Otužilci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Pablitofracek
Příspěvky: 22
Registrován: sob pro 26, 2009 17:22
Bydliště: Palaiochora

Otužilci

Příspěvek od Pablitofracek »

Zajímalo by mě, jak se čistí od zahlenění otužilci, kteří se stravují normálně(tedy jsou např. podle Ernsa Güntera a Walkera totálně zahlenění) a přitom tvrdí, že nebyli třeba třicet let nemocní a sní všechno, na co mají chuť. Takže žádná rýma, která by je očišťovala. Dochází tedy u nich k tomu, že díky otužilosti se neočišťují a mají tedy na stará kolena vystaráno na rakovinu a kardiovaskulární nemoci?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Otužilci

Příspěvek od Panda »

Pablitofracek píše:... Dochází tedy u nich k tomu, že díky otužilosti se neočišťují a mají tedy na stará kolena vystaráno na rakovinu a kardiovaskulární nemoci?
Tomu nevěřím. Nevím sice jak to u nich je, ale vím že žádné "pravdy" neplatí vždy 100% všude. Jistě se u nich uplatňují zas nějaká jiná pravidla díky kterým bych se ani nedivil kdyby na tom byli zdravotně líp než vitariáni. (jen intuitivní názor)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Otužilci

Příspěvek od Jista »

neni vsechno jen o strave.
klicem ke zdravi je silna imunita a alkalicke telo,nevim o necem lepsim co by posilovalo imunitu lepe nez otuzovani,a navic je to silne alkalicke.tak verim ze si telo poradi se vsim..pri otuzovani probehne uvolneni ruznych energii v tele,tak zde zrejme probehne i uvolneni necistot telesnych,hlen muze odchazet krasne z tela ven..
Go Raw
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Otužilci

Příspěvek od buc11 »

stravování normálně je široký pojem a tkzv. zahlenění i dyž nevím co to přesně znamená, snad šlemy ve střevech? bude různého stupně a může být i menší než u někerých stravujících se nenormálně
to že tvrdí že sou furt zdraví je jen tvrzení
nic ovšem proti otužování , i když s půstováním by se efekt určitě zmnohanásobil
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Otužilci

Příspěvek od Panda »

buc11 píše:...nic ovšem proti otužování , i když s půstováním by se efekt určitě zmnohanásobil
V zimě při půstu ještě do ledové vody? Brrrrrrrrrrrr, sebevrahu :o
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Otužilci

Příspěvek od Xion »

Podla mna su zahlieneni minimalne, silne telo, silna imunita, silne travenie ... minimalne zahlienenie. To s tym zahlienenim plati hlavne pre ludi, ktori kvasia, nehybu sa, maju slabe tela, a slabe travenie. Ti musia jest ukazkovo zdravo, inak sa zahlienia. Odolne telo si moze dovolit pojest aj vseliake nezdrave veci, doplati na to az v neskorom veku.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Otužilci

Příspěvek od Sinuhet »

Jo třeba já musím hladovět každou chvilku, nějak mi ten metabolismus pořádně nefunguje :o
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Otužilci

Příspěvek od north108 »

pár rokov sa otužujem a je to šupa ako hrom...
Po pôstoch zväčša každý deň, potom dispciplína klesá a zrovna teraz je už
na nule. :oops: Takže asi je čas na pôst...
Inač zahliený som, nie veľmi, no som. K čistému vita mi ešte pár míľ chýba....
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Otužilci

Příspěvek od Fiona »

:)
Kdyz zavzpominam na casy kdy jsem byla zavisla na plavani v zime, je to o necem uplne jinem nez kyselinach nebo hlenech. Na zdravi u toho clovek mysli mozna tak okrajove, pokud vubec. Cele je to o energii a o pocitech. Kdyz je voda opravdu ledova, tj tak ze to opravdu fyzicky boli do ni vlezt, tak je to teprv ono 8) Musi se s trochou masochismu prezit (rozplavat) ta prvni minuta dve, pak se telo prizpusobi a da se na to relativne i zvyknout. A zcela jiste se na to da navyknout az k tezke zavislosti :)

