WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sylva B
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 04, 2005 7:03
Bydliště: Mississippi

Příspěvek od Sylva B »

http://www.magazinzdravi.cz/modules.php?name=eBooks

e-knihy o zdrave vyzive a zdravem zivotnim stylu. Nejsou vitarianske - aspon pokud ja vim, ale za nahlednuti to urcite stoji.. :wink:
HUMANS AREN'T THE ONLY SPECIES ON EARTH. WE JUST ACT LIKE IT!
Peter
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 19, 2005 22:48

Pre "fanúšikov" Davida Wolfa a Davida Jubba free M

Příspěvek od Peter »

Táto stránka je zatial free http://www.patricktimpone.com/main/audio.htm
Platená stránka Davida Wolfa za 25USD mesačne http://thebestdayever.com/
Obe stránky mám odskúšané.Nojnovšie informácie v oblasti výživy len v pre anglicky hovoriacich.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

RUSSIAN CLIMBING

Příspěvek od tvx »

tak tohle me fakt posadilo, ceho je lidsky telo schopny... to uz si dokazu zive predstavit, ze k tem opicim vazne nemam vubec daleko... teda, asi jak kdo...

rusti horolezci ukazujou, pravdepodobne bez nejakejch triku, ze neni problem lezt po domech, skakat z balkonu na balkon a skakat z domu zase dolu na zem "c)
http://video.google.com/videoplay?docid ... n+climbing
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neo »

Super! Lepsi nez Crouching Tiger, Hidding Dragon :)

Zitra asi zacnu trenovat... :roll:
Uživatelský avatar
peterxxl
Příspěvky: 33
Registrován: úte lis 29, 2005 19:32
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peterxxl »

Neo píše:Super! Lepsi nez Crouching Tiger, Hidding Dragon :)

Zitra asi zacnu trenovat... :roll:
CT, HD je castecne smyslene.... a i ty nejjednodussi prvky vyzaduji leta tvrdeho treninku v klastere ... viz real shaolinska videa co se daji sehnat na netu... to je uplne neuveritelne

tamten le parkour co sem dal tvx je jeste takovy nic moc .... doporucuji http://teamryouko.com ... to jsou profici ... v cechach www.nogravity.cz ... ja rad ych neco takoveho trenoval ale nemam zatim s kym ni kde... a samouceni triku mi moc nejde protoze preci jen by se hodila nejaka motivace a u hodne triku i jakasi zachrana nebo jisteni proti urazu napriklad padem na hlavu ....
Uživatelský avatar
peterxxl
Příspěvky: 33
Registrován: úte lis 29, 2005 19:32
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peterxxl »

inak bylo mozne videt realne triky take ve francouzkem filmu Yamakasi 1 a 2 ktery je bene dostupny v nasich videopujcovnach ...

imdb info:
yamakasi 1 - http://www.imdb.com/title/tt0267129/


jinak odkaz primo na jedno dobre video od team ryouko http://www4.archive.org/details/TeamRyo ... htMadness4 ... pokud se vam nechce stahovat ty velke baliky videi pres torrent (nekteri mozna ani nvi jak se pres torrnt stahuje)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nojo, ale ty s to asi nevidel cely, nejaky salta a podobne je jen zlomek, nejaky samoucelny mydleni kolem sebe je nezajimavy ale me na tom prave fascinovalo hlavne jak clovek vyleze behem okamziku na dum a skace si z jednoho domu na druhej jakoby se nechumelilo, vyhopsa mezi zdmaa podobne... :c]
pokud chces trenovat tak dobrej matrial na dopad jsou stary krabice... do tech skacou i kaskaderi.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
peterxxl
Příspěvky: 33
Registrován: úte lis 29, 2005 19:32
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peterxxl »

tvx píše:nojo, ale ty s to asi nevidel cely, nejaky salta a podobne je jen zlomek, nejaky samoucelny mydleni kolem sebe je nezajimavy ale me na tom prave fascinovalo hlavne jak clovek vyleze behem okamziku na dum a skace si z jednoho domu na druhej jakoby se nechumelilo, vyhopsa mezi zdmaa podobne... :c]
pokud chces trenovat tak dobrej matrial na dopad jsou stary krabice... do tech skacou i kaskaderi.
jj videl... ono je to v tech dalsich videich (v tech dvou 200MB balicich co se stahuji pres torrent klienta) jak lezou na zdi a domy nebo se drzi kolmo jenom rukama na poulicni lampe... nebo jak lezou po univerzite a panelacich... v tom co si tu da ty je dobry z je tam od vseho neco... ale jako vsak taky nic nerikam...to video je velmi dobre ... a velmi me to fascinuje ... znam tenhle druh "sportu" uz delsi dobu ... francouzi tomu rikaj "le parkour" a je to super...

