DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Weaving »

Zkouším očistu podle Partykové, jsem za prvním týdnem první části očisty, tedy střeva. čeho se obávám je druhá část, jelikož nedokážu pozřít česnek nalačno.. žaludek mi ho po chvíli hned vypumpoval. Chci se zeptat jestli se dá do těla vpravit i jinak aby měl aspoň podobné účinky.. např česneková topinka, či česneková pomazánka.. poradíte? díky moc
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Marci »

Mam dojem,ze se ten cesnek polyka cely,nekouse se.Pak to ani nepali. :wink:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Weaving »

no dohaje, ze me to nenapadlo (:-) za měsíc uvidíme :-)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Sweetie »

zrovna pred par dny jsem se dozvedela ze cesnek kdyz se vykroji ze strouzku ten stred, tak pak se muze pozrit aniz by zatezoval organy. (u me tedy zlucnik). a pry ani clovek pak nesmrdi (nebo nevoni, jak komu)
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Weaving »

Sweetie píše:zrovna pred par dny jsem se dozvedela ze cesnek kdyz se vykroji ze strouzku ten stred, tak pak se muze pozrit aniz by zatezoval organy. (u me tedy zlucnik). a pry ani clovek pak nesmrdi (nebo nevoni, jak komu)
jj taky jsem se to dozvěděla před pár dny 8) asi jsme to viděli stejě
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Samira »

Weaving píše:jelikož nedokážu pozřít česnek nalačno...
Pred rokmi som robila podla Cingrosa podobnu kuru a strucik cesnaku nalacno rano bol pre mna masaker. Musela som sediet na stolicke, chvilu sa zvijala, a obchadzali ma mdloby. Celkom urcite sa strucik rozkusal (cely by som ho neprehltla).
Ale - su rozne druhy cesnaku. Nas domaci "palicak" mal obrovske struciky o strasnej sile. Druhy druh, tzv. jarny, mal malinke struciky, chut bola podstatne jemnejsia, z toho som sa nezvijala. Skus preto vyhladat sortu, ktora bude miernejsia.
A este si myslim, ze ak je nieco, coho sa bojis, robi Ti velmi zle a nezvladas to, tak to jednoducho nerob. Nie som si ista, ci ocistny ucinok vyvazi ten stres a nasilie na sebe spachane.

A co keby si si postruhala napriklad jablko a pretlacila do toho cesnak a nejako oklamala zaludok? Ale to nemam odskusane :(

Cha - prave ste napisali ten napad so stredom cesnaku - niekedy vyskusam ;)
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Weaving »

Samira píše:A co keby si si postruhala napriklad jablko a pretlacila do toho cesnak a nejako oklamala zaludok? Ale to nemam odskusane :(
možná by to šlo, uvidíme. Jen si nedovedu představit tu hroznou chuť :oops: Myslím, že by se to v žaludku mohlo prostě rozmělnit samo, takže rozmělnění bych prostě přenechala tam dolů..

Kdo to čte a máte zkušenosti s tímto procesem..

Kousat nebo nekousat, toď otázka.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Panda »

Weaving píše:možná by to šlo, uvidíme. Jen si nedovedu představit tu hroznou chuť :oops: Myslím, že by se to v žaludku mohlo prostě rozmělnit samo, takže rozmělnění bych prostě přenechala tam dolů..

Kdo to čte a máte zkušenosti s tímto procesem..

Kousat nebo nekousat, toď otázka.
Myslím si že rozmělnění v žaludku nefunguje. V žaludku se to rozkládá jen chemicky kyselinami a to na česnek nestačí. Ten se musí rozmělnit mechanicky - například nastrouhat předem na jemném struhadle a pak do něčeho zamíchat. Také bych ho nezvládl kousat vcelku. Jeden stroužek se dá celkem snést s jednou porcí zeleninového salátu, ale možná to strouhané jablko může být zajímavá varianta stojící za pokus.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Xion »

A co medvedi cesnak? Sup sup do lesa, a nazbierat, ziadna lenivost sa netoleruje, ved akurat teraz je sezona. :-)

Inak, cesnak s ovocim je mnamka, chuti mi to. Odporucam s ananasom. Mnam. Akoze fakt. Je to super. Takze to napisem este raz. Cesnak s ananasom je fakt dobra kombinacia a kazdy kto ma ananas by to mal skusit. :-)