Cela pointa je v tom pocitu po. Kdyz se z te vody vyleze, kazda bunka v tele primo zvoni (tancuje, krici? :) ) v extazi. Je to neco jako znovuzrozeni, prival energie, tepla, kreativity, fyzicke sily, a takoveho toho pocitu ze staci malo a snad by se dalo i litat. Kam se hrabou synteticke drogy :mrgreen: A energie byla odjakziva nadrazena materii ;)

Navic se tento druh zavislosti podstatne lip zduvodnuje nevericim nez treba cigarety nebo chlast :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Otužilci

Příspěvek od north108 »

presne :D
ladova sprcha doma je fajn, no ozajstna supa je zaplavat si v rieke alebo v jazere v zime.
Tisice ihliciek Vam dobe po tele, komplet akupunktura vsetkych bodov...
samadhi a nirvana dostavena.. :shock:
Vydete z vody, cerveny ako rak a nadludsky vykon je obliect sa, tak Vas klepe, nie to este udrzat caj...
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Otužilci

Příspěvek od Jindra »

Fiona, North, fakt přesně. Výborně a obrazně popsáno. Otužuju doma v ledový sprše, je to žůžo, ale za minutu a půl už to tak pálí, až to bolí, takže víc jak dvě minuty v tom ledovém proudu nejsem.
Rád jsem tohle dělával na vojně během zimních cvičení. Teplá voda jednou za tejden, jinak pořád na mrazu. Tak když jsem si chtěl užít (pocitu) tepla, vlezl jsem do ledový sprchy (divil jsem se, že tak ledová voda eště vůbec teče a nejsou v ní kousky ledu, he he), chvíli tam byl a když jsem vylez, dostavil se ten úžasný pocit tepla, joj to bylo fajné.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Tady zešíleli .. :D
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Otužilci

Příspěvek od Pavluska »

Pablitofracek píše:Zajímalo by mě, jak se čistí od zahlenění otužilci, kteří se stravují normálně(tedy jsou např. podle Ernsa Güntera a Walkera totálně zahlenění) a přitom tvrdí, že nebyli třeba třicet let nemocní a sní všechno, na co mají chuť. Takže žádná rýma, která by je očišťovala. Dochází tedy u nich k tomu, že díky otužilosti se neočišťují a mají tedy na stará kolena vystaráno na rakovinu a kardiovaskulární nemoci?
a to je myšleno jakože otužilci ala Venclovsky nebo otužilci ohledně šílené stravy?

Co se týče vody, ty jehličky a následné horko, to je paráda! :D
Jinak zastávám názor, že očisťuje jakýkoli pohyb, který rozhýbe lymfu a taky se něco vypotí...
A psychika...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Otužilci

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše: Co se týče vody, ty jehličky a následné horko, to je paráda! :D
Jinak zastávám názor, že očisťuje jakýkoli pohyb, který rozhýbe lymfu a taky se něco vypotí...
A psychika...
přesně
taky sem se otužoval na vepřovejch hlavách, ale jedině kvůli jehličkám
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Otužilci

Příspěvek od s.arik »

Tak tohle vlákno si zaslouží být výše než na předposledním místě dole, kde jsem ho našla...

Venku nemám kde a kdy plavat, zůstává mi jen sprcha. Koukám někdo zmínil dvě minuty, tak já přitvrdím, i když je to trochu plýtvání vodou. Obvykle se rychle (tak 20 vteřin) umyju příjemně teplou vodou a pak na sebe pustím tu úplně nejstudenější, vydržím asi 30 afektovaných nádechů a výdechů a lezu ven. Budu pouštět slabší proud a delší dobu, protože je fakt, že si tělo rychle zvyká a takové ty jehličky a návaly horka byly jen zpočátku, teď už je mi po sprše tak nějak normálně.

