NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Selma píše: Manžel to pořešil tak, že si nechal udělat stříbrnou zubní korunku místo zlaté či keramické. Možná udělám to stejné.
No a to je právě proč to nefunguje, to jsou ty brambory a ne koloidy, to funguje akorát tak na plísně rytířů mezi prstama ve stříbrným brnění ve starověku (nebo středověku?) anebo perenosporu ve vinohradě. Ale aby to našlo bakterie v krevním řečišti musí se jednat o nanovelikosti a určitý počty (jak jich je moc, tak se zas zhlukujou)
Stříbrný brambory mohou při větší konzumaci způsobit až Agrýrii (na netu je pár takových stříbrňáků ofocených), ale jinak je to vcelku neškodný.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Selma píše:
Seraf píše:
Ahoj, mám možná podobný problém, na ruce mám exém, měl jsem hojako malej a zmizel a několik let se neukázal. Zhruba před rokem se mi začal nepravidelně oběovovat na rukách, vždycky třeba na dva týdny a zmizel. Před týdnem se objevil znovu a tentokrát je větší a velmi nepříjemnej. Také nevím zda je to otázka čištění, či čeho. Každopádně se ho chci zbavit a nevím jak.

Pozoruji že se mi zhoršuje v kontaktu mé pokožky třeba s citrusy, pomeranče........možná že ta chemie čím jsou napuštěny mi nedělá dobře a ělo to nějak ventiluje. Je fakt že ted tolik neběhám, nepotím se tak tělo se to snaží možná odbourat takto.
Švagrová taky trpěla ekzémem na rukou, konkrétně dlaních mazala kde čím a napokon jí zázračně zmizel po té, co se rozvedla a našla si jiného chlapa:-) Na psychiku bych tady sázela nejvíce. Podobně na tom byl s ekzémem na ruce Peťa, který sem občas zavítá, tuším už ho nemá od doby, kdy si ujasnil cosi ve svém životě.
Předpokládám že to COSI bude jinénež tomé a že na to svmusím přijít sám...ach joo:) ale co se dá dělat, díky za reakci,vnímám to tak, jak to píšeš.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Standa K. »

kybl píše:
Renáta píše: Celú noc ma bolel zub, ktorý som si zlomila na orechu
ja vedel, ze nejsem sam nesoustredeny pitomec! :))) -dnes jedu na rotopedu, rikam si....zizen..hm okej napiju se...no a urazil sem si kus zubu o sklenicku :)))
prošel jsem si tvoje příspěvky a moc se mi líbí, takový Neo 2.. to je povzbudivé.. pro nás ostatní velmi inspirující ten fyzický výdaj - příčina či následek úspěchu ? řekl bych, že oboje...

jen se zmiňuješ o těch zubech - věk se mi nepovedlo najít ale študuješ vejšku, že - tak máš do důchodu asi daleko :D - není to příliš brzo na problémy se zuby ? na 8-1-1 pociťuješ zlepšování, stagnaci či zhoršování stavu (?)

dík
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od kybl »

4ty semestr (sociologie a socialni politika na fsv uk) 21let. s tema zubama - to je moje demence- jako zuby si cistim jasny i nejakou tou niti to opatrne projedu, ale ne pastou (ptas se proc? nevim :)) nezdalo se mi to. proste to nebylo ono. mozna je to chyba. kdo vi. bez datli se to lepsi. jinak to nechapu jako az takovy problem. vita (resp necisteni zubu(pastou) mi prineslo zhorseni jejich stavu, parodoxne jen vizualni stav - nemam je citlive jako drive sladke/studene atp. to ne ale proste to neni zarivy usmev no.jinak ta citlivost klidne muze mit souvislost s tim, ze takove veci proste nejim.zlepseni zhorseni nevim...ale problemy nejsou.)
jinak go 811! dneska opet den ve skalach. hh zitra smer destne v orl. horach na soustredeni - beru sebou 30kilo bananu a prepravku celeru. a jedu busem :))
jinak ta aktivita je takova automaticka. az me to prekvapuje. sem trochu jak maly decko. hezkej den vsem!
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od kybl »

http://www.foodnsport.com/joomla/ sekce faq. umeji to asi rict lip nez ja.
dvdmchl