Inak, niektore ucinne latky sa v cesnaku vytvoria az niekolko minut po rozrezani, takze sa odporuca najprv ho dobre nadrtit na kasicku a nechat na vzduchu. Proste, jest to az po 10 minutach. Tusim, ze ta latka sa vola alicin, alebo tak nejak podobne.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Marci »

Tak to jsem si asi spletla s Zidama.Pac ty to tak delaji,ze rano polknou cely strouzek-samo ,ze nejakej malej .) Uz je to dost let co jsem kury popsane v Cingrosovi delala.
Napr. mam osobne velmidobrou zkusenost ,kdyz je clovek nemocny cumlat neporuseny(!),ale oloupany cesnek,vytahne bordel ven.
Pokud bys vsak preci jen chtela jit do toho drceneho,pak znam pouze jediny zpusob jak eliminovat jakoukoliv palcivost-smichej ho s tukem a palit nebude napr.maslo,kokosovy olej(nemam odzkouseno).
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Panda »

Maria píše:...Pokud bys vsak preci jen chtela jit do toho drceneho,pak znam pouze jediny zpusob jak eliminovat jakoukoliv palcivost-smichej ho s tukem a palit nebude napr.maslo,kokosovy olej(nemam odzkouseno).
Když nepálí, neznamená to že nefunguje? Není právě ta pálivost tou jeho funkčností?
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Marci »

Tak na to odpoved neznam.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Caute, idem trochu podporit toto vlakno, lebo najviac tu tusim zije vlakno o chlore, co ma konkretne na tomto fore dost prekvapilo. Takze trochu klasickej nostalgie o ovoci, exkrementoch a tak... :lol:

Po minulej ociste pecene v marci som mala naladu na dalsie stavove dni, lebo pred nou som davala dva 1-dnove postiky tyzdenne a na tie som to uz dalej necitila, chcelo to zmenu. Striedala som cca. 3 dni na stavach s dalsimi 3 na jedle. Vacsinou mono, konkretne na ananase (cca. 1 mixnuty a zriedeny filtrovanou vodou: 2 l / 1 den). Celkom zaujimave, ked namiesto hovienka vychadza ananasovy sulcek ako z odstavovaca. :D

Zaroven podpora pecene stavou z ovocia noni, ajurvedskymi cajikmi na pecen a zlisovanymi bylinkami tradicnej cinskej mediciny na pecen.

Vcera bol spln a hlavne som mala volny den v praci, co bola idealna konstelacia na ocistu pecene (v ajurvede a TCM som pokracovala aj pocas nej). Dokonca sa pridal ku mne aj Frenky, ktory aktivity tohto typu berie s patricnym nadhladom, ha.

1. den (navsteva mojej rodiny v Hlohovci):
K: 5 dokladne rozzutych bio jablk
F: 5 nakrajanych bio jablk

2. den:
K: polotekute pyre zo 6 bio jablk s Terezkinou vanilkou
F: 5 nakrajanych bio jablk

3. den:
K: polotekute pyre z 5 bio jablk s Terezkinou vanilkou, 1/2 l cerstvej jablkovej stavy
F: 10 nakrajanych bio jablk

4. den:
K: mixnute 3 bio jablka a zriedene filtrovanou vodou (1 l), 1/2 l cerstvej jablkovej stavy
F: mixnute pyre z 8 jablk, 1 l pasterizovanej jablkovej stavy

ocista:
K: 400 ml (100 ml bio olivoveho oleja, 200 ml stavy z bio grepov, 100 ml stavy z bio citronov)
F: 300 ml (150 ml olivoveho oleja, 150 ml stavy z bio citronov)

vizualne efekty: :mrgreen:
K: gulicky uz ziadne, iba v jednej davke troska ciernej zlce
F: dost velke "kamene" a vraj akysi "sliz", ha

Uzivala som si to ako zvycajne, to je u mna zaklad ocist, postov a pod. Tento hravy postoj je zaroven vynikajuca prevencia proti zravkam a zavislostiam, plne odporucam.