jinak film CT, HD vrle doporucuji vsem co jej jeste nevideli... stejne tak Hrdina ... :D
Uživatelský avatar
peterxxl
Příspěvky: 33
Registrován: úte lis 29, 2005 19:32
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peterxxl »

tak mi bylo lito vyhodit pecky z manga co jsem koupil a taky z piul kila litchi... zaroven mi bylo lito i tech pecek z datli a taky tech ruzic co jsou na ananasech.... tak jsem se rozhodl ze ac jsou tyto zbytky syrove stravy pro cloveka z hlediska pozivani odpadem tak si nezaslouzi skoncit v kosi ... nebo alespon ne vsechny

tak jsem se rozhodl je zasadit :) nasel jsem docela hezky web v cestine kde je to hezky popsane... pestovani: Granátové jablko | Mučenka | Citrusy | Ananasovník | Banánovník | Fíkovník | Mango | Litchi | Mochyně
a pak jen strucne informace k desitkam dalsich u nas prakticky neznamym druhum ovoce...

http://www.volny.cz/subtropicke.rostliny

takze u mam v hline
pecky manga, jader z lithi a datlove pecky + nechavam zakorenit dve ananasove ruzice

dale jsem nasel hezky prehled vsech moznych pozivatelnych veci s popiskama a fotkama ... tj jsou tam i neraw veci ale je to temer kompletni vycet vsech orisku, seminek, ovoce, zeleniny, produktu z mleka a spousty dalsiho...

The Cook's Thesaurus is a cooking encyclopedia that covers thousands of ingredients and kitchen tools. Entries include pictures, descriptions, synonyms, pronunciations, and suggested substitutions.

http://www.foodsubs.com/

enjoy:)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

no výborně! datlovník mam u rodičů, vypadá skvěla ale roste pooomalu... mango mi naklíčilo ale bohužel na jaře, mě blbovi přemrzlo... ten datel chce hoooodně moc trpělivosti... a hoodněmoc vody... to jen ktátký OT...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Davide, hodil bys sem nějaký adresy k hrdelnímu zpěvu?
dík..
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Překlad článku o očích

Příspěvek od Advid »

http://www.zongler.wz.cz/misc/eyes.doc

Je to překlad článku z http://www.living-foods.com Vrhnul jsem se na to, protože mě zaujala problematika změny barvy očí naťuknutá na srazu. Navíc znám jednu ženu, která mě kdysi docela "nakopla" a ta má oči podobné Radčiným (S). Tak nějak je to všechno se vším. (-:

tvx: Je to gramaticky a snad i slohově správně, tak to hoď prosím někam do článků.

P.S. Ta funkce "EDIT" nemá chybu. :)
Naposledy upravil(a) Advid dne čtv led 12, 2006 16:49, celkem upraveno 1 x.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Překlad článku o očích

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:http://www.zongler.wz.cz/misc/eyes.doc

Je to překlad článku z http://www.living-foods.com. Vrhnul jsem se na to, protože mě zaujala problematika změny barvy očí naťuknutá na srazu. Navíc znám jednu ženu, která mě kdysi docela "nakopla" a ta má oči podobné Radčiným (S). Tak nějak je to všechno se vším. (-:

tvx: Je to gramaticky a snad i slohově správně, tak to hoď prosím někam do článků.

P.S. Ta funkce "EDIT" nemá chybu. :)
?? změna barvy očí?? a jako jak? to neznám....
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tak si to přečti. :-))
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Eva

Příspěvek od Eva »

Ahoj, mně se po kliknutí na odkaz zobrazuje prázdná stránka ...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Překlad článku o očích

Příspěvek od Advid »

http://www.zongler.wz.cz/misc/eyes_colour.doc

Opravil jsem to. Ale nevím, co s tím bylo.

