Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od ravima »

buc11 píše:Jakékoliv vnější zásahy pofiderními látkami nevedou k stálému, kvalitnímu fungování a to je k nevíře moje víra.
To je pravda, nicméně přesto MMS působí selektivně (přesně jak je popsané na té wiki, bez ohledu na věrohodnost Humbla), nic jiného jsem nehodnotil.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od buc11 »

ravima píše:
buc11 píše:Jakékoliv vnější zásahy pofiderními látkami nevedou k stálému, kvalitnímu fungování a to je k nevíře moje víra.
To je pravda, nicméně přesto MMS působí selektivně (přesně jak je popsané na té wiki, bez ohledu na věrohodnost Humbla), nic jiného jsem nehodnotil.
fajn, stále si myslím opak
hlavně je legrační to vylepšování a nedivím se humblovi že ho to síří, jen abychom se nakonec tím pokrokováním nedostali cez SAVO k ATB
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Marci »

Buci, je mi lhostejny tvuj postoj k MMS,ale co mi lhostejne neni,kdyz uvadis desinformace,ktere by nekomu opravdu mohly ublizit.Takze bys mel uvest napravou miru,ze MMS savo NENI a neuvadet ho tak!!!

Jeste k te uprave.Me to legracni neprijde ,prave naopak.Je to predevsim proto,ze ten smrad se uz po delsim uzivani proste snaset neda,nekdo to nesnese hned na zacatku.Takze se lide snazi,najit neco,cim by ten smrad obesli,coz mi prijde logicke.
Uz pouzivani MMS s HCL je napr. pro me obrovsky rozdil.Neni to tak nechutny jako s kys.citronovou.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od buc11 »

Maria píše:Buci, je mi lhostejny tvuj postoj k MMS,ale co mi lhostejne neni,kdyz uvadis desinformace,ktere by nekomu opravdu mohly ublizit.Takze bys mel uvest napravou miru,ze MMS savo NENI a neuvadet ho tak!!!

Jeste k te uprave.Me to legracni neprijde ,prave naopak.Je to predevsim proto,ze ten smrad se uz po delsim uzivani proste snaset neda,nekdo to nesnese hned na zacatku.Takze se lide snazi,najit neco,cim by ten smrad obesli,coz mi prijde logicke.
Uz pouzivani MMS s HCL je napr. pro me obrovsky rozdil.Neni to tak nechutny jako s kys.citronovou.
1.děkuji, že mohu mít svůj postoj k MMS a závazně prohlašuji že SAVO není MMS a ani jsem to nikde neuváděl(......................), vznesl jsem úvahu, že, jestli vylepšování bude pokračovat, tak aby někdo náhodou (tedy vědeckým odzkoušením) nevybádal, že SAVO funguje ještě líp než MMS třeba 7 a potom aby náhodou (tedy opět vědeckým odzkoušením) nezjistil že ATB funguje ještě líp než to SAVO a tím by se nám výzkumný kruh uzavřel
2. těší mě že ti to funguje, taky mám rád, když mně léky chutnají
3. Legrační mi přijde na tom to, jak bylo MMS kdysi jedinečné a humbl genius, nyní je u pramene považováno MMS k ničemu, když jsou ty nově vynalezené kombinace, a extrapolací lze tedy legálně dosoudit že pokrok bude pokračovat
4. Mimochodem SAVO ještě když jsme tady u nás doma pili vodu, jsme ho pravidelně lili do vlastní studně, samozřejmě dle návodu uvedeném na obalu (ale dvojnásobně)
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Zdeníno »

Savo je náhodou supr, třeba když s ním čistím hrnec u slepic, tak ho krásně vybělí, samozřejmě ho pak vyplachuju ještě vodou, ale buc by nemusel, třeba by nakonec náhodně mohl být objevitel slavnější Humbla, koneckonců když poplete flašku slivovice a vody, tak to u něj doma musí vypadat, že jo
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od buc11 »

Zdeníno píše:Savo je náhodou supr, třeba když s ním čistím hrnec u slepic, tak ho krásně vybělí, samozřejmě ho pak vyplachuju ještě vodou, ale buc by nemusel, třeba by nakonec náhodně mohl být objevitel slavnější Humbla, koneckonců když poplete flašku slivovice a vody, tak to u něj doma musí vypadat, že jo
1. slavnější humbla se považuju už dávno
2. jindra mně dal chlorečnan ve sklince od destilky
3. savo se dává do studen běžně a pak se taky pije, žeáno
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Marci »

Mno ja mam MMS na situace,kdy bud nemuzu pouzit neco jineho (cestovani) nebo jako posledni zachrana :)
V zasade ,kdyz mam na vyber,tak ho nepouzivam jako prostredek prvni volby.
Ale je bezvadne,ze existuje a vim napr.,ze me zbavil borelky,takze me zbavil strachu z jakekoliv potencialni nemoci.
I kdyz tedy rozhodne neni vsemocny.
Ted ho zkousim na bolavy zub.Mudra si nejni jista ,zda tam kaz je nebo ne(a to ani scanerem),jenze me ten zub boli jakmile se ho dotkne cukr.
Tak mam 3 mesice na to,to zkusit.Pouzivam uz 2 mesice elmex,takze demineralizace to neni,to uz by bylo zacelene.
Muzu tentyz pokus delat s koloidnim stribrem. :-)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od buc11 »

vždy když to odvíkuju, tak se z toho čudí, práškové mango se neosvědčilo, tak sem tam nacpal bezový květ a mladé smrkové jehličí, po týdnu zameduju a pustím se do toho, u pramene jsem se dozvěděl, že chloru se netřeba bát, a našel tam i pěknou diskus o jimovi
včera jsem se polil savem, jak jsem chtěl potřít připlesnivělýho ananase, dle návodu se to mělo propláchnout hojně vodou, tak jsem to z výzkumného důvodu učinil běžně a až dost poté a ruka jen lehce svědí, jinak je funkční
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Pomoooooc!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Ozeki »

Kdo jeste uziva MMS (ne savo)?

Treba to u nekoho, pri spravnem davkovani, muze probudit IS k akci, kdo vi...
Odpovědět