Aktualni brebera

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

Mam momentalne samozrejme na mysli E coli, ale to se bude nejspis prubezne menit, tak at maj svuj suplik :)

V tehle fazi tu muzeme akorat tak spekulovat, ale by me zajimaly vase teorie o co go a co s tim. Mne to osobne smrdi. Zacina leto, bez dukazu se vyvolava panika z cerstve zeleniny a ovoce. Takze lidi mejte hruzu z cehokoliv cerstveho, ciha tam smrt, pekne varte, smazte, dezinfikujte.

Ovsem jeste vic me zajima jina vec. Dejme tomu ze to chytime, IS to v prvni fazi neodrazi a budeme mit breberu ve streve. Jak byste to resili???
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Tak se přiznám, že mne trochu zarazil tento dotaz (jak řešit problém, když to chytnu ), protože jsme asi něco v těch jiných vláknech dělali špatně.

No tak co k tomu :idea: :
Ten, kdo si dal už v minulosti čas na studování alternativních praktik, vyzkoušel je na sobě a okolí, pro něj je to záležitost vyřešená maximálně do 24 hodin. Mezi nejčastější a nejúčinnější medikamenty patří koloidní stříbro a MMS (áno, to tolik nenáviděné, zbytečné a "podvodné" MMS 8) ). U toho typu onemocnějí bych užíval spíš vyšší dávky KS, aby se co nejrychleji dostaly do tlustého střeva. Vzhledem k tomu, že je KS (a pozor, pokud je kvalitní, už jsem narazil i na pančované!!!)daleko účinnější než antibiotika ( o bezpečnosti nemluvě), je pro mne jednoznačnou volbou.

Pro lidi, kteří mají zkušenost s podáváním MMS, prosím o jejich postřehy, jak by to řešili tímto medikamentem.

No a pro ten zbytek osazenstva, který byl a je proti těmto přípravkům, žádné jiné další metody (jestli jsou) si neosvojil, tak prostě v případě nákazy zajde k lékaři a bude se léčit a bude to trvat několik dní, to se nedá nic dělat. Pokud je organismus nějak fungující a v normě, tak by to přežít měl.
Naposledy upravil(a) 2olfess dne sob čer 04, 2011 14:18, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Jo a jinak ještě bych rád dodal, že tohle je zlaté, prostě jde o sezónní srajdu, na kterou bohužel někdo zemře, protože lidi úmírají i na chřipku, tak to je.
Ale mluví se o tom, že vzhledem k snižující se obranyschopnosti IS západních obyvatel, větší migraci obyvatel z Afriky a východu a odolnějších breber proti lékům se očekává úder velké nákazy (tak cca za 10 - 15 let), neposoudím to, ale beru to jako informaci být na tuto možnost připraven a vědět co dělat.
---------------------------------------------------
Konspirace?
Nevím, kde to vzniklo, moc bych za tím konspiraci proti syrovému ovozelu neviděl, spíš možná odtáhnout pozornost (španělské protesty, island); nebo jenom nafouknutá bublina. Jediný, kdy bych váhal by bylo, že se najednou ukáže, že původcem je nějaká ekologická farmička, která nechce používat chemii anebo taky, jak se šíří po Evropě automaty na syrové mléko, tak ještě tento zdroj.
Takže kdybych najednou viděl v tv, " vidíte, my jsme to s váma mysleli dobře, bez chemie už to nejde, bez UHT ošetření mléka atd. to taky nejde, podívejte se, bez chemie umírají lidé... (takovej ten mediadoják, můžou to být příště i vaši příbuzní :roll: ), tak snad jedině tam bych se zarazil.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Ještě mě napadlo, mělo by stačit zeleninu pořádně umejt, no pokud máte doma vegiwash, já ho mám, tak by to možná taky neškodilo, ne?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

A ještě další věc ( si tu píšu sám se sebou :lol: )...
... jsem četl na přáškách, který si lidi vozili z Egypta v příbalovém letáku, že zlikviduje i E.Coli ve střevě. V Egyptě jsou v lékárně k dostání léky pro zápaďáky proti průjmům v Egyptě. Nevím, jak se jmenujou, ale sranda byla, že s nima lidi léčili i po návratu v Čechách střevní chřipky v průběhu roku. Neřikám, že by jsem se na to spoléhal, ale je to další tip...

jinak jim nějak mutuje nebo co, jestli se dá věřit novinkám
http://www.novinky.cz/domaci/235312-k-n ... t-vic.html
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od s.arik »

