irigacne supravy

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

irigacne supravy

Příspěvek od Xion »

Poradte prosim nejaku irigacnu supravu, s ktorou ste spokojny. Aby sa nerozpadla po par pouzitiach, bola dobre navrhnuta, proste kvalitka.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Jindra »

Ahoj Xione, dlouho jsme nepopovídali :-)

Za sebe poradím tuhle soupravičku, stojí pár korun a používám ji dva roky, jsem spokojen.
Maj sa!
Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Panda »

Tahle vypadá být docela kvalitní, s pevnou plastovou nádobou (i když dražší): http://www.lekarna.cz/irigator-setrny-v ... ba-2litry/

Mám tenhle, a ten je hodně mizerný, bojím se kdy se roztrhne a má mizernou trysku, nebrat: http://www.lekarna.cz/irigator-z-pvc/
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: irigacne supravy

Příspěvek od macik »

Panda píše:Tahle vypadá být docela kvalitní, s pevnou plastovou nádobou (i když dražší): http://www.lekarna.cz/irigator-setrny-v ... ba-2litry/

Mám tenhle, a ten je hodně mizerný, bojím se kdy se roztrhne a má mizernou trysku, nebrat: http://www.lekarna.cz/irigator-z-pvc/
pandi, v současné době mám ten první, ale předtím jsem měla ten druhý a nevidím nějaký znatelnější kvalitativní rozdíl, ty druhé jsem měla už dva a relativní spokojenost, vyhodila jsem vždy jen proto,že už mi přišel zašlý a nevěděla jsem, jak čistit....možná jen, že ten dražší je snadněji manipulovatelný, když člověk zkouší klystýr vleže naboku (jsem to zkusila, protože to bylo v jeho návodu :-) ), ale i s tím levnějším by to vlastně šlo, jen by ho člověk nemohl položit v mezipauzách, ale technicky proveditelné to je...takže za mě je to prašť jak flákni...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

Bohate staci i tento zakladni levny model http://www.zbozi.cz/vyrobek/irigator-kl ... ejlevnejsi, je to festovni guma ta nadoba neco jako byvaly kdysi termofory, slouzi dokonale:).
----------------
Jeee, ono se to jeste dela http://www.zbozi.cz/?q=termofor&seradit ... p=produkty to je bomba, kdyz vecer clovek prijde v zime zvenci a ma zmrzle nohy, ale staci i PET flaska s teplou vodou pod perinu:).
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: irigacne supravy

Příspěvek od ovekyska »

ja mam tu co Jindra, problem vsak je ten (hoci som si ho sposobila neopatrnym zachadzanim), ze som pri prilisnom dotahovani nasadky pretocila zavit a zacalo prekvapkavat - docela neprijemne :mrgreen: no vyriesila som to omotanim zavitu obycajnym leukoplastom a je to ok.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: irigacne supravy

Příspěvek od rudo »

termofor je tu popularny a bezne k dostaniu, moja rodina ich ma viacej, ja radsej nohy nachvilu do studenej vody.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

Hehe, rudi u Tebe uz me opacna reakce ani neprekvapuje :lol:
Nevim, v zime zmrzle nohy z venku vrazit jeste do ledove vody .. no proti gustu zadny disputat:).
Ty musis byt v neustale oponenture vuci zbytku sveta, ze jo ? :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: irigacne supravy

Příspěvek od rudo »

rychle ponorenie do studenej vody a okamzite utretie a zabalenia vyvola vnutorne zohriatie co je uplne ine ako ohrievanie zvonku, ked sa robi poriadne tak az citis ako sa uvolnuju bublinky z kosti
5 2 8
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: irigacne supravy

Příspěvek od ovekyska »

rudo píše:rychle ponorenie do studenej vody a okamzite utretie a zabalenia vyvola vnutorne zohriatie co je uplne ine ako ohrievanie zvonku, ked sa robi poriadne tak az citis ako sa uvolnuju bublinky z kosti
jasne, to je citit aj pri studenej sprche, ked sa sprchujem v teplej, nez sa utriem, je mi zima, po studenej sprche okamzite zaliatie teplom (samozrejme az po dosprchovani :)
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: irigacne supravy

Příspěvek od gabrielik »

Ja mám tiež ten z Pandovho prvého dokazu a dobré.

