DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

Nejlépe fáze najdeš na teletextu České televize, strana 175. Tam je to vždy rozepsané na celý měsíc.
Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 95
Registrován: pon lis 08, 2004 17:44
Bydliště: Praha a Český ráj

Příspěvek od Zdeněk »

Tak jsem četl toho Malachova a musím říct, že spíš než co jinýho, mě to přivedlo k přemýšlení o prioritách, o tom, čemu dát v tom každodenním nedostatku času přednost atd. Skoro to vypadá, jako by se člověk mohl a měl čistit celý život neustále dokola, pořád půstovat, pít moč, strávit půl života na záchodě :) . Více než u jiných autorů si zde uvědomuju, jakou velkou roli tady hraje duševní rozpoložení a přístup člověka. A taky když člověk tráví 10 hodin denně v práci + další povinosti..., nevím nevím.
Naprosto nic proti zdravému pústu a pročištění, je-li vše konáno rozumně, systematicky a s radostí.
Ale řekněte sami: není alespoň někdy lepší se na to vykašlat a radši se jít s někým, koho máte rádi projít do lesa a prostě vůbec nepřemýšlet nad tím, kolik tisíc kamínků bordelu možná v sobě mám? Kdybych šel na všechno stopro důsledně, byl bych velmi pročištěný, ale taky bych se velmi minul obyčejnou lidskou radostí ze života.
Zdeněk

Žij a nech žít !
cat
Příspěvky: 21
Registrován: pát úno 25, 2005 16:27
Bydliště: Sever

Příspěvek od cat »

Zdeňku, naprosto s tebou souhlasím! Je lepší žít v pohodě a klidu a život si užívat, aniž bych se za něčím honila ( za očistou či za penězi, to je fuk ). Ale když příjde nemoc, přece jenom člověk hledá cestičku jak navrátit zdraví a moci si ten život zase naplno užívat, a já právě hledám tu cestičku, protože nejsem úplně oukej a trošku mě to v životě začalo omezovat. Tak snad se z toho nezblázním :roll: :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Zdeněk píše:Tak jsem četl toho Malachova a musím říct, že spíš než co jinýho, mě to přivedlo k přemýšlení o prioritách, o tom, čemu dát v tom každodenním nedostatku času přednost atd. Skoro to vypadá, jako by se člověk mohl a měl čistit celý život neustále dokola, pořád půstovat, pít moč, strávit půl života na záchodě :) . Více než u jiných autorů si zde uvědomuju, jakou velkou roli tady hraje duševní rozpoložení a přístup člověka. A taky když člověk tráví 10 hodin denně v práci + další povinosti..., nevím nevím.
Naprosto nic proti zdravému pústu a pročištění, je-li vše konáno rozumně, systematicky a s radostí.
Ale řekněte sami: není alespoň někdy lepší se na to vykašlat a radši se jít s někým, koho máte rádi projít do lesa a prostě vůbec nepřemýšlet nad tím, kolik tisíc kamínků bordelu možná v sobě mám? Kdybych šel na všechno stopro důsledně, byl bych velmi pročištěný, ale taky bych se velmi minul obyčejnou lidskou radostí ze života.
-mně je při půstu výborně a nijak mě neomezuje a když su čistej tak je to úplně boží a že bych tím ztrácel drahocenej čas mně nepřipadá, páč při tom i trpím radostí ze života
cat
Příspěvky: 21
Registrován: pát úno 25, 2005 16:27
Bydliště: Sever

Očista ledvin

Příspěvek od cat »

Lidičky, přečetla jsem si sedm kroků ke zdraví od Vilmy Partykové, od Cingroše... chtěla bych si udělat postupně skoro všechny očisty, ale očista ledvin mě trošku děsí. Celý týden jíst jen melouny a černý chleba, možná že bych to zvládla ( ale asi strašně zhubnu a už to nenaberu, protože přecházím na jinou stravu, po které se moc nepřibírá ). A při této očistě pít urinu, což mi příjde zvláštní, když močí začne ven vycházet písek a kaménky, nemůžu to přece pít... navíc se kdykoli během dne naložit do horké lázně ( v práci asi těžko ). Poradíte? Zkoušel jste to někdo?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

minulý léto jsem aniž bych nějak chtěl přímo čistit ledviny jed nějakou dobu, kdy byly levný skoro jenom samý melouny. Takový tu žlutý sladký jsou samej cukr... a taky jsem pořád chodil na záchod...
a na chleba se vybodni....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

Cervene

Příspěvek od AdamK »

Mam pocit ze na ocistu ledvin se vic doporucuji ty ruzove. Ale nevim proc. :-)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

predpokladal bych ze proto, ze maj vic vody a min cukru "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

Jedlový olej

Příspěvek od AdamK »

Jedlový olej - na očistu ledvin se taktéž doporučuje jedlový olej. Ze Sibiřské Jedle Bělokoré
Dá se to koupit ve zdravých výživách/lékárnách na netu taky najdeš k objednání.
http://www.prozdravi.cz/jedlovy-olej.html - stojí něco přes 200 lahvička taky podle množství a výrobce.

