají specifika a čas tu trávím jen nárazově. Pokud se tu přeci jen nějaká perla objeví, jsem ráda aspoň za ni.
Uvědomila jsem si, že ale pokud tu zrovna jsem, prospěji krom občasných rad i tím, se budu snažit, aby tu byla příjemnější atmosféra bez ohledu na čistotu vita. Když se lidé kritizují, přenáší se na druhé blbé nálady apod., moc jim to k růstu a pokroku nepomůže, zato pochvala od srdce, příjemný humor a povzbuzení dělají divy. Někdy to jde vydolovat těžko, ale to úsilí za to stojí. Cítí se pak dobře všechny zúčastněné strany.
Corona je fakt pěkný chlapík a ta doba o lecčems dobrém svědčí. I když neznáme foto ze stavu chorobného, tak bych nepodceňovala geny. Mluvím podle sebe a své rodiny. Vypadala jsem dobře i před vita, ale teď vypadám ještě lépe, a to po cca 3 letech. Hodně lidí se za mnou otáčí až mě ty pohledy pálí. Obtěžuje to a mám stochutí kolikrát vypláznout jazyk. :evil:
U Angely je pokrok zřejmý, tam je před a po známé, o tom bez debat, že má také co nabídnout.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od cepheus »

Padlo mi do mejlu od jednoho nejmenovaneho usera co si tu sem chodi vicemene uz taky jen cist :| :
"Ale ještě raději bych se jí zeptal - a kam při tom letitém vývoji zmizela pokora ?"

Awi, ja jsem take krasny a slicny, co Ty na to ? :mrgreen: )).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od Pavluska »

awa píše: Ještě před půl rokem jsem tady byla z příspěvků a přínosů pro mě jako vitariána taktéž rozmrzelá, ale dala jsem si odstup a v mnohém dozrála. Z dlouhodobého hlediska se opatření ukázalo jako mimořádně přínosné, i když vnímám, že to může být subjektivní.
Nic to nemění na tom, že jsem si svoji raw cestu musela okopat sama a dnes tu rady tohoto ražení nehledám i díky tomu, že mě zajímají specifika a čas tu trávím jen nárazově. Pokud se tu přeci jen nějaká perla objeví, jsem ráda aspoň za ni.
Uvědomila jsem si, že ale pokud tu zrovna jsem, prospěji krom občasných rad i tím, se budu snažit, aby tu byla příjemnější atmosféra bez ohledu na čistotu vita. Když se lidé kritizují, přenáší se na druhé blbé nálady apod., moc jim to k růstu a pokroku nepomůže, zato pochvala od srdce, příjemný humor a povzbuzení dělají divy. Někdy to jde vydolovat těžko, ale to úsilí za to stojí. Cítí se pak dobře všechny zúčastněné strany.
jj... jde o úhel pohledu. Když budeme na druhých hledat a zdůrazňovat to "špatné" (to máme každý), tak je to akorát otráví. Motivace se "dělá" jinak, i když se nemusí jen chválit. V případě kdy si myslíme, že si druhý škodí, je přirozené na to upozornit, ale záleží na fomě podání. I přijetí daným člověkem. :)
Přeji hezké jaro a omlouvám se, že na delší příspěvky nemám čas. Ale snažím se sem tam něco číst. ")
(plus sorry za offtopic)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od macik »

awo, ten agresivní tón z mé strany byl zvolen záměrně, ale není v tom osobní zaujetí, já to tady balím... zvolila jsem bulvární tón čistě proto, aby si to vůbec někdo přečetl :D .....kdybych na některý z rudových výpadů napsala, ano, tady jsou lidi, kterým to funguje, tak si toho nikdo nevšimne....chci, aby si lidi byli vědomi toho, že existujou úžasní lidi-dlouholetí vitariáni, kteří jsou ve skvělé formě a jsou živým důkazem toho, že syrová strava funguje, ač zde je to nyní již zpochybňováno na denní bázi...takový poslední výkřik do tmy, já už tu po víkendu nebudu, nelíbí se mi tady, je tu spousta lidí, kteří o vita nemají vůbec zájem a hlavně na mě je tu příliš mnoho agresivní mužské energie, takové té válečnické, která do mého světa nepatří....já nepotřebuju nadhled, ten vůči tomuto fóru už mám delší dobu, do většiny sporů se tu nemontuju už dlouho, já jen chtěla, aby si co nejvíce lidí přečtlo o Louovi a to se, zdá se, povedlo :-)....čili můj bulvární tón neplynul ze zloby či z potřeby prosadit svou pravdu, šlo mi čistě o provokaci v dobrém slova smyslu.....já ještě čekám na odpověď jednoho člověka a předběžně jsem už domluvená s Hugem, že mě smázne...tedy mé příspěvky tu zůstanou, ale můj nic už bude nepoužitelný....psala jsem to už k sobě do deníčku...já se s tímto fórem už zcela míjím...
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od awa »