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od dvdmchl »

no to jsi mi ale poslal odkaz na reklamu na knizku o te diete, byt je to popsane mnoha slovy a superlativy o samotne diete tam neni nic, jen odkaz ze si mohu koupit knizku.
Me by pritom stacilo jen par radku. Zatim jsem vycetl ze je to 80/10/10 mam to chapat jako procenta? Tedy 80% cukry, 10% tuky a 10% bilkoviny?
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od kybl »

jo chapes to dobre..ale ten odkaz te posila na stranky a na nich jsou ty frequently asked questions - v tom popup menu nahore. tam je t ovsecko (skro)
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Standa K. »

dvdmchl píše:no to jsi mi ale poslal odkaz na reklamu na knizku o te diete, byt je to popsane mnoha slovy a superlativy o samotne diete tam neni nic, jen odkaz ze si mohu koupit knizku.
Me by pritom stacilo jen par radku. Zatim jsem vycetl ze je to 80/10/10 mam to chapat jako procenta? Tedy 80% cukry, 10% tuky a 10% bilkoviny?
http://vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2005110401" onclick="window.open(this.href);return false;
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Standa K. »

Standa K. píše:
dvdmchl píše:no to jsi mi ale poslal odkaz na reklamu na knizku o te diete, byt je to popsane mnoha slovy a superlativy o samotne diete tam neni nic, jen odkaz ze si mohu koupit knizku.
Me by pritom stacilo jen par radku. Zatim jsem vycetl ze je to 80/10/10 mam to chapat jako procenta? Tedy 80% cukry, 10% tuky a 10% bilkoviny?
http://vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2005110401" onclick="window.open(this.href);return false;
Dr. Graham = guru 8-1-1
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy - migréna

Příspěvek od Weaving »

Nevím jestli to s tím souvisí, ale před necelým měsícem jsem měla 10 denní půst, můj první delší, takže jak správně tušíte, návratovku jsem pokazila hned 4 den a to tak šikovně, že jsem se nafoukla, jelkož mi "nestíhal" žlučník. To ovšem není můj problém, ten nastal včera, kdy jsem měla v jednom týdnu už druhou (oční) migrénu. Nikdy v životě jsem na migrény netrpěla. Je pravda, že den jsem předtím hodně málo spala (tak 5 hodin) a bylo hnusný počasí, každopádně dneska, jsem se prospala velmi dobře a v práci jsem začla zase cítit že začítám blbě vidět (tak to začíná, nakonec mi chybí část zornýho pole a po té co znovu začnu vidět začně i bolest hlavy a pořádně se to rozjede). Možná to může mít i souvislost s vysazením hormonální antikoncepce. Každopádně budu ráda za jakékoli vaše postřehy, zkušenosti a rady jak na tu potvoru vyzrát.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re:

Příspěvek od k.winky »

Renáta píše:Syndróm dráždivého hrubého čreva je častý chronický stav, pri ktorom sa u človeka objavuje bolesť v brušnej oblasti rôznej intenzity, nadúvanie, zápcha alebo hnačka. Prekvapilo ma, že som sa stretla s upozornením, že surová strava ho môže vyvolať. Zdá sa mi to podivné, pretože práve na úpravu tohto stavu sa zasa odporúča pravidelný prísun vlákniny. Žeby tie stavy vyvolávalo miešanie jednotlivých druhov ovozelu?
Koukám, že už se tu o tom dříve trošku psalo ... Cca po 3 měsících, co jsem přešla na vita, jsem začala mít problémy s trávením - zácpa, vracení potravy z žaludku, nadýmání, nechutenství a tak podobně, v různé proměnlivosti ... Myslela jsem, že to souvisí se změnou stravy ... Ale na vita jsem skoro už dva roky a stále to trvá, ne-li se zhoršuje ... Někdy už je to opravdu úmorné, přijde mi, že už je mi zle vážně po všem, vita - nevita ... Hrozně mi to ubírá energii a vysiluje ... Včera jsem našla v jedné knížce, že syrová může způsobovat syndrom dráždivého tračníku, když jsem si našla, co to je, přesně to popisovalo ty moje stavy ... Je to zvláštní ... Jenže pořád nevím, co s tím, píšou, že příčin to může mít stejně hodně a rozlišné a řešení také ... Začínám z toho už být zoufalá, tak bych si přála zase se cítit dobře..
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Re:

