WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Katarína »

Na odbocovanie z tem na vitafore si nahodou davam celkom pozor, niekedy dokonca aj cosi skopirujem z jedneho vlakna a odpovedam az v prislusnom, ale toto sa predsa stale este vztahovalo k tomu clanku na webe. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Pavluška »

dvdmchl píše:Fakt nevěřím, že někdo může doopravdy toužit po smrti.
Já se těším na to světlo a lehkost, ale momentálně se mi to ještě moc nehodí. A hajdy z vlákna. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od RadkaS »

Katarína píše:
RadkaS píše:
Fiona píše:Rakovina se neda lecit nijak. Ale pustem apod se da lecit clovek :wink: A zdravej clovek rakovinu ztrati ani nekdy nevi jak.
Tak ja se to snazim marne vyjadrit v jinym vlakne, a ty takhle lehce... jednou, dvema vetama...
Marne to urcite nebolo, Radi. :D
Katarinko, to jsi hodna :P
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od hugis »

Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

V Marek, fejetony a knihy ke stažení....přinejmenším Nová doba porodní - doporučená literatura každé ženy :D

http://www.baraka.cz/baraka/Marek/knihy.htm#
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Celá ta finanční krize se mi začíná jevit čím dál tím více pozitivně.
Viz tenhle článek: http://blisty.cz/2009/2/18/art45407.html
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

kváskový chleba

Příspěvek od zuzi »

Mé nové stránky o přípravě kvásku a pečení kváskového chleba....
http://kvaskovychleb.cz
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: kváskový chleba

Příspěvek od Jindra »

zuzi píše:Mé nové stránky o přípravě kvásku a pečení kváskového chleba...
Na pečený chléb jsem se už už chystal, ale pak jsem "narazil" na stránky Vitarian a když vím, že bych si zanášel tělo, už jej péci nebudu. Teď už jedině živou stravu.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:Celá ta finanční krize se mi začíná jevit čím dál tím více pozitivně.
Viz tenhle článek: http://blisty.cz/2009/2/18/art45407.html
Na mne to zas tak pozitivne nepusobilo. Mafianske praktiky, pochybne zemedelstvi a tak. Nebo jak si to myslel?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: kváskový chleba

Příspěvek od Sitar »

zuzi píše:Mé nové stránky o přípravě kvásku a pečení kváskového chleba....
http://kvaskovychleb.cz
Ahoj Zuzi,
dobry pocin, jiz nekolik mesicu zase pecu a kvasek je stale silnejsi a kvalitnejsi ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Sitar píše:
dvdmchl píše:Celá ta finanční krize se mi začíná jevit čím dál tím více pozitivně.
Viz tenhle článek: http://blisty.cz/2009/2/18/art45407.html
Na mne to zas tak pozitivne nepusobilo. Mafianske praktiky, pochybne zemedelstvi a tak. Nebo jak si to myslel?
Každý článek je psán člověkem a ten do toho vkládá své názory a emoce. Aby jsi z článku získal to podstatné a mohl si udělat vlastní názor, je třeba uplatnit metodou zvanou kritické myšlení. Po tom z toho článku získáš toto:

"Kvůli útlumu průmyslové výroby způsobenému ekonomickou krizí se některé ruské regiony vracejí do dob středověkých řemesel"
"Masová nezaměstnanost tak vede k pokusům nalézt alternativní strategie opatřování obživy."
"Ve Volgogradské oblasti se místní orgány snaží podpořit organizaci kurzů tradičních řemesel (hrnčířství, tkalcovství, kovářství) a samozásobitelské zemědělství."

Všechno ostatní v tom článku už je smyšlenka autora. Ty tři uvedené věty dělají článek pozitivním. Jinými slovy ekonomika je virtuální nepotřebná věc, její útlum pomůže lidem přiblížit se zpět k přirozenému životu. Virtuality typu státy, ekonomie lidské uspořádání težce poškozují.

