WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

Oreo teda chutná 100x líp než nedomrlé karlovarské oplatky, to nemůžeš srovnávat :mrgreen:
Asi že je v tom tolik cukru. A přepečeného kakaa, tmavší sušenku jsem nikdy neviděla. A taky lepek a proto je už dávno nejím. Ale chutnaly božsky, měla jsem je max 5x v životě a pamatuji si to dodnes (naštěstí stávají více než má exoblíbená čokoláda, a já na cenu vždycky hleděla).
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

:mrgreen:

ja si pamatam karlovarske este za sociku :mrgreen:

demon-kraticke som nastastie nemusel chutnat

Oreo som nikdy nejedol, len sa o tom vsade pise

moj otec bol zavisly na Marina keksoch - take tie stvrocove s oblucikmi dokola a par diekami skrz naskrz a na gulatych club

ja som zvykol vylozit gulaty pekac co sa ten obvod dal odopnut piskotami a na tom som nalial rozne uvarene pudinky postupne som tvoril farebne vrstvy

(:-)
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

Dnes pridam jeste jednu koukolikovinu:

http://technet.idnes.cz/jak-si-zamilova ... 4_veda_mla

Aneb proc jsme ovce
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/cl ... ?id=415039

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Art ... ukazy.aspx


Benes zavrazdil Stefanika, pry prohral penize v rulete?

Nejake dukazy jsou?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Syrovozrout »

"Prodej semínek tisíců neregistrovaných odrůd, které jsou udržovány v kolekcích semenářských organizací a v zahradách tisíců zahrádkářů, je dnes nelegální. Lze ho tvrdě sankcionovat."
"Podle v současnosti u nás platného zákona č. 219/2003 Sb., o uvádění do oběhu osiva a sadby pěstovaných rostlin, je ovšem prodej neregistrovaných odrůd nelegální, neboť při prodeji se jedná o tzv. „uvádění rozmnožovacího materiálu do oběhu“ a musí být tudíž splněny podmínky stanovené zákonem: Registrace odrůd, vedení záznamů o produkci osiva, jeho testování a inspekce včetně nemalých poplatků spojených s těmito procedurami. V případě mnoha semenářských organizací či zahrádkářů tyto podmínky z různých důvodů splňovány nejsou ani být nemůžou. Mnozí lidé o nich ani nevědí.

Přitom trh s neregistrovanými odrůdami, který je zákonem tlačen do šedé ekonomiky, zde byl odjakživa. Je tím původním, z čeho je odvozeno celé soudobé zemědělství. Po zavedení povinné registrace ve Státní odrůdové knize pro veškerá osiva uváděná do oběhu přešla do oficiální státem uznané ekonomiky jen část původního trhu s osivy. Zbytek buď zanikl, nebo se propadl do ilegality. Právě zde vězí jedna z příčin mizení obrovského množství starých a krajových odrůd. Není přesně znám rozsah této novodobé genetické eroze, málokdo ale pochybuje o tom, že ztráty jsou značné a mnohdy nenahraditelné."
http://www.potravinovezahrady.cz/seminkovy-underground/

Pak se nedivte, co jíte....A komu se za to platíte.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

To same plemenarsky zakon, za pripusteni neregistrovaneho samce hospodarskeho zvirete hrozi pry pul milionu pokuta (podnikateli), fyzicke nepodnikajici osobe jen 50000.

Lidi se mohou mezi sebou zatim krizit jak libo bez pokuty.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

http://sip.denik.cz/galerie/macura-vs-r ... mm=4907779

Nechutna ukazka jak se dva perou a 20 jich nataci... Ale co, oni za o nemohou, spise lidi, kteri podobna media kupuji a plati a ctou...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

spankovy hormon melatonin

manipualcia svetla a strava

http://www.bewellbuzz.com/sleep/melaton ... -and-more/
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dgm »

Nase Radka!!!
Krasna vitarianka
http://www.youtube.com/watch?v=ER-I2F8C ... e=youtu.be

