VODA, PÍ-voda, DESTILKA, H2O...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
senbja
Příspěvky: 18
Registrován: pon dub 25, 2005 11:36
Bydliště: Jeseníky

Re: Voda, PÍ-voda, Destilka...

Příspěvek od senbja »

RadkaS píše:Urcite nejsem sama, kdo se obcas podiva na stranky www.pust.cz. Zaujala me tam jedna zminka o destilce.
Jeden ucastnik diskuse se tam pta - "Rika se o ni (o destilce), ze tim, ze je bez mineralu, tak pri pruchodu telem na sebe navazuje mineraly a tim o ne ochuzuje telo."
No a Pavel na to reaguje - "Mineraly nemaji v tele (ve vysoce cistem tele) co delat - snizuji vibrace a tim schopnost k dosazeni vysokych duchovnich hladin a zazitku v nich."

Co si o tom myslite? Podle me je to docela odvazne tvrzeni, ktere ma Pavel ale urcite necim podlozene. Myslim, ze za chvili opravdu dojdeme k tomu, ze nemusime jist nic. Vite o tom nekdo vic? Diky za reakce.
Destilku piji už 12 let po ránu buď s citronovou šťávou nebo bez. Také jsem se zpočátku obávala, ale v knize, kterou nemám teď po ruce, se píše, že nic tělu neodnímá, pouze odnáší, co tělo vyloučí a o to mi jde. V létě dávám přednost melounům. Možná i dr. Norman Walker o tom někde píše. Nejsem biologicky nejmladší, ale lidé v mém věku jsou proti mě staří. Tělesně i psychicky.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

hmm hmm

Příspěvek od Selma »

Tak jsem si celou diskuzi o vodě pečlivě pročetla a jsem z toho poněkud jelen. Trochu mě mrzejí děvčata od vědy - nevím kolik kilogramů literatury o vodě (a všech ostatních věcech) bych si měla prostudovat abych nebyla za pitomce a jestli bych při tom stihla taky něco jiného. Voda z vodovodu mi moc nechutná a naše studna leží pod úrovní blízké velkokapacitní jímky na prasečí kejdu, z čehož taky nemám dobrý pocit. Takže asi zůstanu u té nejlevnější vody z petflašky, protože by mi dost vadilo, kdyby kvůli mé potřebě mít lepší vodu muselo jezdit další auto specielně k nám do vsi.

Moje děti taky milují sníh a vůbec jim nevadí, že je špinavej.

Zdravím Zdeňka ! (viděla jsem ty obrázky vody od japončíků, fakt krása)

Vodo vodičko, slibuju, že už na tobě chyby hledat nebudu !
Uživatelský avatar
Laurinka
Příspěvky: 91
Registrován: pát dub 15, 2005 11:27
Bydliště: Praha

pi voda

Příspěvek od Laurinka »

Dnes jsem si koupila 5L barel pi vody, je fakt dobroučka, většina nebublinkových vod mi nechutná. Jen nevim, jak ji mam skladovat. Slečna říkala, že v temnu, ale ne při pokojové teplotě(v létě), ani ne v lednici. O vikendech pod schody,... ale v tydnu v Praze?
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

destilka

Příspěvek od zuzi »

Zajimava publikace (pdf format) o skodlivosti destilovane a demineralizovane vody s mnozstvim odkazu na vedecke studie...

http://www.szu.cz/chzp/voda/pitna-voda/demivod.html
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Díky, třeba to pro někoho bude novina
hlavně je tam pěkně rozebráno jak se který druh vyrábí, co se pod jakým názvem skrývá a spousta dalších užitečností.
Jinak co vim tak i pust.cz pan Kožíšek se svými riziky už oběhnul hned několikrát... je to holt takovej oběžník...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

No jo, ony se ty ozehave otazky probiraji porad dokola a kazdy k tomu musi dojit sam. Kdyz ho to v danem okamziku nezajima, tak si neco precte, ale do pameti se toho moc neulozi.
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

díky zuzi za webovku z vrchu :wink: zajímavé! jak jsi na ní natrefila - ciste jenom voda - studie atak?
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

knizka od dr. Emota
http://www.biosfera.cz/product_info.php ... ts_id/2000

destilator
http://www.biosfera.cz/product_info.php ... ts_id/1643


strongly recommended to CHECK IT OUT.. 8)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Ten comment k tomu máte dobrej...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

projdu si ten destilator, docela me to zajímá
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

tvx píše:Ten comment k tomu máte dobrej...
cheers :oops: :lol:
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

a jeste proste nemuzu nenalinkovat knizku od Barbary 8)

http://www.biosfera.cz/product_info.php ... ts_id/2004
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

dobrá kniha pro skeptiky :lol: ti nicemu takovýmu neverej
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Pro Jani: Hledala jsem elektrickou vodivost vody kvuli praci a dosla jsem k tomu odkazu..
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

zajímavé... já se v tomhle nevyznám ... poznám kvalitu vody podle chuti - na jazyku. Treba ta prazská a horská voda mnichovská, tam se ten rozdíl dá poznat. Presto to zustává na "laickém" posudku.

Jak se to vsak dá rozlisit odborne napr.? Voda s filtrem, voda bez filtru.


Co tím myslís presne - elektrickou vodivost - dalo by se to popsat abych to pochopila? Nejak to priblízit - laikovi? Dekuji
Uživatelský avatar
mlejda
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 29, 2004 9:09
Bydliště: vsude doma, doma nejlip
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlejda »

Janina píše:dobrá kniha pro skeptiky :lol: ti nicemu takovýmu neverej
well, vědu neojebeš.. :lol:
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Jani ty mas spoustu otazek, ale mam pocit, ze odmitas hledat odpovedi v knizkach. Zajdi do knihkupectvi, nejlepe nejakeho s odbornou literaturou a nakup si knizky o fyzice a chemii.
Uz jsi se me jednou ptala z ceho se da studovat fyzika. Nejlepsi a nejsrozumitelnejsi jsou Feynmannovi prednasky z fyziky. Existujou i v cestine i v neodbornych knihkupectvych snad. Jsou to asi 3 nebo 4 dily.

R.P.Feynman, R.B.Leighton, M.Sands: Feynmannovy přednášky z fyziky 1., Fragment, Praha 2000, ISBN 80-7200-405
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

to mlejda - nedávno jsem si koupila ve meste lécivou vodu/pramenitou v bioprodejne a kdyz jsem jí ze skla pila, zrovna jsem si s Kurtem povídala o tom, jak asi muze být voda být na chut jiná, pri slove vysloveném treba: Láska. Co na tom je v normálním zivote.

A jak jsem jí takhle pila - a dolovala ze sebe vnitrní pocit lásky aby se voda lépe pila :D sem si najednou povsimla, ze ze spod lístku nalepeného na láhvy je nejakej obrázek.

Byl to obrázek krystalu od M. Emoto, který vznikl na základe této vody a jeho pridaného slova. Voda se totiz jmenuje bud mesíc, slunce a jeste nejak. Podle toho se i dá vybírá pri koupi.

Prislo mi to jako bezva subtilní nápad. Nekdo má tady tu vodu na háku.
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

ok. Odpovedi by byly ze siroka, to se dá pochopit. Díky. Musím být trpelivá, do Ph. moc nejezdím. Tak 1-2x za rok.
Vedela by si náhodou snad bys vedela o knize, které bys mi mohla doporucit v cestine o výzkumech N. Tesly a Kuzyreva a jim podobných?

Me spíse berou fotónská dvojcata. Ta voda a klasická fyzika byla hlavne okrajove. Myslím, ze laboratore jsou na tom lépe, nez muj mozek, kterej je spíse na quant.
Naposledy upravil(a) Janina dne pát dub 07, 2006 14:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Jani, to jsou právě podle mne věci, kterým bez středoškolský fyziky minimálně, vůbec nebudeš rozumět... prostě buď začneš od adama a nebo budeš pořád jen číst o něčem, čemu vůbec nerozumíš a nechápat...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Taky si myslím, ze bych se v týhle matematice spíse zahrabala, já jsem ted nedávno nasla resení, mám okruk známých odborníku, a tak mi s tím pomáhají. mají uz na to skoly. Ta fotonská dvojcata se v tech knihách nenajde. A ty stíhám celkem chápat.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Presne jak rika tvx. Bez znalosti zakladu o necem sice muzes mluvit a muzes si i myslet, ze to chapes, ale ve skutecnosti se v tom jen placas.
Na cloveka neznaleho tvoje rec a znalosti udelaji dojem, ale na nekoho kdo trochu fyzice rozumi, udelas jen dojem blazniveho nadsence, ktery vypravi o necem, cemu vubec nerozumi. Nektere tvoje prispevky jsou myslim vetsine lidi zde na foru naprosto nesrozumitelne a neni to nedostatkem vzdelani.

Ze se k tomu vracim....podobny dojem na me delaji clanky na vitarianovi vysvetlujici biochemii.
Staci ale mit gymnazialni znalosti a clovek vidi, ze to nedava smysl.

Ja mam dneska nejakou kritizovaci naladu! Prominte! Ale je to muj nazor.
Pekny vikend.
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

To je v pohode zuzi, ale nemusís být tak vostrá. a presvedcená o své pravde.
a co takhle 1+1 = 1
anebo 1+1 = 3
a co tohle 1+1 = 4
Jak stíhás tohle tím tvým ostrým jazýckem? :wink: K jakému "základu" patrí tohle?! Ucili tohle na gymplu nebo snad základce.
I takový Rupert Sheldrake nepatrí mezi velké oblíbence u té druhé poloviny fyziku. Dokonce i takovej odborník Stephen Hawking denne dostává od jinejch odborníku nehezké dopisy.

Procítala sis Stephena Hawkinga nebo Teslu a mnoho dalsích?!

Jak by jsi popsala fotónské dvojce a jak bys ho vysvetlila Ty?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

I takováto matematika se vyučuje a potkala mě na škole...

Ale oni i ti tví oblíbenci mají, téměř jistě, nastudovanou právě i tu klasickou fyziku.

To je právě to co dnes má, podle mne, největší přínos, spojovat ty správné věci, hledat paralely, měl jsem třeba výbornou knížku o čínský medicíně ukazující paralely v pohledu medicíny klasické a podobně...
to samé jsou ty 4 elementi od sluníčka, tam je to zase montovaný i na paralely v medicínském pohledu...

A o tom to je... jinak se rovnou smiř s tím, že se minimálně nedomluvíš...
a nebo toho nechej a věnuj se něčemu jinýmu, nemusíš jít zrovna touhle cestou...
Naposledy upravil(a) tvx dne pát dub 07, 2006 15:31, celkem upraveno 4 x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Fotonske dvojce neznam.

O tom ze 1+1 nemusi byt 2 se ve fyzice opravdu uci. I o tom, ze energie=hmota a naopak.

Nebranim se ani vecem, ktere jsou jaksi nevysvetlitelne.

Ale prave ty se snazis nam sem tu fyziku nacpat. Ja jsem si s odbornymi otazkami nezacala.

A hadat se nechci a neumim.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Ja se neumim tak pekne vyjadrovat

Diky tvxi :wink:
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

to zuzi-Myslím, ze neznás mnoho dalsích vecí a já také neznam mnoho dalsích vecí, pokud na to chodí kazdý od jinud, není na tom nic spatného, nejde porád jíti po stezce cerná/bílá Spatná/dobra verí/neverí. Já tady to nikomu nevnucuji, tak uz me nech bejt zuzi na rotaci. Ptala jsem se jen na vodu, rotovat uz nechci. Bohuzel veci nejsou jen o energii!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Anastazia v předposledním díle vysvětluje proč 1+1 jsou 3. Mám státnice z matematiky, ale necítím s ní nějaký rozpor.
Zuzi: Je třeba vidět celý les, ne jen jeden špatně narostlý strom. Prostě je jasné, že vitariánství funguje, dělá lidi šťastnějšími, probouzí duchovně, podporuje sportovní výkony,.. To že kluci při zavádění systému udělali pár věcných chyb bych moc nepitval. Je to přece jedno.
Jsme na té správné dálnici - nebloudíme, občas uhneme z cesty, ale drtivá věršina se na ní podle mě vrací.
Pochybnosti jsou sice hezká věc, ale nesmí se to moc přehánět, taky nemá cenu podle mě moc tu stravu pitvat rádoby vědecky - to není nejrychlejší cesta.
Proto jsou asi mnohem cennější příspěvky popisující vlastní zkušenost, než dopodrobna pitvající, vědecky přesné, ale nikam se nedostanoucí zamyšlení některých z nás. Viz hovory Číselka s Johnym o tucích - z nich si může člověk udělat tolik závěrů, že má akorát zmatek v hlavě.
Já osobně jsem byl nejpevnější v názorech tehdy, kdy jsem o tom moc nevěděl. Pak přišel Tesin s Mlejdou a roztříleli mi pšeničnej šrot a brambory, to byl první zmatek. Co dál? Dá se přežít bez obilí? Říkal jsem si dlouho. Těch pochybností s narůstáním zdejší dizkue pak bylo více, až jsme skoro začal pochybovat o raw.. Světlo přinesl až Neo s Grahamovským přístupem. Začal jsem si myslet, že zase stojím na zemi. Jenže pak přišel Johny s rybou a pedálem a Number s tukama a já si říkal, když i Johny pochybuje po tak dlouhé zkušenosti, to přece není možný! Zmatek. Držel mě Buc, Tvx a holky + další nepochybující, ale červík zůstal. A teď přijdou vědci (Zuzi) z vlastních řad a střílej do nás v zákopech trestajíce každé přeřeknutí... :(

a nebylo to poprvé
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

honzo sory ze som prispel k tvojim zmetkom, rozhovory o tukoch ale neboli myslene tak, aby uviedli nakych ludi do zmatku.. prvy impulz bol jednoznane iba to, ze jeden z nas sa trapil a ja som mu chcel preto trochu ozrejmit par skutocnosti. ze to posobi zmetok v hlavach inych ludi ide uplne mimo plan. johnymu by som ale asi dost tazko vysetloval nech to proste neriesi.. pochop ze on /mozno iba zatial/ pristupuje k veciam z logickej stranky a co nema dokazane VLASTNOU logikou, tomu proste neuveri. urcite su ludia ktori nepotrebuju ziadnu zalezitost analyzovat do podrobna a ziju si v siedmom nebi. johny je ale zatial inde. potrebuje si svoj problem rozobrat na suciastky a az ked nezostane jedina vec ktora by sa este dala rozobrat, az potom mu moze dost k bodu kedy si postavi vlastny svet podla vlastnych pravidiel. a nie je vylucene ze analytickych rozumovych postupov v nom nebude ani za mačny mak.
Naposledy upravil(a) 800914 dne pát dub 07, 2006 22:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Promiň Honzo, nedělám to cíleně, možná bych tu neměl psát teď s takovými názory. Ale nějak mi to nedá, znám vás tu a připadá mi že sem furt nějak patřím a tak se dělím se svými zkušenostmi. Nechci nikomu dělat zmatek v hlavě :oops:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

honzo, chapem tvoje pocity ale pochop aj ty, ze pokial ludia chodia na tieto stranky hladat suvislosti, nie je mozne kazdu otazku odbyt konstatovanim ze to vobec netreba riesit lebo my sa tym nezapodievame a je nam napriek tomu fajn.
v lese mimo civilizacie je to urcite ine.. ved to sam velmi dobre poznas.. logika a analyza tam jednoducho nepatria. ak ale byvas v meste a navyse mas neustaly pristup na tento informacno-dezinformacny web, je len prirodzene, ze bez naleziteho rozlisovania bude kazdym dnom narastat vacsi chaos.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Jasně, chápu vše a není proč se omlouvat - jste oba dva tady Veliký přínos, jen jsem vyjádřil svoje pocity z tutoho tady posledních pár týdnů.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Pokud vím, člověk může spokojeně žít jenom na ovoci, stejně jako pouze na vařeném mase... Nemyslím si že mi to je někdo schopen uspokojivě vysvětlit a tak na to už kašlu. Stejně pak někomu nedokážu poradit...
S něčím se musí člověk vypořádat sám.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

inu i wartburg uměl jezdit na petrolej, lišilo se to jenom životností jeho motoru, mě do toho hodně řádu vnesla ta knížka od Sluníčka.

Tímto bych ukončil odbočku a vraťte se, prosím buď zpátky k vodě a nebo vyražte třeba do freestyle "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Honza píše: Já osobně jsem byl nejpevnější v názorech tehdy, kdy jsem o tom moc nevěděl. Pak přišel Tesin s Mlejdou a roztříleli mi pšeničnej šrot a brambory, to byl první zmatek. Co dál? Dá se přežít bez obilí? Říkal jsem si dlouho. Těch pochybností s narůstáním zdejší dizkue pak bylo více, až jsme skoro začal pochybovat o raw.. Světlo přinesl až Neo s Grahamovským přístupem. Začal jsem si myslet, že zase stojím na zemi. Jenže pak přišel Johny s rybou a pedálem a Number s tukama a já si říkal, když i Johny pochybuje po tak dlouhé zkušenosti, to přece není možný! Zmatek. Držel mě Buc, Tvx a holky + další nepochybující, ale červík zůstal. A teď přijdou vědci (Zuzi) z vlastních řad a střílej do nás v zákopech trestajíce každé přeřeknutí... :(

a nebylo to poprvé
ono je to o tom, že člověk prostě zkouší na sobě a pozoruje co mu dělá dobře a co ne, názory okolí jsou potřebné a super, ale člověk by to zase měl pozorovat z té své strany, inspirovat se, přijmout to, co jemu sedí, co cítí jako pravdu a hlavně stále dál se držet sebe! Ta vlastní zkušenost je nejdůležitější a poté pro člověka nezpochybnitelná, ikdyby psal kdokoliv cokoliv. Jinak v tom lítá z jendé strany na druhou podle názorů a rozpoložení pisatelů. A bude zmaten.
Každý jsme originál a každý si to tvoříme ke svému obrazu. A v tom je potom síla.
Proti pochybám je vlastní zkušenost a praxe. :wink: :)

---

jejeje zase mimo téma...no ale pí voda v kokosce je super :wink: :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

jo vodu nebrat,
ale vidím to podobnějc jak říká sluník, rád si přečtu názory grahamů a spol a jiných, ale prvořadý jsem já a jsem přesvědčen, že si sám zjistím co je optimální, jakožto nevěřící ďaur mám plnou důvěru v tělo a jeho reakce, a zatím to funguje, spolehlivě mne dává signály (vůbec nemluvím o náznacích chorob, to zatím "bohužel" se neobjevuje, ale jako plnej břich atd) , že tady to není vono a dokonce již krátkodobě (sem tam pár týdnů) mám vyzkoušeno co mi dělá nej, ale zatím jsem se nedokázal a asi nechtěl tudy vydat, ale to přijde, tak jak přišlo to, že se nacházím tady kde jsem teď.
A zatím mne to tak vyhovuje a hlavně si to užívám.
Zjištění: potrava skutečně jest pouze u mne cca 30 % z prožívání života,
psychické rozpoložení druhá třetina a třetí je fyzický pohyb s nějakým výdejem energie. A když to všechno dlouhodobějc jako třeba teď (25 dní) provádím, můžu zkoumat jestli 5 banánů nebo 7.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no a já souhlasím s tím, co napsal Bucík :wink: , je to tak :)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Taky souhlas 8)
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

a co teda destilka technická od benzinek a z drogerií pro tech.učely.Myslíte,že je to stejná,jen v jiných pixlách ?
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

není stejná
mirka
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

právě,že jsem slyšel,že jde jen o obchod a kanystry pro chladiče se plní stejnou detilkou,jaká jde do lekáren.Tak nevím
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

člověk píše:právě,že jsem slyšel,že jde jen o obchod a kanystry pro chladiče se plní stejnou detilkou,jaká jde do lekáren.Tak nevím
To možná ano, ale pak může reagovat s tím plastem.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

já myslim že destilka je destilka - prostě je to destilka

ale přesně jak řečeno, ty nádoby a plast udělaj svoje. čili bych to nepila
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

destilky pro technicke ucely obsahuji casto tezke kovy z kterych je casto delana kolona kde se chladej, podle sefa co je potravinar studovanej... ruci se u nich prej jenom za to, ze nemaj mineraly co se usazujou... ale to je info starsiho data, treba se to enajk zmenilo...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

jasný,ty kanystry je PVC . I když ta dest.bude stejná natahne toho do sebe dosti.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

není stejná, je tam rozdíl v té výrpbě jak píše tvx. lékárny si destilku dělají sami, dle vlastní potřeby.
mirka
Uživatelský avatar
Kateřinka
Příspěvky: 55
Registrován: pát kvě 26, 2006 12:40
Bydliště: Ceske budejovice

destilka technická

Příspěvek od Kateřinka »

čau TVX a ostatní,
pracuju v biologické laboratoři a mám možnost si Destilku....asi i ve větším množství bez problému odebrat (jen měnit filtry :oops: ).....
mame tu na patře tu starou kolonu ale jak je pravda v tý mi moje mikroorganismy nežijou moc dobře.:x .....takže tu neberu

pak sou tu takový ty moderní průtokový nekolika filtrový zařízeni: včetně jednoho které upravuje i osmotický potenciál...zda-li to říkám dobře ?? nemýlim se je to teda ta pí-Voda???
myslíte že se dá použít k pití?? o víkendu se chystám na malý půst + colonhydro :P tak sem si řekla že bych si trochu vzala :roll:
Evolution rules!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

magnetizovaná voda

Příspěvek od Pavluška »

Může mi někdo z vás říct co je to magnetizovaná voda?
prý fajn pro buňky organismu,ale musí se kontrolovat bo je taky výhodnější pro kupu mikroorganismů,které ji mají taky rádi.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

pi-voda je podle me magneticzovana, myslima ta voda uvadena vyse nebude pi ale voda vyrobena reverzni osmozou? bude tam kontrola cistoty,nejaka jakmoc to chce vstrebavat....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Odpovědět