Příspěvek od RadkaS »

k.winky píše:
Renáta píše:Syndróm dráždivého hrubého čreva je častý chronický stav, pri ktorom sa u človeka objavuje bolesť v brušnej oblasti rôznej intenzity, nadúvanie, zápcha alebo hnačka. Prekvapilo ma, že som sa stretla s upozornením, že surová strava ho môže vyvolať. Zdá sa mi to podivné, pretože práve na úpravu tohto stavu sa zasa odporúča pravidelný prísun vlákniny. Žeby tie stavy vyvolávalo miešanie jednotlivých druhov ovozelu?
Koukám, že už se tu o tom dříve trošku psalo ... Cca po 3 měsících, co jsem přešla na vita, jsem začala mít problémy s trávením - zácpa, vracení potravy z žaludku, nadýmání, nechutenství a tak podobně, v různé proměnlivosti ... Myslela jsem, že to souvisí se změnou stravy ... Ale na vita jsem skoro už dva roky a stále to trvá, ne-li se zhoršuje ... Někdy už je to opravdu úmorné, přijde mi, že už je mi zle vážně po všem, vita - nevita ... Hrozně mi to ubírá energii a vysiluje ... Včera jsem našla v jedné knížce, že syrová může způsobovat syndrom dráždivého tračníku, když jsem si našla, co to je, přesně to popisovalo ty moje stavy ... Je to zvláštní ... Jenže pořád nevím, co s tím, píšou, že příčin to může mít stejně hodně a rozlišné a řešení také ... Začínám z toho už být zoufalá, tak bych si přála zase se cítit dobře..
Winky, neklesej na mysli, ja mela problem s nadymanim asi 6 let na vitastrave.... . Takze tak. Pak se asi telo dolecilo, protoze to pominulo. Myslim, ze to pominulo v dobe, kdy se mi uplne, poprve v zivote vycistil jazyk na uplne ruzovu barvu a uz se mi na nem nedelal ani minimalni povlak. V minulosti jsme si toho dost poskodili, pokazili.... . Ono se to vsechno nemuze dat doporadku behem par mesicu a jak vidis ani par let... . Ja myslim, ze uspech bude, kdyz se to vubec nekdy bude schopno vsechno dostat do puvodniho stavu, na roky nehlede :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Sweetie »

presne, celozivotni detox.
winky hlavne nekombinovat vareniny se syrovou stravou. jezisi, ja kdyz jednou za rok neco vochutnam, tak mi vari streva jeste tejden nez se zcistim. natoz to opakovat treba dvakrat tejdne.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od k.winky »

Díky holky ... No to znám z vařeného mi vaří i hlava a o trávení nemluvě ... Je to jako bych svému tělu dala pořádný kopanec ... Chci teď být opravdu důsledná, už žádné experimenty, musím svoje tělo pořádně vyléčit, ať to bude trvat rok nebo dvacet let, myslím, že je dobře, že jsem začala brzy ...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re:

Příspěvek od Jane »

Jo, tak to by se mi splnil můj životní sen :-)))

Ale stačilo by mi, kdyby mi trochu narostly. Ta urinoterapie, to znamená vtírat do nich každý den, týden???? Jak často? Nebo myslíš normálně urinoterapie, prostě pít? :-)

Jana



Sluníčko píše:
Advid píše:Jestli budeš zkoušet urinoterapii, tak abys pak nebyla kudrnatá jako beránek.

Sluníčko: Viď? :P
ba´t :)

já když jsem v jednom období dělala urinotarapii pravidelně, myslím tak 3 měsíce, tak mi začalo růst hrozně moc vlasů, opravdu, mám je dlouhé a u hlavy mi začaly růst úplně nové a kroutily se... beránek, hlavně proti bílé zdi jsem vypadala "zajímavě" :D

ale k tomu musí člověk tak nějak sám dojít a hodně toho přečíst, aby věděl co to opravdu je, než jsem do toho šla tak jsem přečetla 3 knihy o U
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Re:

Příspěvek od Jindra »