Ovekyska, rudo, ono to funguje, len sa prinútiť prekonať ten moment. Pomáha si pri tom zavýskať. :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:rychle ponorenie do studenej vody a okamzite utretie a zabalenia vyvola vnutorne zohriatie co je uplne ine ako ohrievanie zvonku, ked sa robi poriadne tak az citis ako sa uvolnuju bublinky z kosti
A taaak:) psal jsi na chvilu, to je siroky pojem, rychle ponorenie a utretie je neco jineho:).
Tento efekt ze oblbnes teplotni teliska v pokozce a mozek si mysli, ze je Ti teplo znam:).
Vyhaneni certa dablem:) ..
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Xion »

Panda píše:Tahle vypadá být docela kvalitní, s pevnou plastovou nádobou (i když dražší): http://www.lekarna.cz/irigator-setrny-v ... ba-2litry/

Mám tenhle, a ten je hodně mizerný, bojím se kdy se roztrhne a má mizernou trysku, nebrat: http://www.lekarna.cz/irigator-z-pvc/
Diky, ten sa paci aj mne, len akym sposobom riesis uchytenie v dostatocnej vyske? Vyzera to ako nejaka kanvica, ktoru treba niekde polozit, kdezto sacik sa da zavesit.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Xion »

Jindra píše:Ahoj Xione, dlouho jsme nepopovídali :-)

Za sebe poradím tuhle soupravičku, stojí pár korun a používám ji dva roky, jsem spokojen.
Maj sa!
Jindra
Dikes, ten vyzera tiez dobre, len vak 1l sa mi zda dost malo, lepsie by bolo 1,5l alebo 2l. A ma dost dlhu hadicku, aby bol dostatocny tlak?
Vsak pokecame snad este. :-)
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: irigacne supravy

Příspěvek od gabrielik »

Tá plastová nádoba sa dá aj položiť aj zavesiť. Zo zadnej strany je plochá. Je to taký zrezaný valec a na vrchu to má dierku na zavesenie. Takže na šnúrku alebo háčik úplne v pohode zavesíš do výšky ako ti vyhovuje.

Skoč si do nejakéj lekárne alebo výdajne zdravotníckeho materiálu a pozri si to zblízka, Lepšie sa vyberá ako z obrázku. Možno aj cena bude prijatelnejšia.
Naposledy upravil(a) gabrielik dne stř úno 29, 2012 14:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Panda »

Na tom plastovém pytlíku mám smyčku z provázku a zavěšuji na kohoutek sprchy.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Jindra »

Xion píše:Dikes, ten vyzera tiez dobre, len vak 1l sa mi zda dost malo, lepsie by bolo 1,5l alebo 2l. A ma dost dlhu hadicku, aby bol dostatocny tlak?
Joj toho objemu jsem si nevšiml, tento výrobek má tedy asi více variant, které na první pohled vypadají identicky. Můj vak je dvoulitrový. Máš pravdu, s litrem člověk mnoho muziky nenadělá, to je prd, to bych ani nekupoval.
Hadička má odhaduju metr a čtvrt, no prostě stačí to tak akorát, v pohodě.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: irigacne supravy

Příspěvek od rudo »

presne ide o teplotny regulacny system ale funguje to aj opacne, ked si na studene nohy das horuci termofor, koza citi velke teplo a telo zacne dalej ochladzovat
a vnutri chudak nohy mrznu dalej napriek tomu ze na kozi mozu byt az popaleniny.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

Jo, je to zvlastni jak se telo chova:).
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: irigacne supravy

Příspěvek od jans »

cepheus píše:Tento efekt ze oblbnes teplotni teliska v pokozce a mozek si mysli, ze je Ti teplo znam:).
To je spíš naopak, ne? Mozek si právě myslí, že je zima a proto předá pokyny k zahřátí. Tedy nejde o žádné iluzorní teplo, při kterém doopravdy mrzneš. Dá se to asi naučit i bez toho ponoření do studené vody, prostě pouze myslí. Wim Hof to umí.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: irigacne supravy

Příspěvek od jans »

Jo a ještě k těm soupravám, měl jsem tu co je na druhém odkazu od Pandy a ta je na houby, tak jsem pořídil tu co je na prvním odkazu od Pandy a ta je super. :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Samira »

Sice oneskorene, ale tiez pridam svoju skusenost - mam irigator ako Jindra, tiez dvojlitrovy, ale pokazil sa mi tam otocny ventil (takze sa neda zastavit odtok vody), co vnasa do klystirov istu davku adrenalinu a pouzivania vsakovakych fint, aby nebola od vody cela kupelka ;)
Aj ked bol ten ventil funkcny, tak sa mi nepacil, je na sprostom mieste, zle sa otacal, potrebovala som na to dve ruky. Uz by som podobny system nekupila.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Jindra »

Sami nepomlouvej mi tuhle soupravu :wink: je fakt docela dobrá a kohoutek se ovládá snadno jednou rukou a naopak je na zcela správném místě :)
Ale jo, jasně, ctím Tvůj názor, samozřejmě někomu může tento typ vyhovovat a jinému zase nikoliv

S tím rozbitým kohoutkem bych Tě docela chtěl vidět klystýrovat... pro pozorujícího by to mohla být zábava :D

A vůbec - hlavně že klystýrujem. Vůbec nepochybuju o tom, že po těch dlooouhých vařáckých letech je to potřeba.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Panda »

Jindra píše:...bych Tě docela chtěl vidět klystýrovat...
No Jindro! :shock:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: irigacne supravy

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:
Jindra píše:...bych Tě docela chtěl vidět klystýrovat...
No Jindro! :shock:
tý brďo, mohli bychom urobiť nějaký sraz a hodit grupáč
škoda že neklystýruju, já tam nic nepatřičného nemám, v tomto se s jindrou neztotožňuju, považuji to dokonce za nepříznivé
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Samira »

v tomto sa mierne priklonim k bucovi... (samozrejme hovorim o klystire, nie o grupaci ;) ) radsej sanku ako klystir, a najradsej nic, akosi sa mi zda, ze vsetkeho (i toho dobreho) moc skodi ;)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: irigacne supravy

Příspěvek od buc11 »

Samira píše:v tomto sa mierne priklonim k bucovi... (samozrejme hovorim o klystire, nie o grupaci ;) ) radsej sanku ako klystir, a najradsej nic, akosi sa mi zda, ze vsetkeho (i toho dobreho) moc skodi ;)
no škoda
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

Samira píše:v tomto sa mierne priklonim k bucovi... (samozrejme hovorim o klystire, nie o grupaci ;) ) radsej sanku ako klystir, a najradsej nic, akosi sa mi zda, ze vsetkeho (i toho dobreho) moc skodi ;)
Taaaaak, nejsem nepritelem sikovne serie klystirku, kdyz je to zapotrebi.
Ovsem kdyby nam to melo prospivat dloudhodobe, udelal by nam Pan Buh vyvod z mocovodu na zacatek tlusteho streva a meli bychom zivot jako vino, nonstop clear a fresh :D .
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: irigacne supravy

Příspěvek od 2olfess »

Xion píše: Mám tenhle, a ten je hodně mizerný, bojím se kdy se roztrhne a má mizernou trysku, nebrat: http://www.lekarna.cz/irigator-z-pvc/
Tak já jednu praktickou,
tento typ irigátoru používám už přes 10 let, měl jsem jich samozřejmě už několik a jsem s nima maximálně spokojený.
Ale nepopírám, že mám na to už docela slušnej grif (třeba nesmí být v v té průhledné hadici vzduchová bublinka, jinak špatně teče a pod...) :wink:.
Spokojený jsem hlavně proto, že vždycky používám jeden pytlík soupravy (časem je trochu jetý, takže pak vyhodím) a k tomu střídám 2 až 3 hadičky z jiných stejných souprav, oni se totiž výborně sterilizují (varem), aniž by se časem výrazněji poškodily. Protože sterilizuju hadičky naprosto po každém použití a je to v poho, tak to doporučuju.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Xion »

Ja mam z klystiru uz snad 5 rokov blby pocit, a preto sa donho neviem dokopat. Proste, mam pocit, ze nic nema ist do analu (to sa tyka aj sexu :-) ), je mi to vrcholne neprijemne cokolvek tam strkat.
Zatial to vyhral ten pocit. :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

Taky jsem mel priblble predsudky, jsem rad ze jsem se jich zbavil:).
Takovy urinovy klistyr je TOP vec, optej se Jindry:).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: irigacne supravy

Příspěvek od buc11 »

Xion píše:Ja mam z klystiru uz snad 5 rokov blby pocit, a preto sa donho neviem dokopat. Proste, mam pocit, ze nic nema ist do analu (to sa tyka aj sexu :-) ), je mi to vrcholne neprijemne cokolvek tam strkat.
Zatial to vyhral ten pocit. :-)
tos měl štěstí, že to máš jen s tímto otvorem, představ si ústa, to bys zemřel hlady
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

Buci :D , mam dost .. :mrgreen: (:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Panda »

buc11 píše:tos měl štěstí, že to máš jen s tímto otvorem, představ si ústa, to bys zemřel hlady
Nebo nějaký takový pocit u žen, to byste si už ne...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: irigacne supravy

Příspěvek od cepheus »

... vrzli Xion ? :mrgreen: (:-)
Kurna, tady je dneska nejak veselo :D.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Xion »

buc11 píše: tos měl štěstí, že to máš jen s tímto otvorem, představ si ústa, to bys zemřel hlady
nene, zabudas, ze aj breatharian je cesta! :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: irigacne supravy

Příspěvek od buc11 »

Xion píše:
buc11 píše: tos měl štěstí, že to máš jen s tímto otvorem, představ si ústa, to bys zemřel hlady
nene, zabudas, ze aj breatharian je cesta! :-)
vzduch je take cokolvek
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: irigacne supravy

Příspěvek od Xion »

buc11 píše:vzduch je take cokolvek
Vzduch je sice cokolvek, ale ja nemusim otvarat usta aby som bol breatharian. :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: irigacne supravy

Příspěvek od buc11 »

Xion píše:
buc11 píše:vzduch je take cokolvek
Vzduch je sice cokolvek, ale ja nemusim otvarat usta aby som bol breatharian. :-)
aha, takže nosem ti nevadí nic?
Odpovědět