Aktualni brebera

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Sweetie »

a proc bojujou? nekdo to nazyva terorismem, nekdo partyzanstvym.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

zeptej se jich :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od buc11 »

Selma píše:... Docela se podivuji, že tu nacházím fandy do takových strašlivých vraždících dryjáků jako je MMS a koloidní stříbro. Vždyť to je přesně ta cesta, kterou jste se vitariánstvím snažili opustit :roll:
málem mi ten trú klenot unikl,
a je toho ještě určitě víc
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pepík Ševců »

buc11 píše:
Selma píše:... Docela se podivuji, že tu nacházím fandy do takových strašlivých vraždících dryjáků jako je MMS a koloidní stříbro. Vždyť to je přesně ta cesta, kterou jste se vitariánstvím snažili opustit :roll:
málem mi ten trú klenot unikl,
a je toho ještě určitě víc

Co je MMS?
Mimozemská mastická sra..a?
Pardon, už jsem dal k tý pí vodě i tu Plzeň :D
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Pepík Ševců píše: Co je MMS?
Mimozemská mastická sra..a?
Pardon, už jsem dal k tý pí vodě i tu Plzeň :D
Původem levný lék na malárii, který si můžeš opatřit sám.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

buc11 píše:
Selma píše:... Docela se podivuji, že tu nacházím fandy do takových strašlivých vraždících dryjáků jako je MMS a koloidní stříbro. Vždyť to je přesně ta cesta, kterou jste se vitariánstvím snažili opustit :roll:
málem mi ten trú klenot unikl,
a je toho ještě určitě víc
Jo, hlavně ti uniklo, že kdyby se KS dalo patentovat a nemuselo být v tekuté formě, ale v tabletkách, tak žádná antibiotika asi dnes neznáme. Užíval by si tohle a běžně.

Ono je jako hezký být proti všem a všemu, ale vzhledem k vláknu, kam si to zapsal,.... víš nechtěl bych vysvětlovat pozůstalým, že i já jako laik bych měl na 99,9% aktuální breberu vyřešenou do 24 hodin.

Další věc, kterou ale u tebe považuju za férovou, že jsi ochoten stonat např. s boreliózou několik měsícům. Ovšem ne všichni takovou možnost mají, hrozila by jim třeba existenční nouze a podobně, proto jsou schopni v počátečních fázích zvládnout tento problém s výše uvedenými přípravky v pár týdnech a to prostě není málo.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Jinak samozřejmě všeho moc škodí a nevidím důvod proč užívat tyto přípravky jindy, než v případě akutní potřeby nebo nouze, s tím souhlas.

Ale všiml jsem si, že často za lidi rozhoduje strach. (viz. šílenej driák a pod.). Vyhrožuje se údajnými následky, pletou se pojmy, dojmy... vytváří se panika a negativní nálada. Spousta lidí za sebe těžko rozhoduje bez požehnání oficiální lékařské vědy, někdy je to i podvědomé...

Je důležité si uvědomit, že je teď úplně jedno co si myslí Petr nebo Pavel, je jedno co si myslim já, protože v případech, kdy budou tyto přípravky potřeba (tedy nebavíme se o chřipce, ta nebezpečná není), ale o případech, kdy si medicína nebude vědět rady S NĚČÍM, tak už bude na každém z nás, jak se za sebe nebo za své bližní budeme umět rozhodnout.

Nemá cenu pokračovat v debatě, zda je vhodné používat to nebo ono nebo ne, rozhodne budoucnost, příštích 25 let, to je jediné co nás může "rozsoudit" :wink:
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Oriana »

2olfess píše:Jinak samozřejmě všeho moc škodí a nevidím důvod proč užívat tyto přípravky jindy, než v případě akutní potřeby nebo nouze, s tím souhlas.

Ale všiml jsem si, že často za lidi rozhoduje strach. (viz. šílenej driák a pod.). Vyhrožuje se údajnými následky, pletou se pojmy, dojmy... vytváří se panika a negativní nálada. Spousta lidí za sebe těžko rozhoduje bez požehnání oficiální lékařské vědy, někdy je to i podvědomé...

Je důležité si uvědomit, že je teď úplně jedno co si myslí Petr nebo Pavel, je jedno co si myslim já, protože v případech, kdy budou tyto přípravky potřeba (tedy nebavíme se o chřipce, ta nebezpečná není), ale o případech, kdy si medicína nebude vědět rady S NĚČÍM, tak už bude na každém z nás, jak se za sebe nebo za své bližní budeme umět rozhodnout.