"Naopak jako biologická zbraň se nehodí, protože není zas tak nebezpečná." :)

Tady bych sázela na prevenci, tj. posílení organismu jako celku stravou, otužováním, pohybem... A v případě onemocnění nevím nevím, asi to MMS no, v klystýru? I orálně. Plus megacéčková léčba.
Problém je, že při krvácivém průjmu člověk asi těžko něco pozře a udrží, nemá daleko ke zvracení nebo ne?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

s.arik píše: Tady bych sázela na prevenci, tj. posílení organismu jako celku stravou, otužováním, pohybem... ?
A sakra :roll: tak to jsou přesně ty chvíle, kdy si vzpomenu na slova Vejmutovky zde.
No nic. ........ ne Šárko, tyhle střevní útoky opravdu nejsou něco jako nachlazení, kde by stačilo se otužovat, běhat a správně se stravovat, sry...... :?
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

2olfess píše:
s.arik píše: Tady bych sázela na prevenci, tj. posílení organismu jako celku stravou, otužováním, pohybem... ?
A sakra :roll: tak to jsou přesně ty chvíle, kdy si vzpomenu na slova Vejmutovky zde.
No nic. ........ ne Šárko, tyhle střevní útoky opravdu nejsou něco jako nachlazení, kde by stačilo se otužovat, běhat a správně se stravovat, sry...... :?
Olfi, Sarka pise o prevenci... lecbu nezlehcuje, psala o mms jako Ty...
Jinak s temi leky z egypta apod - to zni dobre - v pripade lehcich "prihod" - v podobnych oblastech je dost ucinnych leku za nizsi cenu, protoze cilova skupina jsou i skutecne chudi lide. To same nektera antimalarika, ktera se koupi az na miste v tropech... v Evrope je toto skoro vsechno predrazene a kolikrat jen reklamni bublina, protoze si "bohati" lide mohou dovolit kupovat drahe temer neucinne krabicky s libivou reklamou...

Ja sama za sebe bych v pripade akutni drsne infekce sla k doktorovi a nehrala si na hrdinu.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Pavluš to je v poho :) ,
to já vim, že Šárina nic nezlehčuje a je pro každou špatnost (MMS, Céčko, porody kdekoliv a s kýmkoliv ...). To spíš já zlehčuju tu její prevenci, samozřejmě, že to má na člověka vliv, taky psychika, ale u breber tohoto typu bych si jako prevenci představoval minimálně hydrokolon, celou kůru ...
To věřím, že by mohlo v té srajdové sezoně něco znamenat. :wink:
Ale nejsem ochoten realizovat. Co se týče hrdinství, kdyby mi nezabrala do 36 hodin moje léčba, mazal bych taky :lol:.

Jinak Pavluš, nevím kolik stojí ty prášky z Egypta, jestli nejsou spíš pro cizince a tím nejsou taky drahý. Nevím. To víš, tam se na cenu nedíváš, když je potřebuješ :roll:.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

2olfess píše: Jinak Pavluš, nevím kolik stojí ty prášky z Egypta, jestli nejsou spíš pro cizince a tím nejsou taky drahý. Nevím. To víš, tam se na cenu nedíváš, když je potřebuješ :roll:.
jo, jasny. :lol:
Cenu konkretne tohohle na srajdy taky neznam, ale slysela jsem taky chvaly, ze to zabira...
Hydrocolon je mozna dobry, ale ja bych do toho nesla. Kdysi jsem byla priznivce i klystyru, ale dneska nic takoveho. U sebe nevim jak odolne mam streva po x letech konzumace psenicneho lepku atd. Drasticke postupy (hydrac jako mirne drasticky vidim) necitim jako neco vhodneho, ani pausalne... Ty bys do toho nesel proc? Vztahovala se k tomu ta veta, ze nejsi ochoten realizovat? :) Podle me je to vhodne u lidi co maji streva fakt zanesena z silenych kombinaci a mnozstvi potravin; maji ale zaroven "nezrusena" streva (jsou ruzne choroby, oslabeni..); plus jsou ochotni po hydrocolonu zmenit jidelnicek...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dgm »

Tak nejlip na tom bude muz nevitarian??
http://zpravy.idnes.cz/proc-bakterie-ko ... anicni_stf
Diskuze pod tim je "dobra".
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 0:57, celkem upraveno 1 x.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