3x denně dáváš 5kapek do šťávy, nebo trošky vody, 30min před jídlem
dobře rozmícháš a vypiješ tak, aby směs co nejmíň přišla do kontaktu se zuby, je dost agresivní na sklovinu.

3-4 dny vyjde zakalená moč, jak se začínají usazeniny rozpouštět, později třeba kamínky s vůní oleje.
pak dva týdny pauza a opět kůru opakovat, dokud nedojde k požadované očistě.

šťávy k očistě ledvin:
mrkev 10dílů, řepa 3, okurka 3
mrkev 9dílů, celer 5, petržel 2

Asi by bylo dobré ty dvě věci zkombinovat.

Urinoterapie bych se nebál a pokud je přímo potíž s ledvinou, tak lze s výhodou užívat močové obklady. Vypít téměř všechnu moč přes den a 20-30 dní (+ obklady), 10-20 dní pauza. Neboj, oni ti mezi zuby skřípat nebudou. V klidu to můžeš pít. :lol:

Zdroj: Malachov, Totální detoxikace (včetně urinoter. doporučení)

Jo, ten červenej meloun bude asi víc močopudnej.
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

sanka pri pustu

Příspěvek od AdamK »

mam tip pro pustare: pokud chcete delat sanku v prubehu pustu, nastradejte si moc, treba v prubehu tri dnu a skladujte v lednici, pak prihrat a hura do toho. stara moc je velice silny cistic. sanku jsem takhle vyzkousel, ale mel jsem malo moci (jen asi 7 sklenic). nejdriv jsem myslel, ze se to nepovedlo, ale pak asi pul litru vyslo ven. kdybych ten sifon vyzivil normalni neslanou vodou, jak doporucuje buc (myslim ze dobrej napad, me to pri tom pustu taky napadlo, ale uz jsem nejak nechtel nic podnikat a behat na zachod..) asi by to bylo ok a komplet. takze zacit s moci a pokracovat vodou.
jinak sankou se slanou vodou v prubehu pustu ten pust defacto prerusite, nebo presneji pribrzdite, takze ja bych do toho urcite nesel. sul zastavuje ocistne procesy.
klystyry naopak v prubehu pustu bezne provozuju se soli a strevem se zadna sul imho nevstreba.
sanku pred pustem a nazdar klystyr, pripadne pak s moci.
Food is just fuel — what you do with your life is what matters!
http://www.fredericpatenaude.com/
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

Příspěvek od AdamK »

Neti je nutno delat se SLANOU VODOU! Jinak jsou prave ty pocity jako kdyz naece voda do nosu. Kdyz je roztok slany stejne jako prostredi tela, nesnazi se to telo osmoticky vyrovnavat a tudiz nedojde k "alergicke reakci." :wink: Stejne jako u klysstyru.
Dale je nutne se mirne, staci mirnoucce predklonit, dat hlavu na stranu a uplne klidne, zvolna dychat pusou. Opravdu jen pusou, vyzkouskej si to kdyztak na sucho. Dychej pusou a zkus si chytit nos. Kdyz ucitis tah, ze se nosem nadechujes, vychytej si to. Neni to nic tezkeho, muze to byt jen nezvyk a jeste jak je to nezname, clovek muze trosku zazmatkovat.
Konvicky delane presne pro neti, ktere maji tu vyhodu, ze konec ktery se strka do nosu ma tvar komoleho kuzele, jeho vrchol (uzsi konec) se strka do nosu a tudiz se dirka dobre utesni a da se s tim asi pohodlnejs smajchlovat. Ke koupi napr. v omcentru (to je na ohrade, do vyhledavace omcentrum) nebo v jogacentru v blanicky - joga.cz, tam nekde to kdyztak bude asi i s cislem popisnym. V OC (/data) stala asi 200Kc, v Blanicky je drazsi, ale zas vetsi, takze voda ma ze zacatku vetsi tlak, coz je lepsi pokud mate casto ucpanej nos. Na cesty je zas lepsi ta mala.
Food is just fuel — what you do with your life is what matters!
http://www.fredericpatenaude.com/
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

jeste neti

Příspěvek od AdamK »

uplne nejlepsi je samozrejme neti s moci. tam se nespletete :-)
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: sanka pri pustu