Krasna a moudra.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

o stárnutí: netuším, zda je tam něco užitečného, omezení kalorií asi zná každý a zbytku jsem moc nerozuměla, ale dám sem http://phdcomics.com//comics.php?f=1657
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

s.arik píše:o stárnutí: netuším, zda je tam něco užitečného, omezení kalorií asi zná každý a zbytku jsem moc nerozuměla, ale dám sem http://phdcomics.com//comics.php?f=1657
zakladna myslienka je ze nikdo o tom nic nevie, ale ze on to vyriesi lebo si to dal za ulohu ako 10-rocny

bocne mysienky su :

starnu len Darwinisti, lebo evolucia
ludia starnu lebo nemaju motivaciu nestarnut a neumret
obmedzenie kalorii sice ciastocne funguje, ale je to nuda a tak vymyslaju tabletku aby sa dalo prezierat a mat rovnaky efekt
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

histria mediciny od korienka

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2612_n.jpg

po korienok
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

http://zurnal.pravda.sk/spolocnost/clan ... kensteina/

GMO lososy usli do ocenov pri poskodeni klietky a teraz hrozi ze nakzia prirodne lososy atd atd
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

A jak je nakazi? V clanku je ze riziko zkrizeni je jen teoreticke, a to spis nakazi blbosti, kdyz se budou dale mnozit hlupaci v populaci :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

http://vtm.e15.cz/prvni-indiani-meli-evropske-koreny
Presli suchou nohou zamrzly atlantik z Evropy do Ameriky ? Aneb jak je hrozne, ze oceany roztaly.
VTM Věda a Technika Mládeži, dns to vlastní Babiš
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Jindra »

Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

hm je to postavene na blude ze telseny cholesterol je zo zjedenych nasytenych mastnych kyselin a porvnavaju to s poctvou bravcovou mastou a starsia tym

takze potencialne dolezire a pozitovne videjko stratilo hodne...

nicenie pralesov v azii je naozaj katastrifalne koli pestovaniu tejto sracky, ide jednak o zvierata ktore pridu o svoje prostredie, znama akcia je boj za zacharnu ornagutanov, ale ide o to ze zakial zavadzaju dane za emidsie CO2 tak mocni sveta podporuju kynozenie pralesov a pestovanie tejto sracky aby cim menje stromov a teda cim viac CO2.

V indonezii ti pitomi lenivci sa ani nenamahaju to drevo vytazit a predat oni to jednoduchu vypaluju, takze zase tvorma emisii CO2 a susedne krajiny - velkomesta podla toho kade fuka vietor su v trvalom dymovom smrade trvajucom cele mesiace.

kedze tu srcaku odoberaju velkofirmy, nadnarodne globalne koncerny tak je jasne ze nicenie pralesa ma velku financnu podporu bankarskych zlocineckych syndikatov - znamich rodin
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

5 2 8
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od ravima »

smajliss píše:vííííííno :- )
Víš, že podle Teal Scott je alkohol nejméně zdravá potravina vůbec? :-) (teda když nepočítám některé chemikálie jako pesticidy, náhradní sladidla a tak...).
Ale asi nečte studie, nekompromisně zavrhuje i tu skleničku vína - http://www.youtube.com/watch?v=3JDNWCA3Pyo
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od smajliss »

Proto Teal neposlouchám, když mluví o stravě :-D

jinak ten článek je pěkný paskvil pravděpodobně .. zřejmě je to totiž sepsané z této studie http://www.plosgenetics.org/article/inf ... en.1003721 .. což je sice hezké, ale oni ten alkohol a kofein zkoušeli na kvasinkách a nikoliv na lidech :-D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

(:-)

na to neptrebujem Teal, aby som bol spokojny abstinent

neprisiel som do tejto inkarnacie len preto aby liehovari mali vacsie zisky

ludska dusa je alkoholom zranovana, aj pri malych davkach, ide najprv o dusevne zdravie az potom o fyzicke

preto zakerna bleda tvar rozkladala indiansku kuturu ohnivou vodou
pritom to bola prave taka bleda tvar co je TVAR - teda zivocich bez ludskej duse vzyerajuci ako clovek povrchne

taky zivocich si alkoholom nemoze poskodit na dusevnej urovni pretoze dusu nema
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od smajliss »