To by s ocistou pecene aj stacilo, v lete mozno dam tu melonovu na oblicky, ked budem mat naladu. Je prijemna, uz som ju raz robila, 8 dni s 2 malymi miskami cerveneho melona denne (ak si dobre pamatam) vo vani s teplou vodou.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Jirka A

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Jirka A »

Prosím vás, místo všelijakých očist, klistýrů, přírodních léků doporučuji zdravý životní styl, tzn, jíst několikrát denně, pít vodu a hlavně SPORTOVAT!!! a chodit včas SPÁT!!! Všechno ostatní jsou jen KECY, KECY, KECY.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Pavluška »

Jirka A píše:Prosím vás, místo všelijakých očist, klistýrů, přírodních léků doporučuji zdravý životní styl, tzn, jíst několikrát denně, pít vodu a hlavně SPORTOVAT!!! a chodit včas SPÁT!!! Všechno ostatní jsou jen KECY, KECY, KECY.
kus pravdy na tom bude; co se týče prevence. 8)
Osobně čím dál tím víc věřím spánku (tělo dostane možnost se pěkně regenerovat) (škoda že se tím dostatečně neřídím) a sport nepotřebuje komentář. Souhlasím i s pitím vody, protože málokdo do sebe nasouká dost ovoce aniž by si zbytečně roztahoval žaludek. A třeba v tropech mi nedělalo problém 5l vody aniž bych přehnaně chodila na záchod.
Samotný pohyb s rozhýbáním lymfy i zlepšené dýchání nás asi poměrně očistí i bez spešl očist. Plus hlavička, ale i ta se čistí pohybem. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Kutilpepino »

:-P
Naposledy upravil(a) Kutilpepino dne stř lis 10, 2010 8:24, celkem upraveno 1 x.
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Pavluška »

v mezidobí mezi půsty by byla ale škoda se zas zanést "klasikou" (jídlem), nepohybem, nespánkem... .
Teda, pominu-li ty co nemusí jíst nikdy. :)
A vůbec, nebudu teoretizovat; však to tady každý ví, co mu dlouhodobě sedí.

Je fakt, že v podstatě se nemusíme ptát kohokoli na cokoli a na vše přijdeme při zklidnění v sobě. :P
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Kutilpepino »

Pavluška píše:v mezidobí mezi půsty by byla ale škoda se zas zanést "klasikou" (jídlem), nepohybem, nespánkem... .
Teda, pominu-li ty co nemusí jíst nikdy. :)
A vůbec, nebudu teoretizovat; však to tady každý ví, co mu dlouhodobě sedí.

Je fakt, že v podstatě se nemusíme ptát kohokoli na cokoli a na vše přijdeme při zklidnění v sobě. :P
Toť slovo Boží :-)

Amen..... s pokorou v duši.... děkuji Pavluško čistá a stará .... duše :-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Jindra »

Kutilpepino píše:Kecy kecy kecičky :-) Dejte si 40 dnů půst dle diskuze na pust.cz a paxe už nemusíte čistit ničím :-) Toť slovo a Pravda Boží ;-) Není nad vlastní zkušenost páč paxe už nemusíte nikdy nikoho na nic ptát a Pravdu najdete F sobě
No... zas tak na 100 % se mi tohle nelíbí. Jednou čtyřicítkou tělo neočistíš (aspoň ne opravdu, ale opravdu pořádně a dokonale), ikdyž očista je to velice solidní, a dále, Pavel se mezi půsty stravuje vařácky, čili zase zanáší. A radit dát 40 není sranda, tu hned tak někdo nezvládne, chce to přípravy a nezbytné jsou adekvátní znalosti, aby se člověk nezabil... když budu chtít někomu dobře poradit, rozhodně začnu spíš řečma o ovozelu než o Brausovce.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Pavluška »

Kutilpepino píše:Pavluško čistá a stará .... duše :-)
jde vůbec ta kombinace čistá a stará? :lol: To aby člověk všechny životy prožil někde v přírodě nebo mimo Zemi. 8)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Kutilpepino »

:-)
Naposledy upravil(a) Kutilpepino dne stř lis 10, 2010 8:25, celkem upraveno 1 x.
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od cepheus »