V zimě by se dalo chodit boso ve sněhu, děláte někdo ještě něco podobného pro zdraví?

Kdysi jsem překládala knížku, kde byly popisy Kneippových procedur, máčení nohou a předloktí střídavě v různě teplé vodě, čapí chůze a tak, ale valně mě nic nezaujalo, "slabý čajíček".

Potřebuju něco maximálně nenáročného na čas :roll: :mrgreen: a přitom stimulovač oběhu lymfy a nabuzovač IS.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Otužilci

Příspěvek od Panda »

Werdin popisuje střídavou sprchu, kdy se opakovaně střídá maximálně horká voda s maximálně studenou - jako velký aktivátor životní energie: http://www.breatharian.eu/breath/polsko ... j/100.html

Porfirij Kornějevič Ivanov otužováním aktivoval svou vnitřní životní energii k vyléčení z rakoviny a pak až k breathariánství: http://www.breatharian.eu/breath/rusko/ivanov/
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Otužilci

Příspěvek od s.arik »

Díky za odkazy, střídavou sprchu si nechám v záloze na chladnější dny, kdy bych snad neměla na dlouhou studenou moral :) Vzpomínám si, že minulou zimu jsem v našem domácím chladu sbírala odvahu i ke svléknutí se do obyčejné teplé sprchy :shock:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

obcas ked zacne prsat a mam vonku na snure pradlo tak vybehnem takmer naholo (aby mi nezmokli saty) to pozbierat a je to fajn najme v zime ak je tesne nad nulou a dazd je takmer lad

tiez ranny trenink behu alebo chodze len v trenkach ak je tesne okolo nuly kratky ale intenzita

v mokre trave naboso trenink sprinterskej ABC pripadne zabaky
minuli zimu som skusal aj vyvalat sa v mokrej trave ale to sa potom treba umyvat co sa toho tolko nalepi, to sa mi nejako nechce

ale otuzovat sa treba zacat viac a castesie clovek ked na to systematicky nemysli tak zlenivie
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Se ted otuzuju v tomto, to je aspon tepelny sok z 36° vzduchu do 26°C vody ! :D

Obrázek
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Otužilci

Příspěvek od Pavluska »

Pavluska píše:
Pablitofracek píše:Zajímalo by mě, jak se čistí od zahlenění otužilci, kteří se stravují normálně(tedy jsou např. podle Ernsa Güntera a Walkera totálně zahlenění) a přitom tvrdí, že nebyli třeba třicet let nemocní a sní všechno, na co mají chuť. Takže žádná rýma, která by je očišťovala. Dochází tedy u nich k tomu, že díky otužilosti se neočišťují a mají tedy na stará kolena vystaráno na rakovinu a kardiovaskulární nemoci?
a to je myšleno jakože otužilci ala Venclovsky nebo otužilci ohledně šílené stravy?
pořád mám pocit, že zakladatel myslel otužilce se šílenou stravou..... :)

A není tu někde podobné vlákno o otužování? psal tam tvx a spol... nebo se pletu...

Šári, teď v tom teple se otužuje super, co?! ") Jinak doporučuji Jizeru - tam je voda pěkně studená. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Otužilci

Příspěvek od s.arik »

Jizera je daleko a ano, s otužováním se musí začít v létě, aby se to do zimy pokud možno stalo bezbolestně skálopevným zvykem >:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Otužilci

Příspěvek od culka »

IMG_20130725_120332.jpg
IMG_20130725_120332.jpg (76.19 KiB) Zobrazeno 28853 x
Ja sa chladim v tomto. Luft ma asi 20-23, takze ta voda je cerstvaaa.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

ta satelitna palacinkaren odraza ziarenie rovno do vodicky.... ???? ty salena ?
5 2 8
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Otužilci

Příspěvek od culka »

To urcite, najma ked v tomto dome nam telka a ani satelit este nesiel. Kedysi sme tahali zadarmo signal, ale kazdu chvilu ho odpalili a chlapci, co vzdy nahodili novy kod sa na to potom uz vykaslali. Predpokladam, ze im to slape, ale sirokej verejnosti ho prestali zverejnovat.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

culka píše:To urcite, najma ked v tomto dome nam telka a ani satelit este nesiel. Kedysi sme tahali zadarmo signal, ale kazdu chvilu ho odpalili a chlapci, co vzdy nahodili novy kod sa na to potom uz vykaslali. Predpokladam, ze im to slape, ale sirokej verejnosti ho prestali zverejnovat.
ci slape TV na tom nezalezi ale je postaveny tak aby odrazal vsetko do vody ci je to rozkodovane to je fuk

odnes ten tanier niekam do sopy a najlepsie obrat ho cumakom do zeme
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Otužilci

Příspěvek od Panda »

Rudo ale satelitní parabola odrazí jen záření které na ni dopadne - což je stejné množství záření jako které dopadá kamkoliv jinam, i přímo na bazén. Další záření nepřidá. Takže jestli dopadne na bazén např. 0.00012mW/m2, tak to zvýší na 0.00013mW/m2, což je naprosto zanedbatelný rozdíl a vůbec nic neznamená a jsou to odrazy stejné jako od jakýchkoliv jiných okolních předmětů. Vyšší koncentrace záření je jenom v ohnisku paraboly, kde je přijímač, ale to se nikde jinde mimo ohnisko nemůže projevit. Satelitní signály jsou velmi slabé, proto vyžadují tak velké paraboly (a přesně nastavené) aby se vůbec daly zachytit - proti např. signálům od mobilních vysílačů které jsou o několik řádů silnější. Pro ostatní záření se paraboly chovají jako jakýkoliv jiný kus plechu.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Hehe, reciever, transmiter, vsecko jedno :mrgreen: (:-) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

Panda píše:Rudo ale satelitní parabola odrazí jen záření které na ni dopadne - .

jj tak som tomu vzdy rozumel, co nedopadne to neodrazi, ale preco by som aj to co slo mimo bazen mal presmerovat nazad, otazka je ze sice je to rozostrene lebo uz za ohniskom ale ak bloizko tak stale ide jasnym smerom a ktovie ako sa to sprava pri naraze na viodnu hladinu ci to po nej orazmi poskakuje alebo ci sa to alme smerom do vody ci to voda absorbuje a uzemni - ak nie je bazen odizolovany alebo ak je odilzolovany co sa s tym deje

moja intuicia mi hovori aby som pred tanierom cas netravil
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Boze ! .. do cehos´ to rozum dal :D (:-) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

Pando, ked uz sme tu tak mimo temy
napadlo ma ze urcite zelzne konstrukcie napriklad rozne detske preliezacky
vytvaraju v niekorych miestach vysokokoncentrovane EM polia z okolitych mobil vezi atd
zdanlivo to vyzera ze uzemnene a mohli by tam byt skor tienene miesta ale je to paradixne naopak a intenzita signalu je radovo vyssia

tiez by si clovek laicky myslel ze ved ide len o plosnu hustotu signalu

som to overoval len tak amatersky mobilom ze kde je ako silny signal a naozaj pod niektorymi alebo vedala niektorych bol signma dost oslabeny ale pod niektorymi boli miesta s neuveritelne silnym signalom

samozrejme som tak "videl" len frevencie mojho servis providera a ktovie ako je to s vlanami uplne inych pasiem najme mikrovlanami alebo sateltnou koncentraciou
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Otužilci

Příspěvek od Janek »

Boze boze ty nemas technicke znalosti... Když uz chces laborovat s mobilem, je to ostatne velmi presny meric intenzity pole - za predpokladu, ze tomu trochu rozumíš, tj. alespoň vis kde PRESNE v mobilu je umistena anténa a dokazes si prepnout na displeji carovy nesmyslny graf na presne jednotky dBm (to jde snadno i u iPhone pozor dB jsou logaritm. jednotky), u starych Nokii to umi treba FieldTest od Nokie) a proficí dnes mají na Androidu TEMS (staci většina beznych smartphonu).

Za sebe bych resil pouze generátory signalu (Tx), protože ostatní ovlivnit nemohu téměř nijak. Satelit je striktne Rx a naprosto NESKODNY ve srovnani s temi Tx, kde o jejich vlivu na organismus (bezesporu nejaky je) lze diskutovat....
culka píše:To urcite, najma ked v tomto dome nam telka a ani satelit este nesiel. Kedysi sme tahali zadarmo signal, ale kazdu chvilu ho odpalili a chlapci, co vzdy nahodili novy kod sa na to potom uz vykaslali. Predpokladam, ze im to slape, ale sirokej verejnosti ho prestali zverejnovat.
Unik těchto OP keys je v z 90% o vydirani providera k tomu, aby si zaplatil upgrade CA... Z 90% to jde zevnitř a vždy je to nejprve komercni hack a pak to nejaky chytrak vynese ven (to uz je ale terminalni stadium) :-D Dnes jsou jiné metody
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Otužilci

Příspěvek od Panda »

rudo píše:moja intuicia mi hovori aby som pred tanierom cas netravil
Vysedávání před plným talířem je metlou lidstva. :-)
Naposledy upravil(a) Panda dne sob črc 27, 2013 15:39, celkem upraveno 1 x.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Otužilci

Příspěvek od Janek »

Expert co vidi rudo na konspirace prehledl (anebo nevnima rozdil), ze to na fotce není ofsetova, ale starsi stredova parabola a ta odrazi zpatky do vesmiru :-D Ofsetovka by odrazela do bazenu, ale ta na fotce opravdu není :-D

Intuice je často blbec, i když se traduje opak. Mozna u samanu to funguje, ale u vetsiny populace je muj názor, ze tzv. intujice vůbec nefunguje a je často jednim z hlavnich duvodu naprosto iracionálního chovani.

Kdyby intuice fungovala tak, jak se traduje, tak by cestujici jiste nezaplnili vlak ve Spanelsku apod.

O sireni signalu jsem chtěl napsat vic, ale to by bylo nad chapani ruda a nemá to vyznam, je okolo nas všech miliardkrát silnejsich zareni které jsou skrz nase organy (coz satelitni vysilani neprojde ani nahodou, tak vysoke frekvence lezou vyhradne na primou viditelnost, i kdyby byly stotisickrat silnejsi).

Mimochodem, jen ty televizní druzice, každý jeden transponder = jeden multiplex = jeden samostatny! vysilac, jsou jich tam stovky co sviti rudovi na hlavu a jejich celkovy traffic muze byt ve stovkách, mozna i tisicich gigabitu :-) A jsou NESKODNE. Velmi pravdepodobne to nepreleze ani vlasy, ani kuzi.

I ten mobil v ruce (/docasne) ovlivni stomilionkrat vice bunky v lidskem tele, nekde nedavno vysly snímky bilych krvinek. Druha věc je, zda to uskodi zdravym silnym jedincum.

Ale zpet k otuzovani, ve studne mam v tomto parnu docela studenou vodu a s uspechem ji pouzivam na chlazeni piva :-) Lednicku s chladnickou mam roky vypnutou a za mlada jsem se povinne otuzoval :-D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Jsem chtel puvodne taky napsat ze to je prime focus antena, ale pak si taky rikam skoda pismenek:).
Vykladat nekomu ze elektro-odbornik rudo smoli blbosti by bylo stejny jako popirat chemtrails sprejovaci fantasmagorie :D.
(ty jsou taky zalozeny na tom, ze o tom vi 999 z 1000 lidi h...o a zijou si svym vlastnim zivotem):).
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:som to overoval len tak amatersky mobilom ze kde je ako silny signal a naozaj pod niektorymi alebo vedala niektorych bol signma dost oslabeny ale pod niektorymi boli miesta s neuveritelne silnym signalom
Hehe, to je sranda, talir by zakopal do zeme jako Hvezdnou Branu, ale mobilem testuje jako o zivot :D.
Odrazy vyssich kmitoctu od baraku povazuje za zesileny signal, sranda, iluminati rafinovane stavi detsky prolizacky :mrgreen: (:-) ..
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Otužilci