Sluníčko píše:
Advid píše:Jestli budeš zkoušet urinoterapii, tak abys pak nebyla kudrnatá jako beránek. Sluníčko: Viď? :P
ba´t :)
já když jsem v jednom období dělala urinotarapii pravidelně, myslím tak 3 měsíce, tak mi začalo růst hrozně moc vlasů, opravdu, mám je dlouhé a u hlavy mi začaly růst úplně nové a kroutily se... beránek, hlavně proti bílé zdi jsem vypadala "zajímavě" :D
ale k tomu musí člověk tak nějak sám dojít a hodně toho přečíst, aby věděl co to opravdu je, než jsem do toho šla tak jsem přečetla 3 knihy o U
Jane píše:Ale stačilo by mi, kdyby mi trochu narostly. Ta urinoterapie, to znamená vtírat do nich každý den, týden???? Jak často? Nebo myslíš normálně urinoterapie, prostě pít? :-)
Jana
jak píše Sluníčko, že si přečetla 3 knihy o U... stáhni si to taky z ULOZ.TO, urinoterapii od Malachova a Partykové vřele doporučuju a o vlasech se píše v obou knihách.
.
Pokud se dobře pamatuju, na vlasy nejintenzivněji pomáhá vmasírování uriny do pokožky hlavy a urinoklystýry.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Re:

Příspěvek od Dano »

Jindra píše:Pokud se dobře pamatuju, na vlasy nejintenzivněji pomáhá vmasírování uriny do pokožky hlavy a urinoklystýry.
Jindro, a u teba by to zafungovalo ako u Slunicka? Pozeram na tvoj avatar.. :) Bez urazky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Jindra »

Čau Dano :wink:
no... když ono mi to nijak nevadí, že nemám vlasů jako v osmnácti. Takhle je to přece úžasně pohodlný, skoro ani česat se člověk každý ráno nemusí,

ale jinak musím uznat, že by mne ten test lákal - jednak urinomasáže pokožky na hlavě a zásadní naděje bych vkládal i do těch urinoklystýrů, ovšem pozor - s urinou mé skorovitariánské manželky.
Jenže co kdyby to vyšlo a vlasy by hustě vyrašily... nejsem si jist, jestli bych z toho měl kdovíjakou radost
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od cepheus »

Jako ze bys tu radost neunesl Jindro ? Tomu se mi nechce verit :D ..
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Jindra »

cepheus píše:Jako ze bys tu radost neunesl Jindro ? Tomu se mi nechce verit
:D :D :D

dej pokoj s vlasama. tahle úprava nakrátko je optimální
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Jane »

No tak urinoklystýry si dělám už asi 3 roky, takže v tom ten problém nebude.... tak teď zkusím vmasírovávat každý den do vlasů. Doufá, že do večera, než přijde přítel to vyprchá :-))))
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od rudo »

teda neviem ci urinoklystyri maju narast vlasy prave na hlave ?
mozno tie vlasy rastu vovnutri ?
5 2 8
lucylilu
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 16, 2013 1:25

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od lucylilu »

Dobrý den,

Prosím zkuste mi poradit, nevím si již rady.
Je mi 32 let, jsem vegetariánka, nejím konzervované potraviny, různá aditiva atd., cukr ale někdy se neudržím a sním čokoládu. Nejím bílou mouku jen celozrnnou.

Nedokážu odhalit příčinu mých potíží. Trpím na časté nadýmání, pocit nafouknutého břicha a moje stolice a prdy strašně páchnou. Mám problémy s pletí, hodně akné.

Pročisťovala jsem se Enterosgelem, koloidním stříbrem, držela jsem i bezlepkovou dietu, nebo jsem nejedla ovoce které by mohlo kvasit .. každý týden držím jeden den půst.

Ale stále nemohu příjít na příčinu :cry:

Děkuji moc za každou radu
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od smajliss »

no vypozoruj si potraviny, které to nadýmání způsobují a nejez je: nejvíc to bývá ta mouka, luštěniny a sušené ovoce .. ale někdy to může být i po syrové zelenině, pokud máš slabé trávení ..zkus přidat do jídla některé bylinky a koření jako třeba kmín, heřmánkový čaj .. pořádně žvýkat .. jestli vaříš, tak vař pořádně, aby to bylo lépe stravitelné .. ale hlavně pozorovat ty potraviny, které to způsobují a třeba si to i psát, abys měla přehled, co můžeš a co ne .. zařadil bych určitě každý den bílý jogurt
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od buc11 »

Zajímá mě, proč řeší vegetariánka problemy u vitariánů a ne na stránkách svých vegetariánů?
1. vařený nebrat a to hlavně mouku ať je jakakoliv, ta zašlemuje střeva a jednodenní půst s tím už nič moč neporobí,
2. u potravy skoro víc jak na skladbě záleží na objemu
3. a nekousat ostatní sousta hlavně rawzelenynová míň jak 150x
lucylilu
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 16, 2013 1:25

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od lucylilu »