Kutilpepino píše:A taky tady nigde neradím, aby to dal každý hned kámo, doporučoval sem rozjezd na 40 dle Pavlova rozpisu od začátku roku, páč ten je dost bezpečný i pro nemocné lidi, ale pokud je někdo zdravej, sportovně založenej a tak tlustej, jako sem byl já, může to dát klidně hned, to je na každém :wink:
To už zní líp Pepo . :) :wink:
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Kutilpepino »

cepheus píše:
Kutilpepino píše:A taky tady nigde neradím, aby to dal každý hned kámo, doporučoval sem rozjezd na 40 dle Pavlova rozpisu od začátku roku, páč ten je dost bezpečný i pro nemocné lidi, ale pokud je někdo zdravej, sportovně založenej a tak tlustej, jako sem byl já, může to dát klidně hned, to je na každém :wink:
To už zní líp Pepo . :) :wink:
No, taxem to prezentoval dycky kámo, možná ne dost konkrétně, ale pokud si přečteš i ty starší mé vyplody, tak to tam bylo taky jasně řečeno, kdo si to může dovolit jo? ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Kutilpepino »

Pavluška píše:
Kutilpepino píše:Pavluško čistá a stará .... duše :-)
jde vůbec ta kombinace čistá a stará? :lol: To aby člověk všechny životy prožil někde v přírodě nebo mimo Zemi. 8)
no, dyž už máš takovej přehled, co tu uvádíš, tak už musíš bejt stará dušička, ale tim líp, nemusíš na moc věcí přicházet ne? ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Terka »

Podle toho co jsem četla, je výborným detoxikačním a čistícím prostředkem také doplněk stravy AKTIVOVANÉ ROSTLINNÉ UHLÍ "CARBOFIT-ČÁRKLL". Pomáhá při léčbě řady nemocí !! Užívá se i zevně, přikládá se na ránu apod. Četla jsem případ muže, který si při práci v lese poranil ruku, na ránu bylo přiloženo roztlučené dřevěné uhlí, druhý den už muže ruka nebolela a brzy se mohl opět vrátit do práce. Je to starý léčebný prostředek, ale postupem času ho prý vytlačilo živočišné uhlí.
Je k dostání jak ve formě prášku (ten je levnější) tak ve formě tobolek (dražší, ale o něco praktičtější). Dá se koupit nebo objednat v každé lékárně. Bližší info v těchto odkazech
http://www.magazinzdravi.cz/aktivni-uhli
http://www.magazinzdravi.cz/snizujeme-cholesterol
Pokud byste měl někdo zájem o materiály s použitím aktivovaného uhlí při různých potížích a nemocech, napište mi na telou@seznam.cz

...prostě si myslim, že je to sakra dobrý uhlí, a to zvlášť na detox :!:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Tento rok som bola v ramci pripravy na Vianoce 1.-23.12 na cerstvych ovocnych stavach bez duziny (zvycajne 0,5 l - 0,7 l, niektore dni aj menej alebo viac), vode a spiruline + kazdodenne 20-minutove cvicenie k tomu. Spirulina mi sluzila aj ako advetny kalendar, 24.12 som si nechala rozpustit v ustach poslednu. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Ahojte, dnes som po 40 dnoch ukoncila stavovy "post", lebo uz som zacala pocitovat mierny hlad (ako po niekolkych hodinach bez jedla) a nechcela som ho nechat zvacsit a rozhodit si organizmus. Vsetko v pohode ako zvycajne. Tentokrat som mala uz Angel Juicer m:-). Ovocne stavy som si s vynimkou melona riedila vodou v pomere cca. 1:1. Zeleninove (ktorych bolo ovela menej) som neriedila. Denne som vypila cca. 1,5l stavy, spolu s vodou cca. 3l tekutin.

Na velku som chodila zvycajne kazdy den, prip. ak som niekedy nebola, dalsi den som isla dvakrat. Priebezne som pouzivala aj lakmusove papieriky. Ph som mala cely cas zasadite, na zaciatku boli pritomne aj ketony v dosledku "acidotickej krizy" so sotva postrehnutelnymi symptomami. Vsetky ostatne ukazovatele som mala po cely cas negativne a ich pritomnost sa v moci neobjavila.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od buc11 »

opravdu další pěkný výkon
- to tě napadlo jen tak, nebo nějaká motivace?
- normálněs přitom fungovalas?
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Pri Advente a Velkonocnom poste ma to napadne vzdy, lebo to poznaju aj ostatni ludia a preto mi zvyknu brblat do zivota ovela menej. :D
Motivaciou je vzdy ten dobry pocit - po vsetkch strankach - ktory je s tym spojeny. Ale na nejaky odlahcenejsi rezim nabieham zasadne iba vtedy, ak mam na to naladu (co moze byt kedykolvek pocas roka).