Mě se třeba s alkoholem lépe učí .. když si otevřu vínko, tak jsem schopný za noc udělat celou semínárku .. bez něho mě to přestane po 20 minutách bavit :-D .. taky se s alkoholem lépe sbližuje s ženskýma .. já na něm vidím akorát pozitiva :- ) .. ale tvrdý alkohol mi vůbec nejede, spíše jenom víno a výjimečně pivo
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

smajliss píše:Mě se třeba s alkoholem lépe učí .. když si otevřu vínko, tak jsem schopný za noc udělat celou semínárku .. bez něho mě to přestane po 20 minutách bavit :-D .. taky se s alkoholem lépe sbližuje s ženskýma .. já na něm vidím akorát pozitiva :- ) .. ale tvrdý alkohol mi vůbec nejede, spíše jenom víno a výjimečně pivo
ja by som sa so zenskou co je nalozena v alkohole nikdy nechcel zblizovat a ked vidim babu s poharom v ruke tak sa s nou ani nejdem rozpravat

niet nad uplne triezvu babu

mne sa najlpesie uci alebo dusevne tvori saozrejme v uplnej treizvosti ale aj v stave hladu hladovky najoeise to nabehne tak po 3 dnoch
okrem toho je zvysny cas keed sa nechodi kupovat do zeelovocu netreba to umyvat netreba to prezuvat prispadne upratovat kuchynu
5 2 8
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od culka »

http://mashable.com/2013/11/26/tellspec/
Ked som to citala, hned som si na Sarku spomenula. Sari, ty sa este aj anglicky naucis
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od smajliss »

http://www.sme.sk/c/7038615/cyril-hosch ... aciam.html

Kto nerozumie svetu, verí konšpiráciám
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

smajliss píše:http://www.sme.sk/c/7038615/cyril-hosch ... aciam.html

Kto nerozumie svetu, verí konšpiráciám
je to dobry priklad kam az siaha manipulacia s vedomim a programovanie obyvatelstva a tiez toho ako hlboko spadla zapdna psychologia a vsetky podobne logie, ten clanok som uz cital kade tade zaujimavesjia je vzdy debata pod tym ako prehlad kde momentalne stoji populacia v poznani.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Hahahahaha .. a mas to smajliss potvrzeny od "odborniku" z prvni ruky !! (potrefena husa zakejhala spolehlive, neprodlene a se zarukou) :mrgreen: (:-) (:-) :br
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:Hahahahaha .. a mas to smajliss potvrzeny od "odborniku" z prvni ruky !! (potrefena husa zakejhala spolehlive, neprodlene a se zarukou) :mrgreen: (:-) (:-) :br
vy se smejete, ale je to jiz oficialni, sice jeste ridce se vyskytujici, ale nemoc, a lze na to jit na nemocenskou, zatim neni jista metoda lecby, bud jednat jak s tkzv. beznym az normalnim, cili nechat v jejich svete, a nebo terapie psychologicka, ci prasky a nakonec rozdeleni prave a leve hemisfery, vzniknou sice 2 novi lide(predevcirem to bylo v TV), ale horsi to vetsinou uz nebyva. Vzhledem k minulym letum, 1.variantu shledavam neucinnou, i kdyz velke nadeje jsem vkladal do nasi evicky, ta byl vylozene kladny vliv, ta mela odpusteno i ovoce s celou jeho fruktosou. Bohuzel i pro nas si ji nakonec odplasil.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