Příspěvek od mira »

Fascinující, ale zajděmež ještě dále.
Co když není fyzicko-psychotický úpadek lidstva způsoben obsahem talíře, nýbrž tím talířem, který odráží shora sestupující záře a snad i, v případě dobře fungující myčky, odraz odpudivě odulé tváře nestřídmého konzumenta, což může mít neblahý vliv na jeho mentalitu...
A rovněž je třeba zakázat mimozemské návštěvy, jsou-li uskutečňovány v takto formátovaných plavidlech a o jejich elektronické výbavě raději ani nemluvně. :o
Pro některé méně otužilé čtenáře by to však již mohlo být příliš.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

to snad bolo ked sa jedlo z vrchnaku esusu, hlinik.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Tak dneska se otuzovalo pekne, 29-30°C voda:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Otužilci

Příspěvek od Janek »

Ja mam 20°C chlazeny bazen i v nedeli :-D
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Otužilci

Příspěvek od culka »

My sme mali dnes 15, takze ta voda v bazene je na tom podobne
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Otužilci

Příspěvek od PetrK »

Dobrá je koupel na sněhu v -15 a za větru. Nejdřív uběhnout půlmaraton, to vás hezky zahřeje. Pak si připravím hrnec horký vody a jdu ven. Než se stačím namydlit dostanu nálož chladu, pak zase dávku tepla z toho hrnce co si liju na hlavu. A další chládek než se utřu a oblíknu. Nemá to chybu. :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

To by me jistojiste zabilo, jsem vata (nebo pitta? neco mezi tim), kazdopadne oba tyhle telesny typy zima nici :D.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Otužilci

Příspěvek od PetrK »

To jsou pověry, je to o tréninku. ..I když pravda že některý lidi si v mrazu nedokážu představit. :D Asi by to měli krušný. :lol:
Taky bylo dobrý půlnoční silvestrovský koupání v koupališti s tenkou krustou ledu. Největší zábavu z toho měly holky co nás sledovaly za plotem. :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

To verim, kde nic tu nic mrazem nadeleny v plavkach to se jim jen tak nepostesti videt :D :lol: ..
Ne fakt, me by to zabilo uz pri treninku, to mam podobne jako ten Tolle :
"Uz asi tezko nekdy budu vitezem ve Wimbledonu", ziju v realite, beru ji tak jak je :mrgreen: .
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Otužilci

Příspěvek od PetrK »

Kdeže plavky, nic takovýho nebylo. :D No mráz udělá svý, netřeba rozvádět. :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Tak to uz se nedivim ze z toho mely druhy vanoce, netreba dal rozvadet, ucinky studene vody v tomto oboru jsou vseobecne znamy :mrgreen: :lol: .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Otužilci

Příspěvek od rudo »

otuzilec, ale s takym malym pipikom
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Hahaha .. uz mu doslo :mrgreen: (:-) .. hrdobec - neni to takovej ten malej brouk, co si vali pred sebou kulicku z trusu ? :lol:
"Mmmmlho ! .. vzdyt tu o tom uz dobrych dvacet minut hhhovorime ! :br :lol:
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Otužilci

Příspěvek od PetrK »

Haha, a že nás má na ignor-listu. :lol: Zvědavost mu nedala. :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Otužilci

Příspěvek od cepheus »

Ale v pr...i, to vim od zacatku ze kaspar jenom blafuje a cumi kde se co sustne :lol: ..
Odpovědět