Cephe, kdysi davno jsem mela Klause rada, ale ty casy davno pominuly a je mi tvrde k smichu az placi. Smest ruzne studie biologu, ekologu atd ze stolu a nadute tvrdit opak je trapne...
Konspiracni teorie no comment. Proc by bakterie sama od sebe nezmutovala? Pri soucasnem pohybu lidi, zvirat, surovin... vsech kontinentu... ted se usilovne hleda zdroj nakazy a muzou se pri tom delat nevhodne seky... ale nemusi to byt hned zly umysl...hygienici by radi zamezili sireni, varovali lidi... nazvat ta umrti a vse kolem cirkusem je "trochu" cynicke.
A nikdo z nas nevi, jak si stoji jeho IS dokud se s necim takovym nepotka. :wink:
upraven preklep
Naposledy upravil(a) Pavluska dne sob čer 04, 2011 20:35, celkem upraveno 1 x.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

Osobne uplne nevylucuju pokusy blazniveho vedatora, mozna i psychopata. Al Kajdu bych za tim nehledala, laborator nevylucuju. Ale cemu se klonim asi tak nejvic jsou stare zname velkochovy, kde jsou zvirata namackana jedno na druhem a kvuli vysoke koncentraci udrzovana nonstop na antibiotikach. Pro smrtelne mutace breber primo kolebka zivota. I kdyby se to hnojenim opravdu dostalo na okurky apod, nic to nemeni na tom ze zdrojem zas budou ty stare zname koncentraky. Mozna nam to svym zpusobem patri za to vsechno co tem zviratum delame.

Za dva dny se chystam stopovat pres Nemecko, ha. Coz me nijak zvlast nealarmuje, spis vede k zamysleni. Pokud bych to chytla ja, asi bych ze vseho nejdriv dala sanku, obycejnou se soli, az by tekla voda. V te fazi kdyz uz tece voda, bych pri stale jeste otevrenem sifonu dala nekolik davek MMS, s tim ze vetsina nejspis vyjde ven, ale at pobije co potka. Radsi stravim cely den na zachode, nez tydny v nemocnici, asi bych to nenechala at mi otravuje telo. Az by zacalo protekat MMS, posledni pruplach by byl urinou. To by byla takova radikalni prvni pomoc. Co bych delala potom jeste nevim, mozna to koloidni stribro??? A cecko samozrejme, nejlip asi jako prevenci, a pak taky. Pust bych asi nezkousela, i kdyz... vim toho o ni moc malo :?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

jo, ta zvirata bych i tipla, ale pockam na vysledky.
Fio, vid, ze se ozves az dostopujes?! ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Sweetie »

pise se ze bakterie se na 'spenat' dostane jen zvenci, tou mocuvkou, ci je ve vode, neni mozne aby byla vevnitr spenatu. to co je nakazlive je ta mocuvka ci kontaminovana voda na spenatu, protoze rostliny by se okamzite zkazily, zhnily. takze prevence myt myt a myt (ja i loupat) vsecko. ja bych pri nejakych indiciich okamzite vysadila jakykoliv jidlo! a nechala telo zcistit, mozna ta sanka.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Renáta »

Pavluska píše: A nikdo z nas nevi, jak si stoji jeho IS dokud se s necim takovym nepotka. :wink:
Tak. Tiež som si myslela, že syn, čo by športovec, ktorý je otužilý a celý rok na vode aj v mínusových teplotách, nemôže nič chytiť, až nám ho skoro zobrala sprostá herpetická infekcia. nebola to sranda. Takže už "nedělám ramena", no...
Pokiaľ ide o tú pliagu v Nemecku, vraj že to ide z nejakej reštiky, vraj tade sa všetci chorí premleli (sorry, ak ste už o tom písali, nečítala som všetko).
Inak dnes bol na večeru špenát, ale teda dusený s množstvom cesnaku - decká sa nadlávili do prasknutia.
Uživatelský avatar
Michal S.
Příspěvky: 229
Registrován: stř čer 06, 2007 19:37
Bydliště: Svitavsko

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Michal S. »

Fiona píše:Pokud bych to chytla ja, asi bych ze vseho nejdriv dala sanku
Taky mně napadlo vypláchnout to případně šankou, ale jaksi nevím, jak by mi šlo, dělat tu dlouhou sérii cviků při šance ve stavu vyčerpání tou srajdou.
Nedávno děcka jakousi obyčejnou přitáhly a moc do skoku mi nebylo, ik dyž proti dalším postiženým jsem byl z nejhoršího venku za 2 hodiny.
I když je možný, že by to šlo samo i bez cviků, spíš by bylo horší tlačit do sebe to množství vody. Hm, těžko předem spekulovat.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 0:57, celkem upraveno 1 x.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