Příspěvek od Selma »

AdamK píše: ...
jinak sankou se slanou vodou v prubehu pustu ten pust defacto prerusite, nebo presneji pribrzdite, takze ja bych do toho urcite nesel. sul zastavuje ocistne procesy.
klystyry naopak v prubehu pustu bezne provozuju se soli a strevem se zadna sul imho nevstreba.
sanku pred pustem a nazdar klystyr, pripadne pak s moci.
Jak sůl zastavuje očistné procesy? Celou dobu co se v tom nimrám mám za to, že je to právě naopak. Tak jak to je?
Ad klystýr se slanou vodou - Wallker zas slanou vodu ke klystýrům nedoporučuje, sice nevím proč, to jsem se nedočetla, ale mám zkušennost, že moje líné střevo může slanou vodu vypouštět ještě několik hodin po klystýru, což je docela nepříjemné:)
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

Kolik soli do např. 2 deci mám dát na néti?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

asi tolik, aby to chutnalo jako když si dáš slanou polívku, nebo jako mořská voda, myslím, že se udává něco jako čajová lžička na litr...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

Zkoušeli jste někdo i ten druhý způsob co popisuje Malachov - lehnout na postel, hlavu zaklonit dolů z postele a nakapat asi 10 kapek slané vody nebo uriny?
Danča
Příspěvky: 182
Registrován: ned pro 26, 2004 16:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Danča »

tvx píše:asi tolik, aby to chutnalo jako když si dáš slanou polívku, nebo jako mořská voda, myslím, že se udává něco jako čajová lžička na litr...
Dík za odpověď. A kolik vody na tu jednu "seanci" běžně spotřebuješ?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Danča

Příspěvek od tvx »

přiměřeně, připrav si litr a proplachuj, až bude v nose čisto tak toho nech. postsv se k tomu jako kdybys čistila podlahu... taky ztěží poradíš kolik vody na ní "c)


--------------------------------------------------------------------------------------
výhledově toto fóum nebo aspoň část asi sloučím s nějakým hromadným očistným, kdybyste ho nemohli najít.
--------------------------------------------------------------------------------------
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Andreaa
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 15, 2005 10:48
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andreaa »

Je pravda, že existuje pomalejší a šetrnější očista jater? Nevím sice kolik dní, nebo snad i měsíců, ale každé ráno nalačno lžíci olivového oleje.

Někde jsem to kdysi četla.

Jestli něco víte, dejte vědět.

Dík moc

Andrea.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

mozna zkus promichat s pomerancovou stavou, me to jednu dobu poranu dost chutnavalo a pomerance prej sou dobry na jatra...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

mohl by nekdo poslat odkaz kde na netu najdu nejake informace k sance (nejlepe s obrazky)
dekuji
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

pokud se ti nikdo s adresou neozve (já o žádné také nevím, ale určitě někde bude), tak ti to můžu ofotit a naskenovat a kdyžtak poslat na mail :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

http://www.omcentrum.cz/cesky/ajurjoga/00_ajur_joga.htm

pak dej ty informace vpravo a tam to je.
Naposledy upravil(a) Advid dne čtv úno 02, 2006 16:33, celkem upraveno 1 x.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

to uz tu nekdo i psal, odkaz mi nefunguje
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Mám Ti to zkopírovat do wordu a poslat?

Napiš na PM maila, už to mám připravené. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

staci trochu to tam proklikat... nahore, myslim, ze ten pravejahned je tam seznamcviku...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

dekuji vsem :)

muze mi jeste nekdo napsat, jak dlouho casove to tak asi zabere? v textu je napsano "sestava se mnohokrat opakuje"
tak at vim s cim mam pocitat
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

mlok píše:dekuji vsem :)

muze mi jeste nekdo napsat, jak dlouho casove to tak asi zabere? v textu je napsano "sestava se mnohokrat opakuje"
tak at vim s cim mam pocitat
důležité je na lačno (jde to pak samo). po každé z prvních 6-8 čtvrtlitrových sklenic udělat tu serii. Pak už se otevře (mně) ten "sifon" a
pak už jen popíjím mineral vasr a čekám až je to čistý.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