V mnohém máš pravdu a důvod tvého konání jsem pochopila. Vím, že to nebylo ve zlém. Tvému rozhodnutí rozumím.
Tady je to v současnosti takový pelmel, že to tady víc bere než dává, když je člověk zacílen na živou stravu.
Přeji ti, ať najdeš inspiraci u těch lidí, kteří ti mají co dát. Tvojí velkou výhodou je, že jsi si vědoma, jakým směrem jít
a co přesně hledat.
Děkuji, že jsem tě mohla poznat, v některých věcech jsi byla inspirativní.
m:-)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od macik »

awa píše:V mnohém máš pravdu a důvod tvého konání jsem pochopila. Vím, že to nebylo ve zlém. Tvému rozhodnutí rozumím.
Tady je to v současnosti takový pelmel, že to tady víc bere než dává, když je člověk zacílen na živou stravu.
Přeji ti, ať najdeš inspiraci u těch lidí, kteří ti mají co dát. Tvojí velkou výhodou je, že jsi si vědoma, jakým směrem jít
a co přesně hledat.
Děkuji, že jsem tě mohla poznat, v některých věcech jsi byla inspirativní.
m:-)
díky awo, zrovna tvůj pohled mi bude chybět :-)....často úpně jiný než můj, ale přesto takový, nad kterým se musím zamyslet, což by měl být výsledek dobré debaty....a už fakt finito, potřebuju pracovat a místo toho tady prokrastinuju....už jsem "uvařila" raw špagety i sushi a uvažuju nad tím, že bych ještě vysála, vytřela podlahu a dala prát prádlo...ach, ta nekoncentrovanost, to ještě bude oříšek :-)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od s.arik »

Lou...vypadá dobře, 4 zásady super, jen působí trochu komerčně fakt, že všechny FAQ se týkají konkrétního doplňku stravy. No, možná ty enzymy neprodává sám, a i kdyby, přeju mu to. U Jardy mě taky nepohoršuje jeho prodejní činnost, naopak, jsem ráda, že mám tu možnost nakoupit levně.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Co Lou Corona, taky nebude zdejším vařákům dost dobrej?

Příspěvek od awa »

V tom je právě přínos, že prostřednictvím médií a byznysu jsou vidět. Ona publicita taky má svou daň.
Ve skutečnosti je lidí na raw mnohem víc, ale protože je to neživí nebo nemají potřebu se vystavovat, tak se o nich neví.
Byla jsem překvapená, kolik je jich v Bavorsku. Na netu většina moc času netráví, odkazy jsou polomrtvé či stojí za prd - má to své opodstatnění -hodně se setkávájí.
Je to absolutně o něčem jiném a vždy se těším. Jo, jo praxe a život. :idea:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Lou Corona

Příspěvek od buc11 »

http://loucorona.com/about/ skvělá fotka neco jak nigela
ted jak jsem ho dnes shledl na živo, jsem myslel že ma 75, jak tam bylo uvedeno a to fakt na to vypadal dobre,
jestli ma 60 tak je na tom z meho muskulaturniho pohledu s grahamem docela stejne, ma hladci tvaricky, ale je to tim ontogenotypom
Opakuji, pro mne oba skveli, motivujici a že se tim zivi, je jen dobre, nemusi od nikoho nic vybirat, jejich vzhled, aktivita, vykony jsou nejlepsi reklamou
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lou Corona

Příspěvek od rudo »

aha ake zaujimave vlakno

vdaka Lou Corona je pekny priklad

sice na doplnkoch co mnohi zatracuju ale aj tak, mne osobne doplnky nevadia, avsak Lou nie je dokaz ze to ide len ns surovom bez doplnkov.

otazka ci existuje naozaj dlhorocny dlhoveky 811 zostava stale nezodpovedana

Lou ma 60, to zas nie je taka dlhovekost, niekoko mojich varenych kamaratov vo vekovych kategoiriach 60-65-70-75 podala aj poslednu nedelu fantasticke vykony na chodeckych veteranskych majstrakoch, je to o niecom dokaz alebo nie ?

aby Lou ukazal dlhovekost musime si pockat az bude mat 120
5 2 8
Odpovědět