Ja kdyz delam sanku tak u toho vetsinou necvicim, jen kdyz se mi chce, nebo jen trosku ze zacatku. Ono to piti slane vody celkem staci, a bez cviceni se tolik nevycerpam. Ovsem mam zkusenost ze nema moc cenu tlacit sanku pri byt i mensi zacpe, to pak zbytecne dlouho trva. Nejlip jde sanka kdyz uz tam neco na zpusob lehciho prujmu probiha, coz se da pripravit, treba jablecnym dnem, sennou, epsomkou apod. Nebo moji momentalni hitovkou, Guiness extra chilled 8) To me naucil klient, funguje bezchybne, ovsem nejdriv za pul dne :) Jakekoliv lecivo, at uz atb nebo MMS, bych tam lila az potom, kdyz uz je to vyplachnute. Bezprostredne po sance to ma tu vyhodu ze je jeste otevreny sifon, takze je mnohem vetsi sance ze se ucinna latka dostane az do streva, bez toho ze by byla znehodnocena travicim procesem nez tam dorazi.
Naposledy upravil(a) Fiona dne ned čer 05, 2011 12:33, celkem upraveno 1 x.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

Jeste si tu dovolim zaspekulovat proc sanka. Myslim ze ta bakterie o prujem moc nestoji, to by byla sama proti sobe. Ji se tam libi a spokojene se mnozi. Ona tam spis hodne vadi, tak se ji telo pokousi zbavit tim prujmem. Tak si rikam, proc tomu telu nepomoct vyplachovat, kdyz uz. Vyplachnout co se da, pak pobit co zbyde, ale uz toho pak bude k pobiti mnohem min.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Xion »

Presne preto som poriesil to hnusne ociernovane chemicke MMS, coho sa vzorny vitarian nesmie dotknut ani v mysli, aby som si nemusel odoberat energiu a sirit v sebe strach takymito poplasnymi spravami, a : Z akejkolvek umelo vymyslenej choroby, tropickych a exotickych chorob pri cestovani, bat sa ist do exotickej krajiny ze dostanem sracku z vody, alebo malarium, bat sa plesni v ovoci, parazitov a ja neviem coho...
Nie chemia, to STRACH obera o vacsinu energie. Kto ma strach, nema HCL, a kto nema HCL, nema mineraly, lebo sa nic nevstrebe... ci so surovou stravou alebo varenou.
Inak kto ma dost HCL, vacsinou sa na neho aj tak nic moc nenalepi, takze z toho krasne vidno, ako psychika rozhoduje... kto sa chorobi neboji, ani ju nepritiahne.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Sweetie »

rozhodne by to bylo nejprijemnejsi zcisteni, tim guinnessem, pravdu diz, to je i moje zkusenost, druhej den prujem. uz ho proto nepiju. jinak pamatuju si na sva mlada leta, to jsem se dostavala z par salmo charakteru nemoci pivem, proplachnuto a proces zkoncen.myslim ze nam fruitakum by to slo rychle ven, uz jen ovoce odplavuje celkem rychle skodici material.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dgm »

Tak na tuto vetu cekalo hodne lidi:

... a my víme, že v zemích třetího světa podobné, neříkám, že stejné, bakterie už jsou a jsou dokonce vakcíny proti nim, které se podávají...

http://www.ct24.cz/nebezpecna-bakterie/ ... iho-sveta/
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

Toz ta pani ma dost. Jsem si myslela ze na podobnych postech musi byt clovek schopen inteligenci aspon predstirat. Nejde ani tak o ni osobne, jako spis o cem to svedci. Ovsem obavam se ze tyto organismy jsou proti revolucim imunni, zivotaschopnost se jim neda uprit.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

video mi nenabehlo, tak nevim.
Ted se zas spekuluje nad vyhonky. A jak by se tam dostala? neumyli seminka, zamestnanci si nemyji po zachode ruce? :)
Nejlepsi si fakt pripravovat jidlo sam.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