Pro buc11:

protože se mi moc líbí vitarian.cz a už je čtu dlouho :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od buc11 »

lucylilu píše:Pro buc11:

protože se mi moc líbí vitarian.cz a už je čtu dlouho :wink:
vegetariáni musí napřed přejít a udělají-li to, pak jsou za vodou, já např. za celou dobu realizace o žádnou radu nežádal.
Těm co se nevede, patrně něco fingují.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od rudo »

lucylilu píše:Dobrý den,

Prosím zkuste mi poradit, nevím si již rady.
Je mi 32 let, jsem vegetariánka, nejím konzervované potraviny, různá aditiva atd., cukr ale někdy se neudržím a sním čokoládu. Nejím bílou mouku jen celozrnnou.

Nedokážu odhalit příčinu mých potíží. Trpím na časté nadýmání, pocit nafouknutého břicha a moje stolice a prdy strašně páchnou. Mám problémy s pletí, hodně akné.

Pročisťovala jsem se Enterosgelem, koloidním stříbrem, držela jsem i bezlepkovou dietu, nebo jsem nejedla ovoce které by mohlo kvasit .. každý týden držím jeden den půst.

Ale stále nemohu příjít na příčinu :cry:

Děkuji moc za každou radu
celozrnna muka nie je o nic zdravcsia ako biela, je to vlastne biela pomiesana s otrubami.

vo vela vyrobkoch je skryty cukor.

obilne vegetarianstvo je z mojich skusensoti vlastncyh aj z pozorovani, asi najhorsi stravovaci system.

skus hodit aspon 3 dni hladovku a rob klystyri aspon 2 x denne a aspon raz pocas toho sprav poriadnu slanu sanku.

a potom sa uz nechyt obilia, jedz hned po tej ociste probiotcs tabletky, nespoliehaj na jogurty, radsje sa vzdaj mlicnych aspomn spociatku a mozes tiez prifdavat spirulinu ktora tiez bude fungovat probioticky.
dalej sa mrkni kde su RS napriklad si davaj torosiku Psylium Husk na kazdej vody co pijes dobre rozpsutene a tiez neskor do kazdej flasky vody daj trochu chiaseeds a riadne s tym trep niekolko hodin pred popijanim, pripadne to rozpusti uz ce noc

ina strategia je, po sankovej a klystyrovej ociste dat 11 dni len na mede, poijaj rozne bylinkove cajiky a davaj si med koli energii, ale ziande ine potraviny teda bez vlakniny a len si daj probiotik tabletku rano aj vecer

je pocas tych 11 dni zase vhodne dat nejaku sanku alebo klystyr
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Janek »

A ja myslel, ze celozrnna mouka je z celeho zrna, vcetnw klicku, a ne ze se smicha bila mouka a otruby :-) o kazdopadne omeit pecivo na minimum je dobry napad.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Návštěvník

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Návštěvník »

Ahojte,

mozno to bude odveci otazka, ale myslite ze mozu surova strava ovplyvnit, liecit alebo zmiernit aspon priznaky aj dedicnych ochoreni? Konkretne sa jedna o neurofibromatozu...
Vdaka
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od rudo »

Návštěvník píše:Ahojte,

mozno to bude odveci otazka, ale myslite ze mozu surova strava ovplyvnit, liecit alebo zmiernit aspon priznaky aj dedicnych ochoreni? Konkretne sa jedna o neurofibromatozu...
Vdaka
ujasnime si najprv pojem dedicne ochorenia, pretoze medicina v tomto umyslene zavadza
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: NEMOCI, ALERGIE a další zdravotní problémy

Příspěvek od Syrovozrout »

"Dělají výrobci potravin záměrně svinstva a prodávají horší kvalitu?

Samozřejmě! Přečtěte si tuto etiketu na párcích, které byly kdysi lidové a daly se jíst.

Šokující lži o potravinách! Rozhovor s člověkem z branže, který odhaluje jaký hnus jíme."

http://www.dolezite.sk/Sokujici-lzi-o-p ... r-01W.html

"Nezjistili to kontrolou DNA. Testy prováděli až dodatečně, aby potvrdili informace, které dostali. Většinu potravinových skandálů neobjeví kontroly, ale vždy jde o informaci zevnitř. Výroba potravin je řetězec jednotlivých článků, které začínají někde na poli a končí na vašem talíři. Každý z těchto článků musí profitovat a jestli je některý nenažraný, tak si vezme více. Potom se skandál někdy provalí."
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Odpovědět