Pupeční kýla - pruh

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

sindibad
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 24, 2016 17:26

Pupeční kýla - pruh

Příspěvek od sindibad »

Zdravim
Chcel by som vas poprosit o pomoc s mojim problemom.Uz asi dva mesiace som na zivej strave a za tu dobu som schudol asi 12kg. A jak mi ubudol tuk na bruchu,tak sa zviditelnila mala gulicka na pupku.Chirurg skonstatoval ,, pruh ,, . Nijak vazny ale predsa , jedina liecba podla lekara je operacia.
A tak by som sa vas rad spytal,ci nemate nejaku skusenost , alebo nepoznate niekoho , kto sa pokusil liecit si tuto neprijemnu zalezitost setrnejsim sposobom.Je zname , ze malim detom priblizne do sest rokov , sa trhlina zrastie sama . Ziva strava lieci zrejme vsetky choroby,urychluje hojenie mechanickych zraneni a podobne.
Za radu vopred velmi pekne dakujem
Ivan77
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 08, 2016 12:53

Re: Pupeční kýla - pruh

Příspěvek od Ivan77 »

Moja mama mi pol roka viazala brucho obvezom, keď som bol novorodenec, miminko a som tu. Ja si myslím, pokiaľ dáš pozor na záťaž a nebudeš sa prepínať a pravidelne to viazať, dá sa to aj bez operácie. A to že si na živej strave je len plus, to proces hojenia urýchli i keď musím povedať, že prvý 1/2 rok- rok, sa detoxikuješ, záleží od jedinca ako si prekyslený a ak si bol na krvi, nemusíš mať najlepšie výsledky krvi, tak sa nezľakni s zvládneš to. A ak ťa to nebolí, nedávaj tomu až takú váhu, ja by som určite pod nôž nešiel, ale je to len na tebe.

Odoslané z HTC One M9 pomocou Tapatalku
Odpovědět