OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

dgm píše:
marinerka píše:Tak mi vysvětlete, jak může strava, která je charakteristická pro tropické a jižní oblasti fungovat v mírném pásu ?

A co naši předci? ti vás nezajímají? co oni jedli? Myslíte si , že jsou vzdálenější než člověk sběrač bobulí ?
A jsme znovu nazpatek v tropech. Uz jsem ti jednou vysvetlovala, ze byt vita se da i na tom, co roste zde. Je to to nejprirozenejsi. A kolikrat i nejchutnejsi. Myslis si, ze kdyby si vitarian z Afriky dal u nas svestky nebo redkvicky, nebo ty dobroucke pampelisky, tak ze by ho to polozilo?
bohužel jsi mi na otázky neodpověděla. On je v tom trochu rozdíl. TAkovej afričan je zvyklej na svoje ovoce, který má mimojiné mnohem větší sílu a proto by mu naše ovoce z mírného pásu neuškodilo. Ale takovej afričan nemá žádnej důvod jíst něco co jemu nepřirozený. To jen evropa si hraje na opice...
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Seraf »

Marinerko: Kdo nechce slyšet neuslyší, kdo nechce vidět neuvidí. Ty říkáš že chceš informace, my ti to píšeme, ale ty se pořád dokola ptáš na to samé a ignoruješ to že ti je píšeme. To není diskuze ale ztráta času. Pokud najdeš nové otázky, které budou jiné než ty dokola opakované, třeba na ně i odpovím, opakovat se ale nehodlám.

A jestli chceš argumentovat tím, že sme Ti na tvé otázky neodpověděli, tak věz, že Ti na ně odpovědělo spousta lidí. Možná to jen nesedí do tvé představy, jak má taková odpověd znít. Proto asi nejsi schopna je akceptovat.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od 800914 »

prosim ta, napis konecne co je teda prirodzene pre teba.
a rozved to pls dopodrobna, nech mam co vecer v robote citat.
idem trochu pospat, majte sa vseci ako chcete. :twisted:
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

čisílko: Stačí si dát "marinerka" do vyhledávače. Doporučuji centrum. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Copak ti říkám, že nemůžeš jíst co chceš? Já chci jen informace o vitariánství.O tom jak je to funkční...
Proto se porád ptám, čím je to pro vás funkční. A jaké máte důvody, výsledky... proč je dobré jíst jak jíte? Ale vy my odpovídáte buď urážky, předsudky nebo nic neříkající informace.

Jestli historie neexistuje, tak na rovinu napište - neexistuje.. vždyť Vám to trvalo celý den ! A ptala jsem se i na jiné věci... na které nepřišlůa odpověď.

Na alergii už mi taky nikdo neodpovídá- copak vy na nemoci nemáte jasnou odpověď? ani mi nedokážete popsat, jak se to vaše tělo samo uzdraví-nějaké pochody.. prostě nic..

Vy tady prostě balamutíte lidi... a jestli ne, tak mi odpovězte. Chci knihu uceleného vitariánství...mistra, učitele...důkazy.... nežijeme v pohádce.
To se pak nedivte vašim rodinám a známým, že o vás mají strach- když nejste schopni váš postoj vyvsětlit. Říct já věřím- nestačí. Proč věřím, kde je nějaký důkaz, že to dlouhodobě pomáhá?

Vždyť vy se přece zajímáte i o permakulturu! o trvalý život...kde máte dlouhodobý důkaz, že vita strava funguje pořád...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

K tomuto tématu, tématu detoxikace a tématu alergie už nemám víc co říci.

Se svou stravou, zdravotním stavem a psychikou jsem celkem spokojen a pokud s tím má někdo problém, ať třeba spadne z jahody naznak.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Advid píše:čisílko: Stačí si dát "marinerka" do vyhledávače. Doporučuji centrum. :P
Víš, tohle co teď píšeme nečtu jen já a ty a pár lidí tady z vita. Přečte si ho kdokoliv... a uvidí, že to co děláš je hnus. Co myslíš, že tam o mě asi bude? myslíš, že tím něco dokážeš? že jsi teď machr? -to aśi ne, viď... neni co na mě vytahovat, uvidíš sám, ale už je pozdě...užjsi to udělal...
nerozumim proč tohle provádíš... nic jste mi nedokázali objasnit a teď to vypadá , že máte jedinou obranu- něco na mě vytáhnout... hehe.Je to směšný... Má mě to pobuřovat- vůbec mě to nepobuřuje. Je mi Vás líto...moje srdce teskní... že i lidi kteří se snaží žít jinak jsou úplně stejně požraní společností. už jen raw food - je opravdu česká záležitost. Pár amerických bláznů... co se snažilo tak žít, někdo sesmolil nějakou knihu, která ani není o vitariánech... jen samé domněnky a experimenty...
To je souhrn informací, které jste mi nabídly... ještě je ale pořád možnost mi to vyvrátit, není pozdě, pořád mám mysl otevřenou...a co vy?
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Advid píše:K tomuto tématu, tématu detoxikace a tématu alergie už nemám víc co říci.