Tento rok som bola v marci na jednej akcii v Spanielsku, ktora bola az po Popolcovej strede. Bola to pre mna priorita a chcela som si ju uzit vratane jedla. 15.3 som sa vratila a 16.3 som zacala s tymi stavami, z velkej casti bio. Nejako extra som sa na ne necitila, ale proti takisto nie, tak som tomu dala volny priebeh, ze uvidim, ako sa to vyvinie a ci s tym neseknem hned v prvy den.

No a skoncila som klasicky hned, ako som zacala citit mierny hlad (asi ako po niekolkych hodinach bez jedla). Tak to robim vzdy, nehram hry na prekonavanie kriz. Tym padom sa hlad nema ako zvacsit, nehrozi ziadna zravka a celemu organizmu zostavaju len same pozitivne asociacie.

Tento styl ma v nicom neobmedzoval, prave preto mi tak vyhovuje. Este som sa aj spontanne budievala cca. 6:00 - 6:15.
V praci som fungovala fajn a popri tom som chodila na rozne vylety (vratane 20km tury). Aj jedneho kamosa som tu mala tyzden na navsteve, tak som sa snazila byt v praci co najmenej a pocas volna som mu robila program. Boli sme na vela krasnych miestach.

Tentokrat sa mi podarilo vychytit super vlnu. m:-)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Samira »

Co hmotnost? Zmenila sa Ti nejako vyrazne?
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Prvy tyzden som zhodila nejake 3kg, ktore som mala aj tak oproti svojmu beznemu priemeru (49kg / 160cm) navyse. Potom som isla dolu cca. 1,25 kg tyzdenne. Takze zacala som na cca. 52kg a skoncila na cca. 44kg (tolko som kedysi mala aj pocas celeho mojho fruktarianskeho obdobia (ovocie + orechy + pel + asi raz mesacne nieco vegetarianske), cca. roka pol).
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Tak som vyuzila sezonu jahod naplno a bola som iba na nich 7 dni. :delicacy:
Hmotnostna info pre Samiru, hehe: Zo 48,5kg/160cm na 47kg, takze minimalny rozdiel.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od jans »

A kolik jsi jich snědla denně? :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Sweetie »

Katarína píše:Tak som vyuzila sezonu jahod naplno a bola som iba na nich 7 dni. :delicacy:
Hmotnostna info pre Samiru, hehe: Zo 48,5kg/160cm na 47kg, takze minimalny rozdiel.
to uz je skoro jako pust:) (vlastne je budeme-li slovickarit) a jak se dari a co jis, mimo ten tyden, stridas to s varenym? vegan, nebo i maso? a jak se citis?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od buc11 »

Katarína píše:Tak som vyuzila sezonu jahod naplno a bola som iba na nich 7 dni. :delicacy:
Hmotnostna info pre Samiru, hehe: Zo 48,5kg/160cm na 47kg, takze minimalny rozdiel.
pěkný očistný vuolový výkon z mého pohledu
já bych ale musel zvolit kvůli kyslosti jiný plod,
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

jans píše:A kolik jsi jich snědla denně? :)
Prve dva dni 2kg a ostatne 3kg, to bola pre mna taka idealna davka.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

Sweetie píše:to uz je skoro jako pust:)? (vlastne je budeme-li slovickarit)
Ale kde, to je prave ze normalne jedenie, co potvrdil aj lakmusovy papierik. Po ketonoch, ktore vyskakuju pri poste a podobnych styloch, ani stopa.
Sweetie píše:a jak se dari a co jis, mimo ten tyden, stridas to s varenym? vegan, nebo i maso? a jak se citis?
Dari sa vyborne po vsetkych strankach. :D
Vegan s dorazom na vita, co najjednoduchsie a najstavnatejsie.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Katarína »

buc11 píše:pěkný očistný vuolový výkon z mého pohledu
já bych ale musel zvolit kvůli kyslosti jiný plod,
Ja tomu nechavam vzdy spontanny priebeh, takze iba vychytim tu spravnu vlnu a uzivam si to. Volu do toho nezapajam, iba trochu miernej discipliny.
Jedla som co najzrelsie najsladsie z trhu, mnam.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Panda »

Pavluska píše:Cingroš vycházel dost i z Malachova a něco si vyzkoušel na sobě. Podle nějakých drbů už nežije... je to drb, skutečnost neznám...
Tak vypadá že by to mohla být pravda:
2.6.2005 07:20 - honza
s politováním musím sdělit, že pan Cingroš (můj příbuzný) cca před měsícem zemřel. Tak Vy, co máte s jeho knihou dobré zkušenosti, zavzpomínejte na skvělého člověka.
http://diskuse.doktorka.cz/cingros-sam- ... archiv/18/
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Renáta »

Pandi, a nižšie sa píše, že s ním ktosi ešte neskôr cestoval lietadlom. Tak si vyber. :wink:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:Pandi, a nižšie sa píše, že s ním ktosi ešte neskôr cestoval lietadlom. Tak si vyber. :wink:
Tak Ti nějam nevím. To je teda silný informační šum. Dokonce se zdá, že 5 let po smrti ještě i silně investoval. Ale nevím, je Ing. Jiří Cingroš (spisovatel) a MUDr. Jiří Cingroš (podnikatel a praktikující lékař) ten jistý člověk? http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/ji ... ?vsechny=1
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Pavluska »

Já měla info od jedné bývalé půstařky. Nepídila jsem se po tom dál, ale každopádně autor knih, kterého myslíme, doktorem nebyl, co je mi známo.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Cossete

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Cossete »

Ahojte všichni, nevíte, kde se dá koupit Glauberova sůl, již jsem započala půst a docela by se mi hodila. Děkuji
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Sitar »

V lékárně jsem jí kupoval, ale v každý ji nemají.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
yosef
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 31, 2011 10:18

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od yosef »

ahoj, prosím jaký je rozdíl mezi metodou Malachova a Cingroše ohledně očisty jater +žlučníku? Nebo je to na 100% stejné ? Mám jen knížku Cingroše...
Díky
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Jindra »

Cossete píše:Ahojte všichni, nevíte, kde se dá koupit Glauberova sůl, již jsem započala půst a docela by se mi hodila. Děkuji
eventuálně se dá nahradit
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Jindra »

yosef píše:ahoj, prosím jaký je rozdíl mezi metodou Malachova a Cingroše ohledně očisty jater +žlučníku? Nebo je to na 100% stejné ? Mám jen knížku Cingroše... Díky
obě knížky najdeš na ULOZTO, stáhni si. Anebo tady od Jardy konkrétní postup...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
yosef
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 31, 2011 10:18

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od yosef »

Jindro, díky za radu ! Malachova si přečtu. Četl jsem si i ten návod od Jardy, zdá se mi ještě o trochu drastičtější :) ale možná účinnější.
Chtěl bych do toho jít, ale mám strach. Se žlučníkem není něco v pořádku, něco tam je. Ale před rokem mi na sonu říkali, že tam nic nemám.
Sasulienka
Příspěvky: 23
Registrován: sob lis 05, 2011 14:42

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Sasulienka »

Ahojte
Ja som dneska ukoncila moj 17 dnovy post o vode + urina. Vydrzala by som ho aj dlhsie, hlad mi nerobil problem, no problem je, ze som ochorela. Uz 5ty den soplim, v noci sa mi tazko spi, lebo sa mi zle dycha a vychadzaju zo mna hlieny. Pokozka sa mi pohorsila, a citim sa mizerne. Predtym mi zistili zlateho stafylokoka na mandliach a v nose. Myslite, ze tieto ,,zle" priznaky, mozu znamenat, ze moje telo sa vdaka postu snazi zbavit hlienov a aj stafylokoka? Alebo som si este viac poskodila, a teraz si ten "koko*" bude robit co chce? Joooj pomozte mi, ja uz nechcem byt chora, a ATB brat nechcem, naposledy mi strasne rozhadzali imunitu. :(
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DETOXIKACE, očisty (Malachov, Cingroš, Partyková....)

Příspěvek od Panda »

V této chvíli bys měla asi nejraději najet na megadávky C, to by Tě mělo vzchopit. Ale kvůli návratovce začít jen velmi opatrně malými dávkami, účinky teď mohou být příliš silné. A ještě si myslím že by mohlo být dobré pokračovat i nadále urinou, to by také mohlo posílit.
Odpovědět