FUJ ! To sem se lek :mrgreen: .. Buci dej pokoj se dvema rudinama na foru, az ve me hrklo, to je hodne blbej vedlejsi ucinek :D ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:Bohuzel i pro nas si ji nakonec odplasil.
Kdo ja ? A cim pro Buh ? Jsem k ni skoro vubec do deniku nechodil, do ni dul rudo jako o zivot co si pametam :-).
No, ale vsimnul jsem si, ze ji denik zmizel, jsem si rikal ze chce asi vice soukromi, psala tam (na muj vkus) hodne osobni veci a ze usoudila ze to mozna prepiskla s tou ustavicnou inzerci na chlapa :D .. fakt kvuli me se vyplasila ?:)
Dyt ja preci nekousu :D .. akorat mozna rudu, ty jeho blaboly a kotrmelce me fakt nejak ne a neberou :mrgreen: .
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:
buc11 píše:Bohuzel i pro nas si ji nakonec odplasil.
Kdo ja ? A cim pro Buh ? Jsem k ni skoro vubec do deniku nechodil, do ni dul rudo jako o zivot co si pametam :-).
No, ale vsimnul jsem si, ze ji denik zmizel, jsem si rikal ze chce asi vice soukromi, psala tam (na muj vkus) hodne osobni veci a ze usoudila ze to mozna prepiskla s tou ustavicnou inzerci na chlapa :D .. fakt kvuli me se vyplasila ?:)
Dyt ja preci nekousu :D .. akorat mozna rudu, ty jeho blaboly a kotrmelce me fakt nejak ne a neberou :mrgreen: .
tys ji určitě neodplašil
ani sem si nevšim že tak totálně zmizela, ostatně jako všici noví, kteří sem přišli pro vitariánské sdílení, a byla na ně vybafnuta šílená nevita radění. Někdo to pochopí hned, že je jinde než chtěl, ale např. evičce to tvalo dosti dlouho, a takovým lidem to může způsobit doživotní traumo.
opravdu jen kvuli nim bych mel napad, že by si opravdoví vitariáni, viz úvodní strana, tedy raw fruit, vege a nut, napsali třeba před bydliště, aby to bylo vidět V. Příznivci vitariánství, začáteční nadšenci, ti co věří že totokt je nejlepší, i když to zrovna z různých důvodů neprovádí VP, a ostatní zarputolci ať nepíšou nic, nebo když chtějí tak nějakou jinou chorou nevitariánskou značku
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

já mám z různých fór i od sebe vypozorováno, že osoby, které píší hodně, časem nepíší nic, zcela se odmlčí, někde vystřídají mnoho svých maniodepresivních cyklů, jinde jen jeden, ale nehledala bych vinu v atmosféře fóra :wink: oni mají ty cykly v hlavě.
nic proti Evičce, třeba jsem se u ní nestrefila...a i kdyby jo, není na tom nic zlého, nejsou všichni lidi tak nudně vyrovnaní jako třeba....ale ne, nebudu rýpat :mrgreen:

k tématu: dlouho jsem nebyla u Jardy a koukám má na webu pár novinek, celkem alchymie, zkoušeli jste někdo? http://www.zdravi-az.cz/instruktazni_videa.php
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

Wifi může ublížit vaší DNA
Experiment zjistil, že křoviny vedle bezdrátových routerů umírají (česky)
http://wertyzreport.com/2013/12/18/co-n ... u-umiraji/
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od smajliss »

naštěstí člověk není křoví
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

Kdyz myslis, strc si hlavu do mikrovlnky a zapni ji :-) uplne stejna frekvence 2400MHz :-) jen o neco malo vyssi vykon... Ale ne zas tak moc, nejlepsi usb wifi karty maji i 2W a mikrovlnka ma okolo 800W.

Myslim ze budes mrtvy do par vterin s hlavou v mikrovlnce :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Janku, Ty mas v te elektrice ponekud hokej, radej se do ni nepustej nebo Ti fakt nakonec ublizi :D.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

Z tveho rypani by neznaly mohl mit dojem, ze v mem textu je chyba, bohuzel neni :-)
Uved, co konkretne se ti nezda.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Na me rypani se v klidu vykasli, jen nedelej z lidi blbce ze 2,4GHZ pri 2W vyzarenych vsesmerovou pidi-antenkou je skoro totez co 800W trouba ve stinenym krytu, kde se navic vsecka energie mikrovln focusuje do stredu toho otocnyho talire urcenyho na niceni zradla :D.
Kdo rozumnej by tam strkal hlavu a jak by to pak asi zapinal ? Netusis ?
Ty sam celej jsi prosimtebe najaka chyba, anomalie :).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

A kdyz 2W vynasobis casem, vzdyt nekdo muze mit AP v loznici, tak to vyjde ze ma trvale vysilani treba 15x7x365.

Ono AP vysila stale, i kdyz nic neprenasi.

S tim, ze to pali listy, jsem neprisel ja.

Ok, rozumim a znamenam si: Cepheus tvrdi, ze Wifi AP je zcela neskodne, i kdyz 50 cm od hlavy.

Ps: magnetron vysila vodorovne a ne do stredu mikrovlnky. A faradayova klec je ve vetsine panelaku.
Naposledy upravil(a) Janek dne čtv pro 26, 2013 16:08, celkem upraveno 1 x.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od smajliss »

proč by se mělo něco násobit .. to záření je furt stejně neškodné a nebo tak minimálně, že to nestojí za stres :-D .. když budem na sluníčku v zimě, kdy je minimum záření, tak se nám nikdy nic nestane, nespálíme se a nic se tam nebude násobit ani sčítat .. až když se zvýší intenzita, tak se spálíme
Naposledy upravil(a) smajliss dne čtv pro 26, 2013 16:09, celkem upraveno 1 x.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

Jasne, kdyz budes chlastat ligu mesic anebo 30 let, tak vysledek taky bude vzdy stejny? :-)
Jiste, zalezi to na sile cloveka, jak se s tim vyrovna. Je to zatez jako kazda jina. Nekdo se nenakazi ani aids, kdyz ma vhodne uzpusobenou imunitu...

Lepsi priklad je na rentgenu, proc tedy maji obsluhy olovene zastery, kdyz je to tak mala neskodna davka? Hadam ze toto technicke zareni je blize Wifi, nez prirodni slunicko ve finsku :-)

Ono jde o to, ze to tve slunecni zareni kulminuje jen velmi kratkou dobu, kdezto expozice AP je konstantni a meni se jen se vzdalenosti.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

A co ze si najednou Janku presel taky na babsky poudacky ? Kde mas svy studie ? :D
Cece, vem rozum do hrsti AP-cko (kde vylezu pred barak a s wifinou uz se nechytam, pac je za zdi) je jenom neskodna hracka:).
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Zdeníno »

Meyer vynalezl, jak nahradit v autě benzín vodou.

Tady jsou popsány jeho patentované vynálezy.

Tak to někdo vyzkoušejte a hoďte sem polopatickej návod. 8)
Třeba Panda, místo těch jeho blikajících ptákovin :)
(hodil by se mi přístrojek na vodu do plynovýho kotle)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Janek »

Meyer, neni to ten, ktereho udajne otravili v restauraci agenti CIA, ve skutecnosti mel mrtvici, jo taky jsem tomu driv veril, problem techto srand myslim je, ze spotrebuji vice energie na vyrobu vodiku, nez ten vodik odvede energie :-) u mne je toto na urovni perpetum mobile.

Cepeus: mas pravdu, ze wifina je neskodna ve srovnani s mobilem u ucha, ktery ty 2 Watty v peaku (myslim ze 2W je nejvysis strop stropu a v dobrem signalu je to daleko mene) muze udajne take vyzarit a primo do tve palice :-)

Odkazy jsem tu daval, nejde o wifi, jde o to ze u toho nekdo CELY DEN I ODPOLEDNE MUZE SEDET, ze toto je jedno z mnoha vlneni (nemluvim o bluetooth a spouste jinych bezdratovych technologii na 2,4 ci 0,4 GHz a desitkach jinych frekvenci...

Projdi si frekvencni tabulky na CTU a mozna se budes divit, jakou expozici muzes pochytat :-)

Jiste, odolnemu organizmu to nemusi nic udelat (oslabeni se obnovi), no ne kazdy je tak odolny, ze...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět