Jak na jizvy...strava (a to ostatní)

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

vendelinbendelin
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 02, 2016 15:35

Jak na jizvy...strava (a to ostatní)

Příspěvek od vendelinbendelin »

Dobrý den drazí Vitariánkové,

chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s léčením jizev- vnitřně i zevně- pomocí vita stravy a jiných prostředků?

Bohužel se mi (mojí blbostí) udělala na obličeji spálenina velikosti kiwi- a mám tam teď růžovou velkou jizvu, čerstvou, od brady k tváři, a nevím co s tím...:(

Má někdo rady co nejvíc jíst a popř. čím to opečovávat, mazat apod?

Díky moc,

V.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Jak na jizvy...strava (a to ostatní)

Příspěvek od Syrovozrout »

Záleží jak je čerstvá atd. (navíc v mládí se zajizvuje víc) - mazat vepřovým sádlem.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
vendelinbendelin
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 02, 2016 15:35

Re: Jak na jizvy...strava (a to ostatní)

Příspěvek od vendelinbendelin »

Díky, je úplně čerstvá....o sádlu jsem četla, zkušenosti s ním nemám a doufala jsem, že najdu lepší řešení (maso nejím a upřímně když pominu etickou stránku tak....mi sádlo dost smrdí.....) ale asi to nakonec přece jen vyzkoušim....kdyby nebyla jizva tak velká a v obličeji, ale takhle asi zkusím vše :)) Mějte se!
Odpovědět