Se svou stravou, zdravotním stavem a psychikou jsem celkem spokojen a pokud s tím má někdo problém, ať třeba spadne z jahody naznak.
Nic jsi nepochopil- nejde o tebe. Ale o vitariánství jako celek...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Fiona »

Kdyz my ale zadneho mistra nemame :?
Pokud hledas propracovany system vcetne mistra, urcite jich par najdes, ale tady ne. Maximalne bylo par prukopniku jako Walker a spol, ale tahle komunita tady se dala dohromady vicemene z lidicek co se z nejakych duvodu zacali zivit prevazne syrovou stravou, a pak se tu jednoho dne nasli.

Proc nekoho presvedcovat ze mam pravdu? Vsak je dost mozny ze ji nakonec nemam :D Ani nejuznavanejsi mistr z tebe nesejme zodpovednost za filtrovani vsech pravd ktere uslysis. Snazime se jak umime, kazdy jsme jiny, myslime a verime neco trochu jineho. pokud se o sebe trochu starame, je dost velka sance ze v 80 budeme cili, a za 100 let tu stejne nejspis nikdo z nas nebude tak jako tak.

Prosim, prestan tu rikat takove veci jako ze si syrovou stravou skodime, jen proto ze nemame mistra. Proste to vidime trosku jinak, to ale neni duvod k nevrazivosti. Predstav si jak by to asi znelo, kdyby na vase makrobio forum prisel sebevedomy vitarianek a zacal tam vyhlasovat, ze si vsichni dokopy svou nerozumnou stravou skodite a nicite zdravi. Asi tam nejste proto, abyste si nicili zdravi, ze. My taky ne, El, a btw, mne se vase forum libi a obcas se tam i poucim, i kdyz ne se vsim souhlasim :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dvdmchl »

Rozumnej člověk přece nebude zkoušet něco, co není podložený.
:) No to by jsi pak ale na stole nemela pocitac. Nekdo ho kdysi vyzkousel postavit, ackoliv kvantova mechanika, na ktere jsou zalozeny polovodice, vubec nebyla podlozena.
Nicmene vitarianstvi je podlozene, je nepochybne ze syrova strava bylo to prvni co clovek ve sve historii konzumoval. Vnitrnosti mame stale stejne jako pred miliony let.
GIVE PEACE A CHANCE
Sem v prvni chvili cetl give shit a chance. :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

marinerka píše: Víš, tohle co teď píšeme nečtu jen já a ty a pár lidí tady z vita. Přečte si ho kdokoliv...
S tím se při komunikaci o internetu počítá. Klidně si mě taky najdi, taky se nemám za co stydět. Vyhledal jsem si tě proto, že mě zajímalo co jsi zač a od tebe bylo dětinské to tajit, když mám každý vyhledávač pár kliků daleko. Jestli se ti to nelíbí, máš prostě smůlu. Právo na informace máme každý. Najít si někoho podle přezdívky není hnus, je to logické. Aspoň teď víme, že nejíš maso - to je pokrok. :P (pokrok je, že to víme, ne, že ho nejíš)

Mimochodem. Jednou chceš ucelenou knihuu o vitariánství a pak napíšeš
marinerka píše:někdo sesmolil nějakou knihu, která ani není o vitariánech... jen samé domněnky a experimenty...
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Už jsem jednou psala, že tu nejsem za makrobiotiku.
Ty info, že nemáte mistra atd jak píšeš- jste měli napsat na rovinu hned, místo toho se pokoušíte hádat... já ne, já se jen ptám. Vás to uráží...
O makrobiotice jsem neřekla ani slovo..