Me jenom fascinuje jak se za kazdou cenu snazej to najit v syrovem ovozelu. Jakoby uz bylo predem rozhodnuto, ze tentokrat za to muzou zelinari a ne chovatele. Klicky? Propanajana, ty se prece snad nehnoji a navic jsou bud hodne cerstve nebo pasterovane... Ta logika mi pripomina zakaz syroveho pro pacienty po chemo, aby se s tou snizenou imunitou nahodou nenakazili z ovozelu, at se kuryruji bilymi rohliky a karbanatky :roll: No nic, jsem pripravena odejit i s okurkami a vyhonky do ilegality, az je zakazou 8) :twisted:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
anchi73
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 05, 2011 17:11

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od anchi73 »

Průjmy - Nejjednodušší a mimořádně účinný lék


V lékárně si necháme udělat 5% jódovou tinkturu. (NE 7%, kterou v lékárně nabízejí!)
Užití: Dospělí – 15 – 20 kapek do 0,5 dcl vlažné vody a vypít.
Děti do 0,5 dcl vlažné vody tolik kapek,kolik má dítě roků
Roční – 1 kapka, tři roky – tři kapky, 14 let – 14 kapek
Od 15 let jako dospělí.

Roztok jódu hned zapijeme ještě ½ dcl vlažné vody.
Obyčejně stačí jedna dávka. Kdyby se průjem nezastavil, připravíme ještě jednu dávku stejným způsobem a účinek je jistý.

Znalost této medicíny může zachránit život.
:wink: Znáte to někdo? Ještě se mi v žádné lékárně nepodařilo je přesvědčit, aby mi to namíchali.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 0:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Panda »

anchi73 píše:...V lékárně si necháme udělat 5% jódovou tinkturu. (NE 7%, kterou v lékárně nabízejí!)...
Nějak nechápu rozdíl mezi 5% a 7%, vždyť je to prakticky skoro to samé, když se to pak stejně ředí. Asi to původní autor odněkud převzal a neuvažoval že ta přesnost nebude tak kritická.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dgm »

Pavluska píše: Ted se zas spekuluje nad vyhonky. A jak by se tam dostala? neumyli seminka, zamestnanci si nemyji po zachode ruce? :)
Tak jak to teda je??

... Výhonky podle něj patří k výjimkám, které mohou mít bakterie už v klíčku. Během růstu zůstávají v rostlině a nelze je omýváním odstranit...

http://www.ct24.cz/svet/126367-nemecko- ... y-vyhonku/

Fiona píše: Klicky? Propanajana, ty se prece snad nehnoji a navic jsou bud hodne cerstve nebo pasterovane...
neuveritelne,tak dalsi moznost je pravdepodobne tim zavadnym hnojivem ...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dgm »

A tak kdyz uz jsem se tak pekne rozjela
(pohled z strany pestitele)
http://www.lidovky.cz/nemecky-farmar-mo ... ranici_mtr
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dvdmchl

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dvdmchl »

Obrázek
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dgm »

At je to pekne chronologicky. Sice to vypada, ze nemam nic na praci, ale opak je pravdou :D

Takze story pokracuje
http://www.ct24.cz/nebezpecna-bakterie/ ... me-nejsou/

Chudaci ti predcasne obvineni pestitele...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 0:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Panda »

Jo tak! :mrgreen:
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Marci »

Vloni v Turecku jsem poprve v zivote mela pri svych cestach na vychod infekcni boureni horem dolem. Co by me rozhodne nenapadlo , to drazdit pokusem o sanku. A taky by to nemelo valneho smyslu,pac by to stejne zustalo jen u vyplasich zaludku ajen by me to drasalo uz tak silne neprijemny fyz.stav. Vyplach vodou jsem delala,kdyz me zaclo byt spatne,ale nic nevyslo.A to ani po nekolika pokusech. Zajimave bylo,ze kdyz jsem tam pak hodila koloidni stribro,tak se preci jen neco naslo a slo to ven.Ulevilo se mi.Bohuzel nevyhoda KS pri cestovani je v jeho konecnem mnozstvi a vetsim objemu .Z tohoto duvodu ted povezu na tyto ucely jen MMS.Z male lahvicky dokazu polecit celou vesnici :-D Me osobne nechavaji tyto medialni hysterie klidne. To byl presne duvod,proc jsem na sobe testovala MMS,homeopatika a dalsi veci. Nechci byt nepripravena v pripade nutnosti.
Ja osobne bych pro ucely reseni krvaciveho prujmu postupovala takto a podle odezvy bych lecbu pripadne upravovala:
varianta I.
1. MMS jako klystyr
2.KS oralne+ vetsi davky vit C,velice dbat na pitny rezim->kvuli vycerpani organismu + pit vyvar ze sladkych korenovych zelenin
3. rozhodne nezapomenout na KUZU (!)
4.vhodne homeopatikum

varianta II.
1. MMS oralne i klystyrem-pres den
2.vecer kapsle s vit C
3. KUZU,vyvar ze zelenin
4.homeo

pripadne prokladat na stridacku i behem dne MMS s vit C v intervalech 2 hodiny od sebe (MMS ucinkuje 1 hodinu po poziti,vit c 2 hodiny).

Klystyr je jednak vyhodny jako ocista a navic je ucinny pri dehydrataci.
Dale bych pridala bylinkove caje na sklidneni zaludku-matu.
Mozna koupel v MMS by tez nebyla od veci.

A ted mne napadlo,ze si jdu k MMS jeste pribalit me osvedcene Kuzu :lol:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Panda »

cephe škoda že sis nenechal vzorek toho kefíru, mohls nám tu dělat pokusného králíka, ověřit co se v praxi nejlíp osvědčuje.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 0:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 0:59, celkem upraveno 1 x.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

Panda píše:cephe škoda že sis nenechal vzorek toho kefíru, mohls nám tu dělat pokusného králíka, ověřit co se v praxi nejlíp osvědčuje.
a nechcete jet nekdo do Nemecka ke zdroji? 8)
Ne ne, at se nam to vsem vyhne. :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Fiona »

No ja ted zrovna az vypnu pocitac jedu do Nemecka :) Teda spis stopem pres Nemecko do Cech. Uz se tesim jak poplkam s Nemci, co oni na to, a jestli radi okurky :mrgreen: Ale jist tam neminim.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Renáta »

Pavluska píše:
Panda píše:cephe škoda že sis nenechal vzorek toho kefíru, mohls nám tu dělat pokusného králíka, ověřit co se v praxi nejlíp osvědčuje.
a nechcete jet nekdo do Nemecka ke zdroji? 8)
Ne ne, at se nam to vsem vyhne. :wink:
Pavluška, tak syn už je tam :roll: - na seniorských MS v Augsburgu. Cestovali o druhej v noci a doobeda už trénovali.
Tak už zasa, že to nie je v klíčkoch...
dvdmchl

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od dvdmchl »

Celá ta kuaza je samozřejmě nesmysl. Ale úžasné je jak se vážně zlevňují okurky, rajčata. Dostaň se na titulky a ovládneš svět.
Smutný, že i tady se tomu lidi věnujou, jako by to bylo real...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Renáta »

Dvdcko, myslím, že keby to bolo fakt také strašné, tak by tie majstrovstvá sveta asi zrušili. Či? Nejako sa nebojím. Z domu bral jahody, čerešne, šalát, rajčiny, ale to na týždeń nestačí, tak som mu kázala si kupovať ovozel.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:...tak som mu kázala si kupovať ovozel.
Hlavně hodně okurek a klíčků...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Renáta »

Pandi, práve uhorky nemá rád :wink: Ja som mala na večeru uhorkový šalát - aj za syna.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od lumoska »

Fiona píše:No ja ted zrovna az vypnu pocitac jedu do Nemecka :) Teda spis stopem pres Nemecko do Cech. Uz se tesim jak poplkam s Nemci, co oni na to, a jestli radi okurky :mrgreen: Ale jist tam neminim.
:D :D :D :D ...sorac, nesmejem sa tvojmu prispevku ale mojmu deja vu :D
Tvoj prispevok sa mi snival este som ani na vitarianovi nebola...este som priatelovi po zobudeni rozpravala, ze aka blbost sa mi zas snivala:D...medzicasom som na to aj zabudla...a ty to sem teraz napises, pohodka...
Sa mi to stava casto, len s ami veci snivaju vzdy par mesiacov skor ako sa stanu a dovtedy to zabudnem a potom len ahaaa:D...asi si to zacnem zapisovat :)
Tak len tolko, ma to pobavilo...inak diskutovanu temu vobec neriesim:)
Celý život žiadne hranice.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Renáta »

Fiona píše: Ale jist tam neminim.
Veď ani nemusíš, keď Nemeckom len prechádzaš. Iné by bolo, keby si tam pobudla tak týždeň.
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Lidka »

:D
Přílohy
okurky.JPG
okurky.JPG (111.82 KiB) Zobrazeno 18583 x
Odpovědět