Kdyžtak tady je ten text:
Může vitariánství způsobit změnu barvy očí?
Vedlejší účinek vitariánské stravy uváděný některými lidmi je skutečnost, že se jejich oči stanou čistšími a/nebo se dokonce změní jejich barva. Také je celkem běžné, že se zlepší zrak díky lepší cirkulaci v důsledku vnitřního čištění. Před pár lety, když jsem se vrátil k vitariánství (chvíli jsem jedl vařenou stravu), jsem si všiml, že se můj zrak trochu zlepšil a mé oči se staly modřejšími. Trvalo to pár měsíců, než byla změna barvy zřetelná (zlepšení zraku bylo poznat už za pár týdnů).

Tento efekt je stručně zmíněn v knize Life in the 21st Century. V iridologické části je tvrzení: „Jak tělo regeneruje, duhovka mění barvu… S uzdravováním se vrací přirozená barva. Celá duhovka může lehce zesvětlat.“

Barva očí některých lidí může být „předepsána“ genetikou (??), a u těchto lidí se oči stanou čistšími, ale barva se nezmění. Ajurvédický pohled na barvu očí je takový, že naše oči mají barvu, kterou máme „navenek“ (v astrálním a spirituálním těle). Tento pohled podporuje myšlenku, že změny v barvě očí jsou možné díky hloubkovému čištění syrovou stravou. Také údajně existují případy syndromu vícenásobné osobnosti, u něhož se barva očí mění podle toho, která osobnost je zrovna přítomna! Vzpomínám si na nedávný článek v novinách o droze (potvrzeno FDA - Food and Drug Administration), která má vedlejší efekt na změnu barvy očí. Takže existuje významný důkaz podporující myšlenku, že se může barva očí měnit.

Další důkaz pro tento názor je v knize "Aghora: At the Left Hand of God" od Roberta Svobody. Tato kniha uvádí popis života a principů Anghori, adepta Tantry jménem Vimalananda. V úvodu se o něm píše:
„Určitě nebyl vázán omezeními která se vztahují na většinu smrtelníků. Například jeho oči odmítaly zůstat pořád stejné barevné. Někdy byly světle modré a jindy zase světle zelené. V některých momentech se staly téměř bezbarvé… A jindy, když měl hravou náladu, tak nastavil barvu svých očí podle mých a pak vyzval všechny v místnost, aby se podívali a vyjádřili se k tomu.

Pár poznámek na vysvětlenou o Vimalanandovi: 1) Svoboda s ním strávil 8 let a výše napsané jsou informace z první ruky. 2) Vimalananda byl adept na levé cestě Tantry známé jako Vama Marga, takoví lidé jsou vzácní. Většina tantriků si vybírá bezpečnější a konzervativnější pravou cestu zvanou Dakshina Marga. Dakshina je pro ty, kteří hledají postupný duchovní rozvoj s malým rizikem. Vama je popisována jako „rychlé, intenzivní, hrozné“. Sexuální rituály, které Tantru proslavily ( a které byly některými zápaďany vytrženy z kontextu a zkomercionalizovány) jsou součástí Vama Marga, levé cesty Tantry. 3) Vimalananda nebyl vitarián, ale vegetarián.


Autor: Tom Billings

Původní článek: http://www.living-foods.com/articles/eyecolor.html
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Eva

Příspěvek od Eva »

Děkuju Ti za překlad. Nabíhá mně stále prázdná stránka, ale úplně mně to stačí tak, jak to je teď. Možná je na vině Unix, na němž zrovna pracuji ...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Překlad článku o očích

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:http://www.zongler.wz.cz/misc/eyes_colour.doc

Opravil jsem to. Ale nevím, co s tím bylo.

Kdyžtak tady je ten text:
Může vitariánství způsobit změnu barvy očí?
Vedlejší účinek vitariánské stravy uváděný některými lidmi je skutečnost, že se jejich oči stanou čistšími a/nebo se dokonce změní jejich barva. Také je celkem běžné, že se zlepší zrak díky lepší cirkulaci v důsledku vnitřního čištění. Před pár lety, když jsem se vrátil k vitariánství (chvíli jsem jedl vařenou stravu), jsem si všiml, že se můj zrak trochu zlepšil a mé oči se staly modřejšími. Trvalo to pár měsíců, než byla změna barvy zřetelná (zlepšení zraku bylo poznat už za pár týdnů).

Tento efekt je stručně zmíněn v knize Life in the 21st Century. V iridologické části je tvrzení: „Jak tělo regeneruje, duhovka mění barvu… S uzdravováním se vrací přirozená barva. Celá duhovka může lehce zesvětlat.“
....