Přirovnáváš mě k sebevědomé makrobiotičce? doufám, že si to jen moc beru... já k Vám nepřišla abych vás přesvědčovala, ale proto abyste mi řekli, jak vaše strava funguje a na čem je založená... já se hádat nepřišla, to jen vy jste nezvládli argumentovat a narovinu to vše vysvětlit. Moje otázku byly přímé a jasné a vaše odpovědi? dá se jim říct odpovědi?
Když se na rovinu ptám, tak chci odpověď taky na rovinu. To je pochopitelné...

Musím říct, že jsem to čekala, že místo odpovědí se dočkám urážek. Když budu zastánce vegetariánů a někdo se mě zeptá, proč to dělám- tak jsem schopná mu říct všechny svoje argumenty(oni mají vědecké studie o vlivu masa). Když budu doktorka, tak svému pacientovi budu schopná vysvtělit svoje argumenty taky(oni maj zase své laboratorní a jiné výsledky). Když budu makrobiotik, tak to taky dokážu...(protože i makrobiotika má své výsledky) Když se na to samé zeptám vitariánů- tak mi nedokáží odpovědět...

To bylo poprvé, co jsem napsala o makrobiotice.


myslíte si snad, že se za vámi přijde jentak někdo hádat? bude trávit na netu celej slunnej den? jentak? to byste jako lidi mající rádi přírodu pochopit měli... snad každý pochopí, že je to hloupost...

+ získávám snad já informace o Vás? hádám snad, kdo máte jakou školu nebo práci? jestli už vám je dost let, abyste mohli mluvit? jetsli vůbec nějaké vzdělání máte? nic takového jsem tu nedělala.To svědčí o tom, že já se tady nehádám.
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Advid píše:
marinerka píše: Víš, tohle co teď píšeme nečtu jen já a ty a pár lidí tady z vita. Přečte si ho kdokoliv...
S tím se při komunikaci o internetu počítá. Klidně si mě taky najdi, taky se nemám za co stydět. Vyhledal jsem si tě proto, že mě zajímalo co jsi zač a od tebe bylo dětinské to tajit, když mám každý vyhledávač pár kliků daleko. Jestli se ti to nelíbí, máš prostě smůlu. Právo na informace máme každý. Najít si někoho podle přezdívky není hnus, je to logické. Aspoň teď víme, že nejíš maso - to je pokrok. :P (pokrok je, že to víme, ne, že ho nejíš)

Mimochodem. Jednou chceš ucelenou knihuu o vitariánství a pak napíšeš
marinerka píše:někdo sesmolil nějakou knihu, která ani není o vitariánech... jen samé domněnky a experimenty...
to máš trochu zvláštní a nepřesné informace... měl bys líp pročítat ty tvoje informace...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

No jo, nejsem neomylný.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Ta kniha ale neni o vitariánech, ale psal jsi že nejsi neomylný, tak to chápu asi ses překouk..
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od awa »

K výpadům a napadání není potřeba se vyjadřovat. Každý se tady řídí v otázce svého životního stylu svým nejlepším svědomím. Každý má nárok mít svůj názor a měli bychom to vzájemně respektovat. Každý je jedinečný.... Pokud se někomu nelíbí, že tu nedostane odpovědi na své otázky podle svých představ, tak musí chápat, že toto je servr nadšenců, a bude lepší, pokud svou pozornost obrátí na jiné webovky...
Jinak pokud bude pozorně číst všechny odkazy, deníčky, apod. Možná bude hodně překvapený a dost se doví a taková debata nebude potřeba.....
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Já jen nechápu, že mi nikdo neumí odpovědět... proto mě napadá, že tady balamutíte lidi..
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

dgm píše: Marinerka, jaky obor mas vystudovany?
Všeobecná zdravotní sestra
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od awa »

Máš právo si o vitariánech myslet cokoliv...To je svobodná vůle. Nikdo tady nebude psát litanie proč syrová strava, léčba nemocí atd. atd., protože je to zbytečné a dá se to tady najít v různých vláknech. To za tebe nikdo bohužel udělat nemůže a krátké odpovědi vytržené ze souvislostí -v dobré snaze a úmyslu to vysvětlit, se míjí účinkem. Musíš opravdu zkoumat, hledat a zkoušet sama, ty jsi jedinečná a zasloužíš si to nejlepší. :idea:
dvdmchl

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dvdmchl »

tak jsem si precetl kde tahle debata vlastne vznikla:
http://www.makrobiotika.info/index.php/topic,455.0.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Marinerka je tam jako uzivatel El, ale to se da ostatne poznat podle slohu a obsahu prispevku. :)