Nemá cenu pokračovat v debatě, zda je vhodné používat to nebo ono nebo ne, rozhodne budoucnost, příštích 25 let, to je jediné co nás může "rozsoudit" :wink:
S tím co je napsáno souhlasím, ale mám takový problém, že vzhledem k tomu, že jsme zdraví , tak to nepotřebuji, nemám a nepoužívám, i když vedu v patrnosti. Pokud by ale nastala akutní potřeba tak bych si honem neěděla kde KS nebo MMS rychle sehnat. Také netuším, jakou to má dobu skladování. Nebo by tyto přípravky měly být stále doma a jen je občas obnovovat?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od buc11 »

třeba já proti všem ani všemu nejsem, já jsem např. pro vitaživot
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Oriana píše: S tím co je napsáno souhlasím, ale mám takový problém, že vzhledem k tomu, že jsme zdraví , tak to nepotřebuji, nemám a nepoužívám, i když vedu v patrnosti. Pokud by ale nastala akutní potřeba tak bych si honem neěděla kde KS nebo MMS rychle sehnat. Také netuším, jakou to má dobu skladování. Nebo by tyto přípravky měly být stále doma a jen je občas obnovovat?
Oriano,
KS ti vydrží tak rok, MMS déle. Na internetu se dá obé sehnat bez problémů.
Asi stačí doma mít jednu věc, ne? A asi bych zkusil alespoň něco někdy přeléčit, když se vyskytne.
Jinak KS vylejvat nemusíš, dá se použít jako kosmetika na pleť :wink:

Další podrobnější info poskytne:
- fórum upramene rubrika zdraví
http://www.upramene.cz/forum/viewforum. ... 26b485e008

- forum upramene obecně
http://www.upramene.cz/forum/index.php

- a asi i Jarda Zajíček
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Oriana »

Děkuji za odpověď. Hlavně za tu skladovatelnost. Jinak jsem už lecos i četla, ale zatím neměla potřebu zkoušet.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Selma »

2olfess píše: Ale všiml jsem si, že často za lidi rozhoduje strach. (viz. šílenej driák a pod.). Vyhrožuje se údajnými následky, pletou se pojmy, dojmy... vytváří se panika a negativní nálada. Spousta lidí za sebe těžko rozhoduje bez požehnání oficiální lékařské vědy, někdy je to i podvědomé...
Napsala jsem "šílený vraždící dryják" ovšem kvalitativně z jiného důvodu, než jak jsi to pochopil ty (sebráno z netu):

"Stoupenci stříbra vyzdvihují jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám, plísním, parazitům a virům."

"Jakákoliv bakterie nemůže kysličníku chloričitému (MMS) odolat. Kysličník chloričitý (MMS) likviduje veškeré patogenní bakterie se 100% účinností."

Tyto chemicky velmi jednoduché substance nemohou rozeznat užitečné tělesné mikroorganismy od škodlivých (pokud se takové vůbec v tělech vyskytují, ale to už otázka spíš filosofická :). Pokud přesto k takovému jevu dochází, jak mi bylo už kýmsi tvrzeno, pak tu práci stejně musí vykonat tělo samo. A pakliže tomu tak je, pak pochybuji o tom, že by se v bezprostředním okolí onoho těla nevyskytovaly substance použitelné ke stejnému účelu ve vita formě. To jediné jsem chtěla říct. Já neočekávám, že by sestřičky ve špitálech lisovaly pacientům zelené šťávy z bylin a boj mezi propagátory zmíněných preparátů a školskou medicínou zas není můj boj.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od 2olfess »

Rozumim ti Selmo,
někdo tíhne k lékařské autoritě, někdo by spíš viděl toho "kontrolora, filtr" přes přírodu.

Na přírodu nedám dopustit, ale nevěřil bych, že je dnes všemocná, takže bych nedůvěřoval tomu, že mi vždy zabere ta šťáva z bylin. :D
Ale to neznamená, že nemůže zabrat :D .
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Pavluska »

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... gypta.html

nedavno jsem si dala poprve naklicenou piskavici (netusila jsem problem). Nejsem ja debil? :mrgreen: Kdo jste jeste neochutnal: neni o co stat. Neni to moc chutne. Nic mi neni...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: Aktualni brebera

Příspěvek od Selma »

2olfess píše:Rozumim ti Selmo,
někdo tíhne k lékařské autoritě, někdo by spíš viděl toho "kontrolora, filtr" přes přírodu.

Na přírodu nedám dopustit, ale nevěřil bych, že je dnes všemocná, takže bych nedůvěřoval tomu, že mi vždy zabere ta šťáva z bylin. :D
Ale to neznamená, že nemůže zabrat :D .
To nevím, jestli by ti příroda byla schopná za hodinu vyléčit rýmu, na které jsi půl roku usilovně pracoval, ale že je schopná tě za hodinu kompletně připravit o život, to jsem si jistá :D
Odpovědět