Díky moc, já se do toho článku taky nedostanu....

Je to tak, mám s tím také zkušenost. Po změně stravy se mi oči jakoby pročistily a zesvětlaly a v to lepší vidění také věřím. Byla jsem u jednoho iridologa (zabýval se celkově čínskou medicínou a toto byla část z vyšetření, už jsem o tom tady ale někde psala, ale když píšeme o těch očích....) a ten mi říkal, že tak čisté oko neviděl....takže z toho jasně plyne, že stravování a vše okolo na to mělo vliv. Před 11 12 lety by to oko vypadalo naprosto jinak.
Jak se mění a opravují v těle různé věci, tak je to prostě vidět i v tom oku, protože všechny orgány jsou s tím okem propojené a různé defekty se v oku ukáží (i dědičné skolony, o těch mých mi povídal).
A i to měnění barvy na sobě pozoruji, když mám dobré vědomí radosti, uvolnění, hodně vnímám duši, takové prostě celkově vyšší vědomí tak mám oči světlé a když to jde dolů, tak tmavnou a tmavnou. Mám oči modré, tak to jde dobře pozorovat.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jde vám ten druhý otevřít? Potřeboval bych nějakou zpětnou vazbu ohledně slohu a tak. Pravopis by měl být v pořádku. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Jde vám ten druhý otevřít? Potřeboval bych nějakou zpětnou vazbu ohledně slohu a tak. Pravopis by měl být v pořádku. :)
Nedostanu, ale to je tím, že mám Internet jen v práci a tady nám to různě zabezpečují....a potom se do mnohých věcí nedostanu. Teď s tím zase něco dělají, nemůžu používat ani Smajlíky.
Jinak článek si myslím je OK.
Eva

Příspěvek od Eva »

Já jsem se do toho druhého příspěvku dostala.
Uživatelský avatar
Sylva B
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 04, 2005 7:03
Bydliště: Mississippi

Příspěvek od Sylva B »

28.11. 2003 13:34 (clanek z Novinek, seznam.cz)

Austrálie občanům: tlustí si připlatí

Australská vláda se rozhodla, že bude diskriminovat své spoluobčany, kteří si rádi dopřávají jídlo a málo se pohybují. Mluvčí ministerstva sociálních věcí Walter Tancsits nedávno prohlásil, že na zdravotní péči se budou muset obézní spoluobčané podílet vyššími odvody zdravotního pojištění než jejich hubení kolegové.



CANBERRA - Australská vláda a parlament se pro radikální řešení rozhodly proto, že obézní lidé častěji využívají péči lékařů.

"Lidí s nadváhou každý rok přibývá a není možné tento trend zvrátit. My se o to ani nepokoušíme. Ale každý člověk si musí uvědomit, že nadměrná konzumace a nedostatek pohybu v jeho těle způsobuje vážná poškození, která pak běží řešit k lékaři," prohlásil Walter Tancsits, člen vládnoucí konzervativní Lidové strany.

"Je dokázáno, že lidé s nadprůměrným BM indexem chodí k lékaři častěji. Čerpají ze zdravotního pojištění více než štíhlí lidé a musejí také více platit," dodal.

Nikdo zatím netuší, jak bude vláda k měření obezity přistupovat. Pravděpodobně se každý plátce zdravotního pojištění bude muset podrobit měření takzvaného Body mass indexu (BMI). Z toho pak zdravotní pojišťovna vypočítá výši zdravotního pojištění.

Anketa
Zavedli byste "trest" za tloušťku, o němž uvažuje Austrálie, i v ČR?

ANO (72.27%)


NE (27.73%)


Již hlasovalo 613 čtenářů.
----------------------------------------------------------------------------------
:wink:
HUMANS AREN'T THE ONLY SPECIES ON EARTH. WE JUST ACT LIKE IT!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Taky tam jsou pekně vypasený, sedne to..
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

http://www.michaelcrichton.com/speeches ... exity.html

Napsal to Michael Crichton (spisovatel). Zatím jsem na začátku, ale myslím, že to stojí za přečtení.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Ihneď po oznámení prišli na miesto hasiči, policajti a rýchla zdravotná služba. Hasiči podozrivú obálku zaistili a odoslali na chemickú expertízu.
:lol:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

1 semienko = 1 rok v base
mate to tam za moravou lahsie?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

keby mi pozreli do spajze, vyslo by to myslim, ked dobre pocitam na 721x dozivotie..
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Alchemist
Příspěvky: 128
Registrován: pon led 24, 2005 12:28
Bydliště: Slany

Příspěvek od Alchemist »

Advid píše:Rajčata vzhůru nahama

http://www.hammacher.com/publish/67403. ... doorliving
Jo, jo, lze to pestovat i poveseny ve vzduchu (pri nedostatku misa) v takovych tech plastovych kyblicich s vikem - k ziskani treba od kulturistu co v tom maji ty suuuper bilkovinny zradla nebo v restauracich od velkych baleni marmelad, zeli,.... Mam kdyztak navod. Ja vim, jsem timhle smerem trochu sahlej .... :roll:
Delej co muzes, s tim co mas, tam kde jsi!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

webová zajímavost,dejme tomu..nebo pro někoho z vás tak velká inspirace jako pro mě,pomoci někomu zlepšit život....

http://www.adopceafrika.cz/adopce.htm
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sylva B
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 04, 2005 7:03
Bydliště: Mississippi

Příspěvek od Sylva B »

Pangea Vegan Products : For a Cruelty-Free Lifestyle

http://www.pangeaveg.com/
-home page
HUMANS AREN'T THE ONLY SPECIES ON EARTH. WE JUST ACT LIKE IT!
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Článek pro všechny milce a milky zeleniny

http://myseucitnechceme.unas.cz/bio/zelenina.htm
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

minicsusi, dik za zaujimave počteníčko..
nemas nahodou v talone nieco podobne o ovoci?
/skusal som to hacknut, prepisal som zelenina na ovoce.. chcelo to odo mna ale nake heslo.. hm, az taky profik teda nesom :? /
Brokolice je křižovatka brukví.
ze ma to hned nenapadlo..
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

uaaaa, hehehe, tak to je HARDCORE :lol:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

mlejda píše:
uaaaa, hehehe, tak to je HARDCORE :lol:
:lol:
teda co by udělali se mnou a pytlem semínek?
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

masakr
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

to kveta
nedávno jsem narazila i na tohle:

http://www.thenazareneway.com/index_ess ... _peace.htm
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

http://www.sciam.com/article.cfm?chanID ... 414B7F0000

Celkem zajímavý článeček. Snad se sem aspoň trochu hodí :-).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
pembinak
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 25, 2006 22:57
Bydliště: za hory za doly

vyladte sve vnitrni hodiny

Příspěvek od pembinak »

:roll: :roll: :roll:
Ghrellin klesá, když si dáte jídlo plné karbohydrátů, ale na tuk skoro nereaguje. Takže když sníte tučné jídlo, hormon hladu neklesá a stále hlásí ,nahoru‘ že byste ještě jedla. Kdo chce zmást svůj žaludek, vymění máslo, špek a škvarky za luštěniny, chleba a cereálie.

... a kazdy si v tomto clanku najde neco pro nej....


http://ona.idnes.cz/jak-primet-hormony- ... a_telo_eck

pembinak
"cogito ergo sum"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: vyladte sve vnitrni hodiny

Příspěvek od buc11 »

pembinak píše::roll: :roll: :roll:
Ghrellin klesá, když si dáte jídlo plné karbohydrátů, ale na tuk skoro nereaguje. Takže když sníte tučné jídlo, hormon hladu neklesá a stále hlásí ,nahoru‘ že byste ještě jedla. Kdo chce zmást svůj žaludek, vymění máslo, špek a škvarky za luštěniny, chleba a cereálie.

... a kazdy si v tomto clanku najde neco pro nej....


http://ona.idnes.cz/jak-primet-hormony- ... a_telo_eck

pembinak
zaujal mne terminus hormon hladu, to ostatní ne a vživotě jsem to neslyšel...
a co to je pembinák, kdyby byla soutěž, dal bych ho na první místo, pořád na to musím myslet, aspoň už půl roku
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

http://navrcholu.cz/Zebricek/Spolecnost ... 006/04/13/
pisal som uz o tom vo freestajle, link sa ale bude hodit aj sem..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

ani se mi tomu nechce verit,ale ok

http://goveg.com/f-popebenedictxvi.asp
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tak Svatý otec je vegetarián? :o :?
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Odpovědět