Kuchynský robot s nejlepším struhadlem na zeleninu ?

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Ivo
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 23, 2007 12:12
Kontaktovat uživatele:

Kuchynský robot s nejlepším struhadlem na zeleninu ?

Příspěvek od Ivo »

Už mě nějak netěší pracné ruční strouhání zeleniny a přemýšlím o nějakém dobrém kuchynském robotu, který má zvlášt dobře rozvinutou strouhací sekci (a umí nastrouhat třeba i mrkev na velmi jemné štavnaté kousíčky apod.) a spoustu jiných věcí. Ostatní věci mě u robota až tolik nezajímají (míchaní těst, mixer atd.)

Současných kuchynských robotů je spousta a nevím který je zvlášt dobrý ve strouhání :)

Před časem jsem si koupil tohle http://www.nipponcec.cz/ostatni-kuchyns ... 312341.htm ale hned druhý den vrátil - nebylo to dobré.

Nemáte s tímto nějakou dobrou zkušenost a doporučení ?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Kuchynský robot s nejlepším struhadlem na zeleninu ?

Příspěvek od Samira »

Ja Ti poradim, co si NEkupuj. Mam nieco taketo http://www.philips.sk/c/mixer-a-miesanie/hr7766_13/prd/, ano, chapem, nechces takyto komplikovany robot, ale mozno sa ponuka len ta krajacia cast. Ma to sice viacere dobre struhadla a na nejaku mrkvu ci jablka to ide, ale ked sa pokusam nakrajat kapustu s takym posuvatelnym nozom (na fotke kotuc vpravo dole najblizsie k nam), tak sa kapusta napcha kade tade a nekraja to.
Vela stastia s hladanim ;)

PS: ta odstredivka, co k tomu bola, mi uz zhorela, motor bol reklamovany este skoro novy, lebo zasmrdel a zadymil, (pre varakov - cesto v tomto robote v ziadnom pripade nemieste!!!, zle to dopadne), takze pouzivam uz len mixer. Ten je prekvapivo odolny.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Kuchynský robot s nejlepším struhadlem na zeleninu ?

Příspěvek od culka »

Nooo ja uz som pisala jeziskovi a ten mi prinesie KitchenAid. Uz po nom skulim odkedy som zacala robit s postihnutimi. V jednom z mojich prvych domov taky bol a dokazal vselico, len ten moj stary Philips sa nechce pokazit. Tak mu do Vianoc asi pomozem.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Odpovědět