Tak proto tvrdím, že celá ta krize je v podstatě velmi pozitivní, jen houšť a více.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:
Sitar píše:
dvdmchl píše:Celá ta finanční krize se mi začíná jevit čím dál tím více pozitivně.
Viz tenhle článek: http://blisty.cz/2009/2/18/art45407.html
Na mne to zas tak pozitivne nepusobilo. Mafianske praktiky, pochybne zemedelstvi a tak. Nebo jak si to myslel?
Každý článek je psán člověkem a ten do toho vkládá své názory a emoce. Aby jsi z článku získal to podstatné a mohl si udělat vlastní názor, je třeba uplatnit metodou zvanou kritické myšlení. Po tom z toho článku získáš toto:

"Kvůli útlumu průmyslové výroby způsobenému ekonomickou krizí se některé ruské regiony vracejí do dob středověkých řemesel"
"Masová nezaměstnanost tak vede k pokusům nalézt alternativní strategie opatřování obživy."
"Ve Volgogradské oblasti se místní orgány snaží podpořit organizaci kurzů tradičních řemesel (hrnčířství, tkalcovství, kovářství) a samozásobitelské zemědělství."

Všechno ostatní v tom článku už je smyšlenka autora. Ty tři uvedené věty dělají článek pozitivním. Jinými slovy ekonomika je virtuální nepotřebná věc, její útlum pomůže lidem přiblížit se zpět k přirozenému životu. Virtuality typu státy, ekonomie lidské uspořádání težce poškozují.

Tak proto tvrdím, že celá ta krize je v podstatě velmi pozitivní, jen houšť a více.
Urcite na tom neco pozitivniho bude, ale zas tak bile bych to nevidel. Prece jenom ve stredoveku byla populace o poznani mene pocetnejsi a lidi byli pokornejsi a nebyli tolik nenasytni. Dnes je tomu presne naopak, coz by mohlo vest k drancovani nejen prirody, ale i lidskosti.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Ono podle mého názoru k nenasytnosti vede lidi dostatek. Prostě před plným stolem se těžko odolává. Ale vnímám to také tak, že lidé teď stojí na rozcestí. Životní styl posledních let je nadále neudržitelný. A je teď na každém jednom jak se k tomu postaví.
Předpokládám, že lidé co si nechtějí připustit změnu, respektive ti co se nechtějí sami změnit, pro ty budou následující léta katastrofou. S velkou pravděpodobností se budou radikalizovat, vymezí se proti alternativám, zvolí si vůdce a vemou do rukou velké klacky. A pak půjdou a budou hledat viníka.
Pak tu budou lidé kteří se chtějí změnit, viníka si najdou v sobě, skloněj hlavu, přestanou Zemi "vlastnit" a začnou jí zodpovědně spravovat.

Jaký přístup převáží to ukáže čas.
Já bych chtěl ten druhej. :) Si to představte, neexistují žádné státy, žádné vlády, žádné hranice. Nikdo nikoho neovládá.

Jen nějak dostat z hlav tu dravčí mysl.....
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Rawbiker »

Sitar píše: Urcite na tom neco pozitivniho bude, ale zas tak bile bych to nevidel. Prece jenom ve stredoveku byla populace o poznani mene pocetnejsi a lidi byli pokornejsi a nebyli tolik nenasytni. Dnes je tomu presne naopak, coz by mohlo vest k drancovani nejen prirody, ale i lidskosti.
V stredoveku ale narozdiel od nas nemali solarne panely,veterne elektrarne ani komplexny prehlad o stave planety, takze z tej krizy by ani nebolo treba robit az taku tragediu.Bohuzel k drancovaniu prirody dochadza uz davno a pri dnesnom pristupe je len otazkou casu kedy sa neblahe dosledky konania ludom vratia aj s urokmi.
Uživatelský avatar
Ivana
Příspěvky: 139
Registrován: pát bře 31, 2006 20:20
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Ivana »

Film "CO MY JEN VÍME" moc zajímavej a je tam zmínka i o stravě, která mi hodně vysvětlila a opět potvrdila pocit, že dokud je člověk otrokem svých závislostí (závislot na určitých emocích) , nemůže prospívat na jakékoliv stravě. Moc zajímavej film o kvantový fyzice a spiritualitě, nový pohled vědců.
Vyšel na novinových stáncích za 40kč. Tady je na něj odkaz na internetu http://www.whatthebleep.cz/wtb/?page_id=9
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Re: kváskový chleba

Příspěvek od zuzi »

Sitar píše:
zuzi píše:Mé nové stránky o přípravě kvásku a pečení kváskového chleba....
http://kvaskovychleb.cz
Ahoj Zuzi,
dobry pocin, jiz nekolik mesicu zase pecu a kvasek je stale silnejsi a kvalitnejsi ;-)
Zaregistruj se na diskuzi a přidej své zkušenosti. Mám pocit, že spousta lidí si myslí, že je to s kváskem moc složité a proto to nikdy nezkusí...

A díky za propagaci stránek :wink:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Fiona »

Osobne celkem dobry kvaskovy chleba upect umim, a pokud uz to nedelam, tak z jinych duvodu. Jinak si myslim ze je to celkem fajn iniciativa pro lidi co pecou, a chteji pect o neco zdravejc. Mene uz pro ty co vedi proc nepecou ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

dvdmchl píše:
Jaký přístup převáží to ukáže čas.
Já bych chtěl ten druhej. :) Si to představte, neexistují žádné státy, žádné vlády, žádné hranice. Nikdo nikoho neovládá.

Jen nějak dostat z hlav tu dravčí mysl.....
Vážně myslíš, že je ještě dneska reálný obrat k tomu, co píšeš? Já tomu teda moc nevěřím, ale pokud ano, tak tím líp. Aby pak nebyli byti těmi klacky právě ti, co skloní hlavu.. Ale souhlasím, že tnhle chod světa už nebude dlouho udržitelný, když nemá hranice lidská hloupost, snad má hranice příroda, vesmír, aby to s člověkem skoncovali.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od tristazmista »

mrknete na http://www.freshness.cz, dalsi vita stranka :wink:
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Vážně myslíš, že je ještě dneska reálný obrat k tomu, co píšeš?
Jo, já tomu přímo věřím. :)
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od mirunnka »

Díky Dave,
přesně takhle to mám poskládané. I když racio, vehementně podporované okolím, tvrdí, že je to ( už ) nemožné, prostě věřím. Nakonec každý jsme potenciální stou opicí.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Taky děkuju. Všechno čemu člověk věří je možné. Tak proto děkuju, za to že věříš. :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sitar »

tristazmista píše:mrknete na http://www.freshness.cz, dalsi vita stranka :wink:
Lidi, to jsou vazne vsichni ti slavni vitariani?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Tak nevím jestli bych zvládal ještě další fórum. Ale přeju ať to funguje...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Panda »

Pro maminky inspirace, jak si zacvičit s dětmi ;-)
http://www.zkouknito.cz/video-magor-cvi ... fefe3e5670
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Jindra »

http://www.urinoterapie.eu
Osobní stránky MUDr. Vilmy Partykové. Zde se můžete seznámit s průběžně aktualizovanými poznatky o urinoterapii, léčebném hladovění i o životosprávě a stravě při postižení nemocí. Dozvíte se o nejbližších přednáškách a konzultacích, kontakt na MUDr. Partykovou, dočtete se o různých aktualitách.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

Ona už asi neordinuje, že?
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Jindra »

veri píše:Ona už asi neordinuje, že?
Hádal bych, že na to nemá čas, ale poskytuje konzultace. Nejbližší budou teď v Praze a v květnu v Brně jako součást přednášek. Info viz její web.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

jo jo, konzultace vím, ale o ordinaci tam právě nic není. škoda, chtělo by to víc doktorů, jako je ona
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

jé, znám, viděla jsem, zajímavé bylo dneska od osmi na dvojce, o zvířatech obecně i ve velkochovech v čr:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/4 ... aha-ceska/
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

veri píše:jé, znám, viděla jsem, zajímavé bylo dneska od osmi na dvojce, o zvířatech obecně i ve velkochovech v čr:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/4 ... aha-ceska/
Jojo, tak to jsem prošvihla :( Zjistila jsem, že to dávají, když běželi titulky, ale 13. je reprýza :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

nemusíš čekat na reprízu, však koukni na ten odkaz, co jsem napsala, tam to je :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

Jé děkuji, já to nemohla najít ! Ale to si na dobrou noc asi pouštěn nebudu :(

Veri, nejsi náhodou členem OHZ ? Chtěla jsem se přihlásit a hlásí mi to nějakou chybu...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

nejsem, vidíš, k tomu bych mohla přemluvit i kamarádku vegetariánku, byly bychom dvě, děkuju, vnuklas mi dobrý nápad, já se zatím tak podrobně s jejich činností neseznamovala, spíš jsem měla v povědomí, že existují a jejich aktivita znala povrchně, zapátrám
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

Já právě dneska ty stránky studovala, zaujaly mě i knížky a chtěla bych se víc zapojit ... tu myšlenku my vnukla moje kamarádka/šéfová - veganka a velká ochránkyně zvířet, opravdu VELKÁ :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

až bude vhodná příležitost, že se jí zeptáš, kde kupuje zimní boty? :D já si chtěla letos koupit nekožené a zjistila, že se skoro koupit nedají! našla jsem jen veganské za dva a půl a na ty jsem opravdu neměla. naopak se dají koupit třeba plátěné, ale ty jsou mi taky k ničemu-promoknou. Skoro na všech botech byl aspoň kožený proužek kůže v jakékoli podobě (např. broušená atd.). A nositelné sněhulky jsem letos nikde neviděla. V našich končinách zatím přes zimu není aplikovatelná květina metoda nošení ponožek, to bych je za chvíli neměla na čem nosit :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

No v našich podmínkách asi Květina metoda těžko půjde i když je to krásná myšlenka, ale jen tak v té orosené trávě nebo teplém písku...

Ani se jí ptát nemusím, práci s tím měla velikou a nakonec si koupila koženkové v HaM a pěkně v nich mrzne :lol: Já mám zimní boty dvoje a oboje kožené :oops: Nejraději bych je teď šla spálit :oops:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

dík. já mám taky koženkové a taky jsem letos dost mrzla, proto mě to zajímalo, jenže se mi teď po dvou letech rozervaly a koženkových je dneska opravdu málo, to aby člověk slavil, když nějaké najde. já bych se do té květiny metody vrhla, ale jen v létě a nemyslím třeba na cestách a v mhd, tam třeba ne že by to nešlo, ale je to - no, řekněme, že lidé dneska nejsou zrovna čistotní, to už by mi asi míň vadil ten slepičinec ze zahrádky než některé objekty na chodnícíh.. ale ve škole bych to chtěl aplikovat, to by byla i docela sranda :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

Mě to přijde moc hezké, je to prostě ta přirozenost, ale v městě a mezi dnešními "zkaženými" lidmi se to dá těžko praktikovat :( Ale aspoň u moře nebo v létě u babi se budu snažit co nejvíc obuv nepoužívat :)

Veri, a mě je zima i v těch kožených, to si nevybereš...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

mě nadchla ta myšlenka chodit bosá po škole, tam totiž nikdo neplive..uvidíme, až bude teplo, tím myslím nad 20, třeba to prubnu.
tak to ráda slyším, že nemrznu jen já :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sitar »

k.winky píše:Jé děkuji, já to nemohla najít ! Ale to si na dobrou noc asi pouštěn nebudu :(

Veri, nejsi náhodou členem OHZ ? Chtěla jsem se přihlásit a hlásí mi to nějakou chybu...
Manzelka je clenkou. Jestli to porad nejde, dej prosim vedet, zkusime s tim neco udelat.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
Please try the following:

Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
Click the Back button to try another link.
HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.
Nevím, kde je chyba :?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

http://ohz.cz/old_web/amana/

jak je možné, že na tuhle stránku tu nikde není odkaz :shock:

Dnes jsem na ní narazila poprvé a je tam toho tolik, že to mám čtení na několik dní ! A spoustu věcí, co jsem ani nevěděla a to jsem si myslela, kolik toho o vitariánství už vím ... škoda, že se ty stránky už dál nerozvíjí...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

aha, tak ono to tu je, jen mi ten odkaz nefungoval...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Panda »

Tenhle web mi také unikl, nikde jsem na něj nenarazil, asi proto že autor přesunul stránky a tak se odkazy znefunkčnily, škoda. Vypadá skutečně hodně bohatý. Zas je co studovat. :-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sitar »

k.winky píše:
The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
Please try the following:

Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
Click the Back button to try another link.
HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.
Nevím, kde je chyba :?
k.winky: jak postupujes pri prihlasovani k ohz (http://www.ohz.cz a Prihlaska k ohz?) a kdy presne se ti tato chyba objevi?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sitar »

Jinak pokud jste si nevsimli, tak autor tech amana vita stranek na starem ohz webu je ten clovek, co vystupuje ve zminovanem dokumentu ct2 Ta nase povaha ceska, ten, co "unasi" tyrana zvirata z koncentraku, ten "terorista".
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od k.winky »

Zkoušela jsem to včera a nešlo to ... Vyplním přihlašovací údaje, dám odeslat a objeví se mi tam to co jsem psala...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

Sitar píše:Jinak pokud jste si nevsimli, tak autor tech amana vita stranek na starem ohz webu je ten clovek, co vystupuje ve zminovanem dokumentu ct2 Ta nase povaha ceska, ten, co "unasi" tyrana zvirata z koncentraku, ten "terorista".
jé, dík za poznámku, aspoň vím, koho kam zařadit
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Odpovědět