Vitariani jsou proste prejinovany, proto se cejtej dobre a nevidej, neslysej jak je jejich telo trapeno syrovou stravou.
Maj problemy se stolici, padaj jim zuby a vsechno lecej klystyrem. :)

Tady je diskuze zbytecna, ale tak give shit oops peace a chance..
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od neon »

Dekuju za odkaz, konecne to zacne zit i trochu u nas.. flamy jsou super na zvyseni navstevnosti :D

Podle me je super, ze tu mame tolik systemu a muzem se vesele hadat >:-)
A schvalne.. kdo umre driv! makrous nebo vitous?
Jaky by byl kurz u sazkare? :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

Sázkař by řekl, že normální není ani jeden. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od awa »

Určuje kvalitu života jeho délka? Každého může zastihnout nepředvídaná událost. Pěkná nevděčnost tahle marnit svůj čas...to je tedy debata na úrovni... (:-)
Naposledy upravil(a) awa dne ned čer 29, 2008 20:49, celkem upraveno 1 x.
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Délka života je taky jeden aspekt, který určuje kvalitu života...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Renáta »

neon píše: A schvalne.. kdo umre driv! makrous nebo vitous?
Si ty ale VIŤÚZ, Neon :D
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od awa »

marinerka píše:Délka života je taky jeden aspekt, který určuje kvalitu života...
Ano, to je pravda. Ovšem v jakém stavu a okolnostech...
Jdu dělat něco milého.... :D
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od babicka »

awa píše:Určuje kvalitu života jeho délka? ...(:-)
Konecne ta spravna otazka. (:-) Ano, mila Awo, velmi casto kvalitu zivota urcuje jeho delka! (I kdyz mnozi tvrdi, ze ne!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dvdmchl

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dvdmchl »

velmi casto kvalitu zivota urcuje jeho delka!
presne tak, at si kdo chce co chce rika, na velikosti zalezi a ne ze ne...
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od babicka »

dvdmchl píše:
velmi casto kvalitu zivota urcuje jeho delka!
presne tak, at si kdo chce co chce rika, na velikosti zalezi a ne ze ne...
Ja tusila, ze jste skvely mlady muz, Dvdmchle! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dgm »

No teda !!!
Na to, kolik mas let, jsem se ptala v souvislosti toho, jestli nahodou nemas deti. V zadnem pripade ne proto, jestli jses dost stara na to, abys tady s nama mohla komunikovat. V porovnani s nekterymi tady jsi o dost starsi.

Ja uz nemuzu, jak ty dokazes vsechno prekroutit. :shock: :shock:
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dgm »

dvdmchl píše:tak jsem si precetl kde tahle debata vlastne vznikla:
http://www.makrobiotika.info/index.php/topic,455.0.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Marinerka je tam jako uzivatel El, ale to se da ostatne poznat podle slohu a obsahu prispevku. :)

Vitariani jsou proste prejinovany, proto se cejtej dobre a nevidej, neslysej jak je jejich telo trapeno syrovou stravou.
Maj problemy se stolici, padaj jim zuby a vsechno lecej klystyrem. :)

Tady je diskuze zbytecna, ale tak give shit oops peace a chance..
Oprava: puvodne jsem chtela ocitovat toto. Omlouvam se.

No vidite, babicka mela pravdu, takhle by si nase "redakce" nezvysovala navstevnost.
Naposledy upravil(a) dgm dne ned čer 29, 2008 22:18, celkem upraveno 1 x.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Fiona »

No, rekla bych ze Neon v tom bude dost nevinne :wink:
Btw, kdo vlastne zalozil tohle forum?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dgm »

Mas pravdu Fiono, vsimni si casu, kdy jsem odeslala opravu.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Fiona »

Jeste me tak napadlo, abysme nemuseli cekat na to umirani, jsme tu prece jen dost mladi...
Co takhle usporadat pratelske utkani treba ve fotbalu nebo dlouhem prespolnim behu mezi vitousi a makrobiotiky? 8) Jeste bych pozvala vegany a frutouse, at je sranda >:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dvdmchl »

super napad a obehnout posilky v praze, najit kam chodi chickeneater a pozvat i jeho s kumpanama.
Ale spise ten fotbal, dlouhy beh by byl vuci ostatnim nefer. Preci jen porazit vitariana ve vytrvalostnim sportu je dost narocne. :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od 800914 »

ak turnaj, som za pozvat aj za krvne skupiny.
ti maju btw. aj knihu
http://www.amazon.co.uk/Eat-Right-4-You ... 071267716X" onclick="window.open(this.href);return false;
aj ucitela
Obrázek
celkom sympoš, mozno by sa dostavil ako reprezentacny trener.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od 800914 »

marinerka>

cakam na odpoved.
napis ako to vnimas ty. ak chces analyzovat iba stravu, tak napis aka je podla teba idealna, univerzalne vhodna pre ktorehokolvek homeosapiena.