mě se to třeba 2x vůbec nepovedlo....po 3. už ano, ale nacvičila jsem se až až dost, druhý den jsem byla z toho až namožená (hihi alespoň jsem si protáhla i jiné svaly, které jinak necvičím,brala jsem to jako dobrou věc).
U mě to trvalo myslím tak 2 hodiny.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Sluníčko píše:mě se to třeba 2x vůbec nepovedlo....po 3. už ano, ale nacvičila jsem se až až dost, druhý den jsem byla z toho až namožená (hihi alespoň jsem si protáhla i jiné svaly, které jinak necvičím,brala jsem to jako dobrou věc).
U mě to trvalo myslím tak 2 hodiny.
přesně, já jsem míval taky svalovicu téměř vždy, teď to dělám komplet do hodiny
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Očista jater a žlučníku podle Cingroše

Příspěvek od Advid »

Zkoušel jsem to a chci se zeptat, jestli ty zelené voskové hrudky, které z člověka pak vycházejí, opravdu byly v těle a nebo jestli jsou z toho oleje a citronové šťávy, co se pije v průběhu té očisty.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

a co si děláš za očistu z oleje a citonu? šanku zvládám, jen jednou mi to nešlo ani za nic. a to jsem už byla teda nacvičená. hlavně že to jde dál.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Je to podle Cingroše. Pije se jablečná šťáva a pak třetí den večer mezi sedmou a osmou vždycky olivový olej a citr. šťáva a nahřívají se játra. Podrobnější návod kdyžtak pošlu mailem, mám ho naskenovaný od Sluníčka. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Muzu o ten navod taky pozadat?

Mail: tx zavinac centrum . cz

DIKY!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Očista jater a žlučníku podle Cingroše

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Zkoušel jsem to a chci se zeptat, jestli ty zelené voskové hrudky, které z člověka pak vycházejí, opravdu byly v těle a nebo jestli jsou z toho oleje a citronové šťávy, co se pije v průběhu té očisty.
zrovna v tomhle vlákně na začátku to někdo trochu rozebírá....
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Sluníčko: A jo, díky.

To ale znamená, že 21-denní půst není uváděný restart imunitního systému těla. Ha, zrada! :shock:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já myslím, že může být.

žlučník asi reaguje i na stresy, já myslím, že z toho co jím by se mi usazeniny neudělaly, ale dokáži to si myslím v období, kdy mám nějaké stresy a to mě i v tom místě pobolívá. Už je to ale déle.
Nebo když člověk jí víc než má.
Očistu jsem dělala 3x, 2x vyšlo a 1x nic.

Mamča jí vše, ikdyž v posledních letech už to ozdravila. A když si dělala kdysi tuto očistu, tak z ní vyšly jak ty voskové kameny, a to opravdu hodně, tak ty "žížaly" jak tam píšou....a večer, když to dělala, tak měla náběh na žlučníkový záchvat, ale vydržela a druhý den ohromná uleva, když to z ní vyšlo.....u mě byly jen ty voskové kameny.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

no to by mne moc zajímalo. jestli budete někdo tak hodný, pošlete mi podrobnosti. je to zajímavé. hodně. i když už si myslím, že mám žlučník ok. vždy po porodu je to katastrofa. po malém mě hnali na operaci, víc mě tam neviděli. dala jsem se dokupy a ted po holce žlučníček opět hezky zlobil. ale už jsem to zvládala sama. vím jak by to u doktorů dopadlo. přece se nenechám kuchat. teď jsem se pustila do půstu trojky, ale snad vydržím i 7. dnes mám 5 dnů za sebou a cítím se zatím dobře. když to tak půjde dál, vydržím i déle. jen nevím co budu dělat s tím štíhlým tělem. začala jsem půstovat od nového roku a už mám 12kg dolů. na staré kolena budu ještě štíhlá. za rok už mám dole 30kg. vždy jsem za takový úspěch lidi obdivovala a ono to jde celkem samo. zatím nemám čas se věnovat jinému pohybu než kolem dětí. třeba někdy :? mira.mare@seznam.cz
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

zuzi: Vrátli se mi to. Použil jsem tenhle mail: tx zavinac centrum . cz bez mezer a nechodí to.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

buc11 píše:
Sluníčko píše:mě se to třeba 2x vůbec nepovedlo....po 3. už ano, ale nacvičila jsem se až až dost, druhý den jsem byla z toho až namožená (hihi alespoň jsem si protáhla i jiné svaly, které jinak necvičím,brala jsem to jako dobrou věc).
U mě to trvalo myslím tak 2 hodiny.
přesně, já jsem míval taky svalovicu téměř vždy, teď to dělám komplet do hodiny
Šanka
to je můj sen...do hodiny....to snad ani není možné. Včera jsem ji dělala a trvalo to přes dvě hodiny, už jsem z toho byla vedle. Ale dnes je mi moc hezky. Hihi buď máš o polovinu kratší střeva a nebo spíše já o polovinu delší.....závidím
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Šanka
to je můj sen...do hodiny....to snad ani není možné. Včera jsem ji dělala a trvalo to přes dvě hodiny, už jsem z toho byla vedle. Ale dnes je mi moc hezky. Hihi buď máš o polovinu kratší střeva a nebo spíše já o polovinu delší.....závidím[/quote]

já beru šanku jen dokud se to neprorazí a kdy musím pít slanou vodu, a to je teď většinou do 45 minut až hodiny, podle stavu vyprázdnění, pak už si to užívám, popíjím jen destilku nebo mineralwasrtrinken a jsem v očekávání eufo stavu, jenž se vždy dostaví a to naráz, jakoby přecvaknutím, to zbožňuju. Ten den spím tak 2,3 hodiny a většinou si to domedituju. Z toho vyvozuju svou teorii, že tělo funguje nejlíp, když má trávicí systém vyprázdněnej, neb to pravděpodobně odebírá tělu nejvíc životní energie. Půst mně právě zas tak moc nechutná a nemám ho rád.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

buc11 píše:Šanka
to je můj sen...do hodiny....to snad ani není možné. Včera jsem ji dělala a trvalo to přes dvě hodiny, už jsem z toho byla vedle. Ale dnes je mi moc hezky. Hihi buď máš o polovinu kratší střeva a nebo spíše já o polovinu delší.....závidím

já beru šanku jen dokud se to neprorazí a kdy musím pít slanou vodu, a to je teď většinou do 45 minut až hodiny, podle stavu vyprázdnění, pak už si to užívám, popíjím jen destilku nebo mineralwasrtrinken a jsem v očekávání eufo stavu, jenž se vždy dostaví a to naráz, jakoby přecvaknutím, to zbožňuju. Ten den spím tak 2,3 hodiny a většinou si to domedituju. Z toho vyvozuju svou teorii, že tělo funguje nejlíp, když má trávicí systém vyprázdněnej, neb to pravděpodobně odebírá tělu nejvíc životní energie. Půst mně právě zas tak moc nechutná a nemám ho rád."
No to i mě to "proražení" trvál déle....ale ono se to určitě zlepší. Stavy po šance se mi také líbí, hlavně druhý den, to bylo super. Půst mi zatím tedy také moc nechutná....
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

[quote="Sluníčko"][quote="buc11"]Šanka
bez treninků neni majstrou, moje tělo už jich má mraky za sebou, ale teď jsem je hodně zredukoval, stačí mne jen na ovoci ubírat
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak před pár dny opět šanka - a povedla se. Ikdyž skoro hodina a stále nic....už jsem z toho byla špatná, 3 litry v sobě a nic, fuj pocit plnosti v sobě ...naštěstí po hodině se to pohlo a bylo vše OK. Byla jsem namožená z těch cviků 2 dny. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

mé šankové hlášení:

včera šanka za 1 hod a 15 minut NEUVĚŘITELNÉ :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Sluníčko: Ty jsi samá šanka, aby ses nám neušankovala. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:) snažím se to jen uvnitř lépe rozhýbat, teď přes zimu to nějak bylo horší
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Advid
Sluníèko: Ty jsi samá šanka, aby ses nám neušankovala.
:P

Mel by prosím nekdo jednoduchý popis zázracné šanky? Dèlala jsem ji sice sama 2x z knihy, ted si myslím, ze zbytecne spím. Mel by nekdo "drobnej návod" k probuzení? Uz si moc nepamatuji postup.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

zapátrej pár stránek zpět, byla tu už hned několikrát, s odkazamam na názvy cviků i na ukázky provedení, myslim...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Janina píše:Advid
Sluníčko: Ty jsi samá šanka, aby ses nám neušankovala.
:P

Mel by prosím nekdo jednoduchý popis zázracné šanky? Dèlala jsem ji sice sama 2x z knihy, ted si myslím, ze zbytecne spím. Mel by nekdo "drobnej návod" k probuzení? Uz si moc nepamatuji postup.
pošlu ti ji na mail :)
Odpovědět