Ubývání svalové hmoty

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Mates píše:Můžes být prosím trochu konkrétnější ohledně toho co ti selský rozum nebere?
Na tyhle stránky jsem se dostal kvůli candidě, kterou jsem měl. Candida je kvasinka, anaerobní organismus, který přemění ovoce na alkohol, za předpokladu, že není přítomen kyslík. A teď mi nějaký pán tvrdí, že pokud nepřidám tuk a budu jíst jen samotné ovoce, candida se mi vyléčí.
Kdyby ti někdo řekl, že když do bečky anglickou slaninu dohromady se švestkama, tak že to bude kvasit super, ale že když tam dáš jenom samotný švestky, nebude to kvasit vůbec. No co by sis o tom pomyslel?
Plus ty šílené teorie o tom, že potřeba bílkovin u dospělého je stejná jako u kojence atd atd... Nemá to sebemenší vědecký základ, prostě kraviny...
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Mates píše:Můžes být prosím trochu konkrétnější ohledně toho co ti selský rozum nebere?
Aha, promiň. té tabulky jsem si všimnul až teď.
Pomeranče 3 kila obsahují 0,9 na sto gramů tj. 27 gramů bílkovin.
Banány obsahují 0,3 gramů bílkovin na sto gramů, tj. 12 gramů bílkovin.
Okurek jeden obsahuje cca 3 gramy bílkovin.
Ledový salát cca 0,7 gramů na sto, ať nežeru, půlkilová hlávka 4 gramy.

Tak a jsem na 46 gramech bílkovin.
To je cca půlka toho, co pán tvrdí... a takhle to bude u něho asi se vším, že... a to nemluvím o využitelnosti bílkovin z těchto zdrojů...
Uživatelský avatar
Mates
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 18, 2010 19:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Mates »

Miguel píše:
Mates píše:Můžes být prosím trochu konkrétnější ohledně toho co ti selský rozum nebere?
Na tyhle stránky jsem se dostal kvůli candidě, kterou jsem měl. Candida je kvasinka, anaerobní organismus, který přemění ovoce na alkohol, za předpokladu, že není přítomen kyslík. A teď mi nějaký pán tvrdí, že pokud nepřidám tuk a budu jíst jen samotné ovoce, candida se mi vyléčí.
Kdyby ti někdo řekl, že když do bečky anglickou slaninu dohromady se švestkama, tak že to bude kvasit super, ale že když tam dáš jenom samotný švestky, nebude to kvasit vůbec. No co by sis o tom pomyslel?
Plus ty šílené teorie o tom, že potřeba bílkovin u dospělého je stejná jako u kojence atd atd... Nemá to sebemenší vědecký základ, prostě kraviny...
Potřeba bílkovin kojence mě taky moc nepřesvědčila. Vzhledem k tomu že Graham doporučuje ovoce (které je v obsahu bílkovin velmi blízko mateřskému mléku, tak už nevytahuje nebo se nesnaží vysvětlit fakt, že mateřské mléko je velmi tučné - což u ovoce až na vyjímky neplatí)

A ohledně té kandidy bych si sám sebe přestal představovat jako sud ale spíš jako rouru. Kdyz do roury narves svestky a oni ji vcas opusti, tak prece nestihnout zacit kvasit? Pokud se v roure svestky zdrzi protoze zpomalis traveni slaninou tak je problem.

Já být tebou tak bych se zkusil podívat po nějakých osobních zkušenostech lidí s kandidou na ovoci. Rád bych ti pomohl, protože mě to samotného dost zajímá, ale maturita mi klepe na dveře :|

Ohledně bílkovin a živočišných produktů celkově mě zaujala The china study http://bit.ly/eGo6lo
Videa a informace o syrové stravě v češtině!
InspiRAWtionCZ - http://www.InspiRAWtion.com/cz.html
Facebook - http://www.facebook.com/InspiRAWtionCZ
Youtube - http://www.youtube.com/user/InspiRAWtionCZ
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Mates píše:
Miguel píše:
Mates píše:Můžes být prosím trochu konkrétnější ohledně toho co ti selský rozum nebere?
Na tyhle stránky jsem se dostal kvůli candidě, kterou jsem měl. Candida je kvasinka, anaerobní organismus, který přemění ovoce na alkohol, za předpokladu, že není přítomen kyslík. A teď mi nějaký pán tvrdí, že pokud nepřidám tuk a budu jíst jen samotné ovoce, candida se mi vyléčí.
Kdyby ti někdo řekl, že když do bečky anglickou slaninu dohromady se švestkama, tak že to bude kvasit super, ale že když tam dáš jenom samotný švestky, nebude to kvasit vůbec. No co by sis o tom pomyslel?
Plus ty šílené teorie o tom, že potřeba bílkovin u dospělého je stejná jako u kojence atd atd... Nemá to sebemenší vědecký základ, prostě kraviny...
Potřeba bílkovin kojence mě taky moc nepřesvědčila. Vzhledem k tomu že Graham doporučuje ovoce (které je v obsahu bílkovin velmi blízko mateřskému mléku, tak už nevytahuje nebo se nesnaží vysvětlit fakt, že mateřské mléko je velmi tučné - což u ovoce až na vyjímky neplatí)

A ohledně té kandidy bych si sám sebe přestal představovat jako sud ale spíš jako rouru. Kdyz do roury narves svestky a oni ji vcas opusti, tak prece nestihnout zacit kvasit? Pokud se v roure svestky zdrzi protoze zpomalis traveni slaninou tak je problem.

Já být tebou tak bych se zkusil podívat po nějakých osobních zkušenostech lidí s kandidou na ovoci. Rád bych ti pomohl, protože mě to samotného dost zajímá, ale maturita mi klepe na dveře :|

Ohledně bílkovin a živočišných produktů celkově mě zaujala The china study http://bit.ly/eGo6lo
bohužel, takto to nefunguje... vyzkoušeno...
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Sitar »

Miguel píše:Pepíku Ševců, vždyť ses mi před časem dušoval, že to není žádnej problém s rostlinnou stravou udržovat svalovou hmotu. A tady vidím, že jsi sám selhal...
Není to problém: http://www.honzos.com/
Další novinky se týkají toho, že jsem z vegetariánství přešel už před pár měsíci na veganství, důvody jsou vyloženě etické (více info v sekci Veganství) a jako takový velice příjemný bonus mi to přineslo výrazné zlepšení fyzičky i síly a hlavně to, že jsme se konečně zbavil nežádoucích tuků, které mě docela opruzovaly. Přitom váhu držím pořád kolem 115 kg a díky veganství a silovému cvičení v kombinaci s 12 km behy, co si teď dávám (v předveganském období jsem běhal horko-těžko půlku) mi i pěkně narostla svalová hmota a konečně jsem se aj trochu vysekal. :-) Pokud byste chtěli mrknout na mé aktuální vegan foto, najdete je v galerii.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Sweetie »

Miguel píše:
Sitar píše: Hele, komiku, někde tady na fóru jsem před časem dával odkaz na seriózní lékařskou studii, kde jedna skupina dostala chemoterapii a druhá placebo a výsledky byly stejný, u placeba snad o něco málo lepší. Všechno změřený a doložený.
poslouchej, pičulo, já tě nikterak netituluju a líbilo by se mi, kdybys ani mně nijak netituloval.
protože jsme se spolu na jednom psinci neklouzali...
napodobne magore
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od lumoska »

Ale ked tak nad tym este uvazujem...tak moj trener je dlholety vegetarian a hmotu ma teda dobru :) Ale z masa to urcite nebude :D
A zas taky moj tatko, ju ma z masa urcite, lebo burina je pre kraliky:D...ale ma 51 rokov a uz su vidiet tazkosti tym sposobene a zacina pomaly zarodovat do jedalnicky aj tu burinu :delicacy:
Celý život žiadne hranice.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Sweetie píše:
Miguel píše:
Sitar píše: Hele, komiku, někde tady na fóru jsem před časem dával odkaz na seriózní lékařskou studii, kde jedna skupina dostala chemoterapii a druhá placebo a výsledky byly stejný, u placeba snad o něco málo lepší. Všechno změřený a doložený.
poslouchej, pičulo, já tě nikterak netituluju a líbilo by se mi, kdybys ani mně nijak netituloval.
protože jsme se spolu na jednom psinci neklouzali...
napodobne magore
odpusť ó vyvolená
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Sitar píše:
Miguel píše:Pepíku Ševců, vždyť ses mi před časem dušoval, že to není žádnej problém s rostlinnou stravou udržovat svalovou hmotu. A tady vidím, že jsi sám selhal...
Není to problém: http://www.honzos.com/
Další novinky se týkají toho, že jsem z vegetariánství přešel už před pár měsíci na veganství, důvody jsou vyloženě etické (více info v sekci Veganství) a jako takový velice příjemný bonus mi to přineslo výrazné zlepšení fyzičky i síly a hlavně to, že jsme se konečně zbavil nežádoucích tuků, které mě docela opruzovaly. Přitom váhu držím pořád kolem 115 kg a díky veganství a silovému cvičení v kombinaci s 12 km behy, co si teď dávám (v předveganském období jsem běhal horko-těžko půlku) mi i pěkně narostla svalová hmota a konečně jsem se aj trochu vysekal. :-) Pokud byste chtěli mrknout na mé aktuální vegan foto, najdete je v galerii.
ad jedna, měří 200 a váží 114, to není žádná sláva, ad dvě - vaří, to je přece to největší zlo, ne?
Uživatelský avatar
Mates
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 18, 2010 19:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Mates »

Mě ten program píše 1,1 g bílkovin na 100 gramů banánu
http://www.viviente.cz/banan/ tu ej taky 1 gram na 100 gramu bananu
a tu taky http://www.chiquita.be/cz/cz/products/b ... anana.html

a co si myslíš o té China study?
Videa a informace o syrové stravě v češtině!
InspiRAWtionCZ - http://www.InspiRAWtion.com/cz.html
Facebook - http://www.facebook.com/InspiRAWtionCZ
Youtube - http://www.youtube.com/user/InspiRAWtionCZ
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Mates píše:Mě ten program píše 1,1 g bílkovin na 100 gramů banánu
http://www.viviente.cz/banan/ tu ej taky 1 gram na 100 gramu bananu
a tu taky http://www.chiquita.be/cz/cz/products/b ... anana.html

a co si myslíš o té China study?
http://pravekadieta.cz/
tam se tvrdí naprostý opak toho všeho a je to tam podáno velmi vědecky.
maso je prospěšné, nasycené tuky zlepšují imunitu.
a co teď s tím?
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od midsummer »

V posledním čísle Meduňky článek Zlato z Tajgy: kmen, který se běžně dožívá sta let, lidé se živí hlavně masem a tukem. Masa průměrně 3 kila denně na osobu, zeleninu a ovoce prakticky neznají. Kuřecí maso považují za jedovaté. >:-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od buc11 »

midsummer píše:V posledním čísle Meduňky článek Zlato z Tajgy: kmen, který se běžně dožívá sta let, lidé se živí hlavně masem a tukem. Masa průměrně 3 kila denně na osobu, zeleninu a ovoce prakticky neznají. Kuřecí maso považují za jedovaté. >:-)
nevěřím sloganu: běžně dožívá sta let, stejně jak u národů hunza nebo kavkazských národů, viz kniha proč a jak stárneme
jí to syrový nebo od itala v kuchyni?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Sitar »

Miguel píše:
Sitar píše:
Miguel píše:Pepíku Ševců, vždyť ses mi před časem dušoval, že to není žádnej problém s rostlinnou stravou udržovat svalovou hmotu. A tady vidím, že jsi sám selhal...
Není to problém: http://www.honzos.com/
Další novinky se týkají toho, že jsem z vegetariánství přešel už před pár měsíci na veganství, důvody jsou vyloženě etické (více info v sekci Veganství) a jako takový velice příjemný bonus mi to přineslo výrazné zlepšení fyzičky i síly a hlavně to, že jsme se konečně zbavil nežádoucích tuků, které mě docela opruzovaly. Přitom váhu držím pořád kolem 115 kg a díky veganství a silovému cvičení v kombinaci s 12 km behy, co si teď dávám (v předveganském období jsem běhal horko-těžko půlku) mi i pěkně narostla svalová hmota a konečně jsem se aj trochu vysekal. :-) Pokud byste chtěli mrknout na mé aktuální vegan foto, najdete je v galerii.
ad jedna, měří 200 a váží 114, to není žádná sláva, ad dvě - vaří, to je přece to největší zlo, ne?
Migueli, promiň, ale stále na mne působíš jako komik největší, fakt si nemůžu pomoci. To nemyslím nějak zle nebo urážlivě nebo dehonestujícně, jak jsi to sám nazval, prostě to tak je.

Viděl si někdy Honzu? Je to chlap jako hora. Je milej, sympatickej a hodnej, alespoň tak jsem ho vnímal já, když jsem ho viděl na Toulcáku na přednášce. Na druhou stranu umí být pěkně tvrdej, v ringu by s ním nikdo z nás nevydržel na nohou dýl jak pár vteřin.

Si všechno děstě ohybáš ke svým potřebám a ani náznakem nejsi ochoten připustit jakoukoliv Tvojí mýlku, to je ten největší problém. V reakci na Pepíka jsi uvedl rostlinnou stravu, teď zase vaření, prostě komedie. Vaření není zlo, jen to degraduje biologickou hodnotu potravin, to je snad bez diskuzí.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od midsummer »

buc11 píše:
midsummer píše:V posledním čísle Meduňky článek Zlato z Tajgy: kmen, který se běžně dožívá sta let, lidé se živí hlavně masem a tukem. Masa průměrně 3 kila denně na osobu, zeleninu a ovoce prakticky neznají. Kuřecí maso považují za jedovaté. >:-)
nevěřím sloganu: běžně dožívá sta let, stejně jak u národů hunza nebo kavkazských národů, viz kniha proč a jak stárneme
jí to syrový nebo od itala v kuchyni?
čerstvý a sušený. A prý, kdyby jedli zdravě, dožívali by se ještě mnohem více. Zjistili prý amíci :mrgreen:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od buc11 »

midsummer píše:
buc11 píše:
midsummer píše:V posledním čísle Meduňky článek Zlato z Tajgy: kmen, který se běžně dožívá sta let, lidé se živí hlavně masem a tukem. Masa průměrně 3 kila denně na osobu, zeleninu a ovoce prakticky neznají. Kuřecí maso považují za jedovaté. >:-)
nevěřím sloganu: běžně dožívá sta let, stejně jak u národů hunza nebo kavkazských národů, viz kniha proč a jak stárneme
jí to syrový nebo od itala v kuchyni?
čerstvý a sušený. A prý, kdyby jedli zdravě, dožívali by se ještě mnohem více. Zjistili prý amíci :mrgreen:
já tomu teoreticky vlastně věřím, tomu principu na syrovým mase, ovšem věřím, že ten stejnej člověk by se dožil víc na vege, v tom vidím ten potenciál člověčího věku
Spíš nevěřím, že takoví lidé v reálu existují a to ještě v tajze, takovým nepříznivým prostředí, proč by si jako to maso nepekli?, rád bych věděl z čeho ten věk zjišťovali, uhlíkovou zkouškou?, z rodného listu?
nebo se jedná o anastejšu a její partu?
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Sitar píše: Migueli, promiň, ale stále na mne působíš jako komik největší, fakt si nemůžu pomoci. To nemyslím nějak zle nebo urážlivě nebo dehonestujícně, jak jsi to sám nazval, prostě to tak je.

Viděl si někdy Honzu? Je to chlap jako hora. Je milej, sympatickej a hodnej, alespoň tak jsem ho vnímal já, když jsem ho viděl na Toulcáku na přednášce. Na druhou stranu umí být pěkně tvrdej, v ringu by s ním nikdo z nás nevydržel na nohou dýl jak pár vteřin.

Si všechno děstě ohybáš ke svým potřebám a ani náznakem nejsi ochoten připustit jakoukoliv Tvojí mýlku, to je ten největší problém. V reakci na Pepíka jsi uvedl rostlinnou stravu, teď zase vaření, prostě komedie. Vaření není zlo, jen to degraduje biologickou hodnotu potravin, to je snad bez diskuzí.

Jsme na vitariánských stránkách, nebo se pletu? Nechápu, proč tady argumentuješ vařícím veganem, to je naprosto mimo mísu. Ten, co si ohýbá věci ke svému jsi ty. Naprosto nikdy jsem netvrdil, že vařící vegan má problém s bílkovinama. Luštěniny, sója, je milión zdrojů. Získat raw bílkoviny je daleko větší problém a za tím si stojím. Navíc to tady opakovaně zaznělo i od lidí z tvého břehu - tím spíš by ti to mělo docvaknout.
Už na začátku topicu jsem říkal, že pokud bude jíst luštěniny, nebude mít problém, ovšem pokud nechce vařit, tak problém mít bude, protože jíst je naklíčené... i když proti gustu žádný dišputát.
Mullera jsem potkával v posilovně docela dlouho, a chlap jak hora to je - ale do výšky. Jinak svalovou hmotu nemá nijak extra a myslím, že to on ani neřeší.
Pičo.... nemyslím to nijak zle, jenom mi tak prostě připadáš...
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Marci »

Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od xHardCorex »

Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Sitar »

Miguel píše:
Sitar píše: Migueli, promiň, ale stále na mne působíš jako komik největší, fakt si nemůžu pomoci. To nemyslím nějak zle nebo urážlivě nebo dehonestujícně, jak jsi to sám nazval, prostě to tak je.

Viděl si někdy Honzu? Je to chlap jako hora. Je milej, sympatickej a hodnej, alespoň tak jsem ho vnímal já, když jsem ho viděl na Toulcáku na přednášce. Na druhou stranu umí být pěkně tvrdej, v ringu by s ním nikdo z nás nevydržel na nohou dýl jak pár vteřin.

Si všechno děstě ohybáš ke svým potřebám a ani náznakem nejsi ochoten připustit jakoukoliv Tvojí mýlku, to je ten největší problém. V reakci na Pepíka jsi uvedl rostlinnou stravu, teď zase vaření, prostě komedie. Vaření není zlo, jen to degraduje biologickou hodnotu potravin, to je snad bez diskuzí.

Jsme na vitariánských stránkách, nebo se pletu? Nechápu, proč tady argumentuješ vařícím veganem, to je naprosto mimo mísu. Ten, co si ohýbá věci ke svému jsi ty. Naprosto nikdy jsem netvrdil, že vařící vegan má problém s bílkovinama. Luštěniny, sója, je milión zdrojů. Získat raw bílkoviny je daleko větší problém a za tím si stojím. Navíc to tady opakovaně zaznělo i od lidí z tvého břehu - tím spíš by ti to mělo docvaknout.
Už na začátku topicu jsem říkal, že pokud bude jíst luštěniny, nebude mít problém, ovšem pokud nechce vařit, tak problém mít bude, protože jíst je naklíčené... i když proti gustu žádný dišputát.
Mullera jsem potkával v posilovně docela dlouho, a chlap jak hora to je - ale do výšky. Jinak svalovou hmotu nemá nijak extra a myslím, že to on ani neřeší.
Pičo.... nemyslím to nijak zle, jenom mi tak prostě připadáš...
To o luštěninách si psal, to je pravda. Nechal jsem se unést Tvým stylem vyjadřování, to je taky pravda a byla to chyba. Měl jsem zůstat u svých chabých zkušeností s nabíráním svalové hmoty a byl klid. Založ si prosím svůj deníček nebo napiš do mého, co znamená, když Ti někdo připadá jako piča, ať jsem chytřejší a ať tady neobtěžujeme ne zrovna příjemným chováním.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Mým stylem vyjadřování? Určitě sis povšimnul, že se tady bavím se spoustou lidí naprosto normálně. Jediný, koho jsem "urazil" je Sweety - ovšem, kdyby si přečetla co napsala, zjistila by, že o sobě jako o magorovi začala mluvit ona sama a já jsem na to jen reagoval.
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od luca »

tedy nezlobte se na mne, ale nechápu, kde berete čas na něco tak zbytečného jako je obhajování vlastní "pravdy"
držme se raději hesla: "žít a nechat žít" - každý podle svého...
těch "pravd" může být nekonečně mnoho - pro každou lze najít logicky a pádně vyhlížející argument - ovšem pouze v rámci omezeného lidského poznání 8)
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

luca píše:tedy nezlobte se na mne, ale nechápu, kde berete čas na něco tak zbytečného jako je obhajování vlastní "pravdy"
držme se raději hesla: "žít a nechat žít" - každý podle svého...
těch "pravd" může být nekonečně mnoho - pro každou lze najít logicky a pádně vyhlížející argument - ovšem pouze v rámci omezeného lidského poznání 8)
Kdyby přišel někdo a řekl, přešel jsem na RAW stravování a nezhubnul jsem ani kilo, nemám problém s nedostatkem bílkovin a svalová hmota mi zůstala, nebo dokonce přibyla, protože cvičím... tak s tím nemám sebemenší problém.

Jenže co jsem tady viděl zkušenosti lidí, první jsou ti, co přiznávají, že cvičí a s přechodem na RAW zhubnuli... a potom zkušenosti lidí, kteří nikdy necvičili, ale jsou si stoprocentně jistí, že s RAW stravováním se svalová hmota nehubne a že bílkoviny prakticky nejsou potřeba.

Jestli jsi si všimla, nikomu jsem tady nevyvracel, že se po RAW dietě cítí vitálně, že mu to maximálně vyhovuje, že je perfektně zdravý atd atd.
Tomu klidně věřím a nikomu to nevyvracím.
artur

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od artur »

No tak třeba já osobně jsem nikdy v životě aktivně necvičil, tělocvik jsem vyloženě nesnášel a běh nejvíc.
Raw jsem rok a půl, před půl rokem jsem začal aktivně cvičit (30 min denně) a konečně už vypadám tak, jak jsem si vždycky tajně představoval (i když vždycky jde jít dál a půjde :-) ).
Nejvíc žasnu, když se mi někde objeví nějaký sval o kterém jsem dřív neměl ani ponětí.
90% ovoce, zbytek zelenina a semínka.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

artur píše:No tak třeba já osobně jsem nikdy v životě aktivně necvičil, tělocvik jsem vyloženě nesnášel a běh nejvíc.
Raw jsem rok a půl, před půl rokem jsem začal aktivně cvičit (30 min denně) a konečně už vypadám tak, jak jsem si vždycky tajně představoval (i když vždycky jde jít dál a půjde :-) ).
Nejvíc žasnu, když se mi někde objeví nějaký sval o kterém jsem dřív neměl ani ponětí.
90% ovoce, zbytek zelenina a semínka.
Když jsem začal cvičit, měl jsem k dispozici dvě čtyřkilové jednoručky. Bylo mi 17 nebo 18 a začal jsem cvičit pět nebo šest cviků s tímhle zatížením.
Jedl jsem to, co mi doma dali a žádná velká sláva to nebyla. Nějakej sýr, salám, jedno teplé jídlo denně. Na sváču jsem si dával jogurt s jablečnou vlákninou a chrochtal jsem si jaký jsem kulturista. Prostě tragická strava,
víceméně tragický trénink.
Po měsíci jsem přibral 3 cm přes ruku a celkově jsem nabral asi 4 kg i přes to, že jsem vůbec necvičil nohy. Potom už to nikdy tak rychle nešlo.... ze začátku to tělo prostě reaguje na cokoliv.
Nicméně by mně hrozně zajímala tvoje IP:-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Sitar »

Miguel píše:
artur píše:No tak třeba já osobně jsem nikdy v životě aktivně necvičil, tělocvik jsem vyloženě nesnášel a běh nejvíc.
Raw jsem rok a půl, před půl rokem jsem začal aktivně cvičit (30 min denně) a konečně už vypadám tak, jak jsem si vždycky tajně představoval (i když vždycky jde jít dál a půjde :-) ).
Nejvíc žasnu, když se mi někde objeví nějaký sval o kterém jsem dřív neměl ani ponětí.
90% ovoce, zbytek zelenina a semínka.
Když jsem začal cvičit, měl jsem k dispozici dvě čtyřkilové jednoručky. Bylo mi 17 nebo 18 a začal jsem cvičit pět nebo šest cviků s tímhle zatížením.
Jedl jsem to, co mi doma dali a žádná velká sláva to nebyla. Nějakej sýr, salám, jedno teplé jídlo denně. Na sváču jsem si dával jogurt s jablečnou vlákninou a chrochtal jsem si jaký jsem kulturista. Prostě tragická strava,
víceméně tragický trénink.
Po měsíci jsem přibral 3 cm přes ruku a celkově jsem nabral asi 4 kg i přes to, že jsem vůbec necvičil nohy. Potom už to nikdy tak rychle nešlo.... ze začátku to tělo prostě reaguje na cokoliv.
Nicméně by mně hrozně zajímala tvoje IP:-)
IP adresa?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od hugo »

Miguel píše:Nicméně by mně hrozně zajímala tvoje IP:-)
IP neprozradím, ale není používaná žádným členem tohoto fóra.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

To byl takový bonmot, nic mi prozrazovat nemusíš...
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Sitar »

Miguel píše:To byl takový bonmot, nic mi prozrazovat nemusíš...
Takže IP adresa, sakryš. Doufal jsem, že se jedná o nějaký kulturistický slang.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Sitar píše:
Miguel píše:To byl takový bonmot, nic mi prozrazovat nemusíš...
Takže IP adresa, sakryš. Doufal jsem, že se jedná o nějaký kulturistický slang.
Docela by mně překvapovalo, kdybys věděl co to je. Co tak sleduju, tak není moc oblastí, ve kterých se orientuješ...
Uživatelský avatar
Mates
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 18, 2010 19:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Mates »

artur píše:No tak třeba já osobně jsem nikdy v životě aktivně necvičil, tělocvik jsem vyloženě nesnášel a běh nejvíc.
Raw jsem rok a půl, před půl rokem jsem začal aktivně cvičit (30 min denně) a konečně už vypadám tak, jak jsem si vždycky tajně představoval (i když vždycky jde jít dál a půjde :-) ).
Nejvíc žasnu, když se mi někde objeví nějaký sval o kterém jsem dřív neměl ani ponětí.
90% ovoce, zbytek zelenina a semínka.
Mohl by jsi prosím napsat svou výšku/váhu a co tak za den sníš? :)
Videa a informace o syrové stravě v češtině!
InspiRAWtionCZ - http://www.InspiRAWtion.com/cz.html
Facebook - http://www.facebook.com/InspiRAWtionCZ
Youtube - http://www.youtube.com/user/InspiRAWtionCZ
artur

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od artur »

Mates píše:
artur píše:No tak třeba já osobně jsem nikdy v životě aktivně necvičil, tělocvik jsem vyloženě nesnášel a běh nejvíc.
Raw jsem rok a půl, před půl rokem jsem začal aktivně cvičit (30 min denně) a konečně už vypadám tak, jak jsem si vždycky tajně představoval (i když vždycky jde jít dál a půjde :-) ).
Nejvíc žasnu, když se mi někde objeví nějaký sval o kterém jsem dřív neměl ani ponětí.
90% ovoce, zbytek zelenina a semínka.
Mohl by jsi prosím napsat svou výšku/váhu a co tak za den sníš? :)
171cm, váha kolem 65 (původně 99, pa to rychle kleslo až na 60 a teď se to pomalu zvedá, aktuálně na 65).
Sním tak odhaduju 15 banánů, 2 manga, hrozny, večer zeleninový salát, nějaké ty jablka. Někdy hrušky, někdy pomeranč, nějaké to neznámé tropické, když je. Nijak to nepočítám, prostě jím ovoce jak mám hlad a co je nakoupeno a když dostanu hlad na salát, udělám si salát.
Cvičím teda dost pravidelně podle knížky od Marka Laurena www.marklauren.com.
Vyhovuje mi to, funguje to, tak jsem spokojený.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Panda »

luca píše:tedy nezlobte se na mne, ale nechápu, kde berete čas na něco tak zbytečného jako je obhajování vlastní "pravdy"...
Je to dobrý příznak, že to jsou největší starosti které mají, přej jim to. ;-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:28, celkem upraveno 1 x.
Enzym
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 04, 2009 8:53

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Enzym »

cepheus píše:
Panda píše:
luca píše:tedy nezlobte se na mne, ale nechápu, kde berete čas na něco tak zbytečného jako je obhajování vlastní "pravdy"...
Je to dobrý příznak, že to jsou největší starosti které mají, přej jim to. ;-)
Asi tak Pandi, nic pomíjivějšího než fyzické tělo neznám a klást fanatický důraz (citace - cvičím až je mi na blití) na jeho super design je marnění času, zejména odskáču-li to po čase zdravím.

Jasně, podělals to Migu chemií, tos už psal, zaráží mě ale, že v chemii opět spatřuješ svoji spásu. To zase rozum nebere mě, mě bohatě stačilo se spálit jednou. Heleď, když už se bavíme o příměrech jako sudy, trubky (osobně tíhnu k trubkám), co takhle ty trubky pročistit, nebo nechat pročistit, "chutí (možností) máme na vybranou" půst, šanka, klystýr, (nebo CHT, když se přes trubku v trubce vlastnoručně nepřeneseš psychicky).
Všude tam přísun cukru do škopku nevidím a můžeš to střídat. Po roce, dvou takto systematického úsilí si o tom můžem poplkat.
Ale co vím si něco jen něco krátce testnul a zavrhnul, místo systematických pokusů sám na sobě se hádáš napříč netem, jak kdyby vitariáni a Zajíček mohl za Tvoji nemoc.
Nemůžou, nebuď permanentně nasranej, to Ti nic nevyřeší.
Potlačit pokud možno přirozenou stravou nepříjemné symptomy s Tvým onemocněním spojené, uvést se tím pádem do pohody a jseš na půl za vodou.
Něco o tom nasrání na zbytek "zdravého" světa vím z první (vlastní) ruky, když Ti řeknou máte půl roku - rok, víc ne.
Zažíval jsem doslova očistec s vyrážkou všude po těle, pekelné stavy, cca 1,5 roku se pořádně nevyspal, budíc se tak cca 50x i víc tipuju za noc.
Bojíš se zpotit, vlastní pot, nebo mořská voda (po čase i obyčejná) Tě žere jako kyselina z baterky.
Nepřeju nikomu, vyměnil bych to snad i za Tvoji candidu s chuťovkama co s sebou taky nese. (nadsázka, každý máme něco, nějaké svoje soukromé "peklíčko"). :)
O nabourané psychoice z probdělých nocí se ani nezmiňuju, asi rok, nebo dýl jsem to "dospával" a vychutnával každou vteřinku spaní ..
Dokud se ale toho vzteku nezbavíš, jseš ztracenej a budeš se v tom v lepším případě motat do zblbnutí.
Věř těm co Ti tvrdí, že psychika a chtění - vůle je základ úspěchu, aspoň v tomto se s nima nehádej.
S Tebou je to těžký, když Ti Jarda v dobrém úmyslu řekne okurky, nebo povařené fazole a vyjedeš hravě z dlouhodobé acidózy, Ty si vybereš Alkalan, kterej stejně jako sodu do sebe nemůžeš sypat po odměrkách dlouhodobě, abys neutralizoval vliv uzenýho kolena k obědu.
Těžko je Ti cokoli radit.
Vybodni se na teorie a svaly (a cvičení k zblití, který taky pokud vím těžce zakyseluje tělo, tudíž zadělává na možné průšvihy), cvič si jen pro radost a dobrej krevní oběh, víc praktikuj co pomáhá jiným a budeš vidět sám.
Líp už Ti to říct neumím, opatruj se.
Tímto už jsem fakticky vyčerpal všecky písmenka na dané téma. :)
Pod tento příspěvěk bych se mohl podepsat. Miguel má sice pravdu, že bez bílkovin není možné udržet svaly a že ovoce při candidě škodí. Jeho způsob alkalizace (Alkalan), podceňování psychiky a silový trénink mi však jako léčba candidy nepřipadá ideální.
Dle mého názoru a zkušeností (candidu jsem porazil) je jediná úspěšná alkalizace syrová zelenina. Podceňovat psychiku se též nepvyplácí, protože každý (i skrytý) stres nesmírně překyseluje. Co se silového tréninku týče, tak nejen že překyseluje, ale hlavně vyžaduje dostatek bílkovin pro regeneraci svalů, přičemž bílkoviny (zejména živočišné) opět překyselují. Jsem přesvědčen, že zbavit se candidy a držet si abnormální objemy svalové hmoty prostě nejde, protože strava pro udržení svalů bude vždy stravou pro udržení candidy. Vím, že je pro mnohé chlapy těžké smířit se s myšlenkou štíhlosti (BMI kolem 22), ale monstrózní tělesná schránka se hold špatně udržuje zdravá. Chlap by asi neměl vypadat jako fruitarián Mango (typuju BMI 16), ale zdraví by svalům obětovat neměl.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:27, celkem upraveno 1 x.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Před nějakým časem jsem vyzkoušel dietu jen a jen na samotné zelenině. Nejedl jsem nic jiného. Jenom zeleninu!!!!!! Celý týden!!!!!!!
A co se stalo? Nic. Měl jsem pořád průjem.
Pak jsem zkoušel dietu naprosto bez sacharidů a průjmy zmizely. Teď už žádné průjmy nemám a nemám vůbec žádné jiné příznaky candidy. Dietu dodržuju, ale hlavně proto, že jsem dostal ATB, kterým se bohužel nemůžu vyhnout.
Když jsem měl candidu poprvé, stačilo mi jíst "zdravě". Komplexní sacharidy jako hnědá rýže, celozrnné výrobky, mléčné výrobky, k tomu nějaké antimykotika a uzdravil jsem se.
Potom se to zkurvilo /no, já jsem to zkurvil/ a od té doby se mi to vleklo. Zkoušel jsem všechno možné a nakonec jsem přišel na jedny stránky, kde doporučily omezit sacharidy naprosto striktně, pod 20 gramů na den. Výsledek se dostavil už druhý den, žádný průjem.
Tak mi prosím tě nepiš žádné pindy o vařených fazolích a okurkách. To jsem vyzkoušel před 4 lety a přišel jsem na to, že je to k hovnu.

Prosím tě taky víš kulový o tom, jak teď cvičím, cvičím třikrát týdně pro zábavu a vážím 90 kg /míval jsem 105/. Velké svaly už jsou mi dávno ukradené i když mi stejně asi už zůstanou, oproti normální populaci. Ale dávno to není moje priorita. A dávno v tom není žádná ješitnost, to už mám za sebou. Necvičím na krásu. Ale hlavně vůbec nechápu, proč to taháte do tohohle topicu.

A nasranost? Děkuju za psychologický rozbor, ale já opravdu nemám žádný důvod ke vzteku. Jestli si myslíš, že můj zdravotní stav je příčinou toho, že se rozčiluju nad lidskou blbostí, tak jsi vedle. Tohle mně rozčilovalo odjakživa. Když ti někdo, kdo o problému ví kulový začne dělat přednášky...
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Enzym píše: Pod tento příspěvěk bych se mohl podepsat. Miguel má sice pravdu, že bez bílkovin není možné udržet svaly a že ovoce při candidě škodí. Jeho způsob alkalizace (Alkalan), podceňování psychiky a silový trénink mi však jako léčba candidy nepřipadá ideální.
Dle mého názoru a zkušeností (candidu jsem porazil) je jediná úspěšná alkalizace syrová zelenina. Podceňovat psychiku se též nepvyplácí, protože každý (i skrytý) stres nesmírně překyseluje. Co se silového tréninku týče, tak nejen že překyseluje, ale hlavně vyžaduje dostatek bílkovin pro regeneraci svalů, přičemž bílkoviny (zejména živočišné) opět překyselují. Jsem přesvědčen, že zbavit se candidy a držet si abnormální objemy svalové hmoty prostě nejde, protože strava pro udržení svalů bude vždy stravou pro udržení candidy. Vím, že je pro mnohé chlapy těžké smířit se s myšlenkou štíhlosti (BMI kolem 22), ale monstrózní tělesná schránka se hold špatně udržuje zdravá. Chlap by asi neměl vypadat jako fruitarián Mango (typuju BMI 16), ale zdraví by svalům obětovat neměl.
Podceňování psychiky? Před cca rokem jsem si opatřil nejnejnej lék na candidu, Cancidas, 14 infuzí v hodnotě 160 tisíc. Byl jsem naprosto přesvědčený o úspěchu, lék měl špičkové reference, byl jsem si naprosto jistý, že pomůže. Po třetí infuzi už jsem věděl, že je to naprosto k ničemu.
Nic mi to nedalo.
Najdi mi prosím tě někde nějakou hodnověrnou informaci o tom, že překyselení vzniklé rezistenčním tréninkem má negativní vliv na zdraví.
Překyseluje i běhání a jakákoliv fyzická práce, znamená to, že se jí mám vyhýbat? A hlavně je překyselení a překyselení a jediné opravdu podstatné, při kterém se candida množila jak pominutá bylo, když jsem držel hladovku... Potom se kyselost organismu dostane do hodnot, které jsou opravdu pozitivní pro candidu.
Hlavně mi není jasné, proč tady všichni jsou tak hrozní odpůrci překyselení, a přitom pravidelně půstujou...
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

btw. ad chemie - co jsem si stačil povšimnout, tak pan Zajíček je velmi silným zastáncem roztodivných chemikálií a tvrdí, že je to nejlepší možná volba... tak nevím co ti na to vadí Mr. Cepheus?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:26, celkem upraveno 1 x.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

cepheus píše:
Miguel píše:btw. ad chemie - co jsem si stačil povšimnout, tak pan Zajíček je velmi silným zastáncem roztodivných chemikálií a tvrdí, že je to nejlepší možná volba... tak nevím co ti na to vadí Mr. Cepheus?
Ještě neznamená, že jsem ovce a NIC takového netvrdí, můžu Ti najít kde píše, že soda, nebo Alkalan není dlouhodobě ok, kecáš a víš to, nechce se mi to teď hledat, zapřeš i to co jsi psal na jedné stránce.
Píšeš, že cvičíš až se pozvracíš, pak píšeš, že ne silově.
Jak se Ti to hodí, už mě to nebaví číst ty Tvoje protimluvy. Dal jsi sem fotku bez obličeje jakej seš chlapák, pak k tomu napíšeš, že už dávno ne, že rekreačně. Fakt je to tu schyza, nebaví už mě to, ani mi to nic nedává, opatruj se, Mr. Miguel.
cepheus píše:
Miguel píše:btw. ad chemie - co jsem si stačil povšimnout, tak pan Zajíček je velmi silným zastáncem roztodivných chemikálií a tvrdí, že je to nejlepší možná volba... tak nevím co ti na to vadí Mr. Cepheus?
Ještě neznamená, že jsem ovce a NIC takového netvrdí, můžu Ti najít kde píše, že soda, nebo Alkalan není dlouhodobě ok, kecáš a víš to, nechce se mi to teď hledat, zapřeš i to co jsi psal na jedné stránce.
Píšeš, že cvičíš až se pozvracíš, pak píšeš, že ne silově.
Jak se Ti to hodí, už mě to nebaví číst ty Tvoje protimluvy. Dal jsi sem fotku bez obličeje jakej seš chlapák, pak k tomu napíšeš, že už dávno ne, že rekreačně. Fakt je to tu schyza, nebaví už mě to, ani mi to nic nedává, opatruj se, Mr. Miguel.
inzerce pana Jardy:
http://zdravi-az.cz/Forum/viewforum.php?f=26
opakovaně na svém foru říká, že ovoce a zelenina už dnes neobsahují žádné vitamíny a minerály a že to všechno je potřeba doplňovat ve formě suplementů či chemikálií. MMS je jeho favorit. Dávky jako 20-30 gramů kyseliny ascorbové, popíjení ředěné kyseliny chlorovodíkové, případně chlorovodíková kyselina do žíly. Alkala-N je 1,5 gramu proti tomu naprosto neškodných chemikálií.
Byl jsi někdy cvičit? Mrtvé tahy nebo dřepy s pořádnou váhou slušně zatíží celý systém tak, že je ti skutečně na zvracení. Ve skutečnosti jsem nikdy nezvracel, to byla taková nadsázka. Omlouvám se, že jsem si ji dovolil použít. Fotka, kterou jsem sem dal je cca 7 let stará /na té jak jsem chlapák:-) aktuálně vážím stejně jako na ní, ale poměr tuk/svaly je naprosto někde jinde.
Jestli ti chybí moje fotka s obličejem, tady jednu máš, je tak měsíc stará, jak vidíš, dávno to není co to bývalo.
http://img524.imageshack.us/img524/7502 ... 113483.jpg
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

cepheus píše:
Miguel píše:Tak mi prosím tě nepiš žádné pindy o vařených fazolích a okurkách. To jsem vyzkoušel před 4 lety a přišel jsem na to, že je to k hovnu.
A nasranost? Děkuju za psychologický rozbor, ale já opravdu nemám žádný důvod ke vzteku. Jestli si myslíš, že můj zdravotní stav je příčinou toho, že se rozčiluju nad lidskou blbostí, tak jsi vedle. Tohle mně rozčilovalo odjakživa. Když ti někdo, kdo o problému ví kulový začne dělat přednášky...
Aha, tak to shrnu, jseš ÚPLNĚ v klidu, my píšem pindy, všecko je k hovnu, zdraví sis nekoupil ani za 160 táců (jak to vypadá naletěls podvodníkům) a navíc jsou všici blbí, o Tvé jedinečné nemoci ví kulový.
Tak se tu rozčiluj dál nad lidskou blbostí, na to ale já nemám čas. Nazdar Slunce ! :idea: :wink:
m:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 18:25, celkem upraveno 1 x.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

Nápodobně.
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od midsummer »

Esterka píše:Přecpávat se ovocem a dávat si 15 banánů, to už je hazard se zdravím (hrozí minimálně přemnožená candida). Než si člověk začne zahrávat s fruitariánstvím, měl by se podívat na video s Květou a Mangem (těžké případy podvýživy) http://www.youtube.com/watch?v=1LzleNRtyRg

Můj kamarád na Grahamovu dietu založenou na velkém množství ovoce málem umřel!!! Tady už končí legrace!!!
Mně tedy Květa s Mangem jako trága určitě nepřipadají. Naopak, vždyť oni takhle normálně fungují spoustu let, jejich vzhled podle mě přesně odpovídá jejich způsobu života, proč by měli mít na sobě nějakou přebytečnou nepotřebnou hmotu?
Květa má někde ve svém děníčku fotku ze setkání s bývalýma spolužačkama. Vsadím se, že 9 vařáků z desti by tady označilo právě Květu, že vypadá hrozně. Mně se právě tato fotka líbí, pro mě právě tady Květa jediná vypadá normálně - spolužačky jsou vedle ní jako s prominutím vykrmená prasátka.

A k té větě o kamarádovi: já ti to nevyvracím. Ale zase třeba si přečti deníček Huga z Hor - kolik si tím vyléčil nemocí. A srovnej i jeho fotky před a po. To teda setsakramentsky stojí za to.
m:-)
mavar
Příspěvky: 30
Registrován: čtv led 14, 2010 18:55

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od mavar »

miguel

Este dodatok k tvojej vystrasenosti z ubytku vahy.
Robil som kulturistiku ako som uz spominal a pred sutazou je vzdy "rysovacka", ktora je spojena samozrejme s dietou a pre jedlikov tebe podobnych je to extremny az nadzivotny vykon tiez som nebol iny :lol:
Takze muselo sa prejst na delenu stravu, a jednoduche cukry /rozne fit tycinky atd./ boli zakazane uplne a posledny tyzden uplny masaker sa nemohla pouzivat uz ani sol (:-) . Pre mna ako bezneho cloveka v tej dobe to bolo doslova tyranie dnes sa na tom uz mozem len zasmiat.
Ubytok vahy cca 5kg aj sily bol citelny a samozrejme objemy isli dole tiez, posledne dni uz som bol chodiaca mrtvola a pritom som normalne jedaval len nie vsetko dokopy ako je bezne zvykom. Takze nie len prechod na ovocie/zeleninu sposobuje ubytok vahy uz len obycajne vynechanie umeleho solenia dokaze s beznou populaciou zamavat velmi slusne.
Po sutazi navrat k beznej strave takze klasicky mix avsak pre (beznych ludi stale ako taka dieta kedze chleba, sunky a :delicacy: podobne oblubene odpady som nejedaval ), narast vahy cca 10 kg do dvoch mesiacov a to som sa tesil ako telo super vyzivujem a ma vsetkeho, samozrejme pocitanie bielkovin na g/kg vahy bolo prvorade cim viac tym lepsie, svaly to potrebuju (:-)
Este pred dvoma rokmi som to povazoval za spravne a kvalitne stravovanie, ale clovek sa uci na vlastnej hluposti :wink:
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od Miguel »

mavar píše:miguel

Este dodatok k tvojej vystrasenosti z ubytku vahy.
Robil som kulturistiku ako som uz spominal a pred sutazou je vzdy "rysovacka", ktora je spojena samozrejme s dietou a pre jedlikov tebe podobnych je to extremny az nadzivotny vykon tiez som nebol iny :lol:
Takze muselo sa prejst na delenu stravu, a jednoduche cukry /rozne fit tycinky atd./ boli zakazane uplne a posledny tyzden uplny masaker sa nemohla pouzivat uz ani sol (:-) . Pre mna ako bezneho cloveka v tej dobe to bolo doslova tyranie dnes sa na tom uz mozem len zasmiat.
Ubytok vahy cca 5kg aj sily bol citelny a samozrejme objemy isli dole tiez, posledne dni uz som bol chodiaca mrtvola a pritom som normalne jedaval len nie vsetko dokopy ako je bezne zvykom. Takze nie len prechod na ovocie/zeleninu sposobuje ubytok vahy uz len obycajne vynechanie umeleho solenia dokaze s beznou populaciou zamavat velmi slusne.
Po sutazi navrat k beznej strave takze klasicky mix avsak pre (beznych ludi stale ako taka dieta kedze chleba, sunky a :delicacy: podobne oblubene odpady som nejedaval ), narast vahy cca 10 kg do dvoch mesiacov a to som sa tesil ako telo super vyzivujem a ma vsetkeho, samozrejme pocitanie bielkovin na g/kg vahy bolo prvorade cim viac tym lepsie, svaly to potrebuju (:-)
Este pred dvoma rokmi som to povazoval za spravne a kvalitne stravovanie, ale clovek sa uci na vlastnej hluposti :wink:
děkuju, žes mi objasnil, o čem je soutěžní kulturistika. Na kolik že jsi se to závodů chystal? Já jsem od toho tvoje "kvalitného a správného stravovania" odstoupil přes 7 lety, jestli tě to uklidní... jo a deset kg jsem nabíral už druhý den po soutěži.
Teď třeba už druhý měsíc ani necvičím a svět se nezboří...
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od mira »

Všeho s mírou.
mavar
Příspěvky: 30
Registrován: čtv led 14, 2010 18:55

Re: Ubývání svalové hmoty

Příspěvek od mavar »

chystal som sa na tri sutaze, ale pocas tretieho prislo vytriezvenie a tym aj ukoncenie sutazenia :wink:
Odpovědět