skusim najst ten clanok o detailoch historie raw food movementu co som spominal vyssie, aj ked, uspokojit ta pmn mohlo uz aj tych zopar odkazov uz nalinkovanych. btw. ten rozhovor s davidom wolfom odporucam do pozornosti, je to mozno to co hladas, individuum pise preco poziva raw food, co ho k tomu priviedlo, ake zmeny zaznamenal, atd.
tu ti to zrejme nikto pisat nebude, vacsinou sa o tom uz kazdy vypisal bud vo vlastnom denniku, alebo temach k tomu urcenych. ak ta to zaujima, mozes si to tam najst.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od neon »

Makro forum jsem zalozil ja.. ale samozrejme neplanuju veci jako tohle :)

Ten sraz mi prijde jako super napad.. i kdyz bych ani nemusel mit zadne sportovni souteze.. stacilo by mi jit treba nekam do hor na vyslap a celkove byt v pekne prirode a proste pokecat live :)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od hugo »

marinerka píše:Chci vědět, jak vitariáni můžou fungovat bez prokázaného mistra a doložené historie, která patří ke každému vývoji stravování.
Silně pochybuju, že může existovat nějaký mistr, který bude mít správné odpovědi na jakýkoliv problém týkající se vitariánství (příp. jiného stylu života). Proto můžou vitariáni fungovat i bez mistra.

Ad historie) Vzít si poučení z historie je určitě užitečné, ale pokud nějaký směr začíná, tak si nejdřív tu historii musí vytvořit.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
marinerka
Příspěvky: 60
Registrován: stř čer 11, 2008 15:18

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od marinerka »

Ahoj,
Na jakých podkladech tedy vitariánství funguje?
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Standa K. »

štěstíčko-mandragora-kuře-.... ? že by marienka

furt ten stejnej naštvanej tón.... tak fakt nevím, buď je to náhoda, že sotva jeden zmizí objeví se tu další (krom krátkého období společného fungování mandragora-kuře)

nicméně výše zmíněnému či všem výše zmíněným přeji hodně zdraví tělesného i duševního... já už ale na čtení tohoto fakt nemám nicméně hlasuji za "nemazat" i kdyby "přitvrdila" - jak je vidět vyhodíš dveřma... :D :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Sluníčko »

:D
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od babicka »

Standa K. píše: ...
Stando, jak se vam da napsat soukromy email? m:-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Fiona »

Tohle neni stesticko ani nahodou. Dejme tomu pribuzny pripad z druheho brehu. A nedej Boze aby se tu ti dva setkali a zacali vymenovat nazory, vsak uz takhle je tu celkem dusno >:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od jans »

babicka píše:Stando, jak se vam da napsat soukromy email? m:-)
jestli tím soukromým mailem myslíš soukromou zprávu tady na fóru tak potom takto:klikneš u standova příspěvku na jeho profil a tam klikneš na sz
Fiona píše:Tohle neni stesticko ani nahodou. Dejme tomu pribuzny pripad z druheho brehu. A nedej Boze aby se tu ti dva setkali a zacali vymenovat nazory, vsak uz takhle je tu celkem dusno >:-)
:D no, tohle mě dost pobavilo, ta výměna názorů by byl asi dobrej odvaz :twisted:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od 800914 »

babi, na com to probuch jazdi ten banan? :o
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Advid »

Lama? :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
dvdmchl

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od dvdmchl »

jj je to lama...akorat mi vadi ze ten banan ukazuje parohace...
http://pali007.sblog.cz/2007/04/" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od Fiona »

To neni lama, propanajana, vitariani a nepoznaj housenku, nas hlavni zdroj B12 :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: OTÁZKY a ODPOVĚDI - (pokud není lepší místo kam s nimi)

Příspěvek od awa »

Jakápak lama, má to hodně kraťoučké nožičky. To je nějaké mládě dinosaura.
A basta. :wink:
A housenka má víc nožiček...a ne tak dlouhej krk. Je to dinosaurus :!:
Odpovědět