TĚHOTENSTVÍ

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

Syrovko, on to ma presne spocitany - na den presne 4 mld, on to vsecko zazil (osel) byl u toho videl na vlastni oci :D ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

A to te irituje tak, ze utocis ad hominem? Jenze me urazi jen inteligent.

Pocatek zivota (at nejsme OT) na Zemi (to uz jsme OT) se v soucasne dobedatuje pomerne presne na 4000-3800 milionu let, tedy plus minus 100 000 000 let. Preji pekny vecer :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

Utok ? :D
Mam z Tebe akorat prdel blaznivy hochu, predkladas tu neco co jsi kompletne vycetl od jinych pomatencu a prijal za svoji viru.
Nic vic.
Za co v (psane) historii muzes dat ruku do ohne ? Myslim ze bys hodne brzy chodil po Svete jen s ozehlymi pahylky :-).
Hazes tu plus minus 1 000 000 roky pricemz Tvuj zivot je sotva postrehnutelny, neslysitelny mikro-psouk uz v daleko mensim casovem meritku:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

cepheus píše:Hazes tu plus minus 1 000 000 roky
Skoda slov, kdyz si pletes 1 a 100 milionu (rozdil a neorientujes se na casove ose, tak ano, rozptyl 2,5% je "velmi" zasadni :-o))
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

No tak jsem se upsal no, tolik zase ty Tvy posty neprozivam, tak sry .. tak teda 100 000 000 let sem a tam :D ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Ano, nejistota neboli NE/presnost nejakych 2 a pul procenta ti VADI...
U kreacionistu je NE/presnost v desitkach nebo stovkach nebo tisicich! procent v jejich nejednotnosti a to ti NEVADI...
Dobry paradox, ze?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Jane »

Nevíte, zda někdo dělá v Praze či Středních Čechách kurzy hypnoporodu?
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Jane »

Mohu se ještě zeptat, zda jste v těhotenství a do kdy dodávali hořčík v pilulkách? Bez něj mám křeče v nohách, ale nemá se prý brát až do porodu.....
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Brala jsem chlorid horecnaty az do porodu i pak ve vode, jen jsem to neprehanela s mnozstvim. Davkovani neporadim, ja brala spetku tak, aby mi voda jeste chutnala a nebyla horka...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

"Hořčík
Hlavní úloha: Kosterní skelet. Pomáhá uvolnit svalové napětí
Nedostatek: Zadržené lůžka, pastevní tetanie, vyšší náchylnost k výhřezům, hypomagnezemie na konci březosti a začátku bahnění.
Nadbytek: Horší resorpce vápníku a fosforu"

Vysazuje se po 36. tydnu..
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od rudo »

na krce mne skor zabera Bcomplex a tiez fosfor z coke

ovsem nikdy sa nenecham naprc.... ehm, oplodnit
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:"Hořčík
Vysazuje se po 36. tydnu..
Lecebne megadavky jiste. Kdyz ale uzivas mala mnozstvi z viry, ze by mel byt ve strave, ale dnes uz neni (bud vycerpanou ornou pudou nebo vlivem spatne skladby stravy, napr. vic bileho peciva nez zeleniny), pak je zcela logicke ho uzivat neprerusene.
Banany a mandle pred porodem nikdo nezakazuje...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Jo, rad bych mel takovou LAB a overoval si viru sam :-)

Ja momentalne zadne suplementy nedavam uz ani C, tak nevim, nakolik je to nezbytne pri tehotenstvi. Bohorovne mohu prohlasovat, ze suplementy jsou nezdrave, telo je ma ziskavat jinak apod. Jako ty tisice let a miliony drive, no ne? No stejne to nevim:)

Fakt je, ze tyhle suplementy se testuji ne na ucinnost, ale JEN na neskodlivost, takze zase vime kulove, zda to k necmu opravdu je anebo se pletu? Vyrobni cena musi byt tak do 10-15% prodejni ceny na pultu, podle toho uvazuju, kdyz zvazuju, jestli to neni echt srajda.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od rudo »

test je jednoduchej mam krece vezmu par tablet a krece pryc

kdyz vezmu jine tabl;ety a krece porad tak je jasne ze palcebo nefunguje

kazdy si najde co mu chyby

mne vetsinou magnesium nepomuze ale B koplex vetsinou jo a taky fosfor z coke vetsinou jo
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Nikdy jsem nemel krece, tedy vyjma presezeni nohy, asi 1 minutu? Tak nevim, zda TABLETa odstrani pricinu anebo spise nasledek krece (relax svalu)?

Fosfor, řecky světlonoš? Propagace synthetickych chemikalii?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od rudo »

tvoje babka je synteticka chemikalie

jo kdzy nikdy nedelas poradnej sport nebo tezkou dlouhou fyzickou praci tak krece neznas
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Jo jsem magor, protoze nezatezuji telo az na hranu, kdyz to neni nutne? Nejde o zivot a nehoni me grizzly. Pri bezne zvysene zatezi to nedela. :-)

nam prozrad, kolik $ nasypes
- do jidla/piti,
- do suplementu,
- do sportu
Za mesic... Me to prijde neprirozene, tabletky v plastove krabicce do pusy... V lepsim pripade jeste v prasku. JE TO NUTNY?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od rudo »

nutny to neni
zivot se da take zbuytecne proflakat bez zazitku a bez radosti z pohybu
pro jistotu take nesouloz, necti a nejez

lehni si do mreaziciho pultu a nechce se kryogenicky zazdit a vystvait do mauzolea
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Tehotenstvi je zazitek par excelence, Rudo :-o
Jak snad chapes, proti extremu nic nemam, no pravidelne extremne sponovat a suplementovat kvuli tomu synteticky chemicky prasek (drive to byly treba anabolicke steroidy) neuznavam :-) to mas jako rodit deti kazdy rok, jako Marie Terezie :-) vsak se rika, jez do polosyta... Aneb auto do rallye (po zavodu generalka) anebo auto na bezny provoz, dobre udrzovane vydrzi dlouho :-o
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

To je na motivy nejake konkretni udalosti?

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... o-narozeni

Domorodka smazka co chtela vytriskat 300 tisic... ;-?

from mobile device
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Syrovozrout »

"Česko neporušilo práva rodiček, rozhodl Štrasburk

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku ve čtvrtek rozhodl, že Česko neporušilo práva dvou žen, které se na soud obrátily v souvislosti s domácími porody. Stěžovaly si, že české právo neumožňuje při domácích porodech zdravotní péči zajišťovanou porodními asistentkami.

Dnes 11:11
(Aktualizováno: 11:44 )

Ženy si u soudu stěžovaly na to, že jim kvůli českým zákonům byla upřena možnost porodit doma za pomoci asistence lékařského odborníka. Nový zákon o zdravotních službách totiž od roku 2012 hrozí porodním asistentkám vysokými pokutami, pokud by pracovaly bez potřebných povolení. Češky, které chtěly rodit doma, proto nemohly žádné asistentky sehnat.

Štrasburský soud ale dospěl k závěru, že v tomto případě nedošlo k porušení článku 8 Evropské úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, který se týká práva na respektování soukromého a rodinného života.

"Soud vzal v úvahu zejména skutečnost, že na evropské úrovni neexistuje žádná shoda ohledně povolení či zákazu domácích porodů, a že tato otázka rovněž zahrnuje problematiku přidělování finančních zdrojů, například pro zajištění odpovídajícího systému rychlé zdravotnické pomoci při domácích porodech," uvedl soud ve svém prohlášení." http://www.novinky.cz/domaci/356094-ces ... sburk.html
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Argumentace soudu byla opravdu zvlastni.

Kdokoliv si muze stahnout rozsudek v plnem zneni. Krasne tam vypsali veskere studie, ktere potvrzuji VYSSI bezpecnost domacich porodu /aneb mortalita stejna, nesmrtelna poskozeni matky a ditete doma mohem nizsi nez v porodnicich/, vypsali tam nazory WHO, ze zena ma pravo volit porod kdekoliv, i doma, vypsali tam zeme, kde system domacich porodu s PA funguje desetileti ke spokojenosti vsech, jsme v jedne Unii, pred tremi lety v procesu proti Madarsku rozhodli ve prospech domacich porodu...naridili slyseni, coz neni obvykle, tvarili se privetive, zastupci Vlady CR meli slabsi argumenty nez LLP, vypadalo to pozitivne a najednou sest ku jedne prohra.
Jen proto, ze kdyz "nekde pravo maji a jinde nemaji, nepanuje ve veci zatim shoda a my se radeji uchylime k mlceni nez abychom sirsi prava poskytli i tem, co je dosud nemeli" :o
Tak nevim, vymenili soudce nebo je uplatili? Nedava to smysl. Nekde maji pravo svobody a jinde nemaji... Jsem opravdu zvedava, co na to Velky senat. Chudak Ivana K. taky mela asi ctyri procesy, nez ji ospravedlnili. Ona na rozdil ode mne celila bankrotu, ztrate povesti a moznosti vykonavat sve povolani. Mne osobne o nic nejde, ale proces by mohl pomoci desitkam, vlastne stovkam zen, ktere rocne rodi v CR doma, zatim bez pomoci nebo s neuplnou pomoci "nacerno", a take by to pomohlo tem PA, co dnes pri pomoci zenam riskuji absurdni pokuty.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

A chteji pomoc? Podle prvnich prispevku v diskusi pod clankem asi ne... A rozsudek kde bych mel hledat nevim ani ja a dost silne pochybuji, ze "kazdy" ho bude ochoten cist, natoz hledat, hodne lidi preferuje jednoduche kratke zpravy presne jako je ten na novinkach a hnedle maji ve vsem jasno - viz diskuse tamtez :-)

Spatne podana zaloba nebo neznalost pravnika, jak funguji soudy? Casto totiz neresi podstatu sporu... Pokud bylo zalovano poruseni prava, tak me napada, ze prece nejde vymahat/narokovat neco, co neni uzakoneno, ale to jen spekuluji, proc zaloba neuspela... Muselo by byt postupovano jinak. Tohle zrejme pravnik zdarma jen zkusil, zda to vyjde, jemu o nic moc nejde...

Pravo se zacina stavat nedostupnym pro "chude", pockejte za par let, bude to jak za prvni republiky... Bud si to vystuduj anebo ziv pravniky. Ti zadarmo jsou totiz vetsinou totalne neschopni a ti kvalitni zase stoji vic, nez si muzeme nebo chceme dovolit. Ti (vetsina) co jedou podle tarifu - tak to je ruska ruleta.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Pokud soudis o cemkoliv dle prvnich prispevku diskuze na idnesu, potes teda...aha, tak zeny doma ani pomoc vlastne nechteji, to jsem teda netusila. :roll:

O kvalite pravniku z LLP nemam nejmensi pochyby. Vzdycky holt nevyhraji zajmy spravedlnosti, rozhodnuti je na soudu, at uz je zalobce jakkoliv schopny, oni se venuji dlouhodobe vyhradne pripadum, ktere povazuji za skutecne poruseni Umluvy o lidskych pravech. Zadny bohaty ukrivdenec si je nepodplati, aby za nej vybojovali nejakou kravinu, od toho jsou jine firmy, ne nutne schopnejsi. Naopak obcasne podplaceni soudcu je bohuzel dolozitelny jev.

Bezpecnost domacich porodu koluje na netu roky, kdo nechce slyset, neuslysi, ani kdyby to davali v radiu trikrat denne.
http://www.biostatisticka.cz/ uz tu bylo.

Hlavne cela kauza nebyla o bezpecnosti, ale o svobode volby a pravu na zdravotni peci. Musim nasbirat asi nejake drby o Nemecku, nebo mi jeste bude lito, ze jsem se tam nenarodila, tam se nemusi ockovat ani skolkove deti, rodit se muze kdekoliv, respektuji prava pacientu vice nez u nas, nabidka bioproduktu a ekopripravku je siroka a cenove dostupna...kde je druha strana chleba, premyslim...urcite bude.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

s.arik píše: Nemecku, nebo mi jeste bude lito, ze jsem se tam nenarodila, tam se nemusi ockovat ani skolkove deti
a cim to je ze v nemecku je 99% decek skolkovych ockovanych?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

To je mi uplne u prdele, hlavne ze to jedno procento ma svobodu neockovat a prece chodit do skolky /do skoly stejne musi vsichni zejo/.

Kamaradky sestilety syn se hrabal v hline a zapichl si rezavou jehlu od strikacky. Odbery na hiv a zloutenky a po mesici znovu. Nemel zadne protilatky proti hepB, prestoze absolvoval vsechna ctyri preockovani hexou dle doporuceni, takze musel byt ockovan znovu. Je to ojedinely pripad, ale ne vzacny, vsichni si protilatky nevytvori, medikove odhaduji 90 max 95% uspesnost vakcin v radu let, ale hlinik skodi vsem...a zloutenky lze po pichnuti resit imunoglobiny, tak k cemu ockovat, ale to jsme ot a uz nemam cas debatit, pa.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Syrovozrout »

"NSS vyhověl stížnosti ve sporu o právní analýzu domácích porodů

Ministerstvo zdravotnictví zřejmě chybovalo, když nevydalo žadatelce o informace právní analýzu trestní zodpovědnosti rodičů za újmu způsobenou dítěti při plánovaném domácím porodu. Nejvyšší správní soud (NSS) vyhověl kasační stížnosti a nařídil Městskému soudu v Praze, aby žalobu žadatelky proti ministerstvu znovu projednal.

Dnes 10:25

Žadatelkou je právnička Ligy lidských práv Zuzana Candigliota. Verdikt NSS přivítala. Není podle ní možné, aby stát za veřejné peníze zadával právní analýzy a pak je utajoval.

„Zvlášť když si za ně advokátní kancelář bývalého ministra spravedlnosti Pavla Němce naúčtovala 50 tisíc korun. A zvlášť když se jedná o tak citlivou otázku, jako je případná trestní odpovědnost rodiček za domácí porod,” řekla Candigliota. Je podle ní zarážející, k čemu vůbec ministerstvo analýzu potřebovalo.

Candigliota o dokument požádala v roce 2010 na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Ministerstvo odmítlo s vysvětlením, že nejde o dokument, který vznikl na úřadě. Vypracovala jej totiž externí kancelář. Navíc se analýza s ohledem na svou trestněprávní tematiku nemůže stát podkladem pro úřední rozhodnutí ministerstva zdravotnictví. Proto prý na ni nedopadá zákon o svobodném přístupu k informacím.

Městský soud v Praze žalobu žadatelky letos v únoru zamítl. Zdůraznil, že analýza vznikla jako výsledek duševní činnosti soukromého subjektu. „Ze samotné skutečnosti, že objednatelem je správní orgán, nelze dovodit, že musí takový dokument poskytnout žadateli o informaci,” stálo v rozhodnutí.

Candigliota následně podala kasační stížnost. Poukázala v ní například na to, že kdyby úřady dotáhly výklad ministerstva zdravotnictví a městského soudu ad absurdum, mohly by se přenesením svých činností na externí subjekty zcela vyhnout povinnosti poskytovat informace. Městský soud musí po zásahu NSS žalobu znovu projednat a vynést nové rozhodnutí.

Plánované domácí porody představují v Česku ožehavé téma. Část matek si je přeje jako alternativu k porodnicím, lékařská obec je většinově odmítá jako nebezpečný hazard. Evropský soud pro lidská práva ve čtvrtek rozhodl, že v případu dvou Češek nebylo porušeno jejich právo na respektování soukromého a rodinného života. Ženy si stěžovaly na to, že Česko neumožňuje při domácích porodech zdravotní péči zajišťovanou porodními asistentkami /NIKOLI TĚMI NARYCHLO IMITOVANÝMI A PODVRŽENÝMI, KTERÉ JSOU SVÁZANÉ S NEMOCNICEMI A VŮBEC OSTUDNÝMI - ŽIVOTU NEPŘÁTELSKÝMI A S NÍM NESLUČITELNÝMI - ORGÁNY STÁTŮ...KTERÉ TO TU KORUPČNĚ PO FAŠISTICKU Z/ŘÍDILI. MIMOCHODEM POKUD PŘIJDOU NA TO, ŽE NA TOM MŮŽOU VYDĚLAT, TAK UŽ KÁMOŠI POLITIKŮ JSOU INSTRUOVÁNI ZAKLÁDAT "PORODNÍ DOMY" A PODOBNĚ, KONKURENCI JIM UŽ ODSTRANILI Z CESTY...POKUD OVŠEM SEZNAJÍ, ŽE NA TOM VYDĚLAT NEPŮJDE, ŽE "POPTÁVKA" BY BYLA NEZAJÍMAVÁ, TAK TO SHODÍ KOMPLET - JAKO SPOUSTU JINÝCH "ALTERNATIV". V OBOU SCÉNÁŘÍCH JE TEDY TO PŮVODNÍ ZLIKVIDOVÁNO: V PRVNÍM PŘÍPADĚ S NEPRAVOU NÁHRAŽKOU ZCELA PODŘÍZENOU ZÁJMŮM A BUDOUCÍM ROZMARŮM STÁTNÍCH ORGÁNŮ A JEJICH KÁMOŠŮ... VE DRUHÉM ZNIČENO BEZ NÁHRADY./.

Podle Richarda Hořejšího, právního zástupce jedné z žen, však dal štrasburský soud stěžovatelkám v mnohém za pravdu. Uznal prý nedostatečné možnosti volby rodiček v ČR, stejně jako nedostatečnou činnost ministerstva zdravotnictví na úseku porodnictví. /JEŠTĚ VÍCE TOHO,CO TO ZPŮSOBUJE? NADBYTEČNOU ZLO-ČINNOST SADISTICKÝCH DEVIANTŮ A ORGANIZOVANÝCH KRIMINÁLNÍKŮ, KTEŘÍ SI ŘÍKAJÍ POLITICI, ATD. V ODVĚTVÍCH DO KTERÝCH NEMAJÍ CO ZASAHOVAT? - Opravdu brilantní "doporučení"./ Porody se zřejmě bude zabývat ještě velký senát štrasburského soudu." http://www.novinky.cz/domaci/356173-nss ... orodu.html
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne pát pro 12, 2014 18:27, celkem upraveno 2 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Syrovka ~ Cibulka, jaxeto rymuje:-) slovnik i nazory mate ~ :-)

Stat nic korupcne po fasisticku v teto oblasti podle me nezridil, to jen lide, ktere jsme si zvolili, jsou pod tlakem lobistu... Je to o lidech. Radsi si precti rozsudek a udelej nam pravni analyzu...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Syrovozrout »

Víš Janku...o historii ani přítomném stavu toho mnoho nevíš jak dáváš neustále najevo.
Tvůj úkol zde je asi na všechno vyvolávat dojem že "tak je to přece normální", "nic se neděje", "všecko OK".
Záleží jak pro koho.
To mi teda vysvětli (když si myslíš, že záleží na tom kdo s čím hodil lístek do urny) proč teda soustavně volíš lidi, co nás ŠIKANUJÍ, ULTAČUJÍ A DEVIANTNĚ CHTĚJÍ ŘÍDIT?
PS.: Fašismus není myšlena jako nadávka, ale jako SERIOZNÍ KLASIFIKACE (nikoli unáhlená, ale na základě mnohaletého zkoumání).
Možná že to někoho, kdo si ještě drží zbytky iluzí, může překvapit či pohoršit, ale za to nemůžu jak to je.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

http://m.idnes.cz/blog/clanek.439162.idn
Ja koukala jen na idnes a udalosti ct a v obou pripadech dost rozebrali i kauzu ambulantniho porodu, takze jsem souhlasne prikyvovala jen pulce clanku Sichtarove, ale i tak palec nahoru.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Takze s jeji druhou pulkou nesouznis? A pritom to je presne to, co napadlo me, obycejna selska logika: "Kupříkladu každý asi pochopí, že mám právo vdát se; stát by ale jaksi neměl mít stanovenou povinnost sehnat mi k tomu manžela."
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Janek píše:Takze s jeji druhou pulkou nesouznis? A pritom to je presne to, co napadlo me, obycejna selska logika: "Kupříkladu každý asi pochopí, že mám právo vdát se; stát by ale jaksi neměl mít stanovenou povinnost sehnat mi k tomu manžela."
My se proste nepochopime nikdy :br Nepsala jsem, s kterou pulkou souhlasim.
Ad upozadeni ambuvyhry, nesouhlasim, media o tom take informovala.
Podprahova maniplace tam ale byla, dali prostor pouze zastancum porodnice, vubec tam nezaznela vysoka bezpecnost domporodu /u nizkoizikovych zen s PA/.

Argument s manzelstvim ma trhlinu...k cemu je ti pravo se vdavat, kdyby ceske zakony prohlasili vsechny penisy za pravne nezpusobile a nepovolilo jim uzavirat svazky manzelske?
K cemu je diteti pravo na vzdelani, kdyby se vsechny skoly zavrely?
K cemu je ti pravo rodit doma A pravo na zdravotni peci, kdyz si smis vybrat jen jedno z toho, protoze MZ svevolne odebralo vsechny licence a nove nedava, naopak strasi pokutami v milionech? Na to Sichtarova nepomyslela a sest ze sedmi soudcu take ne, ale Velky senat muze mit jiny nazor. Jak uz jsem psala, pred lety s Madarskem rozhodli naopak ve prospech domporodu. Je to o lidech, dobe a stesti, bohuzel ne vzdy o spravedlnosti.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

To ma cesky stat povinnost naridit, aby byly asistentky? Anebo je rovnou vyrobit? Pravo na vzdelani zavedla marie terezie, aby vsichni umeli spocitat a zaplatit dane a cist obecni vyhlasky, myslim :-) S Madarskem rozhodli, ze stat musi zajistit - vyrobit profesi na trhu? Opravdu? Ja nevim, proto se ptam.

Mlada pani 5-matka take neustale frfnala, ze ma byt zakon kvuli ni na 5 decek (kterych je 130 znamych pripadu na svete), pominu ted, ze to je pekny obrazek otec matka nemakacenko manzel v inolvenci ojebat veritele a matka primadona, tak ten zdravy rozum mi to nebere, ae treba tomu nerozumim, ani v pripade tomto, CO VLASTNE pozadovali, jak znel petit, kdo vi.

Jen pripomenu, ze pravo a spravedlnost, natozpak zdravy rozum, nejsou synonyma.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Stat nemusi nic vyrabet, ono to tu uz bylo. Staci represemi nebranit :wink: Jako v Madarsku.
Jenze s tebou je diskuze marna...souhlasit lze snad jen s posledni vetou.

Hezka mapa http://llp.cz/2014/12/s-domacimi-porody ... eho-soudu/

http://normalniporod.cz/co-se-deje/mame ... ska-prava/
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

No diskuse je marna i se strasburkem, kdyz to argumentacne neustojis... Podle me se v techto podobnych kauzach chteji casto hlavne zviditelnit, do par podobnych kauz jsem videl vic, nez bych chtel.

Jinak k vyroku

"Předseda České gynekologické a porodnické společnosti a ředitel pražské porodnice v Podolí Jaroslav Feyereisl má navíc za to, že celý spor je motivován porodními asistentkami; ty totiž za porod doma nedostávají od pojišťoven peníze a podle Feyereisla "pár militantních porodních asistentek" zneužívá ženy k nátlaku na to, aby pojišťovny začaly tuto péči platit."

co dodat? A argument, ze PA by mela mit vybaveni, take stoji za uvahu. Navazna pece? Pokud nekdo bydli v krajskem meste, neni problem, ale nekde na dedine a jeste v zime v zavejich, no... Risknout to muze vzdycky, pokud nema chlapa praskace jako v drive linkovanem serialu... Chtit vsak na to garanci od statu, no ja nevim, ktera PA pujde do takoveho rizika, kdyz tech 10000 se da vydelat pohodlneji jinak. A jsme zase u penez.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od s.arik »

Jaroslav Feyereisl bez komentare, je mimo.

"A argument, ze PA by mela mit vybaveni, take stoji za uvahu." Kde kdo psal, ze odmitame, aby PA mely k ruce trochu naradicka? Naopak to vitame, v tom je smysl jejich prace /fonendoskop, siticko na vzacnejsi vetsi ruptury.../, bez pomucek by nam jejich vzdelani a praxe neprinesli tolik uzitku.

Navazna pece? Jedna z podminek, aby PA treba v Nemecku k tobe prisla, casova dostupnost operace.

Vsechno maji v zahranici podchycene, vysledky jsou vyborne, kdyz se splni podminky...

Pisu ty informace pro hlavy otevrene, co mozna jen ctou, tebe nepresvedcim, to mi neva, ale uz je to unavne, porad dokola. Ctete biostatisticku viz vyse, overte si jeji zdroje a udelejte si nazor sami.

S tebou se Janku v realu nikdo nebavi, ze mas nukani psat a psat treba i do Tehotenstvi? Najdi si jine forum, tady je to uz mrtve...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Vybavenim se mysli neco na urovni nemocnice, tvrdi odpurci domoporodu, resp. co padlo v argumentech "statu", to mas jak postarsi opravar aut a mladsi opravar aut s notebookem... Nevim, nakolik je to relevantni a nehodnotim.

Me nepresvedcis? A o cem? Mysls ze jsem na strane farmako-lekarske loby? Ja nemam dostatek informaci, tedy jen nezavazne premyslim nahlas :-) pokud veris svemu pravnikovi, tak ok, pro me je dobry pravnik, co mi vyhraje spor. Pravniky utesitele neuznavam. Mrtve to neni, kdyz slibuje neco jako dovolani... Spise by to chtelo ukazat vic aktivnich odpurkyn systemu, nez tocit se na petniku. Ja netvrdim, jak to je ok nebo neni ok, jen jsem se snazil naznacit, proc zaloba dopadla tak, jak dopadla. Ty informace by lidi nejdriv museli pobrat a jak asi vidis, statni PR je pro lid mozna zatim srozumitelnejsi.

Ad statistika: kazdy matematik-fyzik ti potvrdi, ze statistika a budouci situace spolu mnoho nesouvisi, hadej proc.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

Boze ! To je osel zase .. nezmlkne a nezmlkne :| ..
Co se se..s porad tady do tehotnych bab jako nejaky ujety trapak ?:)
To je ciste jejich vec kde si vyboxujou ze budou rodit a jak budou rodit, nechces fakt vypadnout uz na jiny forum ?

Mas kozy ? Nemas .. mas koule po dedkovi (snad?) no tak co sem lezes do porodu ?:)
Zmlkni a dej si doma jinou zabavu, kup si nejakou dlouhou gamesu a neprud porad nejaky zivy lidi:).
Na Tvy skvely teoreticky pravniky (a jiny chory uvahy a teorie) uz nikdo neni stejne zvedavy.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

cepheus píše:Boze ! To je osel zase .. nezmlkne a nezmlkne :| ..
Co se se..s porad tady do tehotnych bab jako nejaky ujety trapak ?:)
To je ciste jejich vec kde si vyboxujou ze budou rodit a jak, nechces fakt vypadnout uz na jiny forum ?

Mas kozy ? Nemas .. mas koule po dedkovi (snad?) no tak co sem lezes do porodu ?:)
Zmlkni a dej si doma jinou zabavu, kup si nejakou dlouhou gamesu a neprud porad nejaky zivy lidi:).
A ty si nastuduj http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse Královský osle.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

"Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat)[1] je věcný rozhovor několika osob nad určitým tématem, jehož cílem není rozhodovat, nýbrž věc pečlivě rozebrat z různých stránek, shromáždit argumenty a případně připravit půdu pro racionální rozhodnutí."

Tak uz mam nastudovano:), jenze - to plati za predpokladu ze s Tebou nekdo o necem zde jeste CHCE diskutovat, coz se zjevne rict neda.
Tak si premyslej POTICHU nekde v koute doma proc asi(?), pane Navseckoznamreseni .. Jeniku, primlouvam se i za S.arik, najdi si uz konecne jiny forum, diky :| .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

OT: Zato ty chces rozhodovat a hodnotit :-) sarik uz ma rozhodnuto a nazory ji nezajimaji, to je ted s krizkem po funusu, nazory mohla ucelne sbirat pred utkanim a ne po.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Lenuška »

Janek píše:OT: Zato ty chces rozhodovat a hodnotit :-) sarik uz ma rozhodnuto a nazory ji nezajimaji, to je ted s krizkem po funusu, nazory mohla ucelne sbirat pred utkanim a ne po.
s.arik úspěšně D O M A porodila tři zdravé děti. Nepochybuji o tom, že sesbírala dostatek informací, než se do toho pustila. Narozdíl od tebe janku si ale dokázala z těch informací udělat vlastní názor, a podle toho se zařídit. Zato ty se jen donekonečna vyptáváš a rýpeš, aniž by sis názor dokázal udělat. Je to tvůj problém, nikoho to tady nezajímá, jen otravuješ.

Jak už bylo výše řečeno, najdi si jiné fórum, tady už většinu lidí přestalo bavit číst tvé odpovědi, které nic neřeší, jen se stále plácáš kolem dokola. Tohle fórum jsi hodně poškodil.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Dostatek informaci k pravnim vecem? Kolik sporu predtim osobne absolvovala a vyhrala? Uz to chapu, ja o voze...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

Hahaha, kdyby jen o koze, Ty si stojis Janku na vedeni, NIKDO Te tu uz netravi s Tvym Bohorovnym Svetonazorem, jsi schopen to pochopit ?
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Boha jsi sem zatahl ty, v kazdem druhem prispevku se na nej odvolavas.
Lenuška píše:většinu lidí přestalo bavit číst tvé odpovědi, které nic neřeší
smyslem diskuse přece není vyřešit, viz výše cituje Cepheus... Patrně tedy ty vedeš dialog, kdy se bavíš s lidmi se stejným názorem?

Vtipné je, že já nikdy proti domácím porodům nebyl :-o
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Lenuška »

Janek píše:Boha jsi sem zatahl ty, v kazdem druhem prispevku se na nej odvolavas.
Lenuška píše:většinu lidí přestalo bavit číst tvé odpovědi, které nic neřeší
smyslem diskuse není vyřešit, viz výše cituje Cepheus... Pokud s názorem nesouhlasíš, je to tvé právo.

Vtipné však asi je, že já jsem nikdy proti domácím porodům nebyl.
ale taky Cepheus píše: ...a případně připravit půdu pro rozhodnutí. Ty ale zpochybňuješ i názory lidí, kterým něco funguje už léta, a neuvedeš lepší řešení. Jen kritizuješ. Takhle jsem se taky chovala, asi dva roky. V pubertě. Neargumentovala jsem, jen jsem byla proti všemu a všem. Ty jsi už dospělý,ne?

Jak řekl můj přítel -a já s ním vřele souhlasím- jenom prudíš...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Boha jsi sem zatahl ty, v kazdem druhem prispevku se na nej odvolavas.
Osle, prudis a navic jeste lzes aby Ti to pasovalo do kramu .. neunavuj se laskave, vim co jsem kde napsal (v kazdem druhem prispevku):).
Narozdil od Tebe co ani poradne nevis co jsi napsal vcera.
Mej se, mam zase minimalne na tejden nejakou lepsi zabavu nez Tebe:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

Jak ja lzu, aneb Cepheus pise o Bohu v kazdem druhem prispevku:

viewtopic.php?p=199802#p199802 pro 13, 2014 22:42 "Boze !"
viewtopic.php?p=199822#p199822 pro 14, 2014 15:48 "s Tvym Bohorovnym Svetonazorem"
viewtopic.php?p=199824#p199824 pro 14, 2014 15:55 "Bohu se nelze vysmívat"

Netreba dale komentovat.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od cepheus »

Pravda, nekomentovat .. "mlceti zlato" v Tvym pripade je prihodny.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

TĚHOTENSTVÍ

Příspěvek od Janek »

"napadat nebo překřikovat" :-)
Lenuška píše:zpochybňuješ i názory lidí, kterým něco funguje už léta, a neuvedeš lepší řešení.
Jaké názory kterých lidí máš na mysli? Že někomu něco funguje neznamená, že to něco je hodno následování anebo nehodno vyřčení názoru.

Diskuse od účastníků vyžaduje:
věcnost: věnovat se tématu a argumentovat, nikoli napadat nebo překřikovat,
otevřenost: nevylučovat nikoho, kdo může k danému tématu přispět;
poctivost: podstatné informace nesmějí účastníci zatajovat nebo tvrdit něco, čemu sami nevěří;
trpělivost: pochopení argumentů druhého může vyžadovat čas;
zdvořilost, která vyjadřuje společný zájem všech na každé věcné informaci.

Zkušenost ukazuje, že taková diskuse může být pro hlubší poznání složitých jevů velmi užitečná, protože překonává přirozené jednostrannosti účastníků a zvyšuje pravděpodobnost, že se na nic důležitého nezapomnělo. Některé diskuse jsou méně náchylné k polemikám, například diskuse řešení v matematice, obtížnější je dodržet požadavky diskuse ve vědě, v právu nebo